T.O.P. „AMOR OP 'T DAK" ,6* i2* i2* Maandag a.s. Wereldspaardag MIENT2V Wekelijksch Overzicht Aqmda Zaterdag 29 October. Zondag 30 October. y i. y v. 4 iBiiwmiatid Opgehelderd. De was van de Maas. opent ZATERDAG 12 NOV. in de Harmonie het tooneelseizoen met het amusante blijspel van wmm Dr. J. v. Epen: W 'fxminciaat 'flieuws Rectificatie raadvtrslag. AKERSLOOT. £and: en Jmw&ouw Jiet k Schooi £uchtwact DE POSTVLUCHTEN OP INDIE. Stadm Omgeving. lüeecbetidd INGEBRUIKSTELLING BEMALING GEESTMERAMBACHT. 21 Oct. ff' W/u Bioscopen. Biolcoop Harmonie, Zondagmiddag en Woensdagmiddag half 3, hoofdnummer De Cohen's en de Kelly's in Hollywood (klucht); hoofdrollen George Sidney en Charlie Murray. Toegang voor alle leeftij den. Bioscoop Harmonie, van Zondagavond tot en met Woensdag eiken avond half 8 hoofd nummer De ooievaar staakt (klucht)hoofd rollen Siegfried Arno en Ursula Grabley. Toegang boven 18 jaar. Victoria-theater, tot en met Donderdag eiken avond half 8 hoofdnummer Tropenkol der (rom.), hoofdrol Conchita Montenegro Toegang boven 18 jaar. Stedelijk Museum Breedst r. eiken dag van 912 en 1.303 30, Zater dag van 91 geopend; Zondag gesloten Tentoonstelling teek en ge nootschap Kunst zij o n s d o e 1, in het gebouw van de Noordhollandsche Le vensverzekering Mij. op het Hofplein tot en met Zondag geopend van 11 tot 4 uur. 2.30 uur, Waakt en Bidt, ledenvergade ring Kamerkring Den Helder Chr.-hist. 7.30 uur, Harmonie, half 8, Handelsschool- vereeniging Pacivolo. 7.30 uur bij Vijzelaar te Broek op Lan- gendijk evangelisatie-samenkomst, sprekers Is. Kuiper en J. Groen. 8 uur, 't Gulden Vlies, opvoering „De houten ham" door het Alkmaarsch Tooneel 7.3,0 uur, bij Bouwstra te St. Pancras, evangelisatie-samenkomst, sprekers Is. Kui per en J. Groen. 7.30 uur, De vergulde Valk te Egmond aan Zee, opvoering van „Het licht in den nacht" door het Intiem Tooneel te Bergen. z De NUTSSPAARBANK is dien dag geopend van 's morgens acht tot 's avonds acht. DE DIEFSTALLEN TE OUDENBOSCH. Den laatsten tijd werden te Oudenbosch een aantal diefstallen en inbraken gepleegd, lri de basiliek werd zelfs tot viermaal toe in gebroken, waarbij de dieven door het inslaan van een raam binnendrongen. Telkens tracht ten zij de offerblokken te forceeren, hetgeen hun evenwel nimmer gelukte. De marechaus see kreeg wel eenige aanwijzingen in handen en arresteerde ook eenige personen, maar moest hen wegens gebrek aan bewijs in vrij heid stellen. Een dezer nachten ontmoette de marechaus see evenwel de verdachten en toen des ande ren daags op twee plaatsen kleine diefstallen v aren gepleegd, werd andermaal tot arresta tie van deze personen overgegaan. Donder dagavond werd de vierde en Vrijdagmorgen nog een vijfde persoon gearresteerd. Voorts werd ten huize van de verdachten een huiszoeking verricht, waarbij een aantal voorwerpen, van diefstal afkomstig, is gevon den Bij een nieuw verhoor hebben daarop drie van de gearresteerden, nl. J. M„ M. R. en A D. een volledige bekentenis afgelegd. Zij gaven toe verschillende diefstallen en ook den inbraak in de basiliek te hebben gepleegd. De twee anderen zijn op vrije voeten gesteld. De aangehoudenen zijn allen personen van onge veer twintig jaar. DE INBRAKEN TE HILVERSUM EN OMSTREKEN. In verband met de den laatsten tijd te Hil versum en omstreken gepleegde inbraken heeft de Hilversumsche recherche een onder zoek ingesteld in de woning van een gewe zen lunchroomhouder te Brade. Er kwamen daarbij o.m. een Zeiss-kijker, en een aantal kostbare antieke wapenen voor den dag. Het is gebleken, dat deze laatste voorwerpen af komstig zijn van een tusschen 14 en 17 Sep tember j.1. te Laren (N.