Agenda Amstecdamsche Oieucs JlecfUszakett Jkovinciaal Tlieuws £aatste Aecicfiten Jbfieepstiidingen W&ec&ecuftt Stad en Omgeving. Bioscopen. EEN BRANDSTICHTING VAN VIJF JAAR GELEDEN. OUDESLUIS. TEXEL. HOORN. ANDIJK. WINKEL. WIERINGERWAARD. CASTRICUM. AANBESTEDING. LIMMEN. UITGEEST. Ongecorrigeerd. DE EXECUTIE VAN GORGULOFF. Zijn laatste oogenblikken. NAT. SOC. BLAD VERBODEN. STOOMVAARTLIJNEN. Overzicht. van 14 Sept. 1932 Opgave van Noordhollandsch Landbouwcrediet N. Y. g* I Bioscoop Harmonie, tot en met Woens dag des av. half 8 hoofdnummer Jij wordt mijn vrouw (rom.), hoofdrollen Willy rritsch en Camille Horn. Toegang boven 18 jaar. Cinema Americain, tot en met Donder dag eiken avond half 8 hoofdnummer Eine Nacht im Grand Hotel (rom.), hoofdrol Martha Eggerth. Toegang boven 18 jaar. Victoria-theater, tot en met Donderdag 15 Sept eiken avond half 8 hoofdnummer Es war einmal ein Walzer (operette); hoofd rollen Martha Eggerth, Rolf von Goth en Ernst Verebes. Toegang voor eiken leeftijd. Woensdagnamiddag half 3, vertooning avondprogramma. Alkmaarsch Bioscoop-theater, tot en met Donderdag eiken avond half 8 hoofdnummer Met donderend geweld (drama uit het Wes ten), hoofdrol Richard Arlen. Toegang voor alle leeftijden. HET CONFLICT BIJ DE KOOPVAARDIJ. Klein stoomschip te Amsterdam vrijgegeven. De monstering voor het kleine stoomschip Nieuwendam, dat ligplaats had voor de zwa- velzuurfabriek te Amsterdam en naar Brus sel moest vertrekken, is Maandag niet nor maal verloopen, aangezien enkele matrozen aan den op hen uitgeoefenden druk gehoor gaven en niet wenschten te monsteren. Het schip zou echter toch vertrokken zijn, indien het ongunstige weer het vertrek niet had be let. Later op den dag heeft de contactcom missie het schip, als behoorende tot de klei ne vaart, geheel voor monstering vrijgegeven. Gistermorgen in de vroegte is de Nieuwen dam vertrokken. AUTO DOOR GESLOTEN OVERWEG- 1 BOOMEN GEREDEN. t Gisteravond reed de heer J. G. in snelle vaart met zijn auto door de gesloten over- weg-boomen op den Eindhovenschenstraat- weg. De overwegwachter wist den trein, door dezen met een roode lamp tegemoet te loopen, nog juist vóór den overweg tot stil stand te brengen. Door omwoners werd de weg vrijgemaakt, waarna de trein zijn weg kon vervolgen. Hoe hevig de botsing was, blijkt uit het feit, dat de aangereden boom dwars over den spoorweg aan de andere zijde van den overweg kwam te liggen. De bestuurder van den auto bleef ongedeerd. De auto werd ern stig beschadigd, de overwegboom werd ge heel vernield. De politie heeft proces-verbaal opgemaakt. De auto moest naar Eindhoven gesleept worden. BRANDSTICHTING. De 31-jarige losse werkman, J. G. de J., zonder bekende woonplaats, thans gedeti neerd in het huis van bewaring in Den Haag, heeft voor de rechtbank aldaar terecht ge staan wegens brandstichting. In den nacht van 31 Juli op 1 Aug. heeft verdachte in den Munnikenpolder onder Voorschoten op het erf van den veehouder J R., een hooischelf, welke zich op 5 M. af stand van een koeienstal bevond, in brand gestoken. Verdachte, die bekende, zeide deze daad te hebben gepleegd om van de straat te komen. Het O. M. eischte 2 jaar gevan genisstraf. EX-DEURWAARDER STAAT TERECHT WEGENS OPLICHTING. De gewezen deurwaarder bij den Hoogen Raad J. H. de G., heeft gisteren terecht ge staan wegens oplichting. Aan verdachte, die op 16 November 1931 als deurwaarder uit zijn functie is ontslagen, werd ten