'ciiiia h*rm; in/ E vv. DE BEDRIEGER BEDROGEN. l'/, Naar wij thans van werknemerszijde ver nemen, heeft het personeel zich gisteravond over het voorstel nader beraden. Besloten werd aan de directie te verzoeken, met be houd van den bestaanden loonstandaard, den werktijd voor allen, die thans nog werk zaam zijn, zoo noodig in te krimpen en dan alle arbeiders in dienst te houden. DE INTERNATIONALE OPLICHTER. Hoe de arrestatie in haar werk ging. Omtrent de arrestatie op verzoek van de Amsterdamsche Centrale voor Falsificatiën van een internationalen oplichter, die be weerd had, bankbiljetten te kunnen verdub belen, welke aanhouding in Den Haag is geschied, verneemt het Hbld. het volgende: De aangehoudene is een een-en-dertigjari ge Rus, koopman, wonende de laatste veer tien dagen aan het Hofwijckplein in Den Haag. Gebleken is, dat de man zich ook te 's-Gravenhage met twee heeren in verbin ding had gesteld om geld los te krijgen voor het vervaardigen van valsche bankbil jetten. De Haagsche politie kreeg lucht van hetgeen de Rus in het schild voerde, doch laatstgenoemde, vermoedelijk gewaarschuwd vertrok in allerijl naar Rotterdam, waar zijn adres niet bekend was. Een dezer dagen evenwel bevond zich een van de met het on derzoek mede belaste Haagsche rechercheurs op het kantoor van een der bedoelde beide heeren in de residentie, toen de telefoon ging. De rechercheur kreeg het vermoeden, dat zich aan de andere zijde van de telefoon de gezochte Rus bevond, hetwelk al spoedig juist bleek te zijn. De rechercheur zag kans, het telefoonge sprek even te doen onderbreken, zonder dat de Rus begreep, met welke bedoelingen Op het aandringen van den rechercheur maakte de Hagenaar, die gezegd had, even overleg te moeten plegen, na hervatting van het te lefoongesprek met den Rus de afspraak, dat deze denzelfden avond in een der Haagsche restaurants aanwezig zou zijn. om de finan- cieele manipulatie nader tot haar op'oss-'ng te brengen. Inderdaad verscheen de Rus op het afgesproken uur in het restaurant waar, zonder dat deze er eenig vermoeden van had. ook de rechercheur aanwezig was Toen de conferentie bliikbaar naar genoe gen van den Rus was aftreloopen en deze zich naar den kapstok begaf om ziin ias aan te trekken, trad de rechercheur op hem toe om hem naar een gereedstaande auto te lei den. waarin de Rus naar het hoofdbureau van politie werd gebracht. Na een kort ver hoor heeft de Rus bekend zich aan de reeds gemelde oplichting van 10000 te hebben schuldig gemaakt. Of hij bovendien inder daad valsche munter is, zal nog moeten wor den nagegaan. BOERDERIJ AFGEBRAND. Vee pmceknmen Hedennacht is te Veendam een hevigp jrand uitgebroken in de boerderij van denvheer D Ridderbos aan het F.eypten- eind Door den hevigen storm kon de brandweer weiriia: uitriehten en de heele boerderij brandde tot den grond toe af Vier koeien, drie kalveren, een paard en een varken kwamen in de vlammen om Het gelukte nog eenigs koeien te red den. De schade wordt door verzekering gedekt. DE VERDWIJNENDE FORENSEN BELASTING. Van bevoegde zijde deelt men ons het volgende mede: Op 1 Mei 1931 vervalt de forensenbe lasting. welke ingevolge de bepalingen van art. 244a der Gemeentewet geheven wordt Practisch zal de forensenbelasting echter reeds vanaf 31 Januari 1931 niet meer werken voor personen, die in een andere gemeente, dan waar zij wonen een beroep of bedrijf gaan uitoefenen of een betrekking gaan vervullen. Zij kunnen voor het belastingjaar 1930/1931 niet meer in de forensenbelas ting worden aangeslagen, omdat zij in dat jaar niet op meer dan 90 dagen de beschikking kunnen hebben over een vaste