jUttsiecdcuusche Jicucs JUoviaciaal Tlieuws Jhdlicaties £ucfitvaact ïBucgedijke Slatid BRANDEN. SCHERMERHORN. CASTRICUM. 1 OIE'JVr A IC/ETST V A"NT "R A TA "NT£=5"FLITST S. J. A. KEESOM. STEEN EN BRUG. TEL. 152. LEERAAR M. O. BOEKHOUDEN. ACCOUNTANT. de omwonenden opgenomen. Dr. Boonzaayer kon slechts den dood constateeren. De onge lukkige, die weduwnaar was, laat twee jeug dige kinderen achter. Te water gereden en verdronken Gistermorgen te omstreeks vijf uur reed een 33-jarige mejuffrouw van de stoppage- inrichting aan den Geldorpschen weg te Eindhoven per fiets naar Tongelre. Vermoe delijk door de duisternis misleid, reed zij naast de nieuwe hefbrug in het Emdhovensch kanaal en verdronk. Het lijk is opgehaald. Twee gewonden. Gisteravond omstreeks 9 uur is op den Rijksstraatweg onder Wassenaar ter hoogte van de Koninginneplaats weer een ernstig ongeluk gebeurd. Daar liepen op den rijweg vier Amsterdammers. Dr. B. uit Wassenaar, die >er auto naderde, heeft hen niet gezien en is pardoes op het groepje ingereden. Twee der wandelaars kwamen met den schrik vrij, doch de derde, zekere P., liep een beenbreuk op en kreeg zoo ernstige inwendige kneuzin gen, dat men voor zijn leven vreest. De vier de man, S. genaamd, kreeg een ernstige wond aan het hoofd en klaagde over pijn in den rug. Per ziekenauto zijn beiden naar het aca demisch ziekenhuis te Leiden overgebracht. Kind door auto gedood. Te Valkenburg (Limb.) is het 6-jarige jon getje D. door een vrachtauto van de firma R uit Heerlen overreden en gedood. 2% millioen K-O. stroo in brand. Gisteravond omstreeks kwart over negen heeft een geweldige brand, die tot ver in den omtrek zichtbaar was, in de onmiddellijke nabijheid van de stroocartonfabriek Erica I in Oostwold, gemeente Leek, twee hoopen stroo aangetast, die tezamen 2millioen K G. stroo bevatten. Het zal nog wel geruimen tijd duren, al vorens men het vuur,* waartegenover de brandweer machteloos staat, gebluscht zal hebben. De oorzaak is onbekend. De schade wordt door verzekering gedekt. Een in de onmiddellijke nabijheid staapde electrische hijschinrichting is geheel verwoest en moest worden omgenaald. Hakbosch afgebrand. In de gemeente Anloo (Dr.) is gisternacht een groote uitgestrektheid hakbosch afge brand. De oorzaak van den brand is onbe kend. Tien varkens omgekomen. Gistermiddag brak in Westerbork (Dren te) brand uit in een schuur, in gebruik bij H. Nederhoed en J. Koke. De brand, die zich, met het oog op de groote droogte en ligging in het centrum der gemeente, aan vankelijk ernstig liet aanzien, kon, mede dank zij de hulp van de motorspuit uit Bel len, tot twee schuren en één hooiberg be merkt worden. Deze brandden geheel uit Tien varkens kwamen in de vlammen om De oorzaak van den brand is onbeekend. Zeven koeien lieten het leven. Gistermorgen is door onbekende oorzaak de boerderij van J. Nyenhuis te Nijehorne afge brand. Van het vee kwamen drie koeien om, ten gevolge van brandwonden moesten er nog vier afgemaakt worden. Een paard verbrand. Te Donkerbroek (Fr.) is het boerderijtje van J. Veenstra afgebrand. Een paard kwam in de