Amstecdamscfie Jieucs 'Rechtszaken. Jladioweuuts Jkouindaal Ttieum SbucqeciUke Stand JMmmeuws MacktkcictUen. ~w WARMENHUIZEN. WINKEL. BERGEN. TEXEL HEILOO. NIEUWE NIEDORP. BROEK OP LANGENDIJX. Een waaoa is berekend naar 10.000 K-6- PROPAGANDA FILMAVOND VOOR DEN „NEDERLANDSCHE BLINDENBOND". voor velen nog onbekende blindenwei>i/T _6/w DE KWESTIE PROF. COLENBRANDER. Naar remleiding van de gerezen be schuldig ...gen ten aanzien van een ar tikel van prof. dr. H. T. Colenbrander te Leiden, verschenen in de Gids van Januari 1933, over Willem van Oranje, hebben een tachtigtal studenten in de geschiedenis en Nederlandsche letteren aan de rijksuniversiteit te Leiden een schrijven aan prof. Colenbrander ge richt .waarin zij er prijs op stellen te verklaren, dat hun vertrouwen zoowel in zijn persoon als in zijn wetenschap pelijk werk bij hen ongeschokt is geble ven. In het schrijven geven zij tevens uitdrukkelijk uiting aan hun meening, dat van bewuste misleiding geen sprake kan zijn. EEN OS OP HOL. Een os, die uit een wagon van de tram ie Rotterdam in een transportauto moest worden gebracht, is losgebroken. Hei dier rende eenige straten door en werd op een terrein van de N.V. Smit's kolenhandel gegrepen. Tijdens de ren- partij heeft de os aan de Nassauhaven een motorcarrier omgeworpen en be schadigd Een der vele achtervolgens, de 23-jarige W. J. V., wonende aan de Nassauhaven, kwam te vallen en moe3t zich onder dokters behandeling stellen. Dj rennende os en de achtervolging ver wekten veel consternatie. BRAND IN DE REMONSTR. KERK TE GOUDA. In de remonstrantsche kerk te Gouda heeft gisterochtend brand gewoed. Toen omstreeks tien uur de echtgenoote van den koster het gebouw betrad om voor de ventilatie te zorgen, bemerkte zij dat de kerk vol rook stond. Met een slang werd het vuur aangetast en spoedig was toen het gevaar bezworen. Na het optrekken van den rook bleek het toch ernstiger te zijn dan men aan vankelijk dacht. In den vloer zijn groote gaten gebrand en het plafond van de gaierij boven de kachel is geheel door gebrand. Bovendien is nog al wat wa terschade aangericht. De brandweer heeft de verkoolde stukken hout weg gehakt. Vonken, die uit de kachel waren ge vallen, zijn waarschijnlijk oorzaak van den brand. BRAND. Maruifacturenmagazïjn afgebrand. Hedennacht ontdekte een nachtwaker fcrand in een der etalages van de manufactu renzaak van den heer Bisschop te Vaassen (Geld.) Toen de bewoners waren gewekt, bleek, dat de geheele winkel en een groot ge deelte van het woonhuis reeds in lichter laaie stonden. De brandweer kon niet dadelijk water geven, omdat er geen water in den brandput was. Eerst na eenigen tijd kon water worden gegeven uit een op vrij grooten afstand gelegen sloot. Het vuur was inmid dels reeds overgeslagen naar den sigaren winkel van de firma den Hoven uit Deventer De brandweer slaagde erin hier den brand te blusschen. Het manufacturenmagazijn en de daarbij behoorende woning brandden geheel uit. Alles ging verloren, ook een bedrag aan geld. Verzekering dekt de schade. De oor zaak van den brand is onbekend. VERKEERSONGEVALLEN. Wielrijder aangereden. In de Prins Hendrikstraat te Alphen a. d. Rijn is gistermorgen de 57-jarige postbode J. de Bruyn, die op zijn rijwiel een stilstaan- den auto passeerde, aangereden door een tractor met aanhangwagen, bestuurd door den heer P. Bot uit Groningen. De postbode geraakte bekneld tusschen beide wagens en werd met ernstige verwondingen opgenomen. Geconstateerd