Aimtecdcwiscfie Jitiics Stad en Om £uchtvaact Hit het JUidement Hand: en Juinèouui £aatste betichten EGMOND AAN ZEE. ZUIDSCHAR W OUDE. DE STRIJD IN HET VERRE OOSTEN. Mislukte aanval der Japan ners op Sjapei. De toestand hedenmorgen. Nieuwe hevige gevechten. JU 4 Vi-i k°n,d.en Italië BROEK OP LANGENDIJK. Dinsdagmiddag viel de electricien H. v. Bommel, werkzaam zijnde in één der palen met het opruimen der electrische geleiding, plotseling met paal en al in het bleekveld voor de woning van den heer Biersteker, met gevolg dat de paal boven op hem terecht kwam. Kermende van de pijn werd de ongelukkige opgenomen en per auto naar zijn kosthuis te St. Pancras vervoerd. Naar we nader vernamen, is zijn toestand naar omstandigheden redelijk wel. De oorzaak is te wijten, dat de paal bij de ai geheel vermolmd was. BEVERWIJK. Witlof is tegenwoordig zoo laag in prijs, dat sommige kweekers dit product als vee voeder gebruiken. Het doet om die reden zoo vreemd aan, dat de koopman de restanten andijvie, welke toch als gerecht zeer veel overeenkomst heeft met vitlof, met grof geld betaald. Maandag 1 Februari des avonds te S uur werd in Hotel „Trompenberg" de prijzen bekend gemaakt van de verloting gehouden ten bate van de „Egmondzeeër Reddingsbri gade". De zaal'was geheel gevuld met be langstellenden. De heer J. W. Kockx heette in zijn openingswoord allen welkom en roem de de groote opkomst. In het geheel waren er 2500 loten verspreid. Verder zette de heer Kockx de uitvoering der verloting uiteen en dankte de personen, die vrijwillig loten ver kocht hadden. In het geheel waren er 70 grootereen kleinere prijzen en een troostprijs. De hoofdprijs een eikenhouten tafel met 4 stoelen en 2 fauteuils viel op No. 1408. Verder noemen we nog no. 1831, 2de prijs, een heerenrijwiel; no. 2181, 3de prijs, een eikenh. dressoir. ZUID- EN NOORDSCHERMER. Loop der bevolking over het jaar 1931. Totale bevolking op 31 December 1930 (uitslag volkstelling), 490 m., 470 vr., to taal 960. Vermeerdering door: geboorte met 15 m9 vr., totaal 24, door vestiging met 57 m., 49 vr., totaal 106. Vermeerdering met 72 m., 58 vr., samen 130. Vermindering door: sterfte 3 m., 5 vr., totaal 8, door vertrek 64 m., 52 vr., totaal 116. Vermindering 67 m., 57 vr., totaal 124. Toeneming der bevolking met 5 m., 1 vi totaal 6. Bevolking op 31 Dec. 1931 495 m., 471 vr., totaal 966. Aantal voltrokken huwelijken in 1931: 9. rontinu-recht en de bevoegdheid van den kantonrechter, om bij continuatie den pacht prijs vast te stellen. Deze bepaling vormt de voornaamste reden, waarom de liberalen te gen de pachtwet zullen stemmen. Van Wassenaar van Kat- w ij c k betoogde, dat de pachter er beter aan toe is, dan de hypotheek-Boeren, zoodat de verpachter een pacht kan verlagen, als die te hoog blijkt Waar dit ontwerp nu den pachter moet helpen, brengt het den eig<^ geërfden boer nadeel, omdat het de waarde van zijn grond vermindert. OPENING CAFE. Morgen zal geopend worden aan de Ka naalkade B 44 het café „De Kroon" van den heer Jaap Klinkhamer, die voorheen een cafe bezat aan het Hofplein. Het nieuwe café is in de plaats gekomen van een burgerwoonhuis, dat voor de nieu we dienst geheel werd omgebouwd door den heer Jac. Pilkes van de I -at; het geheel werd frisch opgeschilderd d ">r Gebr. Breed, terwijl de heer Gaarthuis vn Heemskerk zorgde voor het meubi'air en het buffet. Alles ziet er netjes uit; er hangen gezellig gekleurde moderne lampen, het meubilair ziet er ook goed verzorgd uit, het buffet munt uit door ruimte en praktische inrichting, zoodat het geheel een prettige indruk maakt. In