Spaarboekjes Vaderiandsche Bank AGENDA De omgeving van Napels door een aardbeving geteisterd. Fa. De Lange i De üraaz, Luchtvaart AMSTFKIIAJI*! HF BI F MP RENTE 3'k °|0. Groote verwoestingen aangericht. Talrijke dooden en gewonden. Onze Staatsmachine. Laatst© Sfeeifichten. ALKMAAR. T elegramwien van 23 Juli 1330 Opgave van Yoordhollandsrh Landbouwkrediet Y.V. Woensdag 23 Juli. 7.30 uur, Cinema Americain: 1. Onder gang, 2. Dolle Buck (boven 14 jaar). 7.30 uur, A. B. T.: Topsy en Eva (boven 14 jaar). 7.30 uur, Victoria Theater: Aan den zelf kant der samenleving (boven 18 jaar). 7.30 uur, Stedel. Muziektuin, concert „D" Stem des Volks" en kinderkoor ,,De kleine stem", directeur de heer P. A. Blaauw; me dewerking gem. zangvereen. „Morgenrood' uit Castricum. Donderdag 24 Juli. 7.30 uur, Cinema Americain: Onder gang, 2. Dolle Buck (boven 14 jaar). 7.30 uur, A. B. T.: Topsy en Eva (boven 14 ïaar)- 7.30 uur, Victoria Theater: Aan den zelr- kant der samenleving (boven 18 jaar) hier waren reeds verscheidene voorbereidin gen getroffen, doch alle feestelijkheden zijn afgelast. Te Berlijn is men ook diep onder den in druk. Onmiddellijk werden na het ontvangen van het bericht van alle openbare gebouwen de vlaggen halfstok geheschen. Officieel heeft men bericht ontvangen dat de rijkspresident na de rouw plechtigheid te 12.20 uur uit Koblenz naar Berlijn terug- keert. Het aantal dooden stijgt. Naar de opperpresident der Rijnprovincie omtrent de ramp te Koblenz mededeelt, waren hedenmiddag om 12 uur 61 dooden geborgen. De rijkspresident heeft ter leniging van den eersten nood onmiddellijk 10.000 mark ter be- schikking gesteld. De voorgenomen reis van den rijkspresident naar Trier en Aken zou in den a.s. herfst plaats hebben. a Plechtige rouwdienst te Koblenz. Hedenmorgen te 11 uur vond in het stad huis een plechtige rouwdienst plaats, waar aan de rijkspresident, de aanwezige rijks- en staatsminister en de voornaamste autoriteiten der stad deelnamen. De opperburgemeester dr. Russel sprak namens de gemeente Koblenz woorden van deelneming voor de zwaar be proefde families. Ten teeken van rouw werden te 11 uur te Koblertz alle kerkklokken geluid. De Pruisiscne minister-president dr. Braun heeft aan den opperburgemeester van Ko blenz een schrijven gericht, waarin hij de deel neming der Pruisische staatsregeering be tuigt. 34 dooden geborgen. Bij telefonische navraag bij het opper- presidium te Koblenz is gebleken, dat oorspronkelijk het aantal dooden op 52 was gesteld, omdat men de vermiste leerlingen van het meisjespensionnaat tot de slacht offers had gerekend. De meisjes zijn echter veilig te Bodesberg teruggevonden. Het aan tal lijken dat tot nu toe geborgen is, bedraagt 34. Een telegram van de rijkskanselier. De rijkskanselier dr. Bruening heeft een telegram gezonden van condolatie aan den eersten burgemeester van Ko blenz. Rouwplechtigheid ten stad- huize. Vanmorgen te 11 uur vond in de raads zaal van bet stadhuis een rouwplechtig heid plaats, waarbij rijkspresident von Hindenburg, dt Pruisische minister president Braun en vele anders minis ters en autoriteiten aanwezig waren. De zaal was geheel met zwart gedrapeerd. Alle leden van den gemeenteraad waren aanwezig. In zijn rede zeide de eerste burgemees ter dr. Russell o.m.Volgens de resulta ten van ons onderzoek is de ramp een gevolg van een ongelukkig toeval. De weg over de brug wordt zelden gebruikt en het verkeer leidt er zelden over. De brug is eigendom van den Pruisischen Waterstaat, die alle voorzichtigheid, die tij het onderhoud van dergelijke werken geboden is, in acht heeft genomen. Het nauwkeurigheid onderzocht zal worden, spreekt echter van zelf, dat de vraag van de verantwoordelijkheid gesteld en met