Wir U nooit verkouden zijn- neemt <Pa.nUffKin'! ^Buitenland !Bucgediike Stand jMQZzwdm Stukken !Berek Jildscficiften and: en Juinlouiv yUjeepsüjdUtQen WAT DE ALKMAARSCHE BOYS DEDEN. Het eerste elftal van de Boys had be zoek van Zaandijk II en hoewel zij een 01 achterstand kregen, kwam het ein de met een groote 91 overwinning. Elders hierover een verslag. De tweede elftallers brachten een be zoek aan het'sterke C S V. I en zouden 'voor een zwaren taak komen te staan. De Boys-reserves zetten reeds dadelijk een geweldig tempo in en overspeelden de Castricummers totaal, met als gevolg, reeds na een ruim kwartier een nuttigen 3O-voorsprong. Nadat C.S.V. den achter stand kon verkleinen, voerden de Boys de score op en wonnen ten slotte met 71. Het derde elftal trok met enkele invallers naar Vrone II en wist het ongeslagen re cord te handhaven, door een nuttige 42- overwinning. Deze elftallers hebben dus nog het maximum aantal winstpunten. De Boys IV, niet alleen van enkele inval lers voorzien, doch tevens nog onvolledig, hadden bezoek van het pittige Bergen III en moesten met 1—11 het onderspit delven. De junioren, eveneens een verzwakt elftal, brachten een bezoek aan de a.s. kampioenen Z.F.C. a enleden een 16—0 nederlaag. De adspiranten hadden vrijaf. ALKMAARSCHE BOYS I— ZAANDIJK II 9—1. Ook deze ontmoeting hebben de Boys in een overwinning omgezet en nogal een tame lijk groote zelfs. Ondanks het feit, dat de Zaandijker doelman niet minder dan negen mal moest zwichten, heeft hij echter een bui tengewone partij gespeeld en aan hem had den de blauw-witten het dan ook te danken, dat het einde geen geweldige Zaansche de biele had gebracht. Menig hard schot had hij op keurige wijze gekeerd en vele goed voorgezette of doorgespeelde ballen had hij door tactisch uitloopen onschadelijk ge maakt. Dat deze ontmoeting lang niet op hetzelf de peil stond, dan de vorige tegen Assendelft, spreekt van zelf. Daar toch immers bleek de tegenpartij te zwak voor en hoe grooter de utislag werd, des te minder fraai de ontmoe ting, vooral van Zaansche zijde. Dat de Boys zich na de rust ook niet zoo geducht meer in spanden is gemakkelijk te begrijpen. De spe lers veroorloofden zich nogal eenige luxe en meerdere malen was men eens aan het jo jo- en in de breedte, of van voor naar achter, waardoor doelman v. d. Horst niet te veel op non-actief kwam te staan. En toch vergat men niet doelpunten te maken, zoodat het voor de publieke belangstelling slechts de vraag was, hoeveel? De Boys speelden in de oude opstelling en de wedstrijd ving ruim half drie aan. Aan vankelijk zag men eenige goede wederzijd- sche aanvallen, waarbij van een betrekkelijk overwicht geen sprake was. Als er reeds tien minuten gespeeld is, is de stand nog steeds blank en bij een plotselinge Zaansche aanval krijgen de Alkmaarders zelfs een onver- wachtschen achterstand. Als de Alkmaarsche backs met de Zaandijk-midvoor in duel zijn, loopt v. d. Horst uit om den bal te bemachti gen, doch ziet het leder juist langs zich heen, in het verlaten doel glippen 01. De Zaan sche vreugde is echter van korten duur, want de Boys gooien er een flink schepje op en het Zaansche doel verkeert in groot gevaar. Als Michels ver door dringt, lost hij een goed schot in den uitersten hoek en de stand is gelijk. Nog duurt het overwicht voort en nadat Indri den bal goed opbrengt geeft hij goed