vlammen om. Huis en inboedel waren verzekerd. UITGEEST. Hier is Woensdag de laatste veiling in dit seizoen van Ran. en Anem. gehouden. Het afscheid was al even stug als de inzet. Betaald werd per 100 voor: Frans. Ran. Gem. 12 cent, id. Orange queen 1511 cent id. primrosi Beauty 13 cent, id. Laene Creme 13 cent, Turk ran. Ie s. 56 cent; Anem. De Caen 36 cent, Hollanid az. 45 30 cent; St Bridged kn. z. 57 57 cent; Frarisran Em peror of Chine 12 cent, id. rommel en Math Crist. 11 cent; enk. anem. blauw 30 cent, id Scarlet 27 cent, frans. ran. gem. en Prim- rose Beauty en rood 'O cent, Perzische ran. Iaune Suprem ele s 70 cent, id. 2e s. 38 cent en 3e s. 23 cent; id. Barbaroux le s. 60 cent 2e s. 18 cent en 3e s. 10 cent; Anem. St Bridge maat 5 8 cent. frans. ran. rommel 8 cent; Dubb. Anem. Don Juan best 1 op gehouden; Anem. De Caen z. 45 14 cent opgehouden; Hol'andia z. 45 17 cent op gehouden. Per K G enk. anem Fuc brillant 1.10, St. Bridged 55 cent, Perz. ran. Iaune Supreme pl. goed 1.35, Perz. ran. Barba roux pl. goed 1.20, fire ba'1 50 cent opge houden. Turk. ram. Seraphique 12 cent, Ro- mane Zuidsen 20 cent. Per Liter Enk. Ane moon De Caen impori 1.80 op. dag had in de wachtkamer de aanbieding plaats van cadeaux der gemeentenaren Bij deze plechtigheid was het damescomité aan wezig, dat zich de moeite had getroost de noodige gelden bij elkaar te scharrelen. Nadat twee leden van het comité den dok ter en zijn echtgenoote hadden ingehaald, begon de burgemeester zijn toespraak en bood hem namens de burgerij de cadeuax aan, bestaande uit drie deelen van Guido Gezelle en een fraai boek op wetenschappe lijk gebied, tevens een bureaustoel voor de spreekkamer en voor mevrouw een wandbord en een vaas van Delftsch aardewerk. Daarna hield zuster ter Burg een korte toespraak om den dokter dank te brengen voor de aangename samenwerking. De dok ter dankte in hartelijke en gevoelige woor den voor de aangename samenwerking die hij hier als geneesheer heeft ondervonden. Hij bracht zijn welgemeenden dank aan de burgerij, die in deze tijdsomstandigheden nog iets wist af te zonderen om van hun dankbaarheid blijk te geven. Spreker hoopte nog zeer vele jaren zijn krachten en zorgen aan de burgerij van Warmenhuizen te kun nen geven. Benevens de zeer vele schriftelijke geluk- wenschen en telegrammen werden nog vele bloemstukken aangeboden o.a van het Gem bestuur, zuster ter Burg en van plaatselij ke vereenigingen, collega's, vrienden en be kenden. De woning was een bloementuin gelijk HEERHUGOWAARD. De verkoop van het snoeihout van de boomen langs den Middenweg bracht in to taal 85.30 op. HEILOO. Ingekomen personen. A. Posma, geen, van Terneuzen. M. E. van Diepen, R.K.. van Oudorp. C. Rus, N.H., var. Berkhout. C. Klaver en gezin, N.H., van Zaandam. W. H. A. van der Meer, N.H., van Alkmaar. H. A. D. van der Meer, geen, van Alk maar. Wed. M. S. Stemmerikv. d. Merk, G.G., van Alkmaar. Ca. C. Min, R K, van Amsterdam. Ja. M. Morsch, R.K., van Nieuwe Pekela. C. C. Rolff en gezin, N.H., van Alkmaar. J. J. Veldt, R.K., van Hilversum. Ca. Flo- rl', R.K., van Ursem. Ja. Hocque, RK., van Egmondbinnen. H. de Graaf, geen, van Zaandam. W. Cornelissen en gezin, geen, echtg. en kinderen N.H., van Delder. Ae. Smit, R.K., van Hoog woud. G. Wagemaker, N H.. van Pur- merend. Ha. G. Tomson, G.G., van Bergen (N.