Aqmda LUSJE LORRESNOR gezellige avoÉii weer! Poffertjesavond Siad en Omgeving. LUNCHROOM IVeet&ecicht Jiucgedifke Stand £aatste Aetichten Spoet ^fcheepstildingea JUiMicaties Provinciaal 7Hemos hier zijn onzel VROOLIJK ST. NICOUUS CABARET-PROGRAMMA Dans-orkesten Als bijzondere attractie overheerlijke Hollandsche POFFERTJES 25 cent. LUNCHROOM I Wanneer U voor Uw kinderen 'n goed boek wenscht, sprankelend van humor en geest, koopt dan het boek van j. m. selleger-elout Vraagt Uw boekhandel N.V. SERVIRE - DEN HAAG VRIJDAGAVOND van 8-10 uur Lilian Harvey Citta Alpar Martha Eggerï Willy Fritsch Wiilly Forst Jack Hyiton Marek Weber 't Gezelligste zitje van Alkmaar. Bioscopen. Cinema Americain, tot en met Donderdag eiken avond half 8, hoofdnummer Tarzan (sens., oerwoudfilm), hoofdrol Johnny Weis muller. Toegang boven 14 jaar. (Geprolon •geerd). Zondagmiddag van 2 uur af door loopende voorstelling. A. B. T., tot en met Donderdag eiken avond half 8, eerste hoofdnummer Tropen nachten (rom.); 2. Chantage (rom.) Toe gang boven 18 jaar. Zondagmiddag van - uur af doorloopende voorstelling. Bioscoop-Harmonie, tot en met Donder dag eiken avond half 8, hoofdnummer Mad chen in Uniform (tendenzfilm). Toegang boven 14 jaar. Zondagmiddag van 2 uur at doorloopende voorstelling. Zaterdag en Woensdag des middags half 3 hoofdnummer Watt en Yi Watt als Kanni- ba'en. Toegang elke leeftijd. Victoria-theater, tot en met Donderdag el ken avond hoofdnummer De vreemde moeder (drama), hoofdrollen Marje Dresler er Wallace Beery; extra: Indië-film Rango Toegang boven 18 jaar. Woensdagmiddag half 3, vertooning avondprogramma. Stedelijk Museum Breedst r. eiken dag van 912 en 1.303.30, Zater dag van 9—1 geopend; Zondags geslóten. Vrijdag 25 November. 8 uur, 't Gulden Vlies, propaganda-avond Burgerwacht. Zondag 27 November. 7.30 uur, 't Gulden Vlies, derde opvoering De Koningin van Mont Martre. Bij Ter Burg te Schoorldam, uitvoering Woensdag 30 November. 8 uur, De Rustende Jager te Heiloo, ver gadering Ijsbaan Heiloo (en niet op 29 Nov.) 23 dieren omgekomen. Woensdagavond brak te Horst brand uit in de boerderij van de weduwe Mulder aan den Schadijk. Een schuur met stalling, welke op eenigen afstand van het woonhuis ligt brandde geheel uit. Negen stuks rundvee, veertien varkens, eenige landbouwmachines en een gedeelte van den oogst gingen in de vlammen verloren. Het woonhuis en de melk veestal konden behouden blijven. KORTE BERICHTEN. Bij de Tweede Kamer zijn ingekomen een wetsontwerp tot regeling van den in- vier van tarwebrood en deeg van tarwebloem of tarwemeel, en een wetsontwerp tot wijzi- ?;ing en verhooging van het tiende hoofdstuk oud hoofdstuk V) der rijksbegrooting voor 1932, steun aan de griend-cultuur. De Eerste Kamer is bijeengeroepen te gen Donderdag 1 December te twee uur. Het hoofdbestuur der reedersvereeni- ging voor de Nederlandsche haringvisscherij heeft zich met een adres tot den minister van economische zaken en arbeid gewend, waarin maatregelen worden gevraagd tegen den in voer van buitenlandsche haring en visch. WINKELSLUITING. In verband met de winkelsluitingswet men zie hierover een publicatie van den com missaris van politie in dit nummer ver zoekt men ons er op te wijzen, dat B. en W. gister hebben toegezegd, dat zij t.a.v. Zon dag 4 Dec. een nadere regeling overwegen. CONTINGENTEERING INVOER VAN METAALDRAAD- GLOEILAMPEN. Bij de Kamer van Koophandel en Fabrie ken voor Hollands Noorderkwartier, Oude gracht 182 te Alkmaar zijn voor de belang hebbende importeurs woonachtig in het District dezer Kamer formulieren verkrijg baar voor het aanvragen van vergunningen voor den invoer van metaaldraadgloeilam pen. SECRETARIS BENOEMD. In de gisteravond gehouden vergadering van den Christelijken Besturenbond is tot se cretaris benoemd de her E. Smit, Hoeverkade 10a, alhier. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen en motorrijtui gen en andere voertuigen te 16,24 uur licht op. KEES PRUIS IN DE HARMONIE. Kees Pruis, de bekende zanger van het le venslied, trad gisteravond in de Harmonie op voor een enthousiast, maar niet groot pu bliek. Dit niet-groote publiek was wel te wijten aan het feit, dat er in de stad gister nog zooveel meer te doen was, zooals het optreden van Charlotte Köhler en een bridge avond. Verder had dit op de stemming blijk baar niet den minsten invloed op het contact tusschen optredenden en publiek was na de eerste grappen van Kees Pruis al dadelijk perfect m orde. Nadat de cabaretier als grap penmaker zijn kwaliteiten had bewezen kwam de temperamentvolle Stella Seemer op het tooneel en zong ze eenige liedjes, die bij zonder insloegen, waarna Kees Pruis wee' kwam met zijn liedjes, die geestdrift^ wer den beapplaudisseerd. Hij gaf een kunstig fluitsolo, evenals de liedjes op de piano begeleid door Willem Ciere, en zong tenslotte een bijzonder geestig liedje over de zoo vaak in ons land verwaar loosde Nederlandsche taal. Hierna werd een één-acter, een huwelijks parodie opgevoerd door Kees Pruis, Stella Seemer en Piet Hesse, waarom stormachtig werd gelachen, en kon men in de pauze van alle vroolijkheid uitrusten. Na de pauze traden nog op, eerst Kees Pruis en daarna Stella Seemer; ze zongen hun hooggewaardeerde liederen, lanceerde rake opmerkingen en maakten, dat na afloop van dezen vroolijken ontspanningsavond het publiek met lood in de schoenen vertrok. Dl. van CLAUDINE DOORMAN. Meisjes van 10 jaar en ouder Ingen. f 1.90 Geb. f 2.75. WIELRIJDER AANGEREDEN. Hedenmorgen te ongeveer kwart over elf werd de wielrijder J. F. aangereden door een 6-wiligen auto, bestuurd door J. N. uit Wijk aan Zee. De bestuurder van den 6-wieligen auto moest plotseling uitwijken voor een an deren auto, waardoor bovengenoemde aan rijding plaats had. Het rijwiel werd ernstig beschadigd. Persoonlijke ongevallen hadden niet plaats. De schade is onderling geregeld UITGEEST. Uitvoering Fanfarecorps Onder linge Oefening. Dinsdagavond gaf het fanfarecorps On derlinge Oefening alhier onder leiding van haar directeur, den heer A. de Vries, een openbare uitvoering in het hotel de Ooievaar. In de pauze werd een pantomime opgevoerd Om dit stukje werd onbedaarlijk gelachen. Vervolgens werd opgevoerd het tooneelstukje „De Gebroken Spiegel", blijspel in 1 bedrijf. Aan de spelenden dan ook alle eer om zulk goed en vlot spel te geven, iets wat bij een stuk als dit zeker niet gemakkelijk is. Hel langdurige applaus was wel een bewijs hoe zeer men in de zaal genoten had. Ten slotte volgde het bal. CASTRICUM. Door B. en W. is op zijn verzoek met in gang van 1 Januari 1933 eervol ontslag ver leend als 1 e ambtenaar ter secretarie aan den heer G. H. Essing en zijn bevorderd met in gang van dien datum van 2en tot 1 en ambte naar de heer G. Louter Jr. en van 3en tot 2en ambtenaar de heer W. J. Driessen, terwijl tot 3en ambtenaar is benoemd de heer N. de Nijs, tot heden volontair ter secretarie. St. Jcsephgezellen Maadagavond is door den Centraal- Praeses der St. Josephsgezellen, den heer van Galen uit Amsterdam, officieel de St Josephsgezellenvereeniging alhier ter plaatse opgericht. In een rede, die afgewisseld werd door luim en ernst, zette de Centraal-Praeses het doel en streven der St. Josephsgezellen uiteen. De pastoor en kap. de Boer werden ge instal leerd resp. als praeses en vice-praeses dr vereeniging. Een klein tooneelstukje, wat verdienstelijk werd gespeeld, besloot den avond. ZIIPE. De bouw van een kleuterhuis te Petten in deze gemeente is opgedragen aan den op één na laagsten nschrijver, den aannemer Bak ker te Zaandam. Het gebouw zal worden opgetrokken voor rekening van de vereeniging „Trein 8.28" te Amsterdalh. PETTEN. 