.Auistecdcuiiscfie Jieucs jBinueutand jHackt&ecichten 'de ned, schaakbond vergadert, van 28 Nov. 1932 Opgave van Noordhollandsch Landbouwcredief N. V. ke laatste als Engelschman den meester titel van Holland erlangde als gevolg van zijn treffend resultaat in het inter nationale tournooi te Scheveningen DE ABONNEMENTSKAARTEN DER SPOORWEGEN. Naar wij vernemen, worden met ingang van 1 Januari a.s. de prijzen der algemeene abonnementskaarten der Nederlandscne 3ver het woord. Enkelen ^^nvS^'df groepkaarteli alge- dat het wedstrijdwezen tevee p j en gedurende het geheele jaar S-daag- sche abonnementskaarten verkrijgbaar ge steld voor het geheele net. nader omschreven. De bondsdag zal geheel buiten de gebruikelijke bekerwedstrijden staan. De bedoeling is. dat iedere vereeniging aangesloten bij den Bond één afgevaardigde kan zenden om op dien dag tegen elkander te rijden. De prijzen komen aan de winnende vereeniging, terwijl de rijder een herinne ringsmedaille zal ontvangen. Een dergelijke bondsdag zal er toe bijdragen om het bonds- verband hechter te maken, aangezien in vele districten het onderling verkeer door het open houden van vaarten door de toe nemende vaart met motorvaartuigen sterk aan het ver minderen is. Verschillende afgevaardigden voerden hierover het woord. Enkelen waren van meening den voorgrond zou komen. Het bleek echter, dat het veilig verkeer in de eerste plaats door den Bond gediend zou blijven. Door de kanalisatie worden de ver" keerstcestanden beter en het bestuur zal daar voor steeds waakzaam zijn. De voorzitter maakte met genoegen mel ding van de toezegging hem door het bestuur van den Kon. Ned. Schaatsenrijdersbond bij monde van den heer van Laer gedaan, om eventueel den bondsdag luister bij te zenen door eenige nummers in te lasschen voor irijders van den K.N.S.B. Tenslotte werd Alkmaar aangewezen voor den eersten bonds dag, die in het komende seizoen voor de eerste maal gehouden zal worden, terwijl het hoofdbestuur de algemeene leiding zal hebben Vervolgens werd Alkmaar aangewezen als plaats voor de jaarvergadering in 1933. De rekening 1931/32 van den penning meester den heer J. Preijer sluitende met een totaal bedrag van 2113,55 én een batig saldo van 81.47 werd na ampele bespre kingen en toelichting, goedgekeurd Eveneens werd de begrooting 1932/33 toi een bedrag van f 1533.47 vastgesteld. INTERNATIONALE OPLICHTERS AANGEHOUDEN TE ROTTERDAM. De centrale recherche heeft te Rotterdam eenige beruchte internationale misdadigers gearresteerd, die zich herhaaldelijk aan op lichting hebben schuldig gemaakt. Gedurende de laatste dagen kreeg de poli tie herhaaldelijk berichten, dat bij hande laars en winkeliers in goud, goud in baren en plaatjes te koop werd aangeboden. De om standigheden, waaronder goud werd aange boden, kwamen Woensdag een handelaar ver dacht voor, zoodat hij meende met een partij gestolen goud te doen te hebben, zoodat hij ae politie waarschuwde. Hij had vijf plaatjes als monster ontvangen. Na onderzoek bleken deze plaatsjes 22 karaats goud het gehalte van ons gouden tientje te vertegenwoordigen. De men- schen, die het goud aanboden, vertelden, dat zij den volgenden dag zouden terugkomen. Inderdaad verscheen Donderdagochtend worden, dat de burgemeester van Diemen wèl verlof gegeven had voor een joyeuze en tree van Sinterklaas. Tenslotte kreeg de Sint permissie naar Die- men te gaan. De aangekondigde bezoeken aan de winkels in Amsterdam-Oost, waarnaar door velen werd uitgezien, konden evenwel niet door gaan. BRAND In een pension. Gisteravond heeft een feil© brand ge woed in perceel Wilhelminapark 19 te Haarlem, waar een