Vaderlandsclie Bank doodelijke mishandeling. Stadsnieuws motorongeluk te koedijk. Onze Koloniën. 300-jarig bestaan van het kerkgebouw der rem -geref. gemeente. Marktberichten Adveptentiën de Heer PIETER RIS, Mevr. TRIJNTJE BLAAUBOER, Mej. MAARTJE HOOGLAND, Zondagavond omstreeks 11 uur is zekere Keijzers te Deurne (N. Br.), vader van vier kinderen door eenige personen overvallen en met een mes bewerkt. K. werd zoo ernstig gewond, dat hij naar het ziekenhuis moest worden vervoerd, waar hem de laatste h.h. Sacramenten werden toegediend. Te 3 uur hedennacht is het slachtoffer aan de opge- loopen verwondingen overleden. Twee'van de vermoedelijke daders zijn in arrest gesteld. De hter K. is afkomstig uit Deurne. DE BEGRAFENIS VAN MR. VAN LE2U VEN. De koningin zal zich bij de begrafenis on de begraafplaats Westerveld van het stoffelijk overschot van mr. W. F. van Leeuwen, vice-voorz. van den raad van state, doen vertegenwoordigen door haar adjudant in buitengewonen dienst den gepensionneerden vice-admiraal Ram- bonnet, lid van den Raad van State. RIJWIELDIEF GEPAKT- Een achtervolging per auto. Hij had de verkeerde richting inge slagen. Op den Dordtschen Straatweg, juist op het grondgebied van IJsselmonde tegen de grens van Rotterdam, was gistermorgen om 9 uur T. v. d. M. rustig bezig gras voor zijn konijn tjes te snijden. Zijn rijwiel had hij aan den kant van den weg gezet en langzamerhand uit het oog verloren. Het was evenwel opge merkt door een daar rondzwervenden man, die behoedzaam nader sloop, op de fiets sprong en er ijlings mee vandoor ging. De hard rijdende fietser trok echter de aandacht van v. d. M., die tot zijn verbazing zijn eigen fiets herkende. In de buurt wachtte een chauffeur met zijn auto. v. d. M. wipte in den wagen en gaf den chauffeur bevel een achtervolging te begin nen. Daar men vermoedde, dat de dief, die inmiddels uit het oog verdwenen was, de rich ting van de stad genomen had, zette men ook koers naar de Maasbrug en een snelle rit begon. Werkelijk ontdekte men den fietsrijder cp de Willemsbrug. Men wees hem aan een agent aan, die den man arresteerde en naar het politiebureau Nassaukade overbracht. Hij bleek te zijn de 57-jarige schoenmaker J. J. uit Noord-Frankrijk, die waarschijnlijk voor nemens was geweest naar zijn land terug te peddelen, doch tot zijn ongeluk de verkeerde richting insloeg. Op het bureau heeft men het politieblad eens nagegaan en aangezien hij nog een en ander op zijn kerkstok had, heeft men J. aan de politie te IJsselmonde overgeleverd. LUXE-AUTO GEKRAAKT. Inzittenden met den schrik vrij ge komen. Te Wormerveer had gistermorgen op den hoek van de Stationsstraat en den Zaanweg, welke eerste loodrecht op de andere staat en, naar De Crt. opmerkt, geen uitzicht biedt, een vrij ernstige bot sing plaats tusschen een groote autobus van de Mij. Zaanland en een luxe-auto. De luxe-auto, komende uit de richting Krommenie, wilde nl. de Stationsstraat aan de linkerzijde van den weg voorbij rijden en had daarbij een flinke snel heid. De 27-persoons autobus kwam op dit oogenb'.ik uit de Stationsstraat den hoek om in de richting Krommenie, met het gevolg, dat de luxe-wagen in de rechterzijde