AmstmUunsche IBerns CASTRICUM. EGMOND AAN DEN HOEF. BOVENKARSPEL. TEXEL. BERGEN. BEVERWIJK. SI OOMVAARTLIJNEN. Kon. Ned. Stoonib. Maatschappij, Kon. Holl. Lloyd. DE POSTVLUCHTEN OP INDIE. POLITIEVOETBAL-NIEUWS Alkmaar aideelingkampioen! Na den wedstrijd. Een korte terugblik. slechts over een zeer klein corps be schikken kon. Dit jaar werd opnieuw met vollen Wat komea gaat. iets van Vrijdag 17 Maart 1933 OPGAVE VAN NOGRDHOLLANDSCH LANDBOUWCREDIET N. V. 8.55»/® Woensdagavond had de jaarvergadering plaats van bovenstaande vereeniging onder leiding van den heer v. Lunen. De secretaris, de heer Spaansen wees in zijn jaarverslagen op het groote nut van de commissarissen. Dank werd gebracht voor hun belangeloos Werk, terwijl geconstateerd mag wonden dat de contributie regelmatig binnenkomt. Uit het financieel rapport nemen we de volgende cijfers: Saldo 1931 663.18, reservefonds 783.18. Saldo 1932 872.42 en reservefonds 932.42, waarbij de kleeding van de dragers slechts is getaxeerd op 60 In het verslagjaar werden 16 maal voor leden diensten verricht en 6 maal voor niet- leden. Nog weid gewezen in het jaarverslag op de zeer lage contributie waarvoor wordt ge geven een behoorlijke begrafenis, twee H. i'Missen, zoodat naast het stoffelijke ook ge zorgd wordt voor de zielerust van den over ledene. De kosten van een begrafenis komt het bestuur dan ook te staan op 37. Nadat bovenstaande stukken waren voor gelezen, bracht den voorzitter den secretaris- penningmeester een woord van dank. Bij de bestuursverkiezing werd het bestuurslid de heer de Vries herkozen. Besloten werd na eenige bespreking om personen boven 60 jaar niet meer als lid aan te nemen. De financieeie zorgen zijn daar voor zoo groot dat hoe hoog men ook de entreekosten maakt nooit een sluitende bere kening voor de vereeniging is te maken. Bij de rondvraag werd besproken de dienst voor leden al eerder te veileenen dan den leeftijd dat de kinderen de plechtige H. Communie hebben gedaan. Besloten werd dat het bestuur in voor komende gevallen zal handelen naar bevin ding. Hierna sluiting. Het gedeelte Heerenweg in de kom van het dorp wordt weer met boomen beplant. Donderdagmorgen werd een rij mooie lindenboompjes geplant door de kinderen van de O.L. school alhier. De burgemeester en wethouder Dekker waren hierbij tegen woordig. De andere rij zal worden geplant door kinderen van de r.k. school. De bloembollenveilingsver. „Westfries- fand" heeft haar laatste veiling gehouden van gladiolenplantgoed. Er was goede be langstelling. Woensdagavond hield Ir. Muntinga uit Schagen voor de afd. Texel van 't Nut v 't Algemeen een lezing over Rusland. Nadat spr. door den voorzitter, ds. Vis, was ingeleid, faf hij een beschrijving over een excursie oor spr. met oud-studiemakkers gemaakt. Op onderhoudende wijze gaf hij een over zicht van zijn bezoek aan Moskou, Rostof en Kief. Gewezen werd op de gedrukte stem ming, die reeds bij 't binnenkomen van dit enorm rijk de bezoekers overvalt, de groote armoede en soberheid in de kleeding der be woners, die allen een even somber uitzicht hebben en van wie men slechts zelden een gullen lach verneemt, doch 't meest treft den Bezoeker het groot aantal militairen, dat men overal aantreft, de militaire opvoeding, die men de jeugd, zoowel meisjes als jongens, geeft. Als landbouwingenieur bezocht spreker reusachtige staatslandbouw- en pluimveebe- drijven. Het landbouwbedrijf, dat het gezel schap bezocht, was niet minder dan 116000 H.A. groot en werd bewoond door 10.000 personen. Ook werd een reusachtig staats- machinebedrijf bezichtigd, dat 180 H.A. groot was en waarop 17000 arbeiders werk zaam waren. Op boeiende wijze wist spr. zijn toehoorders, verduidelijkt door lichtbeelden van ter plaatse genomen foto's, de reis als 't ware mee te doen maken. Men gevoelde de opluchting mede, die de heer Muntinga ge voeld moet hebben, toen de grenzen van Rus land weer overschreden waren. 