Amstecdamsche !Beucs iBituienCaad ^Rechtszaken !Kjdsdïtiftm Jiack&eciditw jfdidepstijdutgca ren, dan volgde de Noodkist, omgeven door heeren met brandende kaarsen, daarna het borstbeeld van St. Servatius, tal van geeste lijken en broeders en verder de mannen. Ook de commissaris der koningin mr. baron van Hövell tot Westerflier liep in den stoet mee. Het voorbijtrekken duurde bijna een uur. HET LEERPLAN DER GYMNASIA. De plannen der commissie-Alma in behandeling. Het Genootschap van leeraren aan Neder landsche gymnasia heeft Zaterdag te Utrecht een buitengewone algemeene vergadering ge houden ter behandeling van de plannen oer commissie-Alma. Het eerste voorstel van het bestuur, waar in het gewenscht wordt geacht het vigeerend leerplan voorloopig ongewijzigd te laten, werd naar het Hbld. meldt, met 4740 stemmen verworpen. Met algemeene stemmen werd als alge meen beginsel aanvaard: de oude talen moe ten vorm-vakken en geen weet-vakken zijn. Met 47 tegen 35 stemmen werd als alge meen beginsel afgewezen de these: De mo derne talen moeten althans voor afdeeling A versterkt worden. Met algemeene stemmen werd aanvaard: Sterkere concentratie is gewenscht. Toen het vraagpunt: „Moeten alle leer lingen beide oude talen leeren" bevestigend werd beantwoord, meende de voorzitter de behandeling te moeten schorsen, daar op deze wijze geen duidelijke uitspraak werd verkregen. Nadeer beraad bleek eisch te zijn. De vergadering ging hiermee accoord. VERMINDERING VAN POST BESTELLINGEN. Ook in de groote steden. Naar de Tel. verneemt, overweegt het Hoofdbestuur der Posterijen en Telegrafie de mogelijkheid om als bezuinigingsmaatregel het aantal postbestellingen te Amsterdam, Rotterdam, 's-Gravenhage, Utrecht en Gro ningen met een te verminderen en dus terug te brengen van vier op drie. Deze aangelegenheid zal dezer dagen in den Postraad aan de orde worden gesteld. Bij informatie te bevoegder plaatse werd een en ander in hoofdzaak bevestigd. Indien deze maatregel zonder te groote bezwaren voor het publiek, voor uitvoering vatbaar mocht blijken, dan zou zulks een bezuiniging beteekenen, niet slechts van tienduizenden, maar van tonnen. VERDRONKEN. Hedenochtend omstreeks 5 uur werd de jngeveer 50-jarige C. Peeters uit Helmond verdronken gevonden in de Bernsloot nabij de houtwerf van de firma Klerx. Gisteravond was hij weggegaan om fuiken te zetten, doen toen hij niet terugkeerde, werd een onderzoek ingesteld. De man is gisteravond waar schijnlijk door de duisternis misleid met zijn fiets In de sloot terecht gekomen. DOODELIJK ARBEIDSONGEVAL. Hedenmiddag heeft op een bouwwerk op den hoek van de Waal en de Lekstraat te Amsterdam een ongeval plaats gehad. Hier bij werd een man door een heipaal getrof fen. Het slachtoffer was op slag dood. ONGEREGELDHEDEN VAN ONTSLAGEN ARBEIDERS TE LONNEKER De 70 in deze gemeente woonachtige arbei ders, die ontslagen werden wegens het ge regeld 1 uur te laat verschijnen op het werk en die derhalve van verdiensten verstoken zijn, vervoegden zich Zaterdag op het ge meentehuis om geldelijken steun, welke hun niet kon worden verstrekt. Hun