Aqmda Amstecdamsdie !B eucs vv. *pMMicatie$ Bescherming tongriep, JCunst jen Wetenschap lüeec&ecicht Stad eti Omgeving. Dinsdag 12 April. 7.30 uur, Cinema Americain: Het schan daal om Eva (pikant); boven 18 jaar. 7.30 uur, Alkmaarsch Bioscoop-Theater: lm Westen nichts Neues (anti-oorlogsfilm); boven 18 jaar. 7.30 uur, Victoria-Theater: Mevrouw en haar chauffeur (kom.); voor eiken leeftijd Zaal O. de Vries te Oterleek, uitvoering Kunst naar Kracht. Woensdag 13 April. 7.30 uur, Cinema Americain: Het schan daal om Eva (pikant); boven 18 jaar. 7.30 uur, Alkmaarsch Bioscoop-Theater: lm Westen nichts Neues (anti-oorlogsfilm); boven 18 jaar. 7.30 uur, Victoria-Theater: Mevrouw en haar chauffeur (kom.); voor eiken leeftijd. 8 uur, Waakt en Bidt, verg. Ned. Mid- dernachtzendingsvereeniging, spreker de heer Hartendorf. teruggeven van de baby, begreep dat de zgn. ontvoerders hem een poets hadden gebakken. Er zijn ook menschen die gelooven dat Lindbergh toch werkelijk te doen heeft gehad met de ontvoerders van zijn kind. De kinder- roovers zouden echter door de groote waak zaamheid van de officieu'se en officieele poli tie weerhouden zijn om het kind terug te bren gen. Ook is er een theorie dat een concurree- rende bende zich meester gemaakt heeft van het kind nadat het door de ontvoerders op de afgesproken, eenzame plaats was achterge laten. Zekerheid is dus nog §teeds niet te krijgen Is het waar, dat Lindbergh niet met „chan teurs" te deen had en wel met de ontvoerders van zijn kind, dan is weer gebleken hoe open baarheid en onbescheidenheid van het pu bliek schadelijk zijn voor Lindberghs zaak. EEN ERFENIS UIT AUSTRALIË. De „Leipziger Neusten Nachrichten" be vat het bericht, dat in Australië een mil- lionair is overleden, die een bedrag van 320 millioen Mark nalaat, waarvan een groot ge deelte naar Duitschland komt, omdat daar een vrij groot aantal der erfgenamen woont Verdeeld onder alle rechthebbenden ontvangt elk der erfgenamen een bedrag van 4 mil lioen Mark.. Een der gelukkigen is de sedert eenigen tijd te Leiozig woonachtige werk- looze cellist Gustav Emil Schoene, die aan vankelijk te Eilenburg woonde, doch in het begin van dit jaar naar Leipzig verhuisde Schoene heeft nog vijf familieleden, die even eens elk een bedrag van vier millioen Mark erven en waarvan de meesten ook reeds ge- ruimen tijd werkloos zijn. Schoene zelf is 47 jaar oud. DRANKWET. (Staatsblad 1931 nr. 476). Heden is ingekomen een verzoek van J. M. ffUIBERTS, alhier, om hem een tapvergun- ning te verleenen in het perceel LINDEN- LAAN nr. 104. Binnen twee weken na dagteekening dezer bekendmaking, kan een ieder schriftelijk be zwaren tegen het verleenen eener vergun ning indienen. Alkmaar, 12 April 1932. Burgemeester en Wethouders van Alkmaar, WENDELAAR, Burgemeester. A. KOEL MA, Secretaris. HINDERWET. Bij besluit van heden is de beslissing op het verzoek van B. KOOMEN, alhier, om vergunning tot het oprichten van een SLA GERSWERKPLAATS, met plaatsing daar in van een rookhok en een electromotor van 4 P.K. voor het in werking stellen van diver se machines, in het perceel KREBBE- STEEG nr. 3, VERDAAGD. Alkmaar, 12 April 1932. Burgemeester en Wethouders van Alkmaar, WENDELAAR, Burgemeester. A. KOEL MA, Secretaris. HINDERWET. Heden is op de gemeente-secretarie ter in zage gelegd een verzoek met bijlagen van H. H. MEIJER, alhier, om vergunning tot het oprichten van 'n WASCH- EN STRlJK- INRICHTING, met plaatsing daarin van een hoogedruk stoomketel en één electro-mo- tor van 3 P.K., voor het in werking stelien van twee waschmachines en een centrifuge, in het perceel STUARTSTRAAT nr. 68. Bezwaren tegen deze oprichting kunnen worden ingediend ten