Amstecdamsche ïBeucs CfJieepstiiduigen £aatste (kuchten JCeck Sxfiool Ou<ze JColomën Mackt&ecichten JleditSQpJiea Vertrokken personen. P. Kaaij en gezin vertr n. Oterleek. J- Woutering vertr. n. Wijk aan Duin en Zee. S. Swart en gezin n. Ferwerderadeel. Wed. W. Bakker en dochter vertr. n. Haren karspel. DE AFSLUITING DER ZUIDERZEE. ZUIDSCHARWOUDE. HEILOO. OUDKARSPEL, UITGEEST. EGMOND AAN ZEE. NOORDSCHARWOUDE. FEDERATIE ENKHUIZEN VAN DEN BOND VOOR STAATSPENSION- NEERING. Stoomvaart Mij. Nederland Rotterdamsrhe Lloyd. Palembang 7 Mei v Bat. n Rott. Kon. Holl. Lloyd. Kon. Ned. :'toomb Maatschap-ii. Bacchus 7 Mei v. Rott. te Amst DE OUDERS VAN ZIJN VERLOOFDE DOODGESCHOTEN. DE DUITSCHE REGEERING IN GEVAAR? Moties van wantrouwen verwacht. De nazi's zullen de moties in dienen. IV. Koers op heden 2 uur Naar de Crt. verneemt vorderen de werk zaamheden aan den afsluitdijk van de Zui derzee, dank zij het gunstige weer, zoodanig, dat het zich laat aanzien, dat het gat in den dijk een der laatste dagen van Mei reeds ge dicht zal kunnen worden. Bij het Zondag te Wieringen gehouden concours vanwege den West-Frieschen Bond van Harmonie- en Fanfarecorp sen, behaalde het fanfarecorps ..Kunst Na Arbeid" alhier, in de eere-afdeeling een eersten prijs met 177 punten en in den eerewedstrijd eveneens den eersten prijs met 31 punten. Door deze overwinning kwam het corps voor de tweede maal in het bezit van den wisselprijs. Deze prijs was nu in het bezit van „Onder Ons" te Dirks- horn, die ook tweemaal hierop beslag wist te leggen en nu weer aaan „Kunst Na Arbeid" moest af.-taan. De directeur, de heer P. Pranger, gewerd van de jury bijzondere lof voor de muzikale opvat- Hing. Het is weer een schitterende pres tatie van directeur en leden die als ai- overwinnaars uit dezen eere-strijdkamp te voorschijn traden. Deze overwinning bestond dus in het behalen van een eersten prijs in de eere-afdeeling, den eersten prijs in den eerewedstrijd en den prijs voor het hoogst aantal punten. *De prijs der melk is alhier van 9 op 8 cent per liter gebracht. Dit is niet duur maar toch nog 2 cent duurder dan in Broek op Langendijk, daar de melk 6 cent per liter is. Werkverschaffing en steunverlee ning. Het zal wel bij de meesten bekend zijn, dat de werkverschaffing annex steunverleening op 30 April j.1. geëindigd is. Niettemin hadden zich zaterdagmiddag 4 uur (het gewone uur waarop de commissie vergadert) voor het raadhuis ongeveer 25 personen verzameld, die eens wilden kijken of de commissie niet meer aanwezig was, daar op 30 April nie mand der commissieleden iets had medege deeld en ook was (als andere jaren) geen officieele kennisgeving verschenen. Men had nog hoop, omdat de werkloosheid hier nog bijzonder groot is, daar de laatste week nog ongeveer 50 personen zich aanmeldden. Er was echter noch een commissie, noch de ge meenteontvanger aanwezig. Men overwoog om naar den burgemeester op „Neijenburgh" te gaan, doch bij nader inzien heeft men zich verstaan met het raadslid Greeuw, die aan raadde om zich met de R.K. raadsfractie ir. verbinding te