Vaderlandsche Bank a 100 TOONKUNST. Radiwafisch Weerbericht krater VREESELIJK ONGELUK OP HET STATION TE AGRAM. 6 Trein rijdt op een groep menschen in. Een onbeschrijfelijke paniek onder het publiek. Stadsnieuws Binnenland Laatste berichten. Provinciaal nieuws TEKSTBOEKJES „&ev* Freischüfz". A nSTDHIli IIK 18 lui van 15 December Opgave van -loordliollaiidsrli Landbouw crcdiet H.V. 0sl° AGENDA Maandag 15 December. 8 uur, De Unie, Volkszangavond met me dewerking van Corn. Jonker's koorklasse. 7.30 uur, Cinema Americain: Melodie des Herzens (rom geluidfilm); boven 14 jaar. 7.30 uur, A. B. T.: De jacht naar het geluk (avonturen); hoofdrol Marie Prevost. Toegang boven 18 jaar. 7.30 uur, Victoria-theater: De verboden vrucht (dram., geluidfilm); boven 18 jaar. Dinsdag 16 December. 8 uur, Harmonie, voordracht met demon stratie „De Javaansche dans" door Raden Ayou en Mas Jodjana. 7.30 uur, lokaal O. de Vries te Oterleek, tooneeluitvoering van Kunst naar kracht. 7.30 uur, Cinema Americain: Melodie des Herzens (rom., geluidfilm); boven 14'jaar. 7.30 uur, A. B T.: De jacht naar het ge luk (avonturen); boven 18 jaar. 7.30 uur, Victoria-theater: De verboden vrucht (dram., geluidfilm); boven 18 jaar. DE TOESTAND IN SPANJE UITERST CR1TIEK. Een algeheele opstand aanstaande? Hedenmorgen kort voor 12 uur versche ien eenige vliegtuigen boven Madrid, die strooibiljetten van den volgenden inhoud naar beneden wierpen: Soldaten! In den afgeloopen nacht is de langver wachte en gewenschte revolutie in geheel Spanje uitgebroken. Volk en leger hebben vereend haar tot stand gebracht. De berich ten, welke de nieuwe regeering uit alle pro vincies ontvangt, bevestigen het verwachte succes. Om de gansche wereld te toonen, dat het Spaansche volk vrede en gerechtigheid wil, is het noodig dat Gij U bij de beweging aansluit om den burgeroorlog te vermijden. Wanneer echter uw zwakheid of uw gewe tenloosheid U tegen onze beweging doet stelling nemen, zult gij het eerste slachtoffer der beweging zijn Wanneer Gii U niet on derwerpt, worden uw kazernes binnen een half uur gebombardeerd. Soldaten, leve Spanje! Leve de republiek! Een algemeene opstand? Deze oproep is, zooals van republikeinsche zijde wordt medegedeeld, het afgesproken teeken tot het begin van den opstand. De algemeene staking is thans afgekon digd te Santander, Bilbao, Valencia, Jaca, San Sebastian, Sevilla, Cadiz, San Fernando en Barcelona. Te Madrid is de toestand nog normaal. Sterke politiepatrouilles doorkruisen de stad Naar verluidt zou majoor Franco en een ander bekend republikeinsch leider zich te Madrid bevinden en de leiding van de be weging in handen hebben. De toestand wordt algemeen zeer ernstig geacht. Uit Agram in Kroatië wordt gemeld, dat op het station aldaar gisteren een ernstig on geluk plaats vond. Vele Beiersche boeren en boerinnen hadden deelgenomen aan de spe ciale Zondagsmarkt, die gisteren te Agram werd gehouden. Terwijl een groot aantal bezoekers en marktkooplieden met hun koffers en manden op het station stonden, werden zeven wagons van den gereedstaanden trein eruit geran geerd. Terwijl zich ongeveer 40 menschen op de rails bevonden, kwam de rangeertrein weer in volle vaart het station binnengereden en reed op de groep menschen in. Drie per sonen werden gedood en velen zwaar ge wond. Men hoorde een ontzettend gegil. De machinist kon de machine niet direct tot stil stand brengen en men zag hoe de machine drie vrouwen meesleurde. Een onbeschrijfelijke paniek. Mannen en vrouwen werden bloedend op zij geslingerd en een