Vaderlandsche Bank AQENBA Binnenland Laatste berichten. Rechtszaken LANDBOUW en VEETEELT. Provinciaal nieuws Radificrafisch Weerbitf nig of geen neerslag; iets kouder. Wei' Tijdschriften Stadsnieuws A flSTER»A1ISC1IIIIHU 118 Maandag 1 December. 7.30 uur, Cinema Americain: Die Nacht gehort uns (rom., Duitsch sprekende film), boven 18 jaar. 7.30 uur .A. B. T., hoofdnummer De smokkelaarsbruid van Mallorca (avontu ren); hoofdrol Janny Jugo. Toegang boven 18 jaar. 7.30 uur, Victoria-theater: Marine-pronk stukken (kom., geluidfilm); boven 14 jaar. Dinsdag 2 December. 7 30 uur, Cinema Americain: Die Nacht gehCci uns (Duitsch sprekende film, rom.); °y€3o'"nJaa\. B. T.: De smokkelaarsbruid van Mallorca ^avonturen); boven 18 jaar 7 30 uur, Vfc-ioria-theater: Marine-pronk stukken (kom., geluidfilm); boven 14 jaar. 7 uur, bij A. van Ham te Oterleek, uitvoe ring Turnlust. 8 uur, 't Gulden Vlies, openbare verg S D. A. P.; sprekers de heeren Westerhof en Bonsema. Woensdag 3 December. 7.30 uur, Cinema Americain: Die Nacht gehort uns (rom., Duitsch sprekende film), boven 18 jaar. 7.30 uur, A. B. T.: De smokkelaarsbruid van Mallorco (avonturen); boven 18 jaar 7 30 uur, Victoria-theater: Marine-pronk stukken (kom., geluidsfilm); boven 14 jaar heeft aan een mislukking der valutapolitiek der Sovjets. Bij zijn arrestatie werden meer dan 7500 goudroebe! op hem bevonden met tsaristische beeldenaars. IN 1931 DE GROOTF INTER NATIONALE ONTWAPENINGS CONFERENTIE. In Volkenbondskringen verluidt, dat op het oogenblik wordt overwogen de groote inter nationale ontwapeningsconferentie in 1932 te Weenen bijeen te roepen. In zijn vergadering van Januari zou de Raad van den Volkenbond besluiten om de conferentie te doen aanvangen op 1 Februari 1932. Volgens de bestaande plannen zal het de bedoeling zijn de conferentie in tweeën te houden, n.1. een zitting in Februari, waarin wordt besloten de conferentie te verdagen en een tweede zitting in den herfst van 1932. De jaarlijksche Septemberassemblee zou dan voor 1932 moeten vervallen of van zeei korten duur moeten zijn, aangezien bijna alie eerste ministers en ministers van buitenland- sche zaken ter ontwapeningsconferentie aan wezig zullen moeten zijn. Men verwacht dat de wereldontwape- ningsconferentie de grootste tot nog toe door den Volkenbond gehouden internationale conferentie zal worden, aangezien ongeveer 60 staten met delegaties van 50 tot 50 per sonen er aan zullen deelnemen. Met het oog hierop schijnt algemeen de meening te bestaan dat het houden van een dergelijken omvang met het oog op de be schikbare plaatsruimte te Genève niet mo gelijk zal zijn. De overige Europeesche groote mogend heden komen uit politieke overwegingen met in aanmerking voor het houden van de con ferentie en zoo zou de keus op Weenen zijn ge vallen, dat bovendien in de Weensche Hof- burg voldoende ruimet voor dergelijke om vangrijke bijeenkomsten heeft. Voorloopig schijnen echter van verschillen de zijden bezwaren tegen dit plan te bestaan. AUTO RIJDT IN EEN RIVIER TE LUBECK. Vier jongelui verdronken. In den afgeloopen nacht reed een auto met 4 jongelui in de beneden-Trave. De vier in zittenden, die tusschen de 19 en 22 jaar oud waren, verdronken. Hun lijken werden eerst hedenmorgen opgehaald. Aangezien bij het ongeval geen ooggetui gen aanwezig waren, neemt men aan. dat de stuurinrichting niet !n orde was. Tamse en Schuttelaar tegen elkaar gevlogen. De botsing was zoo hevig, dat laatstge noemde auto tweemaal over den kop sloeg. Eenige inzittenden werden vrij ernstig ge wond. Zij werden naar Zwolle vervoerd waar dr. Marcus de eerste geneskundige hulp verleende. BLOEDIGE VECHTPARTIJ. Drie