Bouwt Uw LANDHUISJE jJUcfilsiakm jf Jijdschcift yhheepstiidiuQM Jkouinciaal Tlieaws £uchtoaact föiwieuland HEILOO. JMyezwden Stukkw Jieck Sxhool pM&ücaties Spoct Aduecteatim WINKEL. WINKELSLUITING. De Internationale Wedstrijd te Scheveningen. H. VAN HAM en A. VAN HAM—VAN LEIJEN CORNELIS SLOTEMAKER, betuigen wij bij dezen onzen hartelijken dank. DANKBETUIGING OPLICHTING. Bedriegelijke voorspiegelingen- I - „whtbank te Rotterdam heelt een leider N V'. „Nationaal Belang'', die door n advertenties in provinciale bladen -n verbinding stelde met menschen, die z,ctl '^verlegenheid waren, hen voorspiege lt1 t ztf crediet zouden krijgen en van 'hii garaotiegelden ontving, waarna het W!diet uitbleef, omdat de gegadigden niet ^2>twaardig zouden zijn. veroordeeld tot cp" gevangenisstraf voor den tijd vjin drie jaar- DE DIEFSTAL BIJ DE NED. LANDBOUWBANK. Nadat gister nog als getuige was gehoord Af directeur der bank, nam de officier van r;stjtie het woord, waarna hij tegen der, iellner 8 maanden gevangenisstraf eischte. Tegen den derden verdachte een kantoor- per die van den kassier 5000 had ont vangen om aan diens vriendin ter hand te «tellen, werd ee nhalf jara geëicsht wegens heling en handelen uit winstbejag \X eer verscheen een speciaal nummer van Ons Nederlandhet officieele orgaan der Alg Ned. Verg. voor Vreemdelingenverkeer, thans gewijd aan het nijvere Venlo met Tege- ien en omgeving. Verzorging en inhoud staan cp hetzelfde peil als voorgaande nummers in deze bekend geworden reeks speciale num- ^Behalve verschillende artikelen over Ven lo, Tegelen, de passiespelen e.d. van de hand van vooraanstaande figuren in Noord-Lim burg, bevat het tijdschrift een interview met oud-minister Kan, waarin Z.Exc. het een daad van vaderlandsliefde noemt om in de zen abnormalen tijd zijn vacantie in het bin nenland door te brengen. Kou. Ned. Stoomb. Maatschappij. Brion 10 Juni v. Amst. ,n Kopenhagen. Clio 10 Juni v. Amst, te Hamburg. Flandria, thuisr., 10 Juni v. Montevideo. Haarlem 10 Juni v. Amst. te Hamburg. Nereus 10 Juni v. Amst. n. Ostende. Perseus 10 Juni v. Amst. n. Bordeaux. Pluto 10 Juni v. Rott. n. Passages. Ulysses 10 Juni v. Amst. n. Rott. Achilles 9 Juni v. Bilbao n. Malaga. Ajax 1 Juni v. Hamburg te Amst. Amazone 9 Juni v. Genua n. Livorno. Berenice 9 Juni v. Bari n. Malta, Ceres 8 Juni v. Rethymno n. Mostaganem. Costa Rica, thuisr., 9 Juni v. Cura^ao n. Puerto Cabello. Deucalion, uitr., 9 Juni v. Port au Prince n. Port du Plata. Fauna 9 Juni v, Malaga te Huelva. Rhea 10 Juni v. Aalborg n. Amst. Tiberius 10 Juni v, Amst. te Rott. Titus 9 Juni v. Vigo te Lissabon. Van Rensselaer,-thuisr., 9 Juni v. Paramaribo n. Madeira. Vulcanus 9 Juni v. Motril te Barcelona. HollandAmerika Lijn, Dinteldijk 10 Juni v. Vancouver 1. v, Londen te Rotterdam. Leerdam N. Orleans/Rott, 10 Juni v. Coruna, Volendam 10 Juni v. Rott. n. New-York. Kon. Paketvaart-Mij. Nieuw Holland 9 Juni v. Singapore te Mel- bourne. Ziet gij muggen, lang van poot, 'Aarzelt nietmaar slaat ze dood piqué, zoowel als korfe baan draverij. "En nu ligt het in het voornemen van het bestuur van de Schoorlsche sportvereeniging om de paardensport op kermis-Maandag weder in eere te herstellen. We geloven dat er kijkers genoeg zullen komen. We weten van voorheen, hoe gezellig de paardensport op de mooi gelegen dra' versbaan kon zijn .Thans