optreden was brutaal en uitdagend en de in het gemeente huis- aanwezige politie had moeite ze in be dwang te houden. Ten slotte moest de politie, versterkt met een aantal agenten uit Enschedé het gemeentehuis van Lonneker ligt in Enschedé met de wapens de menigte uit eendrijven. DOOR EEN OMVALLENDE MUUR DOODELIJK GEWOND. Zaterdagavond geraakte zekere E. te Wa penveld, die bezig was met het afbreken van een huisje, onder den omvallenden muur. Met ernstige inwendige kneuzingen is de man op genomen en naar het ziekenhuis te Zwolle vervoerd, waar hij Zondagnacht aan-de ge volgen is bezweken. DE POSTWISSELS VERVALSCHT. Thans is gebleken, dat W. C. B., de man, die j.1. Zaterdag postwissels ter waarde van 80 ten postkantore te Leiden trachtte te innen, doch door onvoldoende grimeering de aandacht op zich had gevestigd, waarna hij gearresteerd is, deze postwissels vervalscht neeft. Hij is naar Arnhem overgebracht, daar hij ervan verdacht wordt ook daar met val- sche postwissels te hebben geopereerd. GEVAARLIJK SPEELGOED. Maandagmiddag waren nabij den Nieuwen Wandelweg op den Amsteldijk te Amsterdam drie jongens met vuurwerk aan het spelen. Op een gegeven moment geraakte bij het af steken van een lucifer Bengaalscb vuur de kleeren van den 7-jarigen K. B. uit Amster dam in brand. Luid gillend liep het ventje den weg op, waar een passeerende werkman de tegfenwoordigheid van geest had zijn jas over aen jongen te werpen en hem daarna in het natte gras rond te wentelen. Hierdoor is het vuur gedoofd. De jongen kreeg echter ernstige brandwonden aan het onderlichaam en moest naar een ziekenhuis worden over gebracht, BRANDEN. Brand te Cuhmborg. Gistermorgen is een hofstede en een hooi berg op Het Zand, bewoond door den land bouwer A. A. de Bruin en eigendom van de familie Van Hoytema. geheel afgebrand. V x 'et. Eenig huisraad kon gered worden. De mo torspuit van Culemborg wist de belendende perceelen te sparen. Oorzaak onbekend, ver zekering dekt de schade. Boerderij uitgebrand. Zaterdagavond is een felle brand uitge broken in de boerderij van de weduwe Van Galen te Herpen (N.-B.) De bewoners, die aanvankelijk niets van den brand hadden ge merkt, konden zich slechts met groote moeite in veiligheid stellen. De brandweer stond machteloos tegenover de vuurzee. De boerde rij brandde af. Een aantal varkens kwam in de vlammen om. De inboedel ging voor het grootste deel verloren. De oorzaak van den brand is onbekend. Verzekering dekt naar het Hbld. mededeelt de schade. Villa te Blaricum door brand ver woest. Zondagavond is het bekende huis genaamd „De Zeven Linden", staande aan den Ange- rechtsweg te Blaricum, en bewoond door het kunstenaarsechtpaar Henri v. d. Velde en mevr. v. d. VeldeVan Brussel ,voor een zeer belangrijk gedeelte geheel door brand ver woest. Mevr. v. d. V., die in de voorkamer was, hoorde, naar de Telg. meldt, om kwart voor acht een geluid, dat haar deed denken aan het knappen van brandend riet. Onmid dellijk begaf zij zich naar boven, waar zij tot haar groote ontsteltenis bemerkte, dat het riet bij den schoorsteen, welke van de beneden- kamer