Amstëcdam scA e 55 eucs ïfcfieepstiidingen Stad en Omgeving. !ficovinciaai 'flieuws Rechtszaken Jieck Sehoal sneeuwballen gooien. Tusschekomst van politie ingeroe pen; de agent bekogeld. Wederom rugpijn NIEUWE NIEDORP. van 20 Jan. 1933 Opgave van Noordhollandsch Landbouwcrecbet N. V. 6~7s it» 347-2 128 6°V, 2Vs !2-7r n-7, u/s 2% Heden 1 pCt. DE BRAND OP DE ,.P. C HOOFT". Onderzoek door den Raad voor de Scheepvaart. De Raad voor de scheepvaart heeft heden onder leiding van prof mr. B. M Taverne een onderzoek ingesteld naar de oorzaak van den brand, «elke in den nacht van 13 op 14 November s uitge broken aan boord van het motorschip „Pieter Corneliszoon Hooft' van de Stoomvaart Maatschappij „Nederland tengevolge waarvan dit mailschip vol komen werd verwoest. De belangstelling voor deze zaak, uiteraard voornamelijk uit scheepvaai t-, scheepvaartt-echnische en andere tech nische kringen, was buitengewoon groot, de voor het publiek gereserveerde ruimte was geheel bezet. Voor de „Nederland was o m. aanwezig de heer Koning, een oer directeuren. DE INBRAKEN TE GROESBEEK. Door de Nijmeegsche politie is heden aan gehouden des lagersknecht G. A. V., die ver dacht wordt verschillende inbraken, welke dtn laatsten tijd te Groesbeek bij Nijmegen waren gepleegd, op zijn geweten te hebben. L>c mededader van deze inbraken wordt nog door de politie gezocht. Sk OOMV AARTLIJNEN. Kon. Ned. Stoomb. Maatschappij. Ajax, 19 Jan. v. Hamb. te Amsterdam. Ariadne, 19 Jan. v. A'dam n. Rotterdam. Merope, 19 Jan. v. A'dam n. Rotterdam. Ulysses, 19 Jan. v. A'dam n. Rotterdam. Amazone, 18 Jan. v. G.braltar te Lissabon Atlas, 17 Jan. te Curacao. Barneveld, uitreis, 18 Jan. te Curagao. Boskoop, 18 Jan. v. Hamburg n. Antw. Clio, 18 Jan. v. Bourgas n. Varna. Euterpe, 18 Jan. v. Rotterdam te Passages. Helder, 19 Jan. v Antw. te Hamburg. Fauna, 18 Jan. v. Vigo n. Lissabon. Perseus, 18 Jan. v. Danzig te Stettin. Ceres, 19 Jan. v. Malta te Patras Clio, 19 Jan v. Bourgas te Varna. Venezuela, 18 Jan. v. A'dam te Hamburg. Venus, 18 Jan. v Cathagena n. Malaga. HollendAnrerika-Lifn Burgerdijk, 19 Jan. v. N. York te Rott. Beemsterdiep 19 Jan. v. Rott. te Norfolk. Breedijk 19 Jan. v. N.-Orleans te Rotterdam. Mebraska,, Rott./Vancouver, 19 Jan. v. Lon den. Nariva. Vanc./Rott., 17 Jan. te Seattle. Dinteldijk 19 Jan. v. Vancouver, 1. v. Lon den, te Rotterdam. Rotterdamsche Lloyd. Alpherat 19 Jan. v. Rotterdam n. Hamburg Baloeran 19 Jan. v. Rott. te Batavia. Kota Pinang 19 Jan. v. Rot. te Soerabaja. Kon. Holl. Llovd. Zeelandia (uitr-19 Jan. v. Boulogne. Flandria (thuisr.) 18 Jan. v. Santos. Hedenmiddag werd door den directeur der R.H.8.S. hulp ingeroepen van de politie om een eind te maken aan het sneeuwballen gooien, dat volgens den directeur de perken te buiten ging. De agent van politie Overeem werd aangewezen om de jongelui tot kalmte tee manen, maar hij bereikte juist het tegen deel. Immers de jongelui lieten de sneeuw niet liggen, maar keerden zich toen met hun projectielen tegen den politie-agent, die er ten slotte