£uchtvaact JiCmtüeums JiecMsïakw. JUteepstiidutgett Mackt&ecicfueti Amstecdamsdie !Beucs de wereld Teger ASPIRIN •en,s"' Le.* op den oranje band en het Bayerkruis. Prijs 75 ös. terden werd ernstig gewond. Deze bekwam wonden aan de polsen, waarbij de slagader werd doorgesneden. De beide inzittenden lie pen enkele onbeteekenende snijwonden op. Ernstige aanrijding. Gisteravond omstreeks half zeven is de on geveer 50-jarige arbeider Duivenvoorde uit Katwijk aan Zee, werkzaam op het landgoed „Ter Horst" van Koningin bij het oversteken van den Rijksstraatweg door een met een snelheid van ongeveer 60 K.M. te Wassenaar rijdenden luxe auto, bestuurd door den heer De Vries uit Leiden, aangereden en met een gecompliceerde schedelbreuk opgenomen. De man is naar het academisch ziekenhuis te Leiden overgebracht. Men vreest voor zijn leven BRANDEN. Brandstichting. Te Harkema-Opeinde is de woning van de Weduwe P. Hiemstra afgebrand. Van den in boedel is niets gered. Al het kleine vee kwam Sn de vlammen om. Verzekering dekt de echade. Een 25-jarige zoon van de eigenares is als verdacht van brandstichting aange houden. Vlasfabriek afgebrand. Gistermiddag is brand uitgebroken in de vlasfabriek van gebr. Reedijk aan den Waal weg te Rijsoord. De fabriek is geheel uitge brand, doch de brandweer heeft het woonhuis met de vlasschuur kunnen behouden. De oor zaak moet gezocht worden in het warmloopen van een drijfas. Verzekering dekt de schade. CONTINGENTEERING TEXTIEL- GOEDEREN. Voor goederen, die tot gisteren aan de grensstations aangeko men waren, is ter plaatse direct een invoervergunning verkrijg baar. Voor de onder de contingenteeringsbeslui- ten vallende goederen, welke tot en met 24 Februari aan de grensstations of andere plaatsen, waar de inklaring geschiedt, zijn aangekomen, zijn dadelijk invoervergunnin- fen bij de Kamers van Koophandel en Fa- rieken in de plaats, waarbij zij zijn inge schreven, verkrijgbaar. Dit is een maatregel die genomen is in het belang van die firma's die tot heden geen toewijzing ontvangen hebben. Ter verkrijging van de bedoelde invoerver gunningen dient men bij de Kamer van Koophandel de facturen over te leggen, wel ke op de betreffende zendingen betrekking hebben. De verschuldigde rechten van twee ten honderd van de bij den invoer te decla- reeren waarde moeten bij de afgifte der ver gunningen aan de Kamer van Koophandel betaald worden. Uit de facturen moet duidelijk blijken voor welke der onderstaande groepen een invoer vergunning verlang wordt; groep A: bovenkleeding en onderkleeding, gebreid of uit tricotstof vervaardigd zonder rubber (geen kousen en sokken); groep B: wollen en halfwollen stoffen; groep C: bovenkleeding voor mannen en Jongens, vrouwen, meisjes en kleine kinde ren; geen gebreid en tricotgoederen en niet vervaardigd van weefsels met caoutchouc (gomelastiek of rubber) en dergelijke. groep D: bovenkleeding voor mannen en Jongens, vrouwen, meisjes en kleine kinderen, vervaardigd van weefsels met caoutchouc. De op deze wijze geïmporteerde goederen worden op de te verstrekken toewijzingen tz.t. door de Kamers van Koophandel in mindering gebracht. Nadrukkelijk wordt er op gewezen dat fir ma's, die een vergunning aanvragen voor goederen, die nog niet op 24 Februari 1932 in Nederland ter inklaring aanwezig waren, zoodat deze vergunning geen dienst kan doen, de betaal» kosten niet vergoed krij gen COMMISSIE VAN ONDERZOEK NAAR DE BESTAANDE RECHT SPRAAK IN ARBEIDSZAKEN. ,Op voorstel van het N.V.V. hebben de be sturen van het N.V.V. en de S.D.A.P. geza