is de entree bijzon der laag gesteld daar er slechts één rang is, met een prijs van 50 ct. Na afloop van de draverij zal de prijsuit reiking plaats hebben in de „Rustende Ja ger". Dinsdagmiddag werden door de sportver eeniging kinderspelen georgasnieerd. Eer. iretje voor de schoolgaande jeugd, waar de kinderen dien dag vacantie krijgen. OUDORP. In het berichtje uit Oudorp is een druk fout ingeslopen. Het opgehaalde bedrag be draagt 536.26. ZUIDSCHAR W OUDE. Cabaretavond Plaatselijk Crisis comité, Het bestuur van het plaatselijk crisis-co mité is erin geslaagd, dat de zoo populaire cabaretclub „Sicoka" te Alkmaar ook een avond zal geven te Zuidscharwoude en wel op Zaterdag 18 Juni a.s. in „De Roode ..eeuw". Deze club die overal met groot suc ces optreedt, verleent hare medewerking ge- ïeel belangeloos. Noemen wij allereerst de lekende band „The 16 Cheese Townians", onder leiding van den alombekenden Siem Spruit, dan weten wij, dat ons een genot vollen avond staat te wachten. Tevens zal de uitnemende refreinzanger Jac. Amoureus me dewerken. Ook wacht ons dien avond nog eene ver rassing, door de medewerking van „Jasper en Meraitje van Suntebankeris" met hunne Hollandsche en West-Friesche liedjes aan de piano, voorts declamatie en samenspraken. Het programma is o.i. aantrekkelijk genoeg om een volle zaal te trekken. De geheele opbrengst van den avond komt ten goede van de kas van het plaatselijk cri sis-comité. De entreeprijzen zijn zeer laag gesteld, zoodat een ieder in de gelegenheid wordt ge steld, van deze bizondere gelegenheid gebruik te kunnen maken. Het belooft een avond te worden van aan gename verpoozing, maar daarnaast ook een avond van groote voldoening. Immers, de recette is ten bate van de kas van het plaat selijk crisis-comité. HEM. Alhier heeft dr. M. de Heer Kloots onder veel belangstelling het feit herdacht, dat hij 25 jaar geleden tot arts promoveerde. Collega's uit den geneeskundigen kring, vertegenwoordigers van het ziekenfonds en verschillende vereenigingen offreerden ca- deaux en bloemen. HOORN. De vereeniging „Oud-Hoorn" heeft on der leiding van den heer K. Zijp haar jaar vergadering in „De Doelen" gehouden. Uit het jaarverslag blijkt, dat het aanta leden thans 126 bedraagt. Uit de rekening en verantwoording bleek, dat 1931 is aange vangen met 'n bedrag, groot 440.90 en ge ëindigd met 311.54. De uitgaven bedroegen 1345.94, tegen •ver de inkomsten 1657.48. Tot secretaris werd herbenoemd de heer S. H. Boot. In de vacature van den heer Rec tor Roozen werd gekozen de heer Kerkmeyer. Tot leden van de financieele commissie werden gekozen de heeren Vlekke en Kaat. De voorzitter deelde mede, dat van Ged. Staten nog geen beslissing is gekomen inzake het perceel in de Kerkstraat. Hierna sluiting. Aan de noodlijdende tuinders, die in aanmerking zijn gekomen voor een renteloos oorschot is thans een tweede uitkeering ge- Qaan tot een bedrag van 971.08. Met inbe- F* van de eerste uitkeering ad 2471.4? 'hans aan voorschot verstrekt 3442.50. DE STREEK aan 8«brek aan koopers van rabarber artikp'6 Vj1''nS 'aten de tuinders, welke dit ïfWl'|ed5nde de laatste jaren nog door staan h* ^n' Pr°duct maar op het land in dP c? aatste overschot van deze cultuur in Hp c«_ "aislc overscnot van aeze cui Iwijnen Zal dit iaar nu wel Kel,eel Maana, SCHOORL. dag, Zai 8. 