las/: ge legd, dat hij in December 1931 en Januari, Februari en Maart 1932 zekeren B. heeft be wogen tot het afgeven van gelden, door zich listiglijk, bedriegelijk en valschelijk voor te doen als deurwaarder, zeggende dat hij be slag zou leggen op een inboedel en dat hij 150 noodig had, waarvan B. nog wel een gedeelte zou terug krijgen, ofschoon het ook wel mogelijk was dat er iets bij zou komen. Op de vragen van den president zeide ver dachte, dat hij niet wenschte te antwoorden. Het O.M. eischte 4 maanden gevangenis straf. Uitspraak over 14 dagen. VERVALSCHING VAN POSTWISSELS. De 18-jarige gewezen instrumentmaker W. W. uit Delft Heeft terecht gestaan wegens op lichting van den Staat der Nederlanden. W. schreef postwissels ten bedrage van 1 gulden, die hij aan zich zelf adresseerde, onder een eenigszins gewijzigden naam. Met behulp van een chemisch praeparaat verwijderde hij de inkt en schreef er aan 25 voor in de plaats. Het gelukte hem zeven maal aan het postkantoor te Delft uitbetaling van de ver- valschte postwissels te krijgen. Het O. M. eischte 8 maanden gevangenis- s af. De 37-jaxige J. v. d. M., huisvrouw van G A. W te Den Bommel, heeft terecht gestaan ter zake dat zij op 10 Juni 1927 te Den Bommel in het huis van haar vader, staande aan den Zuidzijdschen dijk opzettelijk brand heeft gesticht, door een partij papier, die zich op den zolder bevond in brand te steken, met het gevolg, dat het huisje met alles wat er in was een prooi der v'ammen is ge worden Verdachte geeft het feit vol mondig toe. Zij heeft inderdaad het feit gepleegd op herhaald aandringen van haar vader, die zoodoende de verzeke- ringspenningen wilde machtig worden Het O. M noemde het misdrijf zeer ernstig. Al is verdachte ook tamelijk onontwikkeld, toch heeft zij den ernst van het misdrijf wel begrepen. Dat de zaak eerst na vijf jaren is uitgekomen is hieraan te wijten dat nimmer te vo ren een behoorlijk onderzoek heeft plaats gehad. Het O. M. eischte 1 jaar gevangenisstraf. 'Onze vroegere plaatsgenoot, de heer H Pool, slaagde dezer dagen voor poli- tie-agent en zal binnenkort als zoodanig te Botterdam in dienst treden. Op den Schilderweg nabij den Burg is Maandag een ernstig auto-ongeval gebeurd, dat echter buitengewoon goed is afgeloopen. De pastoor van Oudeschild reed met een auto langs dezen weg, toen bij de bocht na bij de woning van den heer P. Kooy de auto van den weg gleed en na een paar maal in 't rond te zijn gedraaid, over zij sloeg. De bestuurder, die zich slechts met moeite door een zijportier kon bevrijden, kreeg zoo goed als geen letsel. De auto was zeer beschadigd VENHUIZEN. De gemeenteraad heeft het feit herdacht, dat burgemeester J. Zijp Kz. 40 jaren onaf gebroken deel heeft uitgemaakt van het be stuur der gemeente. Als een bijzonderheid deelle de burge meester mede, dat de gemeentebegrooting 40 jaar geleden 13000 omvatte en nu over de 100.000 beloopt. L. c..houden collecte voor „Herwonnen Lev: i:!.'rcht" heeft 133 opgebracht» De gemeente heeft thans van het tweede beschikbaar gestelde millioen tuinderscrediet 36801.12 ontvangen, terwijl de eerste uit- keering bedroeg f 37172.85. Door een drietal houders van varkens is geen medewerking verleend aan de commis sieleden, die ingevolge de Varkens-Centrale belast zijn met de stempeling van varkens, zoodat bij de eerste rondgang niet tot stem peling kon worden overgegaan. Tot secreta ris der commissie voor deze gemeente is aan gewezen de heer S. van der Wal. HEILOO. 