lllwlrUiT d6 b6talingen wor SCKsde- 3(unst mUktmschap Brieven uit de Hoofdstad 14. L. v. Vuure 11.57.07 15. J. A. Dekker 12.00 52 16. L. v. Vuure 12.01.08 17.. Th. v. Gijzen 12.02.12 18. F. Melis 12.03 58 19. J. P. Toorenvliet 12.05.34 20. Dezelfde 12.06.17 21. Dezelfde 12.06 42 22. H. Machielse 12.07 03 23. G. Waiboer 12.07.27 24. R. Groot 12.07.48 25. G. Waiboer 12.07.52 26 C. J. de Moei 12.08.25 27. Dezelfde 12.08.21 28. H Machielse 12.08 36 29. H J. Caarls 1209 06 30. J. P. Toorenvliet 12.09.32 B r i d g e. Het Internationaal tournooi te Scheveningen. Zaterdagmiddag nam in de balzaal van het Kurhauj de Internationale Bridgewedstrijd een aanvang. Deze wedstrijd is georganiseerd door den A. B. B. en er wordt door 6 teams van 4 spelers aan deelgenomen. Zes landen zijn dus vertegenwoordigd n.1. Engeland, Duitschland, Voorwegen, Oostenrijk, België en Nederland. Er zal zes dagen gespeeld worden. Elke dag van 26 en van 812 uur. Elk land speelt met een eerste en tweede team. Voor Holland spelen: team I Mr. E. C. en Mr. F. W. Goud smit, team II G. Borel en B. Einhorn. Reserve A. J. van Bemmel Snijck. De matchpunten, door de twee teams van elk land in elke ronde behaald worden samengeteld en geven het resultaat van het land. Stand na de le ronde. 1. Oostenrijk 60 p. 2. Holland 58 p. 3. Noorwegen 56 p. 4. Enge land 54 p. 5. België 50 p. en 6. Duitschland 46 p. Stand na de 2e ronde: Oostenrijk 122 p. Noor wegen 120 p. Engeland 110 p. Holland 110 p. België 102 p. en Duitschland 84 p. Stand na de 3e ronde: 1. Holland 180 p. Oos tenrijk 176 p. België 160 p. Engeland 158 p. Noorwegen 154 p. en Duitschland 144 p. Uit deze resultaten kan men zien dat de Hol landers in de Zaterdagavondronde niet zoo goed op dreef waren, maar Zondagmiddag schitterend hebben opgehaald. De combinatie BorelEinhorn vlotte in den aanvang nog niet zoo goed. Ook de Goudsmits speelden nog niet op volle kracht. Doch het gaat crescendo. De Noren, die den eersten dag een uitstekenden indruk maakten, zijn gisteren wat afgezakt. Zij spelen serieus en kalm. Oostenrijk maakt ook een goed figuur en zal zeker voor Holland de zwaarste concurrent blijken. België en Engeland zullen zeker nog voor verrassingen zorgen. Duitschland was de eerste dag niet goed op dreef, doch zal zich zeker herstellen. In het Engelsche en Duitsche team speelt een dame mee. De andere deelne mers zijn alle heeren. Tal van interessante spellen kwamen voor. Maar duidelijk is gebleken, dat bij het moeilijke bridgespel ook de beste paarden struikelen kunnen. Deetos kampioen van Nederland. Deetos uit Dordrecht is kampioen van Nederland geworden. Zij sloeg gisteren Koog Zaandijk met 32. Voetbal. Kampioen van Nederland. Ajax is gisteren kampioen van Nederland geworden. Zij won haar laatste wedstrijd van Enschedé met 31, nadat Enschedé voor de rust met 1—0 de leiding had gehad. Voor 'Ajax een prachtig resultaat na een mooi seizoen. Spartaan blijft in de tweede klasse. Door een 21 overwinning gisteren op O.S.V. behaald, heeft Spartaan het tweede klassersschap behouden. Voor den Beker won Philips met 9—0 van V.S.V., Hermes-D.W.S. won in Groningen met 21 van Velocitas en West Frisia sloeg K.F.C. met 2—0. Alkinaarsche Boys-nieuws. Men schrijft ons: Het eerste elftal van de Boys speelde voor de na-competitie, waaraan de volgende ver- eenigingen deelnemen: D.T.S., Bergen, Schoor en Alkm. Boys, den eersten en wel thuis tegen Bergen I. Verschenen de Boys met een drietal inval lers