Ook spreekt het van zelf, dat zij, die gisteren in vreugde onze kameraden wa ren, ook thans in hun leed zullen onder vinden, dat wij trouwe kameraden zijn. Voor zoover als zulks noodzakelijk blijkt, zal voor het onderhoud der nabe staanden gezorgd worden. Op het kerk hof zal hedenmiddag een speciale plaats voor de slachtoffers bestemd worden. Na de rede van den burgemeester sprak president von Hindenburg ontroerende woor den van diep meegevoel met de getroffen be volking en sprak hartelijke woorden van troost voor de nabestaanden van de op zoo droeve wijze om het leven gekomen slacht offers. De rijksminister van het verkeer von Guerara heeft een commissaris naar Koblenz gezonden om namens het rijk een onderzoek naar de oorzaken van de ramp in te stellen. De Pruisische regeering heeft opdracht'ge geven, dat op den dag der begrafenis der slachtoffers van de openbare gebouwen in Pruisen de vlaggen halfstoks moeten waaien. In den afgeloopen nacht is de omgeving van Napels geteisterd door een hevige aard beving. Reeds thans zijn tien dooden gevon den, terwijl het aantal gewonden zeer groot moet zijn. De aardbeving, die kort na een uur Na pels teisterde, heeft ook in de heele provin cie verwoestingen aangericht. Van 1.08 uur af volgden in den tijd van drie minuten drie sterke golfbewegingen elkaar op, waarvan elke schok ongeveer een volle minuut duurde. Huizen ingestort. Nabij de Casanovabrug, die zelf geheel be schadigd werd, stortte de vleugel van een groot huis in, waardoor een 9-jarig knaapje gedood en drie vrouwen gewond werden. In de straat der vijf Heiligen stortte eveneens »en gebouw in en vele menschen werden ge wond. Groot is het aantal beschadigde gebou wen. Een panische schrik onder de bevolking. Onmiddellijk na de eerste schokken ging in de geheele stad het electrisch licht uit, waardoor de verwarring onder de toch reeds door een panische schrik bevangen bevolking nog grooter werd. Men vluchtte uit de huizen en weldra hadden zich groote menigte verza meld op de open pleinen en in de parken, waar geen gevaar bestond, om door vallend gesteente getroffen te worden. Het was een droevig schouwspel, waarbij de agitatie nog verhoogd werd door het drukke heen en weer rijden van automobielen en brandweerwa gens. Reeds 16 dooden gevonden. Naar uit Napels gemeld wordt, bedraagt voorzoover thans bekend is, het totaal aantal dooden, dat als slachtoffers van de aardbeving vannacht is gevallen, 16. Ook de provincie geteisterd. In de provincie heeft vooral het dorpje Soccavo geleden, waar bijna alle huizen ver nield zijn en de klokketoren van het kerkje instortte. Te Striano werd een 19-jarige jon gen door'vallend gesteente getroffen en ge dood, terwijl zijn broer gewond werd. Ook te Mercato San Severino werden twee personen gedood. Te Salermo stortte een deel van den dom in. Te Avelino en te Ariano Irpino werden zes personen gedood en stort ten talrijke huizen in. Men telde daar tevens vele gewonden. Ook in de Marken, in de Abruzzen en te Rome werd de aardbeving waargenomen. Te Rome werden de schokken slechts zwak ge voeld en uit de Marken en uit de Abruzzen heeft men nog geen berichten ontvangen, doch dooden schijnen daar niet te betreuren te zijn. In de stedelijke gevangenissen te Napels hebben de gevangenen dadelijk na het waar nemen van de eerste schokken hun invrijheid stelling verlangd. De orde kon echer spoedig worden hersteld. Het aantal slachtoffers veel greo- ter dan vermoed werd. Volgens de laatste berichten is het aantal slachtoffers van de aardbeving in het gebied van Napels veel grooter, dan aanvankelijk werd gemeld. Volgens de laatste schattingen wordt het aantal dooden op 100 geschat, terwijl het aantal gewonden eenige honderden