langs den muur aan de voorzijde naar boven loopt, in brand stond. Direct heeft men de Blaricumsche gemeentepolitie gewaarschuwd, die op haar beurt de brand weer alarmeerde. Vrij spoedig was de Blari cumsche brandweer ter plaatse. Toen men boven eerst met eenige brand- bluschapparaten het vuur rond den schoor steen trachtte te blusschen, bleek al ras, dat daarmede niets was uit te richten. Door het aansluiten van eenige slangen op de water leiding heeft men daarna onmiddellijk kracht dadig het blusschirigswerk onder leiding van burgemeester J. J. Klaarenbeek ter hand ge nomen, terwijl men zich beneden beijverde om tal van schilderijen en andere meubelen van het echtpaar v. d. Velde naar buiten te bren gen. Een belangrijk deel van den kostbaren inboedel heeft men weten te redden. Daar men reeds terstond vreesde, dat men de slechts geringe brandbluschmiddelen van de Blaricumsche brapdweer niet veel viel uit te richten, heeft men de Larensche brandweer met haar motorbrandspuit telefonisch te hulp geroepen. Ook deze brandweer die binnen en kele minuten ter plaatse verscheen, heeft door aansluiting van een drietal slangen op de waterleiding het vuur aangetast. Uit de gemeente Blaricum alsook uit om liggende gemeenten waren zeer vele kijklustig gen gekomen die op eerbiedigen afstand wer den gehouden door rijks- en gemeentepolitie. De schade, die aanzienlijk moet zijn, wordt door verzekering gedekt. De heer Van de Velde had een kostbare boekenverzameling waarvan niets gered kon worden. Voorts werd een aantal in Italië ver vaardigde doeken een prooi der vlammen. De villa zelf was een gewezen boerderij van het Gooische type en in dien stijl gerestaureerd door architect Hamdorff. De boerderij was een der mooiste punten van het oude Blari cum. Weer een brand in Eindhoven. Gisternacht te ongeveer 2 uur werd, naar het Hbld. meldt, een uitslaande brand gecon stateerd in café Astoria aan den Leenderweg te Eindhoven, welke pand eigendom was en bewoond werd door H. Teunissen. De bewo ners konden het brandende huis niet dan met veel moeite verlaten en aanvankelijk bestond zelfs groot gevaar voor de aangrenzende wo ningen. De brandweer wist echter uitbreiding- te voorkomen. Het geheele gebouw brandde echter uit en de voorgevel stortte in, waarbij aanzienlijke materieele schade werd aange richt. De oorzaak van den brand is onbekend. Verzekering dekt de schade. Kledingmagazijn afgebrand Te Doesburg is gisteravond het kleeding- magazijn van den heer Winterink geheel ai- gebrand. VERKEERSONGEVALLEN. Doodelijk ongeluk. Gistermiddag te omstreeks half vier is op den Rijksweg RoosendaalBreda, nabij de steenfabriek „De Toekomst" het zesjarig zoontje van den heer Van Peer bij het over steken van den weg door een vrachtauto overreden. Het knaapje overleed kort na het ongeval. De marechaussee van Oudenbosch stelt een onderzoek in. Kind door vrachtauto overreden. Op den Koudekerschen weg te Middelburg heeft een vrachtauto een dochtertje van den heer G. aangereden. Het kind werd zoodanig gewond, dat overbrenging naar het zieken huis noodzakelijk was. Het meisje is daar