voor zieken, Bergen telde nog een inval ler meer. Het één en ander deed nog al eenige afbreuk aan het geheel. Eenmaal behaalde de Alkmaarders een nuttigen 20 voorsprong en toen Bergen den achterstand verkleinde, hoopte men op wat meer spanning. Na rust wisten de Boys den stand geleide lijk op te voeren en toen het eindsignaai klonk, had men met 10—1 gewonnen. Waar D.T.S. met 7—1 van Schoorl had gewonnen, is de stand thans: Alkm. Boys I 110 0 10— 1 2 D.T.S. 1 1 1 0 0 7— 1 2 Schoorl I 2 10 14—82 Bergen 1 2 0 0 2 2—13 0 Op het junioren-tournooi te Zaandam had er eerstens een treffen plaats -tusschen de Boys a-junioren en K.V.V. a en de kam pioenen struikelden nog vrij onverwachts met 31. In de verliezersronde tegen Helder a deden zij het beter en behaalden een goede 41 overwinning. De Boys b-junioren, die reeds dadlijk in de winnaarsronde hadedn geloot, kwamen uit legen H.R.C. b. Aan spanning geen gebrek, daar de Alkmaarders er twee minuten voor het einde 12 van maakten en H.R.C. b een halve minuut voor tijd, wegens hands, nog een penaltv kreeg te verwerken, die ech ter over ging. Hier dus een eerste prijs. De Boys b-adspiranten speelden op de Koog tegen K.F.C. c een vriendschappelijken wedstrijd, die zij in een zeer gemakkelijke 80 overwinning konden omzetten. De ont moeting tusschen Alkm. Boys c en K.F.C. d gaf meer spanning. Hier was het eindresu' taat 2—2. K o r 1 b a 1. Gisteren nam K.V.K V. I deel aan de serie- wedstrijden van „die Haghe" (Den Haag). Hoewel K.V. geen prijs wist te bemachti gen, zijn de behaalde resultaten niet slecht te noemen. Tegen het Haarlemsche „Animo", een 3e klasser N.K.B., wist zij een 3—0 over winning te behalen. In de volgende ronde tegen „Phoenix" (Den Haa.g), een 1ste klas ser H.K.B., werd na een onaangenamen wed strijd met 2O verloren, terwijl de 3e wed strijd tegen de klasser N.K.B. „Ready" (Den Haag) een 10 nederlaag opleverde (Van onzen eigen correspondent). - De Berlage-Brug. Crisis-liefdadigheid. En nu had ik nog wel zoo gehoopt, dat het een Amsterdammer zou zijn, die de eerste automobiel over de nieuwe Berlage-brug zou voeren. Maar het heeft niet zoo mogen zijn en ten aanschouwen van eenige tiendui zenden belangstellenden heeft de eigeaar van den Zuid-Hollandschen wagen, H 86835, om juister te zijn, met een van gelukzalig heid stralend gezicht en met den lach des overwinnaars de nieuwe brug ingenomen. Als wij Amsterdammers dat nu eens in den Haag zouden hebben geprobeerd. Stel u voor, dat er twee rijen Mokummers, voor het Paleis op het Noordeinde de beste rangen zouden bezetten of bij het openen der Sta- ten-Generaal de voorste gelederen zouden bevolken. Wat zouden wij niet allemaal te hooren krijgen! De tweede wagen: een Gelderlander; toen eindelijk de eerste inheemsche benzinevreter en belangstellend vroegen nieuwsgierige krantenmenschen den naam van den gewich- tigen eigenaar. „De auto van mevrouw Schellevis" kwam er prompt uit het inte rieur, en zoo heeft dan gelukkig deze geheele gedenkwaardige middag het natte karakter behouden Er is gevaren en gedoken, gered en geglijboot en het initiatief-comité kan wer kelijk met trots terugzien op deze festiviteit, waarvan Amsterdam oprecht heeft kunnen genieten. Het was weliswaar een beetje drin gen en het programma bleek een weinig overvoerd, maar alles bij elkaar een stralen de middag in een prettige sfeer. En werkelijk zoo'n waterfeest past toch meer in het kader van een te openen brug, dan gymnastiekuit- voeringen