in slaagde één hunner, den 15-ja rigen K. v. d. L. in zijn kraag te vatten als een der grootste „belhamels". Op weg naar het politiebureau begeleidden de anderen den agent en diens arrestant en diens arresstant en de gang van het bureau kon na aankomst van deze twee van een partij sneeuw gereinigd worden, die door de zich solidair .verklarende jeugd naar binnen was geworpen. De politie wees den arrestant op het h. i. onbehoorlijke van zijn gedrag en daarop werd hij weer naar school gebracht. SNEEUWOPRUIMING. Gemeentewerken is hedenmiddag om één rfur met een 80-tal sneeuwopruimers aange vangen, de binnenstad van de sneeuw te be vrijden. De mannen pakken flink aan. Mor gen wordt dezen arbeid voortgezet. HOORN. In de alhier gehouden vergadering van den Westfrieschen Turnbond is besloten deze ver eeniging op te heffen en zich aan te sluiten bij het Kon. Ned. Gymnastiekverbond. Door B. en W. wordt voorgesteld een belasting te heffen voor het gebruik der „Vale Hen" als standplaats voor vracht wagens. Door uen Westfr Bonn van Vracht- lkden; den Bond van Exuediteurs en Trans- poitondernemers en de Kamer van Koop handel en Fabrieken voor Westfriesland zijn verzoekschriften tot B en W. gericht om ge noemde belasting niet in te voeren. SCHOÖRL. iV itte-Kruis- Jubileum Begin Dec. van dit jaar herdenkt onze afdeeling haar 25-jarig bestaan. Dit feit zal, wat het feestelijke gedeelte betreft, zoo sober mogelijk gevierd worden, terwijl anderzijds grootsche plannen in bewerking zijn. Zoo kan thans al met vrij groote zekerheid wor den meegedeeld, dat het t. b. c.-meuseum van de Ned. Centr. Vereen in de maand Septem ber ongeveer gedurende een week in onze ge meente ter bezichtiging zal worden gesteld Met welwillende medewerking van den Ge meenteraad zal dit museum gevestigd wor den in 't Gymnastiekgebouw te Catrijp. Wel licht bestaat er ook nog gelegenheid voor en kele firma's op sanitair gebied met hun ar tikelen te exposeeren. Vervolgens zal een groote verloting wor den gehouden, waarvoor reeds de Koninklij ke goedkeuring is aangevraagd. Het object i Voortdurende pijn in de lendenen, of scherpe steken als gij u bukt of opricht, wijzen op verzwakking der organen in den rug. Des te meer als gij tevens bla zen onder de oogen, duizeligheid, hoofd pijn of urinestoornissen kunt opmerken. Verwaarloozing dezer verschijnselen kan aanleiding geven tot ernstige kwa len Er bestaat gevaar voor maanden lange pijn of werkeloosheid door rbeu- matiek, ischias, spit, blaaszwakte, wa terzucht enz. Laat Fosters Rugpijn Pillen de orga nen weder tot gezonde werking bren gen, zoodat het urinezuur et de andere schadelijke stoffen weder uit het bloed gefiltreerd worden. Reeds jaren verwierf dit speciale middel naam door tallooze mannen en vrouwen van eiken leeftijd hun gezondheid en kracht te hergeven. Bij alle drogisten enz. h 1.75 per fla-rtn dezer verloting, wat volgens wettelijk voor schrift het algemeen belang moet beoogen, zal zijn een stichtingsfonds voor een even tueel op te richten badhuis, terwijl