'Door den commissaris der koningin in de provincie Noordholland is be noemd tot lid van de Gezondheidscom missie, gezeteld te Schagen, de heer H. S Eriks, alhier, oud-burgemeester van Petten. SCHAGERBRUG. 'Woensdagmiddag had op den hoek tegenover het hotel „Het Wapen van de Zijpe", alhier, een botsing plaats tus schen twee luxe auto's Loor sterk rem men bleef het ongeval beperkt tot eenige materieele schade. BEVERWIJK. Aan den Romerkerkweg bewoonde sinds jaren een omstreeks 40-jarig ongehuwd per soon met zijn moeder een huisje. Na het overlijden der moeder, dat dit voor jaar plaats vond, bewoonde hij het pand alleen Door de erven Werd dit huis heden in pu blieke veiling gebracht, doch de man weiger de het huis te verlaten. Teen men hem aan 't verstand wilde bren gen, dat hij op den duur toch zoo niet leven kon, werd hij zoo woest, dat hij een klein ge deelte der inventaris vernielde. Door de rijkspolitie werd de man tot kalm te gebracht. Hedenavond werd in dit perceel voor de inventaris boelhuis gehouden. pwn.oo. Van 24 tot en met 26 November exposeert Adriaan Volkers uit Alkmaar zijn werken in de kleine zaal van de Rustende Jager al hier. Er zijn ieekeningen, houtsneden, schil derijen, schemerlampen en borduurwerken aanwezig. Een tentoonstelling, die getuigd van artistieke smaak en degelijke arbeid, zal zeer zeker een verrassing zijn. Christelijk of openbaar onderwijs. Zooals bekend is heeft zich hier een ver eeniging voor Christelijk Nationaal onder wijs gevestigd, welke aan den raad gelden aanvroeg voor een Christelijke school. De raad heeft die gelden geweigerd en het be stuur is in beroep gegaan bij Ged. Staten en ae Kroon. De voorstanders van de openbare school wenschen geen verdere versnippering. Hangende deze kwestie zijn verschillende geheime vergaderingen en besprekingen ge houden en het bestuur der Christelijke schcwl- vereeniging besloot andermaal in een open bare bijeenkomst zijn standpunt te laten be lichten. Men vond mr. H. Bijleveld, oud minister van Marine, bereid het onderwerp te behandelen. De groote tooneelzaal van „De Rustende Jager" was Woensdagavond tot de uiterste hoeken gevuld toen de voorzitter, de heer A Meilink het Lutherlied liet zingen en voor ging in gebed. Mr. Bijleveld had gaarne de uitnoodiging aanvaard. Spr. stelde de vraag: „Wat is eigenlijk beter christelijk of openbaar onder wijs"? Deze vraag heeft in dit min of meer christelijk dorpje eenige beroering gebracht. Ons geestelijk recht om dat onderwijs voor onze kinderen op te eischen dat wij willen, zal wel niet bestreden worden. Sinds 1848 staat in de grondwet dat het ondenvijs vrij is Maar, zeide spreker als we die vrijheid op eischen dan komt de oude Adam om den hoek. Dan komt een sterker actie van „Volks onderwijs" die meenen dat de openbare school „de" school is. Spr. ging in op de taak die de overheid heeft om het onderwijs te doen geven. Nooit heeft men het recht om de ouders op te dringen een school die zij niet wensch. De ouders hebben niet alleen het recht, doch ook den duren plicht tegenover God dat Hij gekend wordt en dat mist men op de openbare school Het onderwijs op de openbare school moet neutraal zijn. In een breed opgezet betoog eischte spreker voor elke groep van personen die een school willen naar hun geestesrichting, die school