Vaderlandsche Bank Binnenland Telegrammen Ppovinciaal nieuws Stadsnieuws Radinraliscl) Weerbericht. (JKDATISCIIHIII1IBS van 22 Sept. 1930 Opgave van Aoordhollandsoli Landbouwkrediet II'. V, I AGEMD1 Maandag 22 September. 7.30 uur, Cinema Americain: Krijgsraad (dram.); boven 14 jaar. 7.30 uur, A. B. T., hoofdnummer Lente stormen (drain.); hoofdrollen Lien Dyers en Wilhelm Dieterle. Toegang boven 18 jaar. 7.30 uur, Victoria Theater: De Holly- woodrevue; voor eiken leeftijd. Kermis te Koedijk. Dinsdag 23 September. 7.30 uur, Cinema Americain: Krijgsraad (dram.); boven 14 jaar. 7.30 uur, A. B. T.: Lentestormen (dram.); boven 18 jaar. 7.30 uur, Victoria Theater: De Holly- woodrevue; voor eiken leeftijd. Kermis te Koedijk. NIEUWE AARDSCHOKKEN TE t MELFI. Te Melfi werden Zaterdag opnieuw aard schokken geregistreerd. De bevolking, die in paniekstemming was geraakt, bracht het grootste deel van den dag in de open lucht door. In het aardbevingsgebied zal de bouw der huizen met den grootsten spoed worden voort- f' ezet. Naar verluidt, zouden zij reeds voor en winter gereed komen. THANS OOK REVOLUTIE IN CHILI? Nog niet bevestigde geruchten. Uit Buenos Ayres wordt gemeld, dat vol gens nog niet bevestigde berichten van de grens in Chili revolutie zou zijn uitgebroken. Tengevolge van de strenge censuur, die bijna geen telegrammen en telefoongesprekken door laat, ontbreken tot nu toe nadere bijzonder heden. VERKIEZINGEN IN ZWEDEN. Winst voor linksche partijen. Zaterdag en Zondag vonden in Zweden de verkiezingen plaats voor de provinciale raden, die behalve van provinciale beteekenis ook nog van belang zijn, omdat uit de nieu we provinciale raden de Zweedsche eerste kamer wordt aangevuld. In het algemeen hebben de soc.-democraten en de linker boerenbond stemmen gewonnen, terwijl de midden-partij stemmen verloor. Op nog enkele uitslagen is het resultaat aldus: rechfsche partijen 304 zetels, Boeren bond 184 zetels, (vorige verkiezingen 163), liberalen en vrijz.-democraten 134 (178), soc - democraten 445 (431), communisten 18 (24). EEN PECHVOGEL. Iemand, die kort geleden ontslagen was uit een gevangenis, kreeg heimwee naar zijn vroeger verblijf. Ten einde weer daarin terug te keeren, kaapte hij bij een winkelier in de Langestraat te Amersfoort een inmaakpot en meldde zich bij een surveilleerenden agent aan. Deze nam den man mee naar het hoofdbureau, doch daar kon men hem niet houden. Ten eerste had niemand den diefsta' gezien en ten tweede wenschte de winkelier geen strafvervolging. De man moest dus weer de vrije wereld in, zeer tegen zijn zin. KOREN- EN STROOMIJTEN AFGE BRAND IN GRONINGEN. ■Op verschillende plaatsen in de provincie Groningen zijn de laatste dagen des nachts koren- en stroomijten afgebrand, meldt De Crt. Te Kloosterburen verbrandden 12 a 1300 pakken stroo inhoudende ongeveer 60.000 kilo, waarvan de oorzaak gezocht moet worden in het spelen met lucifers door kinderen. Te Midwolde en te Oostwold brandden door onbekende oorzaak eenige ko- renmijten af resp. toebehoorende aan de wed. EI. v. d. Wal