LAGER DAN QOIT Konsen J. OtsBii, Julianastr. 31 E. BUERS - HOUTTIL Rechtszaken ,Jan Hoek voor het Hof te Arnhem. a il1? ,uur nam het Hof zitting. Onmid dellijk nadat verdachte was binnengeleid, be- Kerk en school E.V. Maranatha, vm. 10.15 uur, de heet G. Chr. Dun, van Alkmaar. Advertentiën Alle kleuren effen flanel, pyamaflanel, sportflanel, wit flanel, Jaeger flanel. t' Kleine Winkeltje GROOTE RECLAME CAMPAGNE PALMOLIVEZEEP O. M1JLHOFF. RIJWIELEN GUUS KLüNNEN WOL met ZIJDE F 1.BO PROTESTVERGADERING VAN COMMUNISTEN. Tegen de behandeling van den heer de Visser in de Tweede Kamer. £>e Haagsche afdeeling der C. P. H. heeft •gisteravond in de residentie een protestverga dering gehouden tegen de maatregelen dezer dagen in de Tweede Kamer genomen tegen het lid Lou de Visser. De zaal was stampvol. De vergaderig stond onder leiding van dea heer Frenay, die in zijn openingswoord wees op den strijd die thans in Duitsehland wordt r-evoerd. Daarna sprak een jeugdlid van de communistische voorhoede en een lid van de I A.H. (Intern. Arbeiders Hulp) die tot steun voor de stakende metaalbewerkers aanspoor de. De heer L. de Visser heeft uitvoerig met aanhaling uit de stukken, het incident in de Kamer besproken. Spr. hekelde op scherpe wijze het optreden van de S.D.A.P., o.a. d'at van den heer Duys, de met gebalde vuist ver klaarde aan zijn zijde te staan en nog geen kwartier later met zijn heele fractie vóór ver wijdering stemde. Spr. citeerde het Haagsche Volk van 25 October j.1., waarin in een en hetzelfde num mer hem in het hoofdartikel was verweten dat hij in plaats van Hetze van actie van den paus had moeten spreken, terwijl uit het Ka merverslag blijkt, dat hij zulks inderdaad ge daan heeft. Spr. gf vervolgens een lezing van hetgeen tijdens de schorsing van de Tw'eede Kamer-vergadering is geschied, en merkte op, dat Wijnkoop nadien op dezelfde wijze is voortgegaan. De S.D.A.P. heeft zich aan de zijde van de katholieken geschaard. Vervolgens weidde spr. uit over de reini ging in laatstgenoemde partij, waarbij de anti.vlootman prof Veraart plaats moest ma ken voor den heer Guit. Spr. vroeg om de ar tikelen van den Jezuit de Greeve soms geen ophitsing zijn, waar deze een vereenigden aanval tegen Sovjet-Rusland propageert. Spr. noemde de opgezette vlootactie mislei dend, omdat het eenvoudig gaat tegén de ar beiders en niet tegen d regeringen. Tenslotte iwekte hij op tot een massale actie en den drei gen oorlog om te zetten in revolutie. i DIEVENBENDE TE UDEN. Door de marechaussee uit Uden werden gisteren voor den heer officier van justitie te I's Hertogenbosch geleid: W. H. T., 43 jaar, 'landbouwer Oss; A. H., 25 jaar, arbeider Uden; J. M. S., 24-jaar, koopman Uden; G. iv. G., 35 jaar, arbeider Uden, als verdacht van diefstal van lijfgcederen, kippen, rijwie len enz. te Uden. Na door den heer rechter commissaris te zijn gehoord, werden zij allen ingesleten in het Huis van Bewaring. VERKEERSONGEVALLEN. Auto geslipt. Op den nieuwen rijksweg DelftHoorn brug is gistermorgen cm acht uur een vracht auto van de firma Snoeren te Delft tenge volge van de gladheid van den weg geslipt, over den kop geslagen en in een kuil terecht gekomen. De chauffeur, G. v. d. Hoeven, .werd door de politie in bewusteloozen toe stand van achter het stuur gehaald en naar het gasthuis vervoerd. De auto werd zwaar beschadigd en is later met behulp van een kraanwagen gelicht. Aan de gevolgen overleden, i Maandagavond is de schilder Joh. Vrede- Veld te Beiien, op den kunstweg Beilen—As sen, in de nabijheid van het station Hoogha len, met zijn motorfiets tegen een