inrichting tot persoonlijke uitoefe ning van een beroep of bedrijf, zooals een kantoor, winkel of werkplaats, of omdat zij in dai jaar op niet meer dan 90 dagen aanwezig kunnen zijn tot uit oefening van een beroep of bedrijf en aoodanige inrichting of tot vervulling van een betrekking Hetzelfde geldt voor woonforensen voor zoover het beschikbaar houden van gemeubileerde woningen betreft Perso nen die meer dergelijke woningen na 31 Januari as. de beschikking krijgen, kunnen voor 1930/31 niet meer als woon torens worden belast. Voor 1931/32 en volgende jaren worden zij alleen dan aangeslagen als woonto rens, indien een gemeente ingevolge de nieuwe bepaling van art 255 der Ge meentewet het besluit ,ot invoering van een woonforensenbelasting genomen heeft. Er zijn slechts enkele gemeenten in Nederland die een dergelijk besluit na men. Deze woonforensenbelasting wordt niet meer naar het inkomen geheven, docht houdt verband met de huurwaar de der woning of met andere bij veror dening vast te stellen grondslagen. VERKEERSONGEVALLEN. Een auto rijdt tegen een stoomtram met een déraillement als gevolg. Tegen elf uur gistermorgen is een auto, die bestuurd werd door iemand uit IJsel- monde, nabij Rhoon in botsing gekomen ïnct de stoomtram Middelharnis naar Rotter dam. De schok was zoo hevig, dat de loco motief en twee wagens van de tram derail leerden Een der wagens kwam zelfs in de sloot terecht. In de tram heeft niemand let sel bekomen. De chauffeur van de auto werd zwaar gewond opgenomen en naar h;t zie kenhuis te Rotterdam vervoerd. De auto is zwaar beschadigd. Ten gevolge van het dé raillement stond het tramverkeer eenige uren 'til Auto te water. Een inzittende ge dood. Op den Goudschen Rijweg tusschen Bos koop en Alphen is gisteren een ongeluk ge beurd, waarbij de 47-jarige bloemkweeker M. Bos uit Boskoop, om het leven is geko men. Juist op de grens van die gemeente slipte de wagen, doordat de heer Bos, die aan het stuur zat voor een melkwagen wil de uitwijken. De auto sloeg over den kop en kwam met de wielen omhoog in een sloot te recht. Hoewel onmiddellijk van alle kanten hulp opdaagde, zoodat de beide inzittenden: de heer Bos en een van zijn zoons, spoedig konden worden bevrijd, bleek eerstgenoemde zulke verwondingen te hebben opgeloopen, dat hij enkele uren later overleed. De zoon kwam er met enkele lichte ontvellingen af. DOOR DE TRAM AANGEREDEN. Een 35-jarige dame gedood. Gisteravond is een 35-jarige dame, wonende Tomatenstr. 137 den Haag bij 't oversteken van den Laan v. Meerdervoort bij de Clematisstr. door een motorwagen van lijn 20 aangereden en zoodanig verwond, dat zij vrijwel onmiddel lijk overleed. REDDERSMONUMENT ONTHULD. Ter nagedachtenis van de omgekc men redders te Hoek-van-Holland Gistermorgen waaide van het loodsgc- bouw te Hoek-van-Holland de driekleur en op de beide reddingbooten in de Berghaven was de vlag van de Maatschappij tot red ding van drenkelingen uitgestoken, ter gele genheid van de onthulling van het monu ment ter nagedachtenis van de omgekomen redders van Hoek-van-Holland. In het loods- gebcuw bevonden zich o.m de vice-voorzit ter en secretaris van de Zuid-Ho:landsche Maatschappij tot redding van drenkelingen, de hoofdinspecteur van de scheepvaart, de heer C. Fock, als vertegenwoordiger van den minister van Waterstaat, de heer Vruggink, loods commissaris, de beide schippers van de te Hoek-van-Holland gestationneerde red dingsbooten Jan van Dam en J. Slis, bene vens de familie van de omgekomen redders Van het loodsgebouw begaf het gezelschap zich naar het einde van de Berghaven, waar het monument zou worden onthuld. Als eer ste spreker