en den heer Joh. Smit. Verzekering dekt in alle gevallen de schade HEILOO. Naar we vernemen is door het bestuur van de Inrichting voor Geestezieken „St. W illebrordus" aan B. en W. vergun ning gevraagd en verkragen voor den bouw van een pastorie (woonhuis voor den rector der stichting), een dokters woning en een lijkenhuis. Met den bouw van het nieuwe sta tion en bijkomende werken is men be gonnen en er wordt in vlug tempo door gewerkt. Ook is men begonnen aan het leggen van een nieuw spoor voor goederenver voer en meermalen worc't 's nachts ge werkt aan het omleggen der lijn. De aanvoer van materialen gaat in ge- jijk tempo, welk vervoer is opgedragen lan de heeren A. Bakker en Zoon alhier. Als een bewijs dat die firma voor geen klein geruchtje vervaard is, zij gemeld flat in twee dagen niet minder dan 130.000 steenen zijn aangevoerd. WIJK AAN ZEE. Een sterk zoeklicht, twee milli- oen kaars lichtsterkte. De Wijk aan Zeesche Reddingsbrigade, die gedurende den betrekkelijk korten tijd vari haar bestaan reeds verschillende keeren van zich heeft doen spreken door haar voortref felijk ingerichten hulpdienst, is verblijd met een kostbaar geschenk, waardoor haar uit rusting thans van dien aard is, dat zij ook bij nachtelijke rampen de bemanning van de reddingboot uitnemend ter zijde zal kunnen staan. De N.V. Philips' Gloeilampenfabrieken te Eindhoven heeft haar n.1. in het bezit ge steld van een buitengewoon sterk zoeklicht, dat op bijzondere wijze is geconstrueerd. De installatie bestaat ujt een zoeklicht (lichtbron met reflector), dat op een standaard is geplaatst. De lamp wordt ge voed door een accumulatorenbatterij, di° door middel van een kabel op het zoeklicht ivordt aangesloten. Het gloeilichaam van de lamp heeft zeer geringe afmetingen, waardoor het ideaal van een puntvormige lichtbron in het brand punt van den reflector wordt benaderd en een lichtbundel wordt verkregen met zeer weinig spreiding. De lichtsterkte in den bun del is 2.000.000 kaars. De reddingsbrigade heeft in samenwer king met de Noord-Zuid-Hollandsche Red ding maatschappij en met den commandant van het vliegveld de Kooy een demonstratie georganiseerd, welke, naar De Crt. weet te melden, op Zaterdag 27 dezer des avonds te 9 uur voor Wijk aan Zee zal worden gehou den. FAILLISSEMENTEN. (Opgave v. d. Graaf en Co.) Uitgesproken is het faillissement van Johannes van Wensveen, schilder te Uit geest. B.c. mr. A. M. Ledeboer. Curator mr. C. A. de Groot te Alkmaar. Gedeponeerd is ter griffie der recht bank te Alkmaar de eenige uitdeelings- lijst in het faillissement van Theodorus Peerdeman, koopman te Grootebroek, curator mr. S. A. Thomas, met geene uitkeering aan concurrente schuld- eischers. Ter griffie der rechtbank te Alk maar is gedeponeerd de eenige uitdee- lingslijst in het faillissement van Aalde- rik Arend Johannes Blank, voorheen winkelier te Heiloo. Curator mr. A. Prins Jr., met eene uitkeering van 7 aan concurrente schuldeischers, behoudens verzet tegen die uitdeelingslijst. TEXEL. Zaterdag 20 September