bedraagt. Te Rapollo bedraagt het aantal dooden en gewonden 20. In Rionero is het aantal doo den 11 en het aantal gewonden meer dan 50. In het gebied van Deievento zijn l2 dooden en 40 gewonden te betreuren. Te Salerno zijn twee slachtoffers. In het district Foggia zijn drie personen gedood en velen gewond. Ook de materieele schade is zeer aanzien lijk. De totale schade kan nog niet geraamd worden. Het centrum van de aardbeving schijnt ge legen te zijn tusschen Melfi Ariano en Apuglia. Steeds meer dooden worden ge meld. De prefect van Potenza meldt, dat de om geving van den Vulture, een berg van 1330 meter hoogte, zeer ernstig door de aardbe ving is getroffen. Alleen in het gebied van Malfi zouden meer dan 100 personen ge dood en eenige honderden gewond zijn. Het totaal aantal dooden zou ongeveer 150 bedragen. Een hulptrein naar het zwaar be proefde gebied. Uit Rome is een hulptrein vertrokken on der leiding van den president van het Ita- liaansche Roode Kruis. De trein brengt 100 karabiniri, 25 broe ders, een aantal artsen, geneesmiddelen en levensmiddelen naar den plaats van den ramp. Geheel Italië is onder den indruk van den vreeselijken ramp, die des te erger is, daar zij geheel onverwachts is gekomen. Te Avallino zijn alle klokken op 1.12 uur blijven stilstaan. Gemeenteraadsverkiezingen in 1931. Verschenen is een wetsontwerp, dat be doelt voorzieningen te treffen met betrekking tot de in 1931 te houden algemeene verkie zingen van de leden der gemeenteraden en de door de nieuwe gemeenteraden te kiezen wethouders. In het geding zijn twee artikelen van de Gemeentewet en wel de artikelen 4 en 79, Daarin wordt het volgende bepaald. Aller eerst de verhouding van het aantal raads leden tot dat der inwoners eener gemeente, hetgeen varieert van zeven leden in gemeen ten met minder dan 3000 inwoners en 45 in gemeenten met meer dan 200.000 inwoners In artikel 79 wordt het aantal wethouders geregeld. In gemeenten van 20.000 zielen en daar beneden zijn twee, in die van 20.000 doch niet meer dan 100.000 zielen, naar goedvinden van den Raad, drie of vier; in die van meer dan 100.000 zielen, naar goed vinden van den Raad, vier, vijf of zes web houders. Nu wordt op den overgang van 1930 tot 1931 de elfde tienjaarlijksche volkstelling gehouden en in verband daarmede en met de gemeenteraadsverkiezingen wordt nu voorge steld de bevolking eener gemeente te bestaan te achten uit het getal inwoners, aangewezen door den voorloopign uitslag van de aan staande volkstelling, zooals die uitslag door het gemeentebestuur wordt vastgesteld. Waarom deze bepaling? De kwestie is, dat de Gemeentewet voorschrijft, dat het getal van raadsleden en wethouders wordt be paald door den uitslag der laatste openbare volkstelling. Daarvoor werd dan steeds aan genomen de officieele bekendmaking van de definitieve uitkomst dier telling, dat is de be kendmaking door of vanwege de regeering. De nu zitting hebbende gemeenteraadsleden en wethouders zijn dus gekozen op grond van de volkstelling van 1920. De a.s. candidaat stelling heeft plaats op den tweeden Dinsdag der maand Mei. Indien het nu voor alle ge meenten mogelijk was de definitieve of offi cieele uitslag der volksteling te publiceeren, dan zou er geen kou aan de lucht wezen. Deze bekendmaking zal echter niet mogelijk wezen. Immers deze uitslag zal naar be rekening eerst in den loop van het jaar 1932 vastgesteld kunnen wezen. Wanneer dus geen bijzondere voorziening getroffen zou worden, dan zou de getalsterkte der in 1931 te kiezen gemeenteraden en wethouders zich niet kunnen richten naar het werkelijke cijfer der inwoners eener gemeente. Hoe dwaas dit wezen zou is licht te begrijpen. In de laatste jaren toch heeft de bevolking der meeste