RINGERS £aatste Betichten VIOOLTJES RIE VERMEULEN INVOERVERGUNNING POST PAKKETTEN. GRENSVERDEDIGING MET VLIEGTUIGEN. In Tirol, INCIDENT TE HAVANNA. Toestand critiek. LUCHTTAXI'S TE MILAAN. Gemeenteraad van Alkmaar (Kort verslag). NICO SNEL, CORRY RIETKERK. H. J. C. KOPPIJN ALIE BLOKLAND. PIETER KIKKERT Jz.f A. KIKKERT— WILHELMINA JACOBA MARCHANT, DIRK KISTEMAKER, LEERARES PIANO. De heeren Ringers en Govers waren vóór aankoop voor den genoemden prijs Laatstgenoemde wees erop, dat later pas ovei dp-bestemming zal behoeven te worden ge sproken. De heer v. d. V a 11 onderschreef een deel van de bezwaren van den heer Sietsma en vroeg in het vervolg een andere wijze van be handeling van dergelijke plannen. Weth Slingerland zei, dat de plan .nen wel in de commissie zijn besproken. Er is tijdens de behandeling in de stad gevraagd waar de grond noodig voor zou zijn Voor zichtigheid in het voorbereiden van dergelijke jaken achtte spr. noodig. Het bezwaar van het bereiken van het ter erin achtte spr. ondervangen door het leggen van een brug. Spr. zou gaarne hebben ge zien, dat ook de vóórgelegen grond kon wor den gekocht tegen schappelijken prijs, maar hij betreurde het niet heel erg. De heer Sietsma erkende de mogelijk heid, dat de kwestie behandeld is in de com missie tijdens zijn afwezigheid. Ongaarne zou spr. zien dat voortaan de commissie zou worden gepasseerd. Of het polderbestuur zal toestaan een hrug te leggen, betwijfelde spren het op- 'hoogen van den grond zal te duur komen. Wethouder Westerhof zette uiteen, dat het terrein een goed object voor werk- veischaffing zal zijn, als de regeering steunt De heer Govers sprak tegen, dat het be doelde terrein laag ligt, integendeel. Wethouder Van Slingerland had niet bedoeld de commissie te zullen passee- ren, maar wilde haar alleen niet zoo ver van te voren met de plannen op de hoogte brengen. Het voorstel werd z. h st aangenomen. Extra hulp aan werkloozen. B. en W. stelden voor, met intrekking van j,et raadsbesluit van 19 Januari j.1. voor het jaar 1933 ten behoeve van de verleening van extra hulp aan ondersteunde werklooze arbei- 'v ders voor kleeding, schoeisel, beddegoed e.d. overeenkomstig de circulaire van het Natio naal Crisis Comité van 15 December 1932, een bedrag van 2565 ter beschikking te stellen van het Comité voor de verleening van extra hulp aar. werkloozen in deze ge meente. Z. h. st. aangenomen. Wachtgeld assistent-brugwachter J. Tjeertes. B. en W. stelden den Raad voor af te wijzen een adres van den Ned Bond van Personeel in Overheidsdienst inzake het ver- leenen van een wachtgeld aan den gewezen assistent-brugwachter J. Tjeertes. Mej. Ca re ls vond het billijk de gestorte Ïmsioenpremie terug te geven en meende dat ieertes op billijkheidsgronden op een of an dere wijze schadeloos gesteld moet worden De heer Bakker vond het opmerkelijk, dar Tjeertes uit de.' d;ensf gaat wegens reor ganisatie, maar dat terstond een ander is benoemd en hij bovendien nog steeds wordt gehaald vóór "vervanging Spr. drong er op aan Tjeertes alsrcg aa. een betrekking te helpen en hii memoreerde de benoeming van een brugwachfei aan de Oudegracht, waar vtK.i ook Tieertës liefhebber was geweest. De heer Venneker bepleitte op billijk- b. isgronden iets voor Tjeertes te doen. ^- De heer K e ij s pe r zou gaarne vernemen oi er pensioenpremie is betaald, op welk ar gument van den bond B. en W niet hebben geantwoord Wist T'eertes dat hij geen pen sicen zou ontvangen? Weth Westerhof antwoordde dat Tjeertes in uurloon heeft gewerkt tot 1922, ♦oen hij door wijziging der pensioenwet een vaste aanstelling moest hebben Hem werd toen gezegd, dat zijn verhouding tot de ge meente geen