•Jfóatëetweuutëfe/ KW ATT A'S 5ds VLOEIBARE CRÊMEREEP SBinnettCand WAT KIKKER KAREL EN TUIMELTJE BELEEFDEN FRAMBOOS CITROEN SINAASAPPEL ANANAS met geldig Kwatta-soldaotje rig betoog over het waardeeren van elkan ders meeningen. Met een hartelijk afscheidswoord, volgde sluiting Landbouwhuis is het vorig jaar tot 10 te rug gebracht en niet geaccepteerd. De tinancieele commissie, bestaande uit de afdeelingen Andijk, Texel en Vormer, bracht rapport uit en verklaarde alles in orde. De penningmeester werd gedecharcheerd. Rekening 1931. De heer Smits (Heiloo) met 165 is overschreden. Er is geen rekening gehouden met het voorstel om den post ad 400 niet te overschrijden. De secretaris gaf een verklaring van de uitgaven en na repliek van Assendelft. Hei- ioo en Andijk, werd de rekening vastgesteld. Bestuursverkiezing. Aan de beurt van at- treding waren de heeren P.Clement te Nieuw-Vennip en J. Ekkerman te Enkhui zen. De laatste was niet herkiesbaar door dat Enkhuizen en Bovenkarspel tot de z.g doode afdeeling behooren. Herkozen werd de heer Clement met 44 stemmen en gekozen de heer C. Nijman te Wijk aan Duin met 31 stemmen. Begrooting 1932. De heer Smits te Heiloo zou tegen den post „kosten inspecteur" a 500 stemmen, tenzij de inspecteur ongelijk bekent inzake de kwestie „dekbok Muijs". De heer Kat te Assendeift was tegen den post „Kosten van onderhoud en aankoop re- servebokken" a 250. Volgens spreker moe ten de afdeelingen op eigen been en staan en anders maar van het tooneel verdwijnen. De inspecteur stelde zijn mandaat ter be schikking. Hij wil het vertrouwen van iede- ren afdeeling. Spr. gaf een uiteenzetting om trent dien aankoop en hield zijn meening staande. Tot Assendelft zeide spr., dat men de afdeelingen die aan bloedarmoede lijden, moet helpen, daarmede is de geitenstapel ge diend. De voorzitter zeide, dat hij het in groote lijnen met Assendelft eens was, doch men moet noodlijdende afdeelingen wel eens op de been houden. Zich tot Heiloo wendend, zeide spr., dat die afdeeling en speciaal haar voorzitter, zich zóó beleedigend uitte aan het adres van den inspecteur, dat spr. er geen woorden voor kon vinden. De heer Smits: Lees die brieven voor, er is niets tegen. Voorts vertegenwoordig ik de afdeeling en alle uitgaande stukken zijn van het bestuur. De voorzitter (zich hevig opwindend): Laat Heiloo den moed hebben een motie van wantrouwen tegen het beleid van het be stuur in te dienen, dan gaan we allen heen. De heer Smits: U weet zeer gced, dat het alleen gaat tegen den inspecteur. Spr. diende "een motie van afkeuring in te gen diens beleid. De motie werd niet onder steund, omdat men, zooals Assendelft op merkte, de kwestie niet kende. De voorzitter ging daarna zoo ver, dat hij voorstelde om niet meer met den voorzitter der afd. Heiloo te correspondeeren en hem niet meer te antwoorden. (Protesten.) Assendelft, Egmond, Andijk en Uitgeest vonden dat dit te ver ging, den afgevaardig de kan en mag men nooit het woord ontne men. De voorzitter stelde voor om de begroo ting goed te keuren, doch de stemming was van dien aard, dat men besloot te pausee ren Na de pauze, waarin men poogde de par tijen tot elkander te brengen, werd de behan deling van de begrooting voortgezet. Meerdere afdeelingen, waaronder Assen delft, Wormer en Andijk, waren er tegen om de aanhoud-premie voor dekbokken a 20 te verminderen. Assendelft hakte den knoop door en deed een voorstel om alleen bokken aan te houden van gecontroleerde moeders. De rijksveeteeltconsulent, de heer Ruiterman te Hauwert, zeide, dat men rekening moet houden met verschillende eischen. Hij reken de op zooveel liefde van de fokkers van waardevolle dieren (waarvan Assendelft de eerste is), dat zij met een kleine verminde ring genoegen zouden nemen. De voorzitter meende met genoemde con sulent, dat men er rekening mee moet hou den, dat niet