Groote Paardenmarkt op Woensdag 6 Sept. a.s. te ALKMAAR Jooneel Jiacktèecichtea Staatslotecii VERKEERSONGEVALLEN BRANDEN. WINDHOOS TE OUWERKERK. Aanzienlijke schade. Het dorp Ouwerkerk op Schouwen-Duive- land is gisteravond om zes uur door een hevigen windhoos geteisterd. Er werd groote schade toegebracht aan gebouwen en huizen Persoonlijke ongelukken deden zich niet voor. DOOR DEN BLIKSEM GETROFFEN. 7-jarig knaapje gedood Tijdens een kort maar hevig onweer, dat zich gistermiddag boven provincie en stad Groningen ontlastte, werd de 7-jarige Ren kema uit Zevenhuizen, gemeente Leek, die boven op een boerenkar zat, door den blik sem getroffen en gedood. HARTJESDAG TE AMSTERDAM. Veel lawaai in de Kinkerbuuri. Gisteravond werd in de verschillende Volksbuurten te Amsterdam de traditioneel Hartjesdag wederom met veel vuurwerk, veel geknal en veel geschreeuw gevierd. De politie had speciaal in den Kinkerbuurt en in de om geving van de Dapperstraat handen vol werk om de dikwijls baldadige jeugd in be dwang te houden. Ook de brandweer, die in de omgeving van de Dapperstraat met een transportwagen met een straalpijp er op ge monteerd den geheelen avond patrouilleerde heeft zeer vele straatbrandjes moeten blus- schen. In de Schagerlaan moest zij een brandje blusschen in een oude populier die van onderen hol was en die door de jeugd in brand gestoken was en van onder tot boven brandde. In de Kinkerbuurt moest de poli tie weer eenige malen chargeeren. Enkele be woners van de Nic. Beetsstraat wieroen vuur- wek op de hoofden der agenten. Deze straat en ook de Ten Katestraat werd dan ook door de politie afgezet. Om ongeveer elf uur maakte tenslotte de regen een einde aan den pret en keerde de rust weer terug. In verge lijking tot andere jaren, meenen wij te mogen constateeren, dat de belangstelling van de knallende Hartjesdag-pret in vrij sterke mate afneemt. BLOEMENCORSO IN AMSTERDAM. Tijdens het Koninklijk bezoek. De kweekers uit Aalsmeer zullen hun jaar- l|ksche bloemencorso ditmaal houden tijdens het Koninklijk bezoek aan Amsterdam (tus- schen 7 en 12 September) en wel op Vrijdag 8 September Zij zullen door een deel van Amsterdam trekken, langs het Paleis op den Dam defileeren en aan de Koningin een bloemenhulde aanbieden. HET GEMEENTE PERSONEEL IN DEN HAAG. Zal vermoedelijk de vacantietoeslag zien verdwijnen. Zijn we wel ingelicht, zoo meldt het H.bld. dan zou bij B. en W. te Den Haag het voor nemen bestaan bij den gemeenteraad een voorstel aanhangig te maken tot afschaf fing van den vacantietoeslag aan het gemeen- teersoneel. Binnenkort zal hieromtrent het Georganiseerd Overleg worden gehoord. Te gelijk met de indiening van de gemeentebe- grooting voor 1934 zou dan dit voorstel te gemoet gezien kunnen worden. BESTRIJDING VAN DE IEPENZIEKTE. Wij ontvingen een exemplaar van de soo juist verschenen Mededeelingen no 12 en 13 van het comité inzake bestu deering en bestrijding van de iepen- tiekte. VERBODEN LECTUUR. Op de lijst van voor de militairen van tand- en zeemacht verboden lectuur is thans ook opgenomen „De Stormer". orgaan r. k stormtroepen in Nederland (verschijnt 14-daags.) HET WERK VAN HET LEGER DES HEILS. Wij ontvingen een verslag over het