gegrepen en gekraakt werd. Alle vier banden sprongen tegelijk met een geweldigen knal uit elkaar. Wonder boven wonder kwamen de inzittenden met den schrik vrij. De schade aan de autobus was gering. De politie maakte tegen den houder van den luxe-wagen proces-verbaal op wegens het linksrijden en het geen gelegenheid laten tot pas- seeren. AFSCHEID VAN PRINSES JULIANA AAN KATWIJK AAN ZEE. Op Vrijdag 19 September des namid dags te drie uur zal prinses Juliana te Katwijk aan Zee het monument onthul len, opgericht ter nagedachtenis van de in den oorlogstijd omgekomen Katwijk- sche vischers. Voordat de onthulling ge schiedt zal de burgemeester van Katwijk aan Zee, Mr. Dr. J. Schokking voor ge- noodigden in de Oude Kerk een gedach tenisrede uitspreken. De prinses zal door ongeveer 3000 schoolkinderen en een zangvereeniging een zanghui de gebracht worden. Na af loop van de onthulling zullen de bestu ren der verschillende vereenigingen in hötel „Du Rhin" aan de prinses voorge steld worden. Prinses Juliana neemt hiermede een officieel aischeid van Katwijk aan Zee, waar zij tijdens haar studie aan de T eidsche universiteit heeft gewoond. VERKEERSONGEVALLEN. Een dubbele botsing. Vrachtauto vernield. Zaterdagmorgen is op het Buitenhof te Den Haag voor hotel „De Twee Steden een vrachtauto, behoorende aan de expeditie firma A. v.' Puffelen, in botsing gekomen met een tram. De autobestuurder reed achter een andere vrachtauto Op een gegeven oogenbbk stopte deze laatste zonder voorafgaand teeken te geven. Om een botsing te vermijden, haalde daarop de eerste vrachtauto links uit, doch kwam daarbij in botsing met de tram uit Delft. De botsing was zóó hevig, dat de auto achterste voren werd geslingerd en op nieuw gegrepen werd door een uit de rich ting Plaats komenden tramwagen, tengevolge waarvan de auto totaal werd vernield. lk banden werden zelfs van de wielen gerukt. Iemand, die naast den chauffeur had ge zeten, werd van den wagen geslingerd en kreeg een niet zware verwonding aan rech terarm en pols. Ook de chauffeur werd aan de pols verwond. Dame gewond. In de President Steynstraat te Amsterdam viel Zaterdagmiddag een auto, waarschijnlijk door het verkeerd nemen van een bocht, om. De wagen reed tegen een boom aan, welke gedeeltelijk afbrak. De bestuurder er zat niemand anders in kwam er goed af, "-7 ar,4»en 'oeva"'£ passeerende dame uit „Zuid werd omver geworpen. Zij kreeg een hersenschudding en is naar een der zieken huizen vervoerd. r-, ^'nd achter op fiets. Door verkeerd uitwijken is de 35-jarige vrouw van D. v. d. Veen te Twijzelerheide, die fietste met een kind achterop, onder een 1 rachtauto geraakt. Zij is enkele uren later overleden. 7 De duivels van den weg. Zaterdagavond omstreeks 10 uur is te bleeuwijk (N. Br.) de gehuwde 60-jarige C. a Hollander door een luxe-auto aange- •eden; met een zware beenfractuur is de man in zorgwekkenden toestand naar het ziekenhuis te Gorcum overgebracht. De vier inzittende heeren van den luxe-auto verleen- den geen hulp en reden in snelle vaart door. Belaste gaarden, 's Gravenüage, tegen beurskoers 1 <f nn /n OBLIGATIËN fl 1 L Umet jaarlijkscha uitloting IUU Zaterdagavond vervoegde zich