't Was een mooie avond. De heer A. v. d. Grijn, brievenbesteller te De Cocksdorp, is in dezelfde functie benoemd te Middenmeer (Wieringermeer), terwijl zijn echtgenoote als hulpkantoorhoudster aldaar is aangesteld. Gevonden voorwerpen: Een zak doek, waarin een geldstuk geknoopt, een nik kelen broche, een portemonnaie met eenige centen, een damesportemonnaie met eenig geld, een portemonnaie met eenig geld, een zakmes met kettingring, een padvindersporte- monnaie met eenige centen een portemonnaie met eenige guldens, een duimstok, een mesje, een collier van kralen, een lederen zakmes étui, een bruine nappa handschoen, een cein tuur van metalen plaatjes. Verder is komen aanloopen een basterd herdershond (teef). Bloembollencultuur. De bijeenkomst, welke onze bloembollen cultuur in 't Hotel Ter Burg belegd had, droeg een eenigszins feestelijk karakter. De heer J. Meijer Gz. had dien dag 30 jaar on afgebroken zitting in het bestuur ghliad, de laatste jaren als secretaris. Ter bestuurstafel werd hij ook namens del eden gecomplimen teerd en een toffelijk blijk van aandenken werd hem geschonken. Ook de Beverwijksche afd. van het Holl. Bloemb.kw. Genootsch., waarin de jubilaris vele jaren zitting in het bestuur heeft, bleef niet achterwege. Onder bijvoeging van een schrijven dat getuigde van hoogachtig en waardeering, werd hem een bloemenhulde ge bracht. Het saneeringsplan kon niet de goedkeu ring der aanwezige leden verwerven. De financiën sloten met een batig saldo. Als afgevaardigden werden voor de Maandag in Haarlem te houden algem. ver gadering benoemd de heeren D. Koster en J. Meijer Gz. Het periodiek aftredend bestuurslid, de heer P. Koster, zag zijn mandaat hernieuwd Daarna bleven de aanwezigen nog enkele uurtje onder gezelligen kout bijeen. Uitsluitend verkrijgbaar in de oranje-bandbuisjes van 30 tabl. 70 ets. «n oranjezakjes van 2 tabl. 10 ets. Als een bewijs van waardevermindering van vaste goederen diene dat vandaag ten overstaan van notaris Bremmers huis en bollenschuur met teelgrond te samen groot pl.m. 1 A H.A. verkocht is vooi de som van 14812. Kooper was de heer A. Goemans te Beverwijk. In 1922 gaf de vorige eigenaar, de heer J. L. M. v. d. Wijst Hz. voor 't geheel 22000. JDucgedijke Siaad. HENSBROEK (Febr.) Geboren: Jacobus z. van J. Brandhoff en M. Brink. Johan z. van Th. Loos en C. Kos. Getrouwd: Pieter Cornelis Broekmeijer te Haarlem en Aafje Bas. Overleden: Hillegond Blaauw, echtg. van G. den Das, 39 j. Klaas Rijnders, echtgenoot van T. Wit, 67 j. Levenloos aangegeven kind van K. Sijm en C. Koeman. UITSLAG VERKOOPING te Oudkarspel van huis en huis met boet en 9 perceelen bouwland, behoorende tot de na latenschap van den heer Germent Hart. la. huis, kooper P. Berkhout 2275; lb. boet, kooper O. Bakker 1520 2. huis, koo per P. Blom 1635; 12. 2/8 ged. huis, koo lter Jb. Kroon Cz. 3601124 snees in de Kaag Abr. Hart 45 per snees; 3. 54 snees Kobusgroet, Gebr. Rutsen, 40.155 per sn.; 4. 28 snees Kortsloot, K. Jongert, 32.20 per snees, 5. 22 snees Winterweg, idem, idem; 6. 16 snees Paaschweide, idem, idem; 7. 30 snees Potendel, idem, idem8. 