op. Breedvoerig ging spreker op de taak der ouders in. Natuurl-a heeft de overheid aan- knoopingspunt enmet het onderwijs. Het recht om onderwijs te geven heeft de overheid niet. Spr. begreep niet waarom de voorstanders van Openbaar Onderwijs zich zoo warm maken als wij een Christelijke school wenschen. Die grappenmakerij zooals de raad van Heiloo die ziet (het becritisee- ren der aanvrage en geldigheid der lijsten) is niet hun recht maar ons recht. (Applaus). in onze met medewerking van en de beroemde van Uitgezonden uit onze eigen studio. per groot portie En we laten dat recht ons nimmer ontne men. (Daverend applaus). In een breed op gezet betoog verdedigde spr. het goed recht der ouders en constateerde dat het openbaar onderwijs hen niet kan bevredigen. De schoolstrijd is achter den rug. Jawel, zeide spreker doch men legt ons alle moeilijkheden in den weg. Spr. besloot met de mededeeling dat het bijzonder onderwijs 1/3 der kinderen onder haar hoede heeft en hoopte dat het spoedig 2'3 zal zijn. De openbare school moet „aanvullend" werken. Met cijfers toon de spr. aan dat de bijzondere school vooruit gaat ten koste der openbare. Daarna werd gepauzeerd. In de pauze ga ven zich voor debat op de heeren D. J. Ruy- ter, oud-hoofd der Openbare School, Bogaert, hoofd der School te Egmond-Binnen en W. Mssel alhier. De heer Ruyter stelde slechts de vraag waarom de deugden juist Christelijk ge noemd moeten worden. Op de openbare school noemt men ze niet Christelijk, maar ze hebben dezelfde beteekenis. De heer Bogaert was het met den spreker geheel eens als hij haar goed recht, geba seerd op de grondwet, verdedigde weltr; nhAd niet gehoord van den spreker, welk on-derwens nu superieur is? Spr. wilde den nadruk leggen <lat hij geen vijand is van bijzonder onderwijs. 1 van Ik ben zeide spr., een voorstander van de openbare school en sta niet buiten God. Toen U het Lutherlied liet zingen, stemde ik daar mede in. Dat strijdt niet tegen mijn prin cipes en evenmin tegen mijn doopbelofte. Liefde en verdraagzaamheid moeten gekweekt worden. Een r.-k. onderwijzer was spr. boezemvriend. Waarom niet? Bij het kind is zoo gauw de gedachte gevestigd „ik ben beter" omdat ik op „die" school ga. Men ver- vreemt de kinderen en zaait spr. nam aan niet bewust haat en tweedracht en dat kon spr. niet goedkeuren. Eert God en bemint Uw naaste gelijk Uw zilve is Gods gebod. Die liefde voor andersdenkende kweekt men zeker'op de openbare school. Spr. conclu deerde dat er vele menschen zijn, die hem geloof aan God niet onder stoelen en banken steken, de openbare school preferee ren en de openbare school hun school noemen. (Applaus). De heer Mossel wilde iedere partij die haar levensfisie uitdraagt recht geven. Als we critisch de aanvrage van het christelijk school bestuur bezien, dan doen we dat met het recht die de wet ons geeft. Als Uw recht er is zul len wij er niet aan tornen en als Uw recht erkend wordt, zullen we moeten buigen. Spr. kwam met nadruk er tegen op, of er in de openbare school een liedje was geleerd, dat niet in de haak was. Spr. citeerde het liedje. Hij verzocht dan ook aan de heeren om géén hetze tegenover de openbare school te ont ketenen, doch met bewijzen te komen. Laat men de strijd op een waardiger wijze strijden. Spr. vroeg nog beantwoording van de vraag als de overheid niet het recht heeft op de kin deren, waaraan ze dan het recht ontleend om de Zonen op hun 18e jaar naar het leger te trekken en hen te laten vermoorden, zooals in 1914 gebeurd is. (Applaus). De spr. bracht dank /oor de buitengewone fijne manier waarop de debaters het woord voerden. Het getuigde van een levensopvat ting