13 Juni, de z.g. kermis-Maan houden „fj korte baan draverij worden ge SchoorI»hL raooie r°nde grasbaan van het sportpark rroT- J"vr°eger v«el aaiTnaUa^" werd °P dezen dag steeds densPort gedaan, concours hip- TEXEL. Donderdagavond werd in een vergade ring door de Alg. Middenstandsvereeniging te Texel besloten, het gemeentebestuur van Texel te verzoeken uitzonderingsbepalingen voor de winkelsluitingswet aan te vragen, en zich hierover per telefoon met het ministerie in verbinding te stellen. Voorgesteld werd, gedurende de kermis week (begin Juli) geheele ontheffing van de bepaling van de Winkelsluitingswet te ver zoeken en van 1 Mei tot 1 Oct. vele winkels in fruit-, sigaren, suikerwerken, foto-artike len en prentbriefkaarten toe te staan 's avonds tot 9 uur open te zijn en des Zon dags van v.m. 9 tot's avond 10 uur. Verder werd besloten pogingen aan te wenden om tot verbetering van den postdienst in deze gemeente te komen. Te Den Burg wordt slechts 2 maal iper dag de post besteld, en verder bijna over het geheele eiland slechts éénmaal. Nog werd het voor de winkeliers nadee- lige vertrekken tarief van de Tex. Electr. Mij. besproken. Het vast recht, dat door winke liers voor hun zaken betaald wordt, loopt soms tot 7 vertrekken, voor den winkel al leen, waardoor 't stroomgebruik voor die za ken abnormaal hoog is. Aan de P. E. N. zal herziening van dit tarief worden gevraagd. N V. EIERVEILING NOORDHOLLANDS NOORDERKWARTIER. ALKMAAR, 11 Juni 1932. Op de heden gehouden eierenveiling waren in totaal 26500 stuks kipeieren aangevoerd, waarvan de prijzen als volgt: 56—58 2.80—3.20; 60—62 2.903.40; 62—64 3.20— 3.80; kleine 50—57 2.40—2.80. 65000 stuks Eendeieren 2—2.10. Lage belastingen, dag en nacht telefoon. in het plan jjBlockhove" Prachtig gelegen BOUWTERREINEN (boschterreinen) zijn voor zeer matige prijzen beschikbaar. Volledig plan ter inzage, alle gewenschte inlichtingen worden verstrekt door J. RUS, Straatweg A 186. Telefoon 939. DE POSTVLUCHTEN OP INDIE. De Duif (heenreis) is gister van Athene vertrokken en te 2 uur te Caïro geland. De Ekster (thuisreis) is gister van Mersamatrech te Belgrado aangekomen na tusschenlandingen te Athene en Sofia. Wordt vandaag op Schiphol ver wacht. KLACHTEN VAN MILITAIREN. Beroeps-militairen beneden den rang van officier, die zich bezwaard gevoelen over aangelegenheden, welke bij het militair amb tenarengerecht kunnen worden voorgebracht, kunnen zich met hunne klachten wenden tot den minister van defensie, die in afwachting Jan de totstandkoming van bedoeld gerecht, de klachten zal doen onderzoeken door een daarvoor aan te wijzen commissie. HANDHAVING OPENBARE ORDE. Diensplichtigen, reserve-personeel, en vrij willige landstormers kunnen voor zoover zij in het genot van groot-verlof zijn, ter hand- „aving of tot herstel van de openbare ord-, en rust vrijwillig in werkelijken dienst ko men, nadat de minister van defensie daartoe machtiging heeft verleend Zij moeten ziek dan bereid verklaren, om zich als „bijzon der vrijwilliger" beschikbaar te stellen. DE PHILIPS-LASCHGELIJKRICFTER. Een nieuwe Nederlandsche vinding. Ir. H. A. W. Klinkhamer van de Philipsfa- briek heeft gistermiddag voor genoodigden van de directie der gem. electriciteitswerken, een en ander medegedeeld over zijn uitvin ding: de Philips-laschgelijkrichter. Namens de HmTtie der electriciteitswerken