andere werd. Billijkheid wil de gemeente betrachten, mits daaruit geen nadeel voor haar voort vloeit. De pensioenpremies worden nooit te ruggegeven. De man is nog bode voor de brandweer en de betaalde pensioenpremie telt mee voor bet voor die betrekking uit te keuren pensioen. Wachtgeld kan op grond van de daarvoor bestaande bepalingen niet worden verleend Gaarne zou spr. den man op andere wijze .M?inen helpen -Wpth. k'aver zei, dat de heer Tjeertes uit den dienst ging als hulp brugwachter omdat het verkeer was verminderd en een hulp voor den brugwachter niet meer noodig ^as Spr. herinnerde zich niet, dat Tjeertes oaarna beeft gesolliciteerd a's brugwachter aan de Oudegracht. Spr. meende, dat beide za' en volkomen normaal ziin verloopen De heer Bakker bleef erbij, dat zonder Bet oproeDen van sollicitanten de heer Tjeer tes aan de Oudegracht benoemd had kunnen worden. Spr meende, dat zulks niet plaats had, omdat Tjeertes te ver van de brug woont. Een tegemoetkoming aan dit bezwaar was, dat T. telefoon heeft, men kon hem tel kens roepen als zu'ks noodig was. Thans is r een ander benoemd en Tjeertes krijgt steun van Maatschappelijk Hulpbetoon. Weth. Klaver kreeg nadere mededee- 'ing, en daaruit bleek dat Tjeertes wel had •gesolliciteerd voor de Oudegracht, maar niet was benoemd omdat hii binnenkort den dienst fflet pensioen zou verlaten. Spr. had geen bezwaar de belangen van T'eertes bij voorkomende gevallen te behar tigen. Voorstel tot afwijzing van adressen van het Comité van Actie voor de stichting van een Sportfondsenbad- B. en W. stelden den Raad voor af te wij zen de adressen van het Comité van Actie om medewerking der gemeente ten behoeve van de stichting van een overdekte en open bad- en zweminrichting De desbetreffende bijlage hebben wij m •onze courant van Donderdag 31 Aug. j 1- ge publiceerd. De heer Venneker herinnerde aan de Voorgeschiedenis van de zwembadplannen Tot veler spijt had het in 1931 niet kunnen komen tot het stichten van een behoorlijk zwembad. Thans staat de raad weer vrij tegenove' al'e plannen en nu vroeg spr. zich af of het niet gewenscht is rekening te houden mc-t hetgeen onder de burgerij leeft ten aanzien van deelname aan een zweminrichting. Spr. betwijfelde of Ged. Staten het raads besluit W1 zouden hebben vernietigd, indien "een strooming onder de burgerij was ge vtc, i ten aanzien van een Sportfondsenbad Spr. wenschte, dat B en W. zouden zoeken naar een nieuw plan en gelijktijdig te onder zoeken of een overdekte of gecombineerde (overdekt en onoverdekt) inrichting mogelijk Er zu'.len vele zwemliefhebbers zijn, maar zeker zal een dergelijke inrichting niet het heele jaar gebruikt worden. Misschien zou gedurende een naar dagen per week ook in den winter de inrichting ♦'.-gen lagen prijs beschikbaar kunnen vorden gesteld, wat de exploitatie-moge lijkheid ten goede zou komen. Blijk, aan B en W., dat een overdekte nrichting in Alkmaar niet mogelijk is dan zal zeker de raad zich daarbij neer leggen. H De heer K e ij s p e r vond, dat de geschie denis der zwembaden vertroebeld is door de politiek tot schade van de zaak zelve. Er is getwijfeld aan de goede bedoeling van de voorstanders van een open inrich ting. Spr. meende, dat het orgaan, dat in drie dagen van meening veranderde, zeker geen aanspraak kan maken op bezadigd oor deel. Er is geen coalitie-overeenkomst geweest ,en,aa"zl" van h«t zwembad, dit stelde spr -e* u vai- Te pas €n te °npas is de hJw er ??,haald (spr. wees hierbij ILJ&T* v d? A,km Crt- stond over het zwembad te Venlo). JhPr; Jas^an oordeel dat dit Sportfond senbad dient te worden afgewezen, niet in de eerste plaats om het verhoogde bedrag, want het kan