Spoct Jijdschtiften £ucfUuaact Tegen roode handen *- 458e STAATSLOTERIJ. TARWEWET EN M EELIMPORT. Meehnvoer sedert invoering der wet met drievierde deel verminderd. De invloed van de invoering der Tarwe wet op den invoer van buitenlandsch meel (welke thans alléén nog is toegestaan voor indus- trièele doeleinden, benevens tot 7K pCt. van hun omzet voor de bakkers) biijkt duidelijk uit de statistische cijfers: Gedurende het tijdvak 1 Augustus31 December (de bepalingen warden in den loop van Juli van kracht) werd ingevoerd 18.000 ton buitenlandsche bloem, tegen 78.000 ton in dezelfde periode van het jaar daarvóór, een vermindering dus met 77 pCt of ruim drie vierde deel. Het sterkste had te lijden de invoer uit de Ver. Staten, welke in genoemde periode terug viel van 6354 op 7 millioen K.G., dat is dus to» weinig meer dan het tiende deel van de zelfde 5 maanden van 1930. MAN OVERREDEN. Hedenmorgen is te Boxmeer de 50-jarige H., door een vrachtauto aangereden en ern- itig gewond. Zijn toestand is hopeloos. DE MOEILIJKHEDEN IN HET HEERENKLEEDINGBEDRIJF. Het standpunt der vakbonden. Maandag 25 Januari jJ. hebben de hoofd besturen der vakbonden vergaderd, ter be spreking van de voorstellen der werkgevers organisaties. Er bleek volledige overeenstemming tus- schen de hoofdbesturen te bestaan, dat de vakbonden niet anders konden doen dan de voorstellen af te wijzen. Dit is nog den- zelfden dag geschied in een brief, waarin de werkgevers onder het oog wordt gebracht, dat zij feitelijk dubbele loonsverlaging wen- schen. De werkgevers stellen n.1. voor, de uur- loonen, waarnaar de week- en stukloonen worden berekend, te verlagen, benevens eene verandering in de toepassing der tarieven, die ook een loonsverlaging beteekent. In den brief wordt betoogd, dat juist in de kleer makerij een loonsverlaging onbillijk is, om dat de meeste kleermakers stukwerkers zijn, —die bij minder werk in hun jaarver- dienste worden getroffen en veje kleerma kers de werkstukken niet kunnen maken in de tarief-uren, als gevolg van een serie-ver schuiving of hooge werkeischen; ook de weekloonen der kleermakers op uurloon zijn reeds laag De vakbonden hebben eenige tegen-voor-^ stellen ingediend, waarmede zij bedoelen te" bereiken, dat in het bijzonder in de maat- annex-confectiezaken de kleermakers ook in de hoogere tariefsseries werk zullen ont vangen De hoofdbesturen hebben den werkgevers een conferentie gevraagd, ten einde hun brief te kunnen toelichten. WERKVERSCHAFFING IN SCHOTERLAND Een spreker uitgewezen. Zondagavond vergaderden te Jubbega ruim 200 arbeiders uit de werkverschaffing in Oost-Schoterland. Verslag werd gegeven van het onderhoud, dat de afgevaardigden met B. en W. van Schoterland hadden gehad. Op grond der buitengewone politiemaatregelen werd een spreker van „Roode Hulp" te Am sterdam door de politie voor den burge meester geleid, op wiens raad hij daarna vrij willig Heerenveen verliet. Overigens kwamen geen incidenten voor. VERDACHT VAN DIEFSTAL IN EEN KERK. De vorige week is ingebroken in de Geref Kerk en school te Hoogkerk. Thans heeft de oroningsche politie in een logement te Gro ningen aangehouden een 22-jarigen man, die daar nogal verteringen maakte en zeer royaal was met sigaren, terwijl hij bovendien aan iemand