-H.) E. Hafels, R.K., van Duitschland. Je. Steijn, N.H., van Zaandam. Ja. Baltus, R.K., van Alk maar. J. van Straaten, R.K., van Alk maar. Ja. E. Groot, R.K. van Limmen. Vertrokken personen. S. Tijmstra, naar Bergen (N.-H.). M. B. van den Burk naar Vught. Tha. Berger naar Amsterdam. A. M. Pronk naar Bergen (N.-H.) La. F. G. Bender naar Alkmaar. D. de Ruijter en gezin naar Alkmaar. Ge. Ploeger naar Am sterdam. M. N. HeijnTwisk naar Wormerveer. Ma. Rood naar Heer- hugowaard. T. Daatselaar naar Drie bergen. J. G. A. Harbrecht en gezin naar Alkmaar. H. de Kruif naar Amersfoort. SCHAGEN. Uitslag der verkiezing van twee hoofd ingelanden van den polder Waard en Groet. Periodiek aftredend R. C. Schenk en K. Kis- temaker. Uitgebracht 39 stemmen, waarvan op vacature Schenk: R. C. Schenk 33, K. Kistemaker 6; vacature Kistemaker: K. Kis- temaker 30, R. C. Schenk 6, onwaarde 3. De beide aftredende zijn alzoo wederom herko zen. Den 2en Maart werd alhier aanbe ft eed den bouw van een woonhuis voor reke ning van den heer H. Jonk door den ge meente-opzichter de heer IJ Molenaar. Ingeschreven werd door 17 firma's. Laag ste was Jb. de Boer ne Zonen te Alkmaar 1694. De begrooting was 2122; de gunning is aangehouden. WARMENHUIZEN. 12%-jarig ambtsjubileum dr. v. Hesteren. Onder zeer veel blijken van belangstelling herdacht Dinsdag de algemeen beminde dok ter van Hesteren den dag waarop hij vóór 12 jaar de practijk als geneesheer hier aanvaarde. Des morgens kwam het gemeentebestuur den dokter gelukwenschen en in den namid NOORD-SCHARWOUDE Woensdagavond werd door den Neutra len Bond voor Boeren, Land- en Tuinbouwers een vergadering gehouden in „Concordia" alhier met het doel tot de oprichting van een afdeeling van dezen bond te komen. Een 25- tal belangstellenden was aanwezig. De leiding dezer vergadering berustte in handen van den heer D. Wonder van Oud karspel, die de vergadering opende met een woord van welkom. Het deed spr. genoegen, dat ook te Noordscharwoude stemmen wa ren opgegaan om een afd. te krijgen. Er moet een organisatie naast de veilingsvereeniging worden opgericht, die de vakbelangen der tuinders behartigt, een vakvereeniging dus. De Neutrale Bond is nu zoo'n vakvereeni ging. De arbeiders zijn ook door organisatie vaster in de schoenen komen te staan. Spr. ging een 20-tal jaren terug en ging na wat een ambtenaar toen verdiende pn wat deze nu heeft. Wij zijn eigenlijk ook 20 jaar te laat met ons te organiseeren, doch beter laat dan nooit. Onze bond zal de taak der veilingsbe- sturen aanmerkelijk verlichten. Spr. ging na wat in Oudkarspel was bereikt, n.1. de sreun- regeling, al noemde spr. deze dan ook niet ideaal. Er moet iets worden gedaan. Steun op de productie of op het arbeidsloon. Er zijn nu reeds 21 werkloozen te Oudkarspel en men wil deze nu bij de bouwers te werk stel len. Doch dat zal tot gevolg hebben, dat