reclas- «eeringswerk van het Leger des Heils gedu rende 1932. Het verslag is met zorg samen gesteld en geeft een overzicht van den arbeid der verschillende afdeelingen, alsook van de bereikte resultaten. Over het celbezoek, het werk in het be lang van de voorwaardelijke veroordeeling en voorwaardelijke invrijheidstelling, de re creatie in de strafgestichten, de opname van voorwaardelijk veroordeelden en ontslagen gevangenen in onze maatschappelijke inrich tingen, etc. worden tal van bijzonderheden medegedeeld. Niettegenstaande de crisis en de steeds dnngerder bezuinigings-eischen, die de re geering stelt, breidt het werk. dank zij de toewijding van de daaraan verbonden krach ten, zich steeds meer uit. MILITAIRE DIEFSTAL. In het hospitaal te Amersfoort. Bij den administrateur van het militair hospitaal te Amersfoort is een kast openge broken en ruim 200 weggenomen be nevens wat chocolade en cigaretten. Als ver moedelijke verdachte is aangehouden een dienstplichtige hospitaalsoldaat. DE WERKLOOSHEID TE ROTTERDAM Neemt weer toe. Hoewel in vele deelen van het land de werkloosheid langzaam aan afneemt en in vele bedrijven althans een klein lichtpunt te zien is, blijkt het, dat in Rotterdam het aan tal bij de arbeidsbeurs ingeschreven werk- loozen weer toeneemt. Eind Juli waren er 446 meer dan in de maand Juni. INVOER ONDERKLEEDING. De minister van economische zaken heef; bepaald, dat het bedrag waarvoor bij den in voer van onderkleeding alsnog toewijzing zal worden verstrekt, vastgesteld wordt op 25 van het bedrag waarop de aanvragers, over eenkomstig de gestelde regelen, ten hoogste aanspraak kunnen maken. SMOKKELARIJ MET „SPERRMARKE". Een handige methode Aan een bankinstelling te Amsterdam werd dezer dagen een chèbue aangeboden, die was afgegeven in „Sperrmarke" (die tegen 48 ct. worden berekend) tot een bedrag van 1000 Daar zulke chèques hier worden gekocht a.s „reischèques'' om in Duitschland te worden gebruikt, vertrouwde men de aanbieding niet al te zeer en men dacht aan yervalsching, zoodat aa ïgifte werd gedaan bij de politie De chèque was echter niet valsch. Het bleek evenwel, dat de aanbieder de chèque in Duitschland had willen verzilveren tegen 58 ct. per Mark, wat om de een of andere reden niet had kunnen gebeuren. De „winst" zou hij dan vermoedelijk niet voor reizen in Duitsch land hebben gebruikt, maar naar ons land hebben gesmokkeld. Zulke smokkelarij mei „Sperrmarke" begint naar het schijnt een gewoon'e te worden. DE BETRAPTE INBREKER. Had reeds een en ander bij zich ge stoken. Wij hebben gemeld, dat een 25-jarig man is aangehouden, die werd betrapt bi' inbraak in een perceel aan den Overtoom. Hij had in- tusschen reeds zich een en ander toege ëigend; n.1. f 450 aan sieraden en bijna 35 aan geld. ZOO'N AAP! Brutale Zondagrustverstoorder. 