Amstecdamsche Si eiics .58imtenlan Si? £cuMo(m mVjteUelt Gisteravond hebben een tweetal re- 8/< HOORN. Bij kon. besluit is de eeremedaille van de Orde van Oranje-Nassau in zilver toe gekend aan den heer T. Eelspeel. mees terknecht aan de zoutziederij „de Toe komst". De muziekvereeniging „Kunst na Arbeid" heeft voor een volle Parkzaal een uitstekend geslaagd donateurscon cert gegeven. Wegens bedanken van den heer Richard Heucheroth als directeur, stond de vereeniging ditmaal onder leiding van haar vorigen directeur, den heer G. Boedijn te Veendam. NIEUWE NIEDORP. De gemeenteraad benoemde tot wet houder den heer G Gayaard Tot lid van den raad werd geïnstalleerd de heer J. B de Jong Wegens verminderde op brengst van opcenten op de gemeente fondsbelasting ongeveer 1000 besloot de raad de progressieheffing van op centen op de Gemeentefondsbel. 50 tot 80 te laten vervallen en te heffen 80 op centen; voorts tot plaatsing der gemeen te in de derde klasse en tot verhooging van de opcenten op de vermogensbelas ting van "20 op 50 WATERSCHAP „DE VIER NOORDER KOGGEN". In de vergadering van heemraden en hoofdingelanden van het Waterschap „De Vier Noorder Koggen" heeft men door het toepassen van tijdelijke, door den crisistijd genoopte salarisverminde ring (nl. dat van den Dijkgraaf met 'f 200 en de jaarwedden der heemraden met 30 alsmede van arbeiders in los sen dienst met 10 mede door bezui niging op huishoudelijke kosten, voor- deelige inkoopen van straatklinkers, vrij gekomen gelden door overdracht van Westfriesche dijken en opheffing stoom tram SchagenWognum de belasting heffing weten te verlagen met 2.per HA. De omslag voor 1932 werd vastgesteld per H.A. Koggebeheer 1, Bemalingsbe- heer 5.50 en Wegenbelasting op 6. Te zamen op 12.50 per H A. welk bedrag in December zal worden geind. WERVERSHOOF. Een collecte voor het crisiscomité gehouden te Wervershoof en Onderdijk heeft tezamen 424.80 opgebracht. HEERHUGOWAARD. In plaats van den heer W. v. d. Berg die naar Heiloo is overgeplaatst, is tot stationschef alhier benoemd de heer J. Vermateren van Dubbelaam. DE VALSCHE MUNTERS TE ROTTERDAM. Ook valsche gouden tientjes en kwartjes en dubbeltjes. Eenige aan gehoudenen hebben reeds bekend. Nog steeds komen op het hoofdbureau van politie te Rotterdam valsche rijksdaalders binnen en wel in hoofdzaak van de banken, waaruit mag worden geconcludeerd, dat de munten door de valsche munters zoo goed zijn nagemaakt, dat het publiek deze munten gemakkelijk in ontvangst kon nemen. De rijksdaalders hebben alle een te groot randschrift, dat met slagletters is aange bracht. Deze letters zijn in beslag genen bij den hoofdverdachte, die in de Millinck- straat woont. Enkele van de zes aangehoudenen hebben reeds een bekentenis afgelegdde hoofddader blijft ontkennen. Ten aanzien van dezen ver dachte is nog gebleken, dat hij een werk plaats had onder den vloer van zijn buren, een doofstomme man en een doofstomme vrouw. Er is een gat gemaakt in de fundee ring, dat weer met losse steenen werd opge vuld, wanneer het werk klaar was. Voorts is gebleken, dat er door het complot ook gouden tientjes zijn vervaardigd. Reeds zijn er eenige gouden tientjes in beslag geno men. Bij een van de verdachten is een broche met een valsch gouden tientje gevonden Reeds geruimen tijd zijn de valsche munten uitgegeven. In den tijd van de huurstakin- gen, in September van het vorige jaar, had ae hoofdverdachte, zooals uit het onderzoek is gebleken, een pot vol valsche dubbeltjes en valsche kwartjes onder zijn berusting. De matrijzen voor de valsche munten zijn zeer goed gemaakt. De beeldenaar van