SPORT EN WEDSTRIJDEN. Ajax verplettert Feijenoord! f Nietalleen gemak geeft; t Geeft ook een gerust gevoel Krijgt U onverwacht visite, Nóóit zit U met vuile boel. NAT. JONOERENVERBOND EN GROEP-MUSSERT. De voorzitter van het Nationaal Jongeren- Verbond heeft gisteren ter algemeene verga dering te Zwolle medegedeeld dat er onder handelingen met de Nationaal-Socialistische Beweging worden gevoerd, die tot resultaat kunnen hebben dat het N. J. V. de le'^dor- ganisatie wordt van de N. S. B. DE MOORD IN DEN IJPOLDER. Een dag van vele gelijke spelen, heracles ernstig kampioen-candidaat. Willem II heeft plannen. Be Quick laat een veer. Een dag van hooge scores! ATA schuurt en .reinig 4 HOLLANDIA WINT! DE ALCMARIA-RESERVES. VOETBALUITSLAGEN. Afdeeling L Afdeeling II. Afdeeling III. Afdeeling IV. Afdeeling V. DE VIERDE KLASSERS. Wielrennen. DE ZESDAAGSCHE TE AMSTERDAM. Definitieve data: 17 en 23 November. De N. J. V. een jeugdorganisatie van den N. S. B.7 BRAND. Bakkerij en woonhuis uitgebrand. Door tot nog toe onbekende oorzaak is Vrijdagnacht brand uitgebroken in de bak kerij van den heer Benders in de Maasstraat te Steyl (L.) De bewoners, zeven kinderen, twee knechten en een dienstmeisje, konden zich slechts met groote moeite redden, aan- ezien intusschen de bovenverdieping van __et woonhuis reeds in lichtelaaie stond De bakkerij en de bovenverdieping zijn met in boedel geheel verbrand. Aar den inboedel van de gespaard gebleven benedenvertrekken en het winkelhuis is groote schade toege bracht. DE STEUNVERLEENING. Naar aanleiding van een verzoek door ette lijke gemeenten (andere dan de vier groote gemeenten) aan het departement van sociale zaken gedaan, om eenzelfde uitstel van in werkingtreding van de nieuwe bepaling der steunregeling toe te staan, als aan de vier groote gemeenten is verleend, heeft het Corr. Bureau den minister van sociale-zaken, prof. dr. Slotemaker de Bruine verzocht zijn stand punt ten deze te willen mededeelen. De minister heeft geantwoord geen aanlei ding te kunnen vinder, aan het verzoek van genoemde gemeenten te voldoen Bij het nemen van deze beslissing heeft de minister zich laten leiden door twee overwe gingen. De eerste is, dat het uitstel alleen kan worden toegestaan aan de vier groote ge meenten, aangezien zich alleen voor deze fechnische kwesties voordoen welker oplos sing eenigen tijd vergt In deze groote ge meenten nl. kan men niet onmiddellijk alle kaarten nagaan om uit te maken, of de desbe treffende personen enkel- of dubbel-uitgetrok- ken zijn, waardoor een administratieve moei lijkheid ontstaat, welke eenig uitstel recht vaardigt Deze moeilijkheid echter doet zich in de andere dan de vier groote gemeenten niet voor, omdat daar de dubbel uitgetrokke- nen reeds lang in dezelfde positie verkeeren, als waarin zij nu in de vier groote gemeen ten worden gebracht. De tweede overweging is, dat de moeilijk heid, welke volgens de andere dan de vier groote gemeenten voor haar ontstaat, door dat voortaan de verdiensten van de vrouw tot een bepaald bedrag van den steun moeten woden afgetrokken, niet kan bestaan, daar de vraag of de vrouw in een bepaalde week ver diend heeft, reeds tot dusver per week is moe ten worden beslist. Een verdachte gearresteerd. Zaterdagmiddag heeft de Amsterdamsche recherche een ongeveer 30-jarigen los werk man gearresteerd, die ervan verdacht wordt in den laten avond van 27 Sept. 1.1. in den Gooten IJpolder den landarbeider Gerrii Verhoeven door een