waarvoor spr. achting heeft. Eigenlijk ligt het laatste gedeelte van de laatste debater buiten dit bestek, doch spr. wil omdat hij net zoo vriendelijk vraagt wel antwoorden Volgens spr.'s opvatting heeft God aan de overhe.d het recht gegeven om het recht met het zwaard te handhaven. Spr. ging daarop nog vrij uitvoerig in. Toen men interumpeerde ging spr. daar nog op in. De heer Mossel verzocht om geen harts tochten te ontketenen, doch het debat waar dig te voeren, waarna Je interrupties achter wege bleven. Zeer uitvoerig beantwoordde spr. de de baters. Van replieeeren kwam niets, daar de spreker den trein moest halen. Met een dank woord aan de spreker, het zingen van een lied en dankzegging werd de bijeenkomst ge sloten. Ongecorrigeerd. ONDERTROUWD: Jacobus van Kempen en Anna Johanna Irene Sandhoff. Ariën Cornelis Kooij en Cornelia Klazina de Jong. GEBOREN: Alida Geertruida d. v. Johannes Hendri- cus Vreeker en Catharina Maria Molen kamp. Harm z. v. Pieter Witsmeer en Aafje Landman. Ongecorrigeerd. EEN AMOKMAKER DOODT ZES PERSONEN. Te Seattle in den staaf-Washington maakte gisteren een Philippijn amok en doodde met een groot kapmes 6 personen. De politie slaagde er ten slotte in hem te overweldi gen. Bridge. Speelavond in de Harmonie. Gisteravond had in de dancing van de Harmonie een bijeenkomst plaats van bridge- liefhebber's. De bedoeling is allerminst een club of vereeniging. Er is eenvoudig eenmaal in de week, voor elk dié ambitie heeft, ge legenheid om te komen spelen- De heer de Lange vraagt hiervoor slechts een zeer matig kaartengeld. Gisteravond waren er reeds 60 liefhebbers. Er werd zeer geanimeerd gespeeld en elk paar vond een geschikte tegenpartij. STOOMVAARTLIJNEN. Stoomvaart Mij, Nederland. Poelau Tello 24 Nov. v. Batavia 1. v. Londen te Amst. Johan de Wit 23 Nov. v. Amst. n. Batavia. Poelau Tello, thuisr., 23 Nov. v. Gravesend n. Amsterdam. Marnix v. St. Aldegonde, thuisr., 24 Nov. te en v. Algiers. Johan de Witt, uitr-, 24 Nov. te Southampton. HollandAnierika-Lifn. Lochgoil, Vanc.-Rott. 23 Nov. te Panama. Binnendijk, Rott. n. New Orleans, 22 Nov. te Tampico. Beemsterdijk 23 Nov. v. Baltimore te New- port News. Lochmonar, Rott. n. d. Pacifickust, 22 Nov v. Londen. Kon. Holl, Lloyd. Orania (uitr.) 24 Nov. v. Boulogne. Orania 23 Nov. v. Amst. N. Buenos Aires Entrerios (uitr.) 23 Nov. te Rio Grannde. Zeelandia (thuisr.) 23 Nov. v. Rio Grande Rotterdamsche Lloyd. Soekabiemi 23 Nov. v. Hamburg n. Rott. Kon. Ned. Stoomb. Maatschap,ïij, Ariadne 23 Nov. v. Amst. te IJmuiden. Euterpe 23 Nov. v. Rott. te Pasages. Ins 23 Nov. v. Amst. te IJmuiden. Oberon 23 Nov. v. Londen n. Amst. Orpheus 23 Nov. v. Amst. te IJmuiden. Telamon 23 Nov. v. Amst. te IJmuiden. Euterpe 24 Nov. v. Bilbao n. Santander. Ganymedes 24 Nov. v. Instanbul te Bourgas. Hebe 24 Nov. v. Oran te Palermo. Perseus 24 Nov. v. Danzig te Stettin. Ulysses 24 Nov. v. Patros te Piraeus. Venus 24 Nov. v. Cadix te Lissabon. Agamemnon 23 Nov.: v. Algiers te Hamb. kt u ,?on" Pf|,<etv. Maatschappij. V Holland 21 Nov. v. Batavia n. Brisbane Louis' Batavia"KaaPstad, 22 Nov. v. Pt V*v" N»v. N. Zeeland 23 Nov. v. Sydney n. Singapore. naar waarnemingen, verricht in van 25 November. morgen Medegedeeld door het Kon. Nedpri u Instituut te De Bildt. Hoogste barometerstand 773.Ó Madrid. mM- te Laagste barometerstand 934.3 mw Röst. te Verwachting, geldig tot den avond van o* November: Zwakke tot matige Westelijke tot Zuidelii ke wind; half tot zwaar bewolkt; later toene mende bewolking; aanvankelijk weinig 0i geen regenlater toenemende kans op renen iets zachter. 