Agenda Amsiecdamscfte Jieucs ■is1'' pl.m. 1.30 pl.m. 1.45 pl.m. 2.00 pl.m. 2.16 IÈ>7H 1131/4-i &9/a 27i Ï3i/s-i Ï3Vs-J 131/u-i 581/4- 51/s 45/8 57*ri 46/8 563/4-7 Bioscopen. Victoria-theater tot en met Donderdag el- ken avond half 8 hoofdnummer Een nacht in Sebastopol (rom.), hoofdrol George Ban- croft. Toegang boven 18 jaar. Bioscoop Harmonie, hedenavond om half 8, hoofdnummer De kleine zwerfster (rom.), hoofdrollen Dolly Haass, Carl Ludwig Diehl. Toegang voor alle leeftijden. A. B. T., tot en met Donderdag eiken avond half 8 hoofdnummer: De radio patrouille (sens.), hoofdrollen Robert Arm- strong en Lila Lee. Toegang boven 14 jaar. Cinema Americain tot en met Donderdag eiken avond half 8, hoofdnummer Een nacht zonder pauze (hum.), hoofdrollen Siegfried Arno en Ida Wüst. Toegang boven 18 jaar. Stedelijk Museum, ingang Br eedstraat, eiken werkdag van 9 tot 12 en van half 2 tot half 4 geopend; Za terdags van 9 tot 1 uur; Zondags gesloten. Natuur-historisch museum, Laat 35, geopend Zaterdags van 2 tot 5 uur Woensdag 8 Maart. 8 uur, 't Gulden Vlies, tooneeluitvoering „Friso". 8 uur, dancing Harmonie, Nutsavond, voordrachten Paul Collin en Henk Stuurop. 7 uur, zaal Rus te Heerhugowaard, rede mr. P. J. Oud over Landbouw en politiek. Donderdag 9 Maart. 8 uur, Bioscoop Harmonie, voor de volks universiteit, vertooning Philips Radiofilm en andere. Vrijdag 10 Maart. 8 uur, De rustende Jager te Bergen, rede C. Thomassen over „Vandaag en morgen" voor de afd. s. d. a. p. Zaterdag 11 Maart. 2 uur n.m., 't Gulden Vlies, opvoering Zang- en dansspel Bruintje Beer, door het Ned. Tooneel voor kinderen. Zondag 12 Maart. 2 uur, 't Gulden Vlies, demonstratieve protestvergadering; vier sprekers. 8 uur, Harmonie, uitvoering „Erlkönigs Tochter" door De Stem des Volks. swasticavlag op het oude raadhuis en eenige andere gebouwen geheschen. Te Kassei zijn op de openbare gebou wen de nationale vlaggen geheschen. De SA heeft het soc.-dem. vakvereenigingshuis tijde lijk bezet, er de swasticavlag geheschen en vanuit de ram strooibiljetten verspreid. Van het balcon af werd de menigte toegesproken. Ten slotte werd een afntal aanplakbiljetten, drukwerken en een portret van Scheidsmann op den Martinsplatz verbrand. Daar het in den loop van den avor.d op verschillende plaatsen tot samenscholingen kwam, moest de Schupo ingrijpen en straten ontruimen.- Vakvereenigingshuis te Goslar bezet. Gistermiddag hebben SA en SS-troepen uit Vienenburg en omgeving het vakvereeni gingshuis te Goslar bezet. De roode vlag werd neergehaald en vervangen door de swasticavlag. Van het raadhuis werd de zwart-rood-gouden vlag neergehaald, waar na deze, tezamen met de roode vlag verbrand werd. Hierop werd de swasticavlag door soc -dem. weer van het vakvereenigingshuis verwijderd en eveneens op straat verbrand. De SA bezette het vakvereenigingshuis op nieuw, waarna wederom een swasticavlag werd geheschen. De politie zette toen de straat af. Tegen den avond werd van het vakvereenigingshuis ten tweeden male de swasticavlag neergehaald. Toen de nat.