22 snees Kerk- meer, P. Beers, 21 per snees, 8b. 23 snees Kerkmeer, P. Beers, 22 per snees; 8c 25 snees Kerkmeer, A. Mooij, 19 per snees; 9. 26 snees de Zeeman, A. Mooij, 19 per snees; 10. 108 snees Diepsmeer, J. Comman deur, 23.60 per snees. jMgzaondm Stukken (Buiten verantwoordelijkheid van de Redactie. De opname in de rubriek, bewijst geenszins dat de redactie er mede instemt DE ACTIE TEGEN HET BESTUUR DER NEUTRALE SCHOOLVEREENIGING Mijnheer de Radecteur, Beleefd verzoek ik opname van 't onder, staande, dat als antwoord moge dienen op 't ingezondene van „een oud-schoolmeester", op 16 Maart j.1. Ik zou aan den schrijver van dit stuk de vraag willen stellen: „Hebt U wel gedacht aan de persoonlijkheid van den onderwijzer en aan die van het kind? Hangt van deze beide kwesties eigenlijk niet het heele wel slagen van 't onderwijs af? Zou een onderwijzer nog niet weten, dat, ook op een 6-mansschool de zelfstandigheid in het werken der leerlingen betracht moet worden? Kan claarom die zelfstandigheid alleen maar beoefend worden op een 2- of 3- mansschool? Neen, het lijkt mij paedagogischer, dat er nog tijd overschiete, om zich speciaal eens met de „zwakkeren" bezig te houden; waal die moeten toch ook mee, als 't kan. Mocht er dan nog tijd over zijn, dan kan de onderwij zer dien nog altijd besteden aan b.v. het voor bereiden van volgende lessen. Nogmaals, het hangt van de persoonlijk heid van den onderwijzer af, of hij zijn taak juist weet te verrichten. Een goed onderwij zer is nooit verlegen met zijn tijd. Nu is mijn vraag deze: Schiet er op een 2- of 3-mansschool tijd over, om zich in de indi vidualiteit van het kind te verdiepen? Dit be twijfel ik ten zeerste. De bewering, dat de eenswillendheid on der het personeel aan een „kleine" school beter zal zijn dan die aa neen „groote", staai m.i. op losse gronden, 't Omgekeerde kan evengoed waar zijn. Het idee van dezen oud-schoolmeester, dat een hoofd beter het werk van 2 medewerkers kan „overzien" dan dat van 5, lijkt me wat verouderd. Bovendien zal toch ook het werk aan beide scholen niet veel uiteenloopen. Met dank voor plaatsing, Hoogachtend, J. NIEBOER, onderwijzer. Jiimst m Wetenschap GROOTE COLLECTIE ONDER DEN HAMER. Bij den Berlijnschen kunsthandelaar Ru- dolf Lepke zal op 21 Maart a.s. in veiling komen de groote schilderijencollectie van A W. Sjoestrand te Stockholm. Tot deze collec tie behoort een zeer groot aantal doeken van Nederlandsche meesters, o.a. een oude-man- nen-kop van Rubens, welke volgens Willem van Bode door Rubens op middelbaren leef tijd is geschilderd, voorts een karakteristieke mannenkop van Van Dyck, werden van Adriaan Brouwer, van Teniers, v. Ostade, Molenaar en Wouwermann. Behalve deze schilderijen zullen in veiling komen eenige kunstvoorwerpen uit den Re- nassance tijd, brouswerken en porselein, zoo mede Vlaamscht wandtapijten, Gotische houtfiguren en andere kostbare voorwerpen ^Jie&pstiidwiQjen Van Rensselaer (uitr.) 15 Maart v. Dover. Hermes 16 Maart v Patra» n. Calamata. Nereus 16 Maart v. Dauzig te Stettin. Oberon 16 Maart v Torrevieja te Gandia. Triton 16 Maart v. Constanza n. Istanbul. Agamemnon 14 Maart v Belize n. P. Cortes. Berenice 15 Maart v Catania n. Messina. Boskoop (thuisr.) 14 Maart v. Antofagasta n. Mollendo. Fauna 15 Maart v Barcelona n. Palermo. Haarlem (thuisr.) i5 Maart v. Liverpool n. Mars 15 Maart v. Vigo n. Lissabon- Rhea 15 Maart v Genua n. Alexandrië. Tiberius 15 Maart v. Hamb. n. Amsterdam. Triton 14 Maart v. Varna te Constanza. HollandAmerika Liln. Dinteldijk, Rott. n. Vancouver; 14 Maart v. Victoria (B.C.). Lochgoil, Vanc./Rott., 14 Maart te Panama. Statendam (toeristenvaart) 16 Maart te Cataro. Holland Australië-Lijn. Grootekerk (thuisr.) 