mogelijk zijn dat een hooger bedrag de rentabiliteit bevordert. Het doel moet zijn aan de verlangens van een zoo groot mogelijk deel der burgerij te voldoen. Bovendien was de ligging voor spr. een be zwaar, terwijl hij voorts bezwaar had tegen gemengde baden. s Het adres van Sportfondsenbad lijdt aan overmoed, meende spr., hij kon er niet in meegaan, omda. de politiek er te onpas is bij gehaald. De bestaande zweminrichting alhier is niet voldoende en er is een sterk streven om hier aan tegemoet te komen, gezien ook de be langstelling die er voor getoond is in de stad bij het nemen van aandeelen voor een Sport- fondsenbad. Spr. vroeg ten slotte van B. en W. een nieuw onderzoek der kwestie ten aanzien van overdekt en onoverdekte inrichting en terug brenging der kwestie in een sfeer buiten de politiek. De heer Vogelaar releveerde als zijn bezwaar tegen de eerste plannen de onvol doende voorbereiding en de onvoldoende in lichting van de raadsleden. Hetgeen het N. H. D. schreef had spr. in het gelijk gesteld Spr. had het standpunt van B en W. in de aanhangige bijlage kunnen begrijpen, als was vastgehouden aan de uitspraak van des tijds: dit of niets. Waarom is er nu zoo'n haast om de Sport fondsenplannen af te wijzen; als B. en W. toch nog nieuwe plannen willen? Spr. wenschte, dat B. en W. alle bestaande plannen en mogelijkheden zouden onder zoeken, opdat straks in alle kalmte kan wor den beslist. Onbegrijpelijk vond spr. het, dat men. nu het gaat over een gelegenheid, die ook 's winters kan worden benut, geargu menteerd worde met het bad in de Berger- meer. Spr. vroeg aanhouding van de bijlage. (De vergadering duurt voort.) (Ongecorrigeerd). 5Binnenland. DE OMZETBELASTING. Amendementen voorgesteld door Kamerleden. Op het wetsontwerp tot heffing eener om zetbelasting zijn een aantal amendementen voorgesteld. De heer Bierema c.s. stelt voor, in art. 7, betreffende de hoofdelijke mede-aansprake lijkheid van den kooper, een bepaling op te r.emen en wel zoodanig, dat deze mede-aan sprakelijkheid geldt voorzoover de kooper niet kan aantoonen de belasting te hebben betaald. De heer Van Rappard c.s. stelt voor, in de talel van vrijgestelde goederen binnen- landsch fruit op te riemen. De heer Lovink c.s. stelt voor in die tabel in te voegen: bloembollen. Een tweetal door den heer IJzerman c.s. ingediende amendementen beoogt te voorko men, dat van voortbrengselen van de beeld houwkunst een hoogere belasting zal worden geheven dan van schilderijen en van voort brengselen der grafische kunst. Een verzoek uit zuivelkringen. De Algemeene Nederlandsche Zuivelbond (F N Z.) heeft aan de Tweede Kamer ver zocht, aan de lijst der goederen, welke vol gens het ontwerp Omzetbelasting van belas ting zijn vrijgesteld, te willen toevoegen: boter, kaas, melkpoeder, gecondenseerde melk en caseïne. SMOKKELARIJ VAN MARGARINE. Gisternacht hebben commiezen te Poster- holt (L.) na beschieting een smokkelauto tot staan gebracht, waarop 500 kilo Duitsche margarine werden vervoerd. Auto en smok kelwaar zijn in beslag genomen. Tegen de smokkelaar is procesverbaal opgemaakt. AANVULLING WETBOEK VAN STRAFRECHT. Verschenen is het voorloopige verslag der Tweede Kamer inzake het wetsontwerp aan vulling van het wetboek van strafrecht met het oog op de kleedingstukken en onder scheidingsteekenen, welke uitdrukking zijn van een bepaald staatkundig streven. DE KAPITEIN VAN KÖPEN'CK VERBODEN. Wegens de toestand in Duïtschland Het gezelschap van den heer Saalborn zou dezer dagen in Utrecht het bekende tooneelstuk var. Köpenick spelen. De auteur Zückniajer, een Duitscher, die thans in Oostenrijk vertoeft, vindt het met het oog op de politieke 9ituatie 'n