heeft hier de heer A. V. Ver schoor, voorzitter van de Vereeniging tot op richting en instandhouding van een monu ment ter nagedachtenis van de te Hoek-van Holland omgekomen redders, het woord ge voerd. Spreker herinnerde aan het droevig gebeuren op 16 Januari 1929, toen acht mannen bij hun even heldhaftige als gevaar lijke taak het leven lieten. Ook gingen zijn gedachten terug naar 14 October 1921, toen zeven mannen een even noodlottigen dood stierven. Kort na de tweede romp rijpte het plan een monument te stichten, maar de mede werking, waarop men vast meende te mogen rekenen, werd niet verkregen. Men bleef echter doorwerken. Vervolgens heeft de heer Ripperda Wierd- sma uit naam van den voorzitter, die wegens ziekte verhinderd was, gesproken. Het monument stelt voor een zeeman met een Zuidwester op en oliejas aan, turend over de zee, de monding van den Waterweg, gereed om te hulp te snellen en is een sym bool van de waakzaamheid en paraatheid der redders. De gelden voor dit monument zijn bijeengebracht zonder hulp van buiten staanders Het monument ontrukt de namen der stoere mannen aan de vergetelheid en het geeft uitdrukking aan een gevoel van grooten eerbied. Op het voetstuk zijn de na men der omgekomen redders gebeiteld. Nadat een oogenblik de omgekomen red ders in stilte waren herdacht, heeft de heer Verschoor namens debevolking van Hoek- van-Holland een krans aan den voet van het monument gelegd. Alvorens de heer C F. Jas, commissaris van Rotterdam te Heek van-Holland, uit naam van Rotterdam een krans aan den voet van het monument had gelegd, heeft hij een persoonlijk woord be sproken tot de nabestaanden. Vervolgens richtte spr. een woord tot de schippers en verdere bemanning van de red dingbooten. Spr merkte op. dat deze man nen door hun medeburgers hoog worden geacht, dat zij grooten eerbied voor hen ge voelen en trotsch op hen ziin. Hij wenschtc hen voorts menige mooie redding toe met steeds verminderde kans on ongevallen bij de uitoefening van hun bedrijf. Uit naam van het Rotterdamsche gemeen tebestuur sprak hij nog woorden van sym pathie^ deernis. HET NEGENDE POSTVLIEGTUIG. Aneta-Vaz Dia» meldt: Bij de K L M. is bericht dat het ne- arende postvliestuie: om fi 10 uur uit Bangkok is vertrokken en om 10 45 te Alorstar aangekomen Vanr'aar om 12 55 vertrokken en te 15 40 te Medan geland Alles is wel aan boord; morgen wordt de reis voortgezet. HET WERELDEECORDDUUR- EN AFSTANDS VLIEGEN. De beide Fvansche aviateurs Le Brix en Doret zijn gisterochtend, kort na ne gen uur met hun Oceaan-vliegtuig opge stegen om te trachten het wereldrecord duur- en afstandsvliegen te breken. De vliegers hebben ongeveer 7000 Liter brandstof aan boord. Zij kunnen 80 Ca. X 0T1 in de lucht blijven en 10.000 Kilometer vliegen. De vlucht heeft plaats op het traject Nimes-Narbonne. ELLY BEINHORN TE RABAT. De Duitsche vliegster Ellv Beinhorn, die gistermorgen uit Sevilla is vertnk- ken, is in den namiddag te Rabat (Ma- rokkol geland. Hiermede heeft zij Afrika bereikt en zij zal thans langs de west kust naar Bissao in Portugeesch Guinea vliegen, om zich daar bij de weten schappelijke expeditie aan te sluiten. Het traject is ongeveer 4000 K M. lang. GEEN ENGELSGHE DEELNEMING AAN DE SCHNEIPER-THROPHEE- WEDSTRIJDEN. Het Britsche Luchtvaartministerie be sloot, geen team van de Roal Aair Force te laten deelnemen aan de in 1931 te hou den vliegwedstrijden om de Schneider Throphee. De kosten zouden minstens 60 000 Pond Sterling bedragen welke uitgave de regeering onder de huidige omstandigheden niet geoorloofd acht. Hiermede blijft voor particuliere onder nemingen of luchtvaartclubs