menlijk een commissie benoemd welke tot taak heeft een onderzoek in te stellen naar de bestaande rechtspraak in arbeidszaken in ons land en zoo noodig voorstelen doen om tot verbetering daarvan te komen. De com missie, die gisteren door den voorzitter van het N.V.V., Kupers, is geinstalleerd, koos den heer G. J. Smit tot voorzitter en mr. Map tot secretaris. VERDUISTERING DOOR KASSIER. De Haagsche rechtbank zal op 8 Maart ê.s. behandelen de zaak tegen L., die on- langs gearresteerd is wegens verduistering van 40.000 in zijn functie van kassier bij de fa. Heldering en Pierson te Den Haag. TREKPAARDENTENTOONSTELLING. De algemeene vergadering van de vereeni- Jing stamboek Ned. trekpaard, Belgisch ty pe, heeft heden besloten in 1932 een trek paardtentoonstelling te houden te 's-Herto- genbosch op 30 Juni en 1 Juli as. GEVAAR GEVREESD VAN DE VERHOOGING OP WIJNACCIJNS. De commissie van economisch verweer uit de landelijke land- en tuinbouworganisaties, heeft een adresgez onden aan den Tweeden Kamer in verband met een wetsvoorstel tot verhoogingen van de opcenten op accijns van wijn. Het comité is overtuigd van het gevaar dat dreigt, zoo in Frankrijk het door den mi nister van financiën ingediende wetsontwerp tot ontstemming leidt en de afzet van land en uinbouwproducten n.L van kaas naar Frankrijk, daardoor weer moeilijkheden zal ondervinden. Het zou veel juister zijn als de regeerin gen van beide landen middelen zouden wil len beramen, waardoor wederziidsche afzet werd bevorderd inplaats van belemmerd. Tenslotte werd gevraagd de behandeling van dit wetsontwerp niet te doen plaats heb ben, alvorens duidelijk is gebleken, dat het niet mogelijk is tot overeenstemming te ko men met de regeering den Franschen repu bliek van de middelen die kunnen dienen, om de afzet van wederzijdsche landbouwpro ducten, zuivel en wijn te bevorderen. KORTE BERICHTEN. Woensdag werd in „Krasnapolsky' te Amsterdam de winterbijeenkomst gehouden van de Kon. Ned. iraatschappij voor tuin bouw en plantkunde, onder leiding van den vice-voorzitter der Maatschappij, mr. Noyon Woensdag werden op de groenten- en vruchtenveiling „Utrecht en Omstreken te Utrecht de eerste aardbeien aangevoerd door oen Demonstratietuin te Vianen. Ze werden verkocht voor 38 cent per stuk. De jaarlijksche algemeene vergadering van het Nederlandsche Roode Kruis zal dit maal te Den Helder plaatsvinden op Vrijdag 24 Juli a.s. Zij zal worden gepresideerd door Prins Hendrik. Na afloop van de vergade ring zal de marine medewerking verkenen bij het houden van oefeningen. Het Tweede Kamerlid Hermans heeft den minister van A., H. en N. een paar vra gen gesteld, waarin geïnformeerd wordt of d minister contingenteering van brood heeft overwogen. Bij het repareeren van een antennepaal is een bewoner van den Amsteldijk te Am sterdam van het dak van zijn woning geval len en op het dak van een lager gelegen gara ge terecht gekomen. De man is met een sche delbreuk en zware inwendige verwondingen naar een ziekenhuis vervoerd. De firma E. van Dam zal hare diamant slijperij te Amsterdam verplaatsen naar Ant werpen als gevolg van het feit. dat het ge meentebestuur niet is getreden in voorstellen om financieelen steun te verkenen voor de bewerking van een bepaald soort diamant (achtkantjes). DE POSTVLUCHTEN NAAR EN VAN INDIE. Het thuiskeerende postvliegtuig Leeuwerik is gister te 4.40 uur uit Bagdad vertrokken en 9.55 uur te Gaza geland. Vandaar vertrok het toestel weer te 10.40 uur en landde te 15.55 uur tfe Cairo. Het uitgaande postvliegtuig