gewonden. In den nacht van Zaterdag op Zondag- heeft te Heerlerheide een ernstige vechtpartij plaats gehad. De gebr. M. R. en S. R. heb ben, na een café te hebben bezocht, een oude veete uitgevochten met de gebr. J. en A. E. Hierbij werd van schietwapens en messen ge bruik gemaakt. A. E., M. R. en S. R. werden zwaar gewond. M. R. verkeert in levensge vaar. Ook A E. verkeert in een ernstigen toestand. S. R. is door een revolverschat aan den arm gewond. De vierde deelnemer aan het gevecht werd door de politie gearresteerd Een ernstig onderzoek is door de recherche ingesteld. De drie gewonde prsonen zijn naar het hospitaal overgebracht, waar zij ter verple ging zijn opgenomen. KORTE BERICHTEN. Vrijdagmiddag is op den Veldenschen weg te Venlo de 68-jarige heer H. Offergeld uit Blerik die per fiets links overstak naar den Genooierweg, door een personenauto ge grepen. De man kwam op de tramrails te recht en is in zorgwekkenden toestand opge nomen. De Amsterdamsche politie heeft een 32- jarigen schipper gehoord, die mededeelde, dat hij op de Mauritskade door iemand met een mes in den rug is gestoken. Hij is bij den G.G.D. voorloopig verbonden en daarna naar het Binnengasthuis gebracht. Nadere bijzonderheden ontbreken nog. VOORLOOPIG OVERZICHT VAN HET t WEER IN NOVFMBER. (Mededeeling van het Kon. Ned. Met. Instituut te de Bildt.) Gemiddeld over de 5 hoofdstations was de ochtendtemperatuur 2 graden boven normaal, respectievelijk 1,1 en 4 graden. i)e grootste afwijkingen kwamen voor op den Sen met 5 graden beneden en den 22sten met 7 graden boven normaal. De gemiddelde maximum-temperatuur was 1H graad het gemiddelde minimum 3 graden boven normaal. Het aantal da gen met een minimum-temperatuur be neden het vriespunt 4 tegen 10 normaal. De neerslag was over het geheele land belangrijk boven normaal. In het Noor den 50 tot 100 pet., in het midden en Zuiden 100 tot 150 pet. boven het gemid delde der maand. Te de Bildt viel meer regen dan sedert 1848 in November is waargenomen, namelijk 144 m.M., terwijl de hoogste maandsom tot nu toe 130 m.M. bedroeg, in November 1928. Te de Bildt werden 42 uren zonneschijn waargenomen tegen 58 normaal. VERKEERSONGEVALLEN. Nog een slachtoffer. De ongeveer 30-jarige F. Veenhuizen uit Veendam, die bij het auto-ongeluk te Wilder- vank, waarbij de gewezen landbouwer Engel- kens door verdrinking om het leven kwam, eveneens te water was geraakt, is thans in het academisch ziekenhuis te Groningen aan de gevolgen overleden. De andere inzitten den van den te water geraakten auto onder vonden geen nadeelige gevolgen van het on vrijwillige bad. Autobus tegen een boom gereden. Zaterdagmiddag te ongeveer halfdrie is tusschen Arkel en Meerkerk een autobus van een onderneming uit Utrecht tegen een boom gereden. De bus werd ernstig bescha digd, de voorruit is gebroken en een der zij kanten geheel ingedrukt. De chauffeur J. de K- uit Giesendam en een der passagiers wer den licht gewond. Het ongeluk werd veroor- raakt door een manoeuvre van een voorbij rijdenden luxe-auto. Auto tweemaal over den kop geslagen. Zaterdagmiddag zijn nabij Heino (Over hel). twee auto's van de Zwolsche families DE INDISCHE POSTVLIEGTUIGEN. Het vierde retourvliefltuig. Aneta-Vaz Dias meldt, dat bij de K.L.M. bericht is ingekomen, dat het vierde retour vliegtuig P.H.1A.E.Z. te 5.54 uit Akyab is vertrokken, te 9.06 te Calcutta is aangeko men, te 10.01 vandaar vertrekken en te 14.22 te Allahabad aangekomen. Alles is wel, mor- gen wordt de reis voortgezet. «EtlKKlTËKiDË.V WIERINGEN. De raad vergaderde Vrijdagmiddag 2 uur. Tegenwoordig waren alle leden. Verschillende ingekomen stukken wer den