onbeschrijflijke paniek ontstond in het station. Behalve de gewonden moest de eerste hulp, die spoedig ter plaatse was, nog 30 andere personen bijstand ver- leesen, die alleen door het zien van het af grijselijke schouwspel onwel waren geworden. Spoedig verscheen ook de directeur der spoorwegdirectie te Agram, het hoofd der po litie te Agram en de banus van het banaat Agram, om een onderzoek ir. te stellen. De rangeerchef gearresteerd. De rangeerchef van het hoofdstation en znn plaatsvervanger werden gearresteerd. Uit het onderzoek zou gebleken zijn, dat het stationspersoneel aan de ramp schuld heeft. Noch de stationschef noch de onder chef bevonden zich, toen het ongeluk gebeur de, op het station, hoewel het in hun diensttijd plaats vond. renhag voor Belaste Waarden, 's Gravenhage, tegen beurskoers 'n OBL1GAT1EN U met jaar! uitloting EEN NIEUWE BRIEVENBUS AANGEBRACHT. De directeur van het postkantoor .naakt bekend, dat een brievenbus is aangebracht aan het perceel Westerweg bij de Algemeene graafplaats. KUNNEN DE TROTTOIRS NIET VERSMALD WORDEN. Een bewoner van de Langestraat deelt «ns mede, dat hij meent te weten, dat de auto riteiten het er over eens zijn, de te nreede trottoirs van de Langestraat met anderhalve tegel te versmallen waardoor een veel betere rijweg zou verkregen worden. De Raad zegt hij, voteerde zonder veel omhaal de asphalteering van de Laat, laat hij thans ook de Langestraat spoedig haar 'ereischte rijvlakte geven. KERSTPAKETTEN. Men schrijft ons: De Vrijzinnig-Hervormde Meisjesvereeni- gïng, zal Woensdagmiddag van tot 4P» uur een bezichtiging houden van de Kerst- pakken, die dezer dagen, evenals vorige ja ren, zullen worden rondgebracht, aan gezin nen, waarvan ondersteld wordt, dat ze daar welkom zijn. Een heel jaar lang hebben een 30-tal meisjes, onder leiding van enkele da mes, hun Dinsdagavond aan het vervaardi gen van allerlei soort linnengoed, besteed, een mooi werk, wanneer men weet, dat het alles in tal van gezinnen dankbaar ontvan gen wordt een werk, dat ook, door veler offervaardigheid, tot stand is gekomen. Allen, die in het werk onzer meisjes be lang stellen, zijn Woensdagmiddag van har te in „Ons Gebouw", Heul 3, welkom. VERLOTING ORPHEUS. Men verzoekt ons te melden, dat heden- Avond negen uur in het Gulden Vlies, ten overstaan van Mr. J W. v. d. Heide, de trek king der door het Mannenkoor „O-pheus" georganiseerde verloting plaats vindt. WEISSBORD. Men schrijft ons: De beroemde violist Weissbord, wiens Hol- fandsche tournée aanvankelijk niet zou door gaan, zal toch enkele concerten in Holland komen geven, en o.m. op Donderdag 18 De cember in 't Gulden Vlies concerteeren. Daar sedert 1927 in Alkmaar geen bijzon der vioolrecital heeft plaats gehad, zijn wij er van overtuigd dat een viool-avond van zulk een beteekenis zeer zeker door het Alk- maarsche muziek-publiek geapprecieerd zal worden. DE DANSAVOND VAN DE VOLKS UNIVERSITEIT. Men verzoekt ons te melden, dat de kaar- ■fcn voor de Dinsdagavond te houden dans avond van de Jodjana's uitverkocht zijn. NUTSSPAARBANK. De Nutsspaarbank deelt mede, dat de Spaarbank, evenals in vorige jaren, tij delijk (ingaande Zaterdag 20 December tot het einde van het jaar) voor de spaarders gesloten zal zijn. Deze sluiting geschiedt in verband met het berekenen der over 1930 aan de spaarders verschuldigde rente. Op den dag vóór de sluiting, zijnde Vrijdag 19 December zal het kantoor ook des avonds van 7—8 uur geopend zijn. Nog zij de aandacht er op gevestigd, dat ter tegemoetkoming aan den wensch van zeer vele