altijd afstammelingen, die aan alle eischen voldoen, zijn te krijgen. Dit geldt niet alleen voor Noordholland. Assendelft nam er genoegen mee, dat de inspecteur desnoods ook waardevolle dieren aanhoudt van ongecontroleerde moeders. De heer Smits (Heiloo) zeide, dat men het koffie-uurtje benutte om rustig te overwe gen. Heiloo zal zijn motie intrekken als de inspecteur verklaarde, dat beide partijen te goeder trouw zijn. (Aplaus.) De inspecteur was daartoe bereid. (Applaus.) De heer Wasterval (Heiloo) verklaarde, dat de brieven allerminst beleedigend wa ren. De voorzitter had hem het woord ont nomen, doch tegenover den consulent De Vries wilde spr. 'n verklaring afleggen, dat Heiloo kwam om grieven te uiten en de be langen der afdeeling naar voren te bren gen. De voorzitter was zich niet bewust, dat hij den heer Wasterval het woord had ont nomen. Voorts was de kwestie afgedaan. De begrooting werd vastgesteld zJi.st. De ontvangsten waren 1940, uitgaven 2401.56, nadeelig saldo 561.56, in het nadeelig saldo is opgenomen nadeelig saldo 371.56 van de rekening 1931. Aan subsidie van het rijk is ontvangen 800 en van de prov. Noordholland J 1000. Bij de rondvraag, waarin veel huishoude lijke zaken aan de orde kwamen, vroeg de rijksveeteeltconsulent of men resultaat had met de voeding voor zuigelingen, wanneer geitenmelk werd gebruikt. Spr. zeide. dat de medici het hierover niet eens waren. Spr. had gaarne opgave via de afdeelings-secreta- rissen. De rede van ir. De Vries over „Voedering van Geiten" bleef door het gevorderde uur achterwege. De voorzitter bedankte het afge treden hoofdbestuurslid en hield een uitvoe- EGMONP BINNEN. Vrijdagavond vergaderde de raad dezer gemeente onder voorzitterschap van burge meester Bos. Ingekomen waren Een verzoek om voorschot van het R K- schoolbestuur te Egmond aan den Hoef op de gem. vergoeding ad f 2500; de Raad be sloot dit bedrag op de gewone wijze te ver strekken. Van de heeren C. Weyers en P. van der Molen was bericht ingekomen, dat zij hun- benoeming tot lid van de Commissie tot wering van Schoolverzuim hebben aan vaard. Een schrijven van het Hoogheemraad schap, houdende aanbieding voorwaarden ter zake overname Heerenweg in deze ge meente. Na de vorige raadsvergadering werd den raad reeds door heeren van het Hoogheem raadschap over deze kwestie ingelicht De voorzitter deelde mede, dat de voor waarden zijn conform deze bespreking, alleen zal nog worden opgenomen, dat indien de norm van 600 per K M. (het bedrag wat door de gemeente zelf aan het onderhoud moet worden betaald) hooger of lager mocht worden, zoo zal ook de gemeente meer of minder moeten bijdragen. Er is nu een z.g. groot plan gemaakt en een klein plan. Met het groote plan zal de weg worden 10 M. met het kleine plan 814 M. De maximum utfkeering ui t het Wegenfonds hedraagt 2500 per K M., waarvan dus 600 ten laste van de gemeente blijft. Voor het kleine plan zijn de kosten geraamd op pl m. 1500 voor het groote plan op pl.m. 1900. In verband met dit groote plan sprak de voorzitter reeds met omliggende gemeenten, Bergen, Castri- cum en Egmond aan Zee, en meende te mogen constateeren, dat deze gemeentebestu ren er niet afwijzend tegenover stonden, het risico van het groote plan te zamen met Egmond-Binnen te dragen, daar door ver betering van dezen weg een streekbelang gediend wordt. Voorts besprak de voorzitter mogelijk heden als het leggen in den weg van electr kabel, gasbuizen e.d., dit alles zal door het Hoogh. worden toegestaan onder voor waarde dat de kosten van opbreken worden vergoed en het opbreken geschiedt onder hun technische leiding. De heer Straathof opperde de mogelijk heid dat de uitkeering uit het wegenfonds zal dalen. De voorzitter meende, dat het niet te donker moet worden ingezien, dan zou men niets meer kunnen doen. Er moet toch aan den weg iets worden gedaan. De heer