Vaderlandsche Bank II100 Ratarafisch Weerbericht,' Kunsten en Weienschappen. A CE ND A Binnenland burgerlijke stand. getrouwd: geboren: fCerig est s©Bto©l PO/ tegen beurskoers 0 OBLIGATIËN Stadsnieuws Verhuizer: „Even bedenken: wanneer en waar gleed dje plano van mün rug af&s v <Ltfe). Donderdag 25 September. 7.30 uur, Cinema Americain: Krijgsraad (dram.); boven 14 jaar. 7.30.uur; A. B. T.: Lentestormen (dram.); boven 18 jjmr. 7.30 uur, Victoria Theater: De Holly woodrevue; voor eiken leeftijd. 8 uur, Gulden Vlies, vertooning Zuiderzee film. Zondag 28 September. 8 uur, Gulden Vlies, opvoering operette Kleine Hartedief. REVOLVERGEVECHT IN AMERIKA. Tusschen bestuurders van een spoorwegmaatschappij. In het kantoor der Western Maryland ftailway Cy. te Baltimore vond men den pre sident der maatschappij Byers dood en den vice-president Gray levensgevaarlijk gewond. Naar het schijnt leidde een woordenwisse ling tusschen beide mannen tot een revol vergevecht. Er werden vjjf schoten gelost. DE ÜLKEN30A1DSV5RGADLRING WEER BIJEEN. Na een onderbreking van ongeveer 10 da gen is de Volkenbondsvergadering heden morgen weer bijeen gekomen. Op ae agenda êtaan verschillende kwesties, dien het hoofd punt vormt de verkiezing van 1'5 leden van het permanente hof van Internationale Justi tie te Den Haag. Terwijl in de wandelgan gen nog tot het laatste oogenblik om eenige zetels in stilte gestreden werd, begon de zit ting met de behandeling van een rapport van den Britschen minister van buitenland- sche zaken, Henderson, over verbeteringen van de bijeenkomst van den Volkenbondsver gadering. Deze verbeteringen hebben in de eerste plaats betrekking op dien datum van de opening der vergadering. In de toekomst zal ae vergadering op den tweeden Maan dag Van de maand September bijeenkomen, onder voorbehoud evenwel dat deze Maan dag niet na 10 September valt. BRAND OP DE VULKAANSWERF TE BREMEN. Model-schrijnwerkerij uitgebrand. In de model-schrijnwerkerij van de Bre- mer Vulkaanwerf té Vegesak brak in den af- geloopen nacht; door tot nog toe onbekende oorzaak een groote -brand uit. Aangezien de kolenvoorraad, die achter de schrijnwerkerij lag opgeslagen, gevaar liep, werd de hulp gevraagd van de brandweer uit Bremen, die er na anderhalf uitr blusschingswerk in slaagde het vuur meester te worden. De schrijnwerkerij brandde echter tot den grond af. Alle modellen zijn door het vuur vernield. NATIONALE BOND VOOR PLAATSELIJKE KEUZE. De Nationale Bond voor Plaatselijke keuze heeft gistermiddag te Utrecht zijn elfde alge- meene vergadering gehouden. Onder de vele belangstellenden, die deze vergadering bijwoonden, was het Tweede Kamerlid mej. Groeneweg. De heer P. v. d. Meulen, voorzitter van den Bond, herinnerde er in zijn openingswoord aan, dat het wetsontwerp-Slotemaker de Brui ne in zake drankwetsherziening door de vo rige kamer niet is afgedaan en zijn opvolger de plaatselijke keuze deed vervallen. Spr, wees er verder op, dat, nu het alcoholgebruik en daarmede zijn noodlottige gevolgen zijn afgenomen, het vuur, waar mee de voorstan ders voor plaatselijke keuze geijverd hadden, bij een deel van hen gedoofd is. Er kunnen, zeide spr., niet voortdurend