voor kennisgeving aangenomen. Een verzoek van de afd. Wieringen van het Instituut voor arbeidersontwik keling om subsidie werd in handen ge steld van B. en W. om praeadvies. De heer T. Clay, hoofd der school te Westerland, werd in verband met zijn benoeming te Scherper.zeel, met ingang van 1 Januari a.s. ontslagen. Besloten werd bij de Kroon in beroep té gaan tegen de beslissing van Ged. St., waarbij is bepaald dat de gemeente ver plicht is de gevraagde gelden voor de stichting van een katholieke school te Hippolvtushoef beschikbaar te stellen. Vastgesteld werd een besluit tot het onttrekken van de kommen Hippolytus- hoef en Den Oever aan de werking van het Prov. Wegenreglement. Besloten werd gedeelten van de Belt straat en de Hofstraat te bestraten. De totale kosten hiervan zullen 4360 be dragen. De begrooting van de zeegras-exploi tatie, dienst 1930-'31 werd vastgesteld met een totaalbedrag van 67.935. Bij de behandeling van de gemeente- begrooting werd door den voorzitter voorgesteld de jaarwedden van de wet houders, die thans tezamen 400 bedra gen, met 400 te verhoogen. Na eenige discussie werd dit voorstel echter met 6 tegen 3 stemm verworpen. Alleen de s. d a. p. stemden voor. Eenzelfde lot onderging een voorstel van den heer Oden tot het verhoogen van den post presentiegelden voor de raadsleden. De heer Oden wilde deze op 5.per lid per vergadering brengen. Thans stemden van de wethouders, die zich bij het vorige voorstel van stem ming hadden onthouden, do heer Tijsen voor en de heer Bosker tegen. De rijwieltoelage van den gemeente bode werd met 20 verhoogd en gebracht op 45. Bij de behandeling van de hondenbe lasting oefende de heer P. Kooij critiek uit over de invordering der belasting. Verschillenden betalen hun belasting nooit omdat zij geen penning halen. De heer Oden gaf in overweging jaar lijks een aangiftebiljet te doen invullen. Dit zal overwogen worden. B. en W. stelden voor 60 epeenten op de gemeentefondsbelasting te heffen. Deze heffing was zonder progressie, dus voor all- aanslagen hetzelfde aantal. De heer P: Kooij stelde een tarief voor, waarbij een rij sterke progressie werd ingevoerd. Bij een inkomen van 8o0—1000 zenden 35 opcenten werden geheven. Voor elke 200 inkomen meer werd het aantal opcenten met 5 verhoogd, totdat dit 80 bedraagt. Welk aantal werd be reikt bij een inkomen van 2600 en hooger. Dit voorstel werd met 10 tegen 1 stem aangenomen. De heer Bakker stemde tegen. De begrooting in haar geheel werd vastgesteld op 170.273.29 in ontvangst en uitgaaf, wat betreft den gewonen dienst en op 176.145.36 in ontvangst en uitgaaf wat betreft den kapitaaldienst. Bij de rondvraag vroeg de heer Jn. Lont of geen maatregelen kunnen wor den genomen tegen de plaa ;sing van ar beiders uit andere gemeenten bij de werkzaamheden in de Wieringermeer. groot aantal werkloozen, terwijl thans Binnenkort zit de gemeente zelf met een nog geregeld vreemden worden aange nomen. Sommige gemc rnten o.a. En schedé trekken groote I dragen uit om hier arbeiders te plaatsen- - De voorzitter meende dat er wel niet veel tegen te doen zou zijn. Sommigen komen voor eigen risico hierheen doch aan anderen was reeds plaatsing toege zegd. Dit was ook het geval met de ar beiders van Het Bildt Hierna sluiting. BRANDSTICHTING IN EEN ZEIL JACHT. Het Amsterdamsche Gerechtshof zou he den uitspraak doen in de strafzaak tegen den 28-jarigen koopman B. G. M., die verdacht wordt op 1 Juli 1928 nabij of in het Ketel- diep brand te hebben gesticht in zijn zeil jacht „El Beg", tengevolge waarvan het jacht met de zich aan boord bevindende schilderijen en andere goederen alles was verzekerd verloren ging. Op 16 April werd verdachte wegens brandstichting door de rechtbank te Amster dam veroordeeld tot een gevangenisstraf van 1 jaar en 3 maanden. Bij de behandeling voor het Hof eischte de proc.