Straathof zou jiever zien dat de provincie den weg maar overnam in dezen tijd kan men zulk een risico niet aangaan. De voorzitter antwoordde, dat de provin cie den weg niet zal overnemen en dat de weg ook na jaarlijks een aanzienlijk bedrag vor dert, zonder dat men zien kan dat er iets aan gebeurt. De heer Straathof vreesde zelfs dat de autobelasting er wel eens af zou kunnen gaan, dus dan zou de uitkeering zeker ver minderen. De voorzitter: maar we kunnen toch zoo niet voort blijven sukkelen. Ook de heer de Waard zag het donker in en vond het risico groot. De voorzitter zeide nogmaals dat de maxiinum-uitkeering is f 2500, zelfs tot 1940, zou het kunnen zakken vóór de gemeente last krijgt. Het Hasgh. gaat boven dien annuïteitsleening aan, zoodat zij niet voor hooge aflossing komen te staan, zooals het geval met de gemeente zou zijn Wan neer de gemeente zelf de weg hield zou men toch ook een technisch onderlegd persoon moeten nemen, de tijd is slecht, dat gaf spr. toe, maar wanneer we allen ach en wee roepen komt er niets meer tot stand en dat verbetert zeker den toestand niet. De heer Straathof durfde het risico niet aan. De heer Groot zeide ook, dat de weg veel aan onderhoud kost en toch heel slecht 's, er moet iets gebeuren. De voorzitter bracht tenslotte het voorstel van B. en W. in stemming, d.i. het groote plan, over de wijze van beharding zal nog nader worden gesproken, zooveel mogelijk zullen arbeiders uit deze gemeente worden aangenomen, ae loonen zullen geregeld worden in overleg met de gemeente. Het voorstel werd met 4 tegen 2 stemmen aangenomen, tegen de heeren de Waard en Straathof. De heer de W. had buiten stem ming willen blijven, daar hij zich echter niet uit de zaal had verwijderd, ging dit niet. Van de voetbalvereeniging „Zeevogels" is een verzoek ingekomen haar terrein te mogen vergrooten met 10 M., omdat thans het veld te kk-in is om tot den bond te worden toegelaten. De huurder van deze strook gemeentegrond heeft g. n bezwaar, zoodat bij acclamatie werd besloten de vèr- eeniging deze strook er bij te geven. Alle onkosten zijn voor rekening van de club Van den Land- en Tuinarbeidersbond St Deus Dedit is een verzoek ingekomen om den toestand in overweging te nemen nadat de werkloosheidsuitkeeringen zullen zijn ge ëindigd. De voorzitter meende, dat de ge meente echter al zeer veel doet, de afd kreeg reeds 200 pCt. verhooging. waarvan rijk en gemeente ieder 100 pCt. bijdragen. Dé ge huwden en kostwinners worden tewerk gesteld. De raad is eenstemmig van meening, dat voorshands nog niets behoeft te worden gedaan. Van den minister van Biunenlandsche Zaken en Landbouw was een bericht inge komen. dat in verband met de verleende tuin- derscredieten geen verlenging zal worden verleend voor de toegekende subsidie voor steun aan tuinders. De voorzitter meende te mogen aannemen, I dat dit schrijvta op ecu vergissing berust, daar deze gemeente buiten den kring valt waar tuiaderscredieten worden verleend. Opnieuw werd besproken het in een vorige vergadering reeds ter tafel gebrachte voor stel tot vermindering en iandhuur over 1931. Het dag. bestuur heeft de landerijen bekeken en vond het heel moeilijk voor ieder apart een bedrag van vermindering vast te stellen, waarom dan ook wordt voorgesteld^ allen een vermindering te verkenen van 15 pCt. Dit voorstel werd bij acclamatie aange nomen. De heer Bras vroeg nog hoe de huurder dit moet regelen met zijn onderhuurder. De voorzitter meende, dat dit een kwestie is die onderling geregeld moet worden. Tot Commissie leden voor het nazien van de ariejaarlijksche afrekening RK. school Hoef en nazien stukken nieuwl-uw school Hoef werden benoemd de heeren Bras, de Waard en Straathof In verband met het teizake ingediende wetsvoorstel betreffende verhooging leer lingental leerkracht, stelden Burg. cn Wet houders voor het verzoek van het