de munten werd gepolijst. Nog steeds komen er vooral van de tram aanzienlijke aan tallen valsche dubbeltjes en kwartjes bij de politie binnen. Het is niet uitgesloten, dat er nog eenige menschen in verband met deze valsche mun- terij zullen worden aangehouden. WEER AAN HET WERK. De werkzaamheden aan de stop-gezette fabrieken van de N. V. Vereenigde Swalmer- dakpannenfabrieken zijn thans gedeeltelijk hervat. De meeste arbeiders zullen in de ko mende week weer worden te werk gesteld. MIJNONGELUK. Een houwer doodgedrukt Gisternacht is in de ondergrondsche wer ken van Staatsmijn Hendrik te Brunssum de meesterhouwer H. Niessen tusschen een ont spoorden wagen van een passeerenden kolen- trein en den zijwand der galerij bekneld ge raakt en bekwam daarbij zwaar inwendig letsel, ten gevolge waarvan hij spoedig over leed. De getroffene was 56 jaar oud, gehuwd en Ehiitscher. Hij woonde te Brunssum. ONAFHANKELIJKE SOC. PARTIJ Te Hilversum De heer N. Nathans heeft wegens de scheu ring in de*s.d a.p. zijn lidmaatschap van den Hilversumschen gemeenteraad neergelegd. Te Zutphen is een afdeeling opgericht met aanvankelijk 84 leden. Twee raadsleden, de heeren F. C. Gies en J. F. Scherpenhuizen htfcben zich daarbij aangesloten. De heer Gies werd tot voorzitter gekozen. Te Haarlem is in een bijeenkomst van on geveer 200 personen een afdeeling opgericht. DOOR DEN BLIKSEM GEDOOD. In de omgeving van Venray heeft Donder dagmiddag een zwaar onweer gewoed. Nabij Vorst werden drie arbeiders op het veld ge troffen. De 28-jarige Laenen was op slag dood, een andere werd aan een arm gewond en de derde kwam met den schrik vrij. HET CONFLICT IN DE TEXTIEL INDUSTRIE. De katholieke bond dringt op her vatting der werkzaamheden aan. Het bestuur van den R.K. Textielarbeiders- bond „St. Lambertus'' heeft een schrijven aan alle stakende leden verzonden, waarin wordt gezegd, dat langer doorzetten van den strijd totaal doelloos en onverantwoordelijk moet worden geacht. Dinsdag 5 April zullen de fabrieken worden opengesteld en allen le den wordt in hun eigen belang aangeraden den arbeid dan te hervatten. Hiervoor is noo- dig, dat een aangehechte strook door de sta kende leden van „St. Lambertus" zoo duide lijk en volledig mogelijk wordt ingevuld en uiterijk Zaterdagmiddalg 12 uur bij het afd. bestuur ter plaatse wordt bezorgd. Degenen, die deze strook niet wenschen in te vullen, dragen, aldus het schrijven, zelf de volle ver antwoordelijkheid, voor de mogelijke schade lijke gevolgen dezer nalatigheid. Het hoofd bestuur van „St Lambertus" verklaart zeer nadrukkelijk, geen enkele verantwoordelijk heid op zich te nemen voor de gevolgen van het niet invullen van het formulier of het niet-hervatten van den arbeid, nadat hiertoe een oproeping van den werkgever is ontvan gen. Na Dinsdag geen uitkeering meer aan stakers. Van Dinsdag a.s. af wordt de stakingsuit- keering stopgezet. Invulling van de genoemde strook en bezorging bij het afdeelingsbestuur beteekent tevens aanmelding tot werkhervat ting, zoodat verdere aanmelding tot werkher vatting voor de leden van „St. Lambertus" overbodig is. Aldus is met de werkgevers overeengekomen. De werkgevers zullen be richten, of men Dinsdag of op een anderen datum den arbeid kan hervatten Zij, die Dins dag den arbeid op de fabriek nog niet kunnen hervatten, zullen ook na Dinsdag in eenigen vorm uitkeering ontvangen. Het schrijven besluit aldus: „De geheele katholieke arbeidersbeweging heeft zich met het standpunt, door ons hoofdbestuur inge nomen, vereenigd. Hij, die zich zou verzetten tegen ons dringend advies, verzet zich der halve tegen het belang