een schaar vereerde, die van den diefstal afkomstig was. HERDENKING ANNA PAVLOVA. De afdeeling Nederland der Anna Pavlo- va-Vereeniging heeft Zaterdagavond in Dili- gentia te Den Haag, ter nagedachtenis van de groote danseres op haar sterfdag een avond georganiseerd, welke in ruimen kring belangstelling gewekt heeft. Mr. Merkelbach, directeur van den Amsterdamschen Stads schouwburg, hield een herdenkingsrede. Nadat het publiek zich stilzwijgend eenige oogenblikken van zijn zetel verheven had, nam het eigenlijke programma een aanvang Olympia Alperova en Hans Heiken, beiden oud-leden van Pavlova's corps-de-ba!let, d? Russische danseres Mila Cirul en het balalai ka orkest en koor .,Russia" onder leiding van dr. Swerfkof voerden een reeks dan sen en muziekwerken uit. De begeleiding be rustte bij den heer H. Brandts Buys. jgn minder mooie huidskleur gebruikt men het best de sneeu wachtig witte Crème Leodor, die tevens een uitste kenden bodem voor poeder vormt. De verkoelende en geneeskrachtige werking treedt In het bifxonder 's winters aan den dag, wanneer de handen en het gezicht als gevolg van de konde zeer rood gewor den zijn. Ook bij een teere en opengebarsten huid, in het bijzonder echter bij de zoo onaangename ieukprikkeling der huid, bewijst de crème uitste- :ende diensten. In al die gevallen legt men deze in een dun laagje op, hetgeen men verschillende malen per dag herhaalt, 's avonds in een dikker laagje. De lang aanhoudende geur van deze crème lijkt op een dauwfrlsch geplukten voorjaarsruiker van mei klokjes, viooltjes en seringen, zonder den beruohten geur van muskus, waarvan de deftige wereld een afschuw heeft. - Leodor verkoelende crème, roode verpakking; Leodor vette crème, blauwe verpak king. - De werking wordt nog verhoogd door Leodor Edel «eep. Beneden de prijzen van voor den oorlog! In aUe zaken verkrijgbaar, die Chlorodont verkoopen. BEEN AFGEKNEPEN. Aan de overzijde van het Hollandsch Diep in den Biesbosch had gistermorgen een ern stig ongeval plaats. De arbeider H. van Schendel uit Raamsdonkveer was op een vaartuig bezig met het snijden wan riet De man kwam onverwachts in aanraking met een staaldraad, hetgeen tot gevolg had, dat een zijner beenen werd afgeknepen. Per mo torboot van de rijkspolitie wera hij in zorg- wekkenden toestand naar een ziekenhuis ver voerd. BRANDEN. Honderdduizend kilo stroo ver brand. Zaterdagnacht is de kapschuur van de boerderij van den heer E Sluis te Siddeburen (Gron.) afgebrand. 100.000 k.g stroo ging verloren, benevens een aantal landbouwwerk tuigen, die zwaar beschadigd werden. In een garage. Gisteravond tegen half acht werd brand ontdekt in de benedenverdieping van perceel Nieuwe Kerkstraat 18 te Amsterdam, waarin gevestigd is een gerage van de firma Scholte, waarin zich op dat oogenblik dne autos be vonden. Toen de brandweer arriveerde, was een der auto's bijna geheel een prooi der vlammen, terwijl de beide andere reeds door het vuur waren aangetast. Ter blussching van de in brand geraakte benzine werd gebruik ge maakt van een tetra-praeparaat, waarvan een brandwacht eenige druppels in het oog kreeg, zoodat hij zich oneer geneeskundige behan deling moest stellen, waarschijnlijk echter zonder blijvende gevolgen van het ongeluk. De garage zelf werd door