vrachtwa gen opgereden. Hoewel aanvankelijk werd ge lsproken, dat de man eenige ribben had ge broken, heeft hij toch zoodanige inwendige verwondingn opgeloopen, dat hij Woensdag nacht in het Wilhelmina-ziekenhuis te Assen, waarin hij was opgenomen ,is overleden. TEGEN INVOER VAN RUSSISCH GRAAN. Het Tweede Kamerlid de heer Fleskens heeft aan den minister van Binnenl. Zaken en Landbouw de volgende vragen gesteld: Is het den minister bekend: a. dat sedert eenigen tijd de invoer van Russisch graan bovenmate is toegenomen van een dumping; b. dat verscheidene landen, o.a. Frankrijk en België, maatregelen hebben genomen, om den invoer van Russisch graan te beperken of te verhinderen; c. dat volgens de bladen, ten gevolge van het invoerverbod in België, thans 22 schepen met Russisch graan onder weg zijn van Antwerpen naar Holland? Is de minister niet van oordeel, dat de onge breidelde invoer van Russisch graan dreigt te leiden tot een debacle voor de Nederland- sche akkerbouwers, doordat hun graan waar deloos en onverkoopbaar wordt? Is de minister bereid, onverwijld maatrege len te nemen, om dit direct dreigend gevaar af te wenden, b.v. door maatregelen te nemen, ten einde den invoer van Russisch graan te beperken of onmogelijk te maken. INBRAAK. Hedennacht hebben indringers hun §lag geslagen bij de manufacturen firma Kuijper en Van den Heuvel te Woensel, waar zij zich toegang tot den winkel wisten te ver schaffen Zij hebben een bedrag van 1400 meegenomen. Van de daders geen spoor. KORTE BERICHTEN. Bij koninklijk besluit zijn met ingang \an 31 December 1930 benoemd tot heem raad van den polder Assendelft de heeren E. boon en J. van der Laan, te Assendelft. DE MOORD TE BENNEKOM. valde president de sluiting der deuren. Niemand, die niets met deze zaak te ma ken had, werd toegelaten. In de wachtkamer was het erg vol. Onder de getuigen waren °'m; ,mej' boerwinkel (kroongetuige in deze zaak), de dames Paling en Houtriet, bosch wachter Rozeboom, de inspecteur van politie te Ede Hulsman, de psychiaters dr. van Erp Taalman Kip en dr. Sdfmitzler. Uit ingewonnen inlichtingen bleek ons, dat het verloop der behandeling vrij analoog was aan dat der behandeling voor de rechtbank Jan Hoek bleef pertinent ontkennen. Van 1 tot 2 uur werd de zitting geschorst. Er waren toen 9 getuigen gehoord Ook na de hervatting was de belangstelling groot, hoewel niemand in de onmiddellijke nabij heid van het gebouw mocht komen. Omtrent het getuigenverhoor kan nog het volgende gemeld worden: De hoofdgetuige, mej. Boerwinkel, heeft haar voor de rechtbank afgelegde verklarin gen nadrukkelijk volgehouden. Zij heeft tij dens de aanranding pogingen gedaan haar vriendin te bevrijden. Zij is weggeloopen, achtervolgd door verdachte. De beide psychiaters waren na onderzoek van verdachte tot de conclusie gekomen dat deze niet ontoerekenbaar is. Het gerechtshof heeft na het getuigenver hoor, naar aanleiding van een verzoek yan de verdediging, besloten tot schorsing der zaak teneinde alsnog drie getuigen te hoo- ren. De behandeling zal worden voortgezet op 6 November a.s. DIEFSTAL VAN BLOEMBOLLEN. Voor de Haarlemsche rechtbank stonden onlangs terecht een 31-jarige en een 21-jari ge man uit Alkemade en Roelof Arendsveen, verdacht van diefstal van bloembollen. Het O. M. eischte tegen den eerste ander half jaar en tegen den tweede tien maanden gevangenisstraf. De rechtbank veroordeelde gister den eer sten verdachte tot een jaar, den tweeden tot acht maanden gevangenisstraf met aftrek- van preventief. DE CLANDESTIENE VUILNISBELT TE BLOEMEND AAL. Gistermorgen heeft de Haarlemsche