der katholieke arbeids- beweging en zal de consekwenties daarvan moeten aanvaarden". Christelijke arbeiders, die het werk niet hervatten, worden geroyeerd. Het hoofdbestuur van den Ned. chr. tex- tielarbeidersbond „Unitas" zal de namen van alle leden opgeven, daar aangenomen wordt dat allen bereid zijn het werk te hervatten. Zij, die niet aan het werk zullen gaan, die nen dit aan het afdeelingsbestuur mede te deelen. Hun naam zal dan worden geschrapt. Verdere aanmelding is voor de leden van „Unitas" niet noodig. De Federatie en de doorstokende confessioneelen. Vanmorgen hield de Landelijke Federatie xan Textielarbeiders een door eenige duizen den personen bezochte meeting op het Van Heekplein. Medegedeeld werd, dat de Fede ratie zich met kracht zal verzetten tegen de werkhervatting en dat aan het bestuur van „De Eendracht" zal worden voorgesteld, 10 pCt. van de steunuitkeeringen te storten in een strijdfonds, waaruit de stakende r.k. en chr. arbeiders, die geen uitkeering meer zul len ontvangen, gesteund zullen worden. EEN SMOKKELBEGRAFENIS. Demonstratie van smokkelkameraden. Donderdag is te Straelen (D.) de smok keiaar J. Hüsman uit Mörs, die i.1. Zondag met een smokkelauto de grens wilde passee- ren en toen door de douanebeambten weid neergeschoten, begraven. De verontwaardi ging over deze handelwijze van de douane was zeer groot onder de collega'ssmokkelaars en op de begrafenis kwam dit tot uiting Een stoet van ongeveer 150 smokkelaars ver gezelde het slachtoffer naar zijn laatste rust plaats Na afloop van de begrafenisplechtigheid trokken de talrijke smokkelaars in groote Iastauto's naar de plaats, waar het slacht offer neergeschoten was en demonstreerden daar voor de barakken, waarin de hulp douane is ondergebracht. Een muziekcorps had zich bij de demonstranten aangesloten en onder het spelen van „Ich hatt' 'nen Ka meraden" defileerden zij voor de woningen IN BRAND GERAAKT. Een dienstbode, die in een woning aan de Cronjéstraat te Arnhem aan het strijken was, kwam te dicht bij een gasccmfoor, waardoor haar kleeren vlam vatten. Tevergeefs werd getracht de vlammen te dooven. Tenslotte snelde de dienstbode de straat op en liep een garage binnen. Daar werd zij met water over goten. De dienstbode, die zware brandwon den had gekomen, werd naar het gemeente ziekenhuis vervoerd. HET KORTINGSWETJE EN DE AMBTE NAARSSALARISSEN. B. en W. van Amsterdam zullen met het georganiseerd overleg over verlaging gaan onderhandelen. Naar de N. R. Crt. verneemt, hebben B. en W. van Amsterdam in hun gistermiddag gehou den vergadering de houding besproken, welke Amsterdam zal aannemen ten opzichte van het kortingswetje. Besloten is onderhandelingen te openen in het georganiseerd overleg om tot een verlaging van de loonen en salarissen van het gemeentepersoneel te geraken. Daarbij cal worden gewezen op den slechten fioancieelen toestand van de gemeent*- Het Volk meldt: Donderdagavond heeft de federatievergade ring der s. d. a. p. haar standpunt bepaald ten aanzien van den toestand, die door het van kracht worden van het Kortingswetje is ont staan. Na uitvoerige discussie werd besloten, dat ook in deze nieuwe omstandigheden het alge- meene standpunt van partij en vakbeweging moet worden gehandhaafd, zoodat de s. d. a. p. te Amsterdam onder geen voorwaarde en op geen enkele wijze aan loonsverlaging voor het gemeentepersoneel haar medewerking zal ver- leenen. DE ZIEKTEWET EN DE LOSSE ARBEIDERS. Vragen van den heer Drop beiref- jende de onverbindbaarheid van het Kon. besluit van 27 Februari 1930. Het Tweede Kamerlid Drop heeft tot den mi nister van arbeid, handel