het vuur aan zienlijk beschadigd De garage was niet ver zekerd. De auto van de tegenover de garage gevestigde slagerij van den heer E van Dam is geheel door het vuur vernield, terwijl de beide andere auto's lichtere schade opliepen. SCHIP VASTGELOOPEN. Uit Vlissingen wordt gemeld Op de Plaat de Kloot is een onbekend s.s. gestrand. De slcepbooten Goliath en Hoek van Holland hebben tevergeefs getracht het schip vlot te krijgen. Verscheidene cleep- booten zijn ter assistentie uitgevaren. DE STICHTINGEN VOOR LIJDERS AAN VALLENDE ZIEKTEN TE HAARLEM EN HEEMSTEDE. Gisteravond, den vooravond van den dag, waarop de Christelijke vereeniging van ver pleging van lijders aan vallende ziekten, ge vestigd te Haarlem, vijftig jaar geleden is ge sticht, is in kapel Irene op Meer en Bosch te Heemstede een herdenkingssamenkomst ge houden, welke vele genoodigden en patiënten hebben bijgewoond- De heer J. A. Hoekendijk sprak een in leidend woord, waarin hij welkom heette dr J. Th. de Visser, jhr. J P. W. van Doom, burgemeester van Heemstede, leden van het eerecomité en van het bestuur. Nadat met begeleiding van de mondharmo nicaclub, bestaande uit 35 patiënten, psalm 68 10 was gezongen, ging de voorzitter van het bestuur, ds. C. J. van Paassen, in gebed voor. Daarna sprak deze een openingsrede uit Hij dankte hen, die de vereeniging opge richt hebben en die aan de stichtingen heb ben gewerkt en hen, die vijftig jaar lang het werk hebben gesteund. De vereeniging staat nu op een hoogte en moet de vlakke velden weer op. Om dat te doen vraagt spr. weer de belangstelling van de menschen om de vereeniging te steunen. Namens de bestuurders van het jubileum- fonds sprak dr. J. Th. de Visser. Hij noemde het een voorrecht en een eer niet alleen te spreken, maar ook om het tastbare bewijs van duizenden uit den lande, die belangstellen in het werk van de stichtingen te overhan digen, omdat de vereeniging zulk prachtig werk verricht. Vijftig jaar geleden heeft men zich het lot van lijders en lijderessen aan vallende ziekten aangetrokken. Het werk is klein begonnen en thans ontzaglijk uitgegroeid. Thans worden in de stichtingen te Haarlem en Heemstede vierhonderd patiënten verpleegd. Velen worden er toe in staat gesteld door het goede werk van de vereeniging de Macht van het Kleine, welke zich in den loop der jaren flink ontwikkeld heeft. Het werk der stichtingen is ook prachtig. Talrijken keeren gezond terug en kunnen het werk, dat zij liefhadden, hervatten. Sprekende over het jubileumfonds, zeide spr., dat duizenden uit het vaderland hebben bijgedragen aan het fonds, dat bestemd .is voor den bouw van een ziekenpaviljoen. Het bedrag van 80,432,23 spreekt en velen, die het vernamen, zullen er stil van zijn Ten slotte overhandigde dr. de Visser het bedrag aan den penningmeester, den heer C. F. Bierens de Haan Deze richtte woorden van dank tot dr. de Visser voor het schoone ge schenk van het Nederlandsche volk. Ook dankte hij de koningin-moeder, die bescherm vrouwe van het jubileumfonds is geweest. Voorts deed sjw. mededeelingen over de financiën van de vereeniging uit de eerste tien jaar, toen er groote tekorten waren. Ook de heer Hoekendijk sprak woorden van dank, inzonderheid tot de leden van het co mité en de talrijke collectanten in