Am stecdumsche !Beucs Qemeentecadm MacktAexkhteit ytheepstijduufeH w van 26 Sept. 1932 Opgave van Noordhollandsch Landbouwcrediet N. V. ■oT* Z_3 zwak. Toen Burger voor hem in viel, vlotte het ineens veel beter. Helaas, de voorhoede stelde teleur. Het binnentrio, waarin v. d. Pol lang niet op volle kracht kon spelen, was te langzaam, terwijl de Jong veel te egoïstisch was. Vooral na de rust liep hij steeds Hamstra in den weg. De beide vleugelspelers waren zeer voldoende, doch hadden weinig succes met bun schoten en voorzetten. Ooed beschouwd mag Alcmaria tevreden zijn met het gelijke spel. Rest ons nog te vermelden, dat de scheids rechter te slap optrad voor ruw spel en dar langs de lijn'Bram Elte trachtte, door hard loepen een paar kilo's lichter te worden. Wat hem niet gelukt is! Alcm. Victrix II—W. F. C. II 4—1. De voetbalwedstrijden stonden gisteren wel in het teeken van Alkmaar tegen Wor- merveer. Want terwijl het eerste elftal aan de Zaan een gelijk spel speelde, waren hier de tweede en derde elftallen van W. FC. bij Alcmaria te gast. Alcmaria II speelde onder leiding van scheidsrechter Pelser in de volgende op stelling tegen W F. C. II: jongmans; Lang horst en Hartland; S. Meyer, Duinmeyer en Hoorn; Keppel, Rootring Sr., Th. Bos, V» ater- tor en Koning. Voor de rust wist W. F. C. met wind mee, eenmaal te scoren, doch men verwachtte al gemeen, dat Alcmaria II na de rust wel aar dig zou ophalen. Zij kreeg toen de wind mee en was ook werkelijk sterker, maar wat men ook probeerde, de gelijkmaker zelf bleei uit. Op onbegrijpelijke wijze bleef het W. F. C.-doel voor doorboring bewaard. T oen echter kwam plotseling het sensationeel-0 laatste kwartier. Watertor deed vlak bij 't doel een heftige poging tot scoren en de goede W. F- C.-keeper zag den bal over zijn handen in 't doel gaan (11). De fraaie wijze, waarop Keppel in deze periode de corners nam, trok wel de aandacht. Uit een snelle doorbraak scoorde Watertor nummer twee en uit een mooi genomen corner kopte hij de derde in (31). Het publiek was ten zeerste verrast, en juichte luid. Weer nam Keppel een corner en deze belandde opnieuw in 't doel. Zoo won Alcmaria II met 41. Lang duurde het voor Alcmaria in deze wedstrijd op dreef kwam. Maar toen ging het ook best. W. F. C. speelde na de rust meer malen forsch. Een enkele maal deelde de scheidsrechter waarschuwingen uit. Voor de rust was Alcmaria's achterhoede niet erg safe, maar W. F. C. schoot slecht. In de midden linie werd niet sterk gespeeld Voor ging het soms heel goed met Keppel en Watertor als de besten. W. F. C. verdedigde langen tijd uitstekend. Atcmaria-Victrix IIIw! F. C. III 43. Ook Alcmaria III wist te winnen. Zij sloeg W. F. C. III met 43. Met de rust was de stand 22. Alkmaar (Go ahead) en haar concurrenten. Alkmaar heeft haar tweeden competitie wedstrijd tegen D. T. S. gewonnen en daar mee de eerste puntjes in den K. N. V. B. ver overd Dat er spoedig meer zullen komen! Tegen verwachting kon Vrone spelen. Het ontving Schagen en verloor met 3—0. Zilver meeuwen verloor thuis met 21 van Bever wijk, daf ook dit jaar weer zeer sterk schijnt En Uitgeest verrichtte ook al uitstekend werk door Texel met 42 te kloppen. Tenslotte won