Specht, dat gistermorgen te 7.15 uur van Schiphol is vertrokken, is te 16.22 uur te Boedapest ge land. Hieruit blijkt dus, dat de Specht als eerste vliegtuig van dit jaar de zomerroute volgt. De „Specht" (heenreis) vertrok heden morgen om 7.05 uit Boedapest en kwam te 8.47 uur in Belgrado aam De tocht wordt heden wegens slechte weersomstandigheden niet voortgezet. NAAR EN VAN SCANDINAVIË. Een Fokker F XII voor de Zweed- sche A. B. Aerotransport. De Zweedsche A. B. Aerotransport, die, reeds enkele jaren in samenwerking met de K.L.M. de Scandinavian Air Express exploi teert, heeft, naar het Hbld. meldt, voor den op 1 Maart as. beginnenden dienst een nieuw type vliegtuig aangeschaft, dat giste ren op Schiphol werd overgenomen. Tot dusver vloog de A. B. Aerotransport met toestellen van Duitsch ontwerp, doch de bedrijfsresultaten, die de K.L.M. met haar materieel bereikt, gaven de Zweedsche maat schappij aanleiding, haar vliegend materieel meer aan de eischen van het moderne ver keer aan te passen, terwijl bovendien de ge lijkwaardigheid van de door beide onderne mingen gebezigde toestellen de bedrijfsecono mie in niet onbelangrijke mate bevordert. Het nieuwe type is de Fokker F XII, uitge rust met 3 Waspmotoren van 425 P.K. elk. Teneinde de snelheid zoo hoog mogelijk te kunen opvoeren door vermindering van luchtweerstand, zijn de motoren van Tow- nend-ringen voorzien en hebben de wielen een stroomlijnvormige bekleeding gekregen, die in de wandeling „slobkousen" genoemd worden. De aldus uitgeruste F XII kan een maximumsnelheid van 230 K.M. per uur be reiken. De cabine is ingericht voor 14 passagiers, die achteroverleunend in geriefelijke fauteuils de vliegroute kunnen volgen op een kaart, welke op het plafond der cabine geschilderd is. De trajecten LondenAmsterdam en Pa rijsAmsterdam worden in beide richtingen door de K.L.M. bevlogen, terwijl de dienst AmsterdamKopenhagenMalmö om beur ten door de K.L.M. en de A. B. Aerotrans port wordt uitgevoerd. Op de reis Londen Kopenhagen of ParijsKopenhagen betee- kent het gebruik maken van de Scandinavian Air Express een verkorting der reisduur van niet minder dan 30 uur. Men vertrekt 's mor gens om 10 uur uit Londen of uit Parijs, landt te ongeveer 1 uur op Schiphol, waar de reiziger drie kwartier heeft om zijn lunch te nuttigen en ariveert reeds om 5 uur in Ko penhagen en om half zes in Malmö. „DE AARDE". Volksuniversiteit. Met de vertooning van „die Erde" (De Aarde) op 3 Maart a.s. besluit de Volksuni versiteit haar filmcyclus van dit wintersei zoen. De Duitsche film „Menschen am Sonntag", de Fransche ..Jeanne d'Arc", de Amerikaan sche „The Crowd" (Alledagsmenschen) gin gen vooraf, thans volgt het Russische film werk van Dowsjenko. Dowsjenko is een nieuw-lichter De tendenz der film is de rationalistische overwinning der moderne industrialisatie, der mechani seering van den landbouw op de patriarcha le idee der moeizaam trekkende ossen voor de ploegen, van efficiency op traditie. Deze strijd wordt tusschen de geslachten uitgestreden. De inzet is verrassend door her aspect op de onmetelijke, golvende vlakten van het Russische land, te midden waarvan het oude systeem, belichaamd in den ouden boer sterven gaat. Prachtig zijn hier de close-ups afgewisseld door weidsche verge zichten. Dan treedt de nieuwe richting, vertegen woordigd door den jongen boer Vassili, op den voorgrond. De tractor uit de stad gehaald, doet zijr. intrede in het dorp, met gejuich begroet door de jonge boeren. Vassili. triomfeerend. ploegt met den trac tor en hier