R K. school bestuur van Egmon-Binnen tot het ver strekken van gelden voor aanbouw van hun school, af te wijzen. Indien n.L deze aan vraag neg langer aangehouden zou worden, zou 12 Maart de termijn zijn verstreken en daarna automatisch ingewilligd zijn. Het schoolbestuur was hiermede ook op de hoogte en zag ook in, dat de mogelijkheid zou bestaan, dat bij nu inwilliging het lokaal later leeg zou komen te staan. De heer Straathof vroeg of ze zich dus wel kunnen redden evengoed. De voorzitter antwoordde bevestigend, doch nu zijn er twee leerkrachten in één lokaal en volgens de thans geldende wet heeft men recht op een lokaal. De raad ging dan met het voorstel ac- coord. In de rondvraag vroeg de heer Straathof, of nu de kabel nog niet gelegd kon worden. De voorzitter zette uitvoerig deze kwestie uiteen, en deelde o.a. mede, dat door het ver strijken van den termijn de onderhandelingen met het P. E. N. definitief zijn stop gezet en er reeds bij Ged. Staten op werd aange drongen een beslissing te nemen op de inge diende suppletoire begrooting. De heer de Waard opperde in verband met de gemeente-financiën het denkbeeld om te trachten een tegemoetkoming te verkrijgen van die ouders, wier kinderen de Hoogere scholen in Alkmaar b /.©eken en waarvoor de gemeente zooveel moet betalen. De voorzitter wees er op, dat wettelijk niet het minste recht bestaat, dat het natuurlijk te probeeren is, het is echter moeilijk, wanneer de een er wel voor te vinden is en den ander niet Hierna sluiting. NEDERLAND EN DE ONTWAPENINGSCONFERENTIE. De weigering van de Nederl. dele gatie om mede te werken tot ver gaande tonnagevermindering van duikbooten. Op de vragen van het Tweede Kamerlid Albarda in verband met onderhandelingen, welke te Genève tusschen de delegaties van Nederland, de Scandinavische landen en Zwitserland zouden zijn gevoerd, teneinde tot het indienen van een gemeenschappelijk voor stel aan de ontwapeningsconferentie te gera ken en betreffende publicatie van het door de Nederlandsche delegatie te Genève inge diende ontwapeningsvoorstel heeft de mi nister van binnenlandsche zaken, voorzitter van den raad van ministers, als volgt geant woord De Nederlandsche delegatie te Genève heeft, onder meer, deelgenomen aan bespre kingen met de Deensche, Noorsche, Zweed- sche en Zwitsersche delegaties ter zake van het door een dier delegaties in overweging gegeven denkbeeld, aan de conferentie een resolutie voor te stellen met betrekking tot het verwijzen naar de algemeene commissie van de verschillende punten, welke in de rede voeringen ter conferentie naar voren waren gebracht. Die besprekingen hebben geleid tot overeenstemming in dien zin, dat alle delega ties, die daaraan deelnamen, ten slotte van oordeel waren, dat het de voorkeur verdiende in za* de agenda van de algemeene commis sie de voorstellen van het bureau der confe rentie af te wachten. Bij deze besprekingen gingen het over de wenschelijkheid van het doen van een voorstel van orde, niet over de materie zelf tonnagevermindering van duik booten is dan ook daarbij niet ter sprake ge komen. Overeenkomstig een verzoek van het secre tariaat der conferentie is, zcowel door de Nederlandsche als door verschillende andere delegaties, aan het secretariaat een overzicht ingezonden van de algemeene gezichtspun ten, door elke delegatie afzonderlijk ontwik keld bij de algemeene beschouwingen in de conferentie. Het door de Nederlandsche delegatie aan het secretariaat ingezonden overzicht, hier boven bedoeld, is bij de beantwoording over gelegd. SAMENWERKING OP HET GEBIED VAN ZIEKTEVERZEKERING. In een Vrijdag te Utrecht gehouden verga dering van de directie van de N. V. Het eer ste Nederlandsche Middenstandszieken fonds met diverse besturen van vakorganisa ties werd besloten tot het instellen van een commissie van voorbereiding eener gemeen schappelijke ziekteverzekering in samenwer king met genoemd Middenstands-Zieken fonds. In deze commissie werden gekozen de heeren: B. de Boer, secretaris van den Bond van Ambtenaren bij 's Rijksbelastingen en hoofdbestuurslid van de Centr. van Ned. Overheidspersoneel; P. Simonis, hoofdbe stuurslid van den Ned. Bond van Handels- en Kantoorbedienden „Mercurius"; G Keij- - zer, afgevaardigde van den Ned. Bond van Gem.