't Gebeurde op de Rozengracht te Amster dam, op Zondagmiddag. De winkels waren gesloten; ook die in vogels en huisdieren Maar daar heerschte toch niet de rust, want onder de „huisdieren" bevond zich een aap, die in een kooi zat, of liever had gezeten Want het dier had zijn kluisters verbroken, sprong nu vrij in den winkel rond, rukte vogelkooien open, doodde eenige gevederde diertjes. Het publiek op straat zag het, maar kon niets doen; de deur was dicht. Een agent van politie heeft toen een ruitje geforceerd; is naar binnen gegaan en heeft den aap vast gebonden. RUZIE TUSSCHEN VROUWEN. Met een revolver geschoten. In een perceel aan den Zeedijk te Am sterdam is ruzie ontstaan tusschen een 35-jarige buffetjuffrouw en een 45-jarige bewoonster van de Gelderschekade, het geen er toe heeft geleid, dat eerstge noemde een revolver te voorschijn haal de en een schot loste, waardoor de 45- jarige vrouw een onbeteekende wonde aan de rechterborst opliep. Daar zij geen aangifte wil doen van het gebeur de, bestaat de mogelijkheid dat de buf fetjuffrouw niet zal worden vervolgd. BRAAT TREEDT UIT DE PARTIJ. Besloten bij de gisteren gehouden vergadering te Utrecht. Gemeld wordt: Gisteren werd te Utrecht onder voorzitterschap van mr. C. Vervoorn een algemeene vergadering gehouden der na tionale boeren-, tuinders- en middenstands partij. Onder de ingekomen stukken was een motie waarin mr. V^rvoorn werd verzocht als kamerlid te bedanken en als voorzitter af te treden en een waarin het geheele bestuur werd verzocht en bloc hun mandaat neer te leggen. De afgevaardigde der Noordelijke provincies en van Gelderland alsmede een aantal leden maakten bezwaar tegen deze moties, waarna de eerste motie door de voor stellers werd ingetrokken terwijl de behande ling der 2e motie werd uitgesteld tot de vol gende vergadering. Hierna werd door den heer A. Braat mede gedeeld, dat hij zich bij een en ander niet neer kon leggen en zich genoodzaakt zag te bedanken als lid der partij. De heer Braat verliet daarop de vergadering. spoor ontdekt. Uit het politie-onderzoek is komen vast te staan, dat de inbraak op klaarlichten dag moet zijn geschied, daar de chauffeur twee uur vóór de ontdekking van den inbraak nog in het landhuis is geweest en toen geen onraad heeft bespeurd. UIT EEN RAAM GEVALLEN. Slachtoffer onmiddellijk gedood. Gistermiddag is de 18-jarige F. v. d Voort uit Oss, die op het retraitehuis Loyola te Vught werkzaam is als knecht bij het ruiten wasschen uit een raam gevallen. De jonge man viel van ongeveer 10 M. hoogte en kwam met zijn hoofd op een steenen stoep te recht. Hij was vrijwel onmiddellijk dood. SKELETTEN GEVONDEN. In een zweminrichting te Amsterdam. Bij de verbouwing van de overdekte bad en zweminrichting aan den Heiligeweg, heb ben werklieden tijdens het graafwerk onder een binnenplaats een aantal geraamten op gedolven, aldus de Tel., alsmede een oud ge glazuurd kannetje en een ijzeren tralieven ster. SCHICHTIG PAARD. Oevallen ruiter onder den voet geloopen. Bij het gisteren te Zeeland (N.-B.) ge houden concours-hippique is een ernstig on geluk geschied waarvan de 30-jarige A. Ver- kuylen uit Uden het slachtoffer is geworden, aldus de N. R. Ct. Tegen het einde van het concours zouden nog enkele nummers patrouillespringen ver recien worden. Verkuylen, die commandant is van de rijvereeniging St. Martinus, reed met zijn patrouille naar voren, toen plotseling 't paard schichtig werd. Het dier sprong opzij en wierp zijn toerijder van zich af. Hierbij werd Verkuylen onder den voet geloopen door de achter hem komende ruiters. Hij liep ver scheidene trappen van de hoeven