stellen, omdat hij van het aan vragen van een buitengewone raadsvergade ring geen succes verwachtte, daar de raad spoedig bijten komt. Daarna is men naar dr. Barnhoorn, voor zitter der R.K. raadfractie gegaan, die een deputatie bestaande uit de heeren Godijn, Haack en Brand ontving. De heeren zetten uiteen, dat er geen kans is, althans voorloo- pig niet, om werk te krijgen en daarom drong men aan op zijn bemiddeling om werk of steun. De commissie deelde mede, dat dr Barnhoorn haar welwillend had ontvangen, doch hij kon niet op de beslissing van zijn fractie en nog minder op die van den raad, vooruit loopen. Hij erkende, dat men voor bona fide arbeiders bereid was te overwegen of er nog werkobjecten gevonden konden wor den. Ook erkende hij de groote moeilijkheid om werk te vinden. Door de commissie werd gezegd, dat men enkele personen geregeld voortrok, een der arbeiders, een zekere L., was reeds 9 weken aan het werk en enkele an deren werden met het ophalen van vuilnis e.d. voorgetrokken. Als, aldus de commissie, ieder op zijn tijd iets bijverdienen kon, was deze grief weggenomen. Men had liever werk dan steun. Verder kwam men niet en dat verwachtte men ook niet, alleen een beroep op de r k raadsfractie werd gedaan. Intusschen ging de deputatie verslag van haar bevindingen doen. Men besloot Maan dag 9 Mei een deputatie naar den burgemees ter af te vaardigen, terwijl alle werkloozen werden verzocht voor het raadhuis bijeen te komen. Intusschen heeft de burgemeester Woens dag 's avonds half acht een raadsvergade ring uitgeschreven, waar de adressen van den R K. Volksbond en de S.D.A.P., alsmede var. de tuinders, aan de orde komen. Zondagmorgen werd deze gemeente om streeks 11 uur opgeschrikt door bekkenslag, wat hier de oproep is voor de brandweerlieden. Brand was ontstaan in de woning van den heer C. Maars. Dit huis was bewoond door twee gezinnen in een nogal dicht aaneenge- bouwd complex. Door flink optreden van enkele omwonenden wist men den brand tot de eerstgenoemde wo ning te beperken. Verzekering dekt de schade. Zang en dans in de Meizon. Zondagmiddag trokken een 80-tal A. J. C ers van de Afd. Zaandam in optocht door ons dorp, met zich voerende een zevental vaandels, begeleid van trommel en fluit, en door hen werden op verschillende plaatsen dansen uitge voerd. Begunstigd door mooi weer trok dit ten zeerste de aandacht, zoodat een groote schare kinderen volgde. De jongelui in hun A. J. C.- kleedij, de goede orde waarin de optocht zich van het eene naar het andere deel van het dorp verplaatste en de uitvoering van de echt landelijke dansen hield menige wandelaar staande. Naar wij vernemen ligt het in het voornemen •ok hier ter plaatse een afdeeling te stichten. Comm. partij Holland afd. Uitgeest Zaterdagavond hield bovengenoemde afdee- ling in de zaal van den heer J. Rol alhier een groote openbare vergadering, alwaar als spre ker optrad de heer David Wijnkoop, met als onderwerp „De oorlogs-voorbereiding en de crisis-ellende". De opkomst was Umelijk goed en er werd met belangstelling naar de rede ge