Stadhuize dezer ge meente, mondeling op DINSDAG 26 APRIL A.S., voormiddags te ELF UUR, en schriftelijk vóór of op dien tijd. Gedurende DRIE DAGEN vóór gemelden dag kunnen de verzoeker en hij, die bezwaren heeft inge bracht op de secretarie dezer gemeente van de terzake ingekomer) schrifturen kennis nemen. Alkmaar, 12 April 1932. Burgemeester en Wethouders van Alkmaar, WENDELAAR, Burgemeester. A. KOEL MA, Secretaris. HINDERWET. Heden is op de gemeente-secretarie ter in zage gelegd een verzoek met bijlagen van B. KOOMEN, alhier, om vergunning tot het uitbreiden van een SLAGERSWERK PLAATS, door bijplaatsing van 2 electro- motoren van resp. 3 en 1 'A P.K., voor het in werking brengen van diverse machines, in het perceel KREBBESTEEG nr. 3. Bezwaren tegen deze uitbreiding kunnen worden ingediend ten Stadhuize dezer ge meente, mondeling op DINSDAG 26 APRIL a.s., voormiddags te ELF UUR, en schriftelijk vóór of op dien tijd. Gedurende ,DRIE DAGEN vóór gemelden dag kunnen de verzoeker en hij, die bezwaren heeft inge bracht op de secretarie dezer gemeente van de terzake ingekomen schrifturen kennis nemen. Alkmaar, 12 April 1932. Burgemeester en Wethouders van Alkmaar, WENDELAAR, Burgemeester. A. KOELMA. Secretaris. keelontsteking en verkoudheden Bij apotheken tn drogisten V.A.R.A.-PROPAGANDA AVOND. Door samenwerking van het Instituut voor Arbeidersontwikkeling, afd. Alkmaar en V.A.R.A. was er voor gisteravond in 't Gul dén Vlies een propaganda-avond aangekon digd. Te ruim 8 uur opende de heer Kopt met een welkomstwoord aan medewerkenden en aanwezigen deze bijeenkomst, waarna het VARA-septet optrad Onder leiding van Is. Eyl voerde dit ensemble, waarvan sommige leden meer dan één instrument bespelen, een viertal nummers uit, n.1 'n Marschlied van Hugo de Groot dat a! heel gauw werd mede gezongen; Wiener Blut, wals van Strauss; Souvenir de Capri, van Becce en Frohsinn aus der Bergen, tyroler potpourri van Fetras lichte kost dus, maar uitstekend uitgevoerd door bekwame musici. De pianist, Karl Franck, gaf later nog een staaltje van zijn kunnen door de zeer goede vertolking van de Fantasie-impromptu van Chopin. Kees Bakker declameerde heel mooi een uitvoerig fragment uit Allerzielen van Heijermans, het maakte op het talrijke pu bliek grooten indruk en gaf na de pauze een humoristische schets „Inkwartiering". J. W. Lebon hield een gloedvolle propa- ganda-rede die meermalen door krachtig applaus werd onderbroken. Het Septet vol tooide het programma door nogmaals eenige nummers te spelen. A. K. EEN GEDENKRAAM ONTHULD TE HElLOO. De heer Maas Geesteranus 70 jaar. In verband met den 70sten verjaardag van den oudsten wethouder van Heiloo, den heer A. J. C. Maas Geesteranus (zooals wij reeds mededeelden) was hedenmorgen tegen elf uur een speciale raadsvergadering be legd, waarin de jubilaris werd gehuldigd. Alle raadsleden, behalve de beide sociaal democraten, hadden aan de uitnoodiging ge volg gegeven. Van het raadhuis waaiden de vaderlandsche driekleur en de Oranjewim pel. In de raadszaal waren op de groene tafel een drietal bloemstukken geplaatst, die een feestelijken aanblik gaven. Toespraak van den burgemeester. Nadat de heer Bruul, gemeentesecretaris, den heer Maas Geesteranus, die van zijn echtgenoote en beide kinderen vergezeld was, had binnen geleid, sprak de burgemeester, jhr. N. van Foreest, hem ongeveer als volgt toe: Het is mij een voorrecht u allen in deze zaal welkom te heeten, in het bijzonder u, mijnheer Maas Geesteranus, die hier geko men zijt vergezeld van mevrouw uw echtge noote en uw beide kinderen. Wij zijn hier samengekomen om u te hul digen, bij gelegenheid van uw 70sten ver jaardag. Gedurende 23 jaar waart ge