van de paarden op. Onmiddellijk snelde men toe om het slachtoffer het veld uit te dragen. Dr. Janssen- uit Zeeland, die op het terrein aan wezig was, verleende de eerste hulp, waarna het slachtoffer per auto in bewusteloozen toe stand naar het ziekenhuis is vervoerd. Al daar constateerde men, dat de man inwen dige kneuzingen en een zware hersenschud ding had opge'oopen. Gisteravond laat was het slachtoffer nog niet tot bewustzijn teruggekeerd. INBRAAK TE BOXTEL. In het landhuis van notaris Worst Tijdens afwezigheid der bewoners is een inbraak gepleegd in het landhuis Huize Ma rie aan den Bosschenweg te Boxtel. Het landhuis is eigendom van en wordt bewoond door notaris Worst. De opzichter van het landgoed bemerkte gisteren dat een groote ruit van de villa was ingedrukt. Daar de villa achter geboomte is verborgen en op verren afstand van den weg is gelegen, hebben de inbrekers ongestoord hun gang kunnen gaan. De opzichter heeft onmiddellijk aangifte gedaan bij de politie. Bij onderzoek bleek, dat ongewenschte be zoekers zich toegang tot het landhuis hebben verschaft en het geheele huis overhoop is ge haald. De inhoud van kasten en landen lag over den grond verspreid. Daar de familie in het buitenland vertoeft en heden terug keert, kan nog niet precies worden nagegaan wat er is gestolen. Van de dieven is tot dusverre nog geen Weer de beruchte brug; motorrijder zag het signaal niet. Gistermiddag is een motorrijder, die het stopsignaal niet had bemerkt, op de klep van de Koninginnebrug te Rotter dam gereden toen de brug geopend werd. Hij bemerkte zijn vergissing nog vroeg genoeg om terug te keeren, waar door een ongeval voorkomen werd. Overreden en gedood. Gisteravond omstreeks 6 uur heersch te op den Woenselschen overweg bij Eindhoven een groote drukte; van weerskanten passeerden auto's, voetgan gers en wielrijders. De 33-jarige gehuw de vrouw C. Pennings van de Goorberg, wonende te Eindhoven, passeerde den overweg. Door de drukte werd zij ze nuwachtig en viel. Bij dezen val kwam zij onder een achterwiel van een voorbij rijdende vrachtauto en werd overreden. In deerniswekkenden toestand is zij naar het ziekenhuis overgebracht, waar zij korten tijd later overleed. Op den bagagedrager van het rijwiel zat haar kind, dat geen letsel bekwam. Woonhuis uitgebrand. Zondagmiddag te ongeveer 6 uur is brand uitgebroken in het woonuis van den heer W. Rots aan den Baandijk te Terneuzen. De brand is ontstaan in de keuken door een pe- troleumtoestel. De vrouw met zes kinderen waren uitstedig, terwijl de man het huis juist verlaten had en, door den rook die naar bui ten drong aan de achterzijde der woning ge waarschuwd, een onderzoek instelde en den brand ontdekte. De brandweer kon weinig tot behoud van 't perceel uitrichten. Het huis met den gehee len inboedel werd een prooi der vlammen. Het huis was verzekerd, de inboedel echter niet. Het belendende perceel bewoond door den heer De Potter, kreeg door overslaande vlammen eveneens brandschade voornamelijk op den zolder en tevens aanzienlijke water schade. Een der bewoners zwaar ge wond bij een sprong uit het raam. Zondagnacht brak brand uit in de boer derij van den heer J. Eling te Oosterhout (G.). Toen de bewoners