op het nog afgezette gedeelte. Nie mand heeft begrepen wat dat er nu eigenlijk mee te maken haa. Het was dan ook geen wonder, dat door dit langdradige nummer het wachtende publiek, dat een brug wilde zien, er over wilde wandelen, heen en terug, en over de leuningen wenschte te hangen, zooals dat goeden Amsterdammers betaamt, niet achter de afzettingen wenschte te blij ven en de politie als het ware overrompelde Want ik geef het u te doen om tienduizend Amsterdammers achter een lijntje te laten staan, vanwaar zij niets kunnen zien van dat- gee, waarvoor zij kwamen. Daarvoor zijn zonder overdrijving minstens evenveel agen ten noodig. Zoo heeft dan ook de turnaffaire met de exotische bokkesprongen het op haar geweten, dat de grijze bouwmeester, die zich niet op den voorgrond drong en bescheiden achteraf bleef wachten, met familie en al, bijna onder de voet werd geloopen en slechts met moeite in veiligheid kon worden ge bracht. Terecht heeft men zich dan ook afge vraagd, of bij deze gelegenheid de betreffen de gastheeren en ik vermag niet te weten, wie dit hier zijn geweest niet beter hun plichten hadden kunnen vervullen jegens dr. Berlage. Wellicht zijn er weinigen maar van het bedroevende schouwspel getuige geweest: het was zielig in één woord. En dit alles had voorkomen kunnen worden als niet een ellen lang officieel programma, van zonderlinge samenstelling, afgewerkt had moeten wor den. Het was even een wanklank bij de vroo- lijke gebeurtenis. De Amsterdamsche straat handel liet zich natuurlijk niet onbetuigd en met bewonderenswaardige activiteit voerde men karrevrachten consumptie-artikelen aan, welke om het hardst als Berlage-ijs, Berlage- bananen en wat dies meer zij, werden aan geprezen en verkocht. Het werd een soort koninginnedag in het klein met geduldige, agenten en tactvolle politiechefs. Echte sen- satietooneeltjes en lachfilms werden er op gevoerd door de dienaren der gerechtigheid, die op brugleuningen en loodsen klommen om het kijkgrage jongenspubliek, uit vrees voor instorting en ongelukken met zachte hand te verdrijven. En het is een feest op zichzelf voor een katachtig Amsterdammertje om door de handen van een gewichtigen po litieman te worden neergelaten en zoo ver der naar den beganen grond te worden ge- expedieerd. Het was alles gemoedelijk genoeg en dat onze agenten populair zijn en toch eigenlijk geen kwaad kunnen doen, bleek bij de reddingsdemonstraties weer eens duidelijk Het is is wel merkwaardig, dat Amsterdam sche politieagenten onder alle omstandighe den politieagenten blijven en uit duizenden te herkennen. Immers er was niemand, die ook maar een oogenblik aan de echtheid twijfelde van de politiemenschen temidden van een kleine honderd allerzotst gekleede duikers, die aldus te water moesten. Het is altijd een prachtig nummer, die twintig „plietsies", zoo als de ras-Amsterdammer hen noemtf op het randje van de leuning, klaar voor een collec tieve duik. En nimmer blijft het krachtige koor van het Jüüüüüt-gejoel, langgerekt en beangstigend bijna in werkelijkheid, achter wege. Bij intuitie gaat die gezonde volkshu mor van vader op zoon, van generatie op ge neratie en het wordt den toeschouwers nooit geleerd, dit Indianengehuil. Het komt spon taan uit duizend kelen zonder voorafgaande afspraak. Het zullen opwinde verhalen zijn geweest, die de jongens thuis hebben verteld in hun eigen ongezouten taaltje: „van de smerissen die zoo maar met alles an, van de brug