werd. dat beide beenen op verschillende plaats gebroken waren. In zorgwekkenden toestand is hij overgebracht naar het academisch ziekenhuis te Leiden. KORTE BERICHTEN. De Arnhemsche rechtbank heeft den motorrijder te Nijmegen, die op 10 December j.1. op den Canisiussingel een 63-jarigen man aanreed, die aan de gevolgen overleed, vrij gesproken. VALSCHE PROCESSEN-VERBAAL? De 35-jarige agent van politie te Oos terhout F. J. v. E die voor de Bredasche rechtbank terecht had gestaan wegens het opmaken van een valsch proces verbaal tegen een jongeman uit Dussen en een valsch procesverbaal tegen den zelfden jongeman en zijn meisje, is door de rechtbank te Breda vrijgesproken daar zij het ten laste gelegde niet bewe zen achtte. De officier van justitie had twee jaar gevangenisstraf geëischt benevens ont zegging van het recht om het beroep van politieman uit te oefenen gedurende zeven jaar. DE OVERVAL IN DE WESTER STRAAT TE AMSTERDAM. Gisteren zijn voor het gerechtshof te Amsterdam nog eenige getuigen ge- hcjrd in de zaak tegen den 32-jarigen behanger H G D., die op 9 Maart 1929 een bejaarde weduwe, mej. Peters, wo nende aan de Westerstraat 182 te Am sterdam, in haar woning met een hard voorwerp zoo op het hoofd had gesla gen. dat ze ernstig letsel opgeloopen had Ze had echte!1 het bewustzijn niet ver leren en was luid gaan gillen Op haar gegil waren de buren toegeloopen, de man was gevlucht, doch werd eenige dagen later gearresteerd Hij werd door de rechtbank veroordeeld tot vijf jaar gevangenisstraf. Tegen dit vonnis heeft verdachte hoo- ger beroep aangeteekend. Ook op de zittingen van het hof op 1 December en 10 Januari j.1. heeft verdachte voortdu rend zijn onschuld volgehouden, of schoon de 81-jarige weduwe voortdurend er bij bleef, dat verdachte de dader was geweest. Ze was met verdachte in het ziekenhuis geconfronteerd. Gisteren werd het getuigenverhoor voortgezet tengevolge van een inter locutoir arrest. Na dit verhoor hield de procureur- generaal een uitvoerig requisitoir, waar in hij persisteerde bij zijn eisch 5 jaar gevangenisstraf. De verdediger bepleitte de onschuld van den verdachte. Arrest op 7 Maart. BRANDSTICHTING. De 26-jarige broodbezorger J. J. te Oudenbosch had brand gesticht in zijn huisje, omdat het gerepareerd moest worden en hij er het geld niet voor had. Hij hoopte zoodoende in het bezit van de ve zekeringsgelden te komen. De rechtbank te Breda veroordeelde hem tot 1 jaar gevangenisstraf. De advocaat-generaal bij het gerechts hof te 's Hertogenbosch heeft gisteren bevestiging van het vonnis geëischt. OPRUIENDE PAMFLETTEN. In Den Haag zijn gisteren wegens het verspreiden van pamfletten met oprui- enden inhoud een 31-jarige meubelma ker en een 30-jarige grondwerker opge sloten. EXAMENS RADIO-TECHNICUS EN RADIO-MONTEUR. De examens voor radio-technicus en radiomonteur zullen voortaan uitgaan van de Nederlandsche Vereeniging voor Re.diotelegrafie te Den Haag. In de 2e helft van Maart a s zal het schriftelijk examen worden gehouden. Zij die aan dit en aan het daarop volgen- do mondelinge examen wenschen deel te nemen, moeten zich vóór 6 Maart a s. opgeven aan het secretariaat van de NVderlandsche Vereeniging \oor Radio- telegrafie, Obrechtstraat 104, Den Haag De kosten tot deelname ten bedrage van 30 voor het examen van radiotechicus en 15 voor het exame nvan •adionion- teur moeten ook vóór dien datum ge stort worden op postrekening No. 80856 ter name van de Nederlandsche Ver eeniging voor