pension gevestigd is. Geen der gasten was thuis en de pen sionhoudster, mevr. Thijssen, vertoefde in haar woning in perceel 22, waar even eens een pension gevestigd is. Buren ontdekten omstreeks half negen den brand en waarschuwden de brandweer. De brand is ontstaan in de achterkamer van de eerste verdieping en breidde zich eerst uit naar de kamer aan de voorzijde Vandaar is het uur overgeslagen naar de bovenverdieping welke in korten tijd in lichtelaaie stond. Het vuur verplaatste zich vervolgens naar de zolderkamers van perceelen 18 en 20. Door krachtig optreden van de brand weer bleef den brand hoofdzakelijk be perkt tot perceel 19. De andere percee len werden licht beschadigd en liepen veel waterschade op. De belendende per ceelen waren niet tegen waterschade verzekerd. De oorzaak van den brand is onbekend. NOG VUUR IN DE ,.P C. HOOFT". Gistermiddag werd de brandweer medegedeeld, dat er weer bék mveds t rij der ^werden^ bij "loting als I om halftien iemand, die kwam vertellen dat I schijnselen in de „P. C. Hooft volct vastgesteld: wedstrijd hardrijden aan de heeren om kwart over tien met het* goud waargenomen. De „Jason' is erheen ge- de afd Venhuizen eventueel te wijzigen in zouden komen. Omstreeks kwart voor elf ver- weest en heeft water moeten geven om Alkmaar- schoonrijden dames aan de afd. schenen bij den handelaar een Cura?aoër en in eer. kleine bunker nog kolen te blus- Omval- schoonrijden heeren aan de afd een Duitsch-sprekende man die voorgaf stuur-1 schen. - - *- wijzigen man te zijn van een Russisch schip, aan boord waarvan de partij goud zich zou bevin Nes aan den Amstel, eventueel te in Hoofddorp of Abcoude. Het bestuursvoorstel tot wijziging van de regeling met K.N S.B. betreffende wedstrij den in schoonrijden werd goedgekeurd, waar bij de heer v. Laer, die inmiddels ter verga dering welkom was geheeten, inlichtingen gaf. Zaterdag j.1. vergaderde de Nederl. Schaakbond in een buitengewone algem. vergadering in het gebouw van Kunsten en Wetenschappen te Utrecht. Zooals men weet was deze vergade ring bedoeld als laatste instantie, waar in het federatieve karakter van den Bond moest worden vastgelegd De waarnemend voorzitter, de heer Schelfhout, opende de vergadering met de mededeeling dat de Bondsvoorzitter Mr. Oskam bedankte voor zijn functie. Redenen daarvan waren: le te weinige homogeniteit in 't hoofdbestuur, 2e een teveel beknotte macht van 't bestuur; 3e 'te groote macht van den Bondsraad Dit besluit kwam niet onverwacht Immers de heer Oskam moest van mede zegging van de gevesten in den Bonds raad niets weten. Liefst zou hij heel al leen de bond hebben bestuurd Wel was zijn besluit ontijdig Had hij niet beter gedaan door op de vorige vergadering te bedanken! Toen heeft hij al tegen zijn zin een opdracht aanvaard tot wijziging van het huish. reglement. Toen deze wijziging in 't tijdstip van October gepubliceerd was hebben de Noordhollandsche de Gooisch-Sticbtsche de Amsterdamsche en de Noordbrabant- s~he bond een geschrift opgesteld aan 't hoofdbestuur met de noodige amende men'en op de bestuursvoorstellen. Deze amendementen waren nog al van ingrij penden aard, omdat de voorstellen van 't hoofdbestuur geenszins hun doel had den zoo grondig 't federatieve karakter aan te brengen Immers volgens de voor stellen van 't hoofdbestuur kreeg de Bondsraad te weinig en 't Hoofdbestuur te groote macht en te veel zelfstandig heid. Dat wil de Nederlandsche schaak wereld niet meer. Oskam moet wel heel naief geweest zijn om te hopen, dat zijn vocrstellen zoo zonder wijziging zouden worden aangenomen, 't Was daarom meer te verwachten geweest dat hij de opdracht tot wijziging heelemaal niet had aanaard of dat hij ook nog deze ver gadering geleid had, waarna hij zijn mandaad ter beschikking had gesteld. Nu heeft hij door zijn bedanken geen flinke houding aangenomen Op deze vergadering werden de amen dementen bijna alle zonder wijziging aangenomen. De vergadering duurde van half 3 tot ove- 7 Spoedig zullen nu de bonden hun af gevaardigden benoemen, waarna een vergadering zal worden belegd, waarin een definitief bestuur zal worden geko zen door den Bondsraad. 