tevens de baten zullen mogen worden aangewend tot uitbreiding der magazijngoederen en het dekken der tentoonstellingskosten. Het be stuur heeft intusschen zr. de Looper, mejuf frouw A. Peeck en den heer Ti. B. E. Kiel- stra bereid gevonden hun medewerking te willen verleenen tot uitvoering dezer veel- eischende werkzaamheden. Tevens verwacht het bestuur van haar groot aantal leden warme sympathie met deze plannen en te zijner tijd een oprecht medeleven met dit jubileum. Woensdagavond had in de zaal van den heer Kossen in besloten kring een filmvertoo ning plaats uitgaande van de vereeniging Filmcultuur, waar vertoond werd de bekende Russische film „Potemkin". De zaal was tjokvol Ongeveer 400 personen waren aan wezig. Door het talrijke publiek is volop van deze film genoten. Deze film werd geheel on verkort gegeven, waardoor met het oog op de filmcensuur de vertooning niet openbaar was. De heer Wim Wiese, die het een en ander over Russische filmcultuur zou vertellen, was wegens ongesteldheid afwezig. De eerste avond van de vereeniging Filmcultuur is uit stekend geslaagd. De bij deze film passende muziek was uitstekend verzorgd. HEILOO. 'Dinsdagavond bracht do tooneelver-- eeniging ,'t Ontluikende Roosje", Otto Zeegers' „De zaak Morland" voor het voetlicht. Oudergewoonte wes de groote tooneelzaal van de Rustende Jager tot de uiterste hoeken bezet. „De zaak Morland" behandelt een zaak, waarbij "3 bankdirecteur Breul zich laat kennen als een zwendelaar van het laagst allooi. Er is Jacob Morland, een armen werktuigkundige, een uitvinding afhandig gemaakt en als later Breul vermoord is geworden ver denkt men den eenzamen uitvind *r. Mooie tooneeltjes beleeft men van haat en liefde, doch een mooi moment is als mevr. Morland weer, na een afwezigheid ven 13 jaar, in de echtelijke woning terugkeert. De heer P. van 't Veer speelde net veel élan de moeilijke rol van vertwijfel de man, die vocht om zijn eigendom te rug te krijgen. Zeldzaam mooi'spel gaf hi; voor den rechter van instructie en in het laatste bedrijf als zijn vrouw terug komt. Zijn gewezen vrouw (mej. C. de Jager) kon ons niet in die mate bekoren, we hebben haar in een andere rol wel eens beter gezien. Dorthe, zuster van Jacob Morland, vond in mevr. van Steeg Blokker een goede vertolkster. De moeilijke rol van den bankdirecteur Breul, door den heer A. Greeuw Jr. ver tolkt, was geheel af, vooral in zijn lief des-pel. Een bijzonder compliment voor den rechter van instructie, den heer A. Roest Zijn spel en mimiek waren eenig mooi. Larsen, inspecteur van politie, werd door den heer C. Venneker uitmun tend weergegeven. Mr. Sytze Verheul, ac.vocaat en raadsman van Madeleine Barrés werd door den heer D. de Jager heel goed vertolkt. Ook in de kleine rol len waren goede krachten, die we niet afzonderlijk zullen noemen. De regisseur, de krasse oude heer P. van 't Veer, was niet gemakkelijk geweest, dat bleek uit het spel. De grimeering en het kapwerk van de fa. Ridderikhof te Hoorn waren geheel af. Ü6 jazzband van de heeren van der Stok te Alkmaar en Jan Smit alhier had meermalen een dankbaar applaus in ontvangst te nemen. Na A- ioop was er een gezellig bal. 