aan Kwadijk af, deze speelt den bal goed door en Brouwer maakt onhoudbaar 2—1. Nadat Boots een hard schot lost, dat juist corner gewerkt kan worden, is het we derom Brouwer, die den voorsprong vergroot <3-1). De Zaandijkers zetten eveneens eenige goe de aanvallen op, doch de Alkmaarsche defen sie is op haar qui vive en grijpt resoluut in. Nog maakt Boots een vierde doelpunt, doch dit wordt zeer terecht wegens buitenspel ge annuleerd. Het is echter uitstel van executie, korten tijd later maakt een Zaandijk-speler in het beruchte gebied hands, doch dit ontgaat den scheidsrechter. Toch bemachtigt Kwadijk het leder en schiet kalm in den rechterbene denhoek (41). Als Kwadijk goed doorge broken is en een zeer goede scoorkans heeft, wordt hij vastgehouden. Na den vrijen schop komt de bal achter den doellijn terecht en wordt door een Zaandijk-speler uit den doel- mond tegen Boots arm geschoten en ver dwijnt in het Zaandijk-doel. Ook dit doel punt wordt geannuleerd. Dan breekt zonder Verandering de rust aan. Na rust is het spel reeds dertien minuten oud voor het vijfde doelpunt komt. Als Indri weer eens goed is doorgebroken, geeft hij keu rig over en Kwadijk schiet kalm in den rech ter benedenhoek onder den vallenden doelman in 51. De rechtervleugel blijkt al buitenge woon goed op dreef, en uit een goed doorge- soeelden bal van Indri breekt Brouwer krach tig door en brengt met een onhoudbaar schot den stand op 61 en eenige minuten later is bet denzelfden speler, die er 71 van maakt Na enkele tevergeefsche Zaansche aanvallen is het Indri, die opnieuw gevaar brengt. Hij dringt met het leder ver door en de Zaansche doelman denkt door uitloopen de situatie te kunen redden, doch Indri olaatst langs hem in het verlaten doel 81. En weinige minuten later Zet Indri opnieuw goed voor, eenige Povs spelers stappen handig over den bal en de opgedrongen v. d. Hilst brengt den eind stand op 91. Wielrennen. De Zesdaagsche te Dortmund. De zesdaagsche te Dortmund heeft een vlot verloop. De Nederlanders doen goed werk en bezetten de eerste plaats, getuige de stand om half twaalf hedennacht: 1. PijnenburgRausch 256 punten; 2 BrescoaniSevergnial 75 punten; 3. Wals Dinale 47 punten. De overige koppels hebben rondenverlies Biljarten. DOMMERING WEER KAMPIOEN. In Amsterdam werden gister de wedstrij den «eb het kaauioeascaa* van fcederlud 1ste klasse beëindigd en ze brachten een over winning voor den favoriet en oud-kampioen Dommering. De uitslag is: gew. pnt. bri h.s. alg gem. 18.36 18 57 15.25 14.83 9.89 Dommering 7 3067 167 150 Sweering 6 2879 155 120 De Leeuw 5 2960 194 94 v. Vliet 1 2447 165 151 v. d. Pol 1 1642 166 81 Er is door de deelnemers, met uitzondering van v. d. Pol, zeer goed gespeeld. Dat blijkt wel uit de gemiddelden, die Veel hooger zijn dan een jaar geleden, toen werd Sweering kampioen met een gemiddelde van 14.75 en stond Dommering no. 2 met een gemiddelde van 13.96. - - NOODLOTTIGE BIOSCOOPBRAND TE VERA CRUZ. Acht dooden, twintig zwaar gewonden. Gedurende een kindervoorstelling in een bioscoop te Vera Cruz is brand uitgebroken. Er ontstond een ontzettende paniek. Talrijke kinderen werden onder den voet geloopen, anderen sprongen uit de ramen en bleven met zware verwondingen op de straat liggen. De galerijen stonden in lichter laaie en stortten tenslotte in, waardoor vele kinderen onder de puinhoopen werden