recht bank uitspraak gedaan in de Bloemendaal- sche vuilnis-kwestie. De aannemer van grondwerken te Bloemendaal heeft het recht fepacht vuil op te halen. In de nabijheid van e vroeger gebruikte vuilnisbelt heeft hij een stuk land gehuurd, liggende onder de ge meente Haarlem, waar hij de vuilnis depo neerde, naar hij verklaarde om den grond ge schikt te maken voor land- en bouwdoelein den. De kantonrechter veroordeelde hem tot 50 boete subs. 30 dagen hechtenis. Veertien dagen geleden heeft de Haarlem sche rechtbank deze zaak in hooger beroep behandeld- De rechtbank vernietigde gister het vonnis van den kantonrechter. Zij achtte niet bewezen, dat verdachte een inrichting tot het bewaren va afval in werlring heeft ge bracht. De overge feiten werden bewezen ge acht. Verdachte werd veroordeeld tot 50 boete of vijftig dagen hechtenis. ONEERLIJKE BRIEVENBESTELLER. De brieven en telegrambesteller Th. T. uit Amenes werd 15 Mei door de Haarlemsche rechtbank wegens fraude hij had een be drag van 60, die hem als ambtenaar wa ren ter hand gesteld, ten eigen bate aange wend veroordeeld tot zes weken gevange nisstraf. Voor het Amsterdamsche gerechtshof in hooger beroep terechtstaande, bekende ver dachte het hem ten laste gelegde. Hij was reeds negen jaren in dienst als besteller, doch zijn gezin was duur wegens ziekte. De advocaat-generaal, mr. Harinxma thoe Slooten, requireerde bevestiging van het von nis. ONEERLIJKE CONCURRENTIE? Moet de inhoud van een advertentie geheel waar zijn? Voor eenigen tijd verschenen in de Haar lemsche bladen advertenties, waarin meube len te koop werden aangeboden, z.g.n. af komstig van een dame, die naar Indië ver trok; de meubelen zouden volgens de ad vertentie onder architectuur gebouwd zijn en waren te bezichtigen in de villa „Toewan Blanda", een naam, die het Indisch cachet nog verhoogde. Het bleek echter, dat de ad vertentie door een handelaar in meubelen A. G. de Indische dame bestond slechts in de fantasie van den steller der advertentie geplaatst was. Door de justitie werd een vervolging in gesteld tegen den handelaar, met het gevolg, dat de officier van justitie te Haarlem 50 boete eischte. De rechtbank sprak verdachte echter vrij. De officier ging in hooger be roep en gister diende de zaak voor het Am sterdamsche Hof. Verdachte gaf de feiten toe, er was inder daad geen sprake van een dame, die naar In dië zou vertrekken, voor een groot deel wa ren de meubelen niet onder architectuur ge- bouvgl. Een viertal klanten van het verkoophuis werden als getuigen gehoord. Zij hadden wel geloof geschonken aan den inhoud der advertentie, doch zij achtten zich in geen en kel opzicht bekocht, van ontevredenheid hun nerzijds was geen sprake. De advocaat-generaal mr. Harinxma thoe Slooten achtte het ten laste gelegde bewe zen. Verd. heeft „deugdelijke middelen" ge bruikt tot misleiding. Verdachte trok het pu bliek door een leugenachtige advertentie naar zijn gesloten huis, waar de meubelen stonden opgeslagen. Wat is oneerlijke con currentie. vroeg spr. Dit is een zoodanige handeling, geschikt om normale menschen in een valschen waan te brengen. Daarvan is in dit geval ongetwijfeld sprake, er staan in de advertentie drie leugens, een samen weefsel van verdichtsels dus. Spr eischte tenslotte een geldboete van 50 subs. 50 dagen hechtenis. De verdediger mr. L. G. van Dam te Haar lem. wees er in zijn pleidooi op, dat de ver volging was ingesteld op verzoek van de Kamer van Koophandel, op aansporing van meube'handelaren en« niet op verzoek van klanten, die zich gedupeerd achtten. PI. achtte de feiten niet