de moge lijkheid tot deelneming aan de wed strijden natuurlijk open. De allermooiste avondjapon van de gan- sche wereld hing in de uitstalkast van het groote modehuis in Grosvener-street. Althans zóó scheen het Gwenda Raye toe, die minu ten lang in stomme aandacht als vastgena geld vóór het venster stond. Had zij nu maar zoo'n soort japon op het a.s. bal van de ten nisclub; hoe zouden alle jongens haar be wonderen En Bobbie zekerHoe dol was ze toch op hem, hij, die stormenderhand alle meisjes op zich verliefd maakte! Zij dacht zich in, hoe zijn oogen zouden flikkeren als hij haar in zoo'n mooi jurkje zou ontdekken! Zij behoefde niet meer be ducht te zijn voor rivalen, zelfs voor geen Ellen King, van wie men toch vertelde, dat Bobbie haar al een enkel maal had thuis ge bracht. Maar zij had amper vijf shillings van haar salaris over en 't was vandaag nog maar de achttiende! Zij liep eenige schreden terug om de japon van uit een anderen hoek te bekijken. O, hoe heerlijk glinsterde de goudstof in het elec- trisch licht! En dan.... negen pond! Och neen, zij zou wel weer het oude, zwarte lor dienen aan te trekken, waarover zij zich de laatste maal ook al zoo geschaamd had. Haar lippen trilden en zij drukte haar klein, goedkoop hoedje dieper in de oogen. ,,U hebt 't volkomen bij het rechte eind", fluisterde een vleiende stem plotseling dicht aan haar oor. „Dit is het jurkje dat u dragen moet. Het is voor uw persoontje geknipt". Gwenda keek een oogenblik zeer verschrikt om en keerde meteen den eleganten heer haar rug toe. Zij was er niet het meisje naar, dat zich op deze wijze liet aanspreken. Maar de meneer, keurig gekleed en niet ongedistin geerd, lei even zijn hand op haar arm. „Maar wacht u toch even", zei hij, vriende lijk knipoogend. „Waarom zoudt u mij niet willen toestaan het jurkje te koopenvoor u. Dat zou mij een groot genoegen zijn". Gwenda maakte zich niet direct vrij; even vroeg ze: „Hoe bedoelt u? U zoudt het voor mij wil len koopen?" „Ja zeker. Het zou niet anders dan een goede daad beteekenenmooie meisjes moeten mooie kleeren dragen". Hij drukte tee- der haar arm. Gwenda keek hem verward aan. Zij be greep, dat het tijd werd hem weg te duwen en zelf op de eerste de beste bus te springen of in de métro te verdwijnen. Doch een plot selinge zwakte scheen haar in haar vastbe radenheid te remmen. Wanneer hij werkelijk voor haar dit avondtoilet wenschte te koopen, waarom zou zij hem daarin verhinderen? Wat had ze van hem te vreezen? Het kon best mogelijk zijn, dat ze hier met een eenigszins exentrieken millionair te doen had. „Nu ja, voor mijn part"stemde ze, ge- jaagd-ademend, toe, alle krachten verzame lend om zichzelf meester te blijven. „Ik zou het jurkje zeker dolgraag willen hebben en als u werkelijk meer geld bezit dan u uitgeven kunt en u deze manier van vriendelijkheid-bewijzen aangenaam is, ach jadan danZij trok veelzeg gend de schouders omhoog. „U neemt dus mijn voorstel aan?" vroeg hij. „Ja zeker", gaf zij op vastberaden toon ten antwoord. Als in een droom liet zij zich nu naar het magazijn geleiden. De avondjapon werd uit de vitrine gehaald en haar met delicate han den aangepast, terwijl een paar verkoopsters zich cm haar schaarden, in extatische be wondering. „Mevrouw ziet er in dit japonnetje werke lijk allerbekoorlijkst uit", jubelde de hoofd verkoopster. Gwenda bekeek zich opgewonden in den langen spiegel. „Inderdaad, ik vind 't ook, u kunt 't jurkje inpakken" beaamde ze, „ik wil het meteen meenemen". Meneer betaalde de rekening en overhan digde haar de kwitantie. „Mijn innigen dank", zei ze, toen ze weer op straat stonden, met