B. W. G. LIENESCH Langestraat 41-45-45. Tel. 242 'fxcvinciaal 'flieuws Speet ifcheeftstiidinqen £atitU en Jmm&oim Rechtszaken Onze JCoiomën £ucfUvaact 35ucqecli[ke Stand Mackthecichten Adoectentiën delft mag buitenlanders toelaten. OUDE NIEDORP. WINKEL. DE DOORGAANDE WEG OVER WIERINGEN. VERKEER IN DEN WIFmNGERMEERPOLDER. LANGENDIJK. HEILOO. WIERINGEN. SCHAGEN. Overplaatsingen KOEDIJK. WIELERCLUB „ONDERLING GENOE GEN" TE NOORDSCHARWOUDE. STOOMVAARTLIJNEN. Kon. Ned. Stoomb. Mij. DE FOSTVLUCHTEN OP INDIL. NOODLANDING. LINDBERGH IN RUSLAND OELAND. TEXEL (Augustus). ALKMAAR, 23 Sept. 1933. Op de heden gehouden eierenveiling waren in totaal 140000 stuks kipeieren aangevoerd, waarvan de prijzen als volgt: 40—50 2 20—3 50; 56-58 3.80-/4, 58-60 3.80-/ 4.10 6062 3.904.40, 6264 44 70 14000 stuks Eendeieren 3—3.20. ALKMAARSCHE EXPORTVEILING. ALKMAAR, 22 Sept. 1933. Op de heden gehouden veiling werd betaald voor: Andij vie per 100 stuks 0.50—2.10; Appelen per 100 pond 312; Augurken per 100 pond 318; Bloemkool le 8. per 100 «ufcs 1Z-£ 11, 2e s, L 2,50—1.4,50; Drui D. HOOGLAND T. HOOGLAND—KOOIJ PIETER KAREL VAN DOORNIK, A. VAN DOORNIK- Ds. P. GROOT Jzn., betuigen wij onzen oprechten dank. JACOB PLUGBOER, betuigen wij onzen welgemeen-, den dank. Veisen, September 1933, WINTERMANTELS gezicht anders. Hoewel daaromtrent Tiog geenszins iets vast staat, zou men bierbij kunnen denken aan een wijzi ging van het thans bestaande stelsel van «alarieerine van de onderwijzers, waar bij onderscheid wordt ?emaakt tusschen onderwijzers zonder en met hoofdakte. CURSUS VAN DE KONINKL. MIJ. VAN TUINBOUW EN PLANTKUNDE* De heer H. van der Laan, Tuinbouw-vak-, onderwijzer te Alkmaar schrijft ons: De heer Tamis is niet zooals gemeld benoemd als leeraar in bloemisterij en bol lenteelt aan den cursus van de Kon. Mij. van Tuinbouw en Plantkunde, maar geeft als hoofd van den cursus les in de theoretische vakken als schei- en natuurkunde etc. De heer p. Boschman, hoofd der school te Limmen. zal les geven in bollenteelt, terwijl de heer ,.an der Laan bloemisterij voor zijn rekening krijgt. De minister van onderwijs, Kunsten en Wetenschappen heeft den rector mag nificus der technische hoogeschool te Delft doen weten, dat er tegen de in schrijving van buitenlanders als stude '.t aan deze hoogeschool geen bezwaar be staat PREDIKBEURTEN. Zondag 24 September. ST. PANCRAS, Evangelisatie, Zondag avond 7.30 uur (o.t.) de heer Alkema, van Sneek, bij Bouwstra. URSEM. Wegens ongesteldheid van ds. Bolland zal morgen in de Ned. herv. kerk geen dienst worden gehouden. De gevallen van mond- en klauwzeer in deze gemeente breiden zich meer en meer uit. Het aantal aangiften van deze veeziekte is thans tot 20 gestegen. Naar vernomen wordt, overweegt het ge meentebestuur stappen te doen die er toe kun nen leiden dat een vrijwillige brandweer wordt opgericht zoowel voor dit deel der ge meente als voor het ander deelr ten einde daardoor de kosten van brandblussching te kunnen verlagen. Zouden pogingen in deze richting niet slagen, dan schijnt het niet on mogelijk, dat een brandassurantie-belasting wordt ingevoerd. Het is dus te hopen, dat de inwoners de handen ineenslaan om tot een .vrijwillig korps te komen. Tot gemachtigde van het gemeentebe stuur om deel te nemen aan ingelandenver gaderingen van den W.O.L. polder en voor- zooveel noodig in de vergaderingen voor en namens de gemeente als eigenaresse van dien polder gelegen gronden stem uit te brengen, is door B. en W. uit hun midden aangewezen de heer J. Bakker