de gisteravond gehouden vergadering van het crisis-comité werd mededeeling ge daan, dat door het nationaal comité ter be schikking is gesteld een bedrag van 150, 10CXX) K.G. eierkolen en 500 K.G. boonen. Met groote dankbaarheid werd hiervan ken nis genomen. Door het comité zijn reeds belangrijke bij dragen en natura gedaan en is wel degelijk gebleken van hoe groot nut de oprichting van het comité moet worden geacht. DE POSTVLUCHTEN OP INDIE. Morgen vertrekt de Ekster van Schiphol. Morgen vertrekt wederom een vliegtuig van Schiphol naar Batavia en wel de Ekster (PH AIE). De bemanning bestaat uit J. J. E. Duimelaar, eerste bestuurder, P. Both twee de bestuurder, J. J. Ruben, werktuigkundige en C. van Bruggen, radiotelegrafist. De post voor dit vliegtuig moet uiterlijk morgen (Woensdag)avond te Amsterdam zijn Den Haag, 2 Febr. 1932 Alvorens de nieuwe Pachtwet ter hand te nemen heeft de Eerste Kamer heden avond een korte vergadering gehouden ter behandeling van een paar punten, die, goed beschouwd, ook den volgenden dag aan de orde hadden kunn°n komen Goedgekeurd werd in de eerste plaats de Middelenwet voor 1932, daarna een wijziging der Postwet (oa. betreffende de bezorging van aangeteekende brie ven), ten slotte een onteigeningswetje en daarop werd de vergadering gesloten. Zij had nog geen 10 minuten geduurd. Morgen de Pachtwet. In de heden gehouden zitting van de Eerste Kamer was aan de orde de pachtwet. Blomjous achtte het ontwerp hoogst schadelijk voor den landbouw en wees er op, dat het het be'eggen van kapitaal in den giond weer mindei aantrekkelijk maakt Voor de regeering is het thans moeiliik. de wet in te trekken, maar de Kamer dient ze te ver werpen, ook. omdat ze diep ingrijpt in ons burger'ijk recht. Deze wet stelt eenzijdig het recht van den pachter boven dat van den verpachter, het geen spr met verschillende voorbeelden aan toonde. Spr. bestreed het continu-recht, het emissie-recht en de bepaling van den pacht prijs door den kantonrechter. Hij kan de mede-verantwoordelijkheid van dit ontwerp niet aanvaarden. De heer Gelderman achtte de cri- tiek, die gehoord is tegen het lang uitblij ven van de memorie van antwoord niet ge rechtvaardigd. Men moet dit aan de regee ring zelf overlaten als punt van regeerings- be'eid. Wat de inhoud der ontwerpen betreft, moet men zich afvragen, of het niet beter was, met deze wel te wachten tot meer nor male tijden. Met de instelling van de pacht commissies konden de liberalen meegaan, maar deze commissies dienen een bemidde lende taak te hebben, en in dit opzicht gaat het ontwerp te ver. Groote bezwaren opperde spr. tegen het INGEKOMEN PERSONEN. Brechtje Bakker, dienstbode, N.H., van Broek op Langendijk naar Julianastraat 557. W. J. Cieraad en echtg. met stiefdochter Cornelia Zomerdijk, z.b., R.K., en geen, van Wonseradeel, Breezand naar Druivenlaan 36a. A. M. Freij, dienstbode, D.E., van Duitschland naar Langestraat 66. G. Jong kind, dienstbode, R.K., van Heerhugowaard naar Schoolstraat 6. H. Engel, winkelier, E.L., van Duitschland naar Lamoraalstraat 7. W. H. J. Savonije, kantoorbediende, R.K., van Schagen naar Koorstraat 8. J. H. Haksteen, huishoudster, G.K., van Am sterdam naar Kinheimstraat 39. A. H. Tborke, buffetjuffrouw, R.K., van Amster dam naar Bierkade 10. A. J. Raat, z.b. R.K., van Eist naar Prins Hendrikstraat 30 M. Mathia, dienstbode, R.K., van Duis burg (Dld.) naar Nassauplein 13. A. C, Tiet, dienstbode, R.K., van Grootebroek naar Zocherstraat 32. K. Kriener, kinderjuffr. R.K., van Buer (Dld.) naar Emniastraat 37 A. Veldboer, schippersknecht, R.K., van