en nijverheid de vol gende schriftelijke vragen gericht: 1. Heeft het de aandacht van den minister, dat de centrale raad van beroep art. 4 van het Kon. besluit van 27 Februari 1930, bevattende de bepaling, dat losse arbeiders onder bepaalde omstandigheden aanspraak op ziekengeld be houden indien zij in de twee maanden onmid dellijk voorafgaande aan het einde der verze kering ten minste 16 kalenderdagen in loon dienst arbeid hebben verricht, in strijd heeft verklaard met art. 52 der Ziektewet, zoodat het vermelde artikel van het Kon. besluit geen toepassing kan vinden, daar het „een onder werp regelt, waarvan de regeling niet aan den algemeenen maatregel van bestuur is overge laten?" 2. Weet de minister, dat daardoor onder meer zoo goed als alle havenarbeiders te IJmuiden in strijd met de bedoeling der Ziek tewet niet verzekerd blijken te zijn of als voor hen premie wordt betaald, geen recht op zie kengeld kunnen doen gelden? 3. Is de minister, indien beide voorgaande vragen bevestigend worden beantwoord, bereid ten spoedigste zoodanige wetswijziging voor te stellen, dat uitsluiting van losse arbeiders van de verzekering volgens de Ziektewet niet ver der mogelijk is? DE ZOMERTIJD. Het Tweede Kamerlid Braat heeft tot den minister van binnenlandsche zaken en land bouw de volgende vraag gericht: Is de minister bereid ten spijt van zijn eigen opvatting over deze materie, een onderzoek in te stellen bij de directie van de Nederlandsche Spoorwegen, of afschaffing van den zomertijd ten aanzien van de dienstregeling van de trei nen bezwaren zou veroorzaken, indien men de plannen van de regeering dienaangaande weet vóór de samenstelling van de dienstregeling? DE GEMEENTE BEERTA IN FINANCIEELE MOEILIJKHEDEN. De salarissen van het gemeenteper soneel niet uitbetaald. De gemeente Beerta verkeert op het oogen- blik in ernstige financieele moeilijkheden Behalve verschillende andere noodzakelijke uitgaven konden ook de salarissen van net gemeentepersoneel niet worden betaald. De gemeente heeft verscheidene pogingen ge daan om kasgeld te krijgen, doch zonder resultaat. Ook het rijk vond ge entermen aanwezig, om i nte grijpen. TEGEN EEN PSEUDO-MOERDIJK- KANAAL. Besloten is, voor de verschillende plaatsen op de Veluwe comité's van actie te vormen tegen een Moerdijk- of een pseudo-Moerdijk- kanaal. In deze gemeente is reeds een comité gevormd, waarin behalve de geestelijken van alle gezindten personen van elke politieke kleur hebben zitting genomen. DE UITVOERING VAN DE ZUIDERZEESTEUNWET. De Generale Commissie oordeelt, dat dezen zomer de Zuiderzeevis- seherij op de gewone wijze en in den normalen omvang kan worden uit geoefend. De Generale Commissie, bedoeld in artikel 3 van de Zuiderzeesteunwet is van oordeel dat, door de aanwezigheid van voorjaars haring de haringvisscherij door de Zuider- zeevisscrers nog op normale wijze en in haren gewonen omvang kan worden uitgeoefend, en dat wanneer in de tegenwoordige omstan digheden aan Zuiderzeevisschers of aan hun gezinnen voldoende middelen tot levenson derhoud gaan ontbreken of ontbreken, zulks redelijkerwijze niet kan geacht worden te zijn een gevolg van de afsluiting van de Zuider zee; zij heeft daarom goed gevonden nader te beschikken, dat de geldelijke tegemoetkomin gen als bedoeld in art. 13 van de Zuiderzee steunwet, welke door haar met ingang van 14 Februari j.1. werden toegekend aan Zuider zeevisschers, niet -zullen worden uitgekeerd over een door haar nader te bepalen tijdvak, aanvangende op 3 April. WAARSCHUWING. De Burgemeester van Enkhuizen waar schuwt tegen het aanknoopen van relatiën met Jacob