de vlammen be merkten was de brand reeds zoo hevig, dat ze zich met moeite in nachtgewaad konden red den. De zoon des huizes die op de bovenver dieping sliep kon langs de brandende trap niet meer naar beneden. Hij sprong uit 't raam en werd zwaar gewond opgenomen Men bracht hem naar een geneesheer, die hem verbonden heeft. Daar de brandspuit uit Herveld komen moest, was het 4 uur voor deze ter plaatse verscheen. Natuurlijk was toen de heele boer derij reeds afgebrand. Huis en inboedel zijn geheel verloren. Alleen het vee kon gered worden. Oorzaak: bliksem inslag. In den afgeloopen nacht is bij een hevig onweer de bliksem ingeslagen in de land- bouwschuur van den heer A. Bosselaar te Domburg. In deze schuur lag de oogst opge slagen door het nathouden van het huis bleef dit gespaard. Verzekering dekt de schade. KORTE BERICHTEN. Gistermiddag heeft op initiatief van de vereen. „Goor Vooruit" op de oude Alge meene Begraafplaats te Goor een kransleg- ping plaats gehad op het grafmonument van den grondlegger der Twentsche textiel industrie, Thomas Ainsworth, in verband met het feit, dat een eeuw geleden door hem de eerste weefschool in Nederland te Goor is geopend. Gisteren herdacht de heer N. J. Harte, redacteur van de Terneuzensche Courant, den dag waarop hij vóór vijftig jaar zijn loopbaan bij dit blad begon. De heer Harte, die tevens secretaris is van de Kamer van Koophandel en Fabrieken van Zeeuwsch Vlaanderen te Terneuzen, geniet als journa list ook buiten Zeeuwsch-Vlaanderen goeds bekendheid. Te Roosendaal had Zaterdag de ge westelijke schietdag plaats van het Wfst- Brabantsch Verband van den Bijz. Vrijwilli- gen Landstorm, waaraan vijf a zeshonderd lr.ndstormers deelnamen en waarvoor van de zijde der autoriteiten veel belangstelling werd betoond. De minister van defensie Deckers, had zijn vacantie onderbroken om dezen schietdag bij te wonen, terwijl voorts luit generaal b.d. Duymaer van Twist, kolo nel de Jong en een dozijn burgemeesters tot de aanwezigen behoorden. Te Maastricht is overleden de heer E Nypels' aldaa 1 V3n c'ru^'cer'i Leyter Bond van R. K. Jonge Midden standsvereenigingen heeft Zondag te Deven ter zij "bondsdag gehouden. Burgemeester a}r T .W. R. Wittewaal woonde de vergade nng bu- s 1 Het Nederlandsche motorschip „Mu- an" is van Gefle en Hernösand met een lading hout te Scheveningen aangekomen. Dit is de eerste maal, dat een dergelijke lading rechtstreeks over zee in die haven wordt aangevoerd. HEILOO. De openluchtuitvoering van land". Falk- Een ópenluchtuitvoering op „Nijen- burgh". Een plekje, dat er zich bij uit stek voor leent. De natuur vormt de coulissen en de openluchttempel is be schaduwd door de mooie boomen. „Judas Ish-Karioth" is ontleend aan een bijbelverhaal en het behandelt het verraad van Judas. Voor 30 zilverlingen verkocht hij zijn Meester. Judas kreeg borouw, doch de groote wroeging kon hij niet te boven komen en hij verhing zich aan 'n strop. De spelers en 'n 40-tal A.J.C.