JjechUzoAen ZOEKPLAATJE. KOEKJES BAKKEN. Raadselhoekge alkmaar. VOOR ID IE] IC I j IEDI IsT TJ1S. Uit onze Staatsmachine OM OP TE LOSSEN. (Nadruk verboden.) """TT^onier de verdiensten voor een heel trachten te verwerven klampen ^"moéten trachten te verwerven klampen ar n maar vast aan de voorspelling, ""n Hanussen zich gewaagd heelt, toen laatste keer met zijn jacht hier was en i m M z'iJseiz^n"zal gunstig z'ijn -,inersc'«- verleiden tot een paar séances: het *001 u»t officieele gedeelte van Scheveningen, wil zeggen de hotels en restaurants en i r\ \il si na'sdie°door de Maatschappij geëxploi- v1 rd worden, hebben reeds vroeg in het iriaar hun verjongingskuur ondergaan. Fr is getimmerd en geverfd en alles ziet er eet frisch en vroolijk en aantrekkelijk uit. Jw moet natuurlijk ook, wil men publiek «Aken. Van particuliere gebouwen kan dat jet zonder uitzondering gezegd worden. De vrootste en voornaamste en meest bekende hebben wel een nieuw fleurig zomerkleedje aangetrokken, maar er zijn heele straten, waar de huizen of villa's of hoe men ze noe men wil om een verfje schreeuwen. Dat maakt al gauw een beetje verwaasloosden, in elk geval onverzorgden indruk, brengt het schrikbeeld „malaise" in de gedachten en dat is juist wat ieder, die aan zee verpoozing j-omt zoeken, zoo graag wil vergeten. Nu komt er bij, dat veel van deze huizen nog ge heel of gedeeltelijk leeg staan. Als ze verder jn den zomer weer bewoond zijn ziet alles er dadelijk heel anders uit en de hoofdzaak is toch, dat ze van binnen comfortabel zijn, dan doet de verf er voor een enkel jaar niet zoo heel veel toe De eerste seizoendagen zijn wel vol at tractie geweest, er was een opeenhooping van bijzonderheden, opzettelijk zoo gearran geerd of coïncidentie, dat komt er niet op aan, ze waren er. Dat doet zoo goed, want het geeft zoo onmiddellijk de volle impressie van een vol en fleurig zomerseizoen. Eigen lijk mag dat ook wel, want het eerste groote concert, waarmee de Kurzaal haar gastvrije deuren opent, vermag alleen ons nog niet in de volle zomerstemming te brengen, vooral, waar het sedert het heengaan van Schnee- voigt gewoonte is geworden, dat Van An- rooy dit eerste concert nog dirigeert. We zien dan ons bekend en geliefd residentieorkest met den gewaardeerden leider juist zooals we ze den heelen winter gezien en gehoord hebben, alleen maar op een ander podium en dat maakt, dat de toehoorders de enkele we ken rust, die er tusschen winter- en zomer seizoen liggen, glad vergeten en denken, dat ze nog midden in de winterconcerten zijn. Al doet het Wilhelmus, dat voor den aan vang door het orkest staande gespeeld wordt, die gedachte wel even naar den achtergrond wijken. Ons mooie oude Wilhelmus! Het moest veel en veel meer gespeeld werden maar dan door een goed orkest en bijvoor beeld door de militaire kap:!. Veel vaker zou ik de statige klanken willen hooren, ze wil len doen indringen, niet alleen in de ooren. maar ook in de harten der menschen, om hen te spreken van trouw en van liefde en van al die dingen, die moedwillig of zonder opzet verjaagd worden in den razenden strijd van iederen dag, de strijd, die haat leert en wantrouwen en het gevoel van loyaliteit dreigt te doodep. Werkelijk, het Wilhelmus zou veel meer gespeeld moeten worden! Vlak na het openingsconcert hadden we in het Kurhaus de Donkozakken te gast gedu rende twee avonden, maar die werden den laatsten dag sterk beconcurreerd door Jose- phine Baker in het Gebouw, door een wel dadigheidstuinfeest, door Louis Davids in het cabaret. Josefientje, zooals we haar fa miljaar noemen, was uiteraard de sterkste magneet. We houden nu eenmaal bijzonder van alles wat exotisch is en het schijnt, dat Josefientje zich hier ook