Jzn., Wethouder. Het raadsbesluit tot aankoop van een huisje met erf te Oude Niedorp, dat aanvan kelijk door Ged. Staten in overleg met de regeering wegens den financieelen toestand der gemeente niet was goedgekeurd, heeft thans de goedkeuring verkregen. Door een damescomité wordt voor het komende seizoen een citrsus georganiseerd voor het vervaardigen van eenvoudige hand werken voor meisjes die niet in de gelegen heid zijn zich daarin op andere wijze te be kwamen. Achter de O.L. school te Hippolytushoef, Waar de nieuwe Rijksweg naderhand zal worden doorgetrokken, is een gevaarlijke hocht, in den weg, waar door het wegbestuur reeds verschillende beveiligingsmiddelen zijn aangebracht. Naar de meening van den A.. W.B. en de K.N.A.C. zou een scherp gemar keerde asverkeerstreep in afstekende helder witte kleur in de bocht en op zekeren afstand over de aangrenzende weggedeelten vooral bij ongunstige weersgesteldheid in het be lang zijn van de veiligheid voor het verkeer. Op een door die vereenigingen aan den di recteur-generaal van de Zuiderzeewerken be treffend verzoek werd bericht ontvangen, dat de voorgestelde verkeersstreep ten spoedigste tal worden aangebracht. De A.N.W.B. en de K.N.A.C. ontvingen Van de directie van den Wieringermeerpol- der bericht, dat het haar thans mogelijk is geworden tegen excessen op verkeersgebied ln dien polder, voor zoover aanwezig, op te heden door een beschikking van den minis^ {er van waterstaat van 24 Juli j.L en dat hare politie terzake is geïnstrueerd. 'Zooals uit verschillende gesprekken en vergaderingen blijkt, is de Aardappel centrale niet populair bij de tuinbouwers Een der bezwaren is wel, dat er een leger van controleurs moet worden aan gesteld om te zorgen, dat de regeling fUed wordt uitgevoerd en welke tenslot te ten laste komen van de tuinbouwers, "ver de salarissen dezer contoleurs d°en dan ook allerlei geruchten de ronde Zoo kon men op de vergadering van de tulnbouwvereeniging „De toe komst te Zuidscharwoude booren, dai er volgens een der leden in Amsterdam 60 controleurs liepen met een salaris van 60 per week, wat door den voorzit ter als zeer onwaarschijnlijk werd aan gemerkt en zal worden onderzocht. Maar in ieder geval gaat zoo'n praa.je rond en wordt de ontevredenheid der tuinders opgewekt, die toch al niet in hun schik zijn met de inmenging van de Aardappel-Centrale, waardoor zij op het oogenblik een gedeelte van de door ben gemaakte prijzen moeten afstaan en zelf in 't geheel niets verdienen. Met de ruime salarieering bij de Aard appel-Centrale is het echter wel niet zoo erg als het wordt voorgesteld, want naar wij uit welingelichte bron vernemen, hebben een tweetal controleurs uit deze omgeving het bijltje er bij neergelegd, omdat een salarisverlaging van 16 a 17 procent werd ingevoerd, waarmee zij geen genoegen wenschten te nemen. Er werd dan te w einig verdiend. Zal deze verlaging al een gevolg zijn van de geuite klachen van een te dure huishouding der Centrale? Afloop veiling door notaris P. J. C. van Toornenburgh te Alkmaar van vaste goede- ien van den heer Jb. Adrichem, alhier. Woonhuis met schuur, erf en tuingrond a. d. Hoogeweg, groot 1 hectare 53 aren Gemijnd door J. Kunst te Limmen voor 5020. Weiland, groot 3 hectaren 80 aren in den Oosterzijpolder, hoogste bieder Jb. v. d. Peet, Heiloo, voor 1263.36. Combinatie van bovengenoemde perceelen Kooper D. Broers te Heiloo voor 6093.36. Onze plaatsgenoot de heer A. Veerdig Szn., gemeentebode, slaagde op het Donderdag te Amsterdam gehouden