-generaal opnieuw een gevangenisstraf van 1 jaar en 3 maanden. Het hof heeft he den een nader onderzoek gelast op Dinsdag 6 Januari a.s. Er zullen dan drie getuigen worden ge hoord, naar aanleiding van een, na sluiting van het onderzoek door den verdediger mr. van Proosdij overgelegd taxatierapport over den toenmaligen goederenvoorraad in ver- dachtes magazijn. W ARMENHUIZEN. Veilingsoverzicht „C. V. V." Hoewel de officiëele cijfers betreffende den omzet over November nog niet bekend zijn, is het bijna zeker, dat de omzet van Novem ber 1930 het laagte-record van October 1930 zal breken. Het is wel jammer, dat de winter die we thans zoo dringend noodig hebben tot heden toe is uitgebleven. De winterkool is nu reeds thuis dus van bevriezen van nog te veld staande kool is thans geen sprake. Alles is gebracht in een veilige „haven". Met deze weersgesteldheid blijkt het thans zeer duide lijk, dat met de abnormale lage productie de kwaliteit eveneens slecht is. Wat tegenwoor djg aan de markt komt is bijna uitsluitend 2e soort. Van deze zachte weersgesteldheid pro fiteert men thans in Duitschland. Groote vel den vol staan daar gereed voor het vervoer naar de markt. Dat ondervindt men hier ook terdege, want wat thans door Duitschland gekocht wordt is nihil. Andere jaren om die zen tijd moet een groot gedeelte van de in Duitschland te veld staand weg, en dan was men van zelfsprekend aangewezen op Hol land. Tegenwoordig worden de Hollandsche giensplaatsen overstelpt met Duitsche groenten. De zeer gunstige tarieven welke de Duitsche regeering voor het vervoer van Duitsche groenten heeft vastgesteld, stellen de Duitsche producenten in staat de Hol landsche grensp'aatsen te overweldigen. Voorwaar een scheve verhouding. Het is te hopen, dat eindelijk de Neder- landsche Spoorwegen alsmede onze regee- ring op het herhaaldelijk aandringen van het Centraal Bureau van de Veilingen in Ne derland tot daarwerkelijke verlaging van de tarieven voor het vervoer van onze groenten zullen besluiten. Zooals men zich nog wel herinnert, stond de Spoorwegen van den zo mer eene reductie toe op de tarieven voor het vervoer van aardappelen. In tegenstel ling met het doel van deze reductie hebben de kooplieden en niet de verbouwers van de aardappelen daarvan geprofiteerd. Laten de Spoorwegen in overleg met de tuinbouworga nisaties de eventueele verlaging zoodanig regelen dat deze den noodlijdende land- en tuinbouwers ten goede komt. Een tweetal weken koesterde men de hoop op eenigszins verbetering van de prijzen der roode kool. Het is velen gebleken dat die te ijdel was. De prijzen zijn eerder lager, dan hooger geworden. Voor de eerste kwaliteit werd op Woensdag betaald van 2 tot 3.60 per 100 K.G. Op den laatsten dag van deze afgeloopen week betaalde men voor de kleine soort le kwaliteit ten hoogste 4.10 per 100 K.G. Vergeleken met 2 weken geleden zijn de prijzen van de kleine roode minstens 1 per 100 K.G. achteruitgegaan. Voor door schot roode bedroeg de noteering in deze af geloopen week van 0.80—3.30. Voor kale roode kool werd betaald 0.60 tot 2.10 per 100 K.G. De totale aanvoer van roode kool bedroeg in deze week 57.900 K.G. tegen 38.100 K.G. in de vorige week. Eerste kwaliteit gele kool werd in het ge heel niet verkocht. De tweede kwaliteit gele kool werd op Dinsdag jl. genoteerd voor 0.60—0.90 per 100 K.G. De aanvoer van gele was in deze week nog geringer dan jn de vorige week. Deze bedroeg slechts 800 K G. tegen 