E. V. C. volgens de verwachting met 2—0 van Q. S. C. De uitslagen zijn: ZilvermeeuwenBeverwijk 12 VroneSchagen 03 AlkmaarD. T. S. 21 UitgeestTexel 42 E. V. C.tQ. S. C. 2—0 Go Ahead-resultaten, Het eerste elftal van onze vierdeklasser Alkmaar heeft haar tweeden competitiewed strijd tegen D.T.S. met 21 gewonen. Ook andere resultaten mochten worden geboekt: Om 10 uur 's morgens speelde het derde gelijik tegen het goed spelende B.S.V. 3, welke candidaat voor de bovenste plaats is. Een goed resultaat dus. Om 12 uur speelden de A-adspiranten tegen de dito's van V.V.U. Vergeleken bij vorig jaar zijn de babys sterk vooruitgegaan en hun spel belooft veel voor de toekomst Toch konden ze het tegen de sterke Uitgees ters niet bolwerken en verloren met 10 Het tweede zette de competitie uitstekend in door het pittige Schoorl I op eigen veld met 1—0 te kloppen. Temeer is dit een goed resultaat daar de reserves thans in een hoogere afdeeling, na- neiijK de tweede klas N.H.V.B., uitkomen De kleine doelverdediger had ook thans weer een groot aandeel in de overwinning Hij had menig applausje in ontvangst te nemen. A! met al een goede dag voor de groen witten. Oo Ahead I—D.T.S. I 2—1. Zeer verdiend heeft Go Ahead dezen tweeden competitiewedstrijd met gering verschil ge wonnen. Het blijkt al weer, dat deze 4e klasse N.V. B. lang geen lichte afdeeling is Dat bewees Schagen vorige week en ook D.T.S. bleek een geduchte tegenstander. Er wordt zeer fel om de punten gestreden en het spel schijnt meermalen bijzaak Go Ahead heeft dan ook zeer hard moeten werken voor de overwinning. Onder leiding van den bekenden scheidsrech ter Nol worat om ongeveer 2 uur begonnen Het veld is in uitstekende conditie, alhoewel er reeds twee wedstrijden op gespeeld zijn. Door de schuin over het veld staande wind wordt goed voetballen een zeer moeilijk werk, vooral ook omdat van beide kanten meteen maar fantiek wordt aangepakt. G. A. is er het eerst in en in de eerste minuten lost van Os een keihard schot, dat rakelings over gaat. Vlak daarop krijgt Ales, welke voor den geblesseerden Kuiper inviel, de bal goed toe gespeeld en geeft zoo'n geweldige kanjer, dat ieder al juichte voor een doelpunt, doen de bovenlat bracht voor D.T.S. redding. Een begin, waarvan ieder het beste hoopte D.T.S. begrijpt goed in welk gevaar zij verkeert en de spelers doen alle mogelijke moeite om aan den druk te ontkomen. Zij slaagt er in om vele gevaarlijke aan vallen op touw te zetten, waarbij spil en midvoor een hoofdrol vervullen. Trouwens voor de rust speelde de geheele D.T.S.-voor- hoede meermalen heel goed. Evenals vorig maal weet Go Ahead weer het eerst de leiding te nemen als Engel snel opbrengt, een zuivere voorzet geeft en de toe- loopende Ales hard inschiet 1—0. Meteen na de aftrap bemachtigt de groenwitte voor hoede weer de bal en bijna is het 20, maar de D.T.S. doelverdediger redt fraai. Verschillende goede aanvallen gaan door onvoldoende spel van l.buiten dan verloren, de goede combinatie raakt dan wat zoek en het spelpeil wordt dan wat minder, wat niet wegneemt, dat beide ploegen hard blijven werken. De Go Ahead rechtsbinnen krijgt dan van de scheidsrechter een waarschuwing, daar hij de bal te veel met de hand