gemeenten geen geringe vermeer dering ondergaan. Eerst de uitslag der ge meenteraadsverkiezingen in 1935 zou dan ge baseerd wezen op den werkelijken toestand, aangezien de Gemeentewet geen tusSchen- tijdsche vermeerdering of vermindering van het aantal raadsleden toelaat. Met het getal wethouders staat de zaak eenigszins anders, omdat de Gemeentewet hier eenige speling toelaat. Maar ook dit is slechts betrekkelijk. Wanneer toch de wet tot herziening der Ge meentewet in werking zal zijn getreden, dan zullen ook ten aanzien van wethouders de zelfde bepalingen als ten opzichte der raads leden gelden. De praktijk onderschrijft ten volle deze theorie. Reeds nu zijn er verschillende ge meenten, waar de getalsterkte van den Raad en het aantal wethouders reeds lang niet meer berekend is om, bij de uitbreiding, wel ke de bevolking der gemeente en daarmede de gemeentelijke bestuursstaak heeft onder gaan, een vlotten gang van zaken te verze keren, terwijl de uitkomst der te houden volks telling zal wijzen op een wettelijke vermeer dering van het aantal wethouders en raads leden. Een en ander te zamen genomen wet tigt een regeling als nu door de regeering wordt voorgesteld. Het zou natuurlijk kunnen gebeuren, dat door den definitieven uitslag van de volkstelling zoo die eerder bekend geweest was, het aan tal raadsleden en wethouders minder zou geweest zijn of ook meer dan de voorloopige uitslag die getallen deed zijn. Een vergelij king met het verschil, dat in 1920 aangewe zen kon worden, doet echter zien, dat deze verschillen niet van dien aard waren, dat daardoor veel invloed in dezen zou uitgeoe fend zijn. Zoodat aan genoemd verschil geen geldend bezwaar tegen de voorgestelde rege ling ontleend kan worden. De voordeden wegen zeer zeker tegen de nadeelen op. Ver ondersteld al, dat de voorloopige uitslag recht zou geven op meer of minder raadsle den of wethouders in een enkele gemeente, dan nog zou de onjuistheid niet langer dan vier jaar of na het aan den dag treden daar van niet langer dan drie jaar duren. Een en ander bij elkaar genomen verdient de voor gestelde regeling aanbeveling. EEN LEENING VAN TIEN MILLIOEN De gemeenteraad van Amsterdam heeft hedenmiddag zonder discussies en zonder stemming goedgekeurd het voorstel van B. en W. tot het aangaan van een geldleening, gr. 10.000.000 tot dekking van buitengewone geldleening te bestrijden uitgaven. EEN SCHIETOEFENING MET NOODLOTTIG GEVOLG. Zondag j.1. heeft te Loenen een zeer tragi sche gebeurtenis plaats gehad, waarvan de oplossing thans gevonden is. Onder de ge meente Vreeland is op een jacht plotseling overleden de heer C. Schoorl uit Amsterdam. Wij vernemen hieromtrent, dat de veehou der V. uit Vreeland aan de politie heeft ver klaard, dat er Zondag op zijn land in de on middellijke nabijheid van het jacht van den heer S. door personen van een ander daar in de buurt voor anker liggend jacht schietoefe ningen zijn gehouden. Het is de - gemeente politie in samenwerking met de rijkspolitie uit Nigtevecht mogen gelukken, op dit terrein een hek in beslag te nemen, waarin met een vuurwapen is geschoten. Vlak bij dit hek werd een kogel van een buks gevonden, die gelijk bleek te zijn aan den kogel, die later dooi den politie-schiekundige van Ledden Hulse bosch in het lijk van de nheer S. werd aange troffen. Er moet geschoten zijn in de richting van het jacht van den heer S. De Amsterdamsche politie had gedurende de laatste dagen in de oude Vecht gedrecht naar een revolver, in verband met het vermoeden van moord of zelfmoord. Thans thans vast, dat de heer S. is gedood door een ongelukkige omstandigheid en dat hier sprake is van dood door schuld. Bij de politie is de dader, iemand uit Dordrecht, bekend. DE