-soc. hierop van een naburig stuk grond bij het vakvereenigingshuis trachten te komen, wer den zij met verscheidene schoten ontvangen De politie ondersteund door hulppolitie is den toestand meester. De rust in de stad is weergekeerd. Ongeregeldheden te Dusseldorp. De politie te Dusseldorp deelt mede, dat het Dinsdagmiddag tegen Jrie uur bij de be grafenisplechtigheid van den SA-leider Hot- mann in de Loretostrrsse tot een schietpartij is gekomen. In de buurt van de Martin-kerk werd van de daken en uit vensters van enkele huizen op de begrafenisstoet gescnoten. De politie beantwoordde het vuur en herstelde de orde. Een persoon wera gedood, zes anderen min of meer ernstig gewond, 50 personen zijn ge arresteerd. Tegen de communisten. Naar de „Völkische Beobachter" meldt, duiken steeds weer nieuwe communistische vlugschriften op. Op bevel van minister Goering werden thans alle drukkerijen en uitgeverijen, die aan de communistische partij everen of gele verd hebben zonder pardon gesloten. Het in beslag genomen materiaal ligt in groeiende stapels in het politiepresidium. Wederom is heden veel communistisch propagandamate riaal in beslag genomen, terwijl tevens een aantal schrijfmachines en cyclostyles het zelfde lot ondergingen. In Anhalt geen sociaal-democra tische ambtenaren- De landdag van Anhatt is gister bijeen gekomen. Communisten werden niet tot de tribunes toegelaten. Zij die de vergadering mochten bijwonen, werden op wapens ge fouilleerd, evenals de persvertegenwoordi gers. De landdag heeft een voorstel der NSDAP aangenomen, volgens hetwelk staatsambtenaren en -beambten in de toe komst geen lid meer van de SPD mogen zijn De nationaal-socialisten hebben verder voorgesteld, dat de staa'sautoriteiten ver plicht zullen zijn in het vervolg hun inkoopen niet meer mogen doen in warenhuizen, coöpe ratieve vereenigingen en eenheidsprijzenwin- iels. De uitgaven moeten veeleer worden ge daan bij de goede, oude, christelijke midden standers. Aftreden cfcr regeering van Schaumburg-Llppe- De regeering van Schaumbiftg-Lippe is afgetreden met het oog op de veranderde po litieke machtsverhoudingen. De landcag zal zoo spoedig mogelijk bijeenkomen om te be slissen over ontbinding van den landdag en nieuwe verkiezingen. Stad. en Om MELKWAGEN OMGEVALLEN. Hedenmorgen bevond de melkrijder van der Molen zich met zijn melkwagen op de Kooltuin ter hoogte van de Spanjaardstraat, waar hij met zijn wagen wilde omkeeren. Dit mislukte echter. Het paard begon te springen, een spoorstok knapte af en van der Molen kwam onder den wagen te liggen, waar hij echter zonder letsel te hebben bekomen onder vandaan werd gehaald. Er vielen nog eenige melkflesschen kapot, maar verder liep het ongeval tamelijk goed af. DE VOLKSUNIVERSITEIT EN ESPERANTO. Als onderdeel van het zeer gevarieerd filmprogramma dat morgenavond door de Volksuniversiteit voor Alkmaar en Omstre ken gegeven wordt, zal een film over Keulen en omstreken vertoond worden, waarvan de teksten in de wereldtaal Esperanto gesteld zijn. Het is de eerste maal dat men in Alk maar een Esperanto-film kan zien. Vele jaarbeurzen, Vereenigingen voor Vreemde lingenverkeer en gemeentebesturen publi- ceeren hun drukwerk in Esperanto; het Keulsche gemeentebestuur heeft bovendien deze film met Esperanto-teksten laten ver vaardigen, waarvan copieën thans in 22 ver schillende landen vertoond worden. Wel een bewijs dat ook op gebied van vreemdelingen verkeer het nut van de internationale taal Esperanto wordt ingezien. TE WATER GEVALLEN. Op het Ropjeskuil is gisternamiddag de 8-jarige Jan Blokland te water gevallen De jongen verdween geheel onder water en dreef naar het midden toen bakker Van der Pol te water sprong. Het gelukte hem den jongen ongedeerd op het droge te brengen. BRUINTJE BEER. Men schrijft ons: De door de