luisterd. Van de gelegenheid tot debat werd geen gebruik gemaakt. Prins Hendrik stichting. Men schrijft ons: Vrijdagavond gaf het Alkmaarsch Dubbel Mannenkwartet „Zang en Vriendschap voor de verpleegden onzer Stichting een zeer goed geslaagde uitvoering. Alle zangnummers vielen bijzonder in den smaak, zoo mede de voordrachten van den heer A. Haasbroek. In de pianobegeleiding werd voorzien door den directeur van „Zang en Vriendschap", de heer Corn. Jonker, het geen zeggen wil, dat het in goede handen was. Het slotnummer „De Barbier van Mont- foort" was een verbazend lachsucces, waar over nog lang gesproken zat worden. Het was een goede daad van ..Zang en Vriendschap", de oudjes zoon prettige aflei ding te bezorgen, en met zeer veel genoegen zeggen wij hierbij deze vereeniging nog maals hartelijk dank voor de door haar be toonde sympathie met onze oude zeelui. Het echtpaar Jb. Molenaar aan de Oos terstraat herdacht Zaterdag zijn 50-jarig hu welijksfeest. 's Avonds werd er door het R.K. fanfare corps „Genot door Kunst" een serenade ge bracht, waarvoor de beide oudjes met hun familie zeer erkentelijk waren. De Federatie Enkhuizen van den Bond voor Staatspensionneering heeft Zondagmid dag in café'Ten Heuvel Brouwer te Hoorn haar algemeene voorjaarsvergadering ge houden onder leiding van den heer A. G. Dorhout aldaar. De voorzitter heette de af gevaardigden van tal van aangesloten afdee- lingen van harte welkom en wijst er in zijn opening op, hoe de tegenwoordige malaise en economische inzinking eensdeels gunstig genoemd kunnen worden voor de propagan da, doch anderzijds helaas mede een beletsel voor de regeering vormen tot afdoende ver betering der ouderdomszorg, die helaas door de tegenwoordige wetgeving nog zooveel te wenschen overlaat. Naar schatting zullen thans ongeveer 60.000 oudjes boven de 65 jaar wederom verstoken zijn van ouderdoms rente. Herinnerd wordt aan het jubileum van de afd. Andijk—Oost, waar de heer Burger werd gehuldigd voor het waarnemen van het 25-jarig secretarisschap. Bij de gehouden bestuursverkiezing wer den als zoodanig herkozen de heeren J. H. Kaastra te Andijk en Galis te Nibbixwoud. Het jaarverslag van den secretaris ver meldde, dat het aantal afdeelingen station- nair was geblevenhet aantal leden is voor uitgaande. De aandacht werd gevestigd op de a.s. bevolking van de Wieringermeerpol- der, waarbij wordt opgewekt om de propa ganda aldaar in de naaste toekomst ter hand te nemen. Uit de rekening van den penningmeester, den heer Gul is, bleek, dat de ontvangsten hebben bedrag 276.48; de uitgaven 56.01, zoodat er een batig saldo is, groot 220.42. De rekening .werd onder dankzeg ging voor 't acuraat beheer, goedgekeurd. Bij de behandeling van den beschrijvings brief werd besloten in beginsel te protestee ren tegen de door het Hoofdbestuur voorge stelde verhooging van het salaris der beide redacteuren van het maandblad. Bij de be grooting werd de wenschelijkheid betoogd, om in verband met de enorme verlaging van de papierprijzen een lager contract te ver krijgen met den drukker van het Bondsor