degenen, die nog wel een man kunnen beta len, hun arbeiders opzeggen. Er moet een al- gemeene regeling komen. Er is één weg en dat is de Neutr. Bond. De Neutr. Bond wil den boel niet opruier., zooals wel eens wordt beweerd, doch de orde bewaren. De regêering moet goed worden in gelicht. Er zijn daar teveel menschen die den eigenlijken nood niet begrijpen. Spr. hoopte, dat allen er van doordrongen zullen zijn, dat het noodzakelijk is, om lid te worden. Hierna werd het woord gevoerd door den heer A. Hoogland van Sint Pancras, die het verloop naging van het ontstaan der afdee- lingen te Sint Pancras en andere gemeenten. Spr. wees er op, dat men het niet mag laten verloopen en drong aan op organiseeren. We zijn reeds georganiseerd in het Centraal Bureau en spr. heeft groot respect voor dit leiders, doch die organisatie kan alleen cul- tuurbelangen behartigen. De veilingsorgani satie kan niet optreden in de sociaal econo mische aangelegenheden. Wat betreft da actie van het Boerencomité gevoerd door den heer De Weerdt, daarvan had spr. den ia- druk, dat men gebruik wil maken van de on tevredenheid der tuinders op het oogenblik, en geen organisatie wil stichten voor den lan gen duur. Dergelijke menschen, ook de heer Kennedij van Beemster, zijn geen geschikte oropagandisten voor een Neutralen Bond. Men had den heer Kennedij als spreker ge nomen, omdat er gebrek was aan een goeden spreker. Spr. zeide, dat men nog maar alleen de voeting der organisatie had Men moet in de eerste plaats voor oogen houden, dat deze moet worden opgebouwd en uitgebouwd to. men onder dak is. De bond kan neutraal blij ven, als de leden neutraal blijven. Spr. keur de het goed, dat de R.K. en Chr. zich ook or ganiseeren, als men elkander maar kan vin den, als het noodig is. De heer Jb. de Vries van Sint Pancras wees er op, hoe men aan de veilingsorgani satie is gekomen. Ook door veel strijd. Spr. had groote eerbied voor die pioniers. Wij heb ben het vogeltje echter over het touw laten wippen en moeten nu een vasten bond op richten. Alles is georganiseerd en steunt el kander moreel en financieel, en spr. drong aan om te organiseeren, doch wees er op, dat het gewenscht is, dat men binnen de j>erken van de wet blijft. Anders zijn we geheel ver loren. De heer M. Visser vroeg naar de uitgangs punten van den bond, welke door den heer Hoogland uiteen werden gezet. Het hoofddoel is het oprichten van een organisatie, die eischen stelt van algemeenen aard. Spr. ging het geheele werkprogram van den bond na en noemde eenige voorbeelden ter illustree- ring. Ook wees spr. er op, dat vanuit Sint Pancras een deputatie naar den minister is geweest, welke heel gunstig werd ontvangen, doch men is tot op heden, 14 dagen later, nog niet in het bezit van eenig bericht, al was beloofd, dat zoo spoedig mogelijk zou worden ingegrepen. De heer De Vries vertelde, hoeveel hypo theek er op de verschillende landerijen en hui zen was opgenomen in verband met het punt tot de instelling van een staatshypotheek. Het is wel ingrijpend, doch noodzakelijk. De heer IJ. Kaan vroeg of dit wel ver- eenigbaar