Radiotelegrafie, waarna nadere oproep v^or het examen volgt. Naar wij vernemen heeft het bestuur van den IJsclub, alhier, plannen ontworpen tot het maken van een ijsbaan op het even- tueele beschikbare stuk land gelegen aan de Oostwal, hetwelk een oppervlakte heeft van 100 bij 325 M. en zich hiervoor uitstekend leent, te meer daar dit vanaf den publieken weg bereikbaar is. Een globale berekening van de kosten voor het inrichten van de baan met tent zijn, zooals begrijpelijk niet gering. Verder zullen pogingen in het werk worden gesteld de liefhebbers van de ijssport, zoo wel te Warmenhuizen als te Harenkarspel, op te wekken lid te worden. Wanneer zich nu voldoende leden aanmelden, dan kan het be stuur met hun steun zich wenden tot het ge meentebestuur, dat eigenaar is van het land, om medewerking. Om hiertoe te geraken, zal naar wij vernemen op Maandag 26 Februari 1933, n.m. 7 uur in de zaal van J. Wester een groote vergadering worden gehouden, waar alle liefhebbers van de ijssport uitge- noodigd zullen worden tegenwoordig te wil len zijn. Dan zal moeten blijken of de animo en steun voldoende zullen zijn om tot verdere plannen van uitvoering te komen. Door de begrafenisvereeniging „Winkel" te Winkel, zijn tot bestuursleden herkozen de heeren G. J. van Leeuwen, J. Rooter en P. Bart De rekening werd goedgekeurd in ont vangst op f 1444,54 M, in uitgaaf op 1393.10J4, batig saldo 51.44. Het bezit der vereeniging bedroeg op 31 Dec. '32 2635.08, benevens 11 costumes met toebe- hooren. Het aantal deelnemers bedraagt 341. Van de diensten der vereeniging werd 15 maal ge bruik gemaakt, waarvan 4 maal voor een in geschrevene, 9 maal voor een niet-ingeschre- vene en 2 maal voor een verpleegde uit het tehuis voor ouden van dagen. Besloten is een verzekening aan te gaan voor dragers en aanspreker tegen ongevallen bij de uitoefening van deze functie, op de vol gende basis: 1000 bij overlijden, f 2000 bij levenslange invaliditeit en 3 per dag bij tijdelijke ongeschiktheid tot werken. De dragers zullen daarbij moeten rekenen, dat deze risico loopt tot den 65-jarigen leef tijd. Blijven ze langer aan, dan loopen ze zelf de risico. Het plaatselijk Crisis-comité heeft een wagon kolen aangekregen en is bereids met de distributie daarvan onder behoeftige inge zetenen aangevangen. Het Comité overweegt om wekeiijks aan de huizen der ingezetenen te collecteeren, ten einde het geven van kleine bijdragen voor de ingezetenen gemakkelijk te maken. Dinsdag is voor rekening van den heer P. Daalder, door den architect L. Igesz te d^ Koog aanbesteed het bouwen van een kin- dervacantiehuis. Ingekomen war® 16 in schrijvingsbiljetten. Laagste inschrijvers -waren voor metsel- en timmerwerk, fc S. de Boer te Drachten 14.750; schilderwerk Vonk en Boon 868; loodg. werk fa. P. Oele en Zn. 1574; electr. werk Dros Auto centrale 214. Het werk werd nog niet gegund. Tevens werd door denzelfden architect aanbesteed het bouwen van een woonhuis te de Koog voor de heeren gebr. Groenhof al daar. Hiervoor waren de laagste inschrij vers: voor timmerwerk P- 't Hoog 1230; metselwerk J. Trap 1755; loodg. werk P. Oele en Zn. 218; electr. werk R. Daalder 46.75; voor schilderwerk werd niet inge schreven. Ook voor dit werk werd de gun ning aangehouden. OUDKARSP^L. De afdeeling van den Bond van Land- pachters vergaderde Maandagavond ten huize van den heer C. Vis, alhier. De voorzitter, de heer G. IJff, opende met een woord van welkom. De voorstellen van de beschrijvingsbrief voor