speelt! Het is natuurlijk altijd verkeerd om dat te doen, zelfs loopt men de kans bij herhaling van het veld verwijderd te worden. Eenigen tijd is D.T.S. dan aan het woord en zoowaar weet ze gelijk te maken. Tot de rust blijft de stand onveranderd. Na de thee krijgen we ongeveer hetzelfde spelbeeld, Go Ahead hef meest in den aanval, doch D.T S. steeds gevaarlijk door haar snelle uitval len. Het spel wordt er niet mooier op, er wordt zeer fel gestreden om het winnende doelpunt. Wanneer de scheidsrechter fluit voor straf schop voor een overtreding van den D.T.S.- keeper krijgt Go Ahead dan een uitstekende kans om een doelpunt te maken, doch zoo waar wordt deze kans weer niet benut; de bal ging naast. Toch is het uitstel van executie. Want even later is het weer Engel, die fraai voorzei en van Os is er als de kippen bij om hard in te schieten 21. In dezen stand komt geen verandering meer en als de scheidsrechter einde blaast, heeft Go Ahead een zwaar bevochte overwinning behaald. Toch zal het voor de groenwitter, noodig blijken, dat haar halflinie meer steun geeft aan de achterhoede. Vooral de spil was nog al eens zoek. Ook de samenwerking tusschen de halfspelers onderling elscht verbetering. In de voorhoede wordt Kuis nog sterk ge mist, terwijl de linksbuiten vervangen dient te worden. BERGEN, Zondagmiddag had de officieele opening plaats van het nieuwe kleedhuis op het ver beterde voetbalterrein van B.S.V. aan den Kerkedijk. Onder de aanwezigen merkten wij op den burgemeester en mevr. v. Reenen, de beide wethouders met den gemeente-secre taris, het gemeenteraadslid den heer Voute, den voorzitter van de zustervereeniging Berdos en verschillende bestuursleden van de gymnastiekver. Be Qiuck en andere plaat selijke vereenigingen. Gelukwenschen kwa men in o.a. van de ver. Berdos en van den heer v. Amerongen, caféhouder van „Onder de Linden", bloemstukken van de Berger Ve- teranene Bergens Mannenkoor, de B.R.O.C., Gem. Zangvereeniging en Kunst na Arbeid, terwijl door de Berger Winkeliersvereniging een vlaggestok werd aangeboden. Het terrein, feestelijk versierd met een aantal wimpels, zag er keurig uit, het veld- zelve was afgezet met betonnen paaltjes en ijzerdraad, terwijl achter de goalpalen een hoog gaaswerk was aangebracht. Het kleedgebouw, ontworpen door den heer Duits met behulp van den heer Rogge veen, in een hoofdtoon van wit, doet het bij zonder goed in de landelijke omgeving. De heer M. Kroon met de uitvoering Wast, heeft alle eer van zijn werk; ook het schil derwerk van den heer Jn. Weijers is goed verzorgd. Het geheele gebouwtje staat op een betonnen paalfundeering, de vloer ligt op on geveer een Meter boven den beganen grond; met een trap komt men op een overdekt bal- con over de geheele lengte van het gebouwtje gelegen. In 't midden is een flink buffet inge bouwd; aan weerszijden hiervan zijn twee kleedkamers, van buiten te bereiken en met ruime waschgelegenheld, terwijl afzon derlijke W. C.'s en urinoirs toegang hebben vanuit de kleedkamers en ook van buiten zijn te bereiken. Ook de toe gang tot het terrein met aan weerszijden loketten ziet er goed verzorgd uit. Het geheel doet weldadig aan en is vöor de vereeniging, die met 5 elftallen