't Eerste werk van de Bondsraad zal nu zijn de rayons van de gewesten te bepalen, waarna geen bonden meer kun nen worden opgericht dan met goedvin den van den Bondsraad. Zeer zeker werd gediscussieerd over de financiën Oorspronkelijk wenschte het hoofdbestuur een contributie an 1 68 waarin dan begrepen zou zijn een auto matisch abonnement op 't tijdschrift Hieraan wilden de bonden ook niet behalve de Amsterdamsche. Ten slotte werd bepaald, dat de con tributie, aan 't hoofdbestuur af te dra gen, zal bedragen 0,84 per lid en zullen de leden der gewesten vrijblijven om al of niet een abonnement op 't tijdschrift te nemen tegen 0.84. 't Ligt nu in de bedoeling de propa ganda voor 't tijdschrift krachtig ter hand te nemen, opdat in de toekomst alle leden zich vrijwillig zullen abon- neeren De vergadering herdacht ook nog de gestorven heeren Loman en Yates, wel den. De kapitein van dit schip echter, die dit goud onder zijn berusting zou hebben, wilde de partij niet algeven, maar hij zou jjersoon- lijk tegen halftwaalf bij den handelaar ver schijnen. Het goud bevond zich in een ver zegeld koffertje en het was van hetzelfde ge halte als de achtergelaten monsters, zoo be weerden de mannen. Toen evenwel de han delaar zei, dat hij de partij, die in het kof fertje zat, toch zou wegen en dat hij er toch eenige proeven uit zou nemen, vroegen de mannen, die bij hem gekomen waren, de monsters terug. De handelaar is dit gaan mededeelen aan de inspecteurs van politie, die bij hem in de zaak waren. Deze begrepen, dat de verkoopers niet zouden terugkomen, zoodra zij de monsters weer in handen had den en daarom hebben zij de beide mannen gearresteerd. Alvorens hen echter over te brengen naar het hoofdbureau van politie, heeft men eens op straat gekeken, en daar zag men 2 mannen staan, van wie men vermoedde, dat zij op den uitkijk stonden. Er werden rechercheurs ge waarschuwd, teneinde deze beide mannen in het oog te houden. Zoodra de rechercheurs verschenen waren, zijn de inspecteurs met hun arrestanten naar buiten gegaan. De twee mannen toonden onmiddellijk een meer dan gewone belangstelling voor het overbren gen van de arrestanten, dat overigens zonder eenig opzien gebeurde. Deze belangstelling was voor de rechercheurs aanleiding genoeg om ook die twee mannen aan te houden en hen over te brengen. Men had nu 4 arestanten, 'n 25-jarigen Curafaoër, een 46-iarigen Pool die uit Brussel komt, benevens de twee mannen die op den uitkijk hadden gestaan, een 18- jarigen Oostenrijkschen installateur, tijde lijk te Rotterdam en een 33-jarigen Pool, eveneens tijdelijk aldaar. De partij goud had men evenwel nog niet in handen gekregen, maar gedurende het overbrengen van de arrestanten zag men op den hoek van de Botersloot en den Pompen- burgsingel twee mannen loopen, van wie er één een zwaar koffertje droeg. De politie mannen vonden dit tweetal in verband met hetgeen zij reeds gehoord hadden wel wat verdacht en daarom werden ook deze men schen aangehouden. Dit Bleek juist te zijn want men had te doen met den man die het goud was komen aanbieden op den Woens dag tevoren, een