heeren J. A. Leerink en H. v. Wijk, redacteuren van 't A'g. Handelsblad, vervaardigde „Bruintje Beer-Serie" welke serie dag aan dag in de Kinderrubriek van genoemd dagblad was opgenomen, heeft bij de jeugd een geweldig onthaal genoten. Het succes van deze serie was zoo groot, dat het zelfs voor 't tooneel omgewerkt werd. Door het Nederlandsch Tooneel voor Kin deren (directie Theo van Vliet Co.) wordt dit fantastisch zang- en dansspel ten too- neele gebracht en op een dusdanige wijze dat o.a. in Carré te Amsterdam de voorstelling tot viermaal toe herhaald kon worden. Bij ons bezoek in Amersfoort troffen wij een uitverkochte zaal. Wel een bewijs dat de jeugd het gebodene apprecieert. A.s. Zaterdag om 2 uur komt „Bruintje Beer" persoonlijk met zijn verdere „artisten" in 't Gulden Vlies. Laat 't dan even vol wor den als elders. INSCHRIJVINGEN HANDELS REGISTER. .1 de week van 28 Februari tot met 6 Maart 1933 werden in het handelsregister te Alkmaar o.m. de volgende opgaven inge schreven: Nieuwe zaken: W. C. v. d. Hoek. agentuur en commissie handel „Mercurius', Westgracht 52, Den Helder. H. de Boer, winkelier in kruidenierswaren, boter, melk en kaas, Hector Treubstraat 32. Den Helder. Agentuur en commissiehandel Bankert, agentuur en commissiehandel, grossierderij in kramerijen en galanterieën, Fnidsen 95, Alkmaar. Handelsonderneming Bos, Druivenlaan 36 boven, Alkmaar, grossierderij in suikerwer ken. J. P. Horst, timmerman en winkel in huis- vlij tartikelen, Korte Nieuwesloot 4, Alkmaar. „Sigarenmagazijn Houttil 62", Houttil 62, Alkmaar. Wijzigingen J. Koopman, lunchroom, Langestraat 105, Alkmaar, zaak overgenomen. J. M. Schneiders, bakkerij, Tuitjehorn H 23, Harenkarspel. Zaak overgenomen. Gebr. Kuiper, vrachtschippers, Middenweg A 162, Limmen. Zaak overgenomen. Fa. M. A. Grunwald en Zoon. Kanaalweg 75, Den Helder. Benoemd tot procuratiehou der: C. H. Wols. N.V. Alkmaarsche Radio Distributie-onder neming, Alkmaar. Zaak verplaatst naar Zaandam. Opheffingen Fa. Frecf Jansen Jz. en Co., sigarenfa briek, Ged. Nieuwesloot 98—101, Alkmaar. A. Prins, rijwielhandel, Heerenstraat E 126, Schagen. LOONREGELING SCHOOL- SCHOONMAAKSTER VONDELSCHOOL. B. en W. schrijven in bijlage No. 31: Wij hebben, in verband met het opheffen van de gemeenteschool nr. 4 en het inge- bruiknemen van de Vondelschool, de school- schoonmaakster van eerstgenoemde school belast met het schoonhouden van de Vondel school en intusschen de commissie van over leg voor de werklieden gehoord over het loon, dat thans aan haar zou moeten worden toe gekend. Genoemde commissie adviseert ons, blij kens haar voor Uwe Vergadering ter inzage gelegd advies dd. 30 Januari j.1., het loon van de schoolschoon maakster der Vondel school, na aftrek van de ingevolge raads- beslut van 28 April 1932, nr. 3, vastgestelde korting, te bepalen op 22 per week. Dit komt overeen met een bruto-loon van 22.40 per week. Wij zouden er de voor keur aan geven, overeenkomstig het tot dus ver gevolgde systeem een minimum en een maximumloon voor deze betrekking te bepa len. Het minimum zou dan kunnen worden vastgesteld op 18.40 en het maximum op 22.40 per week. De tegenwoordige school schoonmaakster zal het max:mum loon ge nieten. B. en W. stellen den Raad voor te beslui ten vast te stellen de navolgende verorde ning, regelende de loonen van het vaste per soneel, belast met het schoonhouden der openbare lagere scholen. In artikel 1 der verordening, regelende de loonen van het vaste personeel, belast met het schoonhouden der openbare lagere scho len (gemeenteblad nr. 776, laatstelijk gewij zigd bij verordening gemeenteblad nr. 921) wordt in de plaats „voor de 4e Gemeente school 13.90" gelezen „voor de Vondel school 18.40". Artikel II. I Deze verordening wordt geacht te zijn in werking getreden op 1 Augustus 1932. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen en motorrijtui gen en andere voertuigen te 18,30 uur licht op- GEMEENTELIJK BUREAU VOOR SOCIALE ZAKEN. Districts-Arbeidsbeurs. Tel. 838. Geopend voor werknemers van 912 uur. Voor werkgevers van 912 uur en van 25 uur. Bemiddeling voor vrouwelijk personeel dagelijks van 25 uur. (uitgezonderd 's Za terdags) en op Maandag en Donderdag avond van 7—8 uur. De Directeur van bovengenoemd Bureau maakt bekend, dat heden staan ingeschreven: Groep Bouwvakken: 1 bouwkundige, 1 wa terbouwkundige, 1 bouwkundig opzichter, 3 opz. teekenaars, 3 glas in loodzetters, 10 be tonwerkers, 1 stuc. opperman, 2 steenhou wers, 1 steenbikker, 10 voegers, 11 stuca- doors. 25 opperlieden, 74 timmerlieden, 54 schilders, 40 metselaars, 90 grondwerkers Groep Metaalnijverheid: 6 vuurwerkers. 5 wagenmakers, 2 instrumentmakers, 3 kern- makers, 1 electro-technicus, 1 radio-monteur, 2 voorslaanders, 3 constructie werkers, 1 tandtechniker, 3 mach. teekenaars, 1 metaal- schaver, 2 metaalslijpers, 1 fitter, 2 rijwiel herstellers, 3 lijnwerkers, 1 operateur, 1 zandvormer, 1 zandbereider, 5 carosseriebou- wers, 10 smeden, 4 plaatwerkers, 1 fraiser, 3 scheepsbouwers, 5 ketelmakers, 2 blikwer- kers, 11 stokers, 1 scheepstimmerman, 2 scheepsteekenaars, 3 autogenelasschers, 1 metaalvijler, 10 klinkers, 17 bankwerkers, 10 electriciëns, 5 monteurs, 12 loodgieters, 6 machinisten, 7 metaalraaiers. Groep Voedings- en Genotmiddelen: 15 bakkers, 2 slagers, 2 koks, 1 botermaker, 1 suikerwerker, 3 sigarensorsteerder, 2 sigaren- kistjesplakker, 3 tabaksbewerkers, 1 tabaks stripper, 1 ringster, 43 sigarenmakers. Overige groepen23 pakhuisknechts, 5 in- casseeders, 5 mach. houtbewerkers, 6 letter zetters, 2 mach. zetters, 2 borstelmakers, 13 meubelmakers, 2 kistenmakers, 1 kalkbran der, 8 boerenarbeiders, 8 beh. stoffeerders, 1 schoenmaker, 11 vertegenwoordigers, 11 kan toorbedienden, 14 tuinlieden, 4 bloemmisten, 1 rietwerker, 3 drukkers, 3 kappers, 4 kleer- makes, 1 kellner, 2 winkelbedienden, 3 zak- kenstoppers, 5 boekbinders, 3 chem.-reini gers, 1 chem.-perser, 5 koetsiers, 28 chauf feurs, 9 magazijnbedienden, 1 carosseriebe kleeder, 40 transport-arbeiders, 260 losse arbeiders. Gedeeltelijk werkloos: metaalindustrie 50, sigarenindustrie 23, overige beroepen 8. Jeugdige personen in, diverse beroepen37 Geplaatst: 22 werkzoekenden. De Directeur van het Gem. Bureau voor Sociale Zaken, ED. VAN DEN HEUVEL OPENBARE i LEESZAAL EN BIBLIOTHEEK, LANGESTRAAT 85 Uitleening uitsluitend aan leden. Minimum contributie 2 per jaar. Nieuwe aanwinsten. Wetenschappelijke werken. 110 V 71 Vloemans, A Menschen als goden. 240 L 11 LabbertonMien. Zondag; een boek voor den Zondagmorgen in het gezinsleven. 280 K 56 Knappert, L. Het ontstaan en de vestiging van het protestantisme in de Nederlanden. 343 K 99 Kwarteeuw. De eerste, der kin derwetten; 1 Dec. 1905—'30. 343 H 20 Hamei, O. A. van. Inleiding tot de studie van het Nederl au asche strafrecht 4e druk 1922. 370 B 70 Bolt, J, H. Hei conflict in jeugd en samenleving. 