examen voor het politiediploma. Ingaande 8 October a.s. worden in ver band met de opheffing tram Schagen Warmenhuizen de conducteurs G. v. Dok en C. Wismeijer verplaatst van Schagen naar Eindhoven. De conducteurs M. Seeder en M. van Veen gaan van Schagen naar Zutphen. Donderdagavond werd door de tuinbouw- vereeniging „de West", een ledenvergadering gehouden in het lokaal van den heer Jb. Groot onder leiding van den heer W. Visser. De voorzitter opende met een woord van welkom, inzonderheid tot het hoofd der school de heer Stuffers in diens kwaliteit als tuinbouwleeraar. Hij vroeg en verkreeg de goedkeuring dat er de vorige vergadering presentiegeld is uitbetaald. In bespreking kwam het plan van den Vierbond om een be tere regeling in het leven te roepen voor den verkoop van kool aan de veiling Na eenige besprekingen werd besloten dat als er tekort is, er bonnen zullen worden gegeven voor denzelfden dag, aan den koopman voor 1 per bon van .1000 Kg. Opgaaf moeten de leden doen van den voorraad witte kool die er nog is, aan het bestuur vóór Zondag e.k. Op een vraag hoe de aardappelen centrale werkt wist niemand een afdoend antwoord In Nederland is tweederde te veel aan aardappelen voor gebruik. Ernstig wordt er geklaagd over het moeilijke werk om de aardappelen bij den consument te brengen. Bij de rondvraag dankte de heer Stuffens voor de vriendelijke woorden van den voor zitter en hoopte een steentje te kunnen bij drage aan den tuinbouw als steun, totdat er betere tijden komen. De heer K. Koedijker zeide als correspon dent van de arbeidsbemiddeling, dat de kleine tuinders, om in de werkverschaffing te ko men zich moeten opgeven aan het gemeente huis. Op een vraag wanneer er weer eens een steunuitkeering komt, werd gezegd, dat dit spoedig kan verwacht worden. De heer P. Zwetsman wenschte te protes teeren tegen het werken der Aardappel Cen trale, door geen aardappelen te veilen. De voorzitter antwoordde dat de aardappelen in deze streek nog van geringe fceteekenis zijn, wat door den heer Hart als lid van het hoofd bestuur van den Neutralen bond met voor beelden werd bevestigd. Gepoogd zal worden in overleg met den Vierbond een adres te richten aan de aard appel-centrale. omdat het werken der cen trale voor de aardappelen hier moordend ge noemd kan worden. De voorzitter besprak het. gewenschte. om de steunuitkeering niet meer door de vrachtvaarders te doen, maar door het be- taalkantoor. De vrachtvaarders kunnen voor eiken dag veilen een lijst aan de betaalmees ter uitreiken opdat die het voor de tuinders kan uitrekenen en uitbetalen. Hierna sluiting met dank aan den heer Stuffers voor zijn tegenwoordigheid en voor de gezellige besprekingen. Wi e 1 r e n n e n. Zondag wordt door bovengenoemde club een afstandrit gehouden over 40 K M. Er wordt gereden vanaf Koedijk langs het Ka naal naar Burgervlotbrug en terug. De start heeft plaats bij café Groot te Koe dijk 's morgens 9 30 uur. Door den heej Groot wordt voor deze rit een medaille aan geboden voor degene die den kortsten tijd maakt, Agamemnon 22 Sept. v. Izmir n. Sitia. Ajax 22 Sept. v. Alicante te Borcelona. Berenice 22 Sept. v. Amst. te Hamburg. Bodegraven (uitr.) 20 Sept te Tocopilla. Costa Rica (uitr.) 20 Sept. v. Barbados. Iris 21 Sept. v. Gothenburg n. Amst. ROGGE- EN GERSTVERBOUWERS. Er is een steunregeling in voorbereiding, waarbij den verbouwers van Nederlandsche Rogge en Gerst bij verkoop dezer producten een toeslag zal worden betaald. Naar ons werd medegedeeld, zal deze re geling voor