'Naar we vernemen is het garantie fonds voer het nationaal zangconcours, dat hier dezen zomer wordt gehouden, ruim volteekend. Daardoor staat niets meer het concours ter gelegenheid van het 35-jarig bestaan van „Eensgezind heid" in den weg 'Het Onderlinge Veefonds hield Woens dagavond een druk bezochte jaarverga dering in café Roozing. De directeur, de neer P. Bakker Pzn., opende, heette allen welkom en sprak zijn teleurstelling uit dat wederom de jaarvergadering onder deze omstandig heden moet plaats hebben. Niettemin is de financiecle basis van het fon is niet erontrustend. Wel gingen de ontvang sten niet vooruit doch de uitgaven h'el- der gelijken tred. De penningmeester deed rekening en verantwoording. De ontvangsten waren 3499.80, uitgaven 3447.72, saldo f^i22 ^er vereeni&ing daalde Ingeschreven waren 397 koeien, afge keurd 16 koeien, die slechts 327 op brachten Het ledental is 62 De functio naris gaf nog een reeks cijfers waaruit bleek dat de marktwaarde der koeien minder wordt terwijl afgekeurd vee bitter weinig waard is. De heer S. Akkerman bracht verslag ui\ namens de rekeningscommissie. Alles was perfect in orde en de secreta ris-penningmeester verdiende een woord va nlof. (Applaus.) Herkozen werd als directeur de heer P. Bakker Pzn. en als correspondent de heer W. van Westerop. In de rekening- commisie werden benoemd de heeren J. Sombroek en S. Admiraal Daarna stel de het bestuur voor om de koeien met een merk (een gaatje) in het oor, welke ait Friesland afkomstig zijn, niet meer in het fonds op te nemen. Een schrijven ven den bond van Veehandelaren welke ook nadeel van den handel in die dieren ondervond, was bij het bestuur inge komen. De heer J. Sengers zeide dat het be wuste merk geen merk is voor de koeien uit Friesland. Het is het merk van die koeien die van tuberculose verdacht worden. Spr. waarschuwde voor die die ren waarvan de bona fide veehandel last ondervindt Het merk is niet altijd zicht baar als het oor van binnen begroeid. Spr. gaf graarne toe dat niet alle die ren die dat merk hebben, minderwaardig zijn. Er zijn veehouders die dergelijke dieren niet laten dekken en voor de mesterij bestemmen en dat lijkt spr. de juist methede. Maar er zijn ook boeren en vooral opzetter» (winterboeren) die te goeder trouw zijn en niet eens weten dat zü koeien hebben die op tuberculose reageerden Over deze zaak kwamen de tongen los en uit de bespreking bleek dai men ook nog met een ander merk, aangebracht in het rechterooi, te maken heeft, welk merk van goede kwaliteit getuigt (stamboekmerki. De voorzitter hoorde voor het eerst dat het merk voor de t. b. c-bestrijding is over het geheele land. Het bestuur dach tdat het gold voor de dieren uit Friesland. Als gevolg van de langdurige bespreking trok het bestuur zijn voor-tel in, om dat men meende dat door de be spreking men wel voorzichtig zal ziju. Bij de rondvraag werden verschillende