gaan. Bij de verkiezing van leden van het Hoofd bestuur werd besloten de candidatuur te steunen van mevr. De Smit te Baarn en de heer Goud te Utrecht en Van Ossewaarde te lerseke. Tot afgevaardigde naar de a.s. algemeene vergadering werd benoemd de heer J. H. Kaastra te Andijk. Besloten werd voor de afgevaardigden ter algemeene vergadering voor gezamenlijke rekening een autobus te laten rijden met als uitgangspunt Hoorn. Voorts werd nog be sloten op de a.s. algemeene vergadering de volgende motie ter tafel te brengen. De algemeene vergadering van den Bond voor Staatspensionneering, bijeen te Amster- dom op 17 Mei a.s., draagt het Hoofdbestuur op, de propaganda onder rechts daarheen te leiden, dat deze van onderen, of stelselmatig en met kracht ter hand wordt genomen. Hierbij wordt uitgegaan van de overtui ging, dat ook onder de bevolking van rechts het Staatspensioen met vreugde zou worden tegemoet gezien, maar dat deze begeerte door de voormannen van de rechtsche partijen wordt tegengehouden en genegeerd. Besloten werd om de a s. herfstvergadering der Federatie te houden in Hoogkarspel. waarbij na deze vergadering de bondfilm „Oud en Arm" zal wcr> r, verleend. Het Fe deratie-bestuur zal in deze een crediet ver- leenen van 25. Hierna sluiting. Christiaan Huygens (uitr.) 6 Mei v. Genua Tajandoen (thuisr.) 7 Mei te Suez. Tabinta (uitr.) 6 Mei v. Belawan. Sibajak (thuisr.) 7 Mei v. Belawan. Tapanoeli (uitr.) 7 Mei te Sabang. Orania 7 Mei v. Zuid-Amerika te Amst. Waterland (thuisr.) 5 Mei v. Santos. Zeelandia (uitr.) 6 Mei v. Montevideo. Fauna 7 Mei v. Lissabon te Amst. Venus 6 Mei v. Amst. n. Rott- Ajax 6 Mei v. Bari n. Catania. Adriadne 6 Mei v. Valencia n Barcelona. Barneveld (uitr.) 6 Mei v. Callao r. Pisco. Brion 7 Mei v. La Pallice n. Amst Cüo 6 Mei v. Constanza n. Konstantinopel. Erato 6 Mei v. Vigo n. Havre. Hermes 6 Mei v. Algiers n Amst. Irene (uitr.) 5 Mei te Kingston (Ja). .Mar* 6 Mei*v. Belize n. P- Cortes y^rc is 7 Mei v. Amst. n. Kopenhagen. Pcrseus 6 Mei v. Aarbuus n. Amst. Rhea 7 Mei v. Amst. n. Hamb. Simon Bolivar 7 Mei v. Amst. n. Hamb. Stella 6 Mei v. Salonica n. Smyrna. Theseus 7 Mei v. Amst. te Kopenhagen. Titus 7 Mei v. West-Indië te Greenock. Venus 7 Mei v. Amst. te Rott. Venus 7 Mei v. Rott. n- Vigo. Kon. Paketv. Maatschappij. Houtman 2 Mei v. Pt. Natal n. East Londen. Sigli 4 Mei v. Rangoon n. Sumatra. Houtman 6 Mei v. Bat te Kaapstad, HollandAmerika Lijn. Lochgoil. Vanc./Rott.. 6 Mei te Londen. Loch Katrine, Vanc Rott., 4 Mei te Portland (Ore). Damsterdijk, Rott. n. Vancouver, 5 Mei v. Victoria (B. C.) Breedijk 6 Mei v. Boston te Baltimore. Damsterdijk 5 Mei v. Rott. te Vancouver. Leerdam, Rott./N. Orleans. 