kort na aankomst overleden. ARRONDISSEMENTS RECHTBANK TE ALKMAAR. MEERVOUDIGE STRAFKAMER. Zitting van Dinsdag 10 Mei Uitspraken van Dinsdag 3 Mei. Christiaan G.. slager, Helder, diefstal van schuldbekentenissen, 3 maanden gevangenis straf. Pieter B., vrachtrijder, Oterleek, hooger beroep vonnis kantongerecht Alkmaar ter zake overtreding art. 22 Motor- en Rijwiel- wet, vrijgesproken. Jozef K.. arbeider, Wieringen, mishande ling, 4 maanden gevangenisstraf voorwaar delijk met 2 proefjaren. Mr. N. J. v- L., advocaat, Alkmaar, hooger beroep vonnis kantongerecht Alkmaar ter zake overtreding politieverordening der gem. Bergen, ontslagen van rechtsve.volging. Jan Pieter A., sleepee. Hoorn, het toebren gen van zwaar lichamelijk letsel door schuld, 100 boete of 100 dagen hechtenis met schadebetaling. Math. B., veehouder, Broek op Langendijk, hooger beroep overteding veekcuringswet, vonnis bevestigd. Borchardus Wi!h lmus van B., koopman Hoorn, hooger bt.oep overtreding politie verordening Egmond aan Zee. Aangehouden. ROYEMENT VAN EEN VOETBALLER. Het Haagsche Gerechtshof heeft gisteren arrest gewezen in een procedure tusschen zekeren J. F- A. te Amsterdam er den Kon. Ned. Voetbalbond. A. was lid van de Amsterdarasche voetbal- vereeniging Zeeburgia en betaalde daarvoor een jaarlijksche contributie van 18.20. In de algemeene vergadering van Zeeburgia was echter verzuimd de contributie voor het ver- eenigingsjaar 19261927 uitdrukkelijk vast te stellen en om dit verzuim te herstellen be sloot het bestuur op 15 October 1927 een hoofdelijken omslag van de leden te heffen. A. had evenwel met nog anderen tegen 1 October 1927 reeds zijn lidmaatschap van Zeeburgia opgezegd. Het bestuur sclireef hem aan te betalen onder mededeeling dat indien het verschuldigde niet binnen 14 dagen was voldaan, het royement onmiddellijk zou in gaan en dat aan de K. N. V. B. zou worden verzocht dit royement ook tot dezen Bond en door hem erkende bonden uit te strekken. A. voldeed het bedrag niet, doch richtte zich tot het Bondsbestuur met het verzoek het geschil te onderzoeken. Het bestuur van den K. N. V. B. besloot tot overneming van het uitgesproken royement en heeft deze be slissing in het officieel orgaan gepubliceerd. Hierop maakte A. de zaak bij den rechter aanhangig. Het bestuur van den K. N. V. B. stelde hiertegen over, dat A. het recht miste om deze zaak voor den rechter te brengen. De rechtbank verklaarde A. niet-ontvanke- lijk in zijn vordering. Het Hof heeft deze uitspraak bekrachtigd. Panorama, thans samengesmolten met het tijdschrift Ons Land, geeft een serie portret ten van filmspeelsters, die het vak gingen ver laten en vertelt wat er van haar is geworden. „Zoo woonden zij" is de titel van een artikel, dat portretten van huizen en kamer van eer tijds beroemde mannen publiceert. Er is een interessante bijdrage over hazen en honden- rennen en een nieuwe rubriek „Vrouwen leven", waarin van modes en handwerken wordt verteld. De filmrecensent bespreekt de film „Het wordt al weer beter" en bij vele af beeldingen wordt verteld van Tschirosi, het lievelingsgerecht der