22 September zal er door een aantal jongedames alhier een collecte gehouden worden voor het „Vredeswerk" van het Ned. Roode Kruis. Daar dit arbeid allen burgers ten goede komt, twijfelen we niet, of ieder zal zijn penningske gaarne voor dit goede doel offeren. Uitgeschreven door den Turnkring H. N.kwartier zal a.s. Zondag op ons mooie sportterrein een athletiekdag worden gehou den. Voor deze wedstrijden hebben reeds een achttal vereenigingen met ongeveer 100 deelnemers ingeschreven. Gistermorgen was de groenteventer K. als gewoonte naar de Zaanstreek gegaan om aldaar te trachten zijn groenten te verkoo- pea Een jonger broertje was medegegaan Door welke oorzaak is tot heden niet bekend, maar de jongen viel van den wagen en werd door een oasseerende auto gegrepen. Met een hersenschudding is het slachtoffer naar de ouderlijke woning overgebracht. Gistermiddag werd alhier onder groote belangstelling begraven het stoffelijk over schot van IJf Witbaard voorheen parkwach ter aan het provinciaal ziekenhuis „Duin en Bosch" alhier, na dien op wachtgeld gesteld terwijl hij de twee laatste zomerseizoenen dienst deed als gemeente-politie aan zee. Op zich zelf geen buitengewone betrekkingen die hij bekleedde, maar juist de wijze waarop hij die vervulde, heeft hem vele vrienden doen verkrijgen. Witbaard was voor alles goed en vriendelijk, volkomen betrouwbaar, zonder dat men van zijn goedheid misbruik maakte. Dat is gistermiddag ook wel overtuigend be wezen, want niet alleen dat een schat van bloemen de baar dekte, maar velen waren ge komen om hem de laatste eer te bewijzen Aan het graf werd gesproken door het hoofd van den economischen dienst van het gesticht en door den heer Hellinga die hem dank bracht voor zijn medeleven a1s lid en mede oprichter van de afd. van Overheidsperso neel. Mede waren aanwezig de gemeente- en rijkspolitie en de gemeente-secretaris. Een broer van den overledene dankte voor de eer den doode bewezen. Door de directie der Nederl andsche spoorwegen werd heden te Utrecht in het openbaar aanbesteed het afbreken van de wachterswoning no. 43 met afrastering om de woning en 2 regenbakken bij K M 43.850 nabij Alkmaar. Ingekomen 11 biljetten. Geboden werd door- H. Schot te Oudorp voor 147; A. de Clercq te Castricum voor 131; G. Coevert en Klompmaker te Alkmaar voor 130; I. N. Oudhoff te Heiloo voor 130; R. Brouwer te Heiloo voor 120; H. N. Oudhoff te Alkmaar voor 110; J. J. Kneppers te IJmuiden voor 88: D. Bakker te Heiloo voor f 63; A. K. Pik te Barsingerhorn voor 66. Gevraagd werd door B. Hees te Utrecht voor f 49 en G. v. Vliet te Amsterdam voor f 90. Zooals bekend bestond er tusschen B en W. en de heer Hollander een kwestie over de radiodistributie, welke daarna aan de firma Houwing te Alk maar overging; sinds 1 Sept. j.1. heeft deze concessie tot uitzending Nu de concessie is overgegaan treden er storingen op en tot heden kan men de oorzaak niet opsporen, al heeft men sterke verdenking. B en W. loven 50.uit voor hem (haar) die inlichtingen kunnen geven welke tot resultaat leiden. *Op initiatief van den heer Th. de Waal kwamen Zaterdagavond verschil lende heeren bijeen in het hotel de Ooievaar alhier, ter bespreking van het vraagstuk op welke wijze iets zou kun nen worden gedaan voor de algemeene ontwikkeling van de werkloozen in ons dorp. Er werd een commissie samenge steld die een en ander voorloopig nader zal uitwerken. Omtrent