begraven. Telegelijkertijd speelde zich voor de ingangen 'n verbitterde strüd af tusschen militairen en wanhopige ouders, die in de zaal wilden dringen om hun kinderen te redden. De catastrophe eischte acht dooden en twintig zwaar gewon den. DE SPOORWEGSTAKING IN IERLAND. Met uitsluiting gedreigd. De Iersche spoorwegstaking heeft Zondag avond een sensatieoneele wending genomen door het besluit van de Great Northern Rail- way Company om het bedrijf stop te zetten. Vandaag zou overal bekend worden gemaakt, dat de dienstbetrekkingen van alle spoorweg- employés en lagere werkkrachten der maat schappij geëindigd zijn. De maatschappij zegt tot dit besluit tot haar spijt te moeten overgaan, daar haar door het staken van het werk door een groot gedeelte van het perso neel geen andere keus overbleef. MASSA-BETOOGING IN HYDE PARK TEGEN DE WERKLOOSHEIDS- POLITIEK DER REGEERING. Zondagmiddag werd in de Hyde Park te Londen de aangekondigde massa-betooging van de vakbonden en de Labour Partij tegen de werkloosheids-politiek van de Engelsche regeering gehouden. Naar schatting namen ongeveer 200.000 menschen deel aan de be tooging, die redelijk kalm verliep. Voor het handhaven van de orde werd dienst gedaan door 12.000 politie-agenten in uniform te voet en te paard en door 3000 politie-beamb- ten in burger. Eenige pogingen van commu nistische zijde om de orde te verstoren wer den verhinderd en het kwam nergens tot ern stige incidenten. In totaal werden, voor zoo ver gisteravond bekend was, twee personen gearresteerfd, die den sociaüstischen leider George Lansbury hadden lastig gevallen. DE STAAT VAN BELEG IN ROEMENIE AFGEKONDIGD. Officieel wordt medegedeeld, dat met ingang van Zondagmorgen de staat van beleg is afgekondigd voor Boekarest, het petroleumgebied Ploësti, Prahova, Galatz, Jassy, Czernowitz en Temesvar. In het land zelf heerscht rust. Het be richt, volgens hetwelk de spoorwegsta king zich uit zou breiden en arbeiders zich zouden hebben verschanst in werk plaatsen, waaruit zij door militairen en politie zouden zijn verdreven, wordt of ficieel als onjuist gedementeerd. Titulescu over den toestand. De minister van buitenlandsche za ken Titulescu heeft tegenover de buiten landsche pers een uiteenzetting gegeven inzake de afkondiging van den staat van beleg Het decreet is reeds door den koning onderteekend en zou Maandag morgen in werking treden. Betreffende de verhouding tot Rusland ve klaarde Titulescu, dat het aanbod van Dowpa- lewski, volgens hetwelk Romenië nog vier maanden den tijd had, te beraden over deelneming aan het non-agressie pact, niet meer voortduurt. Dat betee- kent, dat de Be>sarabische kwestie nog onopgelost blijft. WINNAAR VAN AUTO-RACE DOODELIJK VERONGELUKT. Bij de Eibsee-races te Garmisch-Partenkir- chen voor automobielen en motoren heeft zich een doode1ijk ongeluk voorgedaan. De courreur Gschwilm uit Munchen passeerde als eerste de finish en reed tegen de steenen borstwering aan het einde van het rechte weggedeelte daarachter. Met een schedel breuk en gebroken nek bleef hij liggen. Op het laatste oogenblik had hij ook nog den rijder Hoelier uit Munchen meegesleurd, die ernstig inwendig gekneusd werd. AUTO ONDER DEN TREIN. Bij BreslauSchmiedefeld is een auto door een personentrein gegrepen en 60 M. meegesleept. Een dame en een heer werden gedood, terwijl twee personen zwaar en één licht werden