leidde de heer W. H. Drukker het onderwerp in, waarbij hij eraan herinnerde, dat 't dezen dag tien jaar geleden was, dat te Amsterdam de eerste demonstraties van electrisch las- schen gegeven werden. Toen waren alle deze machines nog van buitenlandsch fabrikaat, sindsdien zijn er vele Nederlandsche electri- sche laschapparaten gekomen: laschtrans- formatoren, laschomvormers, enz. Nu komt Philips met een laschgelijkrichter de over winning van het electrisch lasschen bekro nen. D# eerste klinknagellooze motorboot werd onlangs in Nederland vervaardigd, in nu met den laschgelijkrichter volgens prac- Duitschland zelfs een kruiser. Men bereikt tische ervaringen o.a. een zeer rustigen lasch- boog met als gevolg een mooi-gelijken lasch- naad. Philips maakte den eersten laschgelijk richter ter wereld Nederlandsch fabrikaat! dat reeds een aantal van dergelijke toestellen aan dt. industrie geleverd en continu in be drijf zijn: de werklieden zijn erover in de wolken. Voorafgaande aan een demonstratie in de Centrale Noord, gaf ir. Klinkhamer nog een technische uiteenzetting. NA DE RELLETJES ÏE BOSKOOP. Na de relletjes van Woensdag is het Don derdag ie Boskoop volkomen rustig geweest, De politiemacht, welke den avond na de on geregeldheden met zes maréchaussees uit Naaldwijk was versterkt, is in den loop van den dag uitgebreid met nog 13 man der rijks- politietroepen, daar geruchten de ronde deden, dat communistische afdeelingen uit Rotterdam, Schiedam, Leiden en andere ge meenten voornemens waren te komen demon- streeren. Inderdaad is Donderdagmiddag een groep communisten sterk ruim 250 personen op weg geweest naar Boskoop. DoCh te Wad- dinxveen aangekomen, bezonnen zij zich. Toen zij vernamen, dat de politiemacht andermaal versterkt was, werd hier beraadslaagd of de tocht al dan niet zou worden voortgezet. Men besloot terug te keeren en maakte daarna rechtsomkeert. In een 's avonds door de Goudsche afdee- ling der communistische partij naar aanlei ding van het gebeurde te Boskoop gehouden protestvergadering, werd een motie aange nomen, welke den minister van justitie is toe gezonden, waarin „gehoord het beestachtig optreden tegen de demonstreerende arbeiders te Boskoop, waarbij een arbeider, kameraad Jan de Jong, werd vermoord" geprotesteerd wordt tegen den Reorganiseerden moord aanslag op wekloozen" en geëischt wordt pensioneering van de weduwe en de weezen van dezen vermoorden kameraad van ge meente- of rijkswege. Voorts wordt nog ge- eischt het recht van demonstratie en verga deren der werkloozen en terugtrekking van de rijkspolitietroepen uit Boskoop. DE STAKING AAN HET JULIANAKANAAL. Bussen met steenen gebombar deerd. Toen de autobussen met Belgische arbei ders voor de kanaalwerken te Born Donder dagnamiddag om circa zes uur van Born terugkeerden en aan den Bunderweg kwa men, werd de eerste bus met steenen bekogeld, blijkbaar door stakers, die per fiets waren gekomen en zich langs den rijksweg hadden opgesteld. Vooral de chauffeur van de bus werd zwaar gewond, terwijl verschillende ruiten van de bus ingegooid werden en enkele Belgische werklieden door glasscherven wer den gewond. Gistermorgen kwamen zes bussen aan de kanaalwerken te Born, een Belgische en vijf uit Weerd, tezamen bevattend circa 125 man die allen aan den arbeid gingen. KORTE BERICHTEN. Het Tweede Kamerlid J. H. Schaper, die