EUROPARONDVLUCHT. De kopvliegers te Madrid aangekomen. Gistermiddag te half vier is de K5 (Enge land) als eerste der Europa-rondvliegers te Madrid geland. Daarna volgden de E II, L3, KI. Drie Duitsche toestellen de F2, D3 en D8 bevinden zich op den tocht van Sara- gossa naar Mainz. Bovendien zijn nog vier machines te Saragossa aangekomen. Gistermorgen is een 20-tal Europavliegers te Bristol gestart voor Calais. De Poolsche vlieger, bestuurder van de O. I, moest we gens benzinegebrek een noodlanding maken, waarbij een der wielen werd beschadigd. Door propeller gedood. Naar het Persbureau van de Internationa le Europa-rondvlucht 1930 mededeelt, is de vlieger Von Redern, dié den wedstrijd als me canicien met het vliegtuig D II meemaakt, bij de landing te Heston met den propeller van het oestel in aanraking gekomen; hij was op slag dood. De D II zal niet meer aan de Euro- pa-rondvlucht deelnemen Nog 55 toestellen nemen deel. Den derden dag zijn vrij veel deelnemers aan de Europa-rondvlucht uitgevallen. In totaal nemen thans nog 55 machines aan den rondvlucht deel. Gedeeltelijk gecorrigeerd. DE TOESTAND IN SPANJE. Belangrijke wijzigingen te ver wachten? PARIJS, 23 Juli. Uit Madrid wordt ge meld, dat de Spaansche minister van finan ciën gisteren een langdurig onderhoud met den koning had, waarin speciaal gespro ken werd over den toestand van de Spaan sche peseta. Na het verlaten van het koninklijk slot deelde hij mede, dat de koning hem ver zocht had voorloopig van zijn voornemen, om zijn functie ter beschikking te stellen, af| te zien. Daarbij had de koning medege deeld, dat in Öctober belangrijke wijzigin gen in het kabinet zullen worden gebracht. TWEE MISSIE-ZUSTERS IN CHINA BEVRIJD UIT DE HANDEN DER ROOVERS. LONDEN, 23 Juli. Op 5 Juli j.1. werden twee Engelsche missie-zusters, Edith Nete- leton en Edith J. Harrison, door Ohinee- sche bandieten ontvoerd. Verleden week werd te Peking een door zuster Harrison onderteekende brief ont vangen, waarin werd meegedeeld, dat de beide zusters zouden worden doodgescho ten, wanneer niet binnen veertien dagen een losgeld van 7500 beschikbaar was. Thans is men er echter met behulp van den Enge'.scheii en Amerikaanschen consul te Foesjow in geslaagd, de beide zusters te bevrijden. voor Belaste "Vaarden, 's Gravenüage, PU/ tegen beurskoers II >f Aft 0/n OBLIGATIËN fl Z_/ Umet jaarliiksche uitloting u luu Stadsnieuws TERAARDEBESTELLING MR. D. SLUIS. Op de algemeene begraafplaats werd heden, ondanks het slechte weer, onder zeer groote belangstelling, het stoffelijk overschot van wijlen mr. D. Sluis ter aarde besteld. Om half drie vertrok de stoet met 13 volg- rijtuigen en 4 auto's vanaf het sterfhuis. Ge reden werd langs Oudegracht, Ritsevoort, Rijksstraatweg, Muzieklaan naar het kerkhof. Op verzoek van den overledene waren er geen bloemen Aan den Rijksstraatweg sloten de leden van den Raad van Toezicht der Alkmaarsche Ba lie zich bij den stoet aan. Op de begraafplaats waren aanwezig de loco-burgemeeter, de heer Ringers, de ge- Hatoafi8Cii Weerbarteht. naar waarnemingen, verricht in den morgen van 23 Juli. Medegedeeld door het Kon. Neder!. Met. Instituut te De Bildt. Verwachting, geldig tot den avond van 24 Juli: Meest krachtige tot matige, Zuidelijke tot Westelijke wind; zwaar bewolkt of betrok ken; waarschijnlijk regenbuien; weinig vee and'ering in temperatuur meente-secretaris, de raadsleden Govers, Klaver, Geels, Sietsma, Van Slingerland, Woldendorp, Keesom, Bonsema, mej. Carelg en mevr Helleman—Hardebol, alsmede de oud-raadsleden Veen, Keisper, Verkerk en ICloeck; voorts waren aanwezig de leden van de Alkmaarsche balie, regenten van 't Stads ziekenhuis, een deputatie van de Oranje-ver. en van de A.