Rotterdam naar Luttik Oudog> 31. H. H Prinz, bakker, R.K., van Heijthuijsen naar Dijk 21. J. C. Theben Tewille, fotograaf, geen, van Hengelo naar Stationsweg 178. C. J. Boots, echtg. J. Wortel, R.K., van Eg- mondbinnen naar Nieuwlandersingel 24. Tr. Kramer, klerk Dir. Bel., N.H., van De Rijp naar Lamoraalstraat 21. M. C. Win der, dienstbode, R.K., van Limmen naar Lin- denlaan 19. J. J. Meijer, fabrieksarbeider, R.K., van Wormeneer naar Kennemerstraat- weg 64. M. E. Tromp, buffetjuffrouw, R.K., van Amsterdam naar Lombardsteeg 17. J. H. Huisintveld, chauffeur, en echtg. M. Blokker, R.K., van Oudorp naar Van Teii- lingenstraat 16. C. de Jong, bloemist, G. K., van Oudorp naar Achterwezel 18. B. v. d. Graaf, echtg. J. Ligthart Schenk, N.H van Lekkerkerk naar Rochdalestraat 12. J. A. van Iersel, ondermachinist N.S., R.K., van Enkhuizen naar Grensstraat 14. S. K. Klimp, z.b., geen, van Texel, Den Burg, naar Metiusgracht 21. A. Nieuwland, z.b., N H., van 's-Gravenhage naar v. Houtenkade 43. S. L. Meijer, z.b., E.L., van 's-Graven hage naar v. Houtenkade 43. G. Sneekes, R.K., van Heemskerk naar Noorderkade 7 B. K. Bartelds, z.b., geen, van Arnhem naar Stationsweg 134. VERTROKKEN PERSONEN. B. O. Schimmel, ass. huishouding, N.H., van Wilhelminalaan 11 naar Woudenberg. J. Drent, kruideniersbed., H.d.l.D., van Nieuwesloot 4 naar Sneek. J. Tiet, maga zijnmeester, en echtg. en schoonvader L. Bakker, geen, van Bergerweg 7 naar Oudorp J. Oudekerk, dienstbode, N.H., van Nieu wesloot 38 naar Groningen. F. Hinrichs, verpleegster, E.L., van Wilhelminalaan 11 naar Wormerveer. C. A. de Wit, z.b., R.K. van Schoolstraat 6 naar Warmenhuizen. J. Rake, loopjongen, R.K., van Oudegracht 74 naar Zuidscharwoude (Op 15 Jan. 1932 niet vertrokken naar Spanbroek.) J. Joos- ten, boekhouder, N.H., van Nieuwesloot 8 naar Bergen (N.H.). VERLAGING ANALYSE-KOSTEN DER LANDBOUWPROEFSTATIONS. De minister van Staat, minister van Bin- nenlandsche Zaken en Landbouw, brengt ter kennis van belanughebbenden, dat een wijzi ging heeft plaats gehad in de tarieven voor onderzoek van monsters aan de Rijksland bouwproefstations voor controle-onderzoek, waarbij met ingang van 1 Februari 1932 de prijs van een afschrift van een ana'yse-ver- slg bestemd voor het binnenland op 0.30 en voor het buitenland op 0.60 is bepaald Kosten voor port en administratie worden niet meer in rekening gebracht. Dook* 50-60 t»90cb T«bt 50 Cl. Bij Apoük ca Drogaua Vliegtuigen hebben zich naar de plaats van de ramp begeven om hulp te verleenen. De politie heeft buitengewone maatregelen geno men om plunderingen te voorkomen. EEN BOM IN DE WONING VAN DEN EGYPTISCHEN MINISTER PRESIDENT. Bij het huis van den Egyptische minister president Sidki Pascha is een bom gevonden, voorzien van een nog brandende lont! Politie slaagde er in de bom nog tijdig te verwijde ren en onschadelijk te maken. Ongecorrigeerd. DE AARDBEVING OP CUBA. Het aantal slachtoffers nog niet bekend. Uit de berichten over de aardbeving op Cuba en speciaal te Santiago de Cuba blijkt, dat de bevolking een vreeselijke nacht heeft doorgebracht, en dat het ten prooi was aan een hevige paniek. De aardbeving duurde 30 seconden. Voorzoover de huizen niet geheel zijn ingestort, zijn zij zwaar beschadigd Om trent het aantal slachtoffers is nog steeds niets definitiefs bekend, zoo dat men niet weet of het bericht, dat van 2000 dooden spreekt juist is Op verscheidene plaatsen tegelijk brak na de aardschok brand uit, waardoor de algemeene verwarring nog vergroot werd Nadat het gisteravond te Shanghai vrij rustig was geweest, wat men in ver