bijzonder op haar gemak gevoelt. Ze heeft tenminste al verze kerd, dat ze houdt van de Hagenaars, zoo als ze ook houdt van de Parijzenaars. Dat doet het Haagsche hart natuurlijk goed, want we houden onze stad altijd graag voor het Hollandsche Parijs. Waarom ook niet? Josefientje heeft nog een kleine openings plechtigheid verricht ook. Zij heeft namelijk in het Kurhaus de midgetgolfbaan geïnaugu reerd. Voor dit seizoen tenminste, want mid getgolf was verleden jaar al een attractie, die zoo heeft opgenomen, dat de Kurhausdirectie ook dezen zomer weer de baan heeft laten in richten. Midgetgolf is zooiets op goldgebied als ping-pong op tennisgebied, een verkleinde uitgave. De baan in het Kurhaus is dan ook binnenshuis aangelegd, in de zaal die wel eens voor exposities gebruikt wordt en die vroeger, heel vroeger ,in tweeën was ver deeld; de leessalon en de biljartzaal. Het midgetgolf maakt den indruk van een rustig en wel aantrekkelijk spelletje te zijn, dat niet veel kracht doch wel een zekere behendigheid vereischt om de ballen door over en langs de verschillende moeilijkheden in de bestemde „holes" te krijgen. Vooral als het baantje, zooals in het Kurhaus, binnenshuis is, heeft men het voordeel op regendagen een ver velenden achtermiddag prettig te kunnen doorbrengen, want als je er eenmaal mee be gint pak het je en wil je niet ophouden. Op de Indische tentoonstelling is nu ook een midget golfbaan ingericht, maar in de open lucht. Dat is nu weer een attractie op zonnige dagen. Maar heel druk is het op dit baantje nog niet, er zijn maar weinig bezoekers, die lust hebben daar min of meer in het openbaar hun behendigheid te vertoonen. De besloten heid van het baantje in het Kurhaus schijnt meer intimiteit te waarborgen, al is dat ook maar fictief, want daar kan natuurlijk ook teder die wij komen kijken. Tenslotte was er in die eerste seizoendagen »iog de attractie van de Zeppelin, die zijn Koers nam over Scheveningen en het terrein van de tentoonstelling. In groote bogen koerste het imposante luchtschip over de bad- Plaats en vooral de tentoonstellingsbezoekers hebben er een prachtig gezicht op gehad. Zondag ging er een hardnekkig gerucht, dat de Zeppelin nog eenmaal boven de terrei nen in het Westbroekpark zou komen en er waren weer heel wat menschen, die zich daar door toch lieten imponeeren, al wisten ze ook vrij zeker, dat de kans, zoo niet gansch uitge sloten, dan toch uiterst gering was. Zoowel op den boulevard als op het terrein der ten toonstelling was het vol, maar, vooral de T^ndag in aanmerking genomen, er was toch niet zoon overweldigende drukte. Daartoe kan het weer, dat intusschen weer veel koeler geworden is, ook meegewerkt hebben, s Avonds is het aan zee nog heel rustig et programma op de pier trekt de bezoekers het meest, want daar ziet uien binnen en de avonden zijn nog frisch en het is al gauw- te koud om buiten te zitten. JDe rotonde, Pa lace, Houtmayer, de kleiiftre cafeetjes onder de galerij, ze prijgen pas hun beurt als we in den zomer zijn en de dagen alweer beginnen te korten. Als het wekelijksche vuurwerk in Juli begint, maakt dat althans voor één avond in de week direct een enorm verschil, maar de groote toeloop komt enkele tropische dagen uitgezonderd toch pas in de tweede helft van Juli en duurt dan ongeveer tot Septem ber. Daarom in de vervulling van Hanussen's voorspelling, een goede zomer, wel heel noo- dig. W. P. VOOR DEN KANTONRECHTER TE (Strafzitting van Vrijdag 24 Juni). EEN AUTO TEGEN EEN GROENTEN- WAGEN. Als de spinazie snijdbaar is, wordt het hóóg tijd de zuurkool op te ruilden en in de lijn van dit systeem komen voor het kanton gerecht de aangehouden zaakjes het eerst aan de beurt, wat dan ook het geval was