spaarders het kantoor der Spaar bank met ingang van 2 Januari a.s. niet meer tot drie uur, doch dagelijks tot vier uur geopend zal zijn. ('s Zaterdagsmiddags gesloten, 's Zaterdagsavonds van 78 uur) LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen en motorrijtui gen en andere voertuigen te 4.15 uur licht op- BEGRAFENIS DS WESTRA. Op de begraafplaats „Zorgvlied" te Am sterdam werd hedenmiddag te twee uur het stoffelijk overschot van wijlen ds. Westra ten grave gedragen. Een vijftiental kransen en palmtakken dekte de baar. De belangstelling was zeer groot Onder de aanwezigen merkten wij op de doopsgezinde predikanten ds. de Regt van Groningen, ds. Mielertz van IJmuiden, ds. Dijkema en ds. Westendorp uit Amsterdam, ds. Leendertz van Haarlem en de heer Jac. Rustige uit Amsterdam na mens „De Middaghoogte". Voor het bestuur van de Nutsspaarbank te Alkmaar waren aanwezig de heeren C. Bosman en P. de Lange Pbzn. Aan de groeve werd namens den kerkeraad der doopgezinde gemeente te Alkmaar ge sproken door den heer Blauwboer en namens het doopsgezinde zangkoor alhier door den heer v d. Meulen Vervolgens sprak ds. Ed- sema van Zaandam namens den N. H. ds. Alk maar, terwijl namens de „Middaghoogte" het woord gevoerd werd door prof. den Hartogh uit Amsterdam. „Middaghoogte" het woord gevoerd werd door den heer Jac. Rustige uit Amsterdam. Als vrienden van den overledene spraken nog ds de Regt en ds. Mielertz. Nog werd het woord gevoerd door den heer de Lange namens de Nutsspaarbank al hier Namens de familie dankte de heer Roo zing voor de belangstleling. Wij komen morgen uitvoeriger op deze plechtigheid terug «JV.411U I Uil HlUllUUIil IlUUiVIM uvn 11 Kring van doopsgezinde predikanten en Makkink namens de predikanten uit A HONDENVERGIFTIGING OP GROOTE SCHAAL. Hebben wij het vorig jaar óm dezen tijd melding gemaakt van het vergiftigen van honden in Egmond aan Zee, thans is deze kwestie daar opnieuw aan de orde en heeft in het kleine zeedorpje heel wat beroering verwekt. Niet minder dan een tiental honden zijn deze week, blijkbaar door vergiftiging, ge storven. Sommige dieren kwamen thuis, sprongen tegen hun baas op en vielen daar na roerloos neer. Blijkbaar werdt hier met een snelwerkend vergif gewerkt en het behoeft geen betoog, hoe uiterst gevaarlijk dit is, niet alleen voo-' de honden, maar ook voor kinderen en zelfs voor het wild, dat in de nabij liggende duinen wordt geschoten en daarna zal worden ge geten. Sommige honden kunnen niet verder dan de rand van het duin geweest zijn en de ver ontwaardiging in tal van Egmondsche ge zinnen, waar men den trouwe viervoeter zoo plotseling ziet sterven, is groot. De bewoners verdenken hiervan de op zichters der particuliere duinen en heeft de hulp van de Afd. Alkmaar der Ned. Ver tot bescherming van dieren ingeroepen De inspecteur der afdeeling beeft Zater dagmiddag het lijk van een der honden, eigendom van een raadslid, in beslag geno men en aan de Rijksseruminrichting te Rot- terdam ter onderzoek opgezonden. WAARDEVOLLE DEENSCHE SCHENKING. ,J5ibliotheca Danica" in de Am- sterdamsche universiteitsbibliotheek. In een zaal van de universiteitsbibliotheek aan den Singel te Amsterdam vond gister middag de overdracht plaats van de Bibli- otheca Danica. een gtoote verzameling Deensche boeken, door de Vereeniging „Dansk Samfund i Holland" aan het gemeen tebestuur van Amsterdam en bestemd voor de universiteitsbibliotheek. DIPHTHERIE. Dertig bacillendragers ontdekt onder de schooljeugd van Assen. De geheele schoolbevolking der gemeente Assen