391 V 56 Veth, C. De mode in de carica- tuur. 392 V 31 Ven, D. J. van der. Van vrijen en trouwen op 't boerenland. 398 C 34 Cool, Tine. Bloemen-mythen en legenden. 410 B 90 Bruggen, Carry van. Heden- daagsch fetischisme. 530 S 67 Sluiter, C. H. Bouw en wezen der materie. 656 U 35 Uges, J. B. „Klaar achter?" 720 B 79 Bouwkunst. Moderne, in Neder land. Dl. 11. Gebouwen voor techni sche doeleinden. Dl. 13. Scholen. Dl. 15. Kerken. 910.8 W 69 Wilkins, 11. Onder het ijs naar de Noordpool; (de Wil- kins-Ellsworth duikbootexpe ditie). 914.1 L77.9 Loosjes, A. Friesland (en) Groningen in beeld. Een antwoord op „Wordend huwelijkV. 176 D 10 Daalder, D. L. Driehoekhuwelij ken en vrije verlovingen? 176 P 78 Pothuis Smit, C. en S- J. Pot huis. Zoo kan het huwelijk worden. Tooneel en film. 792 F 28 Firner, IV. Wir und das Theater 770 H 85 Hoyer, Th. B. F. Russische filmkunst. Bridge. 794 G 64 Ooudsmit, f. W. Het moderne bieden bij contract-bridge, 794 T 33 Tienhoven, A. B. van. Hoe leer ik contract bridge? REORGANISATIE VAN HET LAGER ONDERWIJS. De wetswijziging waarbij bepaald is, dat op de lagere scholen slechts die leerlingen mogen worden toegelaten die den leeftijd van 6 jaar bereikt hebben; dat de boventalli ge leerkrachten geheel voor rekening van de gemeente komen en dat het aantal leerlingen per klas 40 moet bedragen treedt bij den aanvang van den nieuwen cursus in wer king. Krachtens de geboortecijfers staat vast, dat slechts voor een viertal oipenbare lagere scholen een voldoend aantal leerlingen met Augustus den nieuwen cursus zullen volgen. In Alkmaar zijn er acht openbare lagere scholen, zoodat er eenige eerste klassen moe ten worden opgeheven en bovendien een aan tal boventallige leerkrachten moeten worden ontslagen. In de gisteravond gehouden vergadering van de commissie van bijstand voor onder wijszaken deelde de burgemeester mede, dat een oplossing gezocht moet worden, die voor het onderwijs het min9t schadelijk is Aan de commissie van toezicht op het L. O., de afd. van het Ned. Onderwijzers Genootschap en de afd. van den Bond van Ned. Onderwij zers is mededeeling van den toestand gedaan en gevraagd welke oplossing zij in het be lang van het onderwijs achten. Door aanneming van een amendement op de wet is de situatie zoo, dat bij opheffing van de boventallige leerkrachten, de bijzon dere scholen nog gedurende twee jaar het recht hebben van de gemeente de betaling te vorderen van de salarissen voor de bovental lige leerkrachten. Algemeen werd dit een onbehoorlijke be voordeeling van het bijzonder onderwijs ge oordeeld en de burgemeester zegde toe be sprekingen met de'bijzondere schoolbesturen hierover te openen. Gezien den geest die er bij de Alkmaarsche bijzondere schoolbesturen heerscht, mag verwacht worden, dat ook zij rekening willen houden met het redelijk belang van de ge meente. Algemeen werd erkend, dat de financieele toestand van Alkmaar van dien aard is, dat de gemeente onmogelijk de boventallige leer krachten kan blijven betalen. Dat groote moeilijkheden hierbij moeten worden opgelost staat wel vast, aangezien er scholen zijn waarin het onmogelijk is om 40 leerlingen in één leslokaal te plaatsen. De mogelijkheid bestaat om de moeilijk- iQeedtecidit naar waarnemingen, verricht in den mor»*» van 8 Maart. Medegedeeld door het Kon. Nederl M»* Instituut te De Bildt. Hoogste barometerstand 779.7 mM Helsingfors. ,e Laagste barometerstand 