gewond. ZEVEN FRANSCHE VISSCHERS VERDRONKEN. Toen Zondag bij Boulogne sur Mer f vis- sehers in een boet naar laad wilden roeiea, werd de heet plotaelutz lek ca Pfi sa*. schers sprongen in het water, doch zeven hunner werden door de koude bevangen ai verdronken, voor hulp kwam opdagen. De achtste kon worden gered. GEHEIMZINNIGE MOORDAANSLAG OP WEENSCH SCHRIJFSTER. Op de schrijfster dr. Rosa Meiier, die on der den naam Frank Mar het satyrische too- neelstuk „Leutnant Komma" en „Die Weiber von Zoinsdorf" geschreven heeft, is te Wee- nen een geheimzinnige moordaanslag ge pleegd. De schrijfster, die als dokteres in een laboratorium werkzaam is, werd daar plotseling aangevallen door een man, die haar vier messteken in den rug toebracht. Dr. Meller, die aanvankelijk naar een kliniek werd oevrgebracht, kon later naar haar huis worden vervoerd, daar haar wonden niet le vensgevaarlijk bleken. ALKMAAR. OVERLEDEN: Trijntje Hink 20 jaar. Trijntje Pronk fehuwd met Pieter van der Veen 54 jaar. vert de Boorder 68 jaar. Jan Wijn 4 jaar. Elzabeth de Jong wed. Frederik Rabeling 64 jaar. Jansje Ooms wed Jan Nierop 74 jaar. GEBOREN: Berend Willem z. v. Gerrit Hendrik de Groot en Aaltje Besse. EGMONDBINNEN. Geboren: Adelbertus Theodorus, z. van Adrianus Tromp en Margaretha Boender maker. Josephus Charles Gerardus, z. van Charles G. Maes en Petronella M. Apel doorn. Gerritje, d. van Jan v. d. Berg en Neeltje van den Berg. Verula, d. van Adelbertus de Waard en Johanna Groen. Cornelis Johannes, z. van Johannes Groot en Aaltje de Boer. Ajentje Cornelia, d. van Cornelis H. Vendel en Adriana Roozing. Cornelis, z. van Jan Hoogeboom en Remme- tje Oly. Gerard Cornelis, z. van Baltha- zar de Winter en Cornelia van Egmond. Ondertrouwd: (Te 's-Gravenhage) Willem Dekker van Egmond aan Zee en Ja- coba de Waard. Jacobus Koper en Jacc&a Gaarthuis van Heemskerk (ondertrouwd te Heemskerk. Cornelis de Moei van Heerhu- gowaard en Anna M. Meyne. Getrouwd: Nicolaas Apeldoorn en Francisca H. Hansen. Overleden: Yzaak de Vries, 65 jaar. (Buiten verantwoordelijkheid van dé Redactie. De opname in dr rubriekb*wqst geenszins dat de redactie er mede instemt). Geachte redacteur! Gaarne zagen we enkele regelen opgeno men naar aanleiding van een verslag voor komende in uw blaa van Zaterdag 4 Febr. j.1. waarin mijn naam voor komt. Bij voor baat dank. We lezen in het verslag van de vergade ring van de Hervormde Gereformeerde Staatspartij aan het einde, dat van de ge legenheid tot debat alleen werd gebruik ge maakt door O. S. v. d. Wal, die het debat nu niet bepaald op het peil bracht, dat de spreker had gewenscht. In de eerste plaats merk ik dan op dat ik mij niet voor debat had opgegeven, debat is gedachtewisseling. Nadat de voorzitter der vergadering de vraag had gesteld, of er soms personen waren die iets hadden te vra gen heb ik mij opgegeven. Ik heb toen ge vraagd aan den spreker hoe hij dacht over medezeggingschap in de bedrijven, over staatspensioen, over nationale ontwapening, over de crisispolitiek van de tegenwoordige regeering en verder over de opeenhooping van diverse inkomens, tengevolge van cumu latie van functies. Want, hebben we gezegd, volgens ons in zicht is de politiek der Chr. partijen en voor al der H. G. S. wat betreft de sociale poli tiek zuiver kapitalistisch. Het is noodzake lijk dat daar verzet tegen ingebracht wordt. Wij als