7 Mei te Haxana. Statendam 7 Mei v. Rott. n. New-York, v. Boulogne. Volendam 7 Mei v. New-York n. Rott. HollandAfrika Lijn. Heemskerk, uitreis, 7 Mei te Antwerpen. Nijkerk, uitreis, 7 Mei te East London. JavaChinaJapan Lijn. Tjisaroea, 3 Mei v. Hongkong n. Muntok. Tjinegara, 5 Mei v. Hongkong n. Amoy. Stoomvaart Mij. Oceaan. Calchas, Japan-Rott., 6 Mei v. Penang. Eurybates, 5 Mei v. Bat., 1. v. Lond., te Ham burg. Neleus, 7 Mei v. Rott. te Shimonoseki. Patroclus, Japan-Rott., 7 Mei v. Pt. Said. Polydorus, 7 Mei v. Rott. n. Liverp. Philoctetes, 7 Mei v. Tientsin n. Rott. Antenor, Japan-Rott., 5 Mei te Shanghai. Alcinous, Batavia-A'dam, 5 Mei te Suez. Calchas, Japan-Rott., 6 Mei te Penang. Perseus. Japan-Rott., 3 Mei te Havre. Philoctetes, Japan-Rott., 6 Mei te Tientsin. Maron, 6 Mei v. A'dam n. Swansea. Melampus, Liverp.-Bat., 4 Mei te Pt. Said. HollandOost-Azfë-Lijn. Meerkerk, 7 Mei v. Rott. te A'dam. Gaasterkerk, thuisr., 6 Mei te Shanghai. Meerkerk, 7 Mei v. Amst. n. Hamburg. HollandWest-Afrika-Lijn. Reggestroom 7 Mei v, Hamb. te Amst. IJstroom, uitr., 6 Mei v, Las Palmas n. Dakar. Emzetco-Liln. Jonge Anthony 6 Mei v. Lond. n. Huil. JavaNew-York Lijn. Polyphemus 5 Mei v. Boston. Prometheus, N. York/Java, 5 Mei v. Padang. - Zateixlag is de academie voor lichame lijke opvoeding Nicolaas MaaoStraa 1 Amsterdam officieel door prins Hendrik opend. De classis Utrecht der chr. geref. kerk heeft ds. J. de Bruin te Baarn om gezondheidsredenen eervoj emeritaat verleend. Ds. de Bruin is 70 jaar out, hij heeft o.a. te Broek op Langendijk ge staan en was sedert 1929 te Baarn. De Algemeene Vergadering van Academisch gevormde Leeraren heeft te Utrecht, onder voorzitterschap van dr. Staverman, haar algem. vergadering gehouden, waarin het 10-jarig bestaan der Vereeniging herdacht werd. EXAMEN ONDERWIJZER (ES). H.et schriftelijk gedeelte van de in 1932 af te nemen examens ter verkrij ging van de akte van bekwaamheid als onderwijzer(es) zal geschieden op 2 en 3 Juni. De mondelinge examens zullen op 13 Juni aanvangen. De commissiën, met het afnemen dezer examens belast zullen zitting houden: te Eindhoven, Zutphen, 's-Gravenhage, Amsterdam en Gronin gen. De voorzitter der commissie te Amsterdam is de heer A. P. Vooren. ZWARE BANDJIR IN HET MERAPI- GEBIED. Naar Aneta aan de N.R.Crt. meldt is Dins dagmiddag in de kali Babelan nabij Moenti- lan, bij helder weer een zware bandjir naar beneden gekomen door een doorbraak in de afdamming in de kali Senowo, welke uit mondt in de kali Babelan. Reeds sinds 16 Maart vonden afstortingen plaats in de kali Senowo, waardoor deze geheel afgedamd werd en daar achter een 20 M. diep meer werd gevormd, waarvan het water den dam deed bezwijken. Dank zij telefonische waar schuwing van den Vulkanologischen Dienst, had de afvloeiing plaats zonder persoonlijke ongelukken, terwijl de bruggen niet bescha digd werden. ALKMAAR, 9 Mei 1932. Op de heden gehouden veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 70 Vette koeien 130280, handel matig; 141 Vette kalveren 20 70, vette kalveren per K.G. 0.50— 0 90; 78 Nuchtere kalv., slacht 2—ƒ7 fok 5—14;; 1001 Vette varkens (zwarpi per K G. 17—22 cent en Zouters 21—22 ct per K G. Handel varkens goed. BROEK OP LANGENDIJK, 9 Mei '32 Langendijker Groentenveiling. 