hield de raad dezer gemeente een vergadering om 3 uur. Drie van de dertien raadsleden waren afwezig, n.1. wethouder Keijser en de heeren Boon en Lap. Onder de ingekomen stukken was een aan bieding van 't r.k. kerkbestuur van de voor bieding van 't r.k. kerkbestuur tot verbouw van de voorm. Jozefschool in de Molenstr. als gymnastieklokaal, ook voor andere schoolbe sturen. De kosten voor verbouw en aan schaffing materiaal zijn geraamd op 3600. Dit adres werd gesteld in handen van B. en W. Eveneens werd in handen van B. en W. ge steld een verzoek om een bijdrage voor het houden van legwedstrijden te De Beemster Een verzoek om steun van een woning bouwvereniging, ingezonden door den heer J. Bruin te Oudeschild werd niet ingewilligd, omdat thans van Rijkswege steun voor wo ningbouw zal worden verleend. De voorzitter deelde mede, dat het verslag over 1929 der gemeente op de secretarie voor de raadsleden ter inzage ligt. De rekening van de gemeente over 1929 werd voorloopig goedgekeurd met een batig slot voor den gewonen dienst van 34892.16 en van den kapitaaldienst van 2969.46 die van het algem. armbestuur en van het algem. weeshuis, eveneens goedgekeurd. Tot onderwijzeres te Midden Eeierland werd benoemd mej. P. Landman thans tijde lijk aldaar. Als leerares in de Engelsche taal en leer- aar in radio aan de Zeevaartschool werden voor den tijd van een jaar herbenoemd respec tievelijk mevr. G. VisVisser en den heer J. v. Heerwaarden. Als vergoeding voor het bijzonder onder wijs in deze gemeente werd beschikbaar ge steld voor de R.T.. school te den Burg ƒ2649,01, voor de school met den bijbel te Oosterend 1316.71 en voor de Chr. school te den Burg 853.07. Voor straatverbreeding te de Waal werd een crediet toegestaan van 150. De heer L. C. Keijser wilde 30 M2. grond afstaan, als het hek verplaatst wordt op kosten der ge meente, deze zijn geraamd op 70. De be strating zal 80 kosten. Bij de rondvraag bracht de heer Pisart naar voren, dat door een paar raadsleden hem verweten is, dat hij bij. het besluit van de Kroon over de verkiezing van regenten van 't Alg. Weeshuis gezegd had, „lak aan het Koninklijk besluit te hebben" en dat deze heeren thans zelf teekenden op een adres aan polder Waal en Burg, dat lijnrecht tegen het Koninklijk besluit inzake de bemaling van dien polder indruischt. De heer De Graaf oordeelde deze zaak hier niet op haar plaats. De heer Epe kon geen enkel verband zien in beide kwesties, de eene ging direct tegen het Koninklijk besluit en het adres van het be stuur van den polder heeft met het Koninklijk besluit volgens spr. niets uit te staan. Wethouder Vlaming was het met den heer De Graaf eens. Deze kwestie behoort hier niet. Laat de heer Pisart haar maar in de pers verder uitwerken. Nog werden verzoeken om electriciteits- voorzieningen, aanschaffen van een elec- trische zeefmolen enz. ter sprake gebracht, waarna de vergadering om kwart over vijf werd gesloten. UITGEECT. Voor de armen. Uit het jaarverslag van de St. Vincen- tiusvereeniging alhier blijkt dat door de vcreeniging