afdoken". Want „smeris" durven zij thuis wel te zeggen! Meer en meer schijnt het een gewoonte te worden om en speciaal wel in verband met het Amsterdamsche crisiscomité fees telijke gelegenheden te organiseeren, waar van de baten dan bestemd zijn om te worden afgedragen voor het inderdaad zoo sympa thieke doel. En hoewel misschien de crisis- comité-kas nu en dan wel eens iets merkt van deze welwillende gestes, valt tegen het systeem toch wel eenige bedenking te oppe ren. Immers de praktijk bewijst wel degelijk, dat tooneelclubjes en bridgeclubs, vereenigin- gen en koopmanszaken gemeenlijk uit hoofde van eigen belang, in den vorm van publici teit dan meestal, in de tweede instantie het crisis-comité in hun plannen mengen. Ik ge loof, dat hef crisis-comité op den duur hier door eerder wordt geschaad dan bevoordeeld. De menschen toch, die werkelijk uit philan- tropische gevoelens, tooneelvoorstellingen en filmavonden gaan bijwonen, die gaan brid gen en nachtfeesten frequenteeren, meenen hun plicht en terecht in zekeren ziin hierdoor te hebben gedaan. Feitelijk evenwel doen zij weinig meer dan bijdragen In ae veelal groote kosten om dergelijke „evene menten'' uit den aard der zaak mogelijk te maken, zoodat van het ter beschikking ge stelde geld dikwijls weinig of niets de wer kelijke bestemming bereikt. En nog afgezien van dit bezwaar doet het niet onverdeeld sympathiek aan om weelderig uitgedoste lie den te zien flaneeren langs onze straten, wanneer zij zich hebben opgemaakt met het kennelijk doel om liefdadig te zijn. Men krijgt zoo het gevoel, dat er bij het feestelijk gedoe en de luxe, waarvan toch zeker spra ke is, ook nog wel iets kart overschieten voor crisis-slachtoffers en ik kan mij voorstellen, dat in sommige gevallen de betrokkenen daartegen opkomen en hun grieven daarom trent kenbaar maken. Oh, ik heb het spel der U. S. A.-studenten, die evneens hun diensten ter beschikking van het crisis-comité wilden stellen, bij de opvoe ring in den Stadsschouwburg zeer zeker kun nen waardeeren en men heeft zich kostelijk geamuseerd. Maar ik betwijfel of de baten voor het comité w/1 eenigszins evenredig zijn geweest aan den grooteu opzet en propagan da van deze voorstelling. Terwijl men het verder zeker weinig kiesch kan noemen, dat de U.S.A.-Senaat zich met een door vier paar den getrokken landauer na afloop door de stad naar het Carlton Hotel liet rijden. Dit systeem volgend zal het Amsterdamsche cri sis-comité biinnenkort misschien voor rare verrassingen komen te staan. Om op groote schaal het geld binnen te krijgen, dat ook op zoo groote schaal noodig is, om in de talrijke behoeften te voorzien, zijn andere methoden vereischt dan feestjes en dergelijke onderne mingen, welke resultaten moeiliijk bevredi gend kunnen zijn. Nederland heeft zoo het land aan tollen; welnu laat men eens een sympathie-tol stich ten in de Kalverstraat, of op den Dam of op welke plaats dan ook waar ettelijke duizen den dagelijks passeeren. En dan een cent tolgeld per persoon en de gelegenheid laten voor hen, die niet wenschen te voldoen om vrijelijk door een nauw paadje te kunnen ont komen aan deze „belasting" en zoo tegelij kertijd voor anderen duidelijk waarneembaar te zijn. Laat men eens het oog richten op de campagnes der Engelsche hospitalen, die door liefdadigheid in stand moeten worden gehouden. En nu eens niet zeggen van: „wij Hollanders" en „ja maar..." Want wij zijn heusch niet zoo! VAN SIEGEN. BELASTïNGPLAATJES