is in de afgeloopen week aan een ge neeskundig onderzoek onderworpen, naar aanleiding van de omstandigheid dat den laatsten tijd herhaaldelijk gevallen van diph- therie bij schoolgaande kinderen werden ge constateerd, waarvan enkele met doodelijken afloop. Bedoeld onderzoek, dat door de gemeente artsen in samenwerking met personeel van het Rijksserologisch Instituut werd gehouden, heeft volgens de Telg. tot resultaat gehad dat een dertigtal bacillendragers is ontdekt. Voor zoover behoorlijke afzondering in hun woningen wegens gezinsomstandigheden niet mogelijk was. is een aantal hunner ter ob servatie opgenomen in een hiervoor van wege het gemeentebestuur ingerichte hulp barak. NIEUWE RIJKSGEBOUWEN TE DEN HAAG. Het oude bekende ziekenhuis aan de Laan van Meerdervoort te 's-Gravenhage gaat ver dwijnen. De inrichting woidt verplaatst naar een rustiger gedeelte van de stad, den Waals dorper weg. Met den bouw van het nieuwe huis is men reeds een heel eind op weg. Op de plaats van het ziekenhuis komt een rijksgebouw. Er is kortelings een voorstel bij de Tweede Kamer ingediend om het ter rein van Bronovo te koopen en daarop een pand te zetten, waarin een aantal rijksdiensten en bureaux zullen worden ondergebracht Welke bureaux, staat niet precies vast. waar schijnlijk zullen het een aantal bureaux van den Rijkswaterstaat zijn. Met den aankoop is een bedrag van 4 ton gemoeid, het nieuwe rijksgebouw zal een uitgave van 1.800,000 vergen. KORTE BERICHTEN. In de Delistrar.t te Rotterdam is aange houden de 21-jarige Chinees L. W., die in het bezit was van enkele pakjes opium Hij is opgesloten en cie opium is in beslag geno men. BURGERLIJKE STAND. GEBOREN: Engelina Maria d. v. Bernardus Geels en Margaretha Berkhout. Jacoba Geertruida d. v. Cornelis Kieft en Jacoba Jonker. Anna Petronella d. v. Cornelis Brammer en Pe- tronella Koorn. Tine d. v. Meijert Koster en Dina Amse. OVERLEDEN: Aris Bakker 84 jaar. Petrus Greidanus 83 jaar. Johanna Vlootman 28 jaar. Egberdie- na Hoogeveen gehuwd met Jan Siefkes Jan- sen 61 jaar. DS. H. ALTING. f Op 80-jarigen leeftijd is te Voorschoten overleden ds. H. Alting, emerites-predikant aldaar. De overledene was achtereenvolgens predikant te Waardhuizen, waar hij in 1874 de bediening aanvaaidde en stond voorts te St. Anna Parochie, Emmen, Westbroek en van 1895 tot 1921 te Voorschoten. Op 3 Juli 1921 werd hem na een 46-jarige dienstvervulling eervol emeritaat verleend. Ds. Alting was ridder in de orde van Oranje-Nassau. De begrafenis zal plaats hebben op Woensdagmiddag half drie te Voorschoten. STORMEN OP DE KASPISCHE ZEE. Visschersschepen vergaan. Uit telegrammen uit Moskou blijkt, dat op en om de Kaspische Zee hevige stormen woe den. Tengevolge van den stormvloed werden ruimen 40 dorpen overstroomd. De spoor wegverbinding met vele plaatsen is verbro ken. Vier visschersschepen met tezamen 23 koppen bemanning zijn vergaan. De mate- rieele schade wordt op ongeveer 500.000 roebel geschat. A B. KLEEREKOPER. Niet meer naar de Staten van Noord-Holland. Naar Het Volk verneemt, heeft de heer A. B Kleerekoper voor een vernieuwde can- didatuur voor de Provinciale Staten van Noord-Holland, hem door het federatie bestuur van Amsterdam aangeboden, bedankt. Hiertoe heeft geleid de overweging, dat de heer Kleerekoper, als hij zijn werkzaamheden weer hervat, zijn krachten wil concentreeren op de vervulling van h:t Kamerlidmaatschap en op zijn werk voor de socialistische pers. zonder verdere versnippering van zijn krachten in andere openbare lichamen. KOEDIJK. Bij de