strafbaar en vroeg vrijspraak voor zijn cliënt. Uitspraak 13 November a.s. VERDUISTERING VAN POSTSTUKKEN. Voor de Haarlemsche rechtbank stond te recht een 38-jarige brievenbesteller, die in den nacht van 10 op 11 September uit een postzak, die uit Amsterdam- over Haarlem naar Hoofddorp werd verzonden, een aange- teekenden brief met 15.000 inhoud heeft weggenomen. Verschillende getuigen werden gehoord. Een commies van het postkantoor te Haarlem verklaarde steeds gaarne met verdachte te hebben gewerkt. Van eenige oneerlijkheid is nooit sprake geweest. Door een der getuigen werd medegedeeld, dat de zak niet geheel gesloten was ge weest, zooals het had moeten zijn. Verdachte verklaarde tot zijn daad te zijn gekomen, omdat schuldeischers het hem lastig maakten. Toen hij den lassen zak zag, deed hij maar een greep. Het O. M. eischte twee jaar gevangenis straf met aftrek der preventieve hechtenis. De verdediger, mr. Van Dam, meende, dat vrijspraak moet volgen, omdat veidachte zich niet de brieven heeft toegeëigend, maar ze vernietigd heeft. PORNOGRAFISCHE FOTO'S. De Haarlemsche rechtbank heeft gisteren uitspraak gedaan in de zaak tegen het Duit- sche echtpaar te Halfweg, dat beschuldigd was van het maken van pornografische fo to's, waarbij kinderen, o.a. hun eigen negen jarig dochtertje, dienst deden. Het O.M. had twaalf jaar gevangenisstraf geëischt tegen den man en zes maanden te gen de vrouw. De uitspraak luidde gister vijf jaar gevangenisstraf voor den man en drie maanden voor de vrouw met aftrek van preventieve hechtenis. DIEFSTAL VAN KUNSTVOOR WERPEN. De rechtbank te Amsterdam veroordeelde gister den 29-jarigen los-werkman recidivist W. W. wegens diefstal van een schilderijtje uit de Academie voor Beeldende Kunsten en van een kijker in étui uit het r.k. leesmu seum, gepleegd op 1 Sept. j.1., tot een gevan genisstraf van één jaar. MEINEED. Een jaar en zes maanden. De Vijfde Kamer der Amsterdamsche rechtbank deed gister uitspraak in de straf zaak tegen den 24-jarigen kantoorbediende C. W. W. P. uit Haarlem, die terecht had gestaan verdacht van meineed in een civjele procedure. De rechtbank veroordeelde hem tot een gevangenisstraf van één jaar en zes maan den. De eisch luidde één jaar gevangenisstraf. VERDUISTERING DOOR EEN ASSURADEUR. Voor de Rotterdamsche rechtbank heeft te recht gestaan de 46-jarige assuradeur J. F. G. H. uit 's-Gravenhage, die zich zou heb ben schuldig gemaakt aan verduistering van een bedrag van 14.000 ten nadeele van de wed. M. M. F. Kleij—Schuurman. Verdachte bekende. Hij had van de weduwe Kleij een bedrag van 14.000 aan bankpapier ont- I»f: tVOVn RI Y4A El\- VERREFRSI(;I\TJI|;, - <2> 249. De draak bleef zich vasthouden en ging lus ook mede over den vulkanisehen rand, waar de verkeersagent juist laag vloog om te zorgen, dat de draak door de viam- men vloog. Maar de draak trok zicb van de vlammen weinig aan. Hij bleef aan de as hangen. 250. Toen men het paleis van de maankoning naderde, waar de maankabouters reeds uitkeken naar de vliegma chine, hoorden deze weldra het ronken van den motor en de agent wees voor alle zekerheid op den draak, die niet losge laten had. Op een drafje kwamen ze allen aangeloopen. vangen, met de opdracht daarvoor effecten te koopen. Dit had verdachte gedaan. De ge kochte effecten had hij op zijn eigen reke ning gedeponeerd bij de bijbank Rotterdam van de Amsterdamsche Bank. Hij had toen nog niet het plan zich dit geld toe te eige nen en hij meende, dat hij gerechtigd was deze effecten op eigen naam te deponeeren daar hem ook verzocht was met de stukken te manipuleeren als hem