langdurig afwezig is geweest wegens ziekte, woonde gisteren de vergadering van de Tweede Kamer weder bij. de (Buiten verantwoordelijkheid van Redactie. De opname in de rubriek, be wijst geenszins dat de redactie er mede instemt) Geachte Redactie, Naar aanleiding van het ingezonden stuk van den heer B. Appel in uw blad van Donder dag 9 Juni 1.1. voel ik mij gedrongen even iets mede te deelen inzake het conflict in het stu cadoorsbedrijf. Ik zal met ingaan op het schrijven over het afhalen van werkwilligen als zoodanig, daar over kan ons standpunt bekend zijn, maar wil hoofdzakelijk wijzen op de inconsequentie van den Algemeenen Ned. Stucadoorsbond die ir de steden Rotterdam. Amsterdam, Haarlem Utrecht en Zaandam de staking heeft geprocla meerd. In alle andere plaatsen van Nederland worden de leden van den modernen stuca doorsbond door hun Hoofdbestuur aangeraden het contract te teekenen, met de bedoeling dat de werkende leden van den modernen bond en de Landelijke Federatie van Bouwvakarbeiders 10 pet. van hun loon zullen afstaan om de sta kers in de genoemde plaatsen te steunen. Het nieuwe Landelijke Collectieve Contrac. is afgesloten door den Ned. Stucadoors-Pa- troonsbond en de Ned. R. K. Bond van Stuca- doorspatroons St. Antonius met den R. K. Bouwvakarbeidersbond en den Ned. Chr. Bouw arbeidersbond. Of men dan strijdt voor een rechtvaardige zaak laat ik over aan de publieke opinie. En waar gaat het eigenlijk om? Om een verlaging van 2 cent per M*. op het vlakke werk, dat beteekent een verlaging van 6.6 pet. op een loon van 50 tot 80 per week. Is het voor de overige bouwvakarbeiders niet om te watertanden. De Landelijke Federatie van Bouwvakarbei ders is op dit punt consequenter en zegt niet teekenen, hoewel op een werk te Hilversum een hevige ruzie is ontstaan tusschen de vrijge stelden van de Federatie en die van den mo dernen bond, met het eindresultaat, dat ook de Federatiemannen hebben geteekend. Begrijpe lijkerwijze is er tusschen de Modernen en Fe deratie en de R. K. en Chr. Arbeidersbonden een verwijdering ontstaan en m. L gaat het niet meer zoo zeer om de verlaging van het tarief alswel over de vraag wie de macht zal hebben. Vandaar dat de strijd zoo fel wordt gestreden. Maar dat hier inconsequent wordt behandeld staat voor mij vast en dan is er geen sprake van te strijden voor een rechtvaardige zaak en haalt men het aanzien van de beweging eer naar beneden dan dat men die hoog houdt. Met dank voor de plaatsing, hoogachtend, JOH. H. W. LUTJEHARMS, Secr. van het Hoofdbestuur van den Ned. Stucadoors-Patroonsbond. Op de jaarvergadering van de afd. Kerk en Vrede te Uitgeest is tot secretaresse geko zen mej. C. Rab en tot penningmeesteresse mevr. A. Buijs. Als afgevaardigde naar de 18 Juni a.s. te houden algemeene vergadering te Amster dam is benoemd de heer Th. de Waal. PREDIKBEURTEN. LEGER DES HEILS. Zondag 12 Juni. Zaterdag 8 uur Openbare Samenkomst op de Steenenbrug. Zondag 7.30 uur Bidstond 10 uur Heill- gingsdienst. 3.30 uur Openluchtsamenkomst in het bosch van Heiloo. 