Amstecdamscfie Jizucs fBucgtciijke Onze JCotoniën %MicatUs R&cfttszaAeu ü.v. ONZE DRUKKERIJ UW DRUKWERK Y Y' Y OTTER Co. Lindenlaan 47, Y Y Y, Co., Zandersweg 1. Opgave van Hoordliollandscli liandUoiiwercdiet voorzien van de nieuwste machines levert fraai en snel. Vraagt offerte aan de N. V. Boek- en Handelsdrukkerij v. h. HERMS. COSTER ZOON DRANKWET. de bestuursleden, sporrparkcommissieleden. raadsleden en andere officials te zitten. Ver der naar achter groepeerden zich de leden aau tafeltjes, en hoog in de engelenbak werd Alcmaria's jeugd neergezet. Jongedames trachtten programma s aan den man te brengen, andere lieftallige schoo- nen verkochten „blommetjes" en het moet al een heele Nurks geweest zijn, die niet zijn portemonnaie pakte en zijn kwartje offerde Totdat ruim 8 uur de heer Sietsma te voorschijn kwam vanachter het tooneelgor- dijn en een klein openingsspeechje hield, waarin hij tevens een moment stil stond bij de gebeurtenissen in dit seizoen. En weer is geb'eken, aldus spr„ dat Alcmaria kerngezond is. dat ze haar naam als sportieve club hoog hield, dat ze de gevreesde tweede klasser bleef Nadat hij de organisatoren van dezen feestavond dank had gebracht voor alles, wat zij gedaan hadden, verdween de heer Sietsma weer en kon het gordijn voor de eerste maal opengetrokken worden. Het programma, dat nu volgde, zullen we even in vogelvlucht „door nemen". En dan beginnen we meteen fout in dit pro gramma zelf! Immers, toen we het door bladerden. zagen we als no. 7 staan „Louis Noiret" met vette letters. Dat beteekende dus. dat no. 7 de clou van den avond zou worden! Zonder Louis Noiret ook maar iet» te kort doen, willen we dadelijk opmerken, dat niet zijn nummers, maar de nummers 2. 6 en S met koeien van letters gezet hadden moeten worden, omdat deze nummers Enfin, de „Cheesetownians" waren de verzorgers van deze nummers Stel u voor, dat de zaal in 't donker wordt gezet, 't Gor dijn is nog gesloten, maar reed» hoort men de eerste klanken van een „band". Dan gaat langzaam het doek open en een complete „band" van veertien musici staat voor u! En dat niet netjes naast elkaar op een hoopje, of rondom een piano geschaard! Neen! hier een gezelschap, uiterst modern aangekleed (in uniform) groepsgewijze gerangschikt, het geheele tocneel vullend, zoowel in de breedte, de diepte als in de hoogte. Een orkest, sa mengesteld uit grootendeeis amateurs met Siem Spruit en zijn mannetjes er tusschen. metAmoureus als violist en als zan ger! En deze „Cheesetownians" gaven in dat programma niet negen nummers weg. maar ze werden genoodzaakt, om toegiften te geven. Ze hadden twee, drie keer zooveel kunnen spelen, zonder dat iemand zich had verveeld. Ze hadden de zaal veroverd, stor menderhand in een enkele minuut! Hulde aan Simacs Spruïtos en zijn orkest! Louis Noiret was gekomen met zijn vrouw en zijn voor ons onbekenden partner Jaap Meijer. Veel behoeven we van Noiret niet te zeggen Hij is in Alkmaar zeer gezien en weet, wat hij brengen moet. In de num mers, waarin hij alleen optrad, was hij als vanouds: uitstekend. Noiret kwam met nieu we liedjes, die natuurlijk insloegen. Jaap Meijer paste zich goed bij hem aan en was ook ais harmonicaspeler van goede hoedanigheid. Jammer genoeg was Polly Noiret de minste van het trio. Ze zong zwak, was lang niet vrii genoeg en gaf weinig spel. Enfin, het geheel was meer dan voldoende. En tenslotte had Jan de Bakker voor Plas tische groepen gezorgd, die buitengewoon in den smaak vielen. Ze waren o.i. veel beter dan het vorig jaar en werden ook beter be grepen dan toen. We hopen ze op elk vol gend programma weer aan te treffen. Het lijvige programma was ver na 12 uur