in de competitie van den Noordhollandschen Voetbalbond uitkomt, een groote verbe tering. Om half twee vestigde de burgemees ter in zijn openingswoord de aandacht erop, dat de gemeente, ditmaal dank zij de werkverschaffing, in de gelegenheid was geweest 't terrein te egaliseeren en beplantingen aan te brengen. Spreker wenschte de vereeniging geluk met haar nieuw naar de eischen des tijds inge richt kleedhuis, 'twelk, met de finan cieele hulp van een ingezetene, tot stand kon komen, en sprak den wensch uit, dat van terrein en kleedhuis een prettig gebruik mochten worden ge maakt en tot succes In de voetbalcompe titie mocht leiden. De Voorzitter van B. S. V., de heer Onrust, heette de aanwezigen welkom, bedankte den burgemeester voor diens vriendelijke woorden, de verschillende vereenigingen voor de ontvangen bloe- menhule en gelukwenschen, voorts Be Quick en Bergen's Harmonie voor de medewerking om dezen dag te doen sla gen, en de Alkmaarsche Boys, dat de wedstrijd van hedenmiddag, die feitelijk in Alkmaar had moeten worden ge speeld, op dit terrein kon plaats vinden, waarna hij zich tot de werkende leden richtte, erop wijzende, dat van hen kracht moest blijven uitgaan en deze slechts de vereeniging kon doen bloeien; op de sportiviteit welke steeds betracht moest worden, en hoopte, dat de wed strijd, die zoo dadelijk zou aanvangen, hiervan mocht blijken. Hierna stelden de Alkmaarsche Boys I en B. S. V. I zich op, en, nadat de Alk maarsche Vereeniging aan B. S. V. een bloemstuk had aangeboden, en dq Bur gemeester de aftrap had gedaan, ving een aardige wedstrijd aan. De Alkmaar sche jongens bleken de Bergensche ver re de baas en wonnen met 50. In afwachting van de Franschen en de Russen, voerde een afdeeling heeren van de Gymnastikvereeniging Be Quick eenige vrije en ordeoefeningen uit en verschillende oefeningen aan de ringen, die veel bijval oogstten. Onderwijl hadden de Fransche en Russische troepen zich in het dorp opge steld en begeleid door Bergen's Harmo nie, begaf de stoet te paard en te voet, zich naar den Kerkedijk, waar zij te ruim vier uur aankwam. Al spoedig zoii de groote veldslag der veteranen in figuurlijken en letterlijken zin, die op het veld met de voetbal zou worden uit gevochten, echter niet dan nadat van hen een foto was gemaakt. De officie ren en soldaten, die in goed verzorgde uniformen uit het einde der 18e eeuw waren gestoken, stelden zich op, een En- gelsche veteraan fungeerde als scheids rechter, terwijl de grensrechters als oud- Belgisch en -Hollandsch militair waren gekleed. Het werd een amusante wedstrijd, om beurten troffen de Franschen en Russen doel. Het ontbrak niet aan komische momenten en degenen die wegbleven van dezen genoegelijken middag, had den ongelijk. Hoewel het weer niet meewerkte, was er aardig wat publiek. Na afloop van dezen welgeslaagden openingsdag werd des avonds in de Rustende Jager een geanimeerd bal ge houden. HENSBROEK, Dezer dagen vergaderde de raad onder voorzitterschap van burgem. Kooiman. Door den voorzitter werd medegedeeld dat het gemeentelijk aandeel in het. tweede tuinderscrediet, groot 4497, bij de provincie kan worden geleend tegen een rente van 5K In totaal is nu bij na uitbetaald 