-H.) gepleegde in braak. Een en ander is in beslag genomen. HOOG WATER. Uit Venlo: Op vele plaatsen is de rivier buiten hare oevers getreden. Hier en daar staan de aangrenzende weidevelden blank. Ook de haven alhier ondervindt reeds last van het hooge water, wijl op het laagst gele gen gedeelte de losplaats onder water is ge zet en de in de haven liggende schepen de hooger gelegen havengedeelten hebben opge zocht. Ook de Peelbeken hebben overlast van het hooge water. De werkzaamheden aan de nor malisatie van deze beken ondervindt daar door eene belangrijke stagnatie. Uit Roermond: De Maas is Woensdag nacht 95 c.M. gewassen. De uiterwaarden staan reeds grootendeels blank. JEUGDIGE DIEVEGGEN. In een warenhuis te Rotterdam zijn twee meisjes, resp. 12 en 18 jaar oud, op heeter- daad betrapt, toen zij uit een uitstalling goe deren stalen. De meisjes zijn aangehouden. Bij huiszoeking in haar woning zijn een groot aantal voorwerpen in beslag genomen, welke alle van dergelijke diefstallen afkom stig bleken te zijn. Er is proées-verbaal tegen ibeide meisies opgemaakt. Entree f 1.10 p. p. alles inbegrepen. Geeft U op als donateur, 3 uitvoeringen voor f 2.25, Dame en Heer f 3.50. Aangifte b*j D. Haasbroek, Luttikoudorp 84 of bi) de leden. BRANDSTICHTING. Te Winschoten zijn ter beschikking van de justitie gesteld de zoon van A. S. uit Vlagt- weddé, wiens huis is afgebrand, en de arbei der B., uit Boertange, verdacht van brand stichting. KORTE BERICHTEN. In den nacht van Donderdag op Vrij dag is ingebroken in het modemagazijn Poell te Kerkrade. Eenig bontwerk, uitsluitend vossen, ter waarde van ruim 200, is gesto len. Gistermiddag is de arbeider H. Albers uit Broekhuizervorst van een zes meter hoo- gen steiger gevallen. Met ernstige verwon dingen is hij naar het ziekenhuis te Venlo overgebracht. De man is gehuwd en vader van een groot gezin. HETLOO. Niet het voorstel-Kostelijk inzake melkventen op Zondag is aangenomen met 7 tegen 4 stemmen, maar het advies van B. en W., zoodat het venten blijft toegestaan. Zelden is de waterstand zoo lang zoo hoog geweest in den polder als tegenwoor dig. Is door den hoogen stand van het buiten water al het buitenland in de omgeving van het Alkmaardermeer al geruimen tijd onder, de Groot Limmerpolder. Zwartedijk, Klaas Hoorn en Kijf Woude en Hempolder is een watermassa. Op enkele hoog gelegen plekken kan het vee nog grazen, maar het meeste vee is reeds op stal gezet. Van den Binnengeesterpolder is een laag ge deelte bij het kanaai ondergeloopen en bij Storting ook. ^Uf,rs gaat het hier naar omstandighedeivjvel. Zelfs de polders de Schermer en Starmeer die toch een zware be dijking hebben, ontkomen ook niet aan den hoogen waterstand. Heden, Vrijdag, was de bemaling der machines in vollen gang, +ot het sein van „peil" weer gegeven wordt, wat al licht spoedig het geval zal zijn. Op een dag al3 Vrijdag illustreert zich het best het ver schil tusschen windbemaling en mechanische kracht. De molens stonden stil. WERVERSHOOF. Dezer dagen werd door den tuinder J Koopman Kz. een voederbiet gerooid, welke niet minder dan 43 pond woog. HOOGKARSPEL. De directie der N.V. Zuivelfabriek heeft de uitbetalingsprijs voor de melk over de laatste periode vastgesteld op 4.92 per 1ÜQ KG. of f 5.07 per 100 L. gemiddelde noteering. DE STREEK. De zware regenval belet de ontwikkeling van de te veld staande bloemkool. Vooral de soort „kortbeen" laat het blad vallen, terwijl de bloem gaat rotten. Over 't algemeen ver toont het gewas zeer weinig groeikracht. De aanvoer blijft dan ook ver beneden het nor male