was met de neutraliteit. De heer Hoogland antwoordde: Er wordt aangestuurd op een instelling van Rijkswege of door het particulier initiatief, waarop de heer J. Vlug de opmerking maakte, dat er toch niets tegen zou zijn een hyjiotheek te hebben tegen 3 De heer Hoogland was daar ook niet tegen, doch tegen de Staatsinmenging. De heer Vlug antwoordde, dat men toch bij den Staat zal moeten aankloppen. De ge heel e produceerende klasse moet worden ge holpen. Spr. zag gaarne een vastomlijnd plan. Be staanszekerheid kan niet anders dan door den staat worden gegeven. Men kan niet buiten den Staat. De heer Hoogland zeide, dat alleen de middelen verschillen. Er moet iets anders worden gezocht. Het bedrijf moet rendabel worden gemaakt. Er wordt wel eens bezwaar gemaakt tegen het vernietigen van produc ten, doch de producten die vandaag niet worden verkocht, ziet men den volgenden dag weer. Deze moeten worden vernietigd en uitbetaald. De heer K. van Dijk vroeg hoeveel punten er zijn, die niet in de veilingsvereeniging zou den kunnen worden behandeld. Spr. wees op zijn in de tuinbouwvereeniging gedane voor stel betr. de sociale wetgeving. Daartegen hadden de A R. bezwaar. Die zullen dus niet in dezen bond komen. De heer Hoogland antwoordde, dat dit politieke inzichten zijn. Na eenige bespreking zeide de heer K. van Dijk, dat de R.K. veel sterker georganiseerd zijn dan wij. De heer Hoogland stelde de vraag, wie er sterker stond, georganiseerden of ongeorga niseerden. Als georganiseerden kan men toch veel meer bereiken. De verhouding in de vei lingsvereeniging zal door onzen bond ver- mooien. De heer Van Dijk was van meening, da; men de menschen niet bij elkaar kan krijgen, waarop de heer De Vries opmerkte, dat men het over zaken steeds goed eens kan zijn, ter wijl men als men over politiek begint, ver schil van meening zal hebben. Het gaat hier om het brood. We hebben gedacht, meer te zijn dan proletariërs, doch dat is niet zoo. Aanstonds zijn we aan het Burg. Armbe stuur en het Rijk overgeleverd. De voorzitter zeide, dat men niet onmen- schelijk moest zijn, doch menschelijk. Er is een tusschenweg. Als we ons niet aaneenslui ten, worden we onder den voet geloopen. 20 der aanwezigen gaven zich op als lid, terwijl een vijftal het nog in beraad hield Hierna werd nog even van gedachten gewis seld, waarbij naar voren kwam, dat het zoo jammer was, dat niet een der bestuursleden van de tuinbouwvereeniging aanwezig was. In huishoudelijke vergadering werden de volgende heeren in het bestuur gekozen: G. Bakker Oz., P. Swager C.C.Dz., H. Dekker Lz., J. Vlug en Abr. de Geus. De functies zullen later worden verdeeld. Hierna sluiting. Met het vliegtuig dat hedenmorgen uit Schiphol naar Nederlandsch-Indië is vertrok ken zijn 31 zakken luchtpost meegegeven, totaal 257 KG. en 925 gram bruto en 332 K.G. en 675 K.G. netto, bevattende 232 briefkaarten, 39 postwissels, 12775 stuks be neden 5 gram en 3480 stuks boven 5 gram en 2196 stuks bestemd voor tusschenliggende landen, totaal 18722 stuks. De „Ekster" is gister om 4 55 uur op de thuisreis van Djask vertrokken en om 