30.000. Dan deelde de voorzitter mede, dat met ingang van Maandag 19 Sept., de werkverschaffing is stopgezet in ver band met de werkzaamheden aan den weg voor het Hoogheemraadschap. Een schrijven was ingekomen van B en W. van Hoorn waarin gewaagd wordt of men in pricipe bereid is tot aanslui ting bij een in -te stellen districtsschool artsendienst. Na bespreking werd be sloten hierop niet in te gaan. Uitnoodiging van Ged. Staten op de zitting tegenwoordig te zijn, ten einde de motieven toe lichten aangaande ver hooging huur dokterswoning. Hiervoor werd de heer Oudejans aan gewezen. Verzoek van de Boerenleenbank Hens- broekObdam om voor de bestuursver gaderingen enz. de beschikking te mo gen hebben over polderkamer en keu ken. Besloten werd hierop gunstig te beschikken. De heer Wit bracht de B. L. B. een woord van dank voor het genomen be sluit. Mede was ingekomen een adres van een aantal houders van bestralingsap paraten. Zij vragen de toestellen te mo gen gebruiken als volgt: 's morgens tot 8 uur, verder van 12.30—1.30, van 5.45 7 en van 89.30. Na bespreking werd beslote nvoor re kening van G. E. B. 2 storingsaparaten aan te koopen en daarmee proeven te nemen Gezien het resultaat hiervan zullen B. en W. met nadere voorstellen komen. Benoeming administrateur G. E. B. Uit een 9-tal sollicitanten werd be noemd de heer Joh. Koning, op een jaar wedde van 300, eventueel verhoogd met 50 voor de technische leiding. De ze- kerheidsstelling bedraagt 1100. Nu volgde de voorloopige vaststelling der gemeenterekening. In den gewonen dienst hebben de ontvangsten belragen 35.315.95 en de uitgaven 39.132zoo dat er een nadeelig slot is van 3816.05. Kapitaalsdienst: ontvangsten 3613.91, uitgaven 4890.68, nad. slot 1276.77. De rekening werd voorloopig vastge steld. De rekening van het Burgerlijk Arm bestuur over 1931 werd voorloopig vast gesteld in ontvangsten op 3133.94 en in uitgaven op 3473.29, alzoo met een nadeelig saldo van 339.35. De rekening begon met een batig sal do van 553.94. De rekening van het G E. B. zal na der worden ingezonden. De begrooting 1933 der gemeente en die van het Burgerl. Armbestuur werden aangeboden en ter onderzoek gesteld in handen der 5 raadsleden. De eindcijfers zijn nog niet definitief opgemaakt daar B. en W. gaarne wilden weten of de raad voor de 1276.77 kosten sportterrein al dan niet een geldkening wenschten aan te gaan. B en W. achten dit gewenscht daai anders de dienst 1933 zal beginnen met een nadeelig slot van 5092.82. Alzoo besloten. Inzake de straatverlichting deelde de voorzitter mede dat er 66 lantaarns zijn De kosten der maximale belasting kun- ï.en hoogstens 320 bedragen, tj-v;ji het stroomverbruik op 12 ct per uur k i worden berekend. B. en W. stelden voor de straatverlichting met ingang van heden te laten ingaan en tot 's avonds half 11 te laten branden. Met het op komen der maan zal rekening worden gehouden. Daarna sluiting. ALKMAAR, 26 Sept. 1932. Op de heden gehouden veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 94 Vette koeien 120—/ 260; 14 Graskalveren 2028; 8 Vette kalveren 3075, vette kalveren per K.G. 0.70— 134 Nuchtere kalv slacht 6—/ 18; 487 Vette varkens (zware) per K.G. 27—31 cent en Zouters per K.G. 30 cent. Handel matig BROEK OP LANGENDIJK, 26 Sept. '32. Langendijker Groentenveiling". 