Chr. arbeiders wenschen te leven uit een oprecht chr. beginsel ook in de politiek, en zulke menschen wenschen wij ook te zen den naar de Tweede Kamer. Dit Chr. be ginsel is op komen voor de armen, de ouden verzorgen en de verdrukten helpen Daar ook volgens het verslag de spreker het over geen dezer onderwerpen gehad heeft geloof ik dat er geen sprake van kan zijn dat ondergeteekende in debat is geweest en nog minder sprake van een debat op peil brengen. Wel betreuren we het, dat de geachte spre ker zich ermede afmaakte dat ik door over deze onderwerpen te spreken geen partij voor hem was. Nu omdat we dan geen partij zijn ook onze stem niet, en van geen der welden kende Chr. arbeiders. Met dank voor de plaatsing O. S. v. d. WAL. ,J)e familie Harringat", door Riemens—Reurslag, bij van Hol- kema Warendorfs Uitg.-Mij. N.V. te Amsterdam. Dit is het eerste deel van een serie kinder boeken (8 tot 12 jaar), waarin nog een drie tal zullen verschijnen, maar ieder van deze, hoewel ze op elkaar volgen, vormt een apart geheel. „De familie Harringa" vertelt ons van een doktersgezin in Amsterdam, waarin een arm Oostenrijksch kind werd opgenomen, zooals er na den oorlog zoovele naar Ne derland werden gezonden, om weer sterk en flink te worden na de jaren van ondervoe ding. Op zeer prettige wijze vertelt de schrijfster van de aankomst en de weder waardigheden van het meisje, dat door vrien delijkheid en voorkomendheid aller hart stal ia korten tijd, en daar tussebendoor geeft zij «llcclei wqiltcn ïwj de jtufid. Gttoeüs zm verschillende hoofdstukken geschreven, zoo danig dat men alles als vóór zich ziet gebeu ren, b.v. de wandeling (zonder verlof van thuis) van de drie jongens naar den Zuider zeedijk en van hun bezorgdheid, dat ze door de duisternis zouden verdwalen, en voorts de groote vriendelijkheid der familie Har ringa voor de zwakke logee, die heerlijk op knapt en bij alles haar dankbaarheid toont De schildering van het gezin en de verhou dingen is allerliefst. Een boek als „De familie Harringa" zal zeker door onze jeugd met graagte gelezen worden, en stellig méér dan ééns. Tal van illustraties, geteekend door Ella Riemersma, sieren het boek. H. Het Februari-nummer van De Nieuwe Oids brengt het vervolg van de novelle „An dree" van H. W. Sandberg. H. H. J. Maas begint in dit nummer een vertelling „Een hoekje stad" en er zijn drie schetsen van Aleida TimmermanVan Pellecom. Willem Kloos gaat voort Nieuwe Gids correspon dentie te publiceeren. Er zijn sonnetten van Hélène Swarth en gedichten van Joannes Reddingius, Dr. H. Gerversma en Hein Boeken. Als gewoonlijk publiceert Willem Kloos een serie „Binnengedachten" en ver telt een en ander „naar aanleiding van mijn eigen dichten zoowel als van Dante Alighieri". N. G. schreef het Maandelijksch overzicht, Maurits Wagenvoort behandelde het buitenlandsch overzicht en Jeanne Rey- neke van Stuwe de damesrubriek (Feiten en Fantasieën.) „Nederlandsch Fabrikaat in Ne derlandse h Oost- en West-lndi'è" In de Februari-aflevering van bovenge noemd tijdschrift, dat geregeld en kosteloos aan daarvoor in aanmerking komende adres sen in Nederlandsch-lndië, Suriname en Cura- gao wordt gezonden, treffen wij allereerst aan een vlot opgestelde beschouwing „Bij ons in Holland". Daarna wordt in een uitvoerig artikel ge wezen op het feit. dat men voor kleeding- stoffen waarlijk niet de Nederlandsche