16 Maart te Bremen. Stoomvaart-Mij. Nederland. Marnix van St. Aldegonde (uitr.) 16 Maart te Genua. Poelau Tello 15 Maart v. Hamb. n. Bremen. Talisse 16 Maart v. Bat. 1. v. Londen, te Amst. Johan de Witt (uitr.) 15 Maart v. Belawan. Poelau Laut (thuisr.) 14 Maart v. Singa pore. Zaanland (uitr.) 15 Maart v. Montevideo. Flandria (uitr.) 16 Maart v. Pemambuco. Ftotterdamsche Llovd. Kota Nopan (thuisr.) 16 Maart v Genua. Holland—West-Afrika-Lijn IJstroom (thuisr.) 15 Maart v. Freetown n. Las Palmas. Stoomvaart Mif. Oceaan. Hector, Japan/Roti. 15 Maart v. Hongkong. Memnon 16 Maart v. Rott. n. Hamb. SilverJava Pacifie-Liju Kedoe, San Francisco n. Calcutta, 15 Maart v. Gebu. SapaToea, Calcutta n. Vancouver, 15 Maart v. Menila. Silverash, Calcutta n. •Portlan-i (Ore), 14 Java—China—Japan-Lijn. Maart v. Batavia. Tjibesar 15 Maart v. Makassar n. Moji. Tjinegara 14 Maart v. Makassar n Bat. Tjisaroea 14 Maart v. Bata te Hongkong. RotterdamZrM-Ameriks-LIjn. Alpherat (thuisr.) 15 Maart v. Victoria. JavaNew York-Lijn. City of Windsor, Bat. n. New-Yqrk, 15 Maart v. Belawan. £udüoaaet De Rijstvogel (uitreis) arriveerde gister te Rangoon. De Ijsvogel (uitreis) is gister te Rome aan gekomen. De Kwartel (thuisreis) kwam gistefen te Cairo aan. Spoct Het elftal der Alkm. Pol. Sportver- eeniging trok gisteren met een volledig elftal naar Wassenaar, om als het kon, daar definitief den kampioenstitel te veroveren. Zooals we reeds eerder op merkten, zou een gelijk spel reeds vol doende zijn, doch een overwinning zou aan den titel een nog mooiere beteeke- nis geven. Het spreekt vanzelf, dat de spelers vol goeden moed waren en met den vasten wil om te winnen den strijd aanvaard den. Die strijd werd gestreden in de eerste helft tegen het Wassenaar-elfta' en tegen den regen en wind. De verdo- diging van Alkmaar werd in deze eer ste helft dan ook flink aan den tand go- voeld, doch het achtertrio bleek werke lijk in kampioensvorm en liet zich niet een keer passeeren, al moest Verbaan in de laatste minuut nog een zeer ge vaarlijk en goed gericht schot onscha delijk maken. In de tweede speel hel ft was A'kmaar absoluut de meerdere en kreeg Verbaan totaal niets te doen. In deze periode scoorden Dreeuws en ter Horst elk een doelpunt, waarmee het kampioenschap bezegeld werd. Alkmaar won tenslotte met 2 0 na een uitstekend gespeel den wedstrijd waarin zij zich de meerdere toonde over haar tegenstanders. Het kampioenselftal zag er als volgt uit: Verbaan v. d. Burg Webster Wijnberg Staats Hogeweg van 't Kaar Dreeuws ter Horst Hooijer - Paling Onmiddellijk na afloop van de ont moeting werden de Alkmaarders door hun tegenstanders van dien middag ge feliciteerd en zegde een der trouwste supporters, de heer Otto, de spelers elk een herinneringsmedaille toe. In de allerbeste stemming werd vervolgens huiswaarts gereden. Een aardig verras sing kwam uit Haarlem. Toen de bus daar arriveerde, stonden Haarlem-leden klaar met een bloemstuk, dat door den aanvoerder van Haarlem werd overhan digd. Een mooi huldeblijk van de eenige concurrenten, die Alkmaar dit seizoen in de competitie had! Dat was niet het eenige bloemstuk, want in Beverwijk moest gestopt worden voor het huis van een Alkmaar-supporter, die gauw een bloemstuk in de rood-witte kleuren aanbood. En toen men weer in Alkmaar terugkwam, stond