8 uur Verlossings samenkomst. Donderdag 8 uur Openluchtsamenkomst te St. Pancras bij de Driesprong. BURGEMEESTER en WETHOUDERS van ALKMAAR brengen ter algemeene kennis, dat zij bij hun besluit van heden in verband met het ambtsjubilé van den burgemeester, krachtens artikel 9 lid 5 der winkelsluitingswet ontheffing heb ben verleend van art. 4 dier wet ten aanzien van het geopend blijven van winkels op ZATERDAGAVOND 11 JUNI 1932, met dien verstande dat het geoor loofd zal zijn de winkels op dien dag open te houden tot 12 unr middernacht. Alkmaar, 11 Juni 1932. Burgemeester en Wethouders voornoemd, J. WESTERHOF, loco-burgemeester. A. KOELMA, Secretaris. Voetbal. Morgen zal Alcmaiia den voetballiefhebbers wederom gelegenheid geven een paar inte ressante wedstrijden bij te wonen. 's Middags om half vijf zal Alcmaria II uitkomen tegen het tweede elftal van Ajax, waarna om half zeven Alcmaria I zal aantre den tegen K.F.C. I, de eerste klasser uit de Koog, die Zondag in de Bekercompetitie ge sneuveld is. Beide wedstrijden zijn een deel van de reeks nederlaagwedstrijden door Alcmaria voor eerste en tweede elftal georganiseerd. Naar wij vernemen zal Alcmaria uitko men het volgende elftal: De Graaf Koning Ooms Rootring v. d. Vall Lengers Keppel de Jong Peereboom Hamstra Bos K. F. C. zal daartegenover stellen: Van 't Hoff Veen Hille Veen Nieuwenhuisen Bley Wensveen Visser Boutshoorn Mol Kruiver De internationaal Mol zal met belangstel ling gevolgd worden, maar wij twijfelen niet of zoowel voor het sterke Ajax II als voor de eerste klasser zal de belangstelling groot zijn, vooral waar men hier in langen tijd geen voetbal heeft gezien. R. S. V. 1Langro 62. Men schrijft ons Gisteravond (Vrijdag) heeft op het R. S. V.- veld bovengenoemde wedstrijd plaats gehad en de bezoekers zullen geen spijt' van hun aanwezigheid hebben gehad. Het is een uiterst sympathiek gespeelde wedstrijd ge worden; er werd steeds in de beste verstand houding gespeeld. Het R. S. V.-elftal wat in het veld verscheen heeft blijk gegeven het samenspel behoorlijk onder de knie te hebben. Hoewel zich ook in het Langro-elftal res pectabele krachten bevinden, konden die zich tegen het uitstekend op dreef zijnde R. S. V.- elftal niet doen gelden. De leiding was -bij den heer de Nijs in ver trouwde handen. R. S. V. behaalde op voorspoedige wijze een 3—0 voorsprong, waarna Langro doel puntte uit een penalty en kort daarop de ach terstand tot 3—2 reduceerde. Met dezen stand trad de rust in. Na de rust had R. S. V. steeds het beste van het spel, wat door drie doelpunten tot uiting kwam, zoodat het einde van dezen orettigen wedstrijd kwam met bovenvermel den uitslag. M o t o r r ij d e n. Zweedsche rijders in de T. T.-races. Voor de internationale T. T. Races op 25 Juni hebben de Zweedsche rijders Sunqvist en Kalen ingeschreven. Ze zullen uitkomen op Husqvarna en wel Sunqvist in de 350 c.M3. en Kalen in de 500 c M3. klasse. Dit zal de eerste keer zijn, dat er Zweden in de Nederl. T. T. startep- Tevens schreven nog in de Hollanders: G. Mellema in de 175 c.M3. en C. A. L. Draaijef op Motosacoche in de 350 c.M3. De Zuid-Afrikaan Lind zal op O. K. Su prème starten in de 250 c.M3. klasse. De inschrijvingen zijn opengesteld tot en met Zaterdag 11 Juni. Zoodat het waarschijn lijk is, dat nog meerdere rijders zullen in schrijven. Momenteel heeft de Commissie een zestig-tal inschrijvingen ontvangen. Bridge. In dc elfde ronde is Holland weer op Noor wegen ingeloopen. Stand na de 11e ronde: Oostenrijk 634 p., Holland 614 p., Noorwogen 602 p., België 593 p., Engeland 562, Duitschland 559 p. GEVONDEN VOORWERPEN. Aanwezig aan het