revolverschot te hebben gedood. De man (die evenwel niet „Arie'' heet, gelijk Verhoeven zou hebben geroepen) ontkent alle schuld, maar hij was niettemin bij zijn verhoor door commissaris H. Pijper hoogst zenuwachtig. De verdachte is recidi vist en was in den IJ-polder goed bekend. Ondanks zijn ontkenning is de man in arrest gehouden; van verdere getuigenverklaringen za! het afhangen of deze arrestatie kan wor den gehandhaafd. De gearresteerde woont in de hoofdstad, in de Jordaan. Vroeger heeft hij in den IJ polder gewoond en gewerkt en hij kende er vele menschen; het slachtoffer van den moord kende hij zelfs zeer goed. VERKEERSONGEVALLEN. Aan de gevolgen van een botsing overleden. Enkele dagen geleden kwam op het kruis punt BinnenwegHofstetterlaan te Ellecom de heer H. C. Nas, sigarenfabrikant te Die ren, met zijn fiets in aanraking met een mo torfiets, bestuurd door den heer De Ruiter uit Arnhem. De heer Nas kreeg een hersenschudding bij de botsing en inwendige kneuzingen, aan de gevolgen waarvan hij Zaterdagnamiddag in den ouderdom van 69 jaar is overleden. De heer De Ruiter liep een ontwrichting aan de knie op. KORTE BERICHTEN. Nijmegen krijgt voor 1934 123.000 minder wegens korting der rijksuitkeering. De fabrieksarbeider J. van Wijck is Vrijdagavond, toen hij van zijn werk te Sas van Gent per rijwiel naar zijn woning te Hoek terugkeerde, nabij Driekwart in het kanaal gereden. Twintig minuten later is zijn lijk opgehaald. In de afgeloopen week vertoefde op doorreis in Nederland de vice-adraiaal Phya Radjawangsan, oud-minister van defensie van Siam. Als wij vandaag een overzicht over de voetbal verrichtingen van gisteren schrij ven, dan vallen allereerst op de hooge scores, die genoteerd werden. Zoo had we! niemand kunnen denken, dat Ajax met 7—1 van Feijenoord zou win nen. Z. F. C. deed het nog beter, en klop te H. F. C. met 7—0. En Longa zorgde voor het record, door B. V. V. met een 8 —O-nederlaag huiswaarts te zenden Tenslotte liet het Groningsche Be Quick een veer, door thuis slechts gelijk te spelen met het zwakke Alcides. De allergrootste verrassing kwam uit 'Amsterdam. Daar werd de groote strijd tusschen Ajax en Feijenoord aangebon den. Vrijwel algemeen rekende men op een Rotterdamsche zege, terwijl een klein percentage vöor Ajax nog een ge- 1. snel genoteerd had. Hoe geheel anders zou het loopen! Na een vlug wederzijdsch verkennen begon men in beide kampen met verwoede aanvallen, zoodat onmiddellijk de de fensies voor moeilijke situaties kwamen te staan. En weldra bleek, dat de Ajax- verdediging een gemakkelijker taak had, dan de Rotterdammers. Terwijl toch' de Ajax-voorhoede een geheel open spel demonstreerde, beging Feijenoord de fout, om met zeer kort spe; aan te vallen, zoodoende kon ue Ajax-verde- dWng steeds gesloten blijven en was het passeeren voor Feijenoord wel heel moeilijk geworden. Reeds na ruim 5 minuten kon Amster dam juichen, toen Volkers een bal zui- ver achter van Male plaatste. Dat haa .niemand verwacht; ook Feijenoord nl€*- En dB zette alles in op aanvallen; zelfs zoozeer, dat de halflinie haar veidedi- gende taak geheel en al vergat. Daardoor kreeg de Rotterdamsche achterhoede het dubbel zwaar en zoo kon het ge beuren, dat Ajax. hoewel zeker niet sterker in het veld, nog twee keer de Rotterdamsche defensie kon passeeren, zoodat de rust met 30 kwam. In de tweede helft begon Feijenoord met den moed der wanhoop, doch pas na iuim een kwartier had rauw deunt succes met een kopbal, dank zij een goed geplaatste corner. Op dat cntieke oogenblik werd Ajax wakker. Haar half linie zette de aanvallen op en een serie verwoede attaques was er het gevolg van En toen dit systeem succes had (4—1) was Feijenoord definitief geslagen. Dat het tenslotte nog 71 werd, mag heel gewoon beschouwd worden, omdat in het resteerende deel van den wed strijd Feijenoord zichtbaar ontmoedigd was. Zoodat Ajax de leiding in afdeeling I heeft genomen. Dat zou echter niet gebeurd zijn, als V. S. 