de te Zwolle te houden algemeene ver gadering zullen alle worden gesteund. Voor al het voorstel om de contributie te doen in nen door de afdeelingspenningmeesters. Tot nu toe geschiedde dit door het hoofdbestuur, waarna de afdeeling 10 pCt. van de contri butie ontving. De penningmeester sprak er zijn verwondering over uit, dat men na het hoofdbestuur 3 maal om dit geld te hebben geschreven, nog niets heeft ontvangen. De afgevaardigde zal dit in Zwolle met den bondspenningmeester in orde brengen. De heer C. Langendiik Az. werd tot afge vaardigde benoemd. Aangenomen werd het voorstel om de ver schillende corporaties om reductie op de pachten te verzoeken. Bij te houden openbare verhuringen zal worden getracht het borgenstelsel afgeschaft te krijgen. Door verschillende andere afdeelingen zijn besluiten genomen, zich bij den Neutralen Bond van Boeren, Land en Tuinbouwers aan te sluiten. Deze afdeeling gaat hiertoe nog niet over, doordat zeer veel vruchtbaar werk wordt verricht. Tegen morgenmidag 2 uur is een raadsvergadering belegd ter besprek'ng c. q. het nemen van beslissingen ten aanzien van den administrateur van set G E. B. GROOTSCHERMER. Bij koninklijk besluit van 9 Februari is vernietigd het besluit van de vergadering van Hoofdingelanden van het Heemraad schap de Eilandspolder, d.d. 18 Febr. 1932, waarbij de heer J. Blaauw Azn. te Graft tot Dijkgraaf van dien polder werd benoemd en tevens een besluit van Ged. Staten terzake. Het besluit verklaart voorts, dat de heer Jan Smit Jansz., alhier tot die functie reeds is be noemd geworden in de vergadering van hoofdingelanden, gehouden 25 Nov. 1931. Het betreft hier het herstel van een in laatstgenoemde vergadering gemaakte ernsti ge fout bij bedoelde benoeming. Men hield nog een loting, gunstig voor den heer Blaauw uitvallende, nadat bij voorafgaande herbenoeming de heer Smit als oudste in ja ren reeds wettig was benoemd. Genoemde stemming heeft tot zoover het eigenaardige gevolg gehad, dat de heer Smit het geheele jaar 1932 en tot op heden verhinderd is ge weest zijn ambt van dijkgraaf te bekleeden, terwijl de heer Blaauw het al dien tijd, en nu achteraf bezien zonder mandaat, heeft ver vuld. Laatste Nutsavond. Het Nut alhier heeft de laatste bijeen komst in dit seizoen gehouden, wederom was het de heer Alt uit Bolsward die hiervoor optrad, thans met de opera Carmen van Bi- zet. In een inleidend woord vertelde spr. ons hoe de werken van Bizet door zijn tijdgenoo ten niet werden gewaardeerd, ook de Car men niet althans niet in Parijs. Kort na den dood van den kunstenaar, hij leefde van 1837 tot 1875 had zijn Carmen een groot succes en na dien is dit zoo gebleven. Zooals wij dat van den heer Alt gewoon zijn vertolkte hij deze opera uitnemend; het was iets anders dan andere keeren, omdat de handeling dezer opera meer valt in de tegen woordige stijl in tegenstelling met de meeste opera's. Met groote belangstelling volgden de aanwezigen de voordracht. De voorzitter bracht woorden van dank en wees er op hoe dit al weer de laatste Nutsavond is, in dit seizoen. Hij sprak den wensch uit, dat de leden aan het Nut getrouw zouden blijven, dat wil zeggen dat zij door zouden gaan met het koopen van abonnementskaarten, opdat het Nut zijn werk kan blijven voortzetten. Meer toch dan anders hebben de menschen in dezen tijd eenige ontspanning noodig. Met dank voor de opkomst werd gesloten. Vergadering der A -R. Kiesvereeniging op Maandag 20 Februari 1933, 's avonds zeven uur, in