geëindigd, maar niemand had zich veiveeld. Iedereen was buitengewoon ingenomen ge weest met alles, wat gezien en gehoord was. Toen volgde nog een bal. dat te veel lief hebbers trok en dat nog moest worden on derbroken door een verloting. En hoeveel de dansliefhebbers daardoor minder kregen dan gewoonlijk, gelooven wij toch niet. dat dit slot zoo slecht was En bovendien, men komt toch niet in de eerste olaats om te dansen?! Hoe het ook zij, 't was weer een zeldzame avond Feestavond Go Ahead. Het behalen van een kampioenschap in een afdeeling van een voetbalbond is tegenwoor dig een prestatie, die waardeering verdient en zoo had de Alkmaarsche voetbalvereni ging Alkmaar Go-ahead ook alle reden om Zaterdag een feestavond te houden in het Gulden Vlies, waar natuurlijk alle vrienden aanwezig waren. Het is in alle opzichten en echt vroolijke opgewekte feestavond gewor den, waar de stemming opperbest was en waar ieder medewerkte om het zoo gezellig mogelijk te doen zijn. De heer Schipper, voorzitter der vereni ging, opende den avond met een hartelijk woord van welkom, speciaal tot hen, die aan óe uitnoodiging gevolg hadden gegeven. Met groote voldoening mocht spr. memoreren het behalen van het kampioenschap door het eer ste elftal, daarom van zoo groote betee- kenis, omdat de club nu haar intrede doet in den grooten K.N.V.B. Dit is de eerste maai dat een kampioenschap werd behaald en daarom zal de datum 21 Februari als heel bijzondere in de geschiedenis der club wor- den opgeteekend Ook de prestaties der an dere elftallen gaven reden tot volle tevreden heid. Na de sympathieke woorden van den voor zitter kregen diverse andere sprekers het woord. Allereerst complimenteerde de heer C de Boer, consul van den K.N.V.Bde club met het behaalde succes, daarbij zijn dank uit sprekende voor de invitatie. Zijn geluk- wensch ging naar het bestuur, maar ook spe ciaal naar de spelers van het eerste elftal, die zich veel opofferingen hebben getroost. (Luide toejuichingen.) Spr. hoopte op de meest prettige samenwerting in de komende jaren. Namens de zustervereeniging Alcmaria Victrix sprak daarna de heer Bonsema, die het betreurde, dat de feestavonden van beide clubs juist al heel toevallig samenvielen, om dat daardoor de gelegenheid werd gemist tot sportieve verbroedering en tot onderlinge i waardeering. Namens zijn vereeniging complimenteerde spr. Go ahead met haar intrede in den K.N. V.B. Hij juichte dat toe, omdat er in Alkmaar zeker plaats was voor twee K.N.V.B.-clubs Tot slot bood spr. een fraaie bloemenmand aan. Ook de Alkmaarsche Mixed Hockeyclub Alkmaar bracht bij monde van den heer H. Schuurman hulde aan de kampioenen onder het aanbieden van prachtige bloemen en me moreerde de overeenstemming in groen witte kleuren, in den naam Alkmaar en in 't beha len van een kampioenschap, want van Alk maar begint de victorie De heer Mooy bood bloemen aan namens Turnlust, leden van Zaandijk II eveneens, ter wijl nog bloemen waren gezonden door de korfbalclub K.V.K.V. en B.S.V. uit Bergen. De heer Schipper dankte op enthousiaste wijze voor de gebrachte hulde. Men had Go- ahead schitterend in de bloemen gezet. Nadat door de aanwezigen het door „Pua- ter'' voor deze gelegenheid vervaardigde club lied was gezongen, trad het bekende dubbel- mannenkwartet Zang en Vriendschap op, on der leiding van den heer C. Jonker. Met de grootste aandacht werd naar de uitstekende vertolking geluisterd door de zangers van een drietal nummers gegeven. De Nacht, Een vrouw is als een bloem en Mein Lied, ver wierven telkenmaal een enthousiast applaus. Ook hun tweede optreden met als slot de Strauss-wals Rosen aus den Süden was een succes. Doch wij hoorden