1 STORM WAARSCHUWINGSDIENST. Geseind van de Bildt heden aan alle posten Attentiesein neer! Overzicht. Allerwege zijn de barometers gestegen. De depressie voor de Noorsche kust is bezig op te vullen. De hooge druk in het Zuiden trok naar Spanje en nam af bij de Azoren. In het Westen ligt een diepe depressie met tot be neden de 50ste breedtegraad zware lucht- drukdalingen. Terwijl de koude luchtmassa's, die hier gisteren het buiige weer veroorzaak ten, naar het Oosten trokken en tempera tuurdaling gaven in Oost-Pruisen en Polen, wordt de invloed der nieuwe depressie op den Oceaan reeds merkbaar aan warme win den uit het Westen over Ierland en Enge land. Op IJsland is de wind nog steeds uit het Noorden met polaire koude. Nagenoeg overal viel neerslag, meest in Zuid-Duitsch- land en in Sleeswijk. De aankomende depres sie begint aanvankelijk met de buien te doen onhouden en den wind te doen verzwakken. Hernieuwe toename der bewolking en kans op regen zijn eerst in den loop van het vol gende etmaal te verwachten. GEMEENTEBEGROOTING 1933. Burgemeester en Wethouders van Alkmaar maken bekend, dat het entwerp der gemeente- begrooting voor het jaar 1933 op de secreta rie der gemeente voor een ieder ter inzage is nedergelegd en in druk, tegen betaling der kosten, algemeen verkrijgbaar is. Alkmaar, 24 November 1932. Burgemeester en Wethouders voornoemd, WENDELAAR, Burgemeester. A. KOELMA, Secretaris. UITBREIDING OVERDIE EN ACHTERMEER. Het hoofd van het gemeentebestuur van Alkmaar brengt ter algemeene kennis, dat de Raad der gemeente Alk maar bij zijn besluit van 24 November 1932, ar. 20, overeenkomstig artikel 36 lid 4 der Woningwet, heeft bepaald: dat een herziening wordt voorbereid van het plan van uitbreiding le gedeel te (vastgesteld bij Raadsbesluit van 30 December 1919, nr. 14, zooals dat nader hand is gewijzigd), betrekking hebben de op het gebied der gemeente, be grensd als volgt: ten westen door de Die, de Bleekers- sloot, de K. van 't Veerstraat, de N. G. Piersonstraat, de Molentocht, de gepro jecteerde Vondelstraat, de Vondel straat; ten noorden door de Singelgracht, de Oosterburgstraat, de Keetgracht, de Laat, de Limmerhoek, het Noord-Hol- landsch kanaal, de noordgrens van de perceelen Sectie G nrs. 419 en 398 en verder de gemeentegrens tusschen Oudorp en Alkmaar; ten oosten van de noordgrens van het perceel Sectie G nr. 371 door een lijn evenwijdig aan het Noord-Hollandscü kanaal op ongeveer 200 M. uit dat ka" naai tot de zuidgrens van het pei'cee Sectie G nr. 459 en vervolgens raet cen boog ombuigende naar de westzijde van het Noord-Hollandsch kanaal, verder de westzijde van het N. H. kanaal tot de grens der gemeente Heiloo; ten zuiden door de ringsloot van 0 Boekelermeer over een lengte, van "f Noord-Hollandsch kanaal af, va1,[i 125 M.voorts door een lijn evenwP» aan en op een afstand van 75 M- in zuiden van den Heilooërdijk, over lengte van 1425 M. en vervolgens zuidelijke richting loopend naar Korfleggersloot, de Korfleggersloot aan de Die. Alkmaar, 25 November 1932. Het hoofd van het gemeentebestuur voornoen WENDELAAR- WIN KEL-SLU1TINGSWET 1930- De commissaris van politie der Alkmaar maakt bekend,' dat ingevojl?.^. bepaling van artikel 2, onder c., der wjn sluitingswet 1930, in het tijdvak van vember tot en met 5 December 1932, alle t kels tot des namiddags TIEN uur v°°itjng publiek geopend mogen zijn, met u'tSpCcern- van de Zondagen 27 November en 4 ber 1932, waarop de winkels als gewoo gesloten moeten zijn. Ten aanzien van den Zondag 4 Hete u. 1932 wordt door Burgemeester en r oV€r ders der gemeente eene nadere regeling wogen. Alkmaar, 25 November 1932. n De Commissaris van Politie WALRAVEN.

Alkmaarsche Courant | 1932 | | pagina 2