Roemeen, die uit Parijs af komstig is Deze Roemeen zou voor den kapi tein van het Russisch schip doorgaan. Men bracht de zes arrestanten naar het hoofdbureau van politie over, waar zij aan een verhoor werden onderworpen. Tegen den Roemeen en den Pool, die zich als stuurman heeft uitgegeven, is proces-verbaal o maakt terzake poging tot. oplichting. Deze beide menschen zijn bekende internationale misdadigers. De beide mannen, die op der, uitkijk hebben gestaan, zijn ter beschikking gesteld van den Vreemdelingendienst. De mannen die in den winkel zijn gekomen, ten einde mede te deelen dat de „kapitein" wel later met het goud zou komen, zijn op vrije voeten gesteld. Er ontbreken nu nog drie menschen, die als handlangers in de zaak zijn opgetreden. In het voorjaar heeft men te Utrecht een voortgelijk geval gehad, waarbij ook men schen van dit complot zijn betrokken geweest. Ook te Bazel heeft men op vrijwel dezelfde W'LZe ,e^n ©P'^hting gepleegd, die nagenoeg ZWEEDSCHHE SCHEPELING VERDRONKEN. Zondagavond omstreeks el fuur is in de Minervahaven te Amsterdam een op varende van een aldaar ligegnde Zweed- sche houtboot, de tweede machinist Hansson uit Holmö, die onder den in vloed van sterken drank verkeerde, bij het aan boord gaan te water geraakt en verdronken. Het ongeval geschiedde toen de man, die in gezelschap verkeerde van den tweeden stuurman, die ook te diep in het glaasje had gekeken, langs een lad der, welke op een dekschuit naast het schip stond, aan boord wilde klauteren. Hij is daarbij misgestapt en viel in het water. Zijn kameraad is hem onmiddel lijk achterna gesprongen, maar heeft den drenkeling niet kunnen grijpen. Later heeft de stuurman zichzelf weer op het droge gebracht. INBREKERS IN HUN WERK GESTOORD. Gisteravond omstreeks tien uur heb ben inbrekers zich toegang verschaft tot een sigarenwinkel, gevestigd aan den N. Z. Voorburgwal 81 te Amsterdam, door een gat in den zolaer te zagen Reeds hadden zij sigaren en sigaretten ter waarde van ongeveer 1600 gereed gezet, toen zij in hun bezigheden wer den gestoord door de dochter des hui zes, die toevallig in het adres om dezen tijd verlaten huis nog een werkzaam heid had verrichten. Zij ginger op den loop zonder gelegenheid te hebber», hun klaargezetten buit mede te nemen. doorn een man in bewusteloozen toestand op den weg gevonden. Even verder lag een motorrijwiel. Blijkbaar is de man, die naar sterken drank rook, met zijn motoi fiets tegen een boom opgevlogen. De man, zekere J. S uit Borculo afkomstig, is naar een ziekenhuis in Apeldoorn overgebracht Hij heeft een schedelbreuk bekomen. Zijn toestand is naar omstandigheden redelijk. UITVOERDER VAN WERK VERSCHAFFING AANGEVALLEN. Zaterdagochtend ontstonden op de werk verschaffing Peizer en Eelder Maden bij Qroningen eenige moeilijkheden. Den arJel* ders was medegedeeld, dat zij op Zaterdag tot half elf moesten doorwerken in tegenstel ling van voorgaande weken, toen om tien uur het werk werd stopgezet. Wegens de kortere dagen in den wintertijd is het gebrui kelijk, dat in deze periode des Zaterdags meer uren gewerkt wordt om zoodoende per week 45 uur te bereiken. De arbeiders gingen echter naar de ver trekplaats der autobus en eischten van den uitvoerder bij de N.V. Grondontgmnings- maatschappij, dat hij de bussen order zou geven te vertrekken. Daar de rijksinspectie den vertrektijd op elf uur had vastgesteld, heeft de uitvoerder dit geweigerdde vertrek tijd was zoo bepaald, dat de arbeiders om twee uur hun woningen konden bereiken. Er ontstond een woordenwisseling. Ver schillende arbeiders namen direct een drei gende houding aan en toen de