bereikt Dowsjenko in eene dave ring van zwoegende machines en ploeterende menschen een climax, die sterk aan het werk van Eisenstein doet denken Doch de oude idee is nog niet dood. Wanneer Vassili, in overmoed, de grenzen van de eigendommen van een boer al ploe gende heeft uitgewischt, daar deze gronden aan de gemeenschap moeten komen, valt hij onder het doodelijk schot van den verbitter den eigenaar. Daarna zien we in plechtigen optocht van jonge mannen en vrouwen Vassili graf waarts gedragen en op waarlijk aangrijpen de wijze de wanhoop en razernij van den moordenaar, die zijn bekentenis uit schreeuwt. DE MOORD IN DE MAJELLA- TOREN. De proceur-generaal eischt levenslange gevangenisstraf. Het Amsterdamsche gerechtshof heeft deze week in hooger beroep behandeld de zaak van den moor op den Majella- toren te Amsterdam. De procureur-gene raal. mr. Bauduin hield heden na het omvangrijk getuigenverhoor zijn re quisitoir tegen den leidekkerspatroon, die er van wordt verdacht op 29 Maart zijn compagnon Arkenbout van het le ven te hebben beroofd in den toren van do Majellakerk. Door den dood van Ar kenbout ontving M. de compagnonsver zekering ad 0.5000. De rechtbank had den man wegens moord overeenkomstig den eisch van het O. M. tot levenslange gevangenisstraf veroordeeld. In hooger beroep achtte de procureur-generaal den moord bewezen en eischte levenslange gevangenisstraf. Het requisitoir van den Pro cureur-gene- -sL Het woord is nu aan den procureur- generaal mr. Bauduin, die begon, met op formeele gronden vernietiging van het rechtbankvonnis te vragen. Welke is de doodsoorzaak van Arkenbout ge weest vraagt spr. tot de zaak zelve komend, zich af. Met het oog op de kleeding, en de voorwerpen, die A. bij zich droeg is het duidelijk dat van een val geen sprake is. Het horlogeglas was nog heel, de tabaks doos ongedeukt, de kleeding onbescha digd. De pastoor die in de kerk was heeft van een val niets gehoord, wel heeft hij gestommel opgemerkt. Ook de deskundigen zijn unaniem van meening, dat A. slagen op het hoofd heeft gekre gen. De wonden* wijzen hierop. Verdach te heeft van den aanvang af gelogen wat betreft de doodsoorzaak. Een zware aanwijzing tegen verdachte is, dat hij baat had bij A.'s dood. Hij heeft het mis drijf gepleegd, die de vruchten er van heeft geplukt. Dit is reeds een oude rechtsregel, die niet uit het oog dient te worden verloren. Een volgende aanwij zing tegen verdachte is zijn aanwezig heid op 2 en 278 Maart 1929 op het werk aan het Ambonplein. Verdachte heeft toen onderzocht hoe hij de gelegenheid kon krijgen om A. neer te slaan. Spr. komt nu tot den fa talen dag 29 Maart. A. en W. beiden als arbeiders gekleed, terwijl Maring aan wezig was als heer gekleed. Op de toren is een „heer" en een werkman gezien. De heer moet dus Maring zijn geweest. De verklaringen van W. dienen zeer cri- tisch te worden bekeken doch eigenlijk heeft hij niet zoo bijzonder veel ver klaard. Hij heeft o.m. gezegd, dat M. Arkenhout wel eens bedreigde in ge sprekken met anderen. Deze verklaring wordt bevestigd door andere getuigen. Door de getuigenverklaringen staat vast, dat M. op 29 Maart op den toren is ge weest. Voorts wijst spr. op het gedrag van verdachte en op de briefjes, die hij in het huis van bewaring heeft geschreven om zich een alibi te verschaffen. Maring verklaarde, dat hij nooit meer in den toren klom, doch verschillende getuigen verklaren het tegendeel. Door al deze aanwijzingen aarzelt spr. niet de schul digverklaring van verdachte te vragen. Verdachte heeft zich