band houdt met de verschillende buiten- landsche pogingen om het conflict bij te leggen, begonnen de Japanners laat in den avond met artillerie- en machine geweren een nieuw offensief tegen het zoo goed als geheel verwoeste Sjapei. Aanvankelijk deelden de Japanners mede, dat de Chineezen een verplette rende nederlaag hadden geleden en in Noordelijke richting uit hun stellingen waren verdreven. Naderhand bleek, dat de Chiueesche troepen in werkelijkheid feilen tegenstand hadden geboden, zoo dat de Japansche aanval als mislukt kon worden beschouwd. De eerste uren van den nacht waren vrij rustig geweest. In den namiddag hadden zelfs verschillende winkels hun zaken weer geopend en 's avonds hoor de men slechts hier en daar in de verte het wisselen van geweerschoten. Later in den nacht begon de Japansche artil lerie actief te worden en ten slotte klonk het gedonder der kanonnen ononderbro ken. De Chineezen boden echter taaien tegenstand. De Japanners zagen slechts kans de voorste Chineesche loopkraven aan de grens van Hongkioe te bezetten. Het grootste gedeelte van Sjapei is nog ii. het bezit der Chineezen. In de Japan sche stellingen richtte het Chineesche artillerievuur groote schade aan. Hon derden huizen, waaronder ook de zetel van het Japansche hoofdkwartier, zijn zwaar beschadigd. De straten zijn over groote afstanden door het inslaande gra- naatvuur totaal vernield en toonen diepe granaattrechters. Men hecht aan de mislukking van den Japanschen aanval temeer waarde, omdat deze aanval bedoeld was als groot offensief, teneinde den Chineezen een definitieve nederlaag toe te brengen en Sjapei geheel te bezetten alvorens de neutrale versterkingstroepen te Shang hai arriveeren. Naar verluidt zou de Chineesche burgemeester een half uur na het begin van den Japanschen aan va! door den Japanschen consul ervan op de hoogte zijn gesteld, dat de En gelsch-Amerikaausche wapenstilstands- voorstellen voor de Japanners onaan vaardbaar waren. De Japanners verkla ren den krachtigen Chineeschen tegen stand uit het feit, dat nieuwe Chinees- sche versterkingen uit Nanking te F anghai zijn aangekomen. Het Japansche Marine-hoofdkwartier publiceerde hedenmorgen te 1045 uur (plaatselijke tijd een verklaring over den aanval van hedennacht, waarin be weerd wordt dat de Chineezen de vijan delijkheden hebben geopend door een aanval op het Noorder-station, ten Noorden van de internationale nederzet ting. Hedenmorgen te 1.45 uur (plaatselijke tijd) waren de gevchten te Shanghai weer in vollen gang. De Japanners heb ben nieuwe afdeelingen n arinesoldaten in het vuur gebracht de Chineesche ver dediging van Sjapei. Verscheidene gra naten vallen in de internationale neder zetting. De Japanners hebben hun zwaar geschut naar Mongkioe overge bracht en bestrijken met hun vuur de Chineesche stellingen uit twee verschil lende punten. In het hoofdpostkantoor in de interna tionale nederzetting i§ tengevolge van het inslaan van granaten brand uitge broken. Tegen den middag (4 uur Amst. tijd) hadden de Chineezen hun stellin gen nog niet verlaten en was de toestand nog onveranderd. Naar verluidt zou de positie der Japanners echter gevaarlijk ziin. Op de Jangtse werden wederom schoten gewisseld tusschen den Japan schen torpedopager „Nire" en de Woe- soeng forten. Ontstemming te Tokio over het gemeenschappelijk optreden van Engeland en Amerika. De diplomatieke onderhandelingen te Tokio worden voortgezet. Terwijl de Engelsche en Ainerikaansche ambassadeurs tot nog toe elk hun nota's en protesten afzonderlijk hebben afgegeven, gaven zij gisteren een gemeen