de wijze, waarop Gorguloff den dood is ingegaan, wordt nog nader gemeld, dat Gorguloff na twee gla„en rum te hebben gedronken zeide dat hij veel van zijn vrouw hield, en dat hij haar vergiffenis vroeg. Hij hoopte dat hun toekomstig kind een jongen zou zijn, die zijn ideeën zou hebben, ook dokter zou worden, maar vooral nooit bolsjewist zou zijn. Voor de guillotine zeide hij: „Is dit gerechtigheid? vergif fenis? ik vraag vergiffenis aan ieder een". Voordat het mes viel riep hij uit: „Rusland, Rusland mijn vaderland". Het hoofd van den terechtgestelde is naar de école des médicins gestuurd om nader te worden onderzocht DUMPING IN BELGIE DOOR NEDERLANDSCHE ONDER NEMINGEN? Op vragen van het Tweede Kamerlid Vliegen naar aanleiding van geruchten over dumpingspractijken door Nederlandsche on dernemingen uitgeoefend in België met regeeringshulp, hebben de minister van eco nomische zaken en arbeid en van buitenland- sche zaken geantwoord: Het is niet juist, dat in België door Neder landsche ondernemingen met regeerings hulp dugnpingpraktijken warden uitgeoefend. Op de prijspolitiek van het hoogovenbedrijf te IJmuiden, die, voor zoover haar bekend, slechts door beginselen van goede koopman schap wordt geleid, oefent de regeering geenerlei invloed uit, noch heeft zij zich be reid verklaard, aan genoemd bedrijf op eeni- ferlei wijze subsidies te verleenen tot dek ing van geleden verliezen. Dat het hoog ovenbedrijf te IJmuiden zijn product in Bel gië 50 francs per ton lager leveren zou dan de normale prijs daar te lande bedraagt, acht de regeering ondenkbaar. Voor de Oranje-Nassaumijnen geldt hetzelfde. Voor dumping van steenkolen uit de Limburgsche mijnen in België behoeft reeds daarom geen vrees te bestaan, omdat in België de invoer van steenkolen is gecontingenteerd. De Oberpresident in de provincie Oost- Pruisen heeft de te Koningsbergen ver schijnende nationaal-socialistische Prui sische Courant met ingang van heden voor een week verboden. Aangezien het blad de rijksregeering beschuldigde van schending van de grondwet. Stoomvaart Mij. Nederland. P. C. Hooft (uitr.) 13 Sept. te Port Said. Poelau Bras )thuisr.) 13 Sept. te Port Said Poelau Bras (thuisr.) 13 Sept. v. Colombo. Poelau Laut 13 Sept. v. Hamburg te Amst. Tabian 13 Sept. v. Amst. n. Batavia, via Antwerpen. Rotterdamsche Lloyd. Baloeran 13 Sept. v. Batavia te Rotterdam Kota Baroe (thuisr.) 13 Sept. te Suez. Kota Nopan 13 Sept. v. Londen te Rotterd. Sibajak (uitr. 13 Sept. v. Tanger. HollandAmerika-Lijn. Delftdijk, Rotterdam n. de Pacifickust, 10 Sept. v. Punta Arenas. Lochmonar 9 Sept. v. Rott. te Vancouver. Veendam 13 Sept. v. New York te Rotterdam Kon. Holl. Lloyd. Orania (uitr.) 12 Sept. v. Rio Janeiro. Salland (thuisr.) 11 Sept. v. Victoria. Kon. Ned. Stoomb. Maatschappij. Aurora 13 Sept. v. Napels te Oporto. Fauna 12 Sept. v. Napels n. Catania. Achilles 12 Sept. v. Oran n. Algiers. Ganymedes 12 Sept. v. Vathy te Samos. Hebe 12 Sept. v. Valéncia n. Alicante. Mars 12 Sept. v. Gibraltar te Alicante. Van Rensselaer (thuisr.) 12 Sept. v. Ma dera n. Lissabon. Kon Paketv. Maatschanpii. Houtman 11 Sept. v. P. Natal n. Mauritius. N.-Holland 10 Sept. v. Adelaïde te Singa pore. Sigli 11 Sept. te Belawan. Tasman 10 Sept. v. Batavia n. Mauritius. RotterdamZuid-Amerika Lijn. Alcyone (thuisr.) 