in het afgeloopen jaar de niet onbelangrijke som van ruim ƒ1000 aan de armen is uitgekeerd. O ede ettelijk gecorrigeerd. DE MOORDZAAK LANS. Onder buitengewone belangstelling werd hedenmorgen te 10 uur de behandeling der moordzaak Lans voor het gerechtshof te Den Haag voortgezet. Onder de aanwezigen was o.a. de oud-minister dr. de Visser, vader van den waarnemend procureur-generaal. Na een requisitoir van 2 Vi uur waarin mr. de Visser uitvoerig de omstandigeheden reconstrueer de waaronder de misdaad moet hebben plaats gehad, zeide de procureur-generaal bewezen te achten de door van Ouaheusden bekende malversatiën alsmede de door hun ontkende-doodslag. Verdachte moet, nadat de accountant de verduistering aan het licht bracht, het groot ste belang hebben gehad dat Lans uit den weg werd geruimd. Twee uur na het controle bezoek van den accountant was de moord ge schied. Verdachte, die directeur meende te worden, zou anders zijn ontslagen. Hij heeft getracht alle aanwijzingen van den bedreven moord uit te wisschen, doch dit is hem niet gelukt. De procureur-generaal eischte vernietiging van het vonnis dei Rotterdamsche rechtbank, die verdachtet tot 15 jaar gev.straf had ver oordeeld en dat het Hof opnieuw rechtdoen de hem zou veroordeelen wegens valschheid in geschrifte vier maal gepleegd, wegens ver duistering en wegens doodslag tot 20 jaar gevangenisstraf. Verdacchte zeide nog voor God te kunnen blijven verkaren onschuldig aan den moord te zijn. Na de pauze vingen de pleidooien aan. VREESELITK FAMILIEDRAMA NABIJ HELS1NGFORS. T J t HELSINGFORS, 22 Sept. In den nacht van Zaterdag op Zondag heeft zich te Karstula in Finland een vreeselijk drama afgespeeld. Er brak brand uit in het ge bouw van de burgerwacht, dat geheel af brandde. Bij het opruimingswerk vond men onder de puinhoopen de verkoolde lijken van de conciërge, zijn vrouw en vijf kinde ren. Het politie-onderzoek wees uit, dat de man, die reeds eenigen tijd zenuwziek was, zijn vrouw en kinderen had vermoord en daarna het huis in brand had gestoken. POGING TOT ZELFMOORD VAN ROEMEENSCH OUD-MINISTER. BOEDAPEST, 22 Sept. De Donau- Post meldt uit Boekarest dat generaal Mircescu, voormalig minister van oorlog in het kabinet Averescu, een poging tot zelfmoord heeft gedaan. Tijdens Mircescu's bewind waren belangrijke stukken verdwenen waar door Mircescu ten zeerste gecompro mitteerd werd. Volgens sommige Roemeensche kringen zouden bijzonderheden uit de verdwenen stukken onlangs in Duit- sche en Russische bladen gepubliceerd zijn, waaruit men meent te concludee- ren dat Duitsche of Russische agenten de hand in de verdwijning der stuk ken hebben gehad. voor Belaste Waarden, 's Gravenhagn, PO/ tegen beurskoers 1 4 fljl h QBLIGATIËN d I Ij U met jaarljjkscM uitloUng OPBRENGST COLLECTE T.B.C.-FONDS. De gister gehouden collecte ten bate van het t.b.c.