Mulder, lotenverkooper, wonende Morschkade 12a, Leiden, die zoogenaamde Hollandsche GrondcTedietloten te koop aan biedt op afbetaling en daaxbij voorloopige koopbewijzen afgeeft. Deze aanbieding ge schiedt herhaaldelijk onder bedriegelijke voorgevens. Meerdere personen zijn hiervan reeds het slachtoffer geworden. TE ARNHEM EEN VIJFTAE INBREKERS GEARRESTEERD. In een huis aan de Monnikensteeg te Arnhem werd dezer dagen ingebroken. Een aantal zilveren voorwerpen werden vermist. De Arnhemsche politie heeft thans een drietal personen gearresteerd, die behalve deze inbraak nog een aan tal vroegere inbraken op hun kerfstok hadden. Het drietal is ter beschikking vari de Justitie gesteld politie chercheurs twee personen op heeterdaad betrapt, die poogden in te breken in een winkel aan de Steenstraat. Ook dit twee tal is achter slot en grendel gezet. 2875 VERMIST. De vervoeder wordt door vastgehouden. De vrachtrijder V. die zich met 2875, welke toebehoorden aan de eierveiling- vereeniging te Beek en Donk, naar Hel mond had begeven, bemerkte bij aan komst aldaar dat het geld uit zijn tasch was verdwenen. De politie werd direct van dit feit in kennis gesteld. Het on- dt ,-zoek bleef tot gisteravond zonder re sultaat. V. wordt door de politie vastge houden, terwijl huiszoeking bij hem is gedaan. A. C. A. VAN VUUREN t In der. ouderdom van 67 jaar is heden nacht te Den Haag overleden de heer A. C A. van Vuuren, lid der Tweede Kamer en oud wethouder van 's-Gravenhage De lieer v. Vuuren werd den 20sten Maart 1865 te Katwijk aan den Rijn geboren en be zocht aldaar het r.k. gymnasium. Na zijn studiën aan de universiteit te Leuven werd hij journalist en Kameroverzichtschrijver van De Tijd en de Residentiebode. Tal van openbare functies bekleedde hij verder. Zoo was hij voorzittei van de com missie van toezicht op de Algemeene lands drukkerij, voorzitter van de Legercommissie, lid van de Algemeene Armencommissie, enz., enz. De overledene was ridder in de orde van den Nederlandschen Leeuw. Zijn opvolger in de Tweede Kamer is de heer IJ- Keestra, burgemeester der gemeente Culemboig. WIERINGERWAARD. Stierenkeuring. Onder het genot van een vroolijk voor jaarszonnetje werd voor de fokvereen Wie- ringerwaard Vrijdagochtend de veekeuring gehouden. Het uitstekende terrein werd uit gebuit om aan een vrij talrijk publiek uit vele deelen onzer provincie en ook daarbuiten het af te zetten mannelijk materiaal te vertoonen. In deze omstandigheid wordt door mensch en dier het beste beentje voorgezet. Welke der beide zoo bekende stieren Frans 126 of Wodan Jan 5 levert de beste resul taten. Of het eindoordeel heden wel kon val len, mag ten zeerste betwijfeld worden. A i de ^reeniging reeds voor- af had besloten aan Frans 126, die in achit. erende conditie werd voorgebracht de voor. keur te geven. In uiterlijk schoon vooral als showdier (bijna was er diertje geschreven) heeft hij veel voor bij de veel robustere Wo- dan Jan 5, wiens achterbeenen een vrij be denkelijke fout vormen. Als er een oppassers- of geleidersprijs voor hun verzorgers had moeten worden uitgekeerd, zouden R L Wayboer en Daan Kaan deze zeker gedeeld hebben. Hun werk was af. Of in de 4 twee-jarigen wel een dergelijk naar voren komend vaaerdier schuilt is wet aan eenige twijfel onderhevig, toch oordeel- de de jury de 3 navolgende voldoende tot ruim voldoende om in het stamboek in te schrijven. Wodan Meine gefokt door Gem. Dekker Oosterblokker, eigenaar Daan Kaan Kz! Albert 18 van Albert Kaan gefokt door Jm. Blaauboer Hz. te Schagen en Frans 163 van C. Spaans Kz. gefokt door F. A. F. Groneman. Een in het geheel