lid van on zen raad, steeds zaagt ge uw mandaat ver nieuwen, en in 1916 werd ge gekozen tot wethouder. Het wethouderschap in een voor uitstrevende gemeente als de onze is voor waar geen sinecure en veel van hetgeen tot stand is gekomen danken wij aan uw beleid en uw doorzicht. Ik behoef slechts, om een paar voorbeel den te geven, te memoreeren den aankoop van de Heilooër bosschen. Gij waart het, die het plan daarvoor het eerst opperde, en de onderhandelingen met de Vereeniging tot Behoud van Natuurmonumenten in Neder land werden door u gevoerd. Ook de bos schen tegenover Ter Coulster werden op uw advies gekocht. Dat een en ander veel tijd en moeite vorderde, behoeft geen betoog, steeds hebt ge uw krachten en tijd daar voor beschikbaar gesteld. Ook als voorzitter van de comm. van bij stand van ons electr. bedrijf hebt ge veel en nuttig werk gedaan, en dat genoemd bedrijf thans in zoo'n bloeienden staat verkeert, is voorzeker voor een groot deel aan uw beleid te danken. Voor dit vele werk willen wij u heden op recht dank zeggen, en wij meenden dat wij u een blijvend aandenken aan dezen dag moesten schenken, dat ook voor het nage slacht bewaard zal blijven. Daarom verzoch ten wij aan den architect van ons raadhuis, den heer Saai, ons in dezen te helpen, en droegen hem op uw familiewapen te doen aanbrengen in het venster boven de trap. Spr. hoopte, dat het den heer Maas Gees teranus gegeven moge zijn nog menigmaal dit raam te passeeren als hij de trappen be stijgt die naar de raadszaal leiden, en dat hij nog vele jaren gespaard zal blijven voor zijn familie en het welzijn van Heiloo. Spr. overhandigde den jubilaris een teeke- ning van het gedenkraam en noodigde hem en zijn familie uit het raam in oogenschouw te nemen, dat tot op dit moment aan het oog onttrokken was door een gordijn. Gelukwensch van de commissie van het G E B. De heer I< o s t e 1 ij k sprak mede namens den heer Schuyt, die eveneens lid is van de commissie voor het G. E. B., waarvan de heer Maas Geesteranus voorzitter is. Hij deed dit met eenigen schroom, omdat hij nog slechts kort deel van den raad en van ge noemde commissie uitmaakt. Spr. constateerde, dat het bedrijf onder de uitnemende leiding van den heer Maas Gees teranus een groote vlucht heeft genomen Ter illustratie noemde spr. eenige cijfers: Den 30 Dec. 1912 besloot de raad met eeni ge naburige gemeenten een adviseur aan te stelleu in verband met een aanbieding van de toenmalige K. E. M. inzake levering van electrischen stroom. naar waarnemingen, verricht in den morgen van 12 April. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Met. Instituut te De Bildt. Hoogste barometerstand 772.9 mM. te Valencia. Laagste barometerstand 744.7 mM. te Röst. Verwachting, geldig tot den avond van 13 April Matige Noordelijke tot Westelijke wind; veranderlijke bewolking; nog enkele regen- of hagelbuien; later opklarend en kans op nachtvorst; weinig verandering m tempera tuur overdag. Overzicht. Langzaam trekt de depressie in het Noor den Oostwaarts, gevolgd door den rug van hoogen druk, die in beteekenis nog toeneemt Terwijl van IJsland tot verder Zuidwest- waarts een nieuwe depressie nadert. Op IJs land werd het in het Oosten nog kouder en de koude Noordelijke luchtstroom veroor zaakt sneeuw- en hagelbuien over de Brit- sche eilanden en in onze omgeving. Behalve in Oost-Duitschland is de temperatuur over al onder normaal, het meest in West-Euro pa. Neerslag viel bijna overal het meest in het Zuiden van ons land, waar 14 mM. werd afgetapt. Wanneer de rug van hooge druk zich verder Oostwaarts verplaatst is eenige opklaring te wachten, maar kan daarbij in den nacht de temperatuur tot onder het