12 Sept. v. Rio Janeiro. JavaNew York-Lijn Sembilan 12 Sept. v. Java te New-York. Tosari 12 Sept. v. New-York n Java. Saleier, New-York n. Bat.. 13 Sept. v. Suez. JavaChinaJapan Lijn. Tjinegara 11 Sept. v. Hongkong te Shanghai. Tjisondari 11 Sept. v. Manila n Hongkong. HollandAfrika-Lijn Amstelkerk 13 Sept. v Hamb. n. Amst. Meliskerk (thuisr.) 11 Sept. v. Kaapstad n. Las Pahnas. Nijkerk 12 Sept. v. Mozambique n Mikandani. HollandSrltsch-Indië-Lijn. Hc^gkerk 12 Sept. v. Hamb. te Schiedam. Rietfontein (thuisr.) 13 Sept. v. Mombassa n. Tanga. Stoomvaart Mij. Oceaan. Agamemnon, Japan n Rott., 11 Sept. v. Port Said. Myrmidon, Amst. n. Bat., 13 Sept. v. Bela wan. Calchas 11 Sept. v. Yokohama n. Rott. Prometheus 11 Sept v. Amst. te Swansea. HollandWest-Afrika- .ijn, Maaskerk (thuisr.) 12 Sept. v. Freetown n Dakar SilverJava Pacific Lijn. Bintang, Vancouver n. Calcutta, 10 Sept. v. Cebu. Silvermaple. Los Angeles a- Calcutta, 12 Sept. y. Kaapstad. naar waarnemingen, verricht in den morgeu van 14 September. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Met Instituut te De Bildt. Hoogste barometerstand 769.7 mM. te Rennes. Verwachting, geldig tot den avond van 15 September: Zwakke tot matige Westelijke tot Zuidwes telijke of Zuidelijke wind; gedeeltelijk be wolkt weinig of geen regen; waarschijnlijk iets kouder en later iets warmer. Over IJsland daalde de barometer snel verder. De depressie aldaar schijnt zich in Oost-Noordoostelijke richting te verplaatsen. De gisteren genoemde secundaire die toen reeds regen over Schotland en Noord-Ierland bracht heeft zich iets sneller naar onze om geving uitgebreid dan werd verwacht, zoo dat reeds hedennacht in ons land hier en daar flinke regen viel. Den Helder had 9 de Bildt 8mM. De secundaire wordt gevolgd door flinke drukstijging zoodat ten onzent, weer eenige verbetering in den weertoestand te verwachten is. De nacht zal bij afnemende bewolking waarschijnlijk iets kouder zijn, ter wijl overdag de temperatuur iets zal toene men. De regenkansen zijn gering. De depres sie over Scandinavië trok verder Noordoost- waarts af. Bij het doorkomen, van den war nieren luchtstroom, van den oceaan, steeg de temperatuur in het Westen van het waarne mingsgebied aanmerkelijk. ONBEWAAKTE OVERWEGEN. Uitkijken de boodschap. Hoe noodig het is, dat deze waarschuwing terdege ter harte wordt genomen, bleek gis ternamiddag weer eens bij wachtpost 44, aan den overweg bij de Kerkelaan te Heiloo. De met steenen geladen vrachtauto van den heer D. Bakker, aldaar, gereden door K. Rood naderde met een flinken gang om den over weg te passeeren, toen een trein op nog slechts korten afstand was. Plotseling be merkte de chauffeur in welk gevaar hij ver keerde en toen stuurde hii den auto mfet een vlugge wending naar rechts, waarbij hij te gen een hek kwam, dat gedeeltelijk vernield werd. HET ONGELUK BIJ DE STOLPEN. De toestand van den heer J. Ligthart te Schagerbrug, die Dinsdagmiddag bij de Stolpen door een passeerende auto werd gegrepen en zwaar werd gewond, is nog steeds zeer zorgwekkend. Hedenmiddag was de ongelukkige, die intu^schen naar zijn woning te Schager brug is vervoerd, nog steeds bewust*» loos. VEREENIGING VAN HOOGERE GEMEENTEAMBTENAREN TE ALKMAAR. Aan den raad der gemeente Alkmaar, is hel volgende adres gezonden: Met eenige verwondering heeft het bestuur van onze Vereeniging kennis genomen van het voorstel van Burgemeester en Wethou ders, waarbij aan Uw Vergadering in over weging wordt gegeven om afwijzend te be schikken op het door ons d.d. 27 April j.1. gedaan verzoek, zoomede