den lande, die in de afgeloopen maanden hard hebben gewerkt voor het fonds. Spr. schatte het aan tal personen, dat aan het fonds heeft bij gedragen. op een kwart millioen. Met recht kan dan ook gesproken worden van een geschenk van het Nederlandsche volk. De ton is nog niet bereikt. Er ontbreekt thans ruim fHS.OOO. Als dat bedrag er is, zal met den bouw van een ziekenpaviljoen be gonnen worden. Ds. J. A. van Leeuwen, secretaris van het bestuur, las voor de Bruine Beuk, een bij drage van hem in het jubileumboek, dat ter gelegenheid van het gouden feest verschenen is Verder heeft de heer B. Ch. Ledeboer, ge neesheer-directeur van de stichtingen, ge sproken over behandelings-mogelijkheden en genezingskansen. De avond is opgeluisterd door muziek, zang en voordrachten. De heer J. A. Hoekendijk, die de leiding had, heeft de bijeenkomst op de gebruikelijke wijze ge sloten. DAK INGESTORT. Twee gewonden. Gister bij het vallen van den avond is bij de firma Gebr. de Haas .rijwielhandelaren in de Molenstraat te Helmond, het dak van een in verbouwing zijnd pand, gelegen ach ter den winkel, ingestort. De werkzaamhe den waren wegens het invallen van de duis ternis juist beëindigd. Een der aannemers, de heer A. de Haas, die zijn gereedschap wilde opbergen en een achttienjarige rijwielherstel ler, werden onder vallende steenen bedolven. Beide werden met ernstige verwondingen naar het St. Antoniusziekenhuis overge bracht. Daar korten tijd voor het ongeval nog een tiental kinderen naast het pand aan het spelen was, wist men niet zeker of er nog meerderen door het puin bedolven waren en werd daarom in allerijl met het opruimings- werk begonnen. Om zes uur was men hier mede zoo ver gevorderd, dat men de zeker heid had, dat er geen personen meer onder het gesteente lagen. Vandaag zal een onder zoek naar de oorzaak worden ingesteld. PAARD OP EEN AUTO GESPRONGEN Maandagochtend is de zoon van den smid P. met zijn paard in botsing gekomen met een auto. Het paard begon te steigeren en sprong bovenop den auto. Het dier werd deerlijk gewond terzijde geworpen. De jon gen werd ernstig gewond en met een ver splinterd bovenwen naar het ziekenhuis over gebracht. NATIONAAL CRISIS-COMITE. Vier en een kwart ton bijeen. In de afgeloopen week heeft het Nationaal Crisis-comité ontvangen 17.093.78. Het totaal bedrag der ontvangsten bedraagt thans 425.905.58. LOONSVERLAGING BIJ HET HOOGOVENBEDRIJF. Met overgroote meerderheid van stemmen is in een door de afdeelingen Velsen-IJmui- den en Beverwijk van den Alg. Ned. Me- taalbewerkersbond gehouden ledenvergade ring besloten het voorstel der directie van het hoogovenbedrijf te IJmuiden om de loo- nen binnenkort met 5 procent te verlagen, niet te aanvaarden. KORTE BERICHTEN. Een vijftal personen heeft bij de Am- sterdamsche politie aangifte gedaan van dief stal !en in den kleedkamers op een voetbal terrein aan den Middenweg aldaar. De beide personen, die te Marseille zijn gearresteerd wegens den diefstal van 60000 hebben in totaal nog 46.300 in bezit gehad. De Amsterdamsche wethouder Ed. Po lak zal binnenkort een nota aan den gemeen teraad van de hoofdstad aanbieden met me- dedeeling van bezuinigingen, door hem ia de begrooting aangebracht. Zij zullen ongeveer anderhalf millioen beloopen. Tijdens