aan ons bu reau, te ongeveer half acht, de brugwachter van de Vlotbrug, die ons mededeelde dat er een kwartiertje vroeger, even voorbij de Vlot brug, een motorongeluk had plaats gehad. Waar er bij dit ongeval twee marinemannen betrokken waren en de Koedijkers op een der gelijk uur van alle telefonische ot telegra- iiscne verbinding verstoken zijn, verzocht hij ons net marinehospitaal te den Helder op te willen bellen, om een auto te requireeren waarin de eene gewonde vervoerd zou kunnen worden. We hebeen opgebeld en zijn toen even naar Koedijk gereden, om poolshoogte te ne men. In het tuindershuisje van den heer Hart man, die de beide slachtoffers liefderijk had opgenomen, kwamen we het volgende te weten: De beide motorrijders, de marinekorpo raals j. g. en H. B., de laatste als duo-pas sagier, kwamen op een nieuwe A. j. S.-motor uit de richting Alkmaar. Üp de plaats van het ongeluk kwam een auto hen tegemoet en juist toen beide voertuigen elkaar passeerden, vvist een snelrijdende automobilist, die uit de richting Alkmaar kwam, nog juist tusschen de elkaar passeerende auto en motor door te „snijden", met het gevolg dat het rechter- achterspatbord van dien wagen het motor- stuur greep en beide korporaals enkele malen over den kop sloegen en aan den kant van den weg terecht kwamen. Het bleek dat beide er wonderlijk goed waren afgekomen. De berij der j. g. was er het ergst aan toe. Vele pijn lijke ontvellingen waren zijn deel en het was hem niet mogelijk anders dan per ziekenautto weg te komen. Dr. Hartog constateerde ge lukkig niets anders dan deze verwondingen, die wel erg pijnlijk, waar niet gevaarlijk zijn. De duorijder kwam er beter af, en had ook slechts enkele ontvellingen opgeloopen. Bei den wachtten bij het gastvrije echtpaar Hart man den auto uit den Helder af. De auto, die het ongeluk veroorzaakte, stopte niet, en de beide mannen, die door het gevaarlijke „snijden" zoo leelijk te land kwa men, waren niet in staat geweest, merk of nummer op te nemen. Is er in Schagen of in den Helder een auto te vinden, die een ver bogen of beschadigd rechterachterspatbord heeft? DE COLLECTIEVE CONTRACTEN VOOR DE ZUIDERZEEWERKEN EN OVERIG BAGGERBEDRIJF. Zondag kwamen in café-restaurant „Het Oulden Vlies" te Alkmaar bijeen de vertrou wensmannen en afgevaardigden van de Zui derzeewerken en het overig baggerbedrijf, ge organiseerd in den Centralen Bond van Transportarbeiders, ter bespreking van de vraag of de collectieve contracten, die einde December 1930 afloopen, al dan niet moeten worden opgezegd en welke verbeteringen wenschelijk moeten worden geacht. Door den hoofdbestuurder R. Laan, leider van deze groepen, werd een inleiding gehou den over „de positie in het baggerbedrijf", waarin spr. een algemeen overzicht gaf over de werkgelegenheid en de verhoudingen in deze bedrijven. Aan de Zuiderzeewerken werken ongeveer een 1500 arbeiders onder de bepalingen van het contract, behoorende tot de meer ge schoolde arbeiders, zooals de schippers van de zandzuigers, baggermachines, sleepboo- ten, benevens machinisten en overig perso neel. Ook de steenzetters en de rijswerkers zijn voor het overgroot deel georganiseerd in den Centralen