vries punt dalen. Over enkele dagen is weer stij ging van temperatuur te wachten. Van deze gemeenten was het mèt Heiloo alleen Uitgeest, dat besloot zich aan te slui ten bij dé K. E. M. Spr. noemde het een zeer gelukkigen stap, die toen genomen werd, een stap, waarvan de gemeente nog dagelijks het voordeel ondervindt. De gemeenten, die na dien zich aansloten bij de K. E. M., deden dat onder heel wat minder gunstige voor waarden. De 17 Dec. 1913 is daarom een gelukkige dag, die waard is gememoreerd te worden, vooral thans, omdat immer het be sluit tot aansluiting viel nadat de jubilaris van heden en de heer P. van 't Veer zulks een gebiedende eisch hadden genoemd, met het ontraden van de stichting van een gasfa briek, waaromtrent een onderzoek was inge steld. Het electriciteitsbedrijf, dat in het eerste jaar 280 aansluitingen kreeg voor licht, groeide geregeld en had drie jaar later (1917) ongeveer het dubbele aantal aanslui tingen, waarna nog geregelde stijging viel waar te nemen met 60-jtot 100 (in 1925/26 zelfs 166), zoodat er thans 1367 aansluitin gen zijn voor licht en 83 voor kracht. Het aantal straatlantaarns (gasoline), vóór 1914 een 24-tal, is geklommen tot 186 (electri- sche). Deze groote groei van het G.E.B. is voor een zeer groot deel te danken aan de bekwame en voorzichtige leiding van den heer Maas Geesteranus, die zelfs in de dagen van den grootsten bloei nooit last had van overmoed, maar altijd slechts den geleidelijken weg wilde gaan, waar jongeren wel eens vlugger wilden. Spr. hoopte, dat de jarige nog vele jaren een gestadige toename van het elec- trisch licht zal mogen aanschouwen en me moreerde nog dienst medewerking van de totstandkoming van de gaslevering door Alk maar en van de waterleiding. Als huldeblijk bood hij hem een groote mand roode rozen aan. Felicitatie door de r.-k. raads fractie. Namens de r.-k. raadsfractie voerde de heer Barnhoorn't woord. Hij constateerde, da; zij groote waardeering heeft voor wat de heer Maas Geesteranus in den raad en voor de ge meente Heiloo heeft gedaan, en wees op de jongste wethoudersverkiezing, om aan te too- nen hoe groot die waardeering is. Spr. kende den jubilaris nog slechts kort, maar h^ hem leeren zien als een man van weinig woorden, die op den juisten tijd het gepaste woord weet te zeggen, wat zeker dik wijls beter is dan een lange redevoering op een daarvoor niet geschikten tijd. Spr. eindigde met den heer Maas Geeste ranus nog vele gelukkige jaren te wenschen te midden van het gezin, van welke jaren hij tevens nog vele in den gemeenteraad zal mo. gen zitting hebben. De heer Opdam feliciteert. De heer Opdam, die vele jaren mede raadslid en thans sinds een viertal jaren mede wethouder in Heiloo is, had in die kwaliteiten de groote werkkracht van den heer Maas Geesteranus van nabij kunnen gadeslaan en hij had bewonderd hoeveel tot stand kwam als die er zich vóór spande. Spr. herinnerde ook nog aan hetgeen de jubilaris gedaan heeft inzake verbinding van Heiloo met het kanaal en hij constateerde, dat met volle recht kan worden gezegd: gij hebt veel gedaan in het belang van de gemeente. Spr. hoopte, dat het den heer Maas Geesteranus gegeven zij nog vele jaren te werken voor de gemeente, dié hem dankbaar is. Spr. feliciteerde ook mevr. Maas Geeste ranus en wees erop, dat ook zij veel doet voor de gemeente in haar functie in het burgerlijk armbestuur. Ook voor haar had spr een woord van dank. Een woord van dank van den lubilaris. De heer MaasGeesteranus was dankbaar voor de vele goede en vriendelijke woorden, door verschillende sprekers geuit, en hij constateerde, dat het baantje van jubi laris nog heusch zoo gemakkelijk niet is. Na gedurende