'V. gewonnen had. De Velsenaren trokken naar Rotterdam, om Sparta even een lesje te geven. V. S V. kreeg di-ect een strafschop te nemen, doch Cohen stopte het schot meesterL'ik (de tweede keer reeds in dit seizoen) en met een bleek, dat Cohen al weer zijn Jag had. Hij zorgde er voor, dat V. S. V. niet kon juichen en toen Sparta later een strafschop te nemen kreeg, zag de Velser keeper geen kans, om Cohen na te doen (1—0) Spoedig na de hervatting kwam het tweede doelpunt en daarom trok ge heel V. S. V. ten aanval. Cohen kreeg het druk, maar hij was niet te passee ren. Pas 10 minuten voor het einde be zweek hij voor een effectvol schot, doch dat was dan ook alles. Sparta won met 2-1. Z F. C. deed bijzonder fraai werk door H. F. C. met 7—0 te kloppen. H. F. C. miste v. d. Meulen en dat was merkbaar. Want zijn plaatsvervanger liet eenige houdbare ballen door. Het begin ging gelijk op en pas tegen het einde der eerste helft kwam het eerste doelpunt, vlak er op gevolgd door een tweede. In de tweede helft probeer de H. F C. het, om op te halen, doch het succes kwam aan den anderen kant, waar tenslotte zeven doelpunten ge maakt werden. H. F. C. kreeg geen kans, om ook maar een keer te scoren A. D O. heeft zich fraai hersteld en wist zelfs gisteren op vreemd terrein van 't Gooi te winnen. Reeds met de rust had het een 30 voorsprong en pas bij een stand 4—0 wist 't Gooi tege,n te scoren. Het einde kwam met 51 voor A. D. O., dat aa,rdig en zeker niet ruw speelde. Met Haarlem gaat het verkeerd. Zelfs gisteren werd op eigen terrein verloren en wel met 4—2 van H. D. V. S. H. D. V. S. begon goed, was dadelijk sterker er. behaalde op normale wijze een ver dienden 20 voorsprong. Nog voor de- thee wist Haarlem echter gelijk te ma ken, zoodat alle hoop op succes er was. Echter dadelijk na de hervatting nam H D V. S opnieuw de leiding en hoe Haarlem zich ook weerde, de gelijkma ker bleef uit. Vlak voor't eindf werd het 2—4. Door deze resultaten is de spanning in de bovenste helft wel zeer toegeno men, getuige den stand: Ajax 4 3 0 1 18—9 6 V. S. V. 4 3 0 1 11-7 6 Feijenoord 4 3 0 1 10—8 o Z. F C 4 2 0 2 1d-8 4 A. D. O. 4 2 0 2 15-10 4 H. D V. S 4 2 0 2 12—11 4 Sparta 4 2 0 2 7-8 4 H F C 4 12 1 7—13 4 Haarlem 4 0 1 8 7-17 1 't Gooi 4 0 13 3 14 1 )Vy..- ',.r i v;t f- N. F n.iMmann iCat tlandal M., v u - B F. C. 4 2 1 1 9—9 5 E D. O. 3 2 1 14-7 4 D O S- 4 2 2 11-14 Bloemendaal 3 1 1 1 9-11 3 Spartaan 4 1 1 2 7—8 3 T. O G. 4 1 1 2 9-13 3 V. V. A. 4 1 3 10—16 1 Hercules 4 4 5-20 0 [.Qiterrnjno ACoS Hangel m, s msTt/dam fabrieKan ft- Jufph^s b«j Utr«c H. B. S. speelt slechts gelijk. H. B. S. had gisteren blijkbaar de groo te fuif van het 40-jarig jubileum nog in de beenen zitten. Anders kunnen wij ons het gelijke spel tegen V. U. C. niet ver klaren. H. B- S. begon heel goed en voel de de V. U. C. verdediging flink aan den tand. Deze was echter vrij goed bestand tegen deze aanvallen en werd pa^ na 20 minuten gepasseerd. Toen het even later zelfs 20 werd, dacht men aan een groo te H. B. S.