Bond. Na de inleiding vond een breedvoerige dis cussie plaats. Er zullen thans aan de Zuiderzeewerken en in de verschillende gemeenten vergaderin gen worden gehouden met de leden, waarin uiteindelijk ae beslissing zal worden geno men of de contracten al dan niet moeten wor den opgezegd. Er namen aan deze vergadering ruim 50 vertrouwensmannen deel. VERLOTING TEN BATE VAN HET DIERENASYL. De Inspecteur der afd. Alkmaar van de Ned. Ver. tot bescherming van dieren deelt ons mede, dat van de in Juli gehouden ver loting ten bate van het dierenasyl, een twin tigtal prijzen nog niet zijn afgehaald. Deze zijn tot 1 October nog te zijnen huize Oudegracht-hoek Baanstraat te bekomen. Daarna vervallen zij aan de plaatselijke af- deeling. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen en motorrijtui gen en andere voertuigen te 8.02 uur licht op. COLLECTE VERSPREIDING VAN DE H. SCHRIFT. Donderdag zal voor de Ver. tot versprei ding van de H. Schrift een collecte worden gehouden. Een groot deel van de opbrengst is bestemd voor bijbels, evangeliën enz. voor den arbeid van de Dredikatden te Alkmaar. EEN ZWERVERTJE. Een geheel zwart poesje, ongeveer 4 maanden oud, heeft het huis van den heer Verwer, inspecteur der afd. Alkmaar van de Ned. Ver. tot bescherming van dieren opge zocht met verzoek of deze eens voor hem naar een goed tehuis wil uitkijken. De inspecteur heeft dat beloofd en stelt eventueele liefhebbers hedenavond van 7—8 uur in de gelegenheid het diertje in zijn wo ning Oudegracht-hoek Baanstraat in ontvangst te nemen. ALKM. BAD- EN ZWEMINRICHTING. Het aantal genomen baden van 31 Aug. tot en met 7 September bedraagt: heeren 867, dames 692, onvermogende jongens 42, totaal 1601. Tempt, hoogste 66 graden. BURGERLIJKE STAND. GEBOREN: Wilhelmina Johanna Antonia d. v. Adri- anus van Aarle en Agatha Brasser. Elisa- beth Johanna Maria d. v. Marinus Jaeobse en Hendrica Kraakman. OVERLEDEN: Maartje Hoogland wed. Pleter Stekelbos 75 jaar. Trijntje Spaans gehuwd met Jan Blaauboer 60 jaar. Pieter Ris 75 jaar. Eli- sabeth van de Pol 79 jaar. EXPLOSIE OP CURACAO. Zeven dooden en drie en twintig gewonden. Geen Nederlanders onder de slachtoffers. In de olie-installaties van de Bataafsche Petroleum Mij. te Willemstad op Curagao heeft een ontzettende ontploffing plaats ge had. Door het geweld van de explosie werden zeven personen op slag gedood. Drie per sonen werden zwaar gewond opgenomen, terwijl twintig anderen lichte verwondingen opliepen. Onder de dooden en gewonden be vinden zich geen Nederlandsohe personen van de Maatschappij. De aangerichte schade is aanzienlijk. Vermoedelijke oorzaak. De correspondent van De Crt. te 's-Gra- venhage verneemt, dat de oorzaak der ex plosie vermoedelijk gezocht moet worden in het springen van een vacuum-installatie. Er ontstond een brand, waarvan nog niet be kend is, of deze tijdig gebluscht is. Bij de directie der B. P. M. te Den Haag was Zaterdag nog niets naders bekend van de explosie dan hetgeen de telegrammen reeds meldden. De raffinaderij! der Cur. Petr. Industrie is één der grootste der wereld. Er werken ruim 3000 personen. De moderne technische installaties hadden waarborgen tegen