Rogge omstreeks 1 October en voor Gerst omstreeks 7 October a.s. worden bekend gemaakt. In verband hiermede worden Rogge- en Gerstveitouwers in eigen belang aangeraden, in afwachting dezer regeling, nog niet tot verkoop over te gaan. De gewestelijke Tarwe-organisaties voor Noordholland en Zuidholland. BRANDSTICHTING TE WEESPERKARSPEL. Te Weesperkarspel is in den nacht van 20 op 21 Juli brand geweest in een schuur ach ter een perceel aan de Zwcdskade. De brand kon tijdig worden gebluscht, waarmede het fevaar voor er vlak bij liggende schuren en uizen was geweken. In verband met dezen brand zijn drie mannen gearresteerd, een 23- jarige reiziger en een 37-jarige koopman, die den brand zouden hebben gesticht, en een garagehouder, die de mannen tot de daad zou hebben aangezet. De Vierde Kamer der Amsterdamsche Rechtbank heeft gisteren deze zaken behan deld. Eerst stonden terecht de koopman en de reiziger, die, hoewel zij onderling afwijkende lezingen gaven, bekenden den brand te heb ben gesticht. De koopman zou van den gara gehouder eerst 500, daarna nog eens J 200 voor de brandstichting ontvangen. Deze ver dachte had, naar zijn zeggen, niet aan het gevaar van overslaan van den brand ge dacht. Afgezien dit, dacht hij trouwens dat een naastgelegen schuur, waarin gezinnen woonden, niet in gebruik was. De andere verdache de reiziger, vertelde, dat hij op een avond met den koopman naar Weesperkarspel was gegian om 200 te verdienen". Mocht men dezen verdachte ge- looven, dan was hij het slachtoffer van den koopman, en deze dan op zijn beurt weer het slachtoffer van den garagehouder. De koopman daarentegen verklaarde, dat de rei ziger al gedurende tien dagen van het plan wist, vóer het werd uitgevoerd. De officier van justitie, mr. De Blécourt, achtte hetgeen verdachten hebben gedaan, zeer gevaarlijk en een strenge straf hier op zijn plaats. De officier eischte tegen ieder der verdachten anderhalf jaar gevangenisstraf. De garagehouder ontkent, Hierna stond de 35-jarige garagehouder terecht, die ontkende iets van de zaak af te weten; de brand was voor hem een vol komen verrassing. De opstallen waren zijn eigendom en voor f 5500 verzekerd. De koopman, nu als getuige gehoord, ver klaarde dat verdachte hem f 500 had be loofd; 200 direct en later nog eens 300. Verdachte had hem, getuige, precies aange wezen welke schuur hij in brand moest ste ken. De garagehouder had met getuige steeds onder vies oogen over deze zaak gesproken. De reiziger bleef op 't punt van den aan leg der brandstichting ook onder eede met zijn verklaringen verschillen van die van den koopman. Getuige heeft niets geweten van het plan tot op aen dag van den brand, toen hij 's avods nogal bier had gedronken en de koopman hem 200 had beloofd, wan neer hij meegin gnaar Weesperkarspel om brand te stichten. De officier van justitie, mr. De Blécourt, achtte door de verklaringen van den koop man en uit andere aanwijzingen wettig en overtuigend bewezen, dat verd. heeft uitge lokt tot opzettelijke brandstichting, waardoor gemeen gevaar voor goederen en levens te duchten is geweest. Ete officier eischte twee en een half jaar gevangenisstraf. De rechtbank zal in al deze zaken 6 Octo ber uitspraak doen. DE MOORDAANSLAG OP HET ZYERVELD. Tien jaar gevangenisstraf geêischt. Voor de rechtbank te Assen is behan deld de zaak tegen een verpleegde in de rijkswerkinrichting te Veenhuizen, die op 19 Juni 1933 te Zyerveld in de ge meente Vries een moordaanslag pleegde op de vrouw van den landbouwer J. Geerts. Verdachte