-ers uit Alkmaar, die de hulptroe pen waren men zit er op een tooneel mee verlegen. In een open ruimte kun nen ze komen en gaan, op wacht staan, kertom er is ruimte en dat is noodig. Dan* dringt het spel door tot de menigte, dan komt de suggestieve werking ge heel tot ons. Zoo voelden het ook de vele bezoekers aan (er waren ongeveer 400 personen aanwezig). De rol van Judas werd vervuld door den regisseur Rossenbacker. Zijn af zichtelijk uiterlijk, zijn hartstocht voor vrouwen, zijn smeeken om het onrecht ongedaan te maken en zijn vertwijfe ling, het was alles even gaaf en natuur lijk De rol van Magdala, de boetvaardi ge zondares die Jezus volgde, was aan mevr. C SpeurJonker toevertrouwd Haar spel was geheel af, doch de wijze waarop zij zich gaf om voor haar Mees ter te getuigen, was een juweeltje van kunst. De uitbeelding van de rol van tempelwachter was aan den heer A. de Gier toevertrouwd. Het viel ons tegen, doch veel handeling is er in die rol niet. De rol van Kajafas, de joodsche opper priester was bij den heer Witteberns in goede handen. Geen moment week zijn spel van het werkelijke af. Daarvoor een bijzonder compliment. De rol van de op perpriester Abraham had beter vervuld kunnen worden. De speler had geheel zijn ziel in dien mooien rol moeten vast leggen en dat gebeurde niet. We meenen ook nog te moeten noemen de dienst maagden (de dames H Vennik, mevr. Joostende Gier en mevr. Spaans Schuit). Haar spel, welke kleine rollen zij ook hadden, was geheel af. Vooral het stille spel was te roemen. Een mi miek als Daniël de dienaar van Kajafas gaf, was onbetaalbaar. Het spel der A. J. C.'ers, de volgelin gen van de Nazener, verdient een com pliment. De gejaagdheid, de mumiek, de oogopslag, alles was goed weerge geven. Een mooi moment was in het 3de bedrijf als de volksscharen, dienaren en Romeinsche soldaten voor het tooneel staan. Trouwens het was alles zooals het moest zijn. Aan het succes werkten mee de grimeurs IJfs uit Alkmaar en Reinders, alhier. Onze plaatsgenoot, de heer P. Zwaag, die gramofoonplaten met versterkingsinstallatie gaf, heeft een deel van het succes bereikt. „Falkland' 'en zijn schare kan op een goed geslaagden avond terug zien. De familie van Foreest, die haar landgoed voor het doel afstond, verdient een woord van dank ALKMAARSCHE EXPORTVEILING. ALKMAAR, 21 Aug. 1933. In de heden gehouden veiling werd betaald voor: Andij vie per 100 stuks 0.503; Appelen per 100 pond 3—10; Augurken per 100 pond 3—21; Bloemkool le s. per 100 stuks 1531, 2e s. 47; Druiven per 100 pond 1828; Gele kool per 100 K.G. 2.40—3; Groene kool per 100 st. 36; Kropsla per 100 stuks 0.50 3; Komkommers per 100 stuks 13; Meloenen per 100 stuks ƒ8—ƒ25; Peren per 100 pond 3—8; Postelein per bakje 15—48 cent; Rabarber p. 100 bos 13; Roode kool per 100 K.G. 3.40; Selderie per 100 bos 0.501.30; Spinazie per bak 35—68 cent; Snijboonen per 100 pond 1 8.50; Dubbele spercieboonen per zak 0.351.55; Tomaten per 100 pond 1 4; Uien per 100 K.G. 3.30; Wortelen per 100 bos 48.50. BROEK OP LANGENDIJK, 22 Aug. '33 Langendijker Groentenveiling. 