brand en ontploffingen. De bepalingen zijn zeer streng dienaangaande. Voordat er nadere gegevens uit Cura^ao zijn gekomen, wenscht de directie zich niet aan gissingen omtrent de vermoedelijke oorzaak te wagen. AFSTAMMELINGEN VAN DIPO NEGORO. Terug naar Java. Naar men weet, heeft de regeering naar aanleiding van den Java-oorlog, den Javaan- schen „bevelhebber' Pangeran Dipo Negoro en den zeer invloedrijken Kijai Modjo naar de buitenbezittingen verbannen. Die politieke verbanningsbesluiten schijnen „erfelijk" te zijn, want tot heden blijven de redenen, waarop indertijd die besluiten steunden, van kracht op de nakomelingen, die in feite toch niet verantwoordelijk kunnen worden gesteld voor de zonden hunner voorvaderen Dat b.v. de regeering nog steeds afwijzend staat voor een eventueelen terugkeer van de afstammelingen van den naar Menado verbannen Pangeran Goesti Mohamad, pre tendent van Diocja, is met het oog op de daaruit voortvloeiende consekwenties volko men begrijpelijk, al zal men toch ook moe ten toegeven, dat onder de bestaande omstan digheden het verwekken van een „kraton-re- volutie-tje" weinig kans van slagen zal heb ben. Met betrekking tot de nakomelingen van Pangeran Dipo Negoro, is het toch wel een ander geval. Die naam is nog slechts een „klank" in den Javaanschen volksmond en de families van dien banneling hebben nu nagenoeg geen invloed meer op de bevol king, hetgeen men ook wel mag concludeeren uit de omstandigheid dat in Weltevreden se dert jaren studeert (voor de medicijnen) R. M. Achmad Dipo Negoro, geboren te Ambon en een lijnrechte nazaat van dien in de nationa listische wereld vereerden „bevelhebber". De inlandsche bladen in Midden-Java meldden nu, dat binnenkort een intrekking van het verbanningsbesluit der nakomelin gen van Pangeran Dipo Negoro kan worden verwacht Gezien het volkomen analoog geval van de afstammelingen van Sisinga Mangaradja uit de Bataklanden, kan het voornemen der re geering geen verwondering baren. Kepk et* selio©! De heer Finkensieper, cand. te Alkmaar, is niet beroepen bij de geref. kerk te Den Oever en Breezand, maar bij de Herv. gem daar ter plaatse, speciaal voor het werk onder de Zuiderzee-arbeiders. De Zondagsscholen van den Ned. Prot. Bond, afd. Alkmaar zijn weer begonnen: 69 jaar in de doopsgez. kerk, 912 jaar in de rem. kerk. De aangifte kan daar nog ge schieden. Beroepen tot predikant bij de doopsgez. gem- te Purmerend is ds. w. Banga te Woivega In de godsdienstoefening, die gistermorgen in het kerkgebouw der remonstrantsch-gere- formeerde gemeente te Amsterdam werd ge houden, is plechtig herdacht het 300-jarig be staan van het gebouw. Dr. k. f. Sparnaay hield een feestrede naar aanleiding van Matfheus 21 vers 13: „Mijn huis zal een huis des gebeds genaamd wor den". Vervolgens heeft ds. Mackenzie gepredikt naar aanleiding van Handelingen 17 vers 24 en 25. In de middaguren werd door het kerk bestuur receptie gehouden in het kerkgebouw temidden van talrijke bloemstukken, die in het schip der kerk waren opgesteld. GEVONDEN VOORWERPEN. Aanwezig aan het Bureau van politie, Langestraat en aldaar te bevragen op alle werkdagen tusschen 11 en 1 uur, de navol gende voorwerpen