afwezigheid der bewoners is in gebroken in een woning aan de Jacob Cats- kade te Amsterdam. Ontvreemd zijn een be drag van pl.m. 200 aan bankpapier en zil vergeld en een ijzeren geldkistje met spaar bankboekjes en familiepapieren. Zondagnacht is op twee plaatsen in Nij megen ingebroken. Er wordt niet veel ver mist. Kegelen. Onze club bestaat 25 jaar. De kegelclub „Onze Club" bestaat dezer dagen 25 jaar en heeft, ter herinnering aan dat jubileum eenige wedstrijden georgani seerd, welke in Centraal zullen worden ge houden van 31 Januari tot 7 Februari. ONTDUIKING BENZINE-BELASTING. Te Amstelveen is bij een beurtschipper Maandagmiddag ongeveer 3800 liter benzi ne gevonden in den grond van zijn erf. Voetbal De wedstrijden voor Zondag aanstaande. De Sportkroniek bevat o.m. het volgende programma voor Zondag a.s.: Afdeeling I. Ie klasse. StormvogelsR.C.H. H.B.S.Hermes-D.V.S. AjaxWest-Frisia. SpartaH.V.V. K.F.C.'t Gooi. 2e klasse A Bloemen daalW.F.C. Kinheim—V.V.A. De SpartaanHaarlem. Z.V.V.H.R.C 2r klasse B HerculesZandvoort. E.D.O.Zeeburgia. A.F.C.D.E.C. BaarnT.O.G. B.F.C.—Velox. 3e klasse A HollandiaDe Kennemers. O.S. V.Meervogels. Zaandijk—Assendelft. 3e klasse B D.J.K.D.W.S. RapiditasZ.R.C. S D. W.—Schoten D S. V.De Zeemeeuwen O. V. V. O.Oosterpark 4e klasse A. UitgeestPurmersteiin VroneBeverwij k VerkadeSchagen 4e klasse B. A. D. W.-R. C. A. Ahrend's V. C.J. O. S. W M. S.Heemskerck SchinkelhavenZilvermeeuwen Reserve 2e klasse A. H. R. C. 2—K. F. C. 2 R. C. H. 2A lcmaria Victrix2 (G. W. H. de Korte) W. F. C. 2—Blauw-Wit 3 Reserve 3e klasse A. Q. S. C. 2Meervogels 2 W F. C. 3—Heider 2 West-Frisia 2Hol-'andia 2 Afdeeling II. Ie klasse. HilversumZ F C. XerxesA D. O. D F. CBlauw-Wit V U. C.Feijenoord H F. C—V. S. V. Afdeeling III. Ie klasse. Robur et VelocitasVitesse TubantiaP. E. C. Z. A. C.—Wageningen Go Ahead—A. G. O. V. V. EnschedeHeraclas Afdeeling IV. Ie klasse. N O. A- D.—Bleijerheide B V. V P. S. V. N A. C.-M. V. V. Afdeeling V. Ie klasse. Be Quick—Veendam Friesland—Velocitas AchillesF. V. C. LeeuwardenAlcides Langs de N. H. V. B.-velden. Men schrijft ons: Naar mate het einde nadert, worden de leidende peletons steeds kleiner, om ten slotte in de gelukkigen over te vloeien. Reeds deze Zondag zag men de leidende ploegen tot op de helft smelten, en heel wat Lampioenscandidaten hebben hun vurige aanbidders, en misschien ook wel aanbid sters, diep teleurgesteld. Zoo is b.v. de uit slag Z. F. C. IV—K. V. V. II een bittere ont- gocheling voor de Krommeniërs geworden. Niet minder dan 5 goals werden er tegen hen gescoord, terwijl de rood-zwarte voor hoede geen enkele maal hei Zaandammer- doel kon vinden. Hoewel K. V. V. haar lot thans nog in eigen hand heeft daar nog uit tegen I. V. V. gespeeld moet worden zijn wij voor haar zeer bevreesd, temeer, daar reeds in eigen huis van de Ilpendam- mers verloren werd. Trouwens ook I.V.V. werd het te Westzaan zeer lastig gemaakt en zag niet minder dan vier doelpunten tegen zich gemaakt, dochhaar voorhoede was juist bij machte er vijf tegenover te stellen. Voor onze plaatselijke vereeniging „Alk maar", was het ook al een gelukkige dag, daar één van haar concurrenten Andijk I in een zeer zwaren uitwedstrijd met de oneven goal struikelde. EdochW.F.C. IV won echter en blijft haar als een schaduw volgen. De Alkmaar- sche Boys zorgden weer eens voor een ecla tante overwinning en trachten de bovenste plaats te bereiken, doch JC.S.V. I past op haar tellen en wist ans een zeer gevaar lijke klip te omzeildoor K.V.V. III op eigen veld te kloppen. De wedstrijd Alkm. Boys IC.S.V. I zal hier wel de beslissing brengen. De overige uitslagen vrijwel vol gens de vewachtingen, of het moest het suc cesje van Succes II wezen. 