enkele leden ook in een nieuw nummer, n.1. de Vroolijke Pierrots en de wijze waarop zij hierin alleraardigste populaire nummers brachten, maakt hen voor deze feestavonden een groote attractie. Melchert Schuurman toonde zich, begeleid door N. Snel, weer een uitstekend violist. De uitvoering van A Perfect Day en Vision (eigen compositie) viel zeer te roemen en de aanwezigen toonden door luid applaus hun groote ingenomenheid. Na de pauze is er onbedaarlijk gelachen om de vertooning van het blijspel in één be drijf: Hij is onschuldig. De dames en heeren, papa en mama met de dochters en schoon zoons, die het vermakelijke geval speelden, kweten zich uitstekend van hun taak en na het toegejuichte slot werden de dames als blijk van waardeering bonbons aangeboden. Het bal, dat de aanwezigen nog lang bij alkaar hield, was zeer geanimeerd. De heeren Schuurman, Snel en Breg- man vormden een uitstekende, onvermoeide band en hun dansmuziek werd algemeen ge waardeerd. Alkmaar Go-ahead heeft een feestavond ge geven, die nog lang met genoegen aan het behaalde kampioenschap zal doen terugden ken. Hockey. Alkmaar I speelt gelijk tegen H.L.C. II 0—0. Ook de derde promotiewedstrijd bracht Alkmaar niet de gehoopte overwinning. Te gen H.L.C. II werd puntloos gelijk gespeeld, waardoor Alkmaar voor promotie is uitge schakeld. Dat is voor Alkmaarsche Hockey club jammer. Zij hebben de geheele competi tie goed en enthousiast gespeeld. Doch nu in de promotiewedstrijden bleek de voorhoede vrijwel schotloos en kon zij haar beste vorm maar niet vinden. Tegen H.L.C. was Alk maar gisteren weer de sterkere, maar het te korte samenspel van het binnentrio gaf de uitstekende Haagsche verdediging alle gele genheid telkens in te grijpen. Bij Alkmaar ontbrak Dijkhuizen in de achterhoede. Hier door was Maters uit de voorhoede op de rechtsbackplaats gekomen en speelde Tuyn linksbinnen. Wat Alkmaar ook probeerde zij kon het Haagsche doel maar niet doorboren. Het goede stoppen der Hagenaars viel telkens op. Wij twijfelen niet of het eerste elftal van Alkmaar zal het volgende seizoen weer met dezelfde animo strijden voor het kampioen schap en misschien is het dan bij succes wat fortuinlijker in de promotiewedstrijden. Kege len. Stedenwedstrijd Alkmaar—Haarlem. Gistermiddag werd in het gebouw „De Unie" de tweede ronde van den stedenwed- stiijd AlkmaarHaarlem gehouden. Toen om ongeveer half twee de heer Diepen als voorzitter van den A. K. B de Haar- lemsche kegelaren het welkom in Alkmaar had toegeroepen en de voorzitter van den H. K. B wederkeerig zijn voldoening had uitgesproken over de ontvangst hier in Alk maar, werd na een kort woord van den voorzitter der wedstrijdcommissie, den heer Middelhof, met de wedstrijden begonnen. De wedstriideommissie had ook hier gezorgd voor een zeer goede regeling, waardoor alles een zeer viug verloop had. Alkmaar, dat een tamelijk grooten achter stand had in te halen, begon zeer hoopvol en het was merkbaar dat eigen banen en be kende omgeving van invloed waren. Wij noteerden in de eerste helft van deze ronde mooie series. Van de heeren Blauw 77 Vermeij 78. Köllman 78, v. d. Kamer 70. C. A. Witte 74. welke mooie kaarten de kans, dat Alkmaar zou inloopen. zeer vergrootten Maar Haarlem verdedigde zich krachtig tegen dezen Alkmaarschen aanval, en series van 82 van v. d- Velzen, 80 van den Dood, 77 van Louw en 73 van den heer Tummers mochten er ook zijn Alkmaar hield echter kranig vol en toen vervolgens de heeren de Haas 70 Oudes 75. Wayboer 73. Met en Scheepmaker 72 hout gooiden, was het we! zeker, dat Alkmaar in deze eerste helft op Haarlem zou inloopen. En toen van de laatste gooiers de Lange met 79. v Dam