-fonds der sigarenmakers heeft te Alkmaar een bedrag van bruto 391.05 opgebracht. De netto-opbrengst is 374.45. Het vorig jaar was de opbrengst 331.32. De afd. Alkmaar zegt hartelijk dank aan allen die tot dit mooie resultaat hebben medegewerkt. GESLAAGD. Te Amsterdam is voor het examen politie-diploma o.a. geslaagd de heer P. den Otter, alhier. ORGELBESPELING GROOTE KERK. Donderdagavond 25 Sept. zal de heer Jan Zwart de laatste orgelbespeling geven in dit seizoen. Het programma bevat o.m ook eenige verzoeknummers. De aanvang is half 8. Toegang vrij. Pro gramma 10 ets. Collecte Restauratiefonds der kerk. t. i!l UU'fcj DIEFSTAL VAN KLEEREN UIT EEN SCHIP. Vanmorgen om 5 uur werd op het bureau van politie alhier aangifte ge daan van een diefstal, gepleegd in de roef van een aan de Kanaalkade liggend schip van schipper P. de B. Een onmid- delijk ingesteld onderzoek door den in specteur en een rechercheur leverde als resultaat op, dat zekere P. J., eveneens schipper, van zijn bed werd gelicht en mee werd genomen naar het politiebu reau. De verdachte bekende, verschil lende kleedingstukken te hebben gesto len. DE LUCh'TDIENST NAAR INDIE. Met ingang van 25 September a.s. wordt een veertiendaagsche luchtdienst tusschen Nederland en Nederl.-Indië ingesteld. Tusschen de le en de 2e vlucht is echtst een tijdruimte van 7 dagen. De vliegtuigen zullen 's morgens om 6 uur van Amsterdam Schiphol vertrekken op 25 Sept., 2 Oct., 16 Oct., 30 Oct., enz., Donder- dags om de 14 dagen. Met de luchtpost te verzenden stukken moeten te Alkmaar 's Woensdag uiterlijk 21.30 zijn gepost aan het postkantoor. Ge rekend wordt op een reisduur van 12 dagen zoodat ihet eerste vliegtuig op 6 Oct. te Bandoeng zal aankomen. Met dezen lucht dienst kunnen worden verzonden gewone en aangeteekende (niet met aangegeven waarde) stukken. Boven het, gewone recht is voor Nederl. Indië het volgende luchtpostrecht verschuldigd: briefkaarten en postwissels 30 cent per stuk. r brieven, drukwerken, monster enz. t/m 5 gram 30 cent, boven 5 t/m gram 76 cent, verder elke 20 gram of deel daarvan 75 cent! (Voor andere landen inlichtingen aan het loket). Voor de frankeering kunnen zoowel gewo ne als luchtpostzegels worden gebruikt Voor de correspondentie worden aan de I ostkantoren lichte enveloppen en licht pa pier verkrijgbaar gesteld tegen 2 cent per om- slaJï 1 vel papier (samen 5 gram). Luchtpostcorrespondentie voor Semarang en Soerabaja wordt zonder verdere kosten per luchtverbinding BataviaSemarang Soerabaja verzonden, indien dit bespoediging geeft, terwijl ;n de plaatsen waar de vliegtui gen in Nederl. Indië landen, de correspontie in een extra bestelling worden opgenomen, als uitreiking in de gewone bestelling be- langrijke vertraging zou veroorzaken. De vluchten Ned. IndiëNederland zullen 17 Oct. beginnen en ook om de 14 dagen plaats hebben. Het luchtpostrecht is gelijk aan de reeds genoemde tarieven. Zij, die zich in het bezit willen stellen van omslagen, die per luchtpost Indië hebben be- reigt, en geen relatie in Indië hebben, kunnen hunne correspondentie richten aan het Hoofd van de afdeeling Vervoer Posterij te Ban doeng met het verzoek het stuk of alleen den omslag terug te zenden. De daarop vallende kosten, vermeerderd