zijn vaderland beter, dat dit stuk nie gespeeld wordt, zoodat hij de ^stem ming gegeven aan den heer Saalborn tot opvoering heeft ingetrokken, walar- door de voorstellingen niet zullen door gaan Contractueel* verplichtingen be staan er niet. Met ingang van 15 Sept. a.s. zal de thans geldende uitzondering op de contingentee- ringsbepalingen, dat bij invoer van postpak ketten, rechtstreeks aan particulieren verzon den en met geringere waarde dan 40, geen invoervergunning behoeft te worden overge legd, vervallen. Alsdan zal ook voor deze gevallen een invoervergunning noodzakelijk zijn, welke, indien aan de daarvoor gestelde voorwaarden kan worden voldaan, vanwege het crisis in en uitvoerbureau zal worden verstrekt. Ter verkrijging vaii een dergelijke invoer vergunning, dienen belanghebbenden alvo rens hunne bestelling in het buitenland te plaatsen, zich te wenden tot het crisis in- en uitvoerbureau, Laan van Meerdervoort 84 te 's-Gravenhage. DE ZAANDAMSCHE SOCIALISTEN EN DE BEZUINIGING. De vier socialisten, die vóór de bezui nigingsvoorstellen stemden, moeten af treden, zegt de afd. s. d. a. p. Bij de behandeling van de bezuini gingsvoorstellen van B. en W. in den gemeenteraad hebben met de burger lijke raadsleden ook vier soc.-dem. leden, o. w, de beide wethouders Prins en Kelder, voor deze voorstellen ge stemd, niettegenstaande de partijverga dering van de plaatselijke afdeeling van de s. d. a. p. met groote meerderheid van stemmen zich tegen deze voorstel len had verklaard, en had uitgesproken, dat deze niet behoorden te worden aan genomen. Als gevolg hiervan heeft gisteravond in het gebouw Ons Huis wederom een vergadering plaats gehad van de leden van de afdeeling Zaandam van de s. d. a. p., waar het onorganisatorisch optre den van de vier raadsleden het onder werp van bespreking was. Het bestuur ven de afdeeling had het voorstel ge daan aan bedoelde vier raadsleden te verzoeken hun mandaat ter beschikking van de partij te stellen. De vergadering, die zeer druk bezocht was, en o. m. werd bijgewoond door dr. F. M. Wibaut uit Amsterdam, heeft het bestuursvoorstel met 201 tegen 123 st. aangenomen. Van de vier soc.-dem. raadsleden, wien de zaak betrof, waren alleen de heeren Verbeek en Visser aanwezig. De beide wethouders, de heeren Prins en Kelder, lieten verstek gaan. BRANDEN. Ernstige brand te Helmond. Hedenmorgen werd brand ontdekt in het pand, bewoond door den heer Goos- sens aan de Markt te Helmon'd, terwijl tegelijkertijd ook in het pand van zijn buurman, den heer J. Kooien, vuurver- schijnselen werden waargenomen. Het vuur werd het eerst gezien in het rechter gedeelte van dit huis, bewoond door den heer Th. van Moorsel, die on der de brandende zolder zijn slaapka mer heeft. De man slaagde er met veel moeite in zich niet zijn vrouw en drie kinderen in veiligheid te stellen. Toen hij nog eens terug wilde gaai. om een en ander te redden, kon hij niet meer langs de trap het perceel verlaten, zoo dat hij zich door het raam aan de ach terzijde van het pand in veiligheid moest stellen. Ook het bovenhuis, be woond door den kleermaker Lomm, liep ernstig gevaar. Een agent van politie hield een passeerenden brandweerman aan en deze haalde de drie kinderen van den heer Lomme naar beneden. De kinderen werden tijdelijk in een nabij gelegen klooster ondergebracht. De in middels gewaarschuwde brandweer tastte het vuur met kracht aan. Het bo vengedeelte van het pand, bewoond door i'.cn heer Van Moorsel, is nagenoeor ge heel uitgebrand, evenals de beide slaap kamers van den heer Kooien, terwijl het achtergedeelte van de beide panden veel waterschade bekwam. Persoonlijke ongevallen kwamen niet voor. De scha de wordt