in dustrie behoeft voorbij te gaan. „Uit de Pers" geeft een verzameling van berichten in verschillende bladen verschenen, op de Nederlandsche industrie betrekking hebbende, terwijl onder het hoofd „Wist U?" verschillende korte belangwekkende mede- deelingen zijn opgenomen. Bovendien is „Mooi Nederland" vertegen woordigd door een typisch kijkje in Amers foort, terwijl de opgave van fabrikanten, die vertegenwoordiging zoeken in Nederladnsch Oost-, resp. Nederlandsch West-Indië, bene vens een uitvoerige adressenlijst van Neder landsche fabrikanten, ongetwijfeld de belang stelling zullen trekken van diegenen, die in Overzeesch Nederland gevestigd zijn en be langstellen in de voortbrengselen van de Nederlandsche Industrie. „De Huishouding"tijdschrift voor de moderne huisvrouw. Het nieuwe nummer opent met een bij drage van dr. Em. Roselaar over inenting tegen diptherie, waarvan hij zich een voor stander toont. A. J. WolthersArnolli gaf een artikel „Rationeel huishouden", d. w. z. rationeel werken, door nadenken de verschil lende werkzaamheden logisch op elkaar laten volgen. De rubriek „De sleutelmand" be spreekt dezen keer electrische wandlampjes C. Heewel geeft patronen voor een nacht japon met lange mouwen. M. C. de Koning behandelt de zijdeteelt in Nederland. „Wijkverpleging^' is het onderwerp, waar over Zr. Terweyden dezen keer schrijft Mary Leverington houdt een praatje over de mode (passende kleeding voor bepaalde fi guren). De redactrice geeft weer eenige recepten, waarop de mededeelingen van het hoofdbestuur van den Ned. Bond voor Huis houdingsorganisatie en het feuilleton dit ook nu weer geïllustreerde nummer besluiten. WARMENHUIZEN. De omzet aan de veiling was in: chaussee. Jan. 1933. 804.700 K.G 132.900 324.500 82.800 2.925 3.625 Jan. 1932. 998 775 K.G 157.875 412.400 173.325 5.150 5.050 48.800 Roode kool Gele kool D. W. kool Uien Peen Bieten Gew. witte kool Aardappelen 1.700 Bloemkool 385 stuks De omzet bedroeg in Januari 1933 24.291,34 tegen 31.160,02 in Januari 1932. SlOOMVAARTLIJNEN. b- ®*00mb. Maatschappij. Baara (thuisr.) 3 Febr. te Liverpool. Ceres 3 Febr. v. Rodosto te Izmir. Crijnssen 3 Febr. v. Cura-jao n. P. Cabello. Febr. v. Rott n. Algiers. Hebe 3 Febr. v. Alicante n. Malaga. Hercules 3 Febr. v. Mostaganem n. Oran. iris 3 Febr. v. Gyon n. Oporto. Merope 3 Febr. v. atania n. Venetië. Orestes 4 Febr. v. A'dam n. Hamb. Poseidon (uitr.) 2 Febr. te Cailao. Triton 3 Febr. v. Lissabon n. Rott. Telamon 4 Febrv. W.-indië te Amsterdam Iheseus 3 Febr. v. Kopenhagen te Aalborg. Titus 2 Febr. v. Kingston (Ja Ulysses 3 Febr. v. Salonica n. Izmir. Vesta 3 Febr. v. Lissabon n. Caöix. Achilles 4 Febr. v. Valencia te Amst. flol'andAmerika-Li! n Boschdijk, 3 Febr. v. Boston te Philadelphia. Damsterdijk Pacifick. n. Rott. 4 Febr. v Liverpool. Dinteldijk. ïett. a- V^cower 4 Febr. te fcOKtoru 35 coo.— 1000.— 400.— 200.— 100.— (Niet officieel 1 5de Klasse, 13de LQst Trekking van Maandag 6 Febrnarl 1989 HOOGE PRIJZEN 1621 1910 2951 4612 15384 6241 6592 18909 19371 5682 6830 9692 12723 15524 1765? 586 1635 1874 2621 2854 3400 3918 5106 5895 6850 7721 8305 9161 10950 11205 12352 13815 15451 17067 18723 20320 20904 PrOzen Tan 70. 