met het luchtpostrecht, indien men terugzending per luchtpost wenscht, moeten worden bijgevoegd, hetzij door Indische frankeer- en luchfpostzegels (verkrijgbaar o.a. aan de Postkantoren te Amsterdam en Den Helder; inlichtingen aan het loket), hetzij door antwoordcoupons, die in Ned. Indië eene waarde hebben van 15 cent, in te sluiten. STOOMVAARTLIJNEN. Stoomvaart Mi). Nederland. Chr. Huygens, thuisr., 19 Sept. v. Singapore Johan de witt, uitr., 20 Sept. v. Colombo. Poelau Telia 19 Sept. v. Bremen n. Buiten huizen. Rondo 19 9Sept. v. Amst. te Hamburg. Kon. Ned. Stoomb. Maatschappij. Achilles, Algiers/Amst., p. 20 Sept. te Dun- geness. Ajax 19 Sept. v. Albufeira te Lissabon. Amazone 19 Sept. v. Rotterdam n. Lissabon. Berenice 19 Sept. v. Algiers n. Amst. Brion, Danzig/Hamb., pass. 19 Sept. Brunsb. Commewyne, uitr., 18 Sept. v. Madera. Doros 19 9Sept. v. Tanger n. Gibraltar. Irene 19 Sept. v. Valencia te Palma (Mal.) Jason, thuisr., 18 Sept. v. Cristobal naar Guracao. Iris 19 9Sept. v. Rotterdam n. Pasajes. Nero 19 Sept. v. Kopenhagen n. Amst. Odysseus 19 Sept. v. Amst. te Kopenhagen. Oranje Nassau, thuisr., 19 Sept. v. Para maribo n. Madeira. Pollux 19 Sept. v. Varna te Bourgas. Stuyvesant 19 Sept. v. Amst. te Barbados. Telamon 19 Sept. v. Piraeus n. Volo. Tellus 19 Sept. v. Triëst n. Fiume. Trajasus 20 Sept. v. Amst. n. Hamburg. Kon Holl. Lloyd. Gelria, thuisr., 19 Sept. v. Santos. Maasland 20 Sept. v. Amst. n. Hamburg. Zeelandia, uitr., 19 Sept. v. Bahia. Flandria, thuisr., 20 Sept. v. Cherbourg. Rotterdamsche Lloyd. Sibajak, uitr., v. Southampton. Garoet, thuisr., 19 Sept. v. Belawan. Insulinde, thuisr., 19 Sept. v. Marseille. Slamat 20 Sept. v. Rott. te Batavia Java—New York-Lijn. City of Salisbury 18 Sept. v. Samarang. Kota Radja, Java n. New York, 20 Sept. v. Singapore. Saleier 18 Sept. v. Norfolk n. Savannah. Soemba 20 Sept. New York te Batavia. Stoomvaart Mij. Oceaan. Eorymedon 20 Sept. v. Amst. n. Macassar. Helenus, Japan n. Rott., 19 Sept. v. Belawan Mentor 19 Sept. v Hamburg te Falmouth. Phrontis, Amst. n. Batavia, 20 Sept. v. Bela wan. Polydorus, 18 Sept. van Liverpool n. Hamb. Telemachus, Rott. n. Japan, 19 Sept. te Pe- nang. Holland—Amerika Lijn. Binnendijk 20 September v. Rott. n. Balti more. naar waarnemingen, verricht in den mor?f,r van 22 September. scc Medegedeeld door het Kon. Nederl Mot Instituut te De Bildt. Hoogste barometerstand 771.2 te La Co- runa. Laagste barometerstand 753.4 te Vestma nör. Verwachting, geldig tot den avond van ->3 September Zwakke tot matige, Zuidwestelijke tot Zui delijke wind; nevelig tot half of zwaar be wolkt; weinig of geen regen; iets warmer. STORM WAARSCHUWINGSDIENST Geseind van de Bildt hedenmorgen ló 10 uur aan alle posten: „Attentiesein neer!" Lockatrine, Rott./Pac.; 18 Sept. v. Cristobal Nieuw Amsterdam, Rott. n. New York, 20 Sept. v. Boulogne. Rotterdam 20 September v. New York n Rott. Statendam, New York n Rott., 20 Septembe v. Plymouth. Holland—Afrika-Lijn. Grijpskerk 20 Sept. v. mst. n. Rott. Rietfontein 20 Sept. v. Hamburg te Antw. Holland—Britsch-Indië-Lijn. Schiekerk 20 Sept. v. Rott. n. Hamburg. HollandOost-Azië-Lijn. Alderamin (thuisr.) 