aan een zeer ernstig misdrijf schuldig gemaakt. Door de bij zondere omstandigheden wordt zijn schuld des te zwaarder. Toen hij eenige jaren geleden uit Amerika terug kwam is hij berooid en wel door Arkenbout in zijn woning opgenomen. Maring. roo roept spr. uit heeft zich verrijkt met het bloed van zijn slachtoffer, zijn slacht offer dat het wel deed. Verdachte die afgeschilderd wordt als een bruut en ruw man, spoorde zijn zoon aan om een moord te plegen. Deze man zal niet in de gelegenheid moogen wor den gesteld om nogmaal- een dergelijk onmenschelijk misdrijf te plegen. Spr. vroeg tenslotte verdaChtes veroordee ling tot levenslange gevangenisstraf. HET PROCES VAN DE V.A.R.A. CONTRA DEN STAAT. In het proces van de V.A.R.A. contra den Staat inzake het verbod van de uitzending van het hoorspel Gevleugelde Daden, con cludeerde heden de procureur-generaal bii het Haagsche Gerechtshof tot vernietiging van het vonnis door den president der Haag sche Rechtbank in kort geding gewezen, waarbij op grond dat de Radiocontrole- cofnmissie ten deze buiten haar bevoegdbeio was gegaan, deze uitzending alsnog werd toegestaan en voorts tot bet onbevoegd ver klaren van den president om van de ingestelde vordering kennis te nemen. De procureur-generaal was van oordeel, dat het uitsluitend aan de Radio-controle commissie staat en niet aan den rechter om te beoordeelen of een uitzending gevaar voor de veiligheid van den staat, de openbare orde of de goede zeden kan opleveren. Het Hof zal over vijf weken arrest wijzen. STOOMVAARTLIJNEN. Stoomvaar* Mij. Nedarland. Poelau Roebiah 25 Febr. v. Batavia te Amst. Tajandoen (thuisr.) 24 Febr. v. Liverpool. Kon. Paketv. Maatschappij. N Holland 24 Febr. v. Brisbane n. Singa pore. Sigli 19 Febr. te Rangoon. HollandAmerika Lijn. Delftdijk, Vanc.Rott., 22 Febr. te Tacoma. Dinteldijk, Rott.Vanc., 25 Febr. te Londen. Narenta 23 Febr. v. Rott. te Seattle. Rotterdam (excursiereis) 25 Febr. v.m. van Nsncls Veendam 24 Febr. v. W. Indië te New York. Rotterdamsche Lloyd. Baloeran 25 Febr. v. Rott. te Batavia Insulinde 25 Febr. v. Batavia te Rott. Kota Inten 24 Febr. v. Rott. te Soerabaya. Tosari 25 Febr. v. Batavia n. Rott. Kon. Holl. Loyd. Flandria (uitr.) 25 Febr v. Boulogne. Kon. Ned Stoomb. Maatschappij. Agamemnon 25 Febr. v. Barcelona te Tar- ragona. Ajax 25 Febr. v. Triest te Fiume. Aurora 25 Febr. v. Rott. te Amst, Bacchus 24 Febr. v Malaga te Carthagena. Berennice 24 Febr. v. Carthagena n. Lissa bon. Eos 25 Febr. v. Algiers te Amst. Ceres 24 Febr. v. Alexandrië n Piraeus. Crynssen (thuisr24 Febr v. Barbados n. Plymouth. Euterpe 24 Febr. v. Oporto n. Vigo. Helder (thuisr.) 24 Febr. op 300 mijl Noord van de Azoren. Iris 24 Febr. v. Hamburg n. Amst. Oranje Nassau (uitr) 24 Febr. te Para maribo. Perseus 25 Febr. v. Malaga te Rott. Saturnus 25 Febr. v. Va'.encia te Amst. Triton 24 Febr. v. Varna te Constanza. DE GRAANMARKT. ALKMAAR, 26 Febr. 1932. Op de hed,*, gehouden Graanmarkt waren in totaal 70? H.L.'s aangevoerd als: 26 H L. tarwe f 7eA 4.25; 30 H.L. gerst: zaaigerst 7 71 8 en chav. gerst 6—7.50; 391 'h r" haver 6.258.25; 80 H.L. boonen 0 bruine boonen 12.50—15, citroen boone^ 1520, duiven boonen 810; u-itt* boonen 15—6 16; 11 H.L. karwijzaad 20 2185 H.L. blauwmaanzaad 25.5o__ 26; 81 H.L. erwten, w.o.: groene erwten- kleine 8—11.50, groote 30—321 grauwe erwten 2540 en vale erwten 3940, alles per 100 K.G. Handel matig. y VOORLOOPIG KAASBERICHT. ALKMAAR, 26 Febr. 1932. Op de heden gehouden kaasmarkt waren aangevoerd 44 stapels, wegende 41000 K.G. kaas, waarvan de prijzen als volgt: Fabriekskaas: 38 sta- gtls Kleine 31, 3 stapels Commissie 28. oerenkaas: 1 stapel Kleine 30; 2 stapel Commissie 29. Alles met rijksmerk Handel vlug. BROEK OP LANGENDIJK. 