450 st. Bloem kool le s. 17.90—18.30, 2e s7.40 per 100 stuks; 83'"X) K.G. Roode kool les 1.10—3; 24000 K.G. Gele kool 1.60- 2.50; 40000 K G. Vroege witte kool 1.30 2.40; Gele uien 2.40—2.80, gele nep 3.403.50; 1500 K.G. Slaboonen 3.40 8:2900 K G Tomaten: A 220— 2.80, B 2.90, C 2.102.20, CC 2 500 K.G. Peen 2.50; 800 K.G. Druiven Alicante 36—38.90; 53000 K.G. Aard appelen: Sch. muizen 0.751.90, Eigen heimers 2, BI. Eigenheimers 2.20— 2.30, Drielingen 0.75 en Duc of York 0.750.80. alles per 100 K.G. PURMEREND, 22 Aug. 1933. Op de he den gehouden weekmarkt waren aanvoer prijzen als volgt: Kaas. 21 stapels Fabriekskaas 8.50, stapels Boerenkaas 19, per 50 K.G. totaal 45 stapels, wegende 58400 K.G. Han del vlug. 2110 K.G. Boter 1.45—1.70. Vee. 782 stuks Runderen w.o. 440 vette 0.54—0.58 per K.G.; 187 Melk- en Geldekoeien 90180; 155 Stieren, Han del runderen stug; 16 Paarden handel matig; 172 Vette kalveren 5<X—7n handel vlug; 218 Nuchtere kalveren slart, 516, fok 9-f 17, handel studio stuks Vette varkens, voor de slacht 3j cent per K.G., handel matig; 74 Mau<*- varkens 9—20. handel stug; 298 Bmv^ 7—12, handel stug; 705 Schapen f!° .16, handel stug; 544 Lammeren 4<v handel stug; 26 Bokken; Kipeieren 3 4.10; Eendeieren 2.50 en Piepkuikens 50 60 cent. Eierenveiling. 4828 stuks Kipeieren 1 3.704.30, 329 stuks kipeieren b 2 Oo 3.30; 987 stuks Eendeieren a 2.75 WARMENHUIZEN, 21 Aug. 1933. Er waren 1316 K.G. Aardappelen aangevoerd, waarvan de prijzen als volgt: Schotsehe Muizen 1.60 en grove 0.80. NOORDSCHARWOUDE, 21 Aug 1933 38000 K.G. Aardappelen: Schotsehe muizen 0.75120, Gr. Sch. muizen 75—80 ct, R. Duken 75 cent, BI. Eigenheimers 1.50^ 2, Drielingen 75 cent; 9800 K.G. Uien* Uien 2—2.40, drielingen 1.50—ï.go! Gele Nep 2.40—3.50; 1250 K.G. Zilver- uien: Zilveruien 0.80—0.90, Drielingen 1.80—2.30, Zilver nep 6.80—8.50- 4400 K.G. Spercieboonen 2.10—8.50* 270 K.G. Snijboonen 2.20; 600 K.G. Geli kool 2.70, alles per 100 K.G. EIERENVEILING TEXEL. TEXEL, 21 Aug. 1933. Op de heden ge houden eierenveiling waren in totaal 62837 stuks kipeieren aangevoerd, waarvan de prii- zen als volgt: 5862 K G. (per 100) 3 40 3.85, 6264 3.60—3.90, 66—70 per 100 4—4.35; 50—56 (kleine) 3__ 3.40; Oude kippen 35 cent per K.G. Jonge hanen 35 cent per K G. TEXEL, 21 Aug. 1933. Op de heden ge- houden weekveemarkt waren aanvoer en prii. zen als volgt: 6 Koeien 80—150, 3 kal- veren 1530, 25 Nuchtere kalveren 5 9; 316 Schapen 6—8; 157 Lamme- ren 2.50—4.50; 4 Schrammen 12— ƒ16:7 Biggen 6—8; 3 korven oude kip- pen 4070 cent. Ziet gij muggen, lang van poot, Aarzelt niet, maar slaat ze dood. (Niet officieel) 3e Klasse, 2e Lijst Trekking van Dinsdag 22 Augustus 1933 Hooge Prijzen f 25000.— 18423 f 1500.— 15615 f 1000.— 4602 16211 18182 f 400.— 3763 18158 f 200.— 4749 f 100.— 2815 3198 3842 6395 7374 11798 17008 20204. Pryzen van f 45. 2 4 24 29 62 208 212 237 304 319 437 469 482 488 529 617 626 642 656 660 760 819 906 923 963 1017 1061 1157 1191 1202 1347 1350 1378 1434 1471 1518 1525 1532 1535 1552 1648 1651 1680 1682 1689 1848 1929 1967 1970 1980 2075 2087 2126 2131 2203 2441 2455 2468 2484 2498 2589 2597 2692 2714 2715 2763 2764 2774 2782 2784 2941 2964 2981 3007 3020 3094 3145 3160 3171 3196 3281 3344 3353 3387 3400 3589 3657 3717 3778 3848 4010 4028 4079 4082 4116 4179 4185 4206 4240 4260 4361 4427 4452 4457 4476 4671 4715 4760 4764 4801 4885 4903 4971 5045 5053 5166 5246 5288 5356 5364 5467 5497 5510 5547 5569 5666 5695 5714 5722 5725 5948 5991 6026 6098 6137 6240 6266 6308 6316 6344 6390 6406 6412 6443 6506 6681 6684 6719 6731 6735 6770 6823 6854 