9-93 te Bushir is geland. Vandaar vertrok het itoe stel weer om 11.39 uur en landde om 15.50 te Bagdad. Aan boord is alles wel. De „Specht" (uitreis) is heden om 6.13 uit Bagdad vertrokken en met een tusschenlan- ding te Boesjir van 11.27 tot 12 30 u., om 18.05 u. te Djask is aangekomen. DRANKWET. Heden zijn ingekomen verzoeken van J. M. RIEU, alhier en P SNIEDER te Halfweg, om VERJLOF tot den verkoop van alcoholhoudenden dranken, anderen dan sterken drank voor gebruik ter plaatse van verkoop in de perceelen resp. Bierkade nr. 14 en Luttik Oudorp nr. 51. Binnen twee weken na dagteekening dezer kan een ieder schriftelijk bezwa ren tegen het verleenen van deze ver loven indienen. Alkmaar, 3 Maart 1932. Burgemeester en Wethouders van Alkmaar, WENDELAAR, Burgemeester. A KOELMA, Secretaris. DE POSTVLUCHTEN NAAR EN VAN INDIE. Hedenmorgen om 7 uur vertrok het K.L. M.-vliegtuig de „Duif" van Schiphol naar Indië. De bemanning bestaat uit Q. Tepas eerste bestuurder, L. Brugman tweede be stuurder, M. C.H. Buitenhuis mecanicien en L. G Dik radiotelegrafist. Twee passagiers de heeren P. en T. Wolff, maken de reis va Bagdad mede. Het toestel vervoerd 18 K.G vracht en 257 K.G. post. BROEK OP LANGENDIJK. Geboren: Aagje, d. van J. van Heerden en T. Dekker. Arie, z. van D. Kansen en S. Kok. Neeltje, d. van A. van der Gragt en M. T. H. Schuur- mans. Simon, z. van C. Kramer en G. Kroon. Grietje, d. van G. Stins en G. Ploeger. Cornelis Johannes. z. van G. van der Poll en G. Slot. Trijntje, d. van G. Blokker en J. Geluk. Getrouwd J. Huibers en A. Vro eg- op. T. Duijf en B. Glas. Overleden: Grietje Biersteker, oud 14 'aar, dochter van G. Biersteker en D. Biersteker. EGMONDBINNEN. Geboren: Maria Cornelia. d. van Bernardus Glorie en Petronella Hui- berts. Eduardus Petrus, z. van Anto- nius J. Kareis en Adriana M. Sentveld. Cornelis Theodorus, z. van Gerardus J. Koning en Dorothea Steeman. Edu- ard Oscar, z. van Johannes H. Kareis en Johanna P. van Caapen. Andreas Adrianus, z. van Gerrit Belleman en Theodora Metselaar. Pieter, z. van Pieter Wittebrood en Anna Hof. Geb. te Alkmaar, Guurtje, d. van Adrianus J. Ligthart en Anna Groen. Getrouwd Johannes Korsman van Castricum en Anna Cornelia Zcm veld. Willem Kwast van Aker«lon+ Antje van den Berg. en HEILOO. Geboren: vVilhelmina. d. van Hei men Leusink en Jacoba Bakker. hanna Margaretha, d. van Johanne- Christinus Schuurman en Petronella Lochner. Henricus Jacobus, z. va„ Willebrordus Franciscus van Westeron en Petronella Terra. Julia, da van En- gelbertus Antonius Beke en Anna LiinI bach. Overleden: Cornelia Agatha Mul der, 2 weken. Trijntje de Jong, 65 jr, echtgen van Klaas Govers. Eilisabeth Baars, 66 j., wed. van Pieter Schouten Hendrikus Tax, 61 j. Niklazina Cornelia Tuk. 73 j., echtgen van Willem Aalebrsberg. Klaas de Wit, 86 j. Catharina Maria Ruiter, lj. Marga- retho Schouten, 13 j. Geboren: Anna Theresia, d. v. J. Zom neveld en G. Gooyer. Wilhelmus Johan nes, z. v. A. van Weenen en M. Franse. Margaretha Johanna Maria, d. v. N. J. Stuijt en G. J. de Leeuw. Catharina Anna Maria, d. v. T. Baltus en J. Nijman. Cor