Zondag gehouden verkiezing van vier gemachtigden in het kiescollege te Koe dijk weruen de aftredende leden, mevr. Den Hartog— Goldberg en de heeren G. Bos Lz., F. Raat, Jb. Visser, herkozen. BERGER IJSSPORTVEREENIGING. IJsbaanplannen. Op de Zaterdagavond in de Rustende Ja ger gehouden vergadering van de Berger IJssportvereeniging waren 16 van de ruim 200 leden aanwezig. De voorzitter uitte zijn teleurstelling over deze geringe opkomst Spr. had verwacht, dat het agendapunt: ijs baanplannen meer leden ter vergadering zou brengen. Blijkens de rekening van de penningmee? N. V. v.h. HERMS. COSTER ZN. VOORD AM C 9, ALKMAAR. tere9se bedroegen de ontvangsten over het voorbije jaar 346.22; de uitgaven 87.81 alzoo een goed saldo van 258.41met het saldo van vorige jaar van 214.39 is dus het kassaldo 472.80. De heer C. Bogtman Jzn. bracht namens de kascommissie rapport uit; kas en boeken waren in orde bevonden. Spr. adviseerde tot decharge van de penningmeesteresse, waar toe bij acclamatie besloten werd. Tot leden van de kascommissie 1931 werden benoemd de heeren C. Nap en R. Meyer. De heer D. A. Klomp werd met 15 stem men, de heer A. van Reenen met 14 stem men als bestuurslid herkozen; in de vacatu- re-mej. P. H. C. Vijn, die zich wegens drukke bezigheden niet meer herkiesbaar stelde, werd met 11 stemmen de heer P. Blanken- daal gekozen. De voorzitter bracht een woord van dank aan mej. Vijn vcor hetgeen zij als'bestuurslid vele jaren in het belang van de vereeniging had gedaan. Namens het bestuur stelde spr voor haar als lid van verdienste te benoemen, waaraan verbonden is een altijd durend gratis lidmaatschap. Bij acclamatie werd dit voorstel aangenomen, waarna de voorzitter mej. Vijn de eerste kaart voor een lid van verdienste uitreikte. Mej. Vijn dankte en zegde haar medewer king voor de toekomst toe. De voorzitter deed hierna mededeeling van de plannen over de stichting van een ijs baan. De in de vorige vergadering benoemde commissie had naar verschillende terreinen een onderzoek ingesteld, waarbij de keus viel op het volgens de commissie meest-gunstig gelegen terrein, het gemeenteland ten Westen van de nieuwe Begraafplaats, gehuurd door den heer Bakker. Op dit terrein kan een door den Kon. Ned. Schaatsenrijdersbond voorge schreven wedstrijdbaan worden aangelegd, waar omheen voor 'n publieke baan ruimte is. Met het dagelijksch bestuur der gemeente zijn reeds besprekingen gevoerd. Dit bestuur heeft er geen bezwaar tegen, dat dit terrein de twee laatste en de twee eerste maanden van het jaar voor dit doe! wordt gebruikt Voor het gebruik der barakken als kleedka mer e.d. zal een kleine huur verschuldigd zijn. Wat de te betalen huur aan den tegen- woordigen huurder bedraagt, weet het be stuur nog niet. Met het R.K. kerkbestuur moeten nog onderhandelingen gevoerd wor den, teneinde aan de Noord-Westkant een hoekje bij 't terrein gevoegd te krijgen, waar door het mogelijk zou zijn de publieke baan 10 meter breed te maken. Deze wordt anders „aar «aar„^,genbv, ,ic« ,n den morgen Medegedeeld door het Kon Ned=rl M„i Instituut te De Bildt Hoogste barometerstand 778 2 te Hao randa. P3* Laagste barometerstand 743 1 te Reykja Verwachting, geldig tot den avond van la December: 10 Zwakke tot matige, Zuidoostelijke tot Zuid westelijke wind; nevelig tot zwaarbewolkt of betrokken; wellicht eenige sneeuw of reaeni iets kouder. 