door verzekering gedekt KORTE BERICHTEN. De Westlandsche Bloemen- en Fruit- tentoonstelling is de vorige week door onge veer 35.000 personen bezocht. Een dergelijk aantal is nog nimmer op een Westlandsche tentoonstelling behaald. Gisteren hebben de voorzitter van de vereeniging Visschersbelangen, de heer K. Brands (r.) en het lid de heer J. Baarsen (1.) een bezoek afgelegd bij minister Colijn om te protesteeren tegen het inbeslagnemen van kuilnetten op het meer Flevo. (Ongecorrigeerd Twee patrouilles, ieder van vier vlieg tuigen, bestuurd door politie-officieren, zijn naar Innsbruck vertrokken, waar zij gedetacheerd zijn voor den grens- dienst. Bij het verdrag van St. Germain is het Oostenrijksche leger en de politie het bezit van vliegtuigen ontzegd, maar ver klaard wordt, dat deze toestellen ter be schikking zijn gesteld door particuliere eigenaars, waarmede waarschijnlijk be doeld zou worden het vliegercorps van de Heimwehr. Uit Havanna wordt een ernstig inci dent gemeld. Honderden havenarbei ders, die lid zijn van de radicale gehei me organisatie A. B. C. hebben gepro beerd den Amerikaanschen directeur van de United Fruit Companv met zijn familie met geweld van boord van het Amerikaansche schip „Morro Castle" te halen. Pas door de bedreiging van den kapitein en den vertegenwoordiger van het Amerikaansche gezantschap, dat Amerikaansche matrozen direct aan land zouden worden gezet, werde- aanvallers geïntimideerd en trokken zij af. Er zijn verschillende teekenen die wijzen op muiterij in het leger. Hier en daar verkoopen soldaten op straat hun geweren voor tien dollar. Te Milaan is thans een gereeeU lucht- taxibedrijf georganiseerd. De dienst wordt onderhouden door watervliegtui gen met taxameter; de prijs voor het vervoer bedraagt 1 lire per K.M., het geen ongeveer overeenkomst met den prijs voor autoritten. Vooral voor de verbinding van Milaan met de Noord- I'.xliaansche meren, zijn de j lucht taxi's van groot belang. Hedenmiddag te één uur vergaderde de raad dezer gemeente onder voorzitterschap van den burgemeester. Afwezig was de heer Bülens. De voorzitter herinnerde in sympathieke bewoordingen aan het gedenkfeest in de Schermeer en bracht officieel nog eens de ge- lukwenschen van het gemeentebestuur over. Mr. Koelma werd gecomplimenteerd met de uitgave van zijn pas versoenen werk over de gemeentewet, toegelicht door raadsleden. Daarna sprak de voorzitter zijn veront waardiging uit over een uitlating in het weekblad „Alkmaar aan Zee", waarin ver bazing werd uitgesproken over het feit, dat wethouder van Slingerland uit den draai molen was gevallen, omdat wethouders ge woon zouden zijn met „draaierij" om te gaan. Besloten werd den heer Jonker voor 1500 grond te verkoopen. Het stuk is ruim 500 M2. groot. Na vaststelling van de notulen der vorige vergadering volgde mededeeling der ingeko men stukken. De heer Stoutjesdijk sprak zijn veront waardiging uit over het plaatsen van palen in de 2e Kabelstraat, waarop door den heer Bonsema werd geantwoord. Tot tijdelijke leeraren aan de Handels school werd benoemd de heeren H. Feenstra te Zaandam en C. W. F. Spiers te Amster dam. De heer Govers drong er daarbij op aan, voortaan zoo mogelijk Alkmaarders te benoe men. Tot tijdelijk leeraar aan de Gem. Avond school voor lager nijverheidsonderwijs werd benoemd de heer G. A. J. Boogh te Bergen. Besloten werd van D. Binnenwijzend al hier op de door B. en W. met den verkooper overeen gekomen of overeen te komen voor waarden eenige perceelen grond met opstal len te zamen groot 18.07.55 H.A. tegen den prijs van 2500 per H.A. vermeerderd met de daarbij komende kosten aan te koopen. De raad besloot met intrekking van