uitvoerder nogmaals mededeelde, zich te houden aan de orders der directie, werd hij door ongeveer veertig arbeiders aangevallen en vrij zwaar gewond. Een der arlieiders trok een mes en wilde den uitvoerder, die gevallen was, verwon den, doch dit werd door anderen voorkomen. De arbeiders zijn na het gebeurde per bus vertrokken, zoodat een direct onderzoek niet meer ingesteld kon worden. De hoofddaders zijn bekend. De politie heeft de zaak in han den. Oogenblikkelijk zijn alle betrokken ar beiders voorloopig door den rijksinspecteur geschorst. KORTE BERICHTEN. B. en W. van Amsterdam zullen in het georganiseerd overleg de bespreking aan de orde stellen over vervroegd pensioen aan ge- meentepersoneel boven zestig jaar. Aan de Leidsche universiteit zijn zes studenten geverbaliseerd wegens on bevoegd volgen van de colleges. Te Reuver zijn gisteren aangehou den en naar het huis van bewaring over- OP ZIJN VROUW GESCHOTEN. Zaterdagmorgen ongeveer 11 uur heeft de marechaussee te Hilvarenbeek gear resteerd den 42-jarigen rijwielhersteller J G uit Tilburg, die op zijn 38-jarige vrouw eenige revolverschoten heeft ge lost, waardoor zij zeer ernstige verwon dingen opliep. Gewapend met een revolver drong G. di woning van zijn schoonouders bin nen aan den Bosschenweg te Tilburg en loste oen schot op zijn' niets vermoeden de echtgenoote. Zij werd in den buik getroffen eu snei- de naar buiten De man ging haar ach terna en loste nog drie schoten, waar van er twee de vrouw niet levensgevaar lijk verwondden. Vervolgens is G op zijn fiets gesprongen, doch een paar uur later te Hilvarenbeek door de mare chaussee gearresteerd. Men kon hem nog juist beletten zelfmoord te-, plegen De kogel trof slechts zijn linkerarm De vrouw heeft een kwartier in een weide achter de woning gelegen en is kort daarna gestorven. Het echtpaar heeft drie jonge kinderen DE KONIGIN EN DE PRINSES NAAR DEN HAAG VERTROKKEN De koningin en prinses Juliana hebben heden haar verblijf op Het Loo beëindigd Zij zijn vanmorgen om kwart over negen per geheel is gelukt, zoodat'dan" ook" de politieke I auto naar de residentie vertrokken Bazel de uitlevering verzoekt van één van de menschen die resteerd zijn. thans te Rotterdam gear- SINTERKLAAS GEARRESTEERD. Een buurtblad in Amsterdam-Oost had om propaganda te maken voor het koopen in vraaed met r bur«emeest« aange- Sinterklaas een aantal winkels aldaar te mogen bezoeken. Deze vergunning werd geweigerd. Toen de vertegenwoordiger van het blad Zaterdag middag toch met den bisschop de gepubli ceerde bezoeken bracht werd Sinterklaas op den Middenweg bij de Linnaeuskadege arresteerd. Hem werd althans door twee re chercheurs verzocht, mee te gaan naar bu- reau-Linnaeusstraat. Hier werd den Sint gelast, zich te ontklee- den, omdat de politie het pak in beslag wilde nemen. Sinterklaas had echter geen burger pakje bij zich. Bovendien kon aangetoond VERKEERSONGEVALLEN. Utrechtsch hoogleer aar aangereden Zondagmiddag werd op het Rokin te Amsterdam prof. dr. J. Haerschmidt. hoogleeraar in de kindergeneeskunde te U trecht, door een motor aangereden toen hij den rijweg overstak Met een W®.ndu en een lichte hersenschud pnifhni» hoogleeraar naar het Binnen f'v"S";s.,S5kr Zlin toes,a"d is "iet in het ziekenhuis te arbeider C J v Steen, die eenige dagen geleden door een auto was aangereden, tengevolge van zijn verwondingen overleden. Motorrijder tegen een boom gereden Gistermiddag werd op den Zutphenschen weg ter hoogte van het Woudhuis te Vi gebracht de gebroeders L. uit (D.), verdacht van uitgifte van v«i. u geld. Zij waren in het bozit van h nagemaakte 5-mark biljetten. 