huishoudelijke zaken besproken, waar na sluiting. AFLOOP VERKOOPING. Bij de opveiling den 18 Januari 1933 ten overstaan van den notaris P. J. C. van Toornenburgh te Alkmaar gehouden van de boerenwoning met schuur en erf aan den dorpsweg te West-Graftd ijk en eenige per ceelen weiland in den Eilanüspolder alles in de gemeente Graft, behoorende tot de nala tenschap van mevrouw wed. W. Velthuijs, geboren Dekker, overleden te Heiloo, zijn de navolgende perceelen in bod gebracht als volgt: 1. Boerenwoning met schuur en erf, onge veer 9 A. 22 c.A. op 1530; 2. Weiland „de Ven" ongeveer 1 H.A. 65 A. 89 c.A. op 1920; 3. Weiland „de Ven" ongeveer i H.A. 75 A op 1900; 4. Weiland „Jan Al- berts" 92 A. 40 c.A. op 10; 5. Weiland „Hakkeiand" 65 A. 10 c.A. op 320; 6. Wei land „Bouwes" 1 H.A. 6 A- 80 c.A. op 762.50; 7. Weiland „de 4 Morgen" 1 H.A 46 A. en 80 c.A. op 717.50; 8. Weiland „de 4 Morgen" 81 A. 20 c.A. op 420; 9. Wei land „de 4 Morgen" 92 A 80 c.A. op 525; 10. Weiland „de Veelders" 2 H.A. 22 A 10 c.A. op 1210; 11. Weiland aan den weg naar de Graftermeer 39 A 40 c.A. op 440; 12. Weiland „de 6 Morgen" 5 H.A 42 A. op 6240; 13. Weiland „de Blokkers" 3 H.A 29 A. 70 c.A. op 2840. Totaal 20 H.A. 68 A 41 c.A. op 19435. De afslag en combinatiën blijven bepaald op Woensdag 25 Januari 1933 des voormid dags 10 uur in het café „Visch'ust" van C van der Oord te Westgraftdijk. STUDENTEN WEGENS BRAND STICHTING VEROORDEELD Tijdens de lustrumfeesten te Amster dam kregen twee studenten, resp. af komstig uit Leiden en Delft, het balda dig idee een vuurtje te gaan stoken n de fietsenbergplaats van de Studenten sociëteit N. I. A. aan de Sarphatistraat Fluks werd een brandstapel gemaakt n met behulp van een sigarenaansteker brandde het vuur weldra lustig. Betrek kelijk korten tijd later werd de brand ontdekt, doch kon gebluscht worden, nog vóór de brandweer ter plaatse was. Tegen de beide studenten werd pro cesverbaal opgemaakt. Zij hadden zich voor de vierde kamer der rechtbank te verantwoorden. Wegens brandstichting, waarbij gemeen gevaar voor goederen te duchten was, eischte de officier van justitie mr. De Blécourt tegen e'k een voorwaardelijke gevangenisstraf van veertien dagen en een boete van 200. De rechtbank veroordeelde hen heden elk tot een maand voorwaardelijk en 200 boete. BEDRIEGELIJKE BANKBREUK. Voor het gerechtshof te'Amsterdam heeft zich in hooger beroep te verantwoorden ge had de landbouwer P. M. te Lutjewinkel, die door de rechtbank te Alkmaar wegens bedne- gelijke bankbreuk op 27 September 1932 ver oordeeld was tot zes maanden gevangenis strf. De man had den dag, voordat de cura tor in zijn faillissement bij hem zou komen, een deel van zijn veestapel, benevens 600 in contanten aan zijn zoon „geschonken", zoodat de curator bij zijn komst geen activa meer aantrof en hierin aanleiding vond tegen den boer een aanklacht wegens bedriegelijke bankbreuk in te dienen. In hooger beroep eischte de procureur-ge neraal bevestiging van het vonnis der Alk maarsche rechtbank. HAZARDSPEL. Vier