nieuwe argumen ten worden aangevoerd, maar daarom was bij het bestuur de moed niet verflauwd, ge tuige de geslaagde Pinksterbetooging Spr. verklaarde nog met blijdschap, dat ook van Roomsch-Katholieke zijde meer en meer te- langstelling voor het streven van de plaatse lijke keuze wordt getoond. Onder de ingekomen stukken was een me- dedeeling van den minister, dat deze den voorzitter en den secretaris 2 October a.s. in gehoor verwacht. Tot leden van den „raad van vijftig" wer den gekozen pater W. Arts te Arnhem, dr. A. W, Ausems te Utrecht, G. P. Bon te 's-Gra- venhage en dr. F. B. Banning te Nijmegen, waardoor de eerste officieele vertegenwoordi gers der roomsch-katholieken in Plaatselijke Keuze hun intrede doen. Langdurige besprekingen werden gevoerd over de vraag-, of een voikspetionnement op nieuw mogelijk is en gewenscht Wordt. Hoe wel men niet afwijzend bleek te staan tegen over het denkbeeld van een dergelijke actie werd over het algemeen er de voorkeur aan tegeven de behandeling van de drankwet in e Kamer af te wachten. Nadat de rolprent betreffende de Amers- foortsche betooging voor plaatselijke keuze was vertoond, sprak de heer G. P. Bon te 's- Gravenhage over de plaatselijke keuze in de praktijk. Bernard Kwant en Johanna Boon. Nico laas Veldt en Afra Mol. Hendrik Groot en Maartje de Geus. Pieter Veen en Elisabeth Huisman. Jan Willem z. v. Jan van de Pol en Ma- rijtje Blaauboer. Bartholomeus Petrus z. v. Johannes d eLange en Avia Dekker. Alida Henrica Margot d. v. Gerrit Stokreef en Augüsta Bomers. HOORN, 25 Sept. 1903. Op de heden ge houden kaasmarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 13 stapels kleine Fabriekskaas 40.50; 7 stapels kleine boerenkaas 40; 1 stapel fabriekscommissiekaas 456 stapels boerencommissiekaas 46; totaal 27 stapels, wegende te zamen 38174 K G. 'enhage, ONTVOERD DOOR DE KU-KLUX- KLAN. Te Miami in den staat Florida werd de kleermaker David Weinberg, die ter plaatse bekend staat als een aanhanger der commu nistische ideëen, door een bende onbekenden, vermoedelijk leden der beruchte Ku-klux-klari ontvoerd. Na mishandeld te zijn, werd de man gebonden, gekneveld, met teer inge smeerd en op de bekende wijze met veeren bestrooid. NIEUWE ARRESTATIES IN LITAUEN. De aanhangers van Woldemaras voeren de laatste dagen weer een versterkte actie. Zij propageeren hun denkbeelden ijveriger dan ooit en verspreiden geheime circulaires, waarin de bevolking tot nieuwe agitaties wordt aangezet. De Litausche politie heeft in verband hier mede weer een groot aantal aanhangers van Woldemaras gearresteerd, onder wie de voor zitter der geheime organisatie „De ijzeren Wolf", Sjlessoraitia en een notaris uit Plun- rriand. ISHMET PASHA TREEDT HEDEN AF. Uit Angora wordt gemeld dat Ishmet Pasha, de rechterhand van den Turkschen dictator Kemal Pasha heden zal aftreden als minister-president. BRAND BIJ DE A. E. G. TE BERLIJN. In de instrumentenfabriek der A. E. G. te Berlijn—Treslow brak door onbekende oorzaak in een der reeds geruimen tijd niet meer in gebruik zjjnde archieven, brand uit. Door ae sterke rookontwikkeling van het brandende papier liet de brand zich aanvan kelijk ernstiger aanzien, dan hij