de Chr. School, onder presidi um van H. Schelhaas. Medegedeeld werd, dat 17 Maart a.s. de heer Slingerberg van Beverwijk hoopt op te treden voor de Kiesvereeniging en het Tweede Kamerlid Chr. v. d. Heuvel om streeks half April, terwijl daags voor de ver kiezingen een bidstond zal gehouden wor den in de geref. kerk. Tot afgevaardigden naar de deputaten- vergadering werden gekozen de heeren J. Balder Jbz. en K. Visser. Vervolgens werd overgegaan tot verkie zing candidaatstelling voor leden der Twee de Kamer waarna op de gebruikelijke wijze werd gesloten. Inventarisatie win terproducten der Lan- gendijker Groenten Centrale op 15 Februari 1933. Roode kool 207H wagon; gele kool 487; Deensche kool 450 'A; uien 65 H; peen 8X. Op 15 Febr. 1932 waren deze geallen als volgt: Roode kool 532 wagons: gele kool 65714; Deensche kool 642; Uien 2614; paen 5. GEBOREN: Regina Johanna Hendrika d. v. Rein de Vries en Eva Min. Hendrik z. v. Ferdi- nand Kuitwaard en Trijntje Pijper. Ja- cobus Maria z. v. Cornelis Bierman en Ma ria Bras. OVERLEDEN: Agie Hazes gehuwd met Pieter Kopjes 79 aar. Alida Catharina Jonathan van den Irink gehuwd met Jan Pander 74 jaar. ohanna Maria van Westerop wed. Willem (arel Schouten 34 jaar. Teneinde meer bekendheid te geven aan de belangen der blinden en het streven van den Ned. Blindenbond, wordt door genoemde or ganisatie op Vrijdagavond in het gebouw „Harmonie'1 te Alkmaar, 's middags voor de schoolgaande jeugd een propaganda-avond gegeven. Welwillende medewerking voor deze avond zal worden verleend door den blinden pianist P. Meijer uit Amsterdam en door het dameskoor „Pro Arte", terwijl de heer Joh. v. d. Berg, bondspropagandist, een toespraak zal houden over het willen en kun nen der blinden. Het hoofdnummer van het programma is echter, de vertooning van een zeer interessante film. Deze goed geslaagde film geeft een volledig beeld van het blin denwezen en is van het begin tot het einde afwisselend en leerzaam. Door de gewaar deerde medewerking van de bekende Blinden instituten te Amsterdam en de Prins Alexan- derstichting te Huis ter Heide, kon deze film worden vervaardigd. Men verkrijgt een dui delijk overzicht van het onderwijs aan en de opvoeding van het blinde kind. De beteekenis van het zoo onmisbare Brailleschrift, wordt eveneens zeer mooi weergegeven. Dan geeft de film een duidelijk beeld van de vakoplei ding aan blinden en de vele arbeidsmogelijk heden, welke voor hen bestaan. Men ziet blinden werkzaam als pianostemmer-repara- teur, als rijwielhersteller, als schoenmaker, maar ook als telefonist, masseur en beiaar dier enz. enz. In de film is opgenomen een beeld van de gemeentelijke werkinrichting te Amsterdam, waar reeds ruim 100 blinden te werk zijn gesteld. De film vormt inderdaad een fraai geheel en geeft de aanschouwers een rijkdom van indrukken over de tot dusver Gezien deze filmvertooning en de Jelwa. lende medewerking, welke wii hiJrki" noemde, belooft het een genotvolle eTt* zame avond te worden. Er is hiervoor IJ*6* mite van voorbereiding gevormd. AMSTERDAMSCHE VEEMARKt"— AMSTERDAM, 22 Febr. 1933 On heden gehouden veemarkt waren aanvoer prijzen als volgt: 371 vette kalveren i» u 44-56 cent, 2e kw. 34-42 cent, 3e' kw 7* —32 cent per K G., levend gewicht - 7? Nuchtere kalveren 2—6; 502 Varken* vleeschvarkens, wegende van 90—Uo Kr* 35—36 cent, zware varkens 33—34 cent' vette varkens 31—32 cent per K.G., slacht gewicht. Er waren 4 wagons geslachte run deren uit Denemarken aangevoerd. Marktoverzicht: Vette kalveren ruime aanvoer, handel slepend en prijzen aanvan. kelijk iets hooger. Nuchtere kalveren tamei lijke aanvoer, handel vlug en de prijzen con- stant. Varkens weinig aanvoer, handel gij. pend en de prijzen als Maandag. BROEK OP LANGENDIJK, 22 Febr 1933. Langendijker Groen ten veiling. 