maanden gevangtiusstraj Gisteren heeft de rechtbank te Amsterdam uitspraak gedaan in de zaak tegen J. B., J C. R. en A. v. d. S., die in den trein tusschen Amersfoort en Amsterdam zich aan hazard spel hebben schuldig gemaakt. Immers ze vermaakten zich en een vierden burger door met notedopjes, onder één waarvan een kurk- je was geplakt, een soort hazardspel te spe- len. Op het C.S. te Amsterdam ontpopte de burger zich als agent van politie, deze con stateerde de overtreding en maakte proces verbaal op. Overeenkomstig den eisch van net O.AV werden de verdachten veroordeeld ieder tot vier maanden gevangenisstraf. DE MOORD TE ZU1LICHEM. Voor het gerechtshof te Arnhem is gister morgen in hooger beroep behandeld de zaak betreffende den moord te Zuilichem. Terecht stond de 35-jarige arbeider G. Js C. wien ten laste was gelegd, dat hij in den nacht van 24 op 25 Sept. 1932 te Zuilichem den 19- jarigen A. van Housden met een mes heeft gestoken, tengevolge waarvan ze is overle den. Verdachte was door de rechtbank te Tiel tot drie jaar en zes maanden gevangenisstraf veroordeeld. Gister eischte de procureur-generaal beves tiging van het vonnis, echter met aftrek van de preventieve hechtenis. Uitspraak 2 Februari a.s. DIEFSTAL. De Bredasche rechtbank heeft gisteren den lossen-werkman A. v. O. te Breda veroor deeld tot twee jaar gevangenisstraf met af trek van de voorloopige hechtenis, wegens deifstal met inbraak in de sigarenfabriek Genta, en diefstal van een jas uiteen op het Kastellplein te Breda geparkeerden auto. De «isch tegen hem luidde twee jaar en zes maanden gevangenisstraf. De heer J. A. Kwint heeft het beroep als hulpprediker naar de herv. kerk te Enschede angenomen. Ds. J. Drenth te Broek op Langen- dijk, is beroepen tot chr. geref. predikant te Arnhem. PREDIKBEURTEN. Zondag 22 Januari. Groote Kerk, 10 uur, ds. Hak. Kapelkerk, 10.30 uur ds. Baar. 6 uur ds. Warners. 7.30 uur Jeugddienst dr. P. Ste- genga, van Amsterdam. Rent. Oeref. Gemeente, 10.30 uur ds. Rap pold. Ev. Luth. Kerk. 10.30 uur ds Makkink. Doopsgezinde Kerk, 10.30 uur ds. Kui per. Oeref. Kerk, 10 uur ds. von Meijenfeldt (collecte hulpbehoevende kerken in de clas sis). 5.30 uur ds. von Meijenfeldt. fierst. Apost. GemToussaintstraat jq uur en 4,30 uur en Woensdagavond 8 uur dienst Consistoriekamer Groote Kerk, Woens dagavond 7 uur, ds. J. F. Remme te Amster- dam. LEGER DES HEILS. (Stichter Willam Booth), Limmerhoek 40. Vm. 10 uur en n.m. half vier Soldaten- samenkomst; 's avonds 8 uur Verlossings- samenkomst onder leiding van kapitein A Adler en Tj. Luitjes. NED. LEGER DES HEILS. Hekelstraat C 9. 10 uur Wijdingsdienst, 3.30 uur Verblij. dingsamenkomst, 8 uur openbare verlos- singsamenkomst, 12.30 en 5 uur kindersa- menkomsten; Woensdag 5 uur kindersamen komst. Dinsdag en Donderdag 8 uur open bare samenkomsten. UIT DE OMGEVING. AKERSLOOT, 10 uur ds. Roobol. BERGEN, 10 uur ds. v. d. Kieboom. Evangelisatie Maranatha, 10.30 uur ds. A. G. H. van Hoogenhuijze van Amsterdam EGMOND AAN ZEE, 7 uur ds. Roobol 25 Jan., 7 uur, ds. Roobol. Oud kath. kerk, 8 uur vroegdienst. 