zou goeddunken. La ter heeft verdachte deze effecten echter be leend en het geld is in eigen zaak opgegaan In 1926 was er van het kapitaal der wedu we niets meer over. Tot 1928 is verdachte doorgegaan met de betaling der rente, totdat de slechte gang van zijn zaken hem nood zaakte daarmee op te houden. Verdachte merkte naar aanleiding van vragen van den president op, dat er pogin gen gedaan zijn, de weduwe althans iets te vergoeden. Het schijnt, dat die pogingen wel eenig succes zullen hebben. Daarbij heeft verdachte op het oogenblik een betrek king, die hem in staat stelt ook iets te kun nen doen. Het O.M. eischte 1 jaar gevangenisstraf, straf. Uitspraak 13 November. Tot predikant bij de herv. gemeente te Den Burg op Texel is beroepen de heer A. Oskamp, cand. te Hoorn op Texel. Volgens een bericht uit Parijs zal op 8 Nov. o.a. een prof. Zieman te Amsterdam een eere-dictoraat worden aangeboden. NED. ZENDINGS-VEREENIGING. Woensdag hield de Ned. Zend. Vereeni- gmg te Rotterdam hare najaars-vergadering, onder presidium van ds. P. G. de Vey Mest- dagh. In zijn openingswoord wees deze op de' noodzakelijkheid van eensgezindheid en broederschap. Over den financieelen toestand werd mee gedeeld, dat de raming der samenw. zendings corporaties 975.000 bedraagt Op 1 Octo ber was de achterstand 260.000. Voor de Ned.' Zend. Vereen, is de raming f 255.000 en de achterstand in de inkomsten op 1 October f 74.250. Gedurende de maand October is 50.000 ontvangen. Verwacht wordt, dat in de zendingsweek van 29 November in den achterstand zal worden voorzien door een opbrengst van 250.000. Op een krachtige actie in de Zendingsweek wordt aange drongen. Twee nieuwe films (Borneo en Mentawei) zijn in omloop gebracht. Aan de orde werd gesteld de vraag, of men het huis op den Heemraadssingel te Rotter dam moet opheffen. Een minderheid in het hoofdbestuur was er tegen, vooral op grond van traditie; de meerderheid was er voor, niet omdat zij niet voor de traditie zou ge voelen, maar omdat zij meent dat die geen geld mag kosten. De administratie, die thans reeds grootendeels te Oegstgeest wordt ge voerd, zal dan in haar geheel daarheen overgaan. Hierbij wordt ondersteld, dat de Ned. Zend. Vereen, te Rotterdam gevestigd blijft overeenkomstig hare statuten en daar een adres behoudt. Met algemeene stemmen werd het meerderheids-advies aangenomen en aan het hoofdbestuur opgedragen de maat regelen, die hieruit voortvloeien, te nemen. Tot leden van het hoofdbestuur werden herbenoemd de heeren dr. S. F. K. J. Berkel- bach van de Sprenkel, ds. P. G. de Vey Mest- dagh, G. van Vliet en J. J. Voortman, allen te Rotterdam, K. van der Burg te Sneek en dr. W. Coenraad te Beek. Benoemd werden ds. Van Meer te Utrecht, ds. C. van der Waa te Biggekerke en de heer Dikkerboom te Ooster- wolde. Door dr. Brouwer worden mededeelingen gedaan over het zendingswerk Als zendeling-diakonés voor West-Java werd afgevaardigd Zr. M. Hoekendijk, die hare opleiding ontving in het diakonessen- huis te Haarlem. De heer Wytsma, een der vertegenwoordi gers van het Zendingsbureau in Friesland, deed enkele mededeelingen over zijn arbeid Daarna werd het algemeen verslag van de afdeelingen uitgebracht. Vooruitgang is in zonderheid op te merken in Alkmaar, Am sterdam, Buiksloot, Feyenoord, Leeuwarden, Rotterdam. Elders bleef de toestand station- nair. Op de gebruikelijke wijze werd de vergade ring gesloten. EEN NIEUWE SCHOOL TE LEMMER. Naar aanleiding van het ontslag van den heer Fedde Schurer. Gisteravond werd te Lemmer een vergade ring gehouden van de vereeniging Vrije school met den