3500 K.G. in de vorige week. Dat de herfst witte kool thans in geringer kwantum wordt aangevoerd, is te begrijpen J.l. Dinsdag en Donderdag werden witte kool verkocht voor rond een gulden per 100 K.G. De op j.l. Zaterdag aangeboden par tijen witte golden slechts 0.80—0.90 per 100 K.G. Aangevoerd werden in deze week 9800 K.G. tegen nog 28600 K.G. in de vorige week. De op Vrijdag aangevoerde Chin. witkrop, tellende 1000 stuks, bracht op 0.201 per 100 stuks. Ongetwijfeld zijn de lage prijzen van de Deensche witte kool de oorzaak, dat de aan voer van deze kool zoo gering blijft. Zaterdag werd betaald van f 1.30f 1.70 De totale aanvoer bedroeg slechts 11000 K.G Met de bloemkool is het eveneens aller treurigst gesteld. Eerste kwaliteit le cerf bracht op 9.80 en de tweede kwaliteit 1-50 per 100 stuks. Aangevoerd werd 180 stuks tegen 100 stuks in de vorige week. 475 K.G. nep werd nog betaald Hoewel de prijzen iets beter zijn dan die van het vorig jaar, zijn ze thans toch onbe vredigend. De prijzen bleven in deze week steeds beneden de 3 per 100 K.G. Schitte rende uien werd zelfs nog verkocht op Don derdag voor 2.60 per 100 K.G. De notee ring van de grove uien verschilt zeer weinig met die van de gewone uien. Ten laagste betaalde men hiervoor f 1.60 en ten hoogste 2.40. Aangevoerd werd in deze week 21375 K G. tegen 9750 K-G. in <J* vorige week. -■ HKATER ALKMAAR M I ENT2-V De prijs van de peen blijft laag. Voor het middelsoort betaalde men f 1.30 per 100 Kg De aanvoer telde 1200 K.G. tegen 1900 in de vorige week. BERGEN. Een geringde kievit gevangen. De heer P. Swaag alhier heeft een kievit gevangen aan welks poot een ringetje is be vestigd, waarop voorkomt 13 30 20892. KOEDIJK. Zondagavond werd door de gemengde zangvereeniging „Zanglust" een openbare uitvoering gegeven in het lokaal van den heer Jb. Groot met welwillende medewerking van Bergens Mannenkoor, beide onder leiding van den heer Corn. Jonker. De voorzitter, de heer P. Hart, opende met het welkom toe te roepen aan de vele opge- komenen inzonderheid aan Bergens Mannen koor, en deelde mede, dat als geschenken zijn ontvangen, een taaitaai (bijna een mans- groote) van bakker Couvert, een taart van bakker Appel, twee versierde worsten van slager Middelbeek, sigaren van Sasburg uit Alkmaar, ook nog een schemerlamp, klokje en horloge van N. N. N. Het program werd geopend met twee num mers voor gemengd koor, gevolgd door het mannenkoor en telkens om beurten tot de pauze. Hierna werden op zijn Amerikaansch de geschenken aan den man gebracht tot steun aan de kas der vereeniging. De taart viel ten deel aan Bergens Mannenkoor en de worsten aan den heer Plomp van Bergen. Daar enkelen van het mannenkoor moesten vertrekken, gaven zij hun laatste drie num mers, die met aandacht gevolgd werden en een luid applaus verwierven. Daarna werd door het gemengde koor het laatste gedeelte van het program afgewerkt welke eveneens een rijk applaus in ontvangst hadden te nemen. Het program was hiermede vlug afgewerkt ten genoege van de aanwezigen. Het geheel was een goed geslaagde avond. naar waarnemingen, verricht in don van 1 December m°rgen Medegedeeld door het Kon. Nederi Instituut te De Bildt Hoogste barometerstand 773 7 7- Laagste barometerstand 712 8 ICK Aku. van 2 te reyre. lc Verwachting, geldig tot den avona Decembera Zwakke tot matige wind uit Cw richtingen; nevelig tot zwaar bewolk1]W 3^ Van de foto's noemen wij düTva^ spoorwegschool in York, van hooge den Oceaan, van het hooge water in 0,3 land, van de film Sous les toits de Paris °ns het verkeersvraagstuk in New-York wVl11 feest der Parijsche midinettes, van' vrdS? uurwerken en van het