met 74, Boom met 76—78. Genefaas met 7785 en de heer Diepen met 6883 eindigden, bleek ook bij het op maken van den stand van deze eerste helft, oat Alkmaar 194 hout meer had ge gooid dan Haarlem. De stand was toen: Haarlem 3064 hout; Alkmaar 3258 hout. Na de pauze, waarin weer druk de kansen werden besproken en de Alkmaardeis de meening uitspraken, dat op de rechtsche twee banen minstens zooveel hout geworpen zou worden als op de beide linksche banen, werd weer met dezelfde animo aan de tweede helft begonnen. Het bleek echter in deze tweede helft, dat de verwachting van Alkmaar niet in vervul ling zou gaan, want op deze beide banen werd minder gegooid dan op de eerste. We! konden wij ook in deze tweede helft mooie series noteeren, voor de heeren Massee 73. Köllman 80, C. M. Wrtte 78. Way boer 76, terwijl de heeren Boom en Baart met 81, Jimmink 85, Genefaas en Diepen met 74 en 75 hout deze helft besloten. Haarlem, dat zich prachtig op de linksche baan wist aan te passen, gooide ook veel hout en zeer mooie cijfers werden ook door hen gegooid. Dit bleek wel bij het einde van deze helft, want Alkmaar had toen niet meer dan 75 hout op Haarlem kunnen inhalen. De eindstand van deze tweede ronde was Alkmaar 6468 hout, Haarlem 6699. Alkmaar was alzoo op de vier banen 269 hout ingeloopen. Haarlem was Alkmaar voor 14 dagen 800 hout vóór gekomen. De eind stand van dezen wedstrijd was: Haarlem 12894 hout; Alkmaar: 12363 hout. Een over winning dus van Haarlem met 531 hout. Hoogste gooier voor Alkmaar op de vier banen was de heer L. Boom met 304 hout, terwijl de heeren Genefaas 299, Diepen 293 en Köllman 292, dienen genoemd. o Zoo zijn dan ook deze wedstrijden weer voorbij en kunnen wij vermelden, dat zij schitterend zijn geslaagd en aan de verwach tingen, het bevorderen van de kegelsport en het versterken van de sportieve en vriend schappelijke verhouding onder de kegelaars, zeer zeker hebben voldaan. Ook als oefening hebben deze wedstrijden voor de kegelaars hun onmiskenbare waarde en voor bestuur en regelingcommissie is uit deze wedstrijden een schat van gegevens te putten voor het samenstellen van 10 of meer- tallen voor bonds en volgende stedenwed- strijden. Wij hoorden, dat op de samenstelling van dit 25-tal door verschillende kegelaars nogal wat werd afgedongen en den samenstellers de noodige critiek niet werd onthouden. Wij kunnen evenwel de billijkheid van deze critiek niet onderschrijven, daar de samen stellers over geen gegevens ten opzichte van stedenwedstrijd besch.kten en zij zeker met de nu opgedane ervaring rekening zullen houden. Alkmaar heeft in deze wedstrijden goed gegooid en de meerdere wedstrijdroutine van de Haarlemsche kegelaars over het algemeen heeft Haarlem de overwinning gebracht. De Wisselbeker, aangeboden door de firma v. d- Storm uit Haarlem, werd 's avonds in een feestelijke bijeenkomst van Haarlemsche en Alkmaarsche kegelaars op de bovenzaal van de Unie aan den voorzitter van den H. K. B. uitgereikt. E>e heer Diepen sprak daarbij woorden van hulde en waardeering voor de schitterende prestaties van de Haar lemsche kegelaars en wederkeerig bedankte de voorzitter van den H. K- B. voor de vrien delijke woorden en de zeer prettige samen werking. De heeren Visser en Boom ontvin gen als hoogste gooiers van beide bonden ieder een gouden kegel. Nog langen tijd bleven de kegelaars bij elkaar en bij de zeer goede muziek van Mel chert Schuurman en zijn uand werd menig dansje gemaakt. Hier volgen nog enkele technische resulta ten, te Alkmaar behaald en daarnaast het totaalresultaat: G. A. Blauw 272 en 508; J. Verweij 256 en 485; B. Masee 260 en 505; A. Köllman 292 en 570; N. v. d. Ka mer 248 en 482; J. Kuperus 259 en 510; C. A. Witte 284 en 527; J. H. de Haas 238 en 474; M. Olie 257 en 469; J. Oudes 246 en 478; P. Waijboer 272 en 468; G. de Wit 239 en 459; J. Met 242 en 435; W. Scheep maker 240 en 474; C. H. de Lange 280 en 474; Jac. van Spanje 249 en 484; A. J Baart 236 en 515; R. Tromp 236 en 476; P. Modder 223 en 435; Joh. Eickholt 250 en 483; Dr. J. M. v. Dam 243 en 511; L. D Boom 304 en 580; G. J. Genefaas 299 en 578; Joh. Diepen 293 en 558; M. Jir 'k 250 en 425. Zeilen. 