had in de rijkswerkinrich ting Veenhuizen een zedenmisdrijf ge pleegd en is vandaar ontvlucht, waarom hij zich schuil hield in de omgeving van de woning van Geerts, van welken laat ste hij reeds eerder boterhammen met koffie had ontvangen. In den bewusten morgen, toen Geerts naar het werk was en de kinderen naar school waren gegaan, is verd. in de wo ning gekomen met het doel daar kleeren weg te nemen om zijn vlucht uit Veen huizen te kunnen vergemakkelijken. Hij heeft eerst de vrouw van Geerts beetge pakt en haar herhaalde malen met een mes gestoken, zoodat hevig bloedende verwondingen zijn ontstaan, en de «rou\y in levensgevaar verkeerd» Verdachte bekende voor de rechtbank. Hij heeft de vrouw op den grond geworpen en wilde haar met een touw binden om dan de kleeren beter te kunnen wegnemen. Zij maak te hem dit echter moeilijk, waarop hij woest werd en haar herhaaldelijk met een mes stak. Hierop is hij weer gevlucht én heeft hij zich in een boschje verkleed, waaroo hij door de marechaussée werd gearresteerd. Na het hooren van de getuigen eischte het O. M. tien jaar gevangenisstraf. PAVILJOEN ZIEKENHUIS AFGEBRAND. Aneta seint uit Medan aan het Hbld.: Gisteren is te Taroetoeng door onvoorzich tigheid van een bediende die bezig was met koken, een paviljoen van het nieuwe zieken huis der Rheinische Mission afgebrand. De 20 zich in dit paviljoen bevindende zieken konden zichzelf in veiligheid brengen. De Oehoe is gister te Bandoeng aange komen. De Ijsvogel (uitreis) is gister te Athene geland. Gistermiddag heeft de onderofficier-vlieger H. Bulten, die met den reserve onderofficier mecanicien Barendregt te Soesteiberg met be stemming Enschede was opgestegen, door motordefect een noodlanding moeten doen op het Hamouigerbroek te Doetinchem. Er zijn geen persoonlijke ongelukken gebeurd en het toestel werd niet beschadigd. Na herstel is men weer opgestegen en naar Soesterberg teruggekeerd. y Lindbergh is gisteren te Leningrad ge land. Geboren; Elleko, z. v. Jacob Vla ming en Antje Vermeulen. Johanna Catharina, d. v. Cornelis Maas en Hen- drica Catharina Maria Smit. Gerrit en Evert, zns., van Aart d. Brink en Lamberta Johanna Lubbers. Marga- retha Elise, d. v. Jacob Johannes Zijm en Geertje Hendrika Zoetelief. Biem, z. v. Pieter Troost en Aaltje Lap. Grietje, d. v. Paulus Simon Kuijper en Antje v. d. Vis. Trijntje, d. v. Jan Koorn en Janna Paulina Rozendaal. Arend, z. v. Jan Dijker en Sjoukje 01- denburg. Petrus Cornelis, z. v. Theo- dorus Reinardus Hin en Afina Cornelia Boersen. Johannes Anthonius Jaco- bus z. v. Bernardus Lambertus Smit en Frederika Meijer. Cornelis Jan, z. v. Pieter Jacob Witte en Theodora Corne lia van Heerwaarden. Johanna, d. v. Cornelis v. d. Heijden en Dirkje Roos. Cornelia Johanna, d. v. Jan de Ridder en Wilhelmina Vinke. Maria Corne lia, d. v. Sijbrand Keyser en Anna Marie Roeper. Barend Dirk, z. v. Jan Lok en Barber Roeper. Diederika Agatha, d. v. Krijn Parlevliet en Carolina Maria Schuitemaker. Ondertrouwd: Simon Gieles en Hendrika Antonia Maria Egbers. Gerardus Mozes en Alberdina Bakelaar. Fulps Visser en Maartje de Jong. Cornelis Pool en Dieuwertje de Ridder. Adrianus Elenus Stiggelbout en Adriaantje Huysman. Getrouwd: Nicolaas Antonlus Smit en Maria Martina Gertruda v. Deursen. Pieter Schagen en Neeltje Koorn. Simon Gieles en Hendrika Antonia Maria Egbers. Fulps Visser en Maartje de Jong. Gerardus Mozes en Alberdina Bakelaar. Overleden: Catharina Margare- tha Kuiper, 68 j. Cornelis Martinus Koorn, 67 j. geh. m. Neeltje