8© De 54ste Unie-collecte voor de i. len met den bijbel bracht bij 350 comité's 47.318.59 op. HAROLD LLOYD AANGEKOMEN De bekende filmkomiek Harold UovH gistermorgen te Amsterdam aangekom/n J.® heeft zijn intrek in het Carlton-Hote] 'J men. ^en©- per K.G. 0.90-/ 1.10: 18 NuchtSu? (slacht) 6—18; 409 Vette varkens IWi per K.G. 25-30 cent. AMSTERDAMSCHE VEEMARKT. Aangevoerd werden 4 wagons geslachte runderen uit Denemarken. 432 vette koeim waarvan de prijzen waren: le kw. 62—68 rt 2e kw. 53—60 ct., 3e kw. 42—50 ct. per K.G. slachtgewicht. Mindere soorten 30. 67 melk- en kalfkoeien 180—220 per stuk 83 vette kalveren: le kw. 60—65 ct., 2e kw 53—58 ct., 3e kw. 40—50 ct. per K.G. lei vendgewicht. 19 nuchtere kalveren 4—3 per stuk. 123 schapen 10—/ 16 per stuk. 760 varkens: Vleeschvarkens, wegende van 90— 110 K.G. 3436 et.. Zware varkens 33—35 ct., Vette varkens 32—33 ct. per K.G slacht- gewicht. 3 paarden. Runderen met geringen aanvoer en stug- gen handel en de prijzen iets hooger. Vette kalveren geringen aanvoer, kalme handel en prijshoudend. Varkens met minder aanvoer, stugge handel en prijs. BROEK OP LANGENDIJK, 28 Nov. '32 Langendijker Groentenveiling. 2100 stuks Bloemkool le s. (Reuze) 10.10—13 30, 2e s. 3.10—4.40 per 100 stuks; 9500 K.G. Roode kool le s. 1.20—2.70, 2e s. 60—80 cent; 7000 K.G. Gele kool le s. 0.60—1.40; 28000 K.G. Witte kool (vroege) 0.60; 3000 K.G. Deensche witte kool 0.60—11400 K G. Uien: Gele uien 4.20—4.90; Gele Drielingen 4.40— 4.60; 600 K.G. Bieten 0.701.40; 2600 K.G. Peen 1.20-/ 1.70; 3200 K G. Aardappelen: Duc of York 0.50, Eigen heimers .90ƒ1.30, alles per 100 K G. (Ontvangen per draadlooze telefoon). STAATSLEENINGEN. 4)4 Nederl 1917 0 0 0 B ANK-INSTELLINGEN. Handel Mpij. Cert, v. f 1000. 0 0 Ned Ind. Handelsbank 0 '0 D, Reichsbank 1 0 INDUSTR. OND. BINNENL. Alg Kunstzijde L'nie. 0 Calvé Delit Cert. 0 0 Kücbenm. Acc. Nederl. Ford 1 Philips Gloeit. Gem Bezit 0 0 Unilever f INDUSTR OND. BU1TENL Am Smelting 0 0 Bethleh Steel 0 0 0 Cities Service 0 0 Studebaker 0 0 0 U. S Leather 0 0 t 0 Zweedsche Lucifer, 0 t CULTUUR MAATSCH. H V. A 0 Ned. Ind Suiker Unie 0 Vorstenlanden 0 0 Dito aclions 0 0 1 0 MIJNBOUW. Aig Explor. Mij. 0 0 0 0 Rediang Lebong 0 0 0 PETROLEUM 0 Perlak 0 0 Shell Union 0 0 RUBBERS. Delt Bat Rubber t 0 0 Hessa Rubber 0 O 0 0 SCHEEPVAARTEN. Holl Amerika lijn 0 1 0 Gem Eig 0 0 Kon Ned Stoomboot 0 0 Niev. Goudriaan 0 0 Scheepvaart Unie 0 0 TABAKKEN Deli Batavia Oostkust Oude Deli Seneinbah AMER SPOORWEGEN. Atcbison Topeka Southern Railw. Cert. Union Pacilic W'abash 'Exdividend fExclaim PROLONGATIE V 'Se Vorige koers 101»/» Ibl'/is 100*/, 67 57 55»/, 951/s 425/s 18", ®Ws --Vs lli 1201/4 1018/s 141/, KW» 27» löWis 3i/< 213/i« 3 8/.o 5% 4 10 I7üi 104 751/, 43 29 00 1228/, 15 78 132 145 7 ®*/s 5^» 60 25'/, 22V, 20'/, l'/s 3*h 3Vg 18'/, 131/4 591/4 1488/4 U'/s 1!D 41 70»/i8 3»/s koers 1 Koers van heden te: pl.ra. 1.30 66 56 55 43 64 115-4 12<è-3j 10ó-'/4 14 178/, 1' 9/;« 3 V» 28/4 3»/s 5»/8 4 lb7'/,-7 73 44'/, 122 15 78 141«/,-2 76 5L/4 56»/, 22 ï»/4 pl.m 1.45 pl.m 2.00 42'/, 115-6 12.'/,-4 104'/,-5 l?»/r7/s 11 °/l6 pl.m. 2 15 1*7, 74'/, 114 121»/, 104f-54 lUVwt 168/3.8/1 31/, 103-1/4 2-V, 166»/, ll7j-'/ 142-7, si-1^ 568/4 18 57'/, 140'/, io 774 69'/, 27, oCt. lieden 1 pCl 141|-24 "5% 58'/, i»n b/4 WISSELKOERSEN AMSTERDAM. Londen Berlijo Parijs Brussel Bazel Wee oen Kopenhagen Stockholm Oslo New.York Italië NIET OFFICIEEL (Belga) Scb. 100 Vorige koers 7.98 59.12 9.73'/, 34.43 47.827, 41 80 4 vlO 41 10 2.48»/, 12.70 Koert op heden 2 uw 7.95 59.12 9.73 34.46 47 85 LI 80 4325 41 00 2.48 «fc 12.70

Alkmaarsche Courant | 1932 | | pagina 10