-zege. Doch V. U. C. zorgde voor de spanning, door nog voor het draaien tegen te scoren In de tweede helft zag men een herleefd V. U. C., want hoewel H. B. S. sterker bleek, zag het geer kans, om den voorsprong te ver- grooten. Vlak voor het einde deed V U C nog een serieuze poging, om gelijk te maken en had daarmee geluk. D. F. C. speelde ook al gelijk. D. H. C., dat op bezoek was, begon wel niet al te best, en zag zelfs een 20 achterstand voor haar genoteerd, doch nog voor de eerste helft verstreken was, had de Dclftsche club den stand weer gelijk ge maakt en zelfs de leiding genomen! Na de thee maakte D. F. C. direct ge lijk en van dat moment af hebben beide partijen hard gevochten om het winnen de doelpunt. Dat echter uit bleef! R. C. H. vergiete zich leelijk, want vrij algemeen had men gedacht, dat het thuis wel van Hilversum zou winnen. Binnen een minuut hadden de Haarlemmers de leiding reeds veroverd, maar toen bleek, dat Hilversum lang niet kwaad speelde. Het zorgde voor den gelijkmaker, wist na de rust de leiding te nemen, ver grootte die tot 31 en pas toen werd het 2—3. R. C. H- viel daarop fel aan, doch ze had absoluut geen succes, zoodat Hil versum bij verrassing won! De Stormvogels hebben weer gewon nen, doch ook deze Overwinning was verre van overtuigend. Met matig spel van beide kanten (K. F. C. was de tegen partij) verliep de strijd, nadat spoedig na het begin Stormvogels gedoelpunt had. De spanning bleef er den geheelen wedstrijd in, doch al het kruit was met dat eene doelpunt verschotenI Xerxes is na de weder-opname van de gebroeders v. d. Broek blijkbaar twee keer zoo sterk geworden. Het was gister bij Excelsior op bezoek en dadelijk na het begin kogelde Lagendaal een voltref fer in het doel. De rust ging in met 2—1 voo" Xerxes, dat In de tweede helft als sterkere begon. Beide partijen kregen nog wel kansen, doch ze waren te moei lijk om ze te benutten, zoodat Xerxes al weer een paar plaatsen steef Wie hier kampioen zal worden, is nog steeds een groote puzzle. De stand is: D. H. C. 4 2 11 11—9 5 Hilversum 3 2 0 1 127 4 Stormvogels 3 2 0 1 54 4 R. C. H. 4 2 0 2 8—9 4 Xerxes 4 2 0 2 9—14 4 HBS. 3 111 54 3 D. F. C. 3 111 8-8 3 Excelsior 4 112 1112 3 K. F. C. 4 112 10—12 3 V. U. C. 1 1 2 11-11 3 Heracles neemt de leiding. Het is in het Oosten een goeden dag voor Heracles geweest. Zelf speelde het in Deventer tegen Go ahead gelijk doch op hetzelfde oogenblik verloor Enschedé thuis van P. E. C.l Heracles was de eerste helft sterker dan Go ahead, dat echter bij een uitval succes had en daardoor onverdiend leid de. Tegen de rust kwam echter de gelijk- maker Na de thee ging het spel op en neer met de partijen beurtelings in den aan val Eenige kansen werden door beide elftallen gemist en voor het overige bleken de verdedigingen te sterk, zoodat de punten verdeeld werden. Voor Hera cles een mooi succes! Enschedé had niet veel geluk tegen P. E. C-, dat op gelukkige wijze aan een 2—0 voorsprong kwam. In de tweede helft was Enschede goed op dreef en voordat er een kwartier ge speeld was, had de sportclub gelijk ge maakt. Ondanks een overwicht der thuisclub was P E. C al weer gelukkig en won tenslotte met 32. Vitesse deed wat van haar verwacht werd en keerde met een 5—1 overwin ning op Tubantia uit Hengelo terug. De eerste helft ging het spel nog vrijwel ge lijk op en wisten beide partijen een keer te scoren. In de tweede helft nam Vi tesse het spel geheel in handen en scoorde nog vier keer Wageningen wist thuis op 't nippertje met 1—0 van Hengelo te winnen. Beide voorhoeden schoten slecht en pas in de tweede helft was Wageningen gelukkig met een treffer. A- G O V. V. herstelde zich volledig en klopte thuis de sterke Ensch. Boys met 31. A G O V. V. had een paar jongere krachten opgesteld ,die nieuw leven in het elftal brachten Met de rust was het 11 en toen de Boys in de tweede helft verwoed aanvielen, bleek de A. G O. V. V.