10 uur laatdienst, 3 uur Vesper. EGMONDBINNEN, 10.15 uur ds. No- bel GROOTSCHERMER, 9.30 uur ds. Boe- rendonk. HEILOO, 10 uur, ds. Bloemhoff, tekst Joh. 3 :2. Onderwerp: de Godzoeker. Nederl. Herv. Evang. Vereeniging, a. d. Kerklaan, 10 uur ds. Sasse van Amsterdam HEERHUGOWAARD, 2.15 uur, ds. Deetman. HENSBROEK, 10.30 uur, ds. Rijkx. KOEDIJK, 10 uur, ds. Deetman. OUDE NIEDORP, 10 uur, ds. de Leeuw. OUDORP, 10 uur ds. Groot. OTERLEEK, 10 uur ds. Heep. OUDKARSPEL, 10 uur ds. van Dijk SINT PANCRAS, 9.30 uur de heer de Wit van Noordwijk aan Zee (voorber. H. Avondmaal). 3 uur de heer De Wit. STOMPETOREN, geen dienst (vacature) Evangelisatie, 2 uur ds. W. A. Hoek van Amsterdam. UITGEEST, 7 ut»-, cis. van Peursem. Evangelisatie gebouw Sedcur, 10 uur R. van Tuinen van Amsterdam Zondagsschool 11.40 uur. URSEM, 7 uur ds. v. d. Kreeke. VEENHUIZEN, geen dienst. WARMENHUIZEN, 7 uur ds Seulijn. WINKEL, 10 uur ds. Seulijn. (Ortlvangcn per draadlooze teleloon). STAATSLEEN1NGEN. 5 Nederl. 1 c-32 4'A Nederl 1917 4 1931 BANK-INSTELLINGEN. Handel Mpij. Cert. v. f 1000. Koloniale Bank Ned. Ind Handelsbank D. Reichsbank 1NDUSTR. OND. BINNENL. Alg Kunstzijde Unie. v. Berkels Patent Calve Dellt Cert Küchenm Ace Nederl. Ford Philips Gloeil. Gem. Bezit Unilever INDUSTR OND. BUITENL. Am. Smelting Anaconda Ass Gas Electr. Bethleh. Steel Cities Service General Aviation Steel comm. Studebaker U. S Leatber Zweedsche Lucifers CULTUUR MAATSCH. H V. A Java Cultuur Ned Ind. Suiker Unie Vorstenlanden Dito actions MIJNBOUW. Alg Explor. Mij.. Boeton Rediang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr. Kon Petr Perlak Continental Oil Shell Union RUBBERS. Amsterd Rubber Deli Bat Rubber Hessa Rubber Serbadiadi lnterc Rubber SCHEEPVAARTEN. Holl. Amerika lijn Gem Eig. Kon Ned Stoomboot Niev. Goudriaan Scheepvaart Unie TABAKKEN Deli Batavia Oostkust Oude L»eli Senembab AMER SPOORWEGEN. Atcbisoo 'lopeka Southern Railw. Cert. Union Pacific Wabasb Vorige koers 1003/-0 9^/ks 3 U/s 19»/, 6-i/r -7 r 11572 lzci/s 110»,'-; 127/, 'V:n 13;'J 3 2t®/ r. ««/ai iv/:o iuha l 6*»/, 1U4 fcO 39 26 20 I Nóteering per 50, *Exdividend. fEs claim. 1207, 14 9/»/, 134 1:0 W/s 5^/ic 5V;o 59* 25 24 217, lU/iO 3i/, 17*'s U'/s 561/, 153 IS 127 141»/, 41 ö'/s 72- 2Via Koers van lieden I' pt .lil 1.30 6S7s 3 O 55 32 11 11 j 129'/,-; 1197, 1372 I57:.i 47» y>v. 1/1-2 1 4 16 39 127 14 98 '52 V SU 0l/« 5'V.fi 23 24 ï»/s l/v, 55'/, 152 18 126'/, 140 pl,m. 1,4ö 1-7,6- 2): I 1527..3 9-7.6 a'/ifl-i 1'Vs pi .m. 2.00 69 o2 13<-7, pl.tu. 2.15 697, 7ü/s "7s 3 T/:o - 172'/, 126»/, l tó'/rj ~Vs l»/s 55.»/, 2 V, L'/lO ftl'/r-I 24% 21% Vis 'ROT ONGATIE Vorig. Nlbl ül t te ihl-.L. Londen Barliin Parija Brussel (Belga) Bazel Weenen p. Sch. 100 Kopenhagen Stockholm Oslo New-York ltali* 1 KSEN AMSTERDAM. Vorige koers s t I I t s «••II» i - I 1 I I 41.70 45.50 42.80 2.481%, 12,74 Koers op heden 2 uur 8.34»/, 59.17 9.7U/, 34.49 47,97 4L80 45.50 42.80 2.481%l 12.74

Alkmaarsche Courant | 1933 | | pagina 10