peil. HEEMSKFRK. Het in onderling verband werkend rund veefonds, gevestigd te Noorddorp, hield Vrij dagavond ten locale van den heer I. Aarden burg hare jaarvergadering. Na opening volgde financieel verslag. Ont vangsten inclusief kassaldo 5383.87 en uit gaven 5289.09, saldo 94.78, terwijl de achterstallige contributieschuld nog een be drag van plm. 110 aangaf. Op een vraag van den heer Zonneveld of dergelijke leden welke in gebreke blijven hun ne contributie te voldoen nog langer lid der vereeniging kunnen blijven, antwoordde de voorzitter, dat het bestuur volmacht heeft deze leden te royeeren. Bestuursverkiezing: Periodiek aftredend was de voorzitter, de heer C. Baltus, die met overgroote meerderheid van stemmen werd herkozen. Ook de mandaten der overige aftr. leden, de heeren G. Beentjes en A. Braken hof werden hernieuwd, terwijl door het be danken der leden D. Sinnege en L. de Wit ge kozen werden de heeren I. Duin Czn. en W Zonneveld. Na rondvraag volgde sluiting STOMPETOREN. Donderdagavónd vergaderde de afdee- ling der Hollandsche Maatschappij van Landbouw „De Schermer", in het café van den heer Renses. Bij de ingekomen stukken was een verzoek van den heer A. Jansen, om ontslag als ver- trouwensman der gewestelijke tarweorganisa- tie, daar hij als secretaris van dit district deze functie niet langer mag waarnemen. Op voorstel van den voorzitter werd dit ontslag op de meest eervolle wijze verleend Over de benoeming van een opvolger, werd men het niet eens. Het was de vergadering niet duidelijk wie of nu het recht had deze te benoemen. Zelfs een brief van het hoofdbe stuur der Holl. Mij. over deze kwestie, was zoo dubbelzinnig, dat men besloot deze zaak nader te onderzoeken en daarna te handelen De secretaris, de heer J. Posch, werd op voorstel van den voorzitter onder groote in stemming der vergadering bij acclamatie herbenoemd, op grond van zijn bijzondere activiteit. Van de aftredende bestuursleden A. A. Barendregt en C. Klerk Jzn. was alleen eerstgenoemde herkiesbaar. Na eenige stemmingen werden voor deze functies gekozen de heeren A. A. Barendregt en D. de Boer Pzn. Hierna volgde een uitvoerige bespreking over de tarwewet en de uitvoering daarvan. Besloten werd een adhaesiebetuiging te zen den aan het advies van de Akkerbouwcom missie dat dezer dagen bij het hoofdbestuur der Holl. Mij. van Landbouw ingediend was Uit de vergadering werd hulde gebracht aan den dijkgraaf den heer C. Kramer Glij- nis, die in verband met den hoogen water stand óp audiëntie naar den Haag was ge weest. De voorzitter, die voor de vergadering een onderhoud met den dijkgraaf had gehad, bracht hierover verslag uit. Rondvraag. De abnormale waterstand was allereerst aan de orde en verschillende vra gen werden hierover gedaan. De voorzitter beantwoordde deze en gaf tevens een duidelijke uiteenzetting van de waterloozing in Noordholland. In verband met de vele geruchten over het spuien der nieuwe sluizen van het IJsselmeer, deelde spreker mede, dat op het oogenblik 4 van de 5 sluizen op volle capaciteit kunnen werken. Na behandeling van enkele huishoudelijke aangelegenheden volgde sluiting. Tot kerkvoogd der Ned. Herv. Kerk te Winkel is benoemd de heer J Nobel en zulks in de plaats van den heer P. Strijker, die niet meer voor een herbenoeming in aanmer king wenschte te komen. Tot tijdelijk onderwijzeres aan de o. 1. school te St. Maartensbrug is benoemd mej. A. M. J. A. van Schaik te Alkmaar, zulks in de vacature-mej. P. A. Visser. Vrijdag omstreeks 4 uur werd de pas benoemde pastoor Huf uit Haarlemmermeer, door den burgemeester en kerkbestuur per auto van