-Ambtenaren. De heer J. A. Lemaire, chef der organisatie van „Het Eerste Ned. Middenstands-Ziekenfonds", zal als tech nisch adviseur de commissie bijstaan. NEDERLAND—BELGIE. Besprekingen tusschen beide landen. Reuter meldt uit Brussel dat binnen enkele dagen besprekingen zullen worden geopend tusschen vertegenwoordigers van de Belgi sche en Nederlandsche regeeringen. Deze besprekingen betreffen ten eerste het vesti gingsverdrag (het verkeer, verblijf van on derdanen van het eene land in het andere, werkzaamheid van industrieele en handels ondernemingen en vrijstelling van dienst plicht onder bepaalde omstandigheden); ten tweede de conventie tot vermijding van dub bele belasting; ten derde het Nederlandsch- Belgisch Scheepvaart- en Handelsverdrag (moderniseering van het tusschen beide lan den bestaande verdrag van 1865.) HET NIEUWE MOERDIJK-KANAAL Zou de regeering reeds gebonden zijn? Het „U. D." verneemt: Tijdens het verblijf van den minister Beelaerts van Blokland te 's Gravenhage moet de beslissing omtrent de concessie van het Moerdijk-kanaal zijn ge val'en. In verband daarmede heeft de Necier- landsche officieuse onderhandelaar de noo- dige instructies ontvangen. Zooals men weet, hebben de vroegere besprekingen tusschen de heeren Colijn en Cauwelaert deels te Londen plaats gevonden. Nader vernemen wij dat de overeenkomst tusschen de Nederlandsche en Belgische on derhandelaars omtrent het nieuwe Moerdijk kanaal reeds een, den heer Beelaerts ver bindende, kracht had verkregen, vóór de ont hulling van „Het Dagblad van Noord-Bra bant". Het tracé, waartoe men zich verbon den had, voorzag in eene directe verbinding, geheel buiten de natuurlijke vaarwegen om, en is dat tracé, hetwelk gepubliceerd is op het verbeterblad van het rapport-Segers. Toen cr sterke reactie op die onthulling kwam. is men gekomen op het, bij de beant woording van de interpellatie de Savornin Lohman door den minister geopperde denk beeld, om het kanaal te verleggen door de slikken van Hinkel enoord. De redactie van het „U. D." voegt aan dit bericht toe: Het schijnt ongelooflijk, dat de minister van buitenlandsche zaken, ondanks zijn stel lige beloften eu ondanks het hevige verzet van Rotterdam en Brabant, tc.h dit heil- lcoze plan zou willen doorvoeren. Wij plaat sen echter het bovenstaand bericht, omdat het ontleend is aan eene bron, die tot dusver juist bleek ingelicht. Is het echter juist, dat de regeering zich op het hoofdpunt, de aan sluiting op Antwerpen, door een gesloten kanaal gebonden had vóór de interpellatie de Savornin Lohman, dan rijst de vraag" waarom de regeering dan nog, na die inter pellatie, allerlei conferenties met belang hebbenden heeft gehouden, op grond van dé door haar gegeven verzekering, dat zij t;r zake nog vrij stond. Tegenspraak „Het Vaderland" schrijft: Beslist is er nog niets en de bewering van het ,.U D.", dat de minister gebonden zou zijn, is onjuist. Er wordt onderhandeld, niet over één en kele kwestie, maar over een heel complex van Nederlandsch-Belgische kwesties. De verschillende technische en economische on derhandelaars hebben daarbij allerlei voor ontwerpen gemaakt. Dat deze geparafeerd zouden zijn of zelfs onderteekend, is waar schijnlijk, maar bindt niemand, geen minis ters, geen regeering. geen land. Er kan alleen uit blijken, dat op een zeker oogenblik bepaalde onderhandelaars bepaal- de mogelijkheden hebben onder de oogen gezien. Natuurlijk zijn zulke stukken niet zonder