26 Febr. '32 Langendijker Groentenveiling. 65000 K-G. Roode Kool le s. 0.60f 1.70, 2e s. 0.6O— f 0.90; 104000 K G. Gele Kool le s 0.6O- f 1.50; 60.000 K.G. Deensche Witte Kool 0.801.80; 13000 K G. Uien, Uien f 9.40— f 10.30, Grove Uien 9.10- f 9.40. Drielingen 9.30—9.70; 1000 K G Peen 3.90. Kleine Peen 150. alles per 100 K.G. NOORDSCHARWOUDE, 25 Febr. 1932. 21000 K.G. Uien, Gele Nep 6.40—7.20. Drielingen f 9f 9.60, Uien f 8.20— 10.10, Grove Uien f 8.109.10; 4700 K.G. Peen 3.90—4.50, kleine Peen 1.30 2.30; 3800 K.G. Kroten 0.60- f 2.60, 196100 K.G. Roode Kooi 0.60—f 2.10, doorschot f 0.60140; 171000 K.G. Deen sche Witte Kool 0.60—1.60. doorschot c 0.6O— f 0 70; 77600 K G. Gele Kool 0 60 1.60, doorschot 0.60—0.90, alles pw 100 K.G. WARMENHUIZEN. 25 Febr. 1932. Roo. de Kool le s. f 0.601.60, 2e s. 0.60— f 1.10; Gele Kool 1c s. f 0.601, 2e s. 060; Witte Kool le s. 0.00— f 1.40 2e s. 0.60—0.70; Drielingen 7.80— f 870; Uien f 9.20— f 9.60; Grove Uien 7.80— 8.50; Peen 3.80- f 3.90. Aanvoer: 52050 K-G. Roode Kool; 13300 K.G. Gele Kool; 35175 K G. Witte Kool; 2900 K.G. Uien en 3000 K G. Peen. van 2(i Februari 1932. Opgave van Hoordhollandseh E<aiidbo«iwerediel ü'.V. (Ontvangen per draadlooze telefoon). STAATSLEENINGEN. 4% Neder). 1917 4 1931 BANK-INSTELL1NGEN. Handel Mpij. Cert. v. 1000 Koloniale Bank Ned. Ind Haneldsbank D. Reichsbank INDUSTR. OND. BINNENL. Alg Kunstzijde Unie v. Berkels Patent Calvé Delft Cert Kücbenm. Acc. Nederl Ford Philips Gloeil. Gein Bezit Unilever INDUSTR. OND. BU1TENL. Am. Smelting Anaconda Ass. Gas Electr. Bethleh. Steel Citiea Service General Aviation Steel comm Studebaker U. S. Leather Zweedsche Lucifers CULTUUR MAATSCH. H. V, A Java Cultuur Ned. Ind. Suiker Unie Vorstenlanden Dito actions MIJNBOUW. Alg Explor. Mij. Boeton Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtscbe Petr. K°n Petr Perlak Continental Oil Shell Union RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat. Rubber Hessa Rubber Serbadjadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Holl. Amerika lijn Gem Eig Kon. Ned Stoomboot Niev. Goudriaan Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oostkust Oude Deli Senembah AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka Southern Railw Cert. Union Pacific Wabash 'Exdividend. fExclaim. Vorige koers 98 92'/, 77 53'/2 56»/, 91 40 25Vi6 59'/, 140 84-/s 106 167e 20'Vu! 47» 22 6»%, 37i« W/a 27. 73»/, 175V4 1283/, 81 40Vg 28 00 92% 18»/s 71»/, 1283/, 1433/4 98»/, 677e 4 453/, 19i/« 261/8 19 l*/l6 3»/, 2% 15*/4 141/4 63 148 27'/, 175 208 Koers van heden te: 83»/, 11% 83'/, 83»/, 43/l6 4S/i6 PROLONGATIE Vorige koers 1'/, pCt. Heden U/4 pCt. WISSELKOERSEN AMSTERDAM. pl.m. 1.30 54'/, 57 40'/, 59'/, 57's 140 84 106 16/, 20'/, 4»/, 22 4 63/4 49 lil/. 27, 1741/. 130 82 41 92 20 71 131 145'/, 99 443A 19 26 pl.m. 1.45 _5-7, 841/4-» 106'/,-7 20s/g- 3Vi f 156 28 210 20'/, 146'/, 45-7, ui. m. 2.00 53/, 20- 7i« 231/s pl.m. 2.15 5'A 5/l 237)0-1 175'/, 20'/, 72 146 i/s 448/,-5 13'Yl6 72-'/, 146'/,-7 98'/, 443/,-5 NIET OFFICIEEL. Londen Berlijn Parijs Brussel (Belga) Bazel Weenen p. Sch. 100 Kopenhagen Stockholm Oslo New-York Italië 3 1 1 t j j Vorige koer* 8.63 58.95 9.76 34.50 48.30 4750 47.50 46.75 247.3/4 12 90 Koers ep heden 2u«t 8.63 59.00 9.76 34.52'/, 46.30 47A0 47.75 46.75 347.7a 12 90

Alkmaarsche Courant | 1932 | | pagina 10