50-jarig jubileum der Zaanlandsche Zeilvereeniging. Men schrijft ons: Gedurende de Pinksterdagen 1932 her denkt de Zaanlandsche Zeilvereeniging haar 50-jarig bestaan. Terecht meende het bestuur, dat, ondanks de huidige omstandigheden, dit feit niet on gemerkt voorbij mocht worden gegaan en werd besloten dit feest op waardige, doch niet te grootsche wijze te herdenken. Als data werden 14, 15, 16 en 17 Mei vastgesteld. Wat de voorbereidingen betreft, kunnen wij reeds meedeelen, dat uitgebreide maat regelen worden getroffen om alle gasten zoo goed mogelijk onderdak te verschaffen, ter wijl aan het restaurant (de Akerslootsche pa ling heeft een reputatie!), en de dansgelegen heid des avonds alle zorg wordt besteed. De eigenlijke feesten zullen bestaan uit de groote Nationale Zeilwedstrijden oip het Alk maarder Meer, 14, 15 en 16 Mei a.s., terwijl de Dinsdag (3e Pinksterdag) geheel aan de kanosport gewijd zal zijn, welk waterfeest te Zaandam op de Voorzaan en het IJ plaats vindt. Deze feestdag wordt besloten met een wimpeltocht. van 14 Maart 1932. fOntvanden oer draadlooze telefoon). Koers van heden te: STAATSLEENINGEN. 5 0/0 Nederl. 1V32 414 Nederl. 1917 4 <y0 1931 BANK-INSTELLINGEN. Handel Mpij Cert. v. 1000 Koloniale Bank Ned Ind. Haneldsbank D. Reichsbank INDUSTR. OND. BINNENL. Alg Kunstzijde Unie. v. Berkels Patent Calvé Delft Cert. Kücbenm. Acc. Nederl. Ford Philips Gloeil. Gem, Bezit Unilever INDUSTR. OND. BUITENL. Am Smelting Anaconda Ass Gas Electr. Bethleh. Steel Cities Service General Aviation Steel comm. Studebaker U. S. Leatber Zweedsche Lucifers CULTUUR MAATSCH. H V. A Java Cultuur Ned Ind. Suiker Unie Vorstenlanden Dito actions MIJNBOUW. Alg Explor. Mij. Boeton i Rediang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr. Kon Petr. Perlak i Continental Oil i Shell Union i RUBBERS. Amsterd Rubber Deli Bat Rubber i Hessa Rubber i Serbadiadi lnterc. Rubber t t i SCHEEPVAARTEN. Holl. Amerika lijn Gem Kon. Ned Stoomboot Niev. Goudriaan Scheepvaart Unie TABAKKÉN. Deli Batavia Oostkust Oude Deli Senembab AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka Southern Railw. Cert. Union Pacific Wabasb PROTONG ATIE Êig. •Exdividend. fExclaim. Vo ge Vorige koers 100 V'9/l6 94 83«/4 60f 63$ 97 43 25$ 61 135 75$ 119$ lóf 21Vi6 22^ 6$ 3 4 Wfus 10$ 2%i 6/ 184f 144 89 46$ 32 50 101 f 21 74 140$ 1578/8 1011/g 69/i« 4'/. 471/r l^/s 25 IW/4 l3/* 4V« 28/4 16$ 10$ 65 V, 150'/, 265/g 165'/4 2051/, 83 125/g 85'/, 4i koers pl.m. 1.30 60 62'/, 41 61'/, 4 Vs 130 74 1131/4 16 208/4 31/8 22 6'/, 3 47V» 10'/, 21/s 177 142 8/ 458/4 100 20 70 130 146 100 45'/, 18 25 17 1 63 150 26 165 205 11'/, 38/4 dO. Heden pl.m. pl.m. pl.m. 1.45 2.00 2.15 418/4-2 404-1j 40'/,-$ 4V< 4-V< 112'/,-4 731/, 73'/, 113$ 3/s 112,-3$ Vis 1 201/4-f 21% 2 21'/s-2 218/s-i 6i-9/l6 68/8 177 8 177'/,-8 177'/,-8 99? 