VOOR RIJWIELEN. Met den verkoop van rijwielmerken voor het jaar 1932/1933 al op 16 Juli op de postinrichtingen worden begonnen. ONBESTENDIGHEID DER LIEFDE. De 26-jarige losse werkman A. v. B. en dt 20-jarige M. L. in Den Bosch, reeds eenige jaren gehuwd, hadden vaak on- eenigheid en leefden sedert eenigen tijd gescheiden. Vrijdagavond zouden zij een poging doen om zich te verzoenen. Zij wandelden op den Parallelweg nabij het Wilhelminaterrein. Om elf uur hoorde een spoorwegarbeider hulpgeroep. Hij snelde er heen en vond de vrouw in ernstigen toestand op den weg liggen. Zij bleek zeven wonden te hebben, die haar toestand wel ernstig, maar niet direct 'levensgevaarlijk maakten. Zij werd in een ziekenhuis opgenomen. De echtgenoot is gearresteerd. De po'i- tie moest hem tegen het publiek be schermen. STRAATBELASTING TE NIJMEGEN. Door de Kroon afgekeurd. De verordening op de heffing van een straatbelasting te Nijmegen voor het jaar 1932 is door de Kroon afgekeurd. Hieruit volgt, dat de heffing van deze belasting, wel ke veel tegenstand in de kringen van den middenstand heeft ondervonden, ieder Jaar opnieuw moet worden aangevraagd. De op brengst van deze belasting per jaar werd geraamd op 400.000. DE RECHTSZEKERHEID DER GEMEENTEAMBTENAREN. In het Staatsblad is opgenomen een Kon. besluit tot vernietiging van het be sluit van den raad der gemeente IJzen- dijke van 23 November j.1. Hierbij was besloten, de jaarwedde van den gemeen teopzichter ad 150 in te trekken en de jaarwedde van den gemeente-geneesheer te verminderen met 500 en dus diens wedde te brengen van 1000 op 500. De Kroon overwoog hieromtrent dat de financieele omstandigheden, waarin de gemeente IJzendijke verkeert, .a ver gelijking met den toestand in andere ge meenten niet als bij uitzondering on gunstig kunnen worden aangemerkt. Onder deze omstandigheden moet vol gens de Kroon een verlaging van de jaarwedden van 100 pet. voor den ge meente-opzichter en «an 50 pet. voor den gemeentegeneesheer Buitensporig wor den geacht. Bovendien vormt een verlaging van ja '.rwedden, die niet voor alle gemeente ambtenaren geldt, maar zonder dat daarvoor voldoende redenen bestaan, slechts op enkele hunner wordt toege past, een onbillijkheid en maakt zij ern stig inbreuk op de rechtszekerheid, waarop de gemeente-ambtenaren aan spraak moeten kunnen maken. Op deze gronden heeft de Kroon het raadsbesluit vernietigd, als zijnde in strijd met het algemeen belang. VERHOOGING DER BENZINE- PRIJS. De prijs van de Shell-motorbenzine is met ingang van heden verhoogd tot 10 L.-bussen 15 per 100 L. Van benzinepomp 14 per 100 L, SNELHEID LOCAALSPOORWEGEN De directie der Nederlandsche Spoor wegen heeft bepaald, dat de machinis ten voor zoover de voor den betrokken locaalspoorweg toegestane snelheid^ dit veroorlooft, bij ertraging zoo noodig de snelheid van reizigerstreinen op locaal- spoorwegen tot 65 kilometer in het uur moeten opvoeren, met inachtneming van de voorgeschreven snelheidsbeperkingen en vot zooverre de grootste toegestane snelheid van de door hen bereden loco motief 65 kilometer of meer in het uur bedraagt. CAFÊ-TWIST MET BLOEDIGEN AFLOOP Gisteravond ontstond in de beneden zaal van een café op den Zuiddijk te Zaandam een ernstige twist, waarvan een buitenstaander het slachtoffer is ge worden. De Crt. vertelt ervan: Doordat eenige jongelui van buitenaf een stuk carton door het geopende raam der bovenzael naar binnen wierpen, brak een bierglas. Een