den trein gehaald te Uitgeest. Aan de sluis hadden zich enkele ruiters opgesteld, de graalmeisjes, de leden der voetbalvereeni- ging „De Meervogels", besturen van ver schillende corporaties en het muziekkorps van Castricum. Langs den weg dien den vorigen maal gevolgd werd met het jubileum van pastoor Wils en dr. pater Schut werd in op tocht naar de kerk gereden, waar de school kinderen op het plein voor de pastorie ston den opgesteld. De burgemeester sprak een woord van welkom tot den pastoor, waarop deze op hartelijke wijze bedankte voor de prettige ontvangst in deie gemeente. Bloemen werden aangeboden de schoolkinderen zon gen den pastoor toe en hiermede was deze in- tocht beëindigd. N.V. EIERVEILING NOORDHOLLANDS NOORDERKWARTIER. ALKMAAR, 29 Oct. 1932. Op de heden gehouden eierenveiling waren in totaal 58000 stuks kipeieren aangevoerd, waarvan de prijzen als volgt: 60—66 8—8 30; klein 5.10-/ 7.10. 37000 stuks Eend- eieren, waarvan de prijzen niet genoteerd. De „Snip" (uitreis) en de „Kwartel", (thuisreis) arriveerden beide gisteren te Athene, resp. komende van Boedapest en Cairo. De „Havik" is heden te BanJoeng ge land. MET HET VLIEGEND RESTAURANT DE LUCHT IN. De K. L. M. is er steeds op uit het reizend publiek eéh maximum aan comforts te bieden. Het laatste snufje waar we gister mee ken nis maakten, is een K. L. M.-vogel, uitgerust met een welvoorzien buffet. De „Ekster" is van Indie-vliegtuig verbouwd tot „vliegend restaurant". Deze F. XII is geheel nieuw in gericht voor den dienst op de lijn Amster damMalmö. Bij den zomerdienst hadden de passagiers uit Londen en Parijs, wanneer zij doorgingen naar Malmö, op Schiphol on geveer drie kwartier tijd voor het gebruiken van de lunch. Door het handhaven van den dienst op Malmö gedurende den winter is het noodig met het oog op het daglicht, dat eer der van Schiphol wordt vertrokken. Door de inrichting als restauratievliegtuig is het aantal zitplaatsen verminderd iot twaalf. Achter in de cabine is een uiterst practisch en weivoorzien buffet .'ngericut, waar de steward, de eerste Nederlandsche vliegende kellner, alle gelegenheid heeft om spijzen en dranken klaar te maken en in te schenken. Warme dranken koffie, thee en bouillon worden in thermosflesschen meegenomen, daar verwarming aan boord nog niet moge lijk is. Aan de achterzijde van de rugleenin gen van de nieuwe stalen stoelen zijn klap tafeltjes aangebracht, welke tijdens de lunch gebruikt worden. Voorts is het toestel goed ingericht tegen de koude: tochtdekens, een dik tapijt op de vloer en verwarming waarborgen een ge- t0chit naar het ho°S€ Noorden. Selfstarters en twee groote scüijnwerpers aan u van het toestel maken het toe- stel tot de best uitgeruste machine voor de lucht naar Malmö. We hebben met veel genoegen op onze „persvlucht naar HaarlemLeidenSchip hol kennis gemaakt met deze nieuwe en sma kelijke vinding van de K. L. M. Service en kwaliteit van spijzen en dranken lieten niets te wenschen over, endrooggelegd is het K. L. M.-toestel ook in hoogere sferen niet. De inrichting tot restauratievliegtuig is een proef, wanneer het publiek dit vliegend buffet op prijs stelt, zuilen meerdere toestellen van een buffet worden voorzien. k| DAVENTRY ZENDT DE KAAS MARKT UIT. De Alkmaarsche kaasmarkt, zoo ver telt het N. H. Dgblwordt bezocht door vreemdelingen van allerlei nationaliteit, Franschen, Duftschers, Engelschen, Amerikanen, te veel om te onthouden; zij is beschreven in bijna alle talen der wereld en alle filmmaatschappijen heb ben er in den loop van den tijd hunne operateurs heengezonden, die, beladen met kolossale en ingewikkelde