-R. kiesvereeniging de deken C Bosman, mr. Mocns, directeur van het Landbouwcrediet, de heer A. M. de Lange van de firma de Lange de Moraaz, mr. Offers, agent van de Nederlandsche Bank, de heer Arntz, voorzitter van de Kamer van Koophandel, mr. Ledeboer, vice-president van de rechtbank, jhr. mr. v. d. Brandeler, het dagelijksch bestuur van de Schermer, leden van het polderbestuur de Schermer en tal van anderen. Mede merkten wij nog op ds. Groot en ds. Verwaal. Aan de groeve las ds. Donner uit Broek op Langendijk de twaalf artikelen des Geloofs. Een familielid sprak daarna nog een woorc van dank voor de belangstelling die getoonc was. Hij wees erop dat een gang naar een kerkhof bij de menschen altijd een weemoedi ge gedachte opwekt en toch behoeft zulks niet zoo te zijn. In de groeve is een man neerge laten die zich wis': verloren voor God maar die genade gevonden heeft in het bloed van Jezus Christus. Spr. prees Gods almacht' en verzocht de aanwezigen gemeenschappelijk Psalm 68 te zingen. Daarna verliet de groote schare belang stellenden den doodenakker. 1 GESLAAGD. Onze vroegere stadgenoot de heer L. P. A. M. van der Meulen heeft in den Haag met gunstig gevolg het examen voor boekhouden (vereeniging Handelsleeraren) afgelegd. CENTRALE VERWARMINGS- INSTALLATIE STADHUIS. In bijlage 99 stellen B. en W. den raai voor: a. ten behoeve van de vernieuwing, verbe tering en uitbreiding van de centrale ver- warmings-installatie van het stadhuis het op de gemeente-begrooting voor 1930 (kapi taaldienst) onder volgnr. 568 uitgetrokken crediet te verhoogen met 2800.— b. de onder a genoemde uitgave nader te legelen bij suppletoirs begrooting. (Ontvangen per draadlcoze telefoon) 1000 STAATSLEENINGEN. 5 1918 BANK-1NSTELLINGEN. Handel Mpij Cert. Kol Bank Ned. Ind. Handelsbank Fransche Banken (3). D. Reichsbank INDUSTR. OND. BINNENL. Alg. Kunstzijde Unie. v. Berkels' Patent Calvé Delft Cert Centrale Suiker Holi. Kunstzijde Margarine Unie Philips Gloeilampen Gem. Bezit INDUSTR. AAND. BUITENL. Am. Smelting Anaconda Bethleh. Steel Cities Service Steel comm, Zweedsche Lucifers CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cuituur Cult. Vorsfenl Dito actions Poervvoredjo MIJNBOUW. Alg Explor. Mij Boeton Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr. petr Perlak RUBBERS. Amsterd, Rubber Deti Bat. Rubber Hessa Rubber Serbadjadi interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Holl. Amerika lijn Holl. Amerika Gem. Scheepvaart Unie Kon. Ned. Stoomboot Niev. Goudriaan TABAKKEN. Oostkust Oude Deli Senembah Deli Batavia AMER. SPOORWEGEN. Erie Milwaukee Southern Rails Union Pacific Wabash Exduidend. PROLONGATIE vorige koers P/a pGt. heden P/, pCt. WISSELKOERSEN AMSTERDAM. Éig. Vorige koers 1026/a 157 161 14 V/s 501 273 98 IA 79 1247a 647a 96',, 267' 340% 667, 99% «5'/i# 28716 161% 271 Va 4451/9 3381/j i 26 102.50 38 177VS 69 80 3767, 389s/8 155 116% 74 120 79 46/is 25 23 157VS 69 62% 67 3177, 337 319% 42% 15% 95 218 37 Koers van heden Ie pl.m pl.m. pl.m. pl.m. 1.30 1.45 2.15 157 505 5 95 95-7 94 5 937,-f 75i-8 76 75-7 124-5 65 271 271-2 2711-7a 270)-l 342 342 3 341%-3 340-1 j 67 Va 102|-3/ 102 84 83% -l 837a 297a 29j-Va 29% 164 263 445-7 4457, 7 337 ISO 70 390i/, 389.)-91 390%-! 390) 156 156-7 119% 118A-20 1187,-9 118)-»// 75 1211/2-2 121 7, 80 4%6 25 1 23 1567a-7 «te 63 67% 67% mm 321 321 342 342 342 324 43 157a-:.. J6V1 219 377a 28% 38%-) tExclaim. Londen Brussel (Belga) Bazel Weenen p. Sch. 100 Kopenhagen Stockholm Oslo New. York .NI"°™EEC Vorige koers 12.09»/,, 59.367. 9.78 34.75 48.317, 35.127, 66.60 66.827, 66.60 2.48 y, 13.01 Koers op heden uur 12.097. 59.35 9.78 34.75 48.31 35.121/, 66.60 66.82 Vi 66.60 2.487, 13.0»

Alkmaarsche Courant | 1930 | | pagina 2