5000 stuks Bloemkool le s. 913.80, 2e s. 2.50 3.40 per 100 stuks; 12000 K.G. Roode Kool le s. 0.702.70; 12500 K.G. Gele Kool les./ 0.70—2 60 60000 K.G. Witte Kool (vToege) 0.60118000 K.G. Uien: Gele Uien 3.10—3.50, Gele drie lingen 2.60—2.70, Gele Nep 6.50 6.90, 1100 K.G. Slaboonen 2—5.90; 3000 K.G. Bieten 0.60—1.80; 1300 K.G. Peen 1—/ 1.20; 12000 K.G. Aardappe len: Schotsche muizen 700 cent, Duc of York 60^80 cent. Blauwe Eigenheimers 1.70, Drielingen 1.20, alles per 100 K G AMSTERDAMSCHE VEEMARKT. AMSTERDAM, 26 Sept. 1932. Op de heden gehouden veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 527 vette koeien, le kw. 66 —72 cent, 2e kw. 58—64 cent en 3e kw. 52 —56 cent, slachtgewicht, mindere soorten 34 —45 cent per KG., slachtgewicht; 20 stieren 44—54; 100 Melk- en kalfkoeien 170 230; 139 vette kalveren, le kw. 6062 cent, 2e kw. 5258 cent, 3e kw. 4450 ct per K.G. levendgewicht: 48 Nuchtere kalve ren 6—12; 142 Schapen 10—14; 700 varkens, vleeschvarkens, wegende van 90—110 K.G. 3335 cent, zw. varkens 31— 32 cent, vettev arkens 3031 cent per K.G. slachtgewicht; 36 Paarden 65120. Aangevoerd waren 6 wagons geslachte runderen uit Denemarken. Marktverloop: Runderen met flinken aanvoer, vlotte handel en over het algemeen prijshoudend. Vette kalveren met minderen aanvoer, vlugge handel en de prijzen iets hooger. Varkens met minder aanvoer, willige handel en de prijzen iets hooger. NOORDSCHARWOUDE, 24 Sept. 1932 46700 K.G. Aardappelen: Groote Schotsche 0.801, Schotsche Muizen 7080 cent, Drielingen 11.20, Duken 50—80 cent, Eigenheimers 70 cent, BL Eigenheimers 1.50—1.60; 4500 K.G. Spercieboonen f 2—7.50; 26900 K.G. Uien. Gele Nep f 4.706.50, Drielingken 2.40—2.90, Uien 2.80—3.40, Grove Uien 2.5D-- 2.90; 2400 K.G. Peen 1.60-/ 1.80, kl. Peen f 0.60; 1400 K.G. Kroten 0.60— 111000 K.g. Roode Kool 0.60—2.10; 40700 K.G. Gew Witte Kool 70—80 cent; 8500 K.G. Gele Kool 0.60-/ 2.40 3200 K.G. Roode Kool, onverkoopbaar, alles per 100 K.G.180 stuks 3'oemkool 3 60 per 100 stuks. PURMEREND, 24 Sept 1932. „Afslag- vereeniging Beemster, Purmerend en Om streken Augurken: Middel 2739 cent, Basterd 1223 cent, Fijn Fijn 0.37 1.50, Stek 9 cent en Bommen 11 cent per mand, 6 K.O. Kon. Ned. Stoomb. Maatschaonü Achilles 23 Sept. v. Catania n. Venetië" Ariadne 23 Sept. v. Rotterdam te Gibraltar Barneveld (uitr.) 21 Sept. te Colon. Berenice 23 Sept. v. Lissabon n. Ceuta. Brion 23 Sept. v. Bordeaux n. La Pallice Merope 24 Sept. v. W.-Indië, 1. v. Havre' te Amsterdam. Nero 23 Sept. v. Uddevalla n. Amsteram. Oranje Nassau (thuisr.) 22 Sept. v. Para maribo n. Madeira. Orestes 23 Sept. v. Bourgas te Varna. Orpheus 23 Sept. v. Aarhus n. Amsterdam Venus 23 Sept. v. Barcelona n. Valencia. Stella 24 Sept. v. Algiers te Amst. Holland—Amerika-Lijn. Nicthoroy, Rott. n. Vancouver, 23 Sept. te Colon. Statendam 23 Sept. v. Rott. n. New York Stoomvaart Mij. Nederland. Poelau Bras (thuisr.) 23 Sept. te Suez. Tarakan (thuisr.) 24 Sept. te Gravesend. Johan van Oldenbarnevelt (thuisr.) 23 Sept v. Singapore. Poelau Tello (uitr.) 22 Sept. v. Singapore. JavaChinaJapan Lijn. Tjisalak 23 Sept. te Manila. Kon. Paketv. Maatschappij. N.