keurige collectie vormde de éénjarigen. De keuring hiervan leverde verrassingen. Een twee tegen een geruilde stier viel reeds spoedig uit, terwijl het extra span beide de eerste proef doorstonden. Toen echter bij een dezer een zwart vlekje ontdekt werd, deelde de tegenpartij in het De Matste en zeker voor den Wieringer- waard mooiste verrassing was dat van de 18 gepresenteerde stieren (3 afwezig 1 ge schandvlekte) er 11 ingeschreven werden. Sommigen zullen de staart wel wat slee- pend gevonden hebben en nog liever de paar laatste lidjes geamputeerd hebben gezien. De jury zal wel haar gegronde motieven hebben gehad om zoo welwillend te zijn. Goedgekeurd werden (ongeveer in volg orde: Frans Max 55 van N D Kaan, een excel lent dier met best type. Wodan Frans 14 van dezelfde, gefokt door A. Rot, om de productie mogelijk voor velen te hoog geplaatst. Wo dan Frans 6 van K. Schenk. Frans Max 33 van C. R. Blaauboer. Frans 146 van F. A. F. Groneman. Frans Max 49 van Nic. Kaan Kz. Frans Dirk 24 van C. Spaans. Frans Max 39 van N. D. Kaan. Frans Max 35 van Tb. Kaan J.Az. gefokt door Nic Kaan. Wo dan Jan 8 van Jn. Schenk en Frans 186 van F. A. F. Groneman. Kijken wij naar de vaderdieren dan gaf Wodan Jan 5 ons de nrs. 2, 3 en 10 uit 4 gekeurden en Frans 126 de nrs. 1, 4 en 8 uit 6 gekeurden. Wie wil hieruit een conclusie opbouwen. Een afzonderlijke groep vormde de adel lijke doch wat weinig mannelijke nazaten van Frans 150 en Frans 151. van 2 April Opgave van loordhollHiithch l,Mntlt>oiifV ereillel (Ontvangen per draadlooze teleloon). 1 V. STAATSLEENINGEN. 5 o/o Nedeil. 1.32 AVt Nederl. 1917 4 1931 BANK-1NSTELL1NGEN. Handel Mpij Cert. v. 1000. Koloniale Bank Ned Ind Haneldsbank D. Reicbsbank INDUSTR. OND. B1NNENL. AIg Kunstzijde Unie. v. Berkels Patent Calvé Delft Cert. Küchenm. Acc. Nederl Ford Philips GloeiL Gem Bezit Unilever INDUSTR. OND BU1TENL. Am Smelting Anaconda Ass Gas Electr. Betbleh Steel Cities Service General Aviation Steel comm Studebaker U S Leatber Zweedsche Lucifers CULTUUR MAATSCH. H V. A Java Cultuur Ned Ind. Suiker Unie Vorstenlanden Dito acttons MIJNBOUW. Alg Explor. Mij. Boeton Rediang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr. Kon Petr Perlak Continental Oil Shell Union RUBBERS. Amsterd Rubber t Deli Bat Rubber Hessa Rubber Serbadiadi Interc. Rubber i i SCHEEPVAARTEN. Holl. Amerika lijn Gem Eig. Kon. Ned Stoomboot Niev Goudriaan Scheepvaart Unia TABAKKEN Deli Batavia Oostkust i Oude Deli Senembah AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka Southern Railw. Cert Union Pacific t Wabash t s i Vorige koers 10 9a>/, 93Vs 71 54 -9/2 92 338/, 2j 55 3 100 06'/, 4 li 12 13 -8/s lbl/8 5*/l '#/s 39 y9 '8/s 2V, 19»/, Koers van heden te: pl.m. 10.30 pl.m 10.45 pl.m. 11.00 pl.m. 11.15 54 57 1 1 1 1 1 i i 1 i - 32i/s - 33 41 100 65/, 10» 2*/l 617,-3 lUlz'/, 2»/, 63»/, 99 1- vu 631/2 991 109 12 13 ^3-VlC 12-3 19 V, 187/s is»/, 40 2'/i 1717, 125 b0 431/g 76 50 HU/, 120 78 42 111»/, 16»/, 72 'O"1/, IJ -2 117 129»/, 957, 6 3'/, 116 150/, 93 3'/, 37Vs 8% 117, 10 35»/, 9 10 10 3»/< 27/s 12 127, 561/, 56'/, 116'/, 16 1/5 151V, 110 12 126 153 67 108/, 707/8 2"/, ~9 70'/, 3 25/ig - 161-71 :63-9 63'/,-? 110'/,- 110 128 9'/ 95'/, 2/'/,-8 3y, 8 •Exdividend. t Ex claim. 2Vs Heden 1 WISSELKOERSEN AMSTERDAM. PROLONGATIE Vorige koers 1 dCi. pCt NIET OFFICIEEL Londen Berlijn Parijs Brussel (Belga) Bazel Weenen p. Scb Kopenhagen Stockholm Oslo Now-York 100 s s s Vorige koers 9.41 58.86 9.741/, 34.CO 48.071/j 52 00 51 U0 30 00 Koers op heden 2 uur 9.36 58.75 9 741/, 34 60 4810 51.50 50 50 49.T5

Alkmaarsche Courant | 1932 | | pagina 12