beteekenis voor der verderen gang der onderhandelingen. Men mag het belang er van echter ook weer niet overdrijven, vooral niet bij deze onderhandelingen, waar bij over geen enkele kwestie afzonderlijk kan heslist worden. Nederland eiseht een rege ling der verschillende aanhangige kwesties van het heele complex! op den grond slag van reciprociteit en compensaties. Na tuurlijk kan men niet allen kwesties ineens en door elkaar bespreken. Bij de voorbereiding moet alles afzonderlijk beschouwd worden, maar de beslissing valt uitsluitend over het geheel. Ten slotte willen wij nog een bericht te genspreken, dat in zekere belangstellende kringen de ronde doet en volgens hetwelk dr. Coliin naar Londen zou vertrokken zijn, ten einde de onderhandelingen met de Belgen voort te zetten. Van zeer bevoegde zijde is ons verklaard, dat dr. Colijn wel naar Lon den vertrokken is, maar om redenen, die met de Nederlandsch-Belgische kwestie volstrek' niets te maken hebben. POLITIEKE BONDEN SAMEN GESMOLTEN. „Vaderlandsch Verbondck „Ned. Verbond van nationalisten". Dezer dagen is de vereeniging „Het Va derlandsch Verbond" in fusie gegaan met het „Nederlandsch Verbond van Nationalis ten". Men is tot deze fustie overgegaan, daar de noodzakelijkheid werd ingezien tot samenwerking op beider gelijkluidend werk program, dat o.a. vermeldt het bekend ma ken van de corporatieve staatsgedaehte en haar beteekenis voor de politieke en economi sche ontwikkeling van den Nederlandschen Staat, en het vereenigen tot één organisatie van alle nationaal voelende vaderlanders ongeacht godsdienst of werkkring. LOONREGELING BLOEMBOLLEN- BEDRIJF. De roomsch-kath. landarbeidersbond Deui dedit" heeft zich vereenigd met het besluit van de werkgeversorganisaties om een nieuw collectief contract te sluiten op een grond loon van 21. NEDERLANDERS TE SJANGHAI. Zaterdag seinde Aneta uit Sjanghai aaA het Hbld. Behalve dat enkele Nederlanders dienst doen als vrijwilligers voor militaire- en poli- tie-diensten gaat de Nederlandsche kolonie rustig haar dagelijkschen gang. De komst van de „Van Galen" geeft ze kerheid en een gevoel van rust bij eventueeU evacuatie, welke dan ordelijk zal verloopen. Evacuatie wordt echter niet verwacht. Een enkele uitzondering daargelaten wei geren de dames hun echtgenooten in den steek te laten. De consul-generaal trof in overleg met enkele leden der Nederlandsche kolonie practische voorbereidingen voor het geval de toestand verergert, doch in het algemeen vertrouwt men dat toepassing daarvan niet noodig zal zijn. De kooplieden overdenken of de verzeke ring voor de eerste maand oorlogsrisico, welke eerstdaags vervalt, verlengd moet worden. Zij voelen weinig lust om alleen voor de premie voor het oorlogsrisico te werken. VERMINDERD GEBRUIK VAN WIJN De werknemers in den wijnhandel verzoeken de Tweede Kamer de accijhsverhooging niet goed te keu ren. Werknemers in den wijnhandel in Neder land, die met bezorgdheid hebben gezien, dat de bedrijvigheid bij hun firma's voortdu rend vermindert en van oordeel zijn, dat de 131. loca kwam er een rukwind. Dat had niemand kunnen voorzien: Tuiraeltje ging in een ruk de poorten van het paleis uit en vloog thans over de daken van het kasteel. Kikker Ka- rel en de torretjes renden zoo vlug mogelijk naar obven om hem te helpen, maar er was geen houden meer aan en Tuimel- tje ging hoe langer hoe hooger de lucht in. Hij riep luidkeels om hulp. maar er was niemand die het aandurfde hem naar be neden te halen. 132. Tunneltje verdween uit het gezicht van de kikkers en de torretjes en vloog nu over heel onbekende streken. Hij zag in de verte het kikkerpaleis en de aardige kikkerhuisjes, maar van kikker Karei kon hij niets meer onderscheiden. Daarbij was hij nog erg bang voor groote vogels die maar steeds in de buurt van de luchtballon bleven.

Alkmaarsche Courant | 1932 | | pagina 6