Bureau van politie Langestraat en aldaar te bevragen op alle werkdagen tusschen 11 en 1 uur, de navolgende voorwerpen als gevonden gedeponeerd op 31 Mei tot en met 8 Juni 1932: portemonnaie, kinderportemon- naie met inhoud, rozenkrans, tabaks doos, sleutel met ring, kinderportemon- naie met inhoud, kindertaschje, étui van fototoestel, ceintuurtje, tasch, bril, ketting met hangslot, rijwielplaatje, kopsleutel van fiets. Aanwezig en te bevragen bij de na volgende ingezetenen, onderstaande voorwerpen, als gevongen aangegeven op 31 Mei tot en met 8 Juni 1932: J. Vreeken, Spoorstraat 61a, kinder- portemonnaie met inhoud; Nutsspaar- bank, Nieuwesloot, hoed; Van Putten en Oortmeijer, Payglop, bioscoopbiljetten; C. de Jong, Boezemsingel 27, pet; A. Blom, Fabrieksweg 4, kinderportemon- naeie met inhoud; A. Kuipers, School Nieuwstraat 31, oorbelletje; Z. Pauwels, Achterom 11, zakmes; D. van Hoffen, Hoeverkade, actetasch met inhoud; J. Engelsman, Oudorperdijk 46, portemon naie met inhoud; H. Huisman, Dijk 11, 1 paar kousen; L. Berger, Westerweg 164, vulpen; Agatha Ursem, Baansingel 39, portemonnaietje; G. K. Merse, Zui- derhoutlaan 11, hondenpenning; N. t. d. Hamer, Laat 101, belastingplaatje in étui; D. Kunst, Stuartstraat 55, 2 pond spliterwten; K. Fuhrman, Geest 7, kin derkruiwagen; Kraaijenhof, Kennemer- straatwegstraatweg 79, houdenpenning; S. Reuzenaar, Kinheimstraat 9, gummi balletje; Kuiper, Uitenboschstraat 12, Lipssleutel; J. Goudblom, Heilooërdijk 24, sleutel; Beppei Glijsteen, Afgesneden Kanaalvak 44, kinderportemonnaie inh. bons; K. Baas, Kennemerstraatweg 106, portemonnaietje; C. Ursem, Konings weg 76, sleutel v. melkbus; A. Stien- stra, Maclaine Pontstraat 32, sjaal; J. P. Glas, Broek op Langendijk 562, da- Hoekstra, Leliestra 11, kinderhandkof fertje; H. Alleman, Zeglis ló, vulpotlood; mestaschje inhoudende een vrij groot bedrag aan geld; G. Breek, Magdalenen- straat 9, hanger horlogeketting; Klok, Helderscheweg 22, belastingplaatje in bruin étui; T. Verspaansdonk Hekel straat 23, horlogeketting; M. Schutte, Verdronkenoord 11, blauw leeren cein tuur; H. Langendans, Ramen 30, vul penhouder; Kraaijenhof, Kennemer straatweg 79, hondenpenning; Jan Koops, Tuinstraat 63, strandvoetbal E. G. Duineveld, le Landdwarsstraat 31, regenjas; J. Visser, Pieterstraat 10, tang; A. Balder, Nieuwpoortslaan 70, rijwiel plaatje in étui; G. Huiberts, Wildeman straat 28, springkoord van gymtoestel; J. Suk, Rijwielpad 35 te Heiloo, arm bandhorloge; Gerard Ens, Laat 104, 2 Luchtvaartzegels. Wanneer men weder in het bezit is van het verloren voorwerp wordt men verzocht hiervan kennis te geven aan het Bureau van politie. Den 16en Juni a.s. hopen mijn geliefde Ouders hun 25-jarige Echtvereeniging te herdenken. Hun dankbare zoon, KLAAS. Oterleek, Juni 1932. Voor de vele bewijzen van deelneming na het overlijden van onzen geliefden Vader, Be huwd- en Grootvader K. SLOTEMAKER. N. SLOTEMAKER—BLOM. Heerhugowaard Noord, v Juni 1932. Hartelijk dank aan allen die blijken van belangstelling heb ben betoond bij ons 25-jarig huwelijk. T. MADDEROM—LEIJEN K. MADDEROM. St. Pancras, Juni 1932. Voor de zoo talrijke bewijzen van belangstelling op den 8sten Juni ondervonden, betuigen wij onzen hartel ijken dank. Familie BOON. Familie VAN TWUIJVER Zuidscharwoude, Juni 1932.

Alkmaarsche Courant | 1932 | | pagina 3