appara ten, van onze kaasmarkt een film kwa men maken. Tot dusver is de Alkmaar sche kaasmarkt op alle mogelijke wijze afgegraasd. Tenminste men zou dit zoo nieenen. Doch in dat geval heeft men buiten den waard gerekend, in dit ge val de radio. Tot nu toe heeft de radio zich blijk baar niet veel aan onze kaasmarkt ge legen laten liggen. Maar dat is uit. Za terdag 5 November zal de schooluitzen- ding van Daventry Ernest Young voor de microfoon brengen, die dan een re laas van de Alkmaarsche kaasmarkt zal geven, en wel des middags z.20 uur. In ieder geval een goede reclame! WIELRIJDER AANGEREDEN. Bij de Dubbelebuurt is gistermiddag een scholier uit Bergen, die met zijn fiets slipte, in aanraking gekomen met een auto, die hem wilde passeeren. De fiets werd bescha digd. .n9Qih)l n» TELEFOONDISTRICT ALKMAAR. In verband met de vorming met ingang van 1 November a.s. van het telefoondistrict Alkmaar, deelt men ons het volgende mede: Het district Alkmaar, dat een onderdeel vormt van het automatiseeririgspian voor het geheele land, omvat het gebied van Noord holland ten Noorden van de lijn Hoorn, Grootschermer—Alkmaardermeer, Uitgeest, Heemskerk met uitzondering van de eilanden Vlieland en Terschelling. Het beheer van het telefoondistrict omvat de uitvoering van den localen-, interlocalen- en internationalen telefoondienst, het toezicht op de uitvoering van dezen dienst op de tot het district behoorende kantoren en stations, alsmede de technische verzorging binnen het geheele districtsgebied. Derhalve zijn met de algemeene leiding belast een technisch en een exploitatief amb tenaar, respectievelijk in de functie van dis trictshoofd en adjunct-districtshoofd. Als hoofd van het telefoondistrict Alkmaar is aangewezen de ingenieur der telegrafie en telefonie ir. C. H. M. Brouerius van Nidek, terwijl als adjunct-districtshoofd zal optre den de referendaris der posterijen, telegrafie en telefonie K. Kooistra. De bureelen van het nieuwe district zijn ondergebracht in het voormalige P.T.T.-kan toor. HANDELS- EN KANTOOR BEDIENDEN. De afdeeling van „De Algemeene" hield op Donderdag 27 October haar maandelijk- sche vergadering, welke uitstekend was bezocht. Ér werden 5 nieuwe leden ingeschre ven. Het winterwerk werd breedvoerig bespro ken en naar aanleiding daarvan een huis bezoek-commissie van 10 personen samenge steld. Aangezien in September 1933 de afdeeling 20 jaar bestaat, zal een feestavond worden georganiseerd. Een feestcommissie, bestaan de uit de heeren Van den Bogaerde, Gutter en Van den Hof, werd aan het bestuur toege voegd. ALKMAAR naar waarnemingen, verricht in den morgen van 29 October. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Met. Instituut te De Bildt. i Hoogste barometerstand 765,8 mM t« L« Coruna. Laagste barometerstand 742,8 mM. te Vest Manör. Verwachting, geldig tot den avond van 30 October: Matige tijdelijk wellicht toenemende Wes telijke tot Zuidelijken wind, meest zwaar be wolkt of betrokken, waarschijnlijk regenbui en; iets zachter. Overzicht. De depressies blijven elkaar snel opvolgen. Terwijl van de vorige, die gisteren over ons land lag, nog slechts eenxkleine kern aan de Duitsche Oostzeekust is terug te vinden, ontwikkelde de kleine ondiepe kern, die giste ren over IJsland lag, zich tot een reeds vrij diepe depressie, die nu tusschen IJsland en Schotland ligt en die met ongewoon groote snelheid den barometer in Schotland doet dalen en zich in ongeveer Zuid Oostelijke richting schijnt te bewegen. Dat na een kor te onderbreking in ons land opnieuw zware wind en regen zullen volgen is wel zeer waarschijnlijk. In