met het artikel 22 Motor- en Rijwielwetsproces tegen den sleepersauto-chauffeur Jan van H. uit St. Pancras, die op 6 Mei te Heiloo met zijn voertuig tegen het met tuin- en akkerproducten beladen kettenkarretje van den groentenhandelaar Dirk Mors was opgebotst. De voornaamste getuige, gezegde heer Mors, had verleden week het geduld verloren en was niet present toen men hem noodig Lad. vandaar het uitstel. Hij was thans aanwezig en zal later van den kantonrechter wel hooren, of de groen- fenveiling te Beverwijk een geldig motief is om ontijdig weg te gaan. De van schuld overtuigde chauffeur uit St. Pancras werd a'snu veroordeld tot 30 boete of 30 dagen hechtenis. DE ONTMOETING WAS MEER HARD, DAN HARTELIJK. Op 5 Mei rammelde te Alkmaar op den gevaarlijke hoek Koningstraat—Korte Nieu- wesloot het knusse luxe-wagentje van den Amsterdamschen bankemployé J. H. v. O. tegen een melkauto uit Berger, bestuurd dooi den jeugdiger chauffeur Arie Kool. Het luxe-wagentje kwam er niet al te best af en bovendien stond de rampspoedige bestuurder verleden week nog terecht omdat hij rechts geen voorrang had verleend. In de heden voortgezette behandeling bleek echter zóó overtuigend het gevaarlijke van den bewusten hoek, dat aan den heer van O. geen straf werd opgelegd. ALTIJD NOG MAAR WEER, DIE LANGE STEIGERPALEN. Heden werd voortgezet de behandeling van de beruchte zaak betreffende de lange steigerpalen van „Westerlicht", door verkeersagent Wijnberg op 2 Maart aan getroffen op den vrachtauto der firma K. uit Wognum en uit welk rommelig proces reeds een vermoedelijke meineed en een ambtsbelemmering waren gegroeid. De ambtenaar had twee en mr. de Groot, verdediger van den verdachten heer Marti- nus R. niet minder dan 5 getui gen a décharge naar het front gedirigeerd, dus zag het er bedenkelijk uit. De meineedzaak tegen den ouden heer R. was blijkbaar door bewijszwakte gesneuveld, vandaar de onverwachte voortzetting: De atmosfeer vulde zich weldra met electriciteit, want ambtenaar en verdediger stonden scherp tegenover elkander. Ook de hoofdagent Wijnberg, wiens „meetkundige" bekwaam heden werden betwijfeld, beet krachtig van zich af. Veel opgang maakte de heer Gerrit Schekkerman, getuige van de oppositie, die onder ademlooze stilte een opstel voorlas, wat hij als ingezonden stuk in de Alkmaarsche Courant had willen plaatsen. Ten slotte, de ambtenaar, na ampele toe lichting, requireerde bevestiging van het von nis: 25 boeete of 25 dagen, terwijl verdedi ger als pakkend slot in een even krachtig als eloquent pleidooi vrijspraak concludeerde. Schriftelijk vonnis Vrijdag 8 Juli, doch het laatste woord zal de meerv. strafkamer wel spreken. We zijn van die lange „juffers" van Westerlicht nog lang niet af! HET GLAASJE OPGEPAKT EN DE CArEDEUR GESLOTEN. Onlangs werd in het Kennemerpark een wandelaar aangetroffen, die duchtig onder den invloed van geestrijk vocht verkeerde, zoodat opname in de gemeentelijke ontnuch- ieringsloge noodzakelijk was. De beschonkene bleek te zijn iemand uit Heiloo Piet A. genaamd, die in aanmerking kwam voor een strenge correctie, be staande uit 3 dagen hechtenis en 3 maanden opzending naar een rijkswerkinrichting De veroordeelde, bij verstek gevonnist, onder ging zulk een heilzamen schrik door deze uit spraak, dat hij hemel en aarde en ook den heer Wiggers trachtte te bewegen, hem een voorw. veroordeeling te bezorgen. Berouw en goede voornemens waren in voldoende hoeveelheid aanwezig. De proefneming werd dan heden gewaagd en de opposant thans veroordeeld tot 3 dagen hechtenis en 6 maanden opzending, maar voorwaardelijk met 3 proefjaren met op te leggen bijzondere voorwaarden, waaronder als de meest effec tieve: drank- en herbergverbod. HET HEK