Bulgaren. Kieken op velerlei gebied worden gegeven in de rubrie ken „Binnen de grenzen", „Over de gren zen", „Curiosa", „Vreemde wereld" en „Sporf't. Het spijt ons te moeten opmerken, dat de duidelijkheid der fotos door de redactioneeie verandering van het blad wel wat geleden schijnt te hebben. Wij vonden de kieken in het tot dusver verschijnende Panarama, heel wat kunstzinniger, interessanter en scherper, vooral de zeer mooie natuuropnamen. Kie-ke-boe het bekende kleuterweekblad heeft een vervolg op het redactioneeie arti kel over Pierewiet. Er is ditmaal een knip- plak en kleurwedstrijd. Mevr. R. Klein— Italië schrijft over een muisje. Er zijn versjes van de redactrice, van Tr. VerdonerSalo- mons en S. Franke. A. Deletaille leert den kleuters een ijsbeer van papier maken. .50ucgedifke Stand BOVENKARSPEL (April). Geboren: Jan Pieter z. v. Johannes Everhardus van Dort en Antje Nieman. Johannes z. v. Johannes Kuilboer en Anna Filmer. Geertruda Ma-ia d. v. Pieter Langedijk en Dieuwertje Mole naar. Maria Afra, d. v. Adrianus Jo hannes Strooper en Cornelia Maria Dekkeh. Johanes z. v. Theodorus Jacobus van den Berg en Catharina Spaans. Pieter z. v. Pieter Plijter en Adriana Dekker. Ondertrouwd: Gerardus Johan nes Bakker en Alida Stoop. Corneljs Josephus van den Bergh en Grietje Schouten. Martinus Floris en Marga- retha ltood. Gehuwd: Willem Beers en Catha rina van der Stoop. Gerardus Johan nes Bakker en Alida Stoop. Overleden: Simon Zijp. oud 53 jaren, ongehuwd. Een levenloos aan gegeven kind van Pieter Stoop en Elisa- beth Molenaar. Antje van der Oort, oud 58 jaren, echtg. van Jacob Jonger- ling. Grietje Gooij, oud 62 jaren, echtg. van Pieter Bakker. Geertruida Mar- garetha Bleeker, oud drie weken. Trijntje Gelder, oud 75 jaren, echtg. van Jan Middelbeek. Holland—Afrika Lijn. Heemskerk (uitr.) 8 Mei v. Antwerpen naar Kaapstad. Meliskerk (thuisr.) 8 Mei v. Beira n. Lo renzo Marqués. Nijkerk (uitr.) 7 Mei v. East-London naar Durban. Holland—Oost-Azië-Lijn. Gaasterkerk (thuisr.) 7 Mei v. Shanghai. Java—ChinaJapan Lijn. Tjisalak 6 Mei v. Manila. Tjisondari 7 Mei v. Shanghai n. Dairen. Java—New-York Lijn. City of Khios, Java/New York; p. Ta Mei Perim. Prometheus, N. York/Java; 7 Mei v. Singa pore. SilverJaya Pacific Lijn. Kota Gede 5 Mei v. Los Angeles n. Calcutta Saparoea 8 Mei v. Calcutta n. San Fran- cisco. Silverguava, San Francisco n. Calcutta; 7 Mei te Singapore. Silverbeech, Pacifickust n. Calcutta; 6 Mei te New Westminster. ALKMAARSCHE EXPORTVEILING. ALKMAAR, 9 Mei 1932. Aardbeien per doos 1855 cent; Andijvie per 100 stuks 3.507; Bloemkool le s. per 100 stuks 2031Bloemkool 2e s. per 100 stuks 1419; Gele Kool per 100 K.G. 1.60 5; Kropsla per 100 stuks 5—10.20; Sla 2e s. per 100 stuks 2.20—f 3.80; Komkommers per 100 stuks 18—24; Prei per 100 bos 3.807.50; Perziken per stuk 613 cent; Postelein per bakje 0.73 1.43; Rabarber per 100 bos 3—7; Raapstelen per 100 bos 1.402.20; Ra dijs per 100 bos 4.10—6.70; Roode Kool per 100 K.G. 1.80—4.70; Selderie per 100 bos 1.803.60; Spinazie per bak 0.431.11; Dubbele Spercieboonen per pond 54 cent; Wortelen per 100 bos 15 17; Witlof le s. per bak 3.15, 2e s. per bak 1.45. BROEK OP LANGENDIJK, 10 Mei '32. Langendijker Groentenveiling. 