schappelijk antwoord op het verzoek van den Japa.iachen minister van Buitenlandsche Zaken, Joshisawa. om voorstellen te doen, teneinde ontspanning in den toestand te Shanghai te brengen. Na het overhandigen der vijf voorwaarden verklaarde Joshisawa dat hij eenige punten terstond zou kunnen overnemen, doch dat de andere punten na onderzoek m samenwerking met den minister van Marine en den minister president pas overwogen zouden kunnen worden Het Japansche Kabinet heeft gisteren vergaderd en ook heden zal een kabinets zitting worden gehouden. Het eenheidsfront der bode Angelsaksische mogendheden heeft te Tokio ontstemming en teleurstelling veroorzaakt. De Japansche di plomatie zal waarschijnlijk tegen het betrek ken in de neutrale zóne van een dee! der Ja pansche concessie en tegen de bewaking er van door Engelsch-Amerikaansche troepen. Voorts schijnt Japan zich het recht te willen verzekeren de sterkte der Japansche troepen tot bescherming der 30.000 Japanners te kunnen verhoogen. Zij beweren dat hun troe pen te Shanghai oververmoeid zijn, aangezien bevelhebbers en de vertegenwoordigers der er niet voldoende aflossing aanwezig is. De consul-generaal te Shanghai, de plaatselijke Japansche bevolking, hebben dringend om versterking verzocht. Uitroeping der Mantsjoerijsche republiek op 11 Februari. Uit Moekden wordt gemeld, dat op 11 Fe bruari a-S aldaar de nieuwe Mandsjoerijsche republiek plechtig zal worden uitgeroepen Aan de plechtigheid zullen vertegenwoordi gers der vier Mantsjoerijsche provinciale re geeringen en van den Oosterspoorweg deel nemen. Van Japansche zijde zal een delegatie onder leiding van generaal Honjo aanwezig zijn De nieuwe regeering zou voornemens j ziin te verzoeken als lid van den Volkenbond te worden toegelaten. Britsche versterkingen te Shanghai. De Britsche kruiser „Berwick", de eerste van de schepen uit Hongkong, die met ver sterking aan boord naar Shanghai zijn ver trokken, is hedenmorgen te Shanghai aange komen. Aan boord bevindt zich een batallon van de Argyll Sutherland Highlanders. China acht de voorstellen tot instelling eener neutrale zone bevredigend. Het Chineesche departement van buiten landsche zaken acht de voorwaarden van de EngelschAmerikaansche nota, o.a. inhou dend het inste '.en van een neutrale zone, be vredigend en is bereid op deze basis de vijan delijkheden te st..ken en onderhandelingen met Japan te openen over het bijleggen van het conflict. Japan wijst de neutrale zone af. De Japansche regeering deelt mede, dat Japan den eisch van de Euiopeesrhe groote mogendheden en Amerika tot instelling van een neutrale zone defiritief afwijst, en dat het ook de vijfde voorwaarde van de Britsch Amerikaansche nota, om alle geschilpun ten in den geest van het Ke loggoact te re gelen, niet kan aanvaarden. In zijn ant woordnota verklaa-de de minister van Buiten landsche zaken joshisawa, dat de eerste vier voorwaarden inzake Mantsjoerije desnoods nog onder voorbehoud aanvaard zouden kun. nen worden, doch de vijfde iu geen geval* Japan blijft zich echter bereid verklaren met zijn troepen de onderdanen van alle naties t« beschermen. De toestand te Nanking Te Nanking patrouillee-en voortdurend Chineesche troepen gesteund door pantser auto's door de straten. Zij hebben de grootste moeite om de orde te bewaren onder de groote menigte vluchtelingen, die in paniek hun toe- vlucht hebben gezocht binnen de ommuurde stad voor het geval dat het bombardement van gisteren door de Japansche oorlogssche pen op de Jangtse herhaald zou worden. De staat van beleg wordt nog strikt gehand haafd. Een nieuwe