zekere S., afkomstig uit Musselkanaal en werkzaam als grondwerker aAn de verbreeding van het Noordzeekanaal, wierp als antwoord hierop een bierglas naar buiten, dat ge lukkig niemand trof. Eenige bezoekers noemden dit een kwajongensstreek, waarop S. een uitdagende houding aan nam en later buiten met een geopend mes de cafébezoekers opwachtte. Toen de Oostzaner B. het café verliet, bracht S. hem een diepe wonde in den linker bovenarm toe. Terstond daarop nam hij de vlucht en verschool hij zich in de keuken van een woonhuis aan de Prins Hendrikkade, waar de politie hem wel dra vond. Zij arresteerde hem en nam hem een verhoor af, waarop hij weer werd losgelaten. Na verbonden te zijn, kon de gewonde naar zijn woning terug- keeren. DE ORANG-PENDEK-JACHT. Protest bij Min. van Koloniën. De heer Von Peski, voorzitter van de afdeeling Den Haag van „Oost en West", heeft een schrijven aan den minister van koloniën gezonden, waaarin hij zegt met diepe verontwaardiging uit de couranten kennis te hebben genomen, dat men er eindelijk in geslaagd zou zijn een orang-pendek en wel een jong van het vrouwelijk geslacht te verwonden en te dooden, terwijl vervolging der ande ren werd voortgezet. De heer Von Peski veroorlooft zich, en meent uit naam van zet-r velen te spreken, een heftig woord van protest te uiten tegen dezen door de .wetenschap" gesanctionneerden en uit- gevoerden moord, waarbij schepsels, die misschien reeds menschen zijn, doch in ieder geval dichter bij on- staan dan eenig ander wezen, als menschapen, enz. voor wie men een natuurreservaa' heeft opgericht, ten offer vallen. De neer Von Peski richt zich daarom met het eerbie dig, doch dringend verzoek tot den mi nister om het daarheen te willen leiden, dat eeu onmiddellijk verbod tegen deze met de beschaving spottence misdaad uitgevaardigd wordt, in tegenstelling met een door den heer Von Peski voor eenige jaren geuiten wensch in het „Ko loniaal Weekblad", dien men naast zich neergelegd heefi. VERKEERSONGEVALLEN. Botsing tusschen brandweerautoi's op weg naar een brand. Zaterdagmiddag heeft op den hoek van de St. Laurensstraat en de Weste Wagenstraat te Rotterdam een botsing plaats gehad tus schen de slangenwagens 19 en 22, die beiden uitrukten voor een schoorsteenbrand. Een slangenwagen schoot na de botsing door de etalageruit van den lijstenwinkel van den heer Schnitzel. De brandmeester kreeg ern stige wonden door de glasscherven aan den rug, zoodat hij in het ziekenhuis Coolsingel moest worden opgenomen. Een spuitgast kreeg ook eenige snij wonden, maar kon, na in het ziekenhuis te zijn verbonden, naar huis terugkeeren. BRANDEN. 200 kippen omgekomen. Vrijdagnacht is de boerderij van G. van Eeuwijk aan den Lingendijk te Geldermalsen afgebrand. Een varken, drie toornen biggen en ongeveer 200 kippen zijn in de vlammen omgekomen. Boerderij en inboedel waren verzekerd, de levende have echter niet. KORTE BERICHTEN. Zaterdag is te 's-Hertogenbosch, on der voorzitterschap van den heer A. L. van Beusekom, te Hilversum, de zesde landelijke vergadering gehouden van commissarissen van politie. In den na middag vond tevens plaats de 49ste al- gemeene vergadering van de broeder- sohap van commissarissen van politie. Met bijzondere plechtigheid, ver band houdend met het feit, dat het hier de eerste tentoonstelling ter gelegenheid van het 300-jarig bestaan der Amster damsche universiteit gold, is Zaterdag namiddag in het Waaggebouw aldaar de tentoonstelling van