dertig jaren rijksontvanger te zijn geweest, was spr. naar Heiloo geko men, en hij had er steeds een prettigen werk kring gehad, wat van zeer goeden invloed op zijn gezondheid is geweest, zóó zelfs, dat hij thans den testamentischen leeftijd heeft mo gen bereiken zonder dat hij last heeft van de kwalen van den ouden dag. Gaarne had spr. den dag van heden soor zich zelf gehouden (hij was voornemisn 8 weest een flinken fietstocht te maken) maar hij dankte voor de goede bedoeling, die bij deze huldiging heeft voorgezeten. Het was spr. een groote voldoening, dat Heiloo, hetwelk hij als een gehucht had lee ren kennen, is uitgegroeid tot een van de «i varendste gemeenten des lands, een tra dorp met een groote toekomst. Spr. was over tuigd, dat nog zeer velen zich zuilen voelen aangetrokken tot deze schoone gemeente en zich er daarom zullen vestigen. Ten slotte verzekerde spr., dat de dag van 12 April 1932 voor hem en de zijnen een on vergetelijke is geworden door de vele bewijzen van vriendschap en de groote belangstelling, van alle zijden ondervonden. De officieele plechtigheid was hiermede ge ëindigd, er werd koffie met cake gepresen teerd en nog eenigen tijd bleef men gezellig samen praten. C. BEK. t Het doet er niet toe wat men gedaan heeft maar hoe men het gedaan heeft, aldus heeft de burgemeester eens gesproken toen wijlen de oude Corino als gemeente bode een jubileum vierde en in de raadszaal werd toegesproken. Zoo is het ook met den thans in het Ka- renhuis overleden gepensionneerden brug wachter C. Bek aan wien wij altijd een pret tige herinnering blijven behouden niet omdat hij brugwachter was maar om de manier waarop hij dat was.. Hij bediende Schapenbrug, Bokkenbrug en nog een tweetal andere bruggeh en wie vooral Ojp marktdagen de drukte van het schippersleven aan den Voordam kent, weet wel, dat er dagen waren waarop hem wei nig of geen rust gegund werd. Een stoot op een schippers-misthoorn deed hem uit zijn schoenmakerswerkplaats te voorschijn ko men en dan haastte hij zich naar zijn brug gen, hing de ketting er voor, schoof den gren del los en trok met zijn langen haakstok het gevaarte naar boven. Hij leende natuurlijk alle schippers en alle schippers kenden Bek wat onder het voorbij varen een drukke con versatie tot gevolg had, maar dan haastte de kleine brugwachter zich weer om tijdig gereed te zijn voor het volgende verkeers obstakel. Hij klom als een kat tegen het steile brugdek op en daalde majestueus met het gevaarte omlaag. Hij hield boete-predi- caties tegen jong en oud die wat al te vroeg over de brug wilden komen, schoof zijn oren del vast maakte de ketting los en hersteld* het afgebroken verkeer. Dat ging zoo winter en zomer, dag in da* uit en wij herinneren ons nog goea dat wn hem interviewden toen hij zijn zilveren juW. leum als brugwachter vierde. In den loop van lange jaren was hij één geworden met zijn omgeving. Kinderen in de bij zijn bruggen gelegen woningen geboren bereikten den leeftijd, dat het hun hoogste ideaal was bruggewachter te worden, zij- groeiden op en werden groote mannen en vrouwen. Ouden en jongen kwamen en gin gen en Bek leefde mee met zijn buren. Het was niet gemakkelijk hem ongemerkt te pas- seeren want iedere wandelaar moest nood- gedwongen over de brug en Bek hield de wacht bij zijn bruggen. Hij had een filoso- phischen aanleg en wie, zooals wij, minstens viermaal per dag Bek voorbij moest, kon er zeker van zijn minstens eenmaal in een min of meer diepzinnig gesprek te worden be trokken. Meestal was de oude bruggewach ter goed geluimd, een enkele keer had hij zorgen of verdriet om een opmerking van een gemeentelijken chef, die waarschijnlijk zelf nooit bedacht