als gevonden gedepo reerd op 4, 5, 6 en 7 September 1930: hals ketting met medaille; soldeerboutje; zakmes; liniaaltje; portefeuille met inhoud; hand schoenen; banden van jassen en mantels en sleutels. Aanwezig en te bevragen bij de navolgen de ingezetenen, onderstaande voorwerpen, als gevonden aangegeven op 4, 5, 6 en 7 September 1930: Tompouce, J. Hoek, Veer- straat 1; regenmantel, L. van Veen, Baan- singel 37b; kinderportemonnaitje met in houd, J. Tol, Ricardostraat 3; belasting- merk J. Urebrechts, Dahliastraat 11; porte- inonnaie met munten, C. Noorlander, Zeg- lis 75; heerenhorloge, juffr. Bakker, Wes- terweg no. 52; leesboek van leesbiblotheek, A. Jongejan, Eikelenbergstraat 52; lakcein tuur, J. Koeleman, 2e Landdwarsstraat 24; paar handschoenen, J. Hemels, Clarissen buurt 15; nummerplaat van een motor, P. Bloothoofd, Heerenstraat 2; fantasiebroek, A. Verhoeve, Toussaintstraat 7; portemon- r.aie met inh., Heerenweg B 392 Heiloo p.a. Koenen; zakken aardappelen, S. Nibbering, Luttik Oudorp 54; vliegende hollander, Schröder, Anjelierstraat 6. Wanneer men weder in het bezit is van het verloren voorwerp, wordt men verzocht hier van kennis te geven aan het Bureau van po litie. ALKMAAR, 8 September 1930. Op de he den gehouden veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 60 Vette koeien 300 450, handl goed; 8 Vette kalveren 60 130; Vette kalveren per K.G. 1.20 1.60; 10 Nuchtere kalveren (slacht) 15 30; 436 Vette varkens (zware) per K G. 6469; Zouters per K.G. 0.62 Handel matig. AMSTERDAMSCHE AARDAPPEL PRIJZEN. AMSTERDAM, 8 Sept. 1930. Op de he den gehouden aardappelenmarkt waren de prijzen onveranderd. Aanvoer 4 ladingen, zijnde 1187 H.L. AMSTERDAMSCHE VEEMARKT. AMSTERDAM, 8 Sept. 1930. Op de he den gehouden veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt; 537 Vette koeien, le kw. 1.16—1.20; 2e kw. 1 1.08; 3e kw. 0.8-40.96; mindere soorten 0.70 0.74; 128 Melk- en kalf koeien 250 375; 81 Vette kalveren, le kw. 088 0.94; 2e kw. 0.84—0.88; 3e kw. 0.78 0.84; 61 Nuchtere kalveren 1319; 87 Schapen 36—40; 700 Varkens, vleeschvarkens (90—110 K.G.) 0.79 0.80; zware 0.76—0.78; vette 0.74— 0.75; 117 Paarden 100—220. BROEK OP LANGENDIJK, 8 Sept. '30. Langendijker Groentenveiling. 18000 stuks Bloemkool, le s. 7—14.90, 2e s. 0.80— 1.10 en reuze bloemkool 4.90—6.30 per 100 stuks; 10.000 K.G. Roode Kool 1.20— 4.50; 11000 K.G. Gele Kool 1.20— 3.30; 55000 K.G. Witte Kool 1 1.70; 1500 K.G. Deensche Witte Kool 1.40 2.70; 17500 K.G. Uien 2—2.10; Grove Uien 2.703.10; Drielingen 1.30; Nep 3.20-/ 3.60; 1100 K.G. Slaboonen 4.30 11.90; 2000 K.G. Tomaten: A 9.70; B 9 C 9.20; CC 2.60; 425 K.G. Bieten 2.60; 100 K.G. Snijboonen 4.208.20; 130OO K.G. Aardappelen: Schotsche Muizen 5—5.60; Groote Schotsche muizen 2.20 2.80; Duc of York 2.803.10; Drie lingen 5.60ƒ5.90, alles per 100 K.G. PURMEREND, 6 Sept. 1930. „Afslagver. Beemster, Purmerend en Omstreken". Augur ken: Middel 46—62 ct.Basterd 68—74 ct. Grof Fijn 6590 ct.; Stek 67 cent; Bom men 9 cent per mand, 6 K.G. NOORDSCHARWOUDE, 6 Sept. 1930. 