broodbakken Er novellen van Eli Colter en Edward w£]»n ward. °°ö- BURGERLIJKE STAND GEBOREN: Anna Catharina d. v. Jan Moraal en Cla sina Smit. Margaretha Hillegonda lohann- d. v. Martinus Pool en Hifi van der Kolk. Dirk z. v. Gerrit ScSkï man en Anna van Saane. Levenloos aanvè' geven kind van Johan Tin en Bregtje Kuil Jan Cornelis Pieter z. v. Pieter de Ruiter en Cornelia Voorthuijsen. Jan z. v. Hark Bood en Nellij Spaans. Guurtje d. v. Bernardus Groot en Anna van der Meulen OVERLEDEN: Pieter Visser 84 jaar. Trijntje Oüi wed Cornelis Best 76 jaar. voor Belaste Waarden, 's Gravenhage, 60/ tegen beurskoers /q OBLIGATIEN met jaarl uitloting Panorama heeft een artikel over De vreem de comediant, uit Molière's tijd. Willy Leviti- cus schrijft voor de dames over Poiret in Amsterdam en de'tooneelreferent bespreekt Zijn laatste liefde van het Rotterdamsche Hofstadtooneel. Een interessant artikel is dat van Ralph Booth, die over vreedzame bar- baarschheid schrijft en daarbij de Eskimo's bespreekt. POLITIENIEUWS. Zaterdagmiddag omstreeks 3 uur werd de 8-jarige H. Teeling, wonende alhier, aange reden op de Oudegracht door een wielrijder, genaamd J. S. eveneens wonende te Alk maar. Bedoeld kind, liep plotseling den weg over, met het bovenomschreven gevolg Het bleek daarbij een hoofdwond te hebben ge kregen, welke door de politie is verbonden. Waar het kind evenwel neigingen tot braken vertoonde, is alsnog een geneesheer gewaar schuwd Zekere W. d. O die alhier op een loge- van I December I930, Opgave van luordliollandsch Luntlbutincrctlict VV, (Ontvangen per draadlcoze leletoon) Koers van hedeo te Vorige koers 1000 STAATSLEEN1NGEN. 5 n 1418 B ANK-IN STELLINGEN. Handel Mpij Cert. v. f Kol Baak Ned. lod. Handelsbank Franscbe Banken (3). D. Reichsbank INDUSTR. OND. B1NNENL. Alg. Kunstzijde Unie. Perkels Patent Calvé Delit Cert. Centrale Suiker Holi. Kunstzijde Margarine Unie Philips Gloeilampen Gem. Bezit INDUSTR. AAND. BUITENL Am. Smelting Anaconda Bethleh. Steel Cities Service Steel comm. Zweedsche Lucifers CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Cult. Vorstenl Dito actions Poerworedjo MIJNBOUW. Alg. Ezplor. Mij. a Boeton Rediaog Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr. Kon. Petr. Pertak RUBBERS. Amsterd. Rubber Deh Bat Rubber, Hessa Rubber Serbadjadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Holl. Amerika lijn Holl. Amerika Gem. Eig. Scheepvaart Unie Kon. Ned. Stoomboot Niev. Goudriaan TABAKKEN. Oostkust Oude Deli Senembab Deli Batavia AMER. SPOORWEGEN, Erie Milwaukee Southern Rails Union Pacific Wabasb 'Exdivideud. tExclaim. PROLONGATIE 1028/8 1478/4 165 127 426 211 633/« 61 1001/j 38 6/8/4 203'/, 221'/. 51 Va 7lu/i6 61V. w/» 144,, 242'/, 404»/, 30b H4V. 88.50 33'/, 1027, 7474 63 277 2957, 108 1093/4 61'/s 92 v4 683/4 3'/. 13 16 1353/4 58 46 59 258 289 268 30»/* 77, 69 1887, 19Vw ige ko-r$ pl.m 1.30 pl.m. 1.45 pl.m. 2.— pl.m. 2.15 210-15 627a 61 lül 101 101 61-3 101 2067, 225 2051.6j 222-5 203-67, 2217a 206J-7J 222 20 75-i 20 53 75i-S/M 19-7,6 146 75'/, m 403 397-403 398-401 394-7 89.50 - 80 794-30 79 791-SC 310 306-Hè :08-f 309-101 2 1 1 1 III 111.7a 37» 112 69»/t 3*/i 17 m - 617a 2613/4 288 2677a 617, 267 260-5 2677a 258-52 2674-6® 774 29 19 17a pCt. heden pCt WISSELKOERSEN AMSTERDAM. Londen Berlijn Par,I» Brussel (Belga) B**el Weenen p. Sch. 100. Kopenhagen Stockholm o«io, NIET OFFICIEEL New-York Italië t il Vorige koers 12.0617,, 59.25 9 9.761/4 34.657, 48.13 k 35.00 66.477, 66.727, 66.477, 2.48»/w «f i 13.00 Koers op heden 3 uur 12.U6S/4 59.25 9.76'/, 34.65 48.15 35.00 66.47'/a 06.72'/, 66.477a 2.481/1» 13.00

Alkmaarsche Courant | 1930 | | pagina 2