-Holland 22 Sept. v. Singapore te Batavia N.-Zeeland 23 Sept. v. Brisbane n. Sing» pore. i Holland—Afrika-Lijn. Rietfontein (thuisr.) 24 Sept. v. Beira n Lorenzo Markues. Nieuwkerk (uitr.) 24 Sept. v. Antwerpen n Kaapstad. Emzetco Lijn. Jonge Johanna 24 Sept. v. Tarragona 7 Rotterdam. Java—New York-Lijn Blitar 22 Sept. v. Boston. Rotterdamsche Lloyd. Kota Nopan (uitr.) 24 Sept. v. Napels. Palembang 24 Sept. v. Batavia n. Rott. Indrapoera (thuisr.) 24 Sept. v. Port Safd. Kota Agoeng 23 Sept. v. Rott. te Hamburg Holland—West-Afrik»- .ijn. Maaskerk (thuisr.) 23 Sept. v. Havre n Rotterdam. IJstroom (uitr23 Sept. te Grand Bassa. SilverJava Paciiic Lijn. Bintang, Vancouver n. Calcutta, 22 Sept. te Batavia. Stoomvaart Mij. Oceaan. Calchas 24 Sept. v. Tientsin n. Rotterdam Laomedon, Java Amst., 23 Sept. v. Padang. Memnon, Japan n. Rott., 23 Sept. v Pe nang. Holland—Oost-Azië-Lijn. Arendskerk (uitr.) 23 Sept. v. Singapore (Ontvangen per draadlooze telefoon). STAATSLEENINGEN. 5 Q/0 Nederl. 1932 4X NederL 1917 4 ii 1931 B ANK-INSTELLINGEN. Handel Mpif Cert v. 1000. Koloniale Bank Ned. Ind. Haneldsbank D. Reichabank INDUSTR. OND. BINNENL. Alg Kunstzijde Unie. v. Berkels Patent a a a Calvé Delft Certt Küchenm. Acc. t Nederl. Ford Philips GloeU. Gem. Bezit Unilever INDUSTR. OND. BUITENL Am. Smelting Anaconda Ass. Gas Electr. Bethleh. Steel Cities Service «iet General Aviation Steel comm. Studebaker U. S. Leatber Zweedsche Lucifers CULTUUR MAATSCH. R V. A Java Cultuur Ned. Ind. Suiker Unie Vorstenlanden Dito actions MIJNBOUW. Alg. Ezplor. Mij. Boeton Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr. Kon. Petr. i Perlak Continental Oil Shell Union RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat. Rubber Hessa Rubber Serbadjadi t interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Holl. Amerika lijn a Gem. Eij. Kon. Ned. Stoomboot Niev. Goudriaan Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oostkust i Oude Deli Senembah a AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka Southern Railw, Cert Union Paciiic Wabash e a i I e t a i lal III Ijfo I t IV 'Exdividend. tExclaim. 59 141/a Sl'/j PROLONGATIE Vorige koer. 1 Vorige koers 1021/g IOIS/4 996/g 78 71 67 21/4 123 125S/8 1 401/g 21!/i6 28Vt6 „jUn« 24l8/ie 47/i# 44^/m V/16 6'/lt ll'/s 196»/4 138 95'/. 551/a 39 00 136'/. 157a 83 147'/, 167 89 6% 718/u, 68i/, 34% 32'/, 297/g 51/, 20 69'/, 140 241/, 135 141 Koers van beden tei pl.m. 1.30 78 73 523/4 67 121 125j-4j 120-18j 21'/, 28% 3% 251/4 5% 457/8 9'/, 6% 198 138 97 55 135 15 83 165-1/, 87 7% 70'/, 30 31 70 145 24 135 143 81 31/4 pl.m. 1.45 52}.% IVrl 119}-% 25%6-t 2578-74 193 pl.m. 2.00 52}.% 2% 125}-6} 1194-20 28%6-i 25.1/s 5t-Vu> pl.m 2.1? 198% 165}-6} 77i"7/s 7%-% 68}.9} 2u/i« 3«A.-t 1661/4-7 7V,*8/i« 3UA» 125.1/a 119.20} 28}-1% 25%* 48/t* 198 165}-6} 688/4.9 29 3%l pCt, Heden 1 pCt, WISSELKOERSEN AMSTERDAM. Londen Berlijn Parijé Brussel Bazel NIET OFFICIEEL ,:u.5 Stockholm Oslo a New-York i».li« Vorigt Koers ep koers heden 2 uur *•62% 8.661/4 fl 1 59.25 59.24 X 9.76 9.76 B 34.54 34.53 48.02 48.01 1 4L80 44.75 I 44.30 44.25 I 43.40 4345 2.49 2.49 w 8 12.77% 12,78

Alkmaarsche Courant | 1932 | | pagina 10