in werkelijk heid was. Het vuur kon vrü spoedig worden ge- bluscht. Het bedrijf ondervindt geen stag natie. UIT BEDELEN PER AUTO Het koopen van een automobiel wordt zoo gemakkelijk gemaakt, dat tegenwoordig een ieder zich de weelde kan veroorloven om met een motorwagen iv rijden. Dit is zelfs zoo sterk, dat binnen de ge meente te Haarlemmermeer een gezin woont, waarvan vader en moeder en eenige kinderen in hun dagelijksch onderhoud voorzien doo-. te gaan bedelen. En om nu dit bedelbedrijf zoo rendabel mo gelijk te maken heeft de vader een ouden Ford aangeschaft en brengt hij 's morgens z'n kin deren op vrij verren afstand in omliggende gemeenten; zet ze daar af met de boodschap dat ze door bedelen flink wat zullen zien te verdienen en maakt meteen een afspraak, waar en hoe laat hij ze 's avonds weer zal komen ophalen. voor Belaste Waarden, 's Gravenhage, U met jaarlljksch.e uitbot KINDERLIJKJE GEVONDEN. Gisteravond vonden twee mannen op den Eilandswal bij de N. V. Scheepswerf „Nicolaas Witsen" v.h. W. F. Stoel en Zn. het lijkje van een pasgeboren kindje van 't mannelijk geslacht. Het lichaam pje was aan het hoofd gekneusd. Een onderzoek wordt ingesteld. VERLOREN. Tijdens de gisteren gehouden draverijen in de Harddraverslaan is door den rijder J. v Leeuwen Jr. een portemonnaie met belang rijken inhoud verloren. De politie' is met een en ander in kennis gesteld. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen en motorrijtui gen en andere voertuigen te 7.24 uur licht op- LAATSTE ORGELBESPELING GROOTE KERK. Het progr. der laatste Orgelbespeling dB de heer Jan Zwart in de Groote Kerk geeft bevat o.m. De Sombere Muziek over Ps. 103 8 (op verzoek zoo ook Scherzo van Best en verder psalmbewerkingen van Van Noort en Jan Zwart. De heer G. Troost, onderwijzer aan de christelijke school te Stroet, gem. St. Maar ten, is benoemd tot le onderwijzer aan de Christelijke school te Hillegom. TWEEDE AGRARISCHE CONFERENTIE. De Roemeensche regeering heeft alle deel nemers aan de op initiatief van de -Poolsche regeering te Warschau gehouden agrarische conferentie uitgenoodigd voor een nieuwe agrarische conferentie die op 14 October a.s. te Boekarest zal aanvangen. In deze confe rentie zal men bespreken de resultaten van de besprekingen te Geneve en de gemeen schappelijke maatregelen van de Oost-Euro- peesche agrarische mogendheden. ZILVEREN PROFFESSIEFEEST. Pater Cal. Preller O.P., vroeger kapelaan in de St. Joseph Kerk, alhier, thans in de St. Dominicus Kerk te Nijmegen, vierde gisteren zijn zilveren professiefeest aldaar. De jubi laris droeg een H Mis van dankbaarheid op in de kapel van het klooster Hallo. Tijdens de receptie ondervond pater Preller zeer veel blijken van belangstelling. PASTOOR B. F. DE JONG t- Maandagmiddag is, zooals wij in ons vo rig no. reeds meldden, na een langdurig en smartelijk lijden overleden pastoor B. F. de Jong, pastoor van de St. Petrus en Paulus- parochie te Den Helder en oud-pastoor van de parochie Heiloo. Pastoor de Jong werd geboren te Gouda op 24 November 1870 en bereikte den leeftijd van 59 jaren. Van 5 Augustus 1916 tot 22 September 1923 was de overledene belast met de geestelijke zorg voor