zal hebben, dat een enkel onvoorzichtig woord den ouden man dagen lang kon doen mopperen en wrokken. Want Bek wist, dat hij zijn plicht deed en hij hield van zijn bruggen als een vader van zijn kinderen. Hij kende al haar gebreken, haar nukken en kuren, hij kon er uren over praten en het moet hem een moeilijk oogen- blik geweest zijn toen hij als gepensionneer- de naar het Karenhuis trok en zijn pleegkin deren aan anderer zorg heeft moeten toever trouwen. De bouw van de nieuwe Rotoorenbrug had, toen hij ambteloos burger was, zijn onver flauwde belangstelling. Hij had, naar hij ons in een langdurig straatgesprek eens haarfijn heeft uitgelegd, al dadelijk zoo'n vermoeden gehad, dat de brug te zwaar zou worden om met de hand bediend te kunnen worden. De opzichter of bouwer die hij daarover had aangesproken had hem wreve lig gevraagd waar hij zich mee bemoeide, maar kijk nu was toch tenslotte gebleken, dat hij gelijk had en dat de brug een elec- trische installatie zou moeten krijgen. Bek had als gepensionneerde den tijd aan zich zelf en wie eenige haast had deed beter een straatje om te gaan als hij hem tegen kwam want als het gesprek over bruggen o« schepen liep was het eenvoudig onmogelijk om er vooreerst een eind aan te maken. Maar met dat al en dat is ook het doel van dit stukje blijkt wel, dat Bek een een voudige beambte geweest is, die hart voor zijn werk had, die jarenlang met groote zorg en toewijding zijn plicht gedaan heeft en van 12 April 1933. Opgave van loordhollandsch Landbouwkrediet (Ontvangen per draadlooze telefoon). Koers van heden te: STAATSLEEN1NGEN. 5 0/0 Nederl. 1932 4y» Nederl. 1917 4 1931 BANK-INSTELL1NGEN. Handel Mpij. Cert. v. 1000. Koloniale Bank Ned. Ind. Haneldsbank D. Reichsbank INDUSTR. OND. BINNENL. Alg Kunstzijde Unie v. Berkels Patent Calvé Delft Cert Küchenm. Acc Nederl. Ford Philips Gloeil. Gem Bezit Unilever INDUSTR. OND. BUITENL. Am. Smelting Anaconda Ass. Gas Electr. Bethleh. Steel Cities Service General Aviation Steel comm Studebaker U. S. Leather Zweedsche Lucifers CULTUUR MAATSCH. H. V. A. f Java Cultuur Ned. Ind. Suiker Unie Vorstenlanden Dito actions MIJNBOUW. Alg. Explor Mij. Boeton Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtscbe Petr Kon Petr Perlak Continental Oil Shell Union RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat. Rubber Hessa Rubber Serbadjadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Holl. Amerika lijn N Gem. Eig. Kon. Ned. Stoomboot Niev. Goudriaan Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Bata via Oostkust Oude Deli Senembah AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka Southern Railw. Cert. Union Pacific Wabash 'Exdividend. fExclaim. 51 63/io 59'/8 2Vs PROLONGATIE Vorige koers Vorige koers 997/8 9ÊS/, 91 66V, 451/r 551/, 75 271/1 18i/i 44'/, 25/e 8S 537/s 100 10 1U/. 15/S If^c 48/4 29/l6 359/ie 6 u/W 1561/4 108 59'/, 37 23 00 IO21/4 IOI/4 71 105'/, 120% 74% 58/i0 31/16 291/8 6 7% 6 Vl6 2% 1% 8% 10'/, 48'/, 99 73/4 103 125 pl.ui. 1.30 44 52i/o 25'/, 45 2'/, 88 973/4 91/s 11 1% Hi/, 43/4 34 6 U/ic 15U/4 108 50 35 1003/. 10 68 104 117-V, 70'/4 29 6 7 6 pl.m. 1.45 25i/4-i 21/4 513/4-2 97'/,-8 15 41-u/ra pl.m. 2.00 151i/,-2 1001/4 II73/4.8 31-Y16-: 46 100 7 103 125 54 2'/, oCt. Heden 1 pCt. 44 251/4 2 52'/,-3 98-9 15 1513/4-2 27/s pl.m. 2.15 523/4 15 118 s/4 215/ia 18'/, WISSELKOERSEN AMSTERDAM. Londen Berlijn Parijs Brussel (Belga) Bazel Weenen p. Scb. Kopenhagen Stockholm Oslo New-York Italië NIET OFFICIEEL. 100 Vorige koers 9.36 58.50 9.741/, 34.59 48 06 5l! 48.50 48.- 246.7/g 12.73 Koers op heden 2 uur 9.38 58.55 9.751/, 34.63 48.10 51 25 48 50 48.50 246% 12 70

Alkmaarsche Courant | 1932 | | pagina 2