1 A. In deze afdeeling de reeds eerder genoem de 5O-overwinning van Z.F.C. IV op K.V. V. II en de 45-nederlaag van Westzaan I tegen I.V.V. I. Hollandia III verloor van Z. V.V. III met 35. De stand der leiders is thans: I.V.V. I 14 13 0 1 81—26 26 K.V.V. II 14 12 0 2 49—19 24 Waaruit de goede kans van Upendam blijkt. 1 B. W.F.C. IV bracht Bergen op eigen veld een 51-nederlaag toe, waaruit weer eens overduidelijk de wisselvalligheid van de Ber- genaren blijkt. In een uiterst zwaren wed strijd, waar het tevens aan spanning niet ontbrak, verloor Andijk I te Medemblik ten slotte van M.F.C. I met 32. Purmersteiin II verloor van R.C.Z. I met 0F5, zoodat de stand thans is: Alkmaar I 13 10 1 2 48—29 21 W.F.C. IV 13 9 1 3 50—25 19 R.C.Z. I 13 7 2 4 49—30 16 Andijk I 13 6 4 3 38—27 16 Purmerst. II 13 4 4 5 26—32 12 M.F.C. I 12 4 3 5 30—26 11 Bergen I 14 2 5 7 35—55 9 Zaandijk II 11 2 2 7 13—37 6 Z.F.C. V 10 1 2 7 16—32 4 IC. In deze afdeeling zorgde Succes II weer eens voor een kleine verrassing door in eigen huis Nieuwe Niedorp I een punt afhan dig te maken (1—1). Helder III verloor van H.R.C. III met 24. De „kop" is thans: Texel 13 11 1 1 56—18 23 Succes I 13 9 1 3 47—19 19 N. Niedorp I 13 7 3 3 46—29 17 2 B. Allereerst de groote overwinning van de Alkmaarsche Boys op Vrone II, 10—1. Met deze voortgang ouden de Boys bij de zestien te spelen wedstrijden de 100 kunnen halen. Nu? laten zij hier een het antwoord op geven! Maar, dan daadwerkelijk! C.S.V. I liet zich in Krommenie niet verrassen en sloeg. K.V.V. III in de laatste minuut, 1—2. Alweer een overduidelijk bewijs, dat een wed strijd gewonnen kan worden, zoolang het eindsignaal nog niet geklonken heeft. Alcma- ria IV speelde zoowaar gelijk (3—3) tegen het pittige Q.S.C. III en Uitgeest II zond D.T.S. II met een 41 nederlaag naar huis De stand is thans. 47—17 62— 9 45—26 40—19 41—37 31—46 46—40 14—77 8—65 23 18 16 14 14 11 8 2 0 C.S.V. 13 11 1 1 Alkm. Boys I 9 9 0 0 Q.S.C. III 13 7 2 4 K.V.V. III 13 7 0 6 Uitgeest II 12 6 2 4 Alcmaria IV 13 4 3 6 Schoorl I 11 4 0 7 D.T.S. II 12' 1 0 11 Vrone II 10 0 0 10 3 B. Het schijnt de tweede elftallers van de Alk maarsche Boys ernst te zijn, thans werd Akmaria V in eigen huis met 6—1 geklopt Uitgeest II geeft echter ook r.iet op en klopte thans C.S.V. II op eigen veld met 42. D.T S. II verloor van K.S.V. met 5—0. De stand is thans: 11 10 7 Alkm. Boys II 11 10 0 Uitgeest III 10 7 2 K.S.V. I 12 7 1 Alkmaar II 9 7 0 Bergen II 115 0 C.S.V. II 9 3 1 Alcmaria V 11 1 0 D.T.S. III 11 0 0 4 E. ,|n E noteeren we de overwinning van Alkm. Boys II op K.S.V. II, 2-0 en de 5-1 nederlaag van Vrone II tegen Bergen III. De stand is hier nu; 1 1 4 2 6 5 10 11 61—13 38—22 34-31 51—17 35—33 23—26 21—64 11—68 20 16 15 14 10 7 2 0 Uitgeest IV Alkm. Boys II Bergen III Schoorl II C.S.V. III Vrone III