de parochie Heiloo en in dien tijd heeft hij zich bemind gemaakt, niet alleen bij zijn parochianen, doch ook bij hen die niet tot zijn kudde behoorden, wat zeer duidelijk tot uiting kwam bij zijn zilve ren priesterjubileum op 15 Augustus 1922. Pastoor De Jong was een edel priester en mensch, die de nooden van zijn parochianen peilde en lenigde. Dank, zeer veel dank zijn hem verschuldigd, de armen in de parochie, voor wien hij een liefdevol vader was. Het r.k. armbestuur en vooral het bestuur van „Herwonnen Levenskracht" konden daar van meespreken en wanneer hij wèl deed en de bodemlooze kassen vulde, dan ging dit onder de grootste geheimhouding en onder het strengste gebod van zwijgen. Met pastoor De Jong is een priester van den ouden stempel heengegaan. Hij ruste in vrede. OPENING TOONEELSEIZOEN. Het Gulden Vlies opent Zondag a.s. het seizoen met een alleraardigste Vea-udeville Operette „Kleine Hartedief" met de allerbe koorlijkste „Berry Kievits" in de hoofdrol. Deze Operette wordt ten tooneele gebracht door „Het Nieuwe Tooneel" art. leider Carl Tobi, die inderdaad een zeer goede pers heeft. Men leze; De Telegraaf 2 Juni 1930: Een alleraardigste Operette Over het geheel kenmerkte de opvoering zich door een zekere distinctie, die prettig aandeed. De goede toon ging nimmer verloren, terwijl de verschillende zang- en danscoupletjes vlot en aardig werden uitgevoerd. De Maasbode 3 juni 1930 Het onderwerp niet te zwaar, een beetje sentiment en vroolijk leent zich goed voor een operetteGenoeglijke muziek, aardige liedjes, alles werd beschaafd behandeld en vertoond. Deze eerste opvoering doet het bes te verwachten. Oprechte Haarl. Courant 2 Juni '30: Onder artistieke leiding van Carl Tobi heeft zich gevormd, „Het Nieuwe Tooneel" met het doel zoowel beschaafde operettes als gewoon tooneel te brengen. Van het zangers repertoire was deze opvoering van „Kleine Hartedief" een eerste proef. Onder vele opzichten is zij uitstekend ge slaagd. Zooals gezegd de vertolkers mogen er wezen. In de eerste plaats moeten wij Berry Kievits noemen als de schattige vertolkster van de rol van Molly. Zij bezit het echte theater temperament en de fijne intuitie om sfeer te scheppen. Het geheel gaf de indruk van goede verzorging van smaak en voor naamheid en we kunnen de vertooning van harte aanbevelen. DE LANDBOUWTENTOONSTELLING. In ons no. van gister zijn in de lijst van bekroningen een paar foutjes geslopen. Wij laten hier volgen zooals de betreffende ru brieken gelezen behooren te worden. VET VEE. Open klassen. Het beste en fijnste Vette Vee. Vette Koeien (afgewisseld). le pr. J. de Ridder te Purmer; 2e pr. F. Smit te Schermer; 3e pr. J. de Wit firma Brands te Alkmaar. KONIJNEN. Vlaamsche reuzen. Voedsters met jongen. le pr. W. G. Haack te Egmond aan Zee; 2e pr. C. Roderwijn te Heiloo; 3e pr. S. P. Wokke, Omval. De lijst van bekroningen voor bokken was niet volledig opgenomen. Er behoort nog bij: Bokken, geboren in 1929. le pr. Jb. Kingma, Krommenie, 2e pr. Geï- tenfokvereeniging Heiloo. Wij meenen nog even terug te moeten ko men oip onze beschouwingen over de ver schillende exposities en dienen daarbij nog even te wijzen op de inderdaad schitterende