STOND IN DEN WEG. De heer D. J. K-, handelsreiziger te Alk maar, de cliënten per luxe-auto bereizend, be vond zich dezer dagen in de Schevelstraat te Uitgeest en wilde toer, zijn wagen keeren, 'n manoeuvre die zonder twijfel uitstekend was geslaagd, als het hekje van een aan den heer Klaas Hos toebehocrend perceel tijdig eenige decimeters achteruit was verplaatst. Thans volgde een aanrijding en de heer K. werd. ondanks zijn omstandig verweer, ver oordeeld tot f 12 boete of 12dagen hechte nis. De ambtenaar had zelfs 20 gulden ge vraagd, doch de kantonreenter dacht dat twaalf wel voldoende was. Men moet het altijd zóó maken, dat de menschen giaag terutr komen!. EEN GEZELLIG KARNEMELK- PRAATJE. De 60-iarige ingezetene J. v. d. Sch. te Akersloot, door werkloosheid getroffen, .uk, zich ia de karaemelkbranche begeven^och ondervond ook daarin tegenelag, omdat werd bevonden dat zijn boerenkarnemelk, zeker als consequentie van het thans zoo leelijk in de verdrukking geraakt bedrijf, niet aan de wet telijke voorschriften voldeed. Hij heeft nu ge lukkig een beter adres en zal dus geen ge vaar meer loopen wegens overtreding van het melkbesluit voor den kantonrechter te moeten verschijnen. De oude heer boomde een tijd lang monotoon door over zijn karne- melkmisère tot ambtenaar en kantonrechter zich voldaan verklaarden en 'n geldboete van 5 of 5 dagen werd opgelegd. Mr. Tack had 10 geëischt. RECLAMEWORST IN DE PINKSTER- WEEK! Volgens de meening van den kanton rechter zijn de Alkmaarsche jongelui op den z.g. derden Pinksterdag, die hier tot feestdag wordt gepromoveerd, beslist half mal. Dit mag dan wezen hoe het wil, maar de slager W. H. zag toen geen kans het benoodigde kwantum reclameworst gaar te koken, indien er niet op 'n anderen dag 'n uurtje extra gewerkt werd. Maar na tuurlijk kwam hij toen weer in conflict met ae arbeidswet, die niet toelaat, dat een paar gezonde jongens, die drie dagen gele genheid hadden eens lekker de pinksterblom metjes buiten te zetten, 'n poosje moesten op passen, dat de worstketel niet overkookte. En fin, de slager kwam er nog wonderwel af met 2 maal 5 boete of 2 x 5 dagen. DIE HAD AL VROEG DE LADING SCHEEF GESTUURD. In Egmond sur Mer, ook wel Alkmaarsch Schveningen genoemd, wordt het feest van Pinksteren op gezellige en practische wijze met de kermis gecombineerd. Of de wijding van dit Pinksterfeest daardoor verhoogd wordt, mag ernstig worden betwijfeld, voor al wanneer men een 18-jarige, dus de kinder schoenen nauwelijks ontwassen jongeling voor den kantonrechter ziet verschijnen op grond van het feit, dat hij zich op 15 Mei aan openbare dronkenschap had schuldig gemaakt. En zelfs zoo erg, dat de politie hem het „schuurtje" had moeten indragen! Deze jeugdige vereerder van Bacchus, Arend Z., sinds maanden werkloos, beweerde heden nooit alcohol te gebruiken, doch toen door een vriend, Gerrit S., die ook om dezelfde re den was ingerekend, getracteerd te zijn. De kantonrechter waarschuwde den lichtzinni- gen knaap tegen het op deze wijze voortgaan en veroordeelde hem tot 5 boete of 5 dagen. DE WATERLEIDING IN GROOT SCHERMER. We hebben zoo successievelijk al heel wat consumptie-artikelen besproken en kunnen nu eindigen met een overtreding van de ge meente-verordening van Zuid- en Noord schermer, waaraan de 55-jarige weduwe Adriaantje M., geboren A., zich had schul dig gemaakt, omdat zij weigerde een haar toebehoorend perceel aan te sluiten bij de waterleiding. De juffrouw beweerde echter thans, dat het door haar gewoonde perceel- gedeelte wel was aangesloten. Het was even wel feitelijk maar één woonhuis, dat werd aangeduid door één huisnummer A 48. Na tuurlijk moest deze nog onbekende noviteit nader worden onderzocht en werd