19 Sept. v. Genua. Gemma (thuisr.) 19 Sept. v. Wei-hai Wei. Ouderkerk 19 Sept. v. Hamb. n. Antw. Zosma (uitr.) 20 Sept. v. Shanghai. HollandWest Afrika-Lijn. Maaskerk 20 Sept. v. Amst. n. Hamb. JavaBengalen-Lijn. Tosari 19 Sept. v. Java te Calcutta. JavaChina—Japan-Lijn. Tjibadak 18 Sept. v. Hong-kong na Amoy. 1 CORRESPONDENTIE. J. L. V. alhier. Wanneer zelfs aan de re dactie uw naam niet békend is, heeft U geen schijntje van een kans dat uw stuk zal wor den opgenomen. Red. Alkm. Crt. BURGERLIJKE STAND. GEBOREN: Jeanette Tecla Maria d. v. Hendrikus Janken en Johanna Wagenaar. Cornelius Constantinus Josef Maria z. v. Anthonius van de Griendt en Theodora Reijers. Nico- laas z. v. Cornelis Ploeger en Dieuwertje de Waard. Cornelis z. v. Gijsbert Schot en Guurtje Bak. OVERLEDEN: Cornelis Emont 69 jaar. Jan Terhaak 72 jaar. Maarten Visser 64 jaar. (Ontvangen per draadlooze telefoon) 1000 STAATSLEENINGEN. 5 1918 BANK-INSTELLINGEN. Handel Mpij Cert. v. Kol Bank Ned. Ind. Handelsbank Franscbe Banken (3) D. Reichsbank INDUSTR. OND. BINNENL Alg. Kunstzijde Unie. v. Berkels' Patent Calvé Delft Cert. Centrale Suiker Holi. Kunstzijde Margarine Unie Philips Gloeilampen Gem. Bezit INDUSTR. AAND. BU1TENL. Am. Smelting Anaconda Bethleh. Steel Cities Service Steel comm. Zweedsche Lucifers CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Cult. Vorstenl. Dito actions Poerworedjo MIJNBOUW. Alg. Explor. Mij. Boeton Redjang Lebong PETROLEUM. Dordt'sche Petr. Kon. Petr. Perlak RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat. Rubber Hessa Rubber Serbadjadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Holl. Amerika .lijn Holl. Amerika Gem Eig. Scheepvaart Unie Kon. Ned. Stoomboot Niev. Goudriaan TABAKKEN. Oostkust Oude Oeli Senembab Deli Batavia AMER. SPOORWEGEN. Mn* L Milwaukee Southern Rails Union Pacific Wabash 'Exdividend. tExclaim. Koers va Vorige pl.m pl.m. koers 1.30 1.45 102»/m 147 151 130 495 241 74?i( 74 74 72i/4 72 111 V, 111 111 52V« to 2341/. 228 2281-30 315 313 311*5 65 9t-3/s 86 86Vg 28 V2 28Vs 2 8-S/16 lóto/i, 26? Va 367./. 365-9 365-7 285 110 85 217a 1337s 133 133 80 SO 72 346 361 B/S 359V2 35*}-9) 1 97a 897a 891/4 88J.Q0 48 48 71 583/. 37» 31» 237, 207. 142 142-V; 627a 567a 59 58Va 285 281 280}-1? 313 311 V-a 284i/a 2821/2 282 407,» 40 143/,» 141/s 82 2197,8 3P/m 31 Va pl.m. o 110$ 228 311 657, 1647a 363- 280 pi.ra. 2.15 72 110 228 311 j-2j W» 1 86-'/. 27 V# 362$-3j 358 1 S8j 3/1 68-70 280 357}-3} 8S3/.-9 *3Vw 1417a*' 282-3 310-2 281-'/, PROLONGATIE vorige ko^rs 13A ptt. heden 2 pCt. WISSELKOERSEN AMSTERDAM. (Belga) Londen Berlijn Parijs Brussel Bazel Weenen p. Scb. 100 Kopenhagen Stockholm 0»lo ki NIET OFFICIEEL Nejr-Y°rk Italië I I I a Vorige Koer? op koers heden 3 uur 12.U6 12.'!5 59.13 59.037, 9.757. 9.74 v. 34.60 34.577j 48.16 48.13'/, 35.05 35.027, 66.42i/a 66.35 66.70 66.65 66.40 66.35 2.487, 2.48 13.00 12.99

Alkmaarsche Courant | 1930 | | pagina 2