7 meter breed. Wat het terrein betreft dri heeft van Nood naar Zuid een helling'var 30 c.M.; het zal daarom afgegraven moeten worden. Bij de onderhandelingen met het ge meentebestuur bleek, dat de gemeente w»i bereid zal zijn dat in werkverschaffing te doen uitvoeren Het bestuur meent, dat bit de gewone inkomsten de vereeniging de ijsbaan kan exploiteeren. De heer Van den Exter gaf aan de hand van een teekening een technische uiteenzet ting, waarbij bleek, dat het water uit vaar ten van den Oudburgerpolder betrokken zal worden en door middel van twee duikers en een pompinstallatie op het terrein gebracht wordt. Spr. gaf nader aan, hoe het terrein voor het doel geschikt gemaakt moet worden. De begrooting bedroeg 6085. Het door de ge meente te verrichten werk zou plm. 1000 bedragen, zoodat door cle vereeniging 500C bijeengebracht meet worden. Het bestuur had gedacht door het plaatsen van renteloo- ze aandeelen dit bedrag bij elkaar te krij. gen. Een levendige discussie ontstond na deze uiteenzetting. Het bleek, dat de eigenaar van het terrein in den Damlanderpolder langs de Sluislaan dit terrein niet voor het doel wilde afstaan. Algemeen ging men accoord met het gekozen terrein, dat aan den Oost en Noordkant tegen den wind beschut is. Zoo mogelijk zullen ieder jaar eenige aandee len uitgeloot worden. Tenslotte werd in principe besloten tot stichting van de ijsbaan. De heeren Plomp en Nap stelden zich beschikbaar aandeelen te plaatsen en met een inteekenlijst voor vrije giften rond te gaan. Vooraf zullen circulai res worden rondgezonden. De voorzitter sloot de vergadering met de beste wenschen voor de totstandkoming var de Ijsbaan in Bergen. (Ontvangen per df&idlooze teleloon) STAATSLEENINGEN. 5 1418 BANKINSTELLINGEN. Handel Mpij Cert. v. 1000 Kol Baak Ned. lad Handelsbank Frauscbe Banken (3). D. Keithsbank INDUSTK. OND. BINNENL. Alg. Kunstzijde Unie. V. Heikels Patent CaKé Dellt Cert.. Centrale Suiker Holi. Kunstzijd* Margarine Unie Philips Gloeilampen Gem. Bezit INDUSTK. AAND. BU1TENL. Am. Smelting Anaconda Betbleh. Steel Cities Service Steel comm. Zweedsche Lucifer* CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Cult. Vorste dL Dito action* Poerworedjo MIJNBOUW. Alg. Explor. Mij. Boeton Rediang Leboug PETROLEUM. Dordtscbe Petr. Petr Perlak RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat Rubber Hessa Rubber Serbadjadi latere. Rubber SCHEEPVAARTEN. Holt. Amerika lijn Holl Amerika Gem. Eig. Scheepvaart Unie Kon. Ned Stoomboot Niev. Goudriaan TABAKKEN. Oostkust Oude ü*U't Senembab Deli Batavia AMER. SPOORWEGEN. Milwaukee Soutbern Rail* Union Pacific Wab«h 'Exdividcud tExclaim. PROLONGATIE Koer* van heden t* Vorige pl.m. pl.m. koers pl.m pl.m. 1.30 1.45 2.— 2.15 10116/16 - 142 146 155'/, 125 mam 434 225 220 56 51 Va 50'/, 51 59% 60 81'/. 17.8 757,-6 78 78 35»/, Ak UJ 17,'/. 165 165.il/, 168Va 169-70 203* m 198.„01 200-2 2U1-3 47'/, 43 OjU/ij 60i/4 537/to 52 Va 52«/16 171/, 16 15a/,-b 161*- iay4 14U'-/lfi 137V4 243'/, 3781/, 375 376-7 377y4-b 79-SO 288 280-1 281 110 &7.70 3U>/, 97 62 65 280 i/s 298 296 295-7 2W/2., 2WU 105 102ys-3 166»/, 1021/s 102'/,. 4 103i/2 104-i 56'/, 8 D'/, 65 mm 2'Vifl 216/i« 2Vii 16 15 14 t 14 134'/, - 503/, 43 55'/, 50 247 241 2/83/, 278 2501/, 250 24 23 6 5l/j 5Vt-t 60'/, 178'/, 163,6 14'/, orige ko.r» l*/« pGt. heden IJ pCt. WISSELKOERSEN AMSTERDAM. Londen Brussel (Belg*.) Bazel Weenen p. Scb. 100. J Kopenhagen Stockholm NIET OFFICIEEL New.York it.iiê a.1 Vorige koers Uvj5tlt 59.21 9.75i/s 34.68'/, 48.16'/, 34.79'/, 66.42'/, 66.62'/, 66.421/, 2.48'/, 13.00 Koers op heden 3 uur 12.059/(4 59.17 1 9.75'/, 34.67 48.10'/, 34.97V* 66.42'/, 66.62'/, 66.42/, 2.481/, 13.00

Alkmaarsche Courant | 1930 | | pagina 2