bijbel, welke vereeniging, zooals men weet, is opgericht, naar aanlei ding van het ontslag van Fedde Schurer, on derwijzer van de chr. geref. school, wat ge geven werd wegens het maken van propagan da voor den vrede voor de klas. Op deze vergadering bleek, dat het benoo digde aantal van 40 Teerlingen voor de op richting ruimschoots overschreden was, ter wijl niet minder dan 56 leerlingen aan de bestaande schoof waren onttrokken. Er werd ten voorloopige commissie benoemd ter on derhandeling met het bestuur der chr. geref school. PREDIKBEURTEN. Zondag 2 November Groote Kerk, voorm. 10.30 uur, Ds. Deet- man. Allerzielen. 31 Oct. (heden Vrijdagavond)Groote Kerk, nm. 7 uur, Ds. Deetman, Hervorming. Kapel, voorm. 10 uur. Ds. Hak. Doopsbe- diening. Avond 6 uur, Ds. Verwaal. Evangelisch-Luthersche Kerk, voorm 10 30 uur, Ds Makkink. De Hervorming. Doopsgezinde Kerk, voorm. 10.30 uur, Ds. Westra. Hervorming. Remonstrantsch-Gereformeerde Kerk, av. 7 uur, Ds. v. d. Kieboom, van Bergen. Gereformeerde Kerk, voorm. 10 uur, Ds. C. von Meijenfeldt. Avond 5.30 uur, dezelf de. Heidelb. Cat. Zond. 3. Collecte orgel fonds. Hersteld Apostolische Gemeente, Tous- saintstraat. Voormiddag 10 uur en nam 4.30 uur, dienst. Tuinzaal Harmonie Ned. Herv. Vereen Calvijn. Donderdag 6 Nov. a.s. des avonds 7 uur, Ds. Lammerink. Religieus Socialistisch Verbond, voorm. 10.30 uur, W. Drop in de „Harmonie", in gang Gedempte Nieuwesloot. UIT DE OMGEVING. Herv. Gemeenten. AKERSLOOT, 10 uur, Ds. Bax. BERGEN, 10 uur, Mej. v. Vlief, van Hoorn. Donderdagavond 6 Nov., des avonds 7 u, zendingsavond, Ds. Brouwer, van Oegst geest. BROEK OP LANGENDIJK, Hervormde Kerk, 9.30 en 2.30 uur, Ds. van Baaien. Geref. Kerk, 9.30 uur, Leesdienst. 2.30 uur, Ds .Donner. Donderdagavond 7 uurf Ds. Donner. (Dankuur). Chr. Gerei Kerk, 9.30 en 3 uur, Ds. Drenth. Doopsgez. Kerk, 9.45 uur, Ds. de Jongh. EGMOND AAN DEN HOEF, 9.30 uur, Ds. Nobel, bed. v. h. H Avondmaal. EGMOND AAN ZEE, 10 uur vm., d« heer de Witt, godsdienstonderwijzer. Oud Kath Kerk, 8 uur, vroegdienst 10 uur laatdienst, 3 uur vesper. Geref. Kerk, 10 uur en 4.30 uur. GR AFT, 10 uur, Ds. Rooker. HEERHUGOWAARD. 10 uur, Ds. Baaf. HEILOO, 10 uur, Ds Eilerts de Haan. Evangelisatielokaal tijdelijk in gebouw ..Kunst en Sport, v.m. IC uur, Ds. C. A. ter Linden, van Amsterdam. KOEDIJK, geen dienst. LIMMEN, 10 uur, Ds. v. d. Kieboom. OUDORP, 10 uur, Ds Groot. OBDAM, 10 uur, Ds. Kruizinga. OTERLEEK, geen dienst. NOORD-SCHARWOUDE, Hervormde Kerk, 9.30 uur. geen dienst. STOMPETOREN, Evangelisatie, voorm. 10.15 uur. de heer L. v. d. Meer, vin Noord- wiik aan Zee UITGEEST, 10 uur, Ds. van Peursem Doopsbediening. Evangelisatiegebouw Sedeur: 19 uur de heer Jac. W. van Voorst, van Amsterdam. 11.40 uur, Zondagsschool. Bijbelbespreking Maandagavond 7.30 uur, door den heer A. Donker, van Koog aan de Zaan. WARMENHUIZEN, 10 uur, Ds. Zillin ger Molenaar. Godsdienst voor kinderen. ZUID-SCHARWOUDE, Herv. Kerk 9.30 uur, Ds. Staal. Herdenking Kerkhervor ming. Collecte Gustaaf Adolfvereeniging. Aan hetzelfde adres BABY-WEEG SCHALEN te huur. B|j ons koopt U steeds de allerbeste kwaliteiten voor den laagsten prijs. Ged. Nieuwesloot 97. Binnen enkele dagen Om in aanmerking te komen voor 3 stukken 40 cent geve men zich heden nog op bjj zijn thans onze prijzen. Groote keuze. Bekende merken. Lampen. Onderdeelen Buitenbanden 90 ct. Binnenbanden 60 ct. Batterijen 16 ct. Electr. Gloeilampen 25 ct. Ziet onze etalages. Laat Krebbesteeg. Aanbevelend, moderne kleuren, sterke kwaliteit, met P n n t h i e 1. hoek Pr. Hendrikstraat.

Alkmaarsche Courant | 1930 | | pagina 7