24000 K.G. Roode Kool le s. 2.305.30, 2e s. 0 70 1.70; 10.000 K.G. Gele Kool le s. 3.10—7.50; 60200 K.G. Deensche Witte Kool 0.60—1.10; 750 K.G. Tomaten: A 61, B 59, C 60, CC 27; 300 K.G. Bieten 1.50—1.60, alles per 100 K.G. PURMEREND, 10 Mei 1932. Op de he den gehouden weekmarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: Kaas. 11 stapels Boerenkaas 19 en 1 stapel Goudsche kaas 18 per 50 K.G. In totaal 12 stapels, wegende 3000 K.G. Han del matig. Vee. 1244 stuks Runderen, w.o. 240 vette ƒ0.66—ƒ0.74 per KG., handel matig- 349 Melk- en Geldekoeien 110—270 handel stug;55 Stieren; 13 Paarden 70—! 150, handel stug; 74 Vette kalveren, 0.80 1, handel stug; 438 Nuchtere kalveren slacht 4—16, fok 8—14, handel' stug; 620 Vette varkens, voor de zouterij 18 —20 cent per K G., voor de slacht 20—24 cent per K.G;, handel vlug; 100 Magere varkens 4.5012.50, handel vlug; 205 Biggen 3f 5, handel vlug 550 Schapen 13—20. handel stug; 480 Lammeren 6 9, handel stug; 36 Bokken; Kipeieren 2.252.75; Eendeieren 2; Piepkuikens 0.85—0.95. Eierenveiling. 32157 stuks kipeieren a 2.30—3.90; 149 stuks kipeieren b 2.102.20; 22783 stuks Eendeieren a 2.10; 550 stuks Broedeendeieren 2 50. PURMEREND, 9 Mei 1932. „Afslag, vcreeniging, Beemster, Purmerend en Om streken". Bloemkool 4—38 per 1Q0; Roode Kool 1.805.60 per 100; Witte Kool 0.70 per 100; Spinazie 30—80 cent per mand, 6 j<.G.; Postelein 22—34 cent; Sla 0.606.40 per 100 krop; Andijvie 0.70—105 per kist; Radijs 2.80— 7.60 per 100 bos; Pieterselie 2—8 per 100 bos; Selderij 4—18 per 100 bos; Raapstelen 4—5.40 per 1Ö0 bos; Rabar ber 38 per 100 bos; Wortelen 0.50 per zak; Prei 8.40—'5.10 per 100 bos. ZAANDAM, 9 Mei 1932. Veilingver. „De Zaanstreek". Sla 0.44—1—1.75 per kist; Andijvie 1—1-35 per kist; Peen 1.80—2.25 per kl. kist; Pieterselie 10— 12 cent per bos; Selderie 8—20 cent per bos: Prei 6—13—16% cent per bos; Bloemkool: 1729 cent per stuk; Raapstelen 2%—4%: cent per bos; Citroenen 3.15 per 100; Ra barber 4%10 cent p. bos; Spinazie 0.84 o.961.50 per kist; Postelein 23—31 cent per K G.; Roode Kool 2—8 cent per stuk; Gele kool 4—9% cent per stuk; Rapen 1.50—1 60 per zak; Piksla 25—50 cent per kleine kist; Radijs 8—10%\:ent per bos. NOORDSCHARWOUDE, 9 Mei 1932. 1500 K.G. Roode Kool ƒ4; 52400 K.G. Deensche Witte Kool 0.60.090; 5200 K.G. Gele Kool 2.60—4.80; Taaie gele 2—2.90, alles per 100 K.G. SCHAGEN, 9 Mei 1932. Op de heden gehouden Meipaardenmarkt,, waren aange voerd 51 paarden, waarvan prijs en soort als volgt: 1%-jarige paarden 150—210, 2%-jarige paarden 180—275; Rijtuig- paarden 275375; Melkpaarden 150 300; Slachtpaarden 80—175; Hitten 100—235. De handel was vrij goed. van lO Mei 1932. Opgave van loortlliollantlscli Ijaiidboiiwcredict lOntvangen per draadlooze telefoon). üuV. WINKEL (April). Geboren: Johaiui Peter Ludwich. zoon van Martha Seehaus. Jacob, zoon van Arie Krap en Eva Henderica Och- quee. Dirk, zoon van Jacob Adriaan Vogelenzang en Aaltje Kaper. Jacob, zoon van Jan de Lange en Antje Doef. Gehuwd Jan Schermer en Antje de Zeeuw. Cornelis Kaaii en Jacoba Christina Johanna Cramer. Pieter Schager en Maart je PI uister. Stoomvaart Mij. Nederland Tabian (thuisr.) 