210 223 372 636 651 739 970 1317 1359 1371 1401 1554 1705 1774 1786 1814 1866 1968 2211 2214 2271 2416 2445 2792 2979 3080 3182 3255 3324 3338 3611 3655 3685 3733 3821 3865 4071 4151 4442 4529 4638 4905 5311 5351 5357 5435 5705 8 100 897 941 1563 1574 2035 2059 2906 2926 3399 3490 3946 3983 5173 5244 6039 6375 6495 6676 6778 7446 7517 <689 8157 8213 8235 8576 8760 8902 9440 9506 9611 9823 9837 9848 6786 7741 8368 8907 9637 9863 6883 7758 8406 9055 9651 9908 5843 7000 7133 7137 7831 7935 8080 8446 8513 8548 9202 9210 9268 9714 9748 9782 9964 10102 10165 10207 10302 10337 10380 10406 10576 10738 10774 10944 11096 11148 11165 11183 11204 11228 11388 11662 11668 11689 11722 12009 12248 12265 12460 12509 12539 12573 12598 12650 12711 12729 12793 13049 13102 13132 13141 13385 13388 13497 13567 13686 13830 13852 13939 13963 14044 14068 141U5 14203 14213 14286 14306 14327 14435 14468 14586 14605 14662 14690 14701 14762 14823 14950 14998 15058 15060 15070 15137 15440 15496 15502 15564 15596 15696 15821 15850 15897 15962 16079 16274 16359 16404 16504 16522 16662 16832 16908 16964 17084 17294 17364 17549 17591 17703 17716 18158 18248 18257 18325 18402 18510 18566 18639 18798 18833 18873 19073 19350 19523 19650 19704 19774 19783 19873 19988 20008 20170 20313 20523 20636 20640 20657 20803 20892 20898 NIETEN 3 63 78 119 197 227 246 263 277 283 361 397 400 405 418 458 490 506 516 518 560 583 625 631 663 666 684 685 690 770 806 817 840 854 861 895 899 909 913 930 954 967 988 1010 1023 1025 1033 1140 1156 1176 1280 1368 1390 1419 1438 1512 1520 1528 1580 1613 1620 1645 1683 1689 1891 1998 2023 2095 2104 2171 2218 2221 2250 2294 2333 2381 2390 2403 2418 2421 2542 2580 2582 2645 2714 2804 2834 2888 2908 2997 3013 3023 3113 3138 3146 3247 3285 3292 3335 3337 3401 3407 3432 3447 3466 3482 3495 3510 3584 3606 3653 3705 3732 3746 3753 3809 3824 3915 3931 3943 3989 3991 4108 4169 4212 4263 4331 4343 4393 4444 4450 4494 4513 4524 4531 4537 4600 4605 4620 4622 4653 4683 4735 4742 4817 4824 4840 4934 4946 4955 4970 4990 5006 5056 5060 5089 5107 5115 5156 5215 5230 5237 6258 5295 6373 5403 5427 5429 5433 5434 5489 5512 5545 5552 5597 5686 5687 5718 5728 5747 5756 5794 5833 5835 5864 5877 5890 5897 5911 5917 5963 5977 6083 6083 6089 6136 6150 6177 6209 6228 6256 6290 6325 6341 6353 6359 6378 6398 6410 6422 6424 6442 6500 6518 6532 6535 6551 6660 6708 6732 6741 6749 6769 6799 6814 6839 6847 6896 6905 6910 6943 6966 6969 7003 7012 7073 7074 7088 7105 7112 7119 7163 7170 7194 7213 7260 7264 7276 7309 7351 7371 7432 7454 7475 7480 7544 7554 7557 7639 7656 7765 7771 7788 7790 7795 7812 7834 7851 7862 7868 7929 7969 8035 8046 8105 8112 8114 8117 8127 8134 8232 8241 8259 8266 8300 8306 8335 8339 8345 8362 8401 8408 8414 8423 8432 8490 8532 8552 8558 8602 8645 8652 8677 8718 8741 8748 8757 8763 8773 8817 8822 8874 8910 8917 8950 8998 9021 9023 9042 9048 9198 9203 9230 9247 9281 9332 9415 9468 9471 9500 9533 9560 9609 9610 9704 9709 9734 9749 9759 9779 9781 9816 9830 9880 9883 9910 9917 9957 9958 9969 9977 10047 10049 10055 10094 10113 10193 10232 10243 10375 10420 10478 10577 10612 10652 10653 10663 10690 10756 10762 10779 10799 10812 10895 10917 10950 10977 10983 10993 11017 11024 11098 11116 11193 11260 11279 11387 11430 11470 11476 11561 11599 11602 11652 11673 11701 11716 11729 11753 11759 11807 11837 11843 11846 11870 11917 11922 11925 11972 12001 12036 12080 12081 12086 12100 12108 12150 12167 12185 12212 12243 12246 12260 12341 12393 12401 12475 12487 12521 12540 12564 12583 12585 12586 12613 12615 12636 12653 