-verdediging oersterk. Met 2 goede doelpunten won de thuisclub tenslotte verdiend met 3—1. De stand is hier: Heracles 4 3 10 143 7 Enschede 4 3 0 1 16—6 6 Vitesse 4 3 0 1 13—4 6 P. E C. 3 2 0 1 6—9 4 Wageningen 4 2 0 2 65 4 Ensch. Bovs 4 2 0 2 7—9 4 Go Ahead 3 111 10—4 3 A. G. O. V. V. 4 1 0 3 6—11 2 Tubantia 4 1 0 3 6—17 2 Hengelo 4 0 0 4 319 0 Willem II bovenaan. In het Zuiden wil Willem II blijkbaar kampioen worden. Ze is er nog lang niet, maar behoort in elk geval tot de beste ploegen. N. A. C. ontving de Tilburgers en ver loor met 20. Beide doelpunten kwamen pas na de rust. 't Was een zenuwenwed strijd met kansen aan beide kanten. P. S. V. wist ook nu nog niet te win nen. Het begon goed, opende de score, doch zag dat Bleijerheide spoedig gelijk maakte. Nog voor de rust leidde P. S. V. opnieuw en weer zorgde Belijerheide voor den gelijkmaker. De tweede helft begon dus met gelijken stand en aange zien niemand meer kon doelpunten, bleef het 22. Noad klopte thuis onverwacht M V. V. De thuisclub had een veranderde op stelling, die goed voldeed en die in elk der helften een keer doelpuntte. Middelburg verloor opnieuw, nu van Eindhoven, dat van de lange reis geen hinder had en met 31 terug keerde uit de Zeeuwsche hoofdstad. En tenslotte klopte Longa het bezoekende B V. V. met 8—0. Cijfers, die al heel duidelijk zijn. De stand is: Willem II 4 3 10 10-4 7 Longa 4 3 0 1 20—8 6 Eindhoven 4 3 0 1 10—6 6 Bleijerheide 4 2 11 138 5 M. V. V. 4 2 11 10—8 5 B V. V. 4 2 0 2 8—14 4 N. A. C. 4 112 7-9 3 P S. V. 4 0 2 2 8-11 2 N. O. A. D. 4 1 0 3 5—9 2 Middelburg 4 0 0 4 317 0 Be Quick vergiste zich. Be Quick ontving het zwakke Alcides en wist slechts gelijk te spelen. En dit laatste nog met veel moeite. De rust ging in met 11 en toen Alcides in de tweede helft de leiding nam, had Be Quick heel veel moeite om nog gelijk te maken. Wat pas een half uur later ge lukte. Velocitas ontving Sneek en won met 71. Commentaar overbodig! Veendam klopte Frisia met 62 op normale wijze. Pas bij een 6—0 stand wist Frisia nog een paar keer te scoren. Friesland deed goed werk door thuis Achilles met 4—2 te kloppen en G. V. A. V. keerde met een gelijk spel uit Leeuwarden terug. De stand is hier: Velocitas 4 4 0 0 232 8 Be Quick 4 3 10 156 7 Veendam 4 3 0 1 2013 6 G. V. A. V. 4 2 1 1 14—6 5 Leeuwarden 4 2 11 119 5 Friesland 4 2 0 2 9—11 4 Frisia 4 2 0 2 6—10 4 Alcides 4 0 1 3 827 1 Achilles 4 0 0 4 4—13 0 Sneek 4 0 0 4 316 0 DE TWEEDE KLASSERS. In onze tweede klase werd het veld van H. R. C. afgekeurd, zoodat de Hel- dersche club wel achteraan komt. A. F. C. verraste iedereen, door tegen het sterke en goed gestarte Z. V. V. ge lijk te spelen. W- F. C. deed fraai werk door heel onverwacht Zeeburgia te kloppen, wat de spanning natuurlijk verhoogt. West-Frisia klopte thuis heej normaal O V. V. O. met 3—1. De stand is: W. Frisia 4 2 2 11—6 6 Z. V V. 4 2 2 12—8 6 D. W. S. 3 2 1 9—1 5 O. V. V. O. 4 12 1 6—7 4 Zeeburgia 3 111 3—3 3 Kinheim 3 .3 9—9 3 W F C. 4 112 6—11 3 Alcmarie 3 2 1 78 2 A. F C. 4 2 2 4—10 2 H. R. C. 2 2 3—7 0 In de B.