nelia Margaretha, d. v. A. S. Groenland en A. Dijn. Clasine Elizabeth Maria, d. v. J. P. M. Nijsen en J. H. M. Koppenhagen. Overleden: Ariaan Mars, oud 30 jaar, wonende te Haarlem. Jan ten Wolde, oud 30 jaar. Trijntje Twisk, oud 46 jaar, echtg. van S. de Groot. Cornelis Castri cum. oud 14 dagen, z. v. P. Castricum en G Zonneveld. SCHOORL. Geboren: Leonardus Jozef, z. Johannes Jonker en Geertruida Maria Stam. Maria, d. v. Bernardus Roozendaal en Neeltje Vriend. Anna Catharian, d. v. Cornelis Johannes Hoedjes en Dieuwertje Laan. Antje, d. v. Cornelis Johannes Spruit en Aafje van Lente. Mathilde Sophia, d v. Arend Lupkes en Johanna Wilhelmina Rabe. Simon, z. v. Johannes Kaandorp en Margaretha Cornelis Lievendag. Overleden: Dirk Sehagen, 77 jaar, echtg. v. Grietje Stapel. van 3 Maart 1932. Opgave van Moordhol la inlseh LaiidboiiMcreiliel Hi.V, (Ontvangen per draadlooze telefoon). (e; STAATSLEEN1NGEN. 4% Nederl. 1917 4 1931 B ANK-INSTELLINGEN. Handel Mpij. Cert. v. 1000 Koloniale Bank Ned. Ind Haneldsbank D. Reichsbank 1NDUSTR. OND. BINNENL. Alg. Kunstzijde Unie v. Berkels Patent Calvé Delft Cert. Kücbenm. Acc. Nederl. Ford Philips Gloeil. Gem Bezit Unilever 1NDUSTR. OND. BU1TENL. Am. Smelting Anaconda Ass. Gas Electr. Bethleh. Steel Cities Service General Aviation Steel comm, Studebaker U. S Leather Zweedsche Lucifers CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Ned. Ind. Suiker Unie Vorstenlanden Dito actions MIJNBOUW. Alg. Explor. Mij Boeton Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr. Kon. Petr. Perlak Continental Oil Shell Union RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat. Rubber Hessa Rubber Serbadjadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Holl. Amerika lijn Gem Eig. Kon. Ned. Stoomboot Niev. Goudriaan Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oostkust Oude Deli Senembah AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka Southern Railw. Cert. Union Pacific W abash •Exdividend. PROLONGATIE Vo Vorige koers 98 93-716 78I/4 55l/j 59 97 401/1 251/1 591/j 51/2 150 731/s IO81/4 lö'/z 1915/ie 31/2 22'/8 63/1 3»/l6 48!71s fExclaim. H7i6 211/i6 731/2 1773/, 134 84 4P/s 28 00 981/2 20 8P/1 145 162 101 6Vs 48/l6 411/1 171/2 221/2 161/s IVs fli 151/2 141/2 62 1661/2 25 183 219'/, 80 IH/2 S3V16 4 ige koers H/i oCt. Heden H/i pGt. pl.m. pl.m. ul.ni. pl.m. 1.30 1.45 2.00 2.15 57 59 42 42-7, 60 6VS-V1 6V1 152V2 - 773/, 77 75è-7-i 76.) 114s-3/] 114A-5J 115J-6) 17 2U/i 21J.1/2 217'161 31/2 j 24'/2 247,-2 24WIG 243/s.3/4 7 6^6-7 - 3W,6 37/ia 52V2 2'/s 23/1 184 184V.-5 1841 51 135 S7 101 101-2 102 20 80 151 168 169', - 71 170-13/, 171-2Vi 106 1041/4-5 1 106 67,-5/s - 4l/4 4'/is 4*/s 43/s-7/is 421/1 43-4 43J-4i 197, 23 17 183/4 1 1 621/8 168 26 1 184 223 127, 871/, 4 4-Vs 41/16 4Vl« WISSELKOERSEN AMSTERDAM. Vorige Koers op koers heden 2uur NIET OFFICIEEL Londen 8.65 8.65 y« 59.10 59.00 9.771/4 9.77 Brussel (Belga) 34.577, 34.57 Bazel 48.127, 48.02i/j Weenen p. Sch. 100 00 00 47.80 47 90 Stockholm 47.90 47 90 47.00 46.70 2.48»/],, 248.1/j 12.927, 12 95

Alkmaarsche Courant | 1932 | | pagina 10