collecties wol, die in de kolfbaan van café Central waren ten toon gesteld. Er kwamen vooral hier bijna uitsluitend eerste klas ken ners en hunne meening was zonder onder scheid, dat hetgeen geëxposeerd' den toets der critiek kon doorstaan. De inzendingen kwa men alleen uit het vasteland van Noordhol land, aangezien voor Texel een afzonderlijke keuring wordt gehouden. Als bij de wol behoorende, toonde de heer A. Englander in deze zaak een stapel mooie dekens, waarvan verschillende zijn aange kocht voor de verloting. Onder de officieele personen, die bij de opening der tentoonstelling tegenwoordig waren, hebben wij gister tot onzen spijt ver geten te noemen den heer D. Schenk. Deze toch heeft als directeur van het marktwezen een belangrijk aandeel gehad in de voorbe reiding en het welslagen van dezen land- bouwdag. De Kortebaandraverij. De prachtige Harddraverslaan, die zich voor een kortebaandraverij over 300 M. zoo uitstekend leent, stond gistermiddag in het middelpunt der belangstelling. Voor zoo'n draverij is altijd nog vrij veel belangstelling. Een gedeelte van het Stede lijk Muziekkorps onder leiding van den heer Maas zorgde voor muzikale afwisseling. Van de 22 ingeschreven paarden kwamen Prinses Duluth, Konora en Idylle (alle 275 M niet op. In den eersten omloop won Oplooper in drie ritten van Sister Patrick H, Otelha in drie ritten van Meteor. Kaptein de Bruane in twee ritten van Silent Nancy, Frettchen in drie ritten van Premier, Senator Axbond in twee ritten van Harrold, Marie P in drie rit ten van Mary Magowan, Remplagante in twee ritten van Pieternel, Hartstein in twee ritten van Maggy Henry en Reva D in drie ritten van Cath. Spier. Marie B had een stilstaand nummer, zoo dat de volgende tien paarden in den tweeden omloop kwamen (in de volgorde door de nieuwe loting). 1. Malie B 290 M.; 2. Hartstein 280 M 3. Kaptein de Bruane 285 M.; 4. Remplagante 280 M.; 5. Otelha 275 M.; 6. Frettchen 285 M.; 7. Oplooper 290 M.; 8. Senator Axbond 295 M.; 9. Reva D 275 M.; 10. Marie P 285 M. Malie B rekende in twee ritten af met Hart stein. Remplagante won de eerste rit van K. de Bruane, werd in de tweede rit gediskwalifi ceerd en won daarna de beslissende derde rit. Frettchen toonde haar uitstekende kwali teiten door Otelha in twee rtten uit te scha kelen. Senator Axbond had het zeer zwaar tegen Oplooper, die 5 M. minder moest loopen. Oplooper won in twee ritten, terwijl Marie P te snel bleek voor Reva D. Om de vijf prijzen moesten dus kampen Malie B, Remplagante, Frettchen, Oplooper en Marie P. De laatste was met haar stilstaand nummer niet ongelukkig. Malie B viel af, doordat zij in drie ritten van Rempla^ante verloor, terwijl een andere favoriet, n.1. Oplooper in drie ritten verloor van Frettchen. Malie B en Oplooper deelden nu samen den 4en en 5en prijs. Marie P bond nu den strijd aan met Rem- pla^ante en Frettchen, en met succes Zij wist beide paarden te verslaan, waarna de beide verslagenen nog eens streden om den tweeden en derden prijs, met het resultaat dat Frettchen in twee ritten won. Marie P behaalde dus op fraaie wijze de eerste prijs van 300 voor haar rijder-eige naar A. Witteveen te Schoorl. De volledige uitslag luidt dus: le pr. 300. Marie P 285 M. van A Witte veen te Schoorl, rijder eigenaar. 