12766 12784 12797 12853 12869 12900 12959 13014 13032 13033 13040 13050 13076 13101 13187 13214 13227 13260 - 13276 13293 13306 13317 13422 13428 13432 13433 13435 13461 13468 13519 13532 13562 13571 13648 13659 13746 13766 13782 13804 13814 13839 13867 13901 13952 13977 14032 14036 14058 14099 1413* 14139 14176 14201 14204 14215 14233 14278 14285 14308 14388 14406 14451 14460 14478 14479 14499 14540 14544 14574 14691 14695 14699 14712 14798 14807 14809 14868 14904 14946 14962 15006 15015 15036 15046 15099 15113 15158 15189 15210 15255 15331 15369 15383 15386 15389 15405 15434 15470 15472 15488 15540 15549 15559 15570 15573 15582 15603 15665 15680 15689 15690 15704 15766 15771 15816 15881 15921 15947 16011 16027 16032 16047 16060 16110 16145 16151 16257 16363 16368 16402 16452 16459 16538 16636 16644 16657 16676 1669a 16728 16784 16797 16881 16888 16897 16906 16937 16942 16963 16974 17022 17025 17037 17068 17075 17095 17159 17167 17229 17273 17290 17293 17295 17301 17310 17403 17469 17479 17519 17529 17541 17544 17580 17583 17592 17593 17617 17646 17653 17727 17787 17799 17809 17813 17830 17833 17903 17904 17965 17967 17977 17998 18008 18009 18040 18049 18067 18079 18188 18192 18319 18326 18348 18414 18415 18449 18518 18531 18590 18627 18638 18641 18677 18698 18713 18718 18725 18750 18817 18874 18913 18940 18967 18985 18995 19087 19119 19128 19190 19216 19275 19305 19322 19354 19368 19426 19807 19472 19505 19535 19547 19554 19565 19591 19612 19623 19644 19744 19761 19787 19812 19845 19851 19914 19916 19936 19938 19965 19976 19993 20036 20038 20063 20068 20114 20164 20178 20183 20202 20234 20353 20397 20412 20436 20464 20552 20584 20621 20701 20710 20726 20755 20929 20936 20940 20971 20973 VerDeterineen 5e klasse, 12e lUst: 14531 m. z. 14532; 15217 m. z. 15270. V, te Nebraska, Rott./Vanc3 Febr. v. Bermuda Veendam, Rott n. New-York; 4 Febr. Boulogne. RotterdamZuid-Amertka-Lljn. Alphacca (thuisr.) 4 Febr. v. Bahia. Rotterdamsche Lloyd. Blitar 4 Febr. v. Bat. te Rott. Kota Baroe 4 Febr. v. Bremen n. Londen. Kota Tjandi (thuisr.) pass. 4 Febr. Finisterre. Sibajak (thuisr.) 4 Febr. te Marseille. Soekaboemi (thuisr.) 3 Febr. v. Colombo. Dempo (uitr.) 3 Febr. v. Southampton. Holland Australië-Lijn. Gaasterkerk (thuisr.) 4 Febr. v. Antw. tfl Bremen. Stoomvaart-Mij. Nederland. Christiaan Huygens 2 Febr. v. Amst Batavia. Johan v. Oldenbarnevelt (uitr.) 3 Febrè V. Genua. Poelau Tello (thuisr.) 3 Febr. v. Belawan. Tanimbar (thuisr.) 4 Febr. te Suez. Poelau Roebiah (thuisr.) 4 Febr. te Suez. Tabinta (uitr.) 3 Febr. v. Padang. Tanimbar (thuisr.) 4 Febr v. P. Said. Kon. Paketv. Maatschappij. La Maire 3 Febr. v. Beira te Zanzibar. Kon. Holl. Lloyd. Flandria (thuisr.) 3 Febr. v. Corun. Salland (uitr.) 2 Febr te B. Ayres HollandOost-Azië-Lijn. Ouderkerk (uitr.) 3 Febr v. Singapore. SilverJava Paciiic-Liju. Silvermaple, San Francisco n. CalcuttóJ Febr. v. New Orleans n. Kaapstad. Holland—West-Afrik a-Lijn. Amsterkerk (uitr.) 2 Febr. v. Bordeaux. Maaskerk (thuisr3 Febr. v. Takoradi B- Freetown. Hermes 4 Febr. v. A'dam n. Hamburg- Stoomvaart Mij. Oceaan. Stentor 2 Febr. v. Gravesend n. Hamburg- Agamemnon, Yokohama n Rott.; 2 FeW- Marseille. Ajax 2 Febr. te Yokohaina. Laomedons, Rott./Japan; 3 Febr. v. Melompus 4 Febr v. Adam a. Bat HollandAfrlka-Lijn. Mthakerk 4 £^r. y, yaak penant

Alkmaarsche Courant | 1933 | | pagina 8