6891 6962 7098 7105 7113 7147 7157 7295 7322 7355 7393 7395 7522 7540 7545 7579 7615 7800 7834 7841 7853 7936 8043 8084 8136 8157 8168 8223 8234 8237 8311 8321 8470 8524 8542 8567 8611 8765 8910 8913 8916 8970 9053 9079 9114 9150 9176 9233 9318 9324 9342 9365 9484 9498 9520 9529 9556 9663 9724 9727 9742 9750 9841 9844 9850 9884 9887 141 325 536 669 966 1213 1473 1582 1690 2008 2221 2539 2726 2793 3034 3205 3494 3861 4127 4287 4485 4825 5059 5406 5574 5761 6171 6347 6577 6737 7022 7168 7408 7684 7984 8180 8396 8728 8995 9179 9467 9560 9780 155 368 567 730 973 1214 1512 1588 1754 2016 2414 2562 2728 2798 3052 3229 3526 4000 4137 4307 4575 4835 5092 5436 5595 5823 6203 6354 6627 6757 7051 7207 7411 7712 8007 8421 8735 9004 9193 9468 9585 9827 164 392 607 739 1015 1336 1515 1628 1770 2042 2436 2574 2758 2890 3056 3240 3538 4004 4145 4346 4660 4838 5131 5453 5625 5947 6210 6366 6629 6769 7066 7251 7431 7799 8028 8220 8431 8755 9025 9212 9477 9594 9831 9963 10090 10104 10462 10481 10516 10532 10572 10580 10612 10663 10699 10703 10712 10718 10759 10760 10833 10914 10917 10926 10993 10997 11057 11077 11091 11121 11192 11207 11279 11287 11290 11294 11302 11398 11448 11498 11506 11537 11548 11554 11560 11613 11631 11682 11706 11749 11840 11850 11966 12023 12027 12082 12131 -2193 12198 12205 12231 12234 12246 12308 12338 12383 12439 12536 12568 12617 12618 12650 12694 12765 12774 12804 12885 12990 13023 13031 13046 13065 13114 13154 13165 13170 13176 13179 13193 13213 13215 13269 13298 13369 13380 13465 13485 13559 13595 13598 13708 13712 13729 13741 13752 13759 13761 13800 13805 13801 13825 13827 13846 13904 13920 13942 13953 139» 13998 14282 14290 14421 14458 14465 14479 145» 14599 14600 14603 14610 14616 14618 14624 14»j 14686 14739 14766 14798 14804 14818 14823 149" 14935 14978 14987 14996 15018 15116 15146 15W» 15172 15192 15212 15231 15259 15294 15306 1WU 15320 15352 15361 15378 15409 15451 15472 1&«' 15489 15493 15512 15522 15540 15554 15564 JM» 15604 15688 15733 15756 15758 15759 15769 lof» 15828 15868 15880 15902 15997 16053 16056 16W 16093 16113 16125 16133 16161 16179 16183 1»» 16212 16221 16235 16238 16279 16310 16339 l*w® 16377 16379 16445 16456 16474 16483 16510 1W*J 16548 16595 16609 16687 16697 16721 16723 16'» 16803 16837 16862 16877 16943 16965 16967 16» 17100 17118 17135 17208 17249 17251 17276 1»* 17327 17335 17343 17364 17366 17430 17432 1'« 17486 17487 17511 17517 17564 17628 17636 1' 17754 17768 17776 17784 17825 17867 17875 1' 17918 17924 17927 17952 17961 17977 17986 18082 18150 18217 18221 18225 18228 16236 18292 18352 18355 18415 18431 18437 18445 18470 18478 18482 18532 18589 18607 1863b i 18687 18774 18788 18828 18864 18941 18952 i 18974 18984 19015 19035 19042 19105 19107 19150 19170 19219 19223 19250 19342 1934' 19370 19406 19414 19415 19445 19469 194»° 19511 19552 19579 19594 19626 19664 i9b» 19845 19854 19858 19871 19889 19951 19»» ü259 20075 20085 20159 20172 20202 20218 2023 30260 20268 20272 20276 20290 20329 2U3i ^7 20445 20471 20494 20519 20526 20547 20503 20580 20620 20636 20654 20691 20731 20100 20844 20914 20916 20937 20960 20995 - g, Verbetering; 3e kl. le lU»t; 1 lfll/J,

Alkmaarsche Courant | 1933 | | pagina 8