K.S.V. II 8 7 7 7 7 6 1 1 10 0 2 0 0 1 2 2 27- 9 14 37—13 10 29—18 9 18—26 8 19—25 6 10—20— 3 8 10—39 2 ,JHet Kind". „Het Kind" van 23 Januari geeft het ver volg van „Narda", de geschiedenis van een vervelend nest, door Edward Peeters, een ar tikel. over „Gandhi's Asram" van den redac teur, den heer D. L. Daalder, een over „Een moderne school in Tel Aviv" waarin de schoolgemeenschap als maatschappij wordt beschreven, door J. Sandbank, den afdruk van een voordracht in het Oolgaardthuis te Arnhem gehouden over onderwijs en opvoe ding te Weenen door ir. Brandt Corstius en een over de Weensche schoolhervorming van A. J. Drewes, overgenomen uit „De School met den Bijbel. Voorts vinden we het als steeds aardige maandelijksch bijblad voor de jeugd ,De Merel", bespreking van kinderboe ken, enz. DF POSTVLUCHTEN OP INDIE. De „Valk" te Bagdad, Heen: Aneta—Vaz Dias meldt, dat bij de K. L. M. bericht is binnengekomen, dat de „Valk" gister te 6.23 uur uit Cairo is vertrokken en te 8.12 uur te Gaza is ge land. Vandaar vertrok het toestel te 8.37 uur en landde te 15.15 uur te Bagdad. (Niet Officieel) Trekking van Dinsdag 26 januari 1932 5e Klasse. 6e Ulst HOOGE PRIJZEN 2732 2788 9704 11453 18266 20531 1000.-, 4208 400.—. 332 1487 7410 17163 78261 ƒ200.—. 1600 3738 6767 8874 10931 12496 14421 14832 14844 18271 100.-. PRIJZEN VAN 70. 84 215 475 519 539 561 617 «44 868 1215 1309 1434 1500 1592 1685 1816 1842 1895 2174 2235 2242 2311 2452 2604 2662 2692 2761 2821 2899 3136 3205 3276 3281 3331 3512 3570 3947 3984 4131 4233 4371 4485 4769 4853 4980 5230 5232 5244 5285 5481 5906 6039 6046 6090 6152 6176 6282 6295 6387 6501 6631 6760 6809 6866 6918 6987 7046 7110 7196 7324 7403 7462 7482 7483 J505 7619 7671 ^779 7992 8020 8145 8193 8217 8571 8799 8827 8903 8960 9146 9227 9351 9391 9431 9436 9538 9541 9629 9644 9737 9863 10211 10247 10256 10478 10514 10534 10925 10945 11010 11183 11401 11597 11689 11735 11782 11846 11916 11920 11972 12010 12108 12123 12197 12341 12385 12402 12441 12448 12522 12578 12713 12759 12970 13193 13227 13252 13458 13516 13540 13609 13625 13629 13693 13781 13926 13946 13978 14058 14074 14116 14214 14259 14280 14408 14548 14567 14727 14797 15042 15057 15137 15159 15219 15336 15353 15531 15536 15559 15612 15818 15821 15994 16022 16037 16413 16436 16444 16484 16701 16851 16873 16879 16979 17126 17178 17230 17255 17349 17359 17362 17364 17785 17901 17980 18044 18060 18093 18241 18506 18514 18561 18581 18795 18914 18991 19085 19120 19240 19266 19340 19432 19548 19588 19681 19752 19753 19847 19868 19927 19977 20039 20333 20351 20402 20468 20623 20671 20793 20835 15 294 591 858 1080 1331 1638 1879 2109 2372 2549 2770 2993 3248 141 320 656 861 1091 1383 1642 1894 2113 2418 2596 2793 3000 3310 NIETEN 158 163 191 352 745 351 717 874 433 750 936 1013 1147 1153 1188 250 441 764 1018 1212 1395 1396 1403 1430 1658 1678 1748 1831 1912 1914 1940 1964 2115 2178 2260 2262 2449 2480 2481 2609 2663 2676 2493 2683 3510 3528 3646 3658 3941 4179 4365 4649 4953 3975 4193 4394 4701 4972 5136 5153 5467 5490 5591 5622 5947 5984 6190 6198 6377 6402 6575 6600 6889 6891 7187 7218 7422 7423 7599 7625 7895 7915 8134 8142 8266 8276 8409 8437 8553 8557 8906 8909 9250 9261 9403 9483 9637 9643 9820 9916 10083 10107 10188 10196 10329 10334 