Oud. Ger rit Geus, 78 j., geh. m. Martje Knol. Johannes Schraag, 31 j. Antje v. d. Vis 30 j. geh. m. Paulus Simon Kuijper. Pieter den Braven, 61 j. geh. m. Maria Keppel. WIERINGEN (September). Geboren Frits, z. van K. Maaskant en R. A. Schwantje. Overleden: Na Koorn, echtgen. van K. Spaans, 58 jaar. B. P. Swart, echtgen. van J. Boon, 23 jaar. N.V. EIERVEILING NOORDHOLLANDS NOORDERKWARTIER. ven per 100 pond 1020; Gele kool per 100 K.G. 1.20; Groene kool per 100 sL 1 4; Kropsla per 100 stuks 050— 1.80; Komkommers per 100 stuks 1— 4; Meloenen per 100 stuks 523; Pe ren per 100 pond 3—18; Prei per 100 bos 1.60—3.80; Postelein per bakje 10— 16 cent; Roode kool per 100 K.G. 1— 3.30; Selderie per 100 bos 0.501.10; Spinazie per bak 12—41 cer.t; Snijboonen per 100 pond 3—10; Dubbele spercie- boonen per zak 0.30—1.20; Tomaten per 100 pond 1 2.50; Uien per 100 K.G. f 1.602.80; Wortelen per 100 bos 1.50 -/ 4. DE BOTERPRIJZEN. ALKMAAR, 23 Sept. 1933. Op de heden gehouden Botermarkt werd betaald 7587 cent. Eieren (groothandel) 3-754.10, Eendeieren 2.75. DE VEEMARKT. ALKMAAR, 23 Sept. 1933. Op de heden gehouden veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 10 Paarden 30160; 18 Melkkoeien 75210; 20 Nuchtere kalv. (slacht) 6—20; 272 Schapen, vette 10 14, Overhouders 611; 1 Bigzeug 48; 15 Schrammen 182160 Biggen (10 weken) 9—13; 4 Kleine bokjes 1.50—14. Handel redelijk. BROEK OP LANGENDIJK, 23 Sept. '33, Langendijker Groentenveiling. 2500 stuks Bloemkool le s. 3.7O—8.10, 2e s. 0.75 1.50 per 100 stuks; 55000 K G. Roode kool le s. 1 2.20; 22000 K.G. Gele kool le s. 1 1.10; 68000 K.G. Witte kool le s. 0.40—1.30; 25000 K.G. Uien: gele uien 1.80—2.10, gele drielingen 0.80— 0.90, gele nep 2.802.90; 1200 K.G. Slaboonen 3.206.40; 2200 K.G. Toma ten^ 2—2.10, B 2.202.60, C en CC 2; 8000 K.G. Bieten 0.60—1.80; 6000 K.G. Peen 2.50-/ 2.80; 1400 K.G. Aardappelen: BI. eigenheimers 2.30; Blau we 3.80, Bevelanders 2.10, alles per 100 K.G. WARMENHUIZEN, 22 Sept. 1933. Eigenheimers 2.302.50; Gele Nep 2.80—3, Uien 1.90, drielingen 0.90 en grove 1.90; Witte kool 1.25—1.30; Slaboonen 2.502.90, witte kool per wa gon 132. Aanvoer: 1600 K.G. Aardappelen; 1475 K.G. Gele Nep; 2125 K.G. Uien; 40.000 K.G. Witte kool; 220 K.G. Slaboonen. NOORDSCHARWOUDE, 22 Sept. 1933, 1900 K.G. Aardappelen; Bevelanders 2, BI. Eigenheimers 2.20; 20500 K G. Uien: Uien 1.60—2.10, Drielingen 1.10— ƒ1.40, Grove 2.1G-/ 2.20, Gele Nep 2.803.20; 3800 K.G. Peen 2.90— 3.40, kleine Peen 0.60—0.90; 7350 K.G. Spereieboonen 27.40; 800 K.G.' Kroten 0.80—1.40; 9400 K.G. Roode kool 1.10-1.80; 66800 K.G. Witte kool 1.25—1.40; 3500 K.G. Gele kool 1— 1.20, alles per 100 K.G. 215 stuks Bloem kool 4.70, per 100 stuks. i Den 8sten October a.s. hopen onze geliefde Ouders en hunne 25-jarige Echtvereeniging te herdenken. Hunne dankbare kinderen. Castricum, 23 Sept. 1933. Tot onze diepe droefheid overleed heden na een ge duldig gedragen lijden, voor zien van de H.H. Sacramenten der Stervenden, onze innig geliefde Man, Vader, Behuwd- en Grootvader, de Heer in den ouderdom van 67 jaar. BIJLOOS. J. SPRUIJT— VAN DOORNIK. M. SPRUIT en kinderen. T. VAN DOORNIK. Alkmaar, 22 Sept. 1933. Metiusgracht 9. Voor de vele blijken van deel neming ontvangen na het over lijden van onzen lieven Man en Vader, den Heer Uit aller naam, Mevr. W. L. GROOT-VIS, Oudorp, September 1933. Voor de vele blijken van deel neming ondervonden na het overlijden van onzen geliefden Zoon en Broeder Uit aller naam, J. PLUGBOER.

Alkmaarsche Courant | 1933 | | pagina 2