7000 K C«' Roode Kool 0.60-/ 3.50; 1000 K.G. Gel, Kool les./ 5.60; 7500 K.G. Deensche Witt, Kool 0.60—0.70, alles per 100 K G. AMSTERDAMSCHE AARDAPPEL.' PRIJZEN. AMSTERDAM, 9 Mei 1932. Op de he. den gehouden aardappelenmarkt waren de prijzen als volgt: Zeeuwsche bonten 4.59 5 10; Zeeuwsche blauwen 4.505. Zeeuwsche eigenheimers 3—3.50; Beve! landers 3.60—3.80; Poters 2.10— 2.25; Flakkeesche eigenheimers 3 3.50; Flakeesche bevelanders 3.60— 3.80; Friesche borgers 3—3.25; Red. star 3.25—3.50. Malta 10 cent per K.G Aangevoerd waren heden 5 ladingen, zijnde 3149 H.L. AMSTERDAMSCHE VEEMARKT. AMSTERDAM, 9 Mei 1932. Op de he- den gehouden veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 570 vette koeien, le kw. 68 —76 cent, 2e kw. 56—62 cent, 3e kw. 40^ 50 cent, mindere soorten 3038 cent per K G.; 80 Melk- en half koeien 170—235; 230 Vette kalverenle kw. 46—52 cent, 2e kW 40—46 cent, 3e kw. 32—38 cent per K G levendgewicht; 95 Nuchtere kalveren 2—5; 62 Schapen 11—17; 1109 Varkens ,vleeschvarkens, wegende van 90- 110 K.G., 25—26 cent, zware varkens 24- 25 cent, vette varkens 22—23 cent per K.G. slachtgewicht; 35 Paarden 60135. Marktverloop. Runderen met flinken aanvoer; de inzet met iets hoogere vraag, stugge handel en later bij mindere prijzen de handel willig. Vette kalveren met grooten aanvoer voor den Maandag willige handel en prijzen iets hoo- ger. Varkens met grooten aanvoer, vlugge handel en de prijzen iets hooger. NOORDSCHARWOUDE, 7 Mei 1932. 500 K G. Uien, Drielingen 3.80, Uien 8, Grove Uien 6.50; 131000 K.G. Roode Kool 0.70—4.90, doorschot 0.60- f 1.70; 134200 K.G. Deensche Witte Kool 060—1.20; 52400 K.G. Gele Kool 2.40—6.10, doorschot 0.603; Taaie gele 1.403.90, alles p. 100 K.G. WARMENHUIZEN, 7 Mei 1932. Roode Kool le s. 1.50—4.40, 2e s 0.70- 1.50; Gele Kool le s. 3.904.30; Witte Kool le s. 0.60—1.20. Aanvoer: 25700 K.G. Roode Kool; 2600 K.G. Gele Kool, 18000 K.G. Witte Kool. van 9 Mei 1939. Opgave van !%oordliollaii<Iseh IzaiidbowweredieC .f Koers vao heden te: (Ontvangen per draadlooze telefoon), Ongecorrigeerd. VERKEERSONGEVALLEN. Jongen overreden en gedood. Gisteravond is de 17-jarige Deumen op den Schaesbergerweg, terwijl hij op zijn rijwiel gezeten was en in botsing kwam met een an dere wielrijder, door den autobus van J. R. uit Brunssum overreden en op slag gedood In het Duitsche grensplaatsje Scher- penzeel bij de Nederlandsche gemeente Waubach heeft hedenmorgen vroeg de 26-jarige Peymans de beide ouders van zijn verloofde doodgeschoten. Tusschen den man en de verloofde waren moeilijkheden gerezen waarvan de ouders van het meisje de oorzaak zouden gew'eest zijn. Nadere bijzonderheden ontbreken nog Het bestuur der Nationaal-socialisti- sehe rijksdagfractie te Berlijn heeft he denmorgen een motie van wantrouwen ingediend tegen het kabinet-Brüning en afzonden' ke moties van wantrouwen tegen de rijksministers Gröner, Dietrich en Stegerwald, alsmede een voorstel tot opheffing var. de noodverordening in zake de S. A. en een voorstel tot uitvaar diging van amnestie. De Duitseh-nationale ijksdagfractie heeft hedenmorgen vergaderd en beslo ten moties van wantrouwen in te dienen tegen de geheele rijksregeering en tegen dr. Brüniug als waarnemend minister van buitenlandsche