zijn besluit van 19 Januari j.1. voor het jaar 1933 ten behoeve van de verleening van extra hulp aan ondersteunde werklooze arbeiders voor kleeding, schoeisel, beddegoed e.d. overeen komstig de circulaire van het Nationaal Cri sis Comité van 15 Dec. 1932 een bedrag van 2565 ter beschikking te stellen van het comité voor de verleening van extra-hulp aan werkloozen in deze gemeente. Afgewezen werd een adres van het bestuur van den Ned. Bond van Personeel in Over heidsdienst inzake het verleenen van een wachtgeld aan den gewezen assistent-brug wachter J. Tjeertjes. föucQetüjke Stand GETROUWD: Andries Mooij en Dieuke Hoekstra. Ni- colaas de Haan en Katalin Szakmary. Hendrik Bouwma en Alida Mienis. Hen drik Posthuma en Wilhelmina Harder. GEBOREN: Dirk Caref Johannes z. v. Dirk Carel Johannes Stemmerik en Elisabeth Scheuer. Jiiuist ev Wetenschap 1\ l Ondertrouwd: Toonkunstenaar, en Alkmaar, Krelagestraat 2. Zaltbommel, Gasthuisstraat 41. 7 September 1933. Recepiie op 10 Sept. van 3—5 uur, Krelageatraat 2. Huwelijksvoltrekking: 20 Sept. v.m. 11 uur. Toekomstig adresWesterweg 108. HEKMAN POOKi. f Hedennacht om 1 uur is in het r.k. zieken huis te Groningen na een korte ongesteld heid in den ouderdom van 47 jaar overleden de heer H. W. Poort, letterkundige aldaar. Hermannus Wilhelmus Poort werd den 18 uli 1886 te Stadskanaal (Gron.) geboren lij was korten tijd onderwijzer, studeerde daarna aan de Groningsche Universiteit Middelb. Nederlandsch en oude talen. Eeni- gen tijd was hij werkzaam in de journalistiek, daarna wijdde hij zich geheel aan de litera tuur. Hij werd tevens docent aan verschil lende volksuniversiteiten. Tot de voornaamste werken van den over ledene behooren: Enkele verzen 1910; Ned. verskunst (critieken en essays) 1910; Over litteratuur, vier lezingen 1915; Gerbrand Adriaanszoon Bredero 1918; Van de plan ken (opstellen over tooneel) 1926; Aan 't Zugermeer (reisschetsen) 1927; Opstellen en lezingen 1928; De roman van Bredero's leven 1930. yldoectentiën Ondertrouwd en Zwolle, Klaasboerstraat 39 Alkmaar, pS.pt, 1933 Luttik Oudorp 3 Huwelijksvoltrekking Woensdag 20 September v.m. half elf. Thuis: 10 September Luttik Oudorp 3 n.m. van 8—10 uur. Toekomstig adres: Zwolle. Kortenaerstraat 3. Heden overleed kalm, na een langdurige ongesteldheid, onze geliefde Man, Vader, Behuwd- en Grootvader In den ouderdom van 73 jaar. G. KIKKERT—Stobfker. K. KIKKERT—Pbreboom. R. KIKKERT. narrenberg. B. v. TWISKKikkert. F. v. TWISK en Kleinkinderen. Den Burg-Texel, 5 Sept. 1933. De teraardebestelling zal plaats hebben Vrijdag 8 Sept. nam. 2 uur. Voortreffelijke, pittige choco lade in den vormvanviool- tjes. Een spe cialiteit Heden overleed te Bergen onze lieve Zuster en Behuwd zuster In den ouderdom van 69 jaren. Laren (N.H.), C. W. MARCHANT. Scheveningen, Mr. H. P. MARCHANT. S. M. M. MARCHANT— Rambonnet. Bergen (N.H.) 5 Sept. 1933. Notweg 2. De begrafenis zal plaats vinden op Vrijdag 8 Sept. a.s., 's namiddags 2 uur ver trek van het sterfhuis. Eenige kennisgeving. Heden overleed, na een lang durige ongesteldheid, zacht en kalm, onze lieve Man, Vader, Behuwd- en Groot vader, de Heer eerder Wedn. van GEERTJE KAIJ, in den ouderdom vau ruim 70 jaar. Alkmaar, G. KISTEMAKER— HOOGLAND. Hoorn, M. S. JANSEN— KISTEMAKER. A. J. A. JANSEN. Alkmaar, J. D. KISTEMAKER, E. KISTEMAKER— SIEBRANDS. DICK. Alkmaar, 6 September 1933. Ged. Nieuwesloot 34. De teraardebestelling sal plaats hebben a.s. Zaterdag op de Gemeente-begraaf plaats. Vertrek vanaf het sterfhuis nam. twee uur. oüzt op don,naam.. diploma Kon. Ned. Toonkunst enaarsvereeniging, leerlinge WILLEM ANDRIESSEN, heeft haar lessen hervaL

Alkmaarsche Courant | 1933 | | pagina 3