2e pr. 125. Frettchen 285 M. van D. Beets te Beemster, rijder eigenaar. 3e pr. 50. Rempla^ante 280 M. van N. v. Leeuwen te Wassenaar, rijder N. v. Leeuwen Jr. 4e pr. 25 en 5e pr. f 15 gedeeld door Malie B 290 M. van H. Ties te Hoorn, rijder W. Geersen en Oplooper 290 M. van N. v. Leeuwen te Wassenaar, rijder N. v. Leeuwen Jr- Om ruim half twee. begonnen waren de draverijen om zes uur geëindigd. De jury bestond uit de heeren P. Oly, B. Vaandrager, G. Haremaker en G. Hanne- ma. Na afloop had de prijsuitreiking plaats in het „Gulden Vlies". Het vuurwerk. En zooals de traditie wil, waren ook ditmaal duizenden menschen uit Alkmaar den wijde omgeving samengestroomd bij de Handelskade, waar het evenzoo traditioneeie vuurwerk zou worden ontstoken. Alles was als van ouds: Eenige booten lagen aan den wal, om liefhebbers een goed plaatsje te verschaffen. Kano's en roeiboo- ten (alle verlicht!) doorkliefden de golven, lange dichte rijen stonden bedenkelijk dicht langs den waterkant en alles wachtte op de knallen, de hooge vuurpijlen, de draaiende molens, enz., enz. Zooals altijd.... Dank zij de hoffelijkheid der feestcommis sie kregen we een prachtig plaatsje op een der booten en hadden het volle gezicht op den overkant, waar Ringers' fabriek zwart afstak tegen het water. En in dat half uur tje, dat we daar gezeten hebben, ontdekten we, dat toch niet alles was, zooals altijd. Het voornaamste punt, het vuurwerk zelf, was veranderd: het was beter, stukken beter ge worden! Waarmee we niet zeggen willen, dat het andere jaren slecht was, maar toch, een vergelijking met voorgaande vuurwerk nummers besliste ten gunste van het gebode- ne van gisteravond. Daar waren de lange, hooge vuurpijlen, die of met een harden knal uiteen spatten of in een kleurigen sterrenregen naar beneden vielen. Daar was het Bengaalsche vuur, dat een fantastischen blik op de omgeving gaf. Daar waren de fonkelende stukken, die in het rond tolden en 'n zee van licht gaven. Daar was 't boerinnetje, dat ondanks de harde knallen rustig voort karnde. Daar was tenslotte en nu wel als-van-oudsde finale: Bloeie de Landbouw, maar dan dezen keer met een zee van vuren, van sterren, van kleuren, van draaiende cirkels. En toen dit nummer in volle glorie prijkte, toen klonk een hartelijk, welgemeend applaus door de rijen, die daar mede hulde brachten én aan den leverancier van het vuurwerk, én vooral aan de afd. Alk maar van de H. Mij. van Landbouw. Het kunstvuur verdween en langzaam stroomde de compacte massa weg, bijna alles een kant uit: naar het Hofplein, waar het Stedelijk Muziekcorps ijverig concerteerde. De drukte was enormvoetje voor voetje ging men verder, nu eens tegen gehouden worden de door een hossenden troep, dan weer plotse ling een gaatje ziende, waar men door kon gijpen in ondertusschen zwaaide dirigent Maas naar waarnemingen, verricht in den mori>0„ van 25 September. s n Medegedeeld door het Kon. Nederl Mo» Instituut te De Bildt. et' Hoogste barometerstand 769.2 te ^k reyri. Laagste barometerstand 742.4 te Andanoc Verwachting, geldig tot den avond van 2* September