zaken en den rijks minister van financiën Dietrich afzon derlijk. LETSEL DOOR SCHULD. Op 30 Juli van het vorig jaar des mor gens ongeveer half negen, is de kantoorbe diende mej. C. J. H. D„ die in gezelschap van een kenins per fiets in de van Oldenbar- neveltstraat te Rotterdam reed, door een vrachtauto welke uit tegenovergestelde rich ting plotseling achter de tram te voorschijn kwam en daarbij, in strijd met de verorde ning links de tram passeerde, aangereden met het gevolg dat zij met ernstige 'kneuzin gen en een hersenschudding in het zieken huis werd opgenomen en eenige weken moest worden verpleegd. De Rotterdamsche rechtbank heeft den be stuurder van den auto C. van H. ter zake veroordeeld tot vier weken hechtenis, met in trekking van het rijbewijs voor een jaar De zaak werd thans voor het gerechtshof te s Gravenhage behandeld. De gehoorde getuigen a charge verklaar den, dat H. roekeloos heeft gereden, weshal ve de advocaat-generaal bij het gerechtshof tot bevestiging van het vonnis concludeerde Arrest 18 dezer. STAATSLEEN1NGEN. 5 0/0 Nederl. 1932 4Nederl. 1917 4 1931 B ANK-INSTELLINGEN. Handel Mpij, Cert. v, 1000, Koloniale Bank Ned. Ind. Haneldsbank D. Reicbsbank INDUSTR. OND. BINNENL. Alg Kunstzijde Unie v. Berkels Patent Calvé Delft Cert Köcbenm. Acc. Nederl. Ford Philips Gloeil. Gem Bezit Unilever INDUSTR. OND. BU1TENL. Am. Smelting Anaconda Ass. Gas Electr, Bethleb. Steel Cities Service General Aviation Steel comm Studebaker U. S. Leatber Zweedsche Lucifers CULTUUR MAATSCH. H- V A Java Cultuur Ned. Ind. Suiker Unie Vorstenlanden Dito actions MIJNBOUW. Alg Explor. Mij Boeton Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtscbe Petr Kon Petr. Perlak Continental Oil Shell Union RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat Rubber Hessa Rubber Serbadjadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Holl. Amerika lijn - Gem Eig Kon. Ned Stoomboot Niev. Qoudriaan Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oostkust Oude Deli Senembah AMER. SPOORWEGEN. Atchisoo Topeka Southern Railw. Cert. Union Pacific Wabash *Exdividend. fExclaim. PROLONGATIE Vo Vorige koers 102, 99% 97 7i« 59 42 51 778/t 28% 19 54% 2%« 100 67% 1047, p/l« 127/i6 2% 16V2 4% 2% 32lj/i6 5 I 6% 140V2 9172 62 3772 20 10 109 13% 69 110% 123% 82 5%6 3% 341/s II 1% S'/l 8* 92 5% 108 122 41 8% 55 2%6 ge koers pl.m. 1.30 41 51VS 28% 55 2% 103 68 105% 11% 11% _2Vs Jt% 311-32^ 5% 1% 143% 95 38 110 13 69 116 83 574 3% 36 11 12 11 477, 95 6 109 122 8 55 pl.m. 1.45 28J.9* 70-1 1054-6 ll%-2 14472*6 125J-64 5% 3uAs 35J-% 10% pl.m. 2.00 29% _l%-2 70»-14 105*-6* 12-% pl.m. 2.15 30-7, 71 106(-'/j 12% 15%-6 145-6 110% 125%-6 5Vg-% 3%-V4 35J-6J lOf-lli 121/4 481/4 126 83 1% 354-% 11-V4 1 uCt. Heden 1 pCU WISSFI KOERSEN AMSTERDAM. Londen Berüjn j Parits Brussel (Belgaj Bazel Weenen p Scb Kopenhagen Stockholm Osio New-York Italië NIEl OFFICIEEL Vorige koers 9.07 58.75 9.747, 34.677 48.27% 35.25 49.50 46.20 46 50 24.6% 9.07% 58.777j 9.731/4 34.68 48.25 4925 46 50 46 30 1 24.6% 12 72'/,

Alkmaarsche Courant | 1932 | | pagina 10