alzoo de verdere behandeling geschorst tot a.s. week. De juffrouw behoefde niet terug te komen. Zij behoefde niet bang te zijn dat men haar zou betoetere'n. Breek- of waarborgfondsen. Er is een kleine strijd ontbrand tusschen de Algeraeene Rekenkamer, wel eens het fi nancieele geweten van het Nederlandsche volk genoemd, en bepaalde hoogleeraren over de z.g.n. breek- of waarborgfondsen. De Minister van Onderwijs, Kunsten en We tenschappen werd er in gemoeid; de com missie de Tweede Kamer voor de Rijks uitgaven vveneens. Langs dien weg is nu ter openbare kenins gekomen, wat er aan de hand is. Zoo op 't oog is de zaak „simple comme bonjourEen jongen, die op school iets breekt, dat eigendom van de school is, moet dat betalen. Bij practische scheikunde op de meeste H.B.S.-en is 't niet anders. De leerlin gen der Middelbare Koloniale Landbouw school te Deventer stortten (hoe de regeling nu is, weten we niet) per jaar 10.Daar werd boek van gehouden en aan 't einde des jaars werd 't resteerende teruggegeven. Te gen den stelregel „wat iemand breekt, moet hij betalen", mits met verstand toegepast, kan niemand eenig bezwaar hebben. Het mee- ningsverschil tusschen de Rekenkamer en bewuste professoren gaat dan ook niet daar over. Wat is dan de zaak? Aan verschillende in richtingen van Hooger Onderwijs bestaan fondsen, waarin studenten, die van bepaal de academische instellingen gebruik maken, (laboratoria b.v.), verplicht zijn bij te dragen Deze fondsen dienen om daaruit te bekosti gen het herstel en de vernieuwing van door studenten beschadigde of zoek gemaakte hulpmiddelen. Die fondsen worden door hoogleeraren beheerd. En nu meende de Re kenkamer, dat deze fondsen onder haar con trole vielen. De Minister was het daarmede niet eens. Deze fondsen berusten niet op eenig wettelijk voorschrift en de Staat heeft er dus niets mee te maken. Hier kan de vraag gesteld wordenverondersteld, dat een student weigert te betalen, heeft dan een pro fessor wel wettelijk het recht om dien stu dent den toegang tot het laboratorium te ontzeggen? De Minister verklaarde dan ook, dat het Rijk geen enkel recht kan doen gel den op de storting eener waarborgsom door de studenten, waartegenover de Rekenkamer weer opmerkt, dat de hoogleeraren qualitate qua dat geld onder hun beheer hebben en niet als particulieren. Tenslotte zegde de Mi nister toe, dat hij de noodige inlichtingeu zou verschaffen over het bestaan en het be heer dier fondsen, maar toen waren de pro fessoren daartoe niet bereid. Zoo te Leiden en te Groningen, die de oorspronkelijke op vatting van den Minister deelden, dat de Staat met een en ander niets te maken had. De weigering van Leiden was wel een heel principieele, want later bleek, dat in Leiden heelemaal geen fondsen van dien aard be staan. Het slot van dit deel was, dat een com missie werd ingesteld, waaraan werd opge dragen de vraag te beantwoorden ol voor bet Waar is de kikker, die uit de trommel is gevallen? (Nadruk verboddfcjf. In een hoekje van de keuken, Daar staat onze kleine Jet Strakjes gaat zij koekjes bakken*. Alles heeft z'al klaar gezet. Suiker, ei'ren, meel en boter Roert ze eerst heel goed dooréén Klontjes in 't beslag, dat mag niet. Nu, je ziet er werk'lijk geen! Even proeven, even likken; Nog wat suiker, nog een ei? Nog eens proeven, nog eens keurer. Ja, er moet wat suiker bij! (Nadruk verboden). Broertje komt eens even vragen: Of hij niet wat helpen moet? Kijk, bijvoorbeeld telkens proeven Net zooals zus Jetje doet! Maar die Jetje lacht eens oolijk. Neen, hoor! hulp bev oef ik geen Al is 't nog zoo'n moeilijk werkje, Heusch, ik kan het best alleen! Strakjes, als de ko?kjes klaar zijn, Broerlief, dan begrijp je pas, Dat voor 't bakken van