Frankrijk is de ochtend vrijwel windstil, zoodat daar door nachtelij ke uitstraling de temperatuur daalde. Ir Scandinavië nam de vorst toe. Weer viel over bijna het geheele gebied regen, en even als gisteren had Brussel de grootste hoe veelheid, nu met 22 mM. Met bijna algemeene stemmen werd beslo ten, dat in de November-vergadering door één der hoofdbestuursleden van de N.V.t.A.v.A Dr. een inleiding zal worden ge houden inzake het drankvraagstuk. Waar de afdeeling „Hermes" in haar ver gadering van Zaterdag 1 October 1.1. beslo ten heeft om de afdeeling van „De Alge meene" tot een openbaar debat uit te noodi- gen, besloot de ledenvergadering met alge meene stemmen de uitnoodiging te zuller aanvaarden. HEROPENING. Heden heropent de heer J. Hoekstra zijn café-restaurant aan het Scharloo. Zooals men weet, heeft hier drie weken geleden een binnenbrand gewoed, waar bij de rookontwikkeling zoo sterk was, dat de bewoners door het raam langs een touw het huis moesten verlaten. Het café had groote brand- en water schade geleden, zoodat het geheel her steld moest worden. Dit is nu in drie weken tijds geschied, dus heel vlug, als men in aanmerking neemt hoe keurig dat gebeurd is. Naast allerlei kleine veranderingen kunnen we vermelden dat er een geheel nieuw buffet is gekomen, dat inderdaad een pronkjuweel in zijn soort is, terwijl het café ook hieuw is opgeschilderd. Men verzoekt ons het volgende t« rectificeeren in het verslag van de inge bruikstelling van de bemaling van het Geestmerambacht in het nummer van Dinsdafr-25 Oct. De heer Priester is niet bedrijfs- ingenieur van de gebr. Stork doch in genieur le klas van den Prov. Water staat. van ter Amsterdamsche Beurze genoteerde fondsen, verstrekt door Noordhollandsch Landbouwcrediet N.V, FONDSEN. 24 Oct. 25 Oct. 26 Oct. 27 Oct. 28 Oct. 1000 1932 1000 ,17 1000 31 1000 22 A 100 23 1000 '21 D 1000 17 1000 '30 II 5 N. W. S. 4H obL Nederl 4 idem 6 O-lnd 6 idem 5H n idem 5 m idem 414 idem Koloniale Bank Ned. Ind. Hand. Bank Ned. Handel Mij Cert. v. 1000. Alg. Kunstzijde Unie v. Berkel's Patent Calvé Delft Cert. Küchenm Acc. Nederl. Ford Ned Kabelfabr Philips Gem. Bezit Unilever Anaconda Beth. Steel Cities Service Studebaker U. S. Steel U S. Leather Cult. Mij Vorstenl. Handelsver. A'datn Javasche Cult. Algem Explor. Mij. Boeton Redjang Lebong Dordtsche Petr gew. Koninklijke 1000 Shell Union A'dam Rubber Serbadjadi Holl. Am lijn Java China Jap. Lijn Ned. Scbeepv. Unie Stoomvaart Mij. Nederland Deli Batavia Tab. Deli Maatij. Oostkust Senembab j South. Pacific Union Pacific Prolongatie 'Ex-dividend. i s 1024 101, 99% 100% 72% 99% 9'4 93* 64| 72i 43* 22 06* 4ï 114* 244* 1244 114J >8% 1 8% «I 50 183* 125 131 78 1-64 1391 U/16 59* 21f 36J 62 145 119 17 128* 1 10.% 101* 994 KOV10 72 99| 9c* 94* 62 63* 7l* 413 20 64 5 «12 246 122 111* 18* 17* 34 6 355 178* 122 130* 13 76 120* 135 5% 58* '20j 36* 61 142 114 16* 123* 20* 64 1 ]02* 10 9>% 100 70 99* 981 94 61* 62 70 20 5* 112 24b 125* 113* 18% 1 «Vis 6* 36% V/u 47* 178* 120 110* 12* 75 122e 138* 59/' 21 4 61 65* 145* 114* 16* 130 20% 64* 1 191% lOü 100 69* 98* 93* 61 70 42* 20* 03* 247 123* 112* 18% U% 3* 6 25* 4* 47* 176* 129 12* 123 1151 ÖVi6 59* 23 4 36* 62 142 114* lb? 130* 20 03% 1 102* 101% 100. 100 69* 99% 98* 93| «3* bO 70 43* 20 66* 5 - 114* 245 128* llll 16% 18®/,6 3% 5* 36% 41 46* 17b* 117* 1 8* 70* 136* 6% 60* 23* 64 6'* 140* 114* 16* 130* 211 66% 1 10 2% 101* 100* 10 '9.v 99* 98* 92 62 61 70 4"* 21 04* 4% 115 245 12c* 111 lt>% 16% H 5 36% 4% 47 179* 120 124** 13 126 138* 6% 62* 24* 36 04* 142* 114* 16* 130 0* 6ui

Alkmaarsche Courant | 1932 | | pagina 2