inspecteur Stienstra gereed, om de kampioenen namens den commissaris Walraven reeds voorloopig geluk te wenschen. Hier werden nog door anderen een paar woorden van geluk- wenschen gesproken en toen ging men naar huis. Aan de officieuse gelukwen- schen was een einde gekomen. Op nader te bepalen plaats en datum zal het kampioenschap-feest gevierd worden en dan zal aan belangstellen den natuurlijk de gelegenheid worden gegeven, om de kampioensclub te com plimenteeren. De jonge kampioensclub werd in 1924 opgericht en Speelde vanaf dien tijd in competitieverband in den Ned. Pol. Sportbond. Nimmer echter was er een behoorlijke kans op den titel, omdat het veel te sterke Amsterdam steeds in haar afdeeling zat. Wel werd altijd een goede rangplaats op het lijstje veroverd en dat niettegenstaande het feit, dat Alkmaar moed begonnen. Het bleek al gauw, dat de strijd zou gaan tusschen Haarlem en Alkmaar. De beide ontmoetingen tegen Haarlem eindigden in een gelijk spel en nog een keer zouden beide ploegen gelijk spelen Toen Haarlem Dinsdag j.1. van Bloemendaal verloor, kreeg Alkmaar echter de beste kansen en dank zij de overwinning van gisteren, werd de titel ongeslagen veroverd. Met 13 punten uit 8 wedstrijden kwam Alkmaar stevig aan den kop en was voor niemand meer be reikbaar. Dit succes is natuurlijk allereerst aan de spelers te danken. Doch onmiddellijk daarna moeten de superieuren genoemd worden. Commissaris Walraven, het be lang van de sport inziende en deze een warm hart toedragende, verleende met zijn inspecteurs steeds de volle mede werking en zoo kon bijna steeds met een volledig elftal werden gespeeld. Welis waar moesten Klaver en v. d. Brink enkele keeren invallen, doch dat bleek nimmer een beletsel te'zijn, om toch te winnen. En tenslotte komt trainer Hart- land, die vanaf de oprichting de club liet oefenen, eveneens een woord van hulde toe. Hij heeft den spelers een systeem bijgebracht, hij heeft hen leeren koppen, stoppen, enz., enz. kortom, ook hij bleek onmisbaar te zijn! We zullen nu straks kampioenswed strijden krijgen om den hoogsten titel, dien de Ned. Pol. Sportb. kent. De twee andere kampioenen zijn Rotterdam en Utrecht en het spreekt vanzelf, dat deze ontmoetingen veel zwaarder zullen wor den. Er moet dus nog even goed geoefend worden en waarschijnlijk zal het elftal der kweekschool wel weer als tegen partij willen fungeeren. Die kweek school-spelers brachten vanmorgen nog een aardige attentie op het bureau. Ze hadden gehoord, dat Alkmaar kampioen was geworden en boden vanmorgen een aardige bloemenhulde aan, welke hulde al heel zeer op prijs werd gesteld. En nu zullen er straks nog wel meel bloemen komen, denken wij. Maar, zou men niet iets anders kunnen geven? Als d-' brandweer, de middenstandsvereeni- gingen en particulieren eens hun hoof den samenstaken en een blijvende her innering- aanboden! We denken hier aan iets, wat de Alkm. Pol. Sport Vereen, nog ontbreekt: een clubvlag! Zou hier thans geen gelegenheid zijn, om zoo doen? Wie neemt het initiatief i hiertoe MacfUbeuchten DE GRAANMARKT. ALKMAAR, 17 Maart 1933. Od de y> den gehouden Graai,markt waren in totf®? 584 H.L.'s aangevoerd, als: 70 H l 3-/3.50; 76 H L. gerst 3-./S' gerst chev. 4; 335 H.L. haver 4 ka5' 5.50, Zaaihaver 6; 51 H.L. boonen wVT bruine boonen 6.50-/ 8, citroenbom^ 3.508, witte boonen J 8-ƒ 11° 01 ne erwten (kleine) ƒ11, groene 'erwten (sn 1 16—17, grauwe erwten 13—18 vale erwten 10—23, kleine grauwe 6 Aiu per 100 K.G. Handel stug. DE KAASMARKT. ALKMAAR, 17 Maart 1933. Op de he den gehouden kaasmarkl waien in totaal 77 stapels, wegende 64901 K.G. kaas aange voerd, waarvan de prijzen als volgt: Fa- briekskaas: Kleine 23.50, Commissie 22 Boerenkaas: Kleine 22 en Commissie 20 Alles met rijksmerk. Handel goed. BROEK OP LANGENDIJK, 17 Maart Langendijker Groentenveiling. 