43600 K.G. Aardappelen: Schotsche Muizen ƒ4.50—ƒ5.10; Groote Schotsche Muizen -2.50—2.80; Ronde Duken 1.80— 3.20; BI. Eigenheimers 4.30—5.40; Drielingen 5.505.80; 33200 K.G. UienUien 1.202Drielingen 0.50 1.40; Grove 2.40—2.90; Gele Nep 1 60—3.30; 75 K.G. Zilveruien: Zilver- nep 6.10; 9200 K.G. Spercieboonen 4.10 10.90: 3600 K.G. Kroten 0.70—2; 18200 K.G. Roode Kool 1.10—3.50; 15000 K.G. Witte Kool 1.10—1.70; 19400 K.G. Gele Kool 0.60—3.30; alles per 100 K.G.; 50 stuks Witkrop 4 en 900 stuks Bloemkool 6.808.60 per 100 st. BOVF.NKARSPEL, 8 Sept. 1930. „De Tuinbouw". Heden besteedde men voor: BI. kool le s. 7.50—11; Bloemkool 2e s. 2—4; Roode Kool 0.50—1.30; Witte Kool 0.80; Gele Kool 0.50; Uien 1.20; Aardappelen: Wilde Duc 1.45165; Schotsche muizen 1.45. WARMENHUIZEN, 6 Sept. 1930. Sch. Muizen 4—5.10; Grove 2.50—2.90; Drielingen 5.40—6; Eigenheimers 4.90 6.60; Blauwe Aardappelen 5.40—6; Roode Kool 0.70-f 2.60; Witte Kool 1.30—140; Bieten 0.80—2.80; Nep 2.10—3; Uien 2—2.50; Uien drielin gen f 11.10; Grove Uien 3; Slaboonen 4.509.10. Aanvoer: 42800 K.G. Aardappelen; 3600 K G. Roode Kcol; 13000 K.G. Witte Kool; 8800 K.G. Nep; 8200 K.G. Uien; 2090 K.G. Slaboonen en 550 K.G. Bieten. Inplaats van kaarten. Geboren: WILLIJ, dochter van A. VAN AARLE en A. v. AARLE-BRASSER. Alkmaar, 6 Sept. 1930. Nieuwlandersingel '29. St. Eüzabethziekenhuis. Getrouwd: N. P. DIRKMAAT en N. EECEN, die, mede namens wederzijdsche familie, hartelijk dank zeggen voor de vele blijken van belang stelling bij hun huwelijk onder vonden. Alkmaar, 4 Sept. 1930. Friescheweg. Eenige en algemeene kennisgeving. Tot onze diepe droefheid overleed heden, na een kortstondig, smartelijk, doch geduldig lijden, voor zien van de H. H. Sacra menten der Stervenden, in den ouderdom van 75 jaren, onze dierbare Vader, Be huwd- en Grootvader Weduwnaar van Gerardina Maria Langeree. Wij bevelen de ziel van den overledene in Uwe Godvruchtige gebeden aan. Alkmaar, 6 September 1930. Landstraat 49. Uit aller naam, J. RIS. De H. Uitvaartdienst zal plaats hebben Woensdag 10 September a.s. te 9 uur in de Parochiekerk van den H. Laurentius, daarna te 11K uur begrafenis op het R. K. ke:khof „St. Barbara alhier. Verzoeke geen persoon lijk rouwbeklag. Heden overleed, nog ge heel onverwachts, zacht en kalm, onze lieve Vrouw, Moeder, Behuwd- en Groot moeder, geb. SPAANS, in den ouderdom van 60 jaar. x Alkmaar, J. BLAAUBOER. Anna Paulowna, J. VAN EETEN— BLAAUBOER. Alkmaar, F. BLAAUBOER. Utrecht, N. TEN HOOPEN— BLAAUBOER. A. TEN HOOPEN. En Kleinkinderen. Alkmaar, 6 Sept. 1930. Kennemerstraatweg 93. De begrafenis zal plaats hebben a.s. Dinsdag, n.m. 2 uur, vanaf 't sterfhuis, op de Algemeene Begraaf plaats. Heden overleed, na een korte ongesteldheid, onze geliefde Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, Wed. van Pieter Stekelbos, in den ouderdom van ruim 75 jaar. Groot-Schermer, K. STEKELBOS. S. STEKELBOS—ROOS. Alkmaar, Wed. H. VAN BEUSEKOM —STEKELBOS. Amsterdam, P. STEKELBOS, G. STEKELBOS— LAKEMAN. Assendelft, T. IJFF—STEKELBOS. G. IJFF, Alkmaar, J. STEKELBOS en Kleinkinderen. Alkmaar, 6 September 1930. Nieuwpoortslaan 82. De teraardebestelling zal plaats hebben op Dins dag 9 Sept. a.s., nam. 2 uur van uit het sterfhuis, op de Algem. begraafplaat» te Alkmaar.

Alkmaarsche Courant | 1930 | | pagina 3