op het adres van het bestuur van de Centrale van Hoogm Gemeenteambtenaren d.d. 3 Juni j.1. betref- fende toelating tot het georganiseerd over leg, subsidiair het bepalen van een andere wijze, waarop aan onze Vereeniging gele genheid wordt gegeven ten aanzien van de haar betreffende algemeen bindende voor schriften haar gevoelen te doen kennen. Wij wenschen hier niet nader in te gaan op het in bovengenoemd voorstel geciteerde ad vies van de Commissie van overleg voor de ambtenaren, die van een onjuiste praemisse is uitgegaan, aangezien de centrale, waarbij onze Veieeniging is aangesloten, geen cate gorale bond is, blijkende zulks uit hare sta tuten, die tot het lidmaatschap alle hoogere gemeenteambtenaren toelaten. Wij meenen echter onder Uw aandacht te moeten brengen, dat Burgemeester en Wet houders verzuimd hebben in te gaan op het gedeelte in bovengenoemd adres, dat betrek king heeft op de verplichting van den Ge meenteraad om voorschriften vast te stellen betreffende de wijze, waarop overleg wordt gepleegd met vereenigingen van ambtenaren over de haar betreffende algemeen verbin dende voorschriften. (Ontvangen per draadlooze telefoon). STAATSLEENINGEN. 5 Nederl. 1932 4X Nederl. 1917 4 1931 B ANK-INSTELLINGEN. Handel Mpij. Cert v. Koloniale Bank Ned. lnd. Haneldsbank D. Reicbsbank INDUSTR. OND. BINNENL. Alg Kunstzijde Unie. v. Berkels Patent a Calvé Delft Cert. Küchenm. Acc. Nederl Ford Philips Gloeil. Gem Bezit Unilever INDUSTR. OND. BU1TENL. Am. Smelting Anaconda Ass. Gas Electr. Betbleb. Steel Cities Service General Aviation Steel comm. Studebaker U. S. Leatber Zweedsche Lucifers CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Ned. lnd. Suiker Unie Vorstenlanden Dito actions MIJNBOUW. Alg. Explor Mij.i Boeton Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtscbe Petr. Kon Petr Perlak Continental Oil Sbell Union RUBBERS. Amsterd. Rubber 1 Deli Bat. Rubber Hessa Rubber Serbadjadi lnterc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Holl. Amerika lijn Gem. Eig. Kon. Ned. Stoomboot Niev. Goudriaan Scheepvaart Unia TABAKKEN. Deli Batavia Oostkust ii,, Oude Deli Senembah a AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka Southern Raiiw, Cert t Union Paciiic W'abash a a •Exdividend. fExclaim. 1000. 52 PROLONGATIE Vorige koer» Vorige koers 1021/w iom/8 98i/s 741/a 701/a 651/4 101 431/a 237, 60 21/4 120 117 109»/, 181/, 3% 22'5/io 4»/, 3'/, 441/4 9>/i 5 10 1375/8 129 89 Ml/s 38 90 125 14»/, 83»/, 139 1541/, »3i/s Wh* to/s 61 28 31 251/4 21/ro 41/g Dl/s 16»/, 62»/, Hf* 129 1561/, Koers vao bedeo tei pl.rn. 1.30 76 71 67 46 122 )21t-2j 1157,-6 19 251/4 23»/i6 44»/, 9V, 5Vi 195-6 130 90 55 84 162»/, 831/,. 1 63 28 32 65 142 23 130 156 12i/a 73 pl.m. 1.45 45-6 2>/< 121-2 115-6 24j-i5/io 239/16- 55/1# 38/t 133-4 162.1/, 7> 75/to 73t/,.4 pl.m. 2.00 46 2Vs-7, 121»/,-3 116-7 24-5} 235/s 5"/a-i 196-V, 162-3V, ïéA-7/8 7-7/l6 63|-4j 297, 307, 2Vt pl.m. 2.15 76»/,-1 46-i/, 2»/,-3 123-4 116»/,-7 25?-6i 23J-»/, 53/io *f 59/i8 1967,-7 1331/, 163-4 *7 »/io 641/,-5 291/s-T 26j-7) 65V, 1 pCL Heden 1 pCt. WISSELKOERSEN AMSTERDAM. NIET OFFICIEEL Londen Berlijn Parijs Brussel (Belgaj Bazel W.enen p. Sch. 100 Kopenhagen Stockholm Oelo New-Vork Itali» a a a e a a a t a •••ia Vorige koers Ö.66»/g 59.21 9.756/. 34.51 48.05 44^80 44.60 43.60 2.49 12.78 Koers op heden 2 uur 8.677, 59.23 9.75»/, 34.51 48.06 45'— 44.75 43 60 2.49 12.78

Alkmaarsche Courant | 1932 | | pagina 2