opperbevelhebber der Japansche vloot voor Shang. hai. Het Japansche Ministerie van Marine deelt mede, dat een derde Japansche vloot is gevormd onder het opperbevel van Admiraal Kishisaburo Nomura, den huidigen com mandant van het marinestation van Yokosu- kei Alle Japansche flottilles in de Chineesche wateren bij Shanghai en ten Zuiden van Shanghai, zullen onder zijn opperbevel staan Totnogtoe waren slechts twee Japansche vloten van kleinere formatie gevormd. De be noeming van Nomura beteekent het ontslag van den huidigen Japanschen opperbevelheb ber te Shanghai Admiraal Sjiosawa, uit diens functie. In de internationale nederzetting ziet men in de vervanging van Sjiosawa, die bevel heeft gegeven tot de verschillende bombar- dementen, een gunstig teeken en een belang, rijke stap van de Japansche regeering in de richting van het bii1eggen van de incidenten van de laatste dagen. EEN AARDSCHOK OP CUBA. De gevolgen van de aardschok op Cuba schijnen nog veel catastrophaler te zijn dan men aanvankelijk dacht. Vervolgens hier ont vangen berichten zouden bij de aardbeving niet minder dan 2000 menschen om het leven zijn gekomen, zoodat men van een ontzetten de ramp kan spreken. De stad Santiago de Cuba is voor het grootste deel totaal vernield. TER DOOD VEROORDEELD. Wegens moord met voorbedachten rade, gepleegd uit wraak, is de beklaagde Schie- der te Weiden gister ter dood veroordeel!. van 3 Februari lf>32. Opgave van \»»r<llM»siaiul*eti liHiMibnuwerodict HI.V« Koers van heden te (Ontvangen pet draadlooze teleloon). STAATC" -EÜINGEN. 4H Nederl. 1917 4 1931 BANKINSTELLINGEN. Handel Mpij Cert. v. 1000. Koloniale Bank Ned Ind. Handelsbank D. Reichsbank INDUSTR. OND. BINNENL Alg Kunstzijde Unie Berkels Patent Calvé Delft Cert Küclienm Acc Nederl Ford Philips Gloeil. Gem Bezit Unilever NDUSTR. OND. BUJTENL Am. Smelting Anaconda Ass Gas Electr. Bethleh Steel Cities Service General Aviation Steel comm. Studebaker U. S Leather Zweedsche Lucifers CULTUUR MAATSCH. H V. A Java Cultuur Ned Ind Suiker Unie Vorstenlanden Dito actions MIJNBOUW. Alg hxplor. Mij. Boeton Vorige koers «7% 9 Va 7.I/4 '•Va 01 69 423/, 6 S/8 b.s/4 l-3/s 170»/, bU/r 1 <-s/s 2^/18 Rediang Lebong TUM. PETROLE Dordtsche Petr. Kon Petr. Perlak Continental Oil Sheli Union RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat. Rubber Hessa Rubber Serbadiadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Holl Amerika lijn Gem Eig. Kon Ned Stoomboot Niev. Goudriaan Scheepv.art Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oostkust Oude Deli Seoembab AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka Southern Railw. Cert- Union Pacific Wabash 'Exdividend. tExclaim. ■iL9/is «V» 9/l8 42»/4 1-8/4 1813/8 1 C /M 4 S/8 ZO oü 68 V<3/ 70'/, 121 1' S/8 b's/i tv« 4Vl6 4 7/g l/Vs t 1' '3/l8 08/4 \%li 1 ÏU/4 152 28 179 2 l'/a pl.m 1.30 54 01 431/, '61 170 8l/« 10,'/2 l7'/a Ma 407, 12 3 178'/, 125 78 41 88 21 70 1 2 1 4 87 40'/, 1 i 25 18 pl.m 1.45 43 087,-9 2-Va l'9/i6 I 1787, 077, L0 48 1/9 20u pl.m 2.00 437, 113/4-2 89 lO-Va-i U3/s pl.m. 2.15 113/g-J 8)J-90} 10b8/4-9 21-27a 133*. ij 114-7, 867, 8 8/4 PROLONGATIE Vorige WISSFI K< 8 8/ IW/s 7974 757a <^8 - 47, koers -Vs oQ. H- RSEN A.-iSTERDAM. 1787, 86»/, ■1347a*' 8y-90 274 >Ct. NIET OFFICIEEL Berlijn Parijs i i Brussel (Belga) t Bazel Weeneo p. Scb. 100 0 Kopenhagen a Stockholm Oslo 9 New Vork i B Vorige koers 8.00 58.8/1/, 9 77 34.05 48 42»/, 35.25 47.25 48.25 46 50 248.8/, 12.40 Koers op heden 2 uur 8.59 58: /»/- 9.7/1/4 34.627, 48.4x7, 4735 48 25 46 50 2488/, 12.627a

Alkmaarsche Courant | 1932 | | pagina 8