10513 10550 10690 10715 10885 10887 11087 11104 11239 11260 11402 11407 11570 11619 11868 11877 12136 12186 12278 12323 12598 12622 12940 12971 13230 13261 13405 13407 13489 13543 13752 13755 14025 14027 142=6 14257 14481 14540 14724 14729 15291 15343 149.53 15000 15571 15584 15860 15890 16146 16166 16267 16315 16468 16469 16600 16614 16812 16819 17071 17091 17396 17473 17761 17783 18150 18155 18480 1 8482 18780 18832 19061 19073 19234 19312 19633 19703 19848 19877 20067 20072 20292 20293 20691 20694 20903 20928 2920 met 2891 2901 2903 2933 3107 3139 3179 3224 3319 3321 3396 3423 3538 3551 3561 3585 3715 3728 3846 3874 4090 4104 4111 4122 4213 4273 4318 4334 4560 4589 4595 4601 4716 4728 4743 4757 4990 5006 5024 5039 5218 5258 5392 5393 5492 5498 5510 5533 5654 5684 5726 5735 5991 6005 6024 6049 6201 6290 6309 6311 6474 6483 6488 6563 6601 6692 6758 6774 6902 6972 6985 7055 7236 7252 7301 7306 7470 7488 7501 7527 7652 7735 7780 7784 7923 7950 7966 8056 8146 8190 8203 8210 8311 8335 8339 8363 8455 8474 8481 8493 8671 8673 8768 8779 8946 8992 9075 9079 9264 9279 9296 9342 9509 9523 9564 9574 9672 9692 9746 <762 9964 9995 9999 10004 10124 10129 10133 10159 10202 10221 10246 10248 10358 10388 10393 10421 10571 10573 10618 10632 10723 10755 10795 10824 10905 10961 10992 11015 11114 111129 11150 11154 11278 11287 11299 11301 11432 11449 11482 11502 11630 11685 11725 11755 11931 12000 12027 12002 12199 12201 12212 12229 12332 12364 12397 12477 12743 12774 12777 12817 13009 13062 13100 13135 13'fW 1,3->95 1.3.309 1.3.3 ">8 1.3436 13443 13450 13464 1.3562 1.3584 1.36.32 163.34 13834 13904 13948 13965 14068 14080 141.37 14167 14324 143.33 14.378 14.380 14563 14566 14597 14614 14742 14767 14793 14818 15411 15435 15448 15513 150 9 15074 15128 15174 15672 15737 15738 15815 15959 16008 16077 16113 16173 16191 16215 16217 16323 16328 16338 16351 16471 16483 1 6521 16548 16662 16700 16729 16774 16933 16956 16984 17036 17103 17154 17162 17173 17522 17533 17644 17649 17807 17841 17874 17929 18218 18283 18285 18302 18492 18495 18508 18605 18869 18904 1S913 18941 19082 19135 19150 19167 19336 19339 19378 19384 19711 19774 19816 19817 19921 19954 19989 20015 20135 20188 20240 20252 20386 20405 20512 20563 20712 20719 20759 20764 20933 20961 niet vermeld, vervalt van 259 484 838 1047 1225 1469 1858 2037 2320 2517 2687 2961 3229 3436 3619 3903 4152 4343 4612 4802 5080 5394 5536 5766 6149 6334 6572 6797 7106 7378 7528 7819 8080 8234 8367 8512 8854 9159 9360 9613 9768 1000' 10'75 10266 10423 10636 10860 11019 1119.) 11365 11515 11792 12101 12254 12521 12842 13171 13345 13469 13718 13990 14173 14397 14627 14859 15545 15262 15829 16115 16254 16381 16550 16781 17040 17208 17681 18145 18394 18618 19013 19192 19457 19844 20017 20263 20647 20805 271 515 .54 1071 1238 1472 1867 2067 2344 2548 2712 2973 3246 3455 3644 3916 4178 4361 4632 4877 5104 5465 5577 5836 6169 6344 6573 6887 7182 7383 7544 7837 8124 8264 8397 8516 8855 9170 9397 9626 9813 10010 10185 10321 10489 10655 10561 11071 11216 11386 11819 12104 12265 '2580 12881 1. 13481 13727 13994 14247 14427 14668 14931 1.6834 15830 16129 16440 16580 16S07 17043 17260 17713 18149 18434 18636 19040 19212 19517 20037 23266 20677 2085» gisteren

Alkmaarsche Courant | 1932 | | pagina 8