100 II III 146'/, 8 146J-7i 146 7 1 1 45/, 45'/, 451/4-J 18/16 - WISSELKOERSEN AMSTERDAM. NIET OFFICIEEL Londen Berlijn Parijs Brussel (Belga) Bazel 4 Weenen p. Seb. 100 Kopenhagen Stockholm Oslo New-York Italië Vorige koers 9.02'/, 59.10 977 34.70 48 12'/, 35 25 49.75 50 00 49 25 2-481/4 pCt. Koers op beden 2 uui 8.98 59.05 9.76'/, 34.6 7'/, 48.12'/» 00 00 49 00 49 00 48.50 2-48Vis 1290 Zooals reeds gezegd is het centr,,m~T~ feestelijkheden op het Alkmaarder M er ker één der mooiste gelegenheden Vww w beoefenen der watersport en als u«h he' water bijzonder geschikt, daar e str'ld- gelukjes" in zitten »geen Zonder hinder voor de in den wedvtr-a zijnde vaartuigen, kunnen de races ov» 1 van dichtbij gevolgd worden, terwijl er ruim schoof gelegenheid is om aan te schieten Gt n het groote sportieve succes van w 40-jarig jubileum der Z. Z. V., dat bij dp meeste zeilers nog als een uniek feest in het geheugen ligt, en de belangstelling die thans reeds voor de komende feesten heerscht twijfelen wij niet of ook deze zeilersréunie zal weer ten volle slagen. Voor watersportbeoefenaars is het dus zaak hun Pinksterdagen voor het Alkmaar der Meer te reserveeren. Een radio-telegram! Het Alcmaria-lid Buurs, officier-machinist aan boord van het s.s. „Traganus" kon Za terdagavond niet op den feestavond komen omdat zijn boot hem ergens in het Zuidelijke deel van den Atlantischen Oceaan vasthield Toch vergat hij Alcmaria niet en dank zij de meest moderne techniek verzond hij een radio-telegram naar Alkmaar. Helaas kon hij Scheveningen niet „krijgen", zoodat een andere boot, de „Barneveld" als „overgang, station" moest dienst doen. En zoo kreeg Alcmaria van haar lid Buurs uit den Oceaan via Barneveld" en Scheveningen Zaterdag avond een telegram, waarin de beste wen- schen voor den feestavond werden uitgespro ken. 't Was jammer, dat dit telegram niet aan de Harmonie werd bezorgd, dan had het voorgelezen kunnen worden. Hoe het ook zij dergelijke leden kan Alcmaria niet missen' Op duizenden K.M. afstand nog denken aan je club, dat moet toch wel groote clubliefde beteekenen. GEBOREN: Petrus Josephus z. v. Derk Johannes Woldendorp en Johanna Maria van den Aakster. Jan z. v. Cornelis Bakker en Aafje Krijgsman. Barta Anna d. v. Bartholomeus Heiblom en Anna van Staten. Jacob en Jan zoons van Jacob Blom en Trijntje Beers. Hiltje d. v. Jozef van Houten en Nanda Brouwer. 1 VULKANISCHE UITBARSTINGEN. Op het eiland Banda Neira werden vulka nische uitbarstingen waargenomen, welke vergezeld gingen van aardbevingen en aard- scuivingen. Gemeld wordt, dat de bevolking de dorpen verliet en schuilplaats zocht in de bosschen. Er hebben zich volgens Aneta aan het Hbld. nieuwe kraters gevormd. Heden zijn ingekomen de navolgende verzoeken om VERLOF tot den verkoop van alcoholhoudender! drank, anderen dan sterken drank voor gebruik ter plaatse van verkoop in de achter de na men vermeld j perceelen: C. V. VICTORIA", Stat ionsweg 60. C. V. VAN DER VIS Co„ Lange' ofr»QQ+ C. V. P BULLOOPER Co„ Zout- straat 6 C V. KLERK CoKoorstraat 6. C. V. G. WEDER Co Heeren- straat 10. C. V. J Q. KROON Co.( Spanjaard straat 10. C. L ADMIRAAL Co. Krebbe- steeg 6. C. DEKKER Co Bergerweg 10. Binnen twee weken na dagteekening dezer kan een ieder schrifteliik bezwaren tegen het verleenen van deze verloven indienen. Alkmaar 14 Maart 1932. Burgemeester en Wethouders van Alkmaar, \Y ENDELAAR, Burgemeester. KOELMA, Secretaris. DE DOODSLAG IN DE WAGEN STRAAT. De advocaat-generaal van de hooge raad mr. Berger, concludeerde heden in de zaak van D. P. die veroordeeld is in hooger beroep door het Haagsche ge rechtshof tot 4 jaar gevangenisstraf we gens zware mishandeling den dood ten gevolge hebbende van zekere N. ge pleegd in den nacht van 15 op 16 Juni 1931 in de Wagenstraat te den Haag. In eerste instantie was verdachte door de rechtbank te den Haag vrijgesproken. Mr Berger concludeerde tot vernietiging va:, het arrest en verwijzing der zaak naar een ander gerechtshof.

Alkmaarsche Courant | 1932 | | pagina 8