743.7 mM Vest Manör. ®M' te Verwachting, geldig tot den avond van o Maart: Zwakke veranderlijke wind; neveliir licht of half bewolkt; droog weer 1LJ?1 verandering in temperatuur, des 'ochtena! temperatuur om het vriespunt. QS Weeroverzicht De stijging van den luchtdruk in hef heele etmaal aan. In de beide gebied» hoogen luchtdruk in Finland en w! steeg de luchtdruk tot boven 775, in Noordoosten zelfs tot 780 mM Op d» Oceaan ligt een uitgestrekt depressiegeBied met minima beneden 730 mM. ten Westen van IJsland en op 48 gr. N. B en 38 gr W. L. Waar de nacht helder was, daalde de temperatuur hier en daar zelfs tot even on der het vriespunt en vormde zich bij de heer- schende zwakke winden mist. In Finland en in Zweden werd de vorst iets minder streng. Op het vasteland en in Scandinavië zijn de barometers nog stijgende, bij IJsland en in het Westen van Ierland echter dalende. Ter wijl dus in het Westen de strooming uit Zuid tot Zuidwest aanhoudt, zullen de win den op het vasteland uiteenloopend en zwak blijven en het weer nevelig en overdag zon nig. heden voor een deel op te lossen, door de 7e klassen aan verschillende scholen samen te voegen, doch daarnaast zal het ook wel moe ten komen tot de opheffing van één der open bare scholen. van 8 Maart 1933 ONGAVE VAN NOORDHOLLANDSCH LANDBOUWCREDIET N. V (Ontvangen per draadlooze telefoon). 1000. STAATSLEENINGEN. 5 Nederl. 1912 ilA 1917 4 1931 BANKINSTELLINGEN. Handel Mpij. Cert. v. Koloniale Bank Ned Ind. Handelsbank D. Reichsbank INDUSTR. OND. B1NNENL. Alg Kunstzijde Unie v. Berkels Patent Calvé Delft Cert. Küchenm Acc. Nederl. Ford P ilips Gloeil. Gem. Bezit Unilever INDUSTR. OND. BUITENL. Am Smelting Anaconda Ass Gas Electr. Bethleh Steel Cities Serv>e General Aviation Steel comm. Studebaker U. S. Leather Zweedsche Lucifers CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Ned. Ind. Suiker Unie Vorstenlanden Dito actions MIJNBOUW. Alg. Explor. Mij. Boeton Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr, s Kon. Petr. 4 Perlak Continental Oil Shell Union RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat, Rubber Hessa Robber Serbadjadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. HolL Amerika lijn •i Gem Eig. Kon. Ned. Stoomboot Niev. Goudriaan Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oostkust Oude Deli Senembah AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka Southern Railw. Cert. Union Pacific Wabash Noteering per 50, 'Exdividend. JExclaim. Vorige koers 100 97 63Vs 6t 55 117l/4 30'/, 157, 61 ni,/l* 11*1/8 1U4»/S 12% 7ie l9/i6 12'/i6 27, 3% 27% 2i/s 2»/f 6% 189 427, ^9 CO Koers van heden t<-s 1.4 13 10974 130 1495/8 8 1/8 5% 4'/is 58»/4 215/4 2s I68/4 1 2»/4 20/4 127, 14 53 157 uv, 1337, 13-!/4 40 5 727, 1% 637, 06 55 6374 628/4-3 303/, - to 1127, 115-3/, i02-7, lol-/ ~13/4 llo-l 1137,-4 lcO L/$"l 1008/4 13 c 12-3% 27f 3/, 31/8 26/$ - 183.3 122 76-8 43 18 Va 4 182»/, 180-28/, 13 mm - 136 8/4 82 5*/m 46/8-7i 22 23 16 145-3j "Vis 1441-54 1441-5) 81 563/4-1 13 2 - 53-7, 52 1547, 147, 129 136-5 153 124 125 39 i»/4 - PROLONGATIE Vorige koers 1| pCt Heden 14 pCL WISSELKOERSEN AMSTERDAM. NIET OFFICIEEL Londen Berlijn t Parijs I i i Brussel (Belga) Bazel Weenen p. Sch. 100 Kopenhagen Stockholm Oslo New-York IUlit i t i> li* III I III III i Vorige Koers op koers heden - uur 872 8.60 58 80 58:90 9.81 9.78 34,80 34.75 48.20 48.10 12,00 12.64

Alkmaarsche Courant | 1933 | | pagina 2