28000 K-u Roode kool le s. 2.50—4, 2e s. 1.1(K 3.30; 40.000 K.G. Gele kooi le s. 150^ 2.40, 2e s. 1.70-/ 2.10; 52000 K.G. Deensche witte kool 60—70 cent; 4200 K.G Uien: gele uien 0.90—1.20, grove 1.2Ó 1.30, gele drielingen 0.80; 14500 K.G, Bieten 0.60; 1100 K.G. Peen 0.60, alles per 100 K.G. NOORDSCHARWOUDE, 16 Maart '33 1600 K.G. Uien: Drielingen 0.90—f L Uien 1.10—2.10, Grove uien 1.70; 3100 K.G. Peen 60 cent; yb00 K.G. Kroten 60 cent; 64400 K.G. Roode kool 2— 3.60, doorschot 1.80—2.90; 106500 K.G. Deensche witte kool 60 cent; Taaie gele 2.60-ƒ 3.40; 25900 K.G. Gele kool 1.50—2.50, doorschot 1.80, alles per 100 K.G. Doorgedraaid: 71800 K.G. Deen sche witte kool en 7600 K.G. Kroten. W ARMENHUIZEN, 16 Maart 1933. Roode kool le s. 1.90—3.80, 2e s1.90 2.30; Gele kool les 1.50—2.50, 2e s. 1.70—1.80; Witte kool le s. 60-70 cent; Drielingen 80 cent; Uien 1.30— 1.40; Grove uien 0.901. Aanvoer: 16300 K.G. Roode kool; 7125 K.G Gele kool; 19500 K.G. Witte kool; 2475 K.G. Uien. (Ontvangen per draaülooze telefoonl. Koets van hedeo t*i STAATSLEENINGEN. 5 Nederl. 1912 4 A 1917 4 1931 BANK-1NSTELLINGEN. Handel Mpij. Cert. v. 1000 Koloniale Bank Ned. Ind. Handelsbank D. Reichsbank INDUSTR. OND. BINNENL. Alg Kunstzijde Unie v. Berkels Patent Calvé Delft Cert. Kuchenm. Acc. Nederl. Ford P ilips Gloeil. Gem Bezit Unilever INDUSTR. OND. BU1TENL. Am. Smelting Anaconda Ass Gas Electr Belhleh Steel Cities Serv>e General Aviaiion Steel comm. Studebaker U. S. Leather Zweedscbe Lucifers CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Ned. Ind. Suiker Unie Vorstenlanden Dito actions MIJNBOUW. Alg. Explor. Mij. Boeton Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr Kon Petr Perlak Continental Oil Shell Union RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat. Rubber Hessa Rubber Serbadjadi- Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Holl. Amerika lijn t 11 i, Gem Eig. Kon. Ned. Stoomboot Niev. Goudriaan Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oostkust Oude Deli Senembah AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka Southern Railw. Cert. Union Pacific Wabash Noteering per 50, ♦Exdividend. PROT ONGATIE Vorig. tExclaim. Vorige koers pl.m. 1.30 pl.m. 1.45 pl.m. 2.00 pl.m. 2.15 1007, IOD/10 99»/s 61 63 53 1 61 62 53'/, 1:3 29 V, IC»/, 59 2 109 1158/, 100% 30 59 2 lO-'/a tl.'/, 4 100t-% U/s lil *1% 100'/,.1 113% 4 100% l,i 87/w O 16'/» 8% 87/:« 87/:« 14% 2%G 4%0 31%0 3 3»Via 7 15% /o V* 31 Vs 3% 37» U3/s-I 4Ï-Yi6 15% 1 VlG-s 31/l6-i *h 1861/i 123 79% 42'/. 29 50 182-3 '24 79 43 182%-3 1 2% 1821 s/» 1.3 12% 115i/s 1227, 12'/» 11JJ.44 114 114/, 114% 129'/» 147% 83% °lö/i« 57* 14 8 37s 47» 5'Yw 47»-% UW, 4p/,6 5 7S 23 23'/, 18% IV10 57 23 24 18 l3/» 3 27, 12% 13 51 27» 13 51 - 1548/, 15»/i 129'/, 136 152% lo 126 132 - - 448/4 67/g 798/-J, 27ifi 79 27ie 2 koers 1 pCt, Heden 1 pCt. WISSF-i OERSEN AMSTERDAM. Londen Berlijn Parijs Brussel (Belga) Bazel Weenen p, Sch. Kopenhagen Stockholm Oslo New.York Italift NIET OFFICIEEL. 100 Vorige koers 8.55 59:07i/, 9.7b 34.67 48.02 3&25 45.35 43.80 2.46Vs 12 75 Koers op heden 2 uur 59 00 9 75'/g 34.60 47.98 38 25 45 35 43.80 2 47»/* 1274

Alkmaarsche Courant | 1933 | | pagina 10