comedie-stem. „Het was werkelijk allerliefst van u en ik zal het nooit vergeten. Nog eens bedankt en adieu!" „Maar dat is u toch geen ernst?" protes teerde hij en legde zijn hand op haar schou der. „U zult toch zoo onvriendelijk niet willen zijn om mij nu al reeds te verlaten? Wat zoudt u zeggen van wat thee ergens? Hier staat mijn auto, ik ken een aardige, kleine ge legenheid, waar men heel vrij zit". „Neen, heusch niet, ik kan niet ik word gewacht", zei Gwenda, die plotseling een grooten angst kreeg. „Maar wees toch in 's hemelsnaam niet zoo vervelend! Mag ik voor negen pond zelfs niet eens een kop thee met u drinken?" Hij drong haar al meer in de richting van zijn wagen. „Hallo, Tony! waar rijdt jij heen?" Een niet meer jonge vrouw stond plotseling vóór hen en monsterde Gwenda argwanend „Wie is dat?" vroeg ze, „en wat zit er in die doos?" Tony keek haar eenigszins beduusd aan. „Ik zag juist zoo'n ileve japon in de vitri ne, schat", begon hij aarzelend, „en het leek me ais voor oju gemaakt. Ik kon niet nalaten het eens even op zicht te laten komen en deze jongedame was juist van plan om het bij ons thuis af te reiken, zoodat je het eens kunt passen". „Dat noem ik nu werkelijk een hoogst merkwaardig toeval", sprak de dame, terwijl een fijn glimlachje over haar gezicht gleed. „Ik ben niet verwend maar misschien herinnerde jij je juist, dat ik vandaag jarig jenIk was er op uit om een hoedje te koopen en nu we elkaar ontmoeten, wil jij zeker mij wel eens rijden. Ik zal onderweg dan eens even het avondjurkje bekijken. Komt u maar, juffrouw", sprak ze tot Gwenda, ter wijl ze haar mee den wagen inschoof. „O, hoe beeldig!" hoorde Gwenda haar in verrukking uitroepen en voelde meteen, hoe alle hoop om het jurkje zelve te bezitten, in rook opging. Toen men bij den hoek van Bondstreet was aangeland, zei de dame; „Het spijt me, maar hier moeten wij u af zetten, juffrouw; maar u kunt een bus vin den, die u naar onze woning brengt. U be hoeft enkel de doos aan het dienstmeisje af te geven. Gwenda maakte zich gereed de auto te ver laten, toen ze plotseling een inval kreeg, 't Was niet meer dan billijk wat ze van plan wasdie oude snoeper verdiende niet be ter. „Naar ik begrijp, is mevrouw van plan het toilet te nemen en mag ik u wel verzoe ken, meneer" zij keerde zich direct tot den echtgenoot „meteen de japon te willen be talen. Ik heb n.1. de kwitantie hier bij me". Zij trok deze uit haar tasch te voorschijn. Hij keek haar sprakeloos aan, maar haar blik zei hem. dat hij voor haar op zijn hoede moest zijn. „Ook al goed", bromde hij en trok zijn chéque-boek voor den dag. „Laat maar", onderbrak hem zijn vrouw, „ik heb los geld bij me en wij hebben haast. Ik zal het heusch niet vergeten, wees maar niet bang". Ze maakte haar tasch open en gaf Gwenda tegen de kwitantie de som. En Gwenda wenkte de eerste de beste taxi, waarmee ze zich naar een modezaak liet rij den om een eenvoudiger avondtoilet te koopen met bijpassende schoentjes. Raadselhoek'e. Oplossingen der raadsels nlt het vorige nummer. Voor grooteren. 1. Kathedraal. Thee, draak, lak, haard, Lek. 2. N Neushoorn. pen stuur penseel Neushoorn schotel k lomp a rm n 3. Kam, pioen; kampioen. 4. E Z E L Z O D E E D E N L E N T Voor kleineren. 1. Eend, een. 2. Spotvogels. 3. Heeft Oom Russche er Leni van ver dacht? (Heerlen.) Wij gaan nog even loopen, vóór h7 donker wordt. (Ven! Hier hebben wij met Oom Tom nigrraal gewandeld. Vóór de school stond een meni« kinderen te wachten. (Oktf Dit is geen valk. maar een arend (Alkmaart 4. Pitten van verschillende vrucht» als: appels, peren, perziken, mjü loenen enz. OM OP TE LOSSEN. Voor grooteren. 