prenten betref fende Amsterdam in de 17e eeuw ge opend. Het Volksblad te Groningen meldt dat de minister van binnenlandsche za ken een circulaire heeft gericht aan ver scheidene gemeentebesturen, waarin de vraag wordt gesteld, of B. en W. niet van oordeel zijn, dat de normen van de werkloozqnuitke^cijigen moeten worden verlaagd. Van kennelijk officieele Duitsche zijde wordt betoogd, dat het onjuist is, hetgeen minister Verschuur heeft ge zegd ten aanzien van bevoorrechting van Rusland door Duitschland bij dl zangwedstrijd" De nationale en internationale zanm^ strijd, ui geschreven door het koor rW' linge Oefening" te Amsterdam, dingend Lindeboom, welke wedstrijd reeds met p- V* steren j.1. begonnen is, werd gistermiddag" het Concertgebouw voortgezet met de afdeeling gemengde koren, waaraan acht vÜ® eenigingen deelnamen. Met algemeene stlm' men werd de tweede prijs toegekend aa„?J koor „Daniël de Lange", van Koog a" h? Zaan, dir. Corn. Jonker, alhier. Het „3 plichte nummer, door Olivier gecomponeSi was: „Hoe liggen de wegen in heerlijkheid» als vrij nummer zong men: „Pater Noster» van Roeske. Juryleden waren: H. LindeK^ H. Andriessen, O. Koop, Is. Olman P £m' ders, J. Nieland, W. Hagens Jr. A.K. 459e STAATSLOTÉRIJ Niet-Officieel Trekking van Maandag 6 Jnni 1932 5e Klasse, 13e Lijst Hooge Prijzen No. 278 150C No. 5242 13352 13532 1000 No. 4062 16072 400 No. 2442 6594 8993 10279 14851 ^0055 No. 610 1009 2380 4070 6806 11675 12410 14939 15342 16746 17867 19735 100. Prijzen van 70. 632 659 660 930 932 1131 U44 1445 1519 1527 1679 1680 1695 1751 1982 2028 2118 2122 2236 2264 2274 2360 2689 2879 2938 3106 3202 3208 3293 3300 3320 3336 3381 3393 3483 3971 4201 4255 4258 4268 4516 4565 4630 4651 4687 4718 4723 4860 4876 5060 5235 5249 5305 5423 5477 5577 5920 5928 5964 6490 6675 6774 6985 7075 7119 7304 7354 7376 7434 7447 7490 7496 7593 7740 7796 7797 7798 7958 7977 8655 8680 8792 9015 9113 9421 958T 9971 10020 10063 10162 10182 10190 10373 10387 10389 10407 10531 10605 10682 10732 11188 11316 11313 11330 11335 11350 11352 11416 11538 11571 11613 11722 11775 11821 11937 11981 12321 12340 12394 12586 12597 12811 13221 13344 13384 13425 13534 13593 13645 13685 13689 13809 13811 13816 13844 13874 13879 13890 14199 14215 14272 14332 14552 14663 14678 14758 14830 14998 15021 15090 15132 15195 15274 15462 15517 15539 15541 15620 15916 16039 16104 16587 16673 16822 16867 17030 17116 17235 17385 17546 17687 17789 17825 17878 18077 18100 13231 18290 18463 18827 18868 18881 18940 19198 19320 10365 19397 19426 19467 19492 19547 19922 20013 20116 20143 20234 20263 20364 20702 20719 20743 20931 20995 200 124U 1239 1845 2338 3595 482! 5015 5885 6995 7470 7957 9778 10380 10756 11376 11894 12776 13610 13851 14486 "051 16776 17584 18282 19269 19640 20385 NIETEN 96 104 142 156 167 224 237 23S 418 485 502 511 551 568 572 588 590 728 732 757 786 790 836 852 853 864 917 967 993 1018 1033 1049 1053 1054 1066 1092 1109 1117 1120 1133 1147 1170 1250 1272 1274 1384 1385 1393 1396 1398 1411 1420 1444 1450 1452 1462 1539 1542 1559 1573 1672 1678 1701 1714 1717 1752 1775 1794 1807 1827 1836 1837 1879 1890 1902 1920 1937 1953 1958 2072 2084 2087 2095 2100 2175 2198 2214 2243 2277 2286 2297 2303 2318 2362 2389 2403 2466 2477 2478 2481 2503 2533 2569 2601 2638 2693 2714 2730 2746 2756 2759 2807 2831 2834 2855 2862 2889 2901 2908 2920 2965 2986 2997 3020 3055 3077 3092 3133 3144 3185 3223 3245 3268 3286 3355 3441 3471 3502 3527 