53o<vi K.G. Rood! kool les. 1.50-/ 3 60, 2e MO-/ 3.20; 145000 K.G. Gele kool 1. s. 1.20-/ 2.70, 2e s. 0.90—f 2 M- 1559^ K.G. Deensche witte kool 60 cat' 23000 K.G. Uien: gele uien 1.50 drielingen f 1.2O—f 1.30, grove tó* i i9~f 170; 4500 K.G. Bieten 0.90- 1-90; 1300 K.G. Peen 1.60—1.80, alles per 100 K.G. -,,ï2°?PiCHARW0UDE. 21 Febr- 21200 KG. Uien: Drielingen 1.20— 1.60, Uien 1.20—1.80, Grove uien 1.10—1.70; 4500 K.G. Peen 1.20- 1.90, kl. Peen 0.80; 700 K G Kroten 0.60—1.30; 191000 K G. Roode kool 1.60—3 20, doorschot 1.10—2.50; 266600 K G. Deensche witte kool en door schot 60 cent; 83500 K.G. Gele kool 1.10 2.10, doorschot 0.80—1.50, alles per 100 K.G. Doorgedraaid: 204700 K G Deen sche witte kool. WARMENHUIZEN, 21 Febr. 1933. Roo- de kool le s. 1 50—3.70, 2e s. 1.40— 2.70; Gele kool le s 1.50-/ 2.20, 2e s 1.70-/ 1.80; Witte kool le s. 60 cent; Uien 22.30; Grove uien 1.60— 1.80. Aanvoer: 79400 K.G. Roode kool; 18500 K.G. Gele kool; 38300 K.G. Witte kool; 4200 K.G. Uien. van 22 Februari 1933 OPGAVE VAN NOORDHOLLANDSCH LANDBOUWCREDIET N, V. (Ontvangen per draadlooze telefoon). Koer* van heden t»i 1 STAATSLEEN1NGEN. 5 Nederl. 1912 4 X 1917 4 1931 BANK-INSTELLINGHN. Handel Mpij. Cert. v. 1000 Koloniale Bank Ned. Ind. Handelsbank D. Reichsbank INDUSTR. OND. BINNENL Alg. Kunstzijde Unie v. Berkels Patent Calvé Delft Cert. Küchenm. Acc. Nederl. Ford P'-ilips Gloeil. Gero. Bezit Unilever INDUSTR. OND. BUITENL. Am. Smelting Anaconda Ass. Gas Electr. Bethleh. Steel Cities Service General Aviation Steel comm. Studebaker U. S. Leather Zweedsche Lucifers CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Ned. Ind. Suiker Unie Vorstenlanden Dito actions MIJNBOUW. Alg. Explor. Mij. Boeton Redjang Lebong PETROLEUM. I Dordtsche Petr125»/8 Kon. Petr. Perlak Continental Oil Shell Union RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat. Rubber Hessa Rubber Serbadjadi In tere. Rubber SCHEEPVAARTEN. HolL Amerika lijn Gem. Eig. Kon. Ned. Stoomboot Niev. Goudriaan Vorige koers Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oostkust Oude Deli Senembah AMER. SPOORWEGEN. Atcbison Topeka Southern Railw. Cert. Union Pacific Wabash Noteering per 50, 'Exdividend. tExclaim. 101 191'As 9 611/4 55v, 50'/, 1171/4 287a 17 57% 2% 100% 11 97%a 13 6% Wu '6ko 3Ufo 2 3% 3 6'/a 168% 107% 68 3b 27 00 120", 14% 105 14.7/a 78'/, 59/ia 4%6 5b 21Va 22','4 10% ll/4 2% '23/4 14 15 51% 146 15% 117% 131% 39 5% '0% 2%6 pl m. 1.30 61 5«% 50V, 28% 57% 1 ('vi 113-i 94-7, 12'/, 6 7:s 1 %-i 2'-% 3% 165j-t6 I. 67 34 120 14 105 14H-21 79 5i »/l6 4/, 551/4 22 22 16 l8/l6 3 11 14H% 1 V, 117 131 3% 5% pl.m. 1.46 28.1/4 1101-2; 93r 12% pl.m. 2.U0 1107,-1 9' 61 -8/io l-8/i6- pl.m. 2.16 61 6, -®/i* 165'/,-6 16 s/4-6 - 140J-11 1407,.1 <%6 54| 51 4f-%6 54* 501/4 547, PROLONGATIE Vorige koers 1 pCt. Heden 1 pCt. WISSELUu.-.KSF.N AMS, RDAM. NIET OFFICIEEL Londen Berlijn Parijs Brussel (Belga) Bazel Weenen p. Sch. 100 Kopenhagen Stockholm Oele 1 New-York t Italië m. Vorige Koers op koers heden 2 uar e.527, 8.447, 59 22 59-.1. 9.757, 34,73 34 727, 48 22 4818 38 00 37.tO 45 00 45 00 49 65 43 40 2 2.471/4 12.06 1266

Alkmaarsche Courant | 1933 | | pagina 8