Matige, tijdelijke toenemende Zuidwest* lijke tot Noordwestelijke wind; half tot zwaar bewolkt; waarschijnlijk enkele regenbuien- koeler. maar steeds zijn dirigeerstok en klonk nunT mer-na nummer over het Hofplein. Totdat ook dit concert ten einde liep. Toen waren de feestelijkheden gedaan, maar he' duurde nog lang, aleer de rust teruggekeerd' was. De café's deden goede zaken, de straten bleven nog lang druk, de regen.... bleef uit! De afd. Alkmaar van de N. H. Mij. van Landbouw heeft een uitstekend geslaagde 49ste tentoonstelling gehouden. Dat geeft moed voor de 50ste (Niet Officiéél). - 454e STAATSLOTERIJ Trekking van Donderdag 25 September 1930, 5c Klasse. 8e Lilst. HOOGE PRIJZEN: 391 8138 14574 20461 1000 2795 15371 18611 19659 19464 200 4732 5195 5448 5644 6524 13397 16102 16916 20018 20488 100 Prllzen van 70. 110 203 221 233 270 547 642 706 797 851 953 1007 1397 1569 1679 1927 1940 1959 2028 2237 2405 2410 2487 2S33 2931 3166 32-19 3261 3357 3764 3766 3834 3976 4137 4177 4252 4364 4378 4383 4734 4737 4779 47S9 5086 5108 5118 5153 46 569 1108 1942 2692 3469 4219 4759 5349 5571 6479 7459 7839 8305 8562 9021 9298 9516 9S21 10510 10891 64 630 1227 1948 2744 3675 4220 4769 5356 5640 6565 7513 7855 8310 8652 9029 9317 9518 10030 10512 10968 11578 11851 12753 12791 13531 13684 14128 14190 14723 14758 15429 15445 15464 15504 16433 16458 17173 17206 17573 17609 18217 18291 19380 19397 19965 20330 5419 5424 5434 5446 5474 5517 5943 5952 6046 6095 615? 6260 6693 6738 6851 7014 7053 7162 7520 7659 7672 7733 7749 7826 7920 7928 7991 8117 8183 8226 8318 8376 8388 8456 8462 8475 8791 8795 8857 8951 8991 9007 9037 9055 9143 9154 9171 926J 9374 9538 9589 9612 9711 9796 9818 10046 10186 10218 10292 10332 10459 10522 10607 10624 10638 10768 10861 11136 11187 11266 11299 11464 11511 11892 11959 12123 12136 12514 12732 12862 12913 22989 13007 13288 13383 13736 13812 13853 13879 13950 14022 14392 14438 14492 14499 14639 14643 14815 14888 14898 15096 15276 15300 15622 16598 17249 17627 18346 19427 15692 15755 15875 16088 16413 16635 16920 17014 17076 17169 17277 17349 17361 17482 17572 17629 17716 17879 17908 18005 1S361 18583 18671 18805 18947 19591 19600 19755 19820 19962 20360 20427 20958 87 354 778 1221 1544 1660 1781 2016 2178 2576 2967 3158 3385 3528 3727 4026 4203 4407 4640 4883 5016 5237 5592 5735 5935 6192 6687 6968 7126 7313 7553 7756 8081 8280 8569 8826 8947 8999 9250 9334 9637 9947 10269 93 371 4 789 1235 1550 1693 1787 2033 2195 2611 2972 3178 3423 3583 3S09 4111 4264 4413 4747 4912 5080 5391 5657 5756 5938 6232 6704 7013 7130 7334 7555 7771 8107 8363 8599 8847 9042 9254 9365 9666 9954 10291 225 530 931 1276 1574 1721 1833 2090 2243 NIETEN: 231 253 563 567 1010 1091 1277 1293 1580 15S5 1732 1750 1834 1893 2092 2095 2247 2297 258 73S 1104 1348 1587 1763 1909 259 746 1137 1410 1588 1765 1949 2818 2837 2999 3084 3233 3235 3425 3445 3621 3640 3845 3935 4114 4141 4282 4292 4451 4517 4755 4757 4932 4940 5081 5087 5422 5436 5666 5676 5789 5794 6074 6115 6236 6245 6734 6753 7018 7051 7213 7216 7340 7366 7568 7578 7790 7815 8116 8122 8393 8396 8650 8710 8871 8874 2840 3086 3265 3458 3646 3974 4159 4311 4529 4786 4977 5099 5483 5690 