9 Mei te Marseille. rabinta 9 Mei v. Amst. te Batavia. Tajandoen (thuisr.) 8 Mei v. Port Said. Tanimbar (uitr.) 9 Mei te Sabang. Kou. Ned. Stoomb. Maatschappij. Bodegraven (thuisr.), 4 Mei v. Valparaiso. Euterpe 9 Mei v. Amst. n. Pasages. Thseus 8 Mei v. Kopenhagen te Gdynia. Rotterdamsche Lloyd, Bondov.oso (thuisr.) 9 Mei v. Makalla. Kon, Paketv. Maatschap-rij. Houtman 7 Mei v. Kaapstad n. Batavai. HollandAmerika Lijn. Breedijk 8 Mei v. Rott. te Norfolk. Lochmonar, Rott. Vanc.; 6 Mei v. San Jose. Kon. Holl. Lloyd. Arnfried (thuisr.) 5 Mei te Para. Eisenach (uitr.) 7 Mei te Santo. Wiegand (uitr.) 7 Mei te Rio Janeiro. Zaanland 9 Mei v. Amsterdam n. Hamb. Stoomvaart Mij. Oceaan. Antejior, Japan Rott. 8 Mei v. Shanghai Neeleus 8 Mei v. Rotterdam te Kobe Perseus. lapan/Rott., 8 Mei te Londen. STAATSLEENINGEN. 5 0Nederl. 1632 4% Nederl. 1917 4 1931 B ANK-INSTELLINGEN. Handel Mpij Cert. w. 1000 Koloniale Bank Ned. Ind. Haneldsbank D. Reichsbank 1NDUSTR. OND. BINNENL. Alg Kunstzijde Unie v. Berkels Patent Calvé Delft Cert Küchenm. Acc. Nederl. Ford Philips Gloeit. Gem Bezit Unilever 1NDUSTR. OND. BU1TENL. Am. Smelting Anaconda Ass. Gas Electr. Bethleh Steel Cities Service General Aviation Steel comm. Studebaker U. S. Leather Zweedsche Lucifers CULTUUR MAATSCH. H. V. A. Java Cultuur Ned. Ind. Suiker Unie Vorstenlanden Dito actions MIJNBOUW. Alg. Explor Mij. Boeton Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtscbe Petr. Sup'"-. Continental Oil Shell Union RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat Rubber Hessa Rubber Serbadiadi lnterc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Hol). Amerika lijn Gem Eig Kon. Ned Stoomboot Niev. Goudriaan Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oostkust Oude Deli Senembah AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka Southern Railw. Cert. Union Pacific Wabash •Exdividend fExclaim. PROLONGATIE Vo ige Vorige koers 997:6 937/is 61 411/4 51 777, 3Qi/s 197? 55 104 69% 1057, 11 Vl6 1?V:6 U/s 167, 4»/» 9U 327, 57? vu 6 1467« 100 65 377, 2010 1107, 127a 70 1107, 125 8374 5Vs 3% 357? 11 Va 11 Va 10'/, l%6 14/4 l1/? 9 Va 107? 487? 92 6 110 122 41 #Va 55 29/l6 koers 1 Koers van beden te: pl.m. 1.30 pl.m. 1.45 pl.m. 2.00 43 53 30 52 2 105 68 104 '7a 667, 103-7, 66,-7) 103-74 li'/? 117, 2 157? 4% JÏH/r 157s "5 U/a 1457? 100 68 40 1427,-4 1431-7, 110 12 70 112 1227? 83 12lj-74 37s 1211.74 5-Vto 327? 10 10 10 31-2 30-1 47 467? 92 6 108 122 T 8 54 27? pl.m. 2.15 667? 103 15s/c 143-V, 1211/4-1 31,'/? 461/4 pCt. Heden 1 pCt W1SSFI ((fiFRSEN AMSTERDAM. (Bel ga) Londen Berlijn Parijs Brussel Bazel Weenen p Sch. Kopenhagen Stockholm Os'o New-York Italië NIET OFFICIEEL. 100 I 1 l Vorige koers 9.077, 58.77"/, 9.731/ 34.68 48.25 4925 46 50 46 30 I 24.67a 1 12 727, Koers op heden 2 uur 9.077, 58.877, 9.731/. 34.67'/, 48.27 49! 50 46.75 46 50 24,6"A| 12.75

Alkmaarsche Courant | 1932 | | pagina 10