die koekjes ,,'t Proeven werk'lijk noodig was!" R. FRANKFORT. van Rijkswege verstrekken van onderwijsbe- noodigdheden aan de studenten, betaling ware te eischen; indien deze vraag bevesti gend werd beantwoord na te gaan of geen bepalingen in de Hooger Onderwijswet en de Hooger Landbouw-onderwijswet zich daar tegen verzetten en zoo noodig een ontwerp van wet aan te bieden tot wijziging van de bestaande wettelijke bepalingen. Deze com missie heeft ook de kwestie der breek- en waarborgfondsen in haar onderzoek betrok ken. Hoe de conclusie van het rapport ook moge wezen, het resultaat zal wezen, dat een regeling zal worden getroffen, waarin ook het toezicht op de gestorte gelden zal wor den betrokken. Uit een verslag van de commissie uit de Tweede Kamer voor de Rijksuitgaven blijkt, dat er met die fondsen hier en daar nu en dan eigenaardig werd omgesprongen. Zoo be draagt ergens dit fonds een 30.000. Het liep zoo hoog op, omdat voor een deel de bij dragen der studenten wèl in het fonds wer den gestort, doch de uitgaven tot bestrijding waarvan zij strekken, niet ten laste van die fondsen, doch van de begrooting gebracht werden De saldi vormden dan potjes, waar uit de hoogleeraren buiten de begrooting om aanschaffingen voor hun onderwijs deden. Ook de administratie was niet steeds in orde. Van een der fondsen werd een deel 8000) ten huize van den professor bewaard zonder eenig bewijs, waaruit later zou kunnen blij ken (bij overlijden b.v.), dat dit geld aan het fonds toebehoorde. Een ander deel stond op een spaarbankboekje van een conservator. Hoe het ook zij er komt nu een regeling dienaangaande. Oplossingen der raadsels uit het vorige nummer. Voor grooteren. Ridder, spoor; ridderspoor. Tijd is geld. Gijs, gids, diste), geel, geit, deel. Ibis, iris. Weet Moeder, dat de wesp ons alle twee gestoken heeft? 'spons). Neem deze jurk, Mies Roobe; ze maakt je slank! (bezem). Je kunt ons gelooven, Maud; we il- lustreeren het verhaal niet. (dweil). Voor kleineren. Aal, bes; aalbes R Rusland, put Assen Rusland Frans ons d Tor, rot Buiten =- fluiten, bloemen zoemen, wangen (ver)langen. Voor grooteren. 1. Mijn geheel noemt een eigenaaidig dier, dat met 8 letters geschreven wordt. Een 3, 6, 5, 7, 4, 8 is een vrucht Een 1, 2, 3, 6, 4, 5 is een groot, vier voetig dier. Een 3, 7, 5, 4, 8 dient om iets fijn te malen. 1, 7, 6, 8 is een verkorte jongens naam. Een 1, 7, 3 is een rond voorwerp. Verborgen rivieren in het buiten» land. Doordat ik schrok zan de wesp, reed ik tegen een boom. Ik schrijf altijd onmiddellijk in nieuwe boeken mijn naam. (2) Hij maakte met zijn twee oudste broers een fietstocht door ons land. Wacht even, Hortense; in een oogen- blik ben ik klaar. (2) Ik noem een klein plantje, Dat groeit in de sloot Slechts één letter minder: Een bloem, soms hel rood, Soms geel, wit of rose, Maar altijd heel mooi. Van menigen tuin nu Een heerlijke tooi! Welke Rus leeft in de zee? Voor kleineren. Ik noem een klein, rond vruchtje, Dat lekker sappig is. Vier letters geven 't antwoord, Je hebt het vast niet mis! Op de kruisjes-lijn komt van bovea naar beneden gelezen, de naam van een plaats in den Gelderscben Achterhoek. X lo rij een zwemvogel. X 2o een vervoermidel. X3o een kleur. X 4o een deel van je been. X5o iets dat dient om te X versieren of te binden. Xs 6o een plaats in Over- ijsel. 7o een jongensnaam. Ik ben een viervoetig dier. Veran dert men mijn staart dan word ik een kleur. Een mannetje, dat grappen maakt En soms de dwaaste sprongen, Vermaakt de kind'ren telkens weer Vooral de heele jongen. Het eerste denk ik aan een knaap En dan iets om te eten. Je zult den naam van 't baasje nu Toch, denk ik, lang al weten!

Alkmaarsche Courant | 1932 | | pagina 9