5795 6117 6303 6761 7060 7233 7414 7585 7849 8133 8417 8734 8890 2123 2152 2322 2397 2845 2857 3094 3122 3301 3321 3483 3493 3666 3681 3981 4019 4171 4172 4323 4377 4546 4547 4810 4853 4986 5068 5154 5162 5486 5494 5706 5715 5857 5864 6127 6133 6329 6433 6763 6787 7064 7087 7254 7279 7464 7473 7616 7628 7866 7869 8163 S182 8460 8491 S759 8760 8915 8929 328 773 1147 1611 1768 2009 2169 2467 2878 315J 3374 3516 3682 4024 4200 4585 4855 5010 5196 5512 5719 5876 6165 6597 6834 7098 7307 7477 7727 7939 S268 8531 8804 8942 9074 9256 9544 9693 9959 10336 9076 9268 9571 9805 9997 10360 10553 10556 10735 10752 11016 11070 11435 11442 11620 11631 11821 11897 12082 12107 12312 12320 12525 12530 12776 12782 13025 13036 13238 13255 13407 13430 10562 10571 10889 10902 11093 11467 9182 9272 9586 9816 10057 10367 10589 10919 9242 9318 9614 9916 10249 11726 12010 13768 13783 14034 14049 14267 14268 14583 14603 14789 14865 15095 15118 15207 15242 15382 15384 153» 15559 15571 15636 15791 15897 15903 16093 16123 16178 13728 14015 14227 14574 14757 15089 15204 9197 9215 9283 9306 9593 9601 9838 9909 10101 10171 10399 10444 10497 10621 10684 10705 10947 10974 11007 11219 11288 11366 11537 11547 11589 11735 11789 12037 12063 12245 12286 12442 12493 12750 12756 HUI 12929 12945 13136 13225 1-3237 13314 13346 13372 13510 13618 13723 13857 13895 14004 14143 14186 14197 14488 14501 14537 14685 14713 14742 14970 14977 5007 15144 15187 5192 15337 15355 15373 15462 15490 15505 15514 *>28 15645 15649 15685 15701 15760 15918 15958 16010 16024 16056 16251 16261 16270 16277 16322 11116 11217 11492 11513 11657 11680 11716 11955 11961 11994 12143 12235 12239 12241 12366 12383 12401 12439 12532 12696 12727 12737 12809 12820 12828 12832 13041 13046 13076 13256 13262 13263 13449 13456 13461 13846 13848 14064 14067 14452 14487 14615 14671 14901 14958 15123 15132 15259 15331 iOUZO lOl C/O 1U1IO 1U4J1 X U6U1 i ICC/IO 16367 16378 16465 16473 16505 16534 16542 16M» 16585 16597 16660 16713 16715 16780 16811 j|»-ï 16837 16846 17176 17179 17357 17452 17730 17775 17943 17948 18317 17331 18512 18560 16954 16972 16987 17189 17196 17204 17466 17491 17794 17837 18009 18131 18429 18469 18565 18585 18739 18753 18760 18764 18937 18938 18976 1$995 19269 19292 19302 19368 19453 19501 19526 19560 19662 19707 19710 19719 19796 19797 19864 19897 17539 17881 18158 18493 18589 18885 18999 19374 17040 17136 17226 17263 17313 17655 17668 177-4 17897 17910 7919 18201 18299 18301 18496 18502 8510 18606 18688 18735 18926 18927 8935 19026 19082 19217 19383 19406 19416 19578 19604 19617 962 19763 19775 19777 19779 19796 19797 19864 19897 19943 19961 20054 20169 10173 20174 20295 20300 20327 20343 w 20379 20392 20435 20489 20543 20625 20699 2"' 20717 20749 20773 20815 20829 20837 20852 20899 Verbetering: 5e klasse, 7e IrJst. 1791 m. z. 1791 (70) 1845 (70) m. z. 1885 (70) 20004 m. z. 20014 EEN AANSTAAND HUWELIJK IN DE TOONEELWERELD. De bekende tooneelspeelster Minny Hove, die verbonden is aan de N.V. Het in derlandsche Tooneel, zal, naar wij vernr" men, aan het begin van het volgend jaar het huwelijk treden met den heer ir. A Hattum te Wassenaar-

Alkmaarsche Courant | 1930 | | pagina 2