1. Mijn geheel wordt met 9 letters schreven er. noemt een plaats i„ de prov Utrecht. 7, 4, 5, 8, 9 is een kleur. 7, 4, 1, 2 is een klein gewicht. 4, 5, 2, 3 is een oude stad in Italië 6, 5, 4 7 is een plaats in Drente. Een 7. 1, 9. 7 is in de meeste huizen te vinden. 2. Maak eens spreekwoorden van <je volgende lettergrepen: ver o al ge wint dnld les. te groo ve tjes ma le één klein ken gang ach stil ter is stand uit. 3. Vul de namen van buitenlandsche plaatsen in, maar doet het zóó, dat je goede zinnen krijgt. Toen wij afscheidbegon de oude vrouw te Wijhaar het van den kelder dicht te doen. De tuinman nam de ter hand. 4. Mijn eerste is een getal, mijn tweede wordt door iedereen en door naai sters en kleermakers zelfs heel veel gebruikt, terwijl mijn geheel een ander woord is voor gerecht, rechtbank. Voor kleineren. 1. Welk viervoeting dier wordt lekker warm als hij zijn staart verliest? 2. Wie kan mij de overeenkomst zeg. gen van de letter t en een eiland? 3. Hoeveel is vijf maal één en twinW^t 4. Op de zigzagkruisjeslijn komt vat, b >ven naar beneden de naam van een dier, dat men 's zomers tegen donker wel ziet vliegen. X 1° rij iets wat bij sommige X feesten uitgestoken X wordt. X 2° een deel van een X plant. X 3° het tegenovergestelde X van zout. X 4° een kleur. X 5° een koude drank. X 6° een bloeiende struik 7° een deel van je go zicht 8° brandstof. 9° een deel van je been, 10° een viervoetig dier, dat heel hard loopen kan. van I? Januari 1931. Opgave van l'o»rdh»llaiids<*ti Landbouwkrediet (Ontvangen per draadlooze telefoon). Koers van heden te Vorige koers STAATSLEENINGEN. 5 1918 BANK-1NSTELL1NGEN, Handel Mpij Cert. v, 1000 Kol Bank Ned Ind. Handelsbank Fransche Banken (3) D Reichsbank 1NDUSTR. OND. BINNENL. Alg. Kunstzijde Unie v. Berkels Patent Calvé Delft Cert. Centrale Suiker Holl Kunstzijde Unilever Philips Gloeilampen Gem. Bezit INDUSTR. AAND. BUITENL. Am Smelting. Anaconda Betbleh. Steel Cities Service Steel comm Zweedsche Lucifers CULTUUR MAATSCH. H V. A Java Cultuur Cult Vorstenl. Dito actions Poerworedjo MfJNBOUW. Alg. Explor. Mij. Boe ton Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtscbe Petr. Kon. Petr. Perlak RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat Rubber Hessa Rubber Serbadjadi Interc Rubber SCHEEPVAARTEN. Holl Amerika lijn Holl Amerika Gem Eig. Scheepvaart Unie Kon Ned Stoomboot Niev. Goudriaan TABAKKEN. Oostkust Oude Deli Senembah Deli Batavia AMER. SPOORWEGEN. Erie Milwaukee Southern Rails Union Pacific Wabash 'Exdividend. fExclaim. PROLONGATIE 102'/« 144',, 134 123 285 222 467, 49'Vjo 90&/$ 36'/a 62 1747, 184 45»/, 66'7i6 51 15'V„ 139'/. 192 35779 270 1037, 83 50 307, 917, 637. 65 266'/, 281 133 1037, 557. 80 637, 3i/g 15 13', 1317e 45 42 507, 233 2647» 237 30 7'Vif, 617, 1887, 23'7i6 rige koers pl.m. 10.30 pl.m. 10.45 pl.m. 11.00 - pl.m. 11.15 1447, - 220 48 50 9U7, 477,-8 903/, 90'/, 47-8 50 903/, 174-6 174-5 185-7 1757, 1857,-6 1757, 186'/, 177, 6/y,.j 49'/, 17-74 46 6'7i« 59 i-3/, 1401-7,s 077,-1 49 17-1, 140/..-I 357J-60 27o 1037, 158-93/, 103'/,-4 61 279 104-j 84 29-30-3 64 2827, 1307,-ï 2823/,. 3 283-'/, 1043/, 55 1043/, ~3'/i« 104 55 o2 15 13 132 51 238 269 240 507, 238 269 239 233-7 262-4 30 8 - 189 25 25 247, U8 pCt. heden l>/4 pCt. WISSELKOERSEN AMSTERDAM. Londen Berlijn Parijs Brussel (Belgaj Bazel Weenen p Scb. Kopenhagen Stockholm Osio NIET OFFICIEEL N'w-York Itahe 100 Vorige koers 12.06»/. 59.06 9.'47, 34.64 48.13 14.977, 66.427, 66.55 66 45 iShs Koers op heden 11 uur 12 067, 59.06'/, 9.74'/, 34.05 48.13 34.977, 66.427, 66.55 66 45 2.487, 13.01

Alkmaarsche Courant | 1931 | | pagina 12