3540 3552 3555 3559 3563 3592 3601 3619 3626 3650 3673 3679 3759 3771 3786 3804 3833 3875 3907 3937 3974 3977 3982 4050 4052 4053 4055 4065 4155 4170 4247 4263 4274 4279 4330 4341 4351 4362 4381 4386 4463 4475 4486 4496 4507 4644 4655 4677 4678 4692 4709 4726 4748 4771 4863 4968 4993 5039 5042 5082 5085 5148 5162 5165 5196 5239 5290 5353 5374 5387 5393 5460 5465 5495 5507 5560 5561 5565 5624 5662 5677 5724 5737 5836 5890 5950 5987 6014 6016 6072 6073 6104 6173 6206 6230 6241 6254 6298 6356 6396 6446 6457 6582 6598 6633 6635 6653 6664 6788 6813 6839 6990 7016 7019 7038 7058 7093 7197 7205 7244 7264 7266 7290 7308 7309 7326 7339 7365 7375 7403 7425 7468 7491 7494 7549 7554 7589 7620 7622 7647 7654 7749 7808 7809 7823 7860 7882 7895 7932 7980 8014 8098 8110 8121 8133 8136 8145 8266 8409 8460 8540 8578 8584 8617 8637 8656 8714 8776 8804 8824 8853 8922 8944 8975 9005 9065 9070 9142 9216 9236 9288 9290 9300 9323 9328 9362 3442 9459 9465 9498 9550 9574 9602 9618 «648 9665 9687 9715 9718 9724 9735 9823 9836 9837 9845 9850 9883 9896 9916 9953 9958 9967 10141 10231 10295 10321 10343' 10351 10357 10388 10399 10443 10525 10567 10614 10642 10668 10672 10681 10753 10784 10815 10826 10929 11025 11070 11105 11116 11138 11140 11150 11151 11175 11180 11238 11242 11258 11287 11336 11355 11386 11434 11447 11496 11508 11520 11533 11579 11582 11622 11628 11660 11676 11776 11815 11820 11859 11860 11949 11978 11983 12014 12016 12023 12024 12062 12070 12087 12120 12145 12155 12177 12206 12207 12212 12402 12432 12484 12485 12495 12564 12569 12587 12599 12602 12643 12675 12713 12732 12813 12882 12912 12984 13016 13017 13033 13046 13058 13073 13077 13096 13115 13134 13143 13146 13201 13233 13235 13292 13303 13322 13335 13343 13359^3399 13488 13497 13512 13519 13524 13544 13571 13584 13588 13594 13615 13636 13638 13675 13698 13787 13876 13885 13931 13959 13961 13974 13992 13996 14073 14074 14077 14096 14108 14143 14200 14234 14251 14261 14275 14300 14346 14381 14394 14434 14461 14471 14476 14506 14520 14523 14531 14548 14548 14558 14574 14676 14685 14694 14703 14856 14857 14910 14918 15028 15053 15063 15081 15120 15166 15187 15196 15215 1526T 15290 15352 15405 15413 15432 15548 15551 15561 15565 15611 15635 15670 15674 15736 15794 15795 15821 15886 15920 15944 15973 16015 16038 16078 16090 16100 16164 16184 16191 16194 16213 16221 16237 16270 16281 16348 16362 16391 16404 16421 16433 16459 16463 16514 16534 16581 16586 16595 16591 16599 16612 16684 16714 16718 16790 16876 16893 16902 16928 16930 16984 16987 17021 17194 17203 17209 17289 17327 17396 17401 17446 17538 17557 17569 17575 17637 17729 17763 17798 178ÜÜ 17S£~ 17817 17826 17857 17948 17951 17953 18005 1**? 18111 18171 18189 18205 18273 18274 18280 1*2 18348 18352 18362 18398 18462 18470 18479 18502 18504 18575 18596 18600 18682 18688 18729 18730 18732 18739 18775 18811 18821 18°?? 18838 18889 19004 19059 19087 19134 19141 1»*®? 19155 19178 19185 19201 19273 19304 19310 193»J 19326 19343 19345 19346 19383 15396 19*3" 19*T 19475 19487 19491 19535 19555 19732 19822 1»®* 19860 19877 19907 19951 19957 19963 lW° '"zL 20021 20031 20032 20047 20069 20074 30076 20151 20154 20157 20204 20205 20262 20308 20352 20375 20421 20433 20476 20498 30611 20517 20597 20666 20676 20704 20716 20793 3» 20818 20848 20856 20872 20877 20889 30035 2®" 20985 20992 20996 Verbeteringen 5e Klasse, 12e Lost. 4553 4548; 5913 m*. 5923; 14911 f 70 mJ. 149"-

Alkmaarsche Courant | 1932 | | pagina 8