-afdeeling zorgde Blauw Wit er voor met een overwinning uit Utrecht terug te keeren. Het klopte Hercules met 5—2. Velox won de Utrechtsche derby tegen D O. S. met 40 en behield de leiding B F. C. deed al weer goed verk door V. V. A .met een 42 nederlaag huis waarts te sturen en De Spartaan klopte T. O. G. met 41, wat een goede presta tie is. De stand is hier: Velox 4 4 184 8 BI. Wit 4 3 1 15—5 7 In de derde klase zorgde Holl&ndia voor eer verrassing, door den moeilijken uitwedstrijd tegen D. W. V. met 5—3 te winnen. De Meteoor en Meervogels deelden met 6—6 de puntjes. De Kennemers klopte thuis O. S. V. met 3—2 en Purmersteijn verloor thuis onverwacht met 4—1 van Helder. Het tweede elftal van AIcmaria verloor met 5—1 van K. F C. II, wat ons zeer tegen valt. Veel beter deed het derde elftal, dat in Hoorn met 42 van Hol- landia II won. De eerste overwinning dus! HaarlemHermes D. V. S. 2—4 't GooiA. D. O. 1—5 Z. F. C—H. F. G 7-0 Sparta—V. S. V. 2—1 AjaxFeijenoord 7—1 Excelsior—Xerxes 12 Sorm vogelsK. F. C. 1—0 D. F. C D H. C. 3—3 11. C. H—Hilversum 23 H B. S.—V. U. C. 2—2 TubantiaVitesse 1—5 A. G. O. V. V.Ensch. Boys 31 Wageningen—Hengelo 10 EnschedeP. E. C. 2—3 Go AheadHeracles 1—1 LongaB V. V. 80 N. O A. D M. V. V. 2—0 N A. C —Willem II 0—2 Middelburg—Eindhoven 13 P. S. V Bleijerheide 22 Be QuickAlcides 22 Velocitas—Sneek 71 LeeuwardenG V. A. V. 22 FrieslandAchilles 42 Veendam—Frisia 62 Afdeeling L 2e klasse. A. F. C.—Z. V. V. 2—2 W. F. C Zeeburgia 1—0 West-FrisiaO. V. V. O- 31 De Spartaan—T. O. G. 4—1 D. O S Velox 0—4 B F. C V. V A. 4—2 HerculesBI. Wit 25 3e klasse. D. W. V.—Hollandia 3—5 De Meteoor—Meervogels 6—6 De Kennemers—O. S. V. 32 PurmersteijnHelder 14 4e klasse. Texel—Vrone 3—1 Schagen—Alkmaar 32 D T. S.—Alkm. Boys 1—4 SuccesUitgeest 44 Res. 2e klasse. D W S II—West Frisia II 0—O V S. V. II—W. F. C. II 4—C K. F. C. II—Alc Victrix II 5—1 Blauw Wit III—H R. C. II 30 Res. 3e klasse. O. S V II-W. F C. III 2—3 Z. V. V. II-Z. F. C II I 2—3 Hollandia IAlc. Victrix in 24 De Volewijckers IIAjax IV 32 De Alkmaarsche Boys wisten te Oud karspel op D. T. S. een mooie 4—1 over winning te behalen en handhaafden zich daardoor op de eerste plaats. Ze vestigden zich daar nog steviger op, doordat Uit geest in een doelpuntenrijken wedstrijd tegen Succes slechts een 44 gelijk spel kon noteeren. Alkmaar verloor met 32 van Scha» gen, doch de cijfers geven hoop op de toekomst. Vooral, nu dit resultaat op vreemd terrein werd behaald, volgens de verwachting. Tenslotte won Texel thuis van Vrooe. Kennemers 4 4 0 0 158 8 O.S.V. 4 3 0 1 18—9 6 Hollandia 4 3 0 1 1911 6 Helder 4 2 11 97 5 Meteoor 4 12 1 1212 4 D.W.V. 4 2 0 2 12—18 4 Purmersteijn 4 112 1115 3 Meervogels 4 0 2 2 1418 2 K.V.V. 3 0 0 3 6—11 0 Assendelft 3 0 0 3 814 0 4e klasse A Alkm. Boys 4 4 0 0 226 8 Uitgeest 3 2 1 0 85 5 Succes 4 2 11 14—11 5 D.T.S. 4 2 11 99 5 Schagen 4 2 11 11—12 5 Alkmaar 3 1 0 2 5—5 2 Texel 3 1 0 2 5-6 2 Andijk 3 0 0 3 2—10 0 Vrone 4 0 0 4 618 0 In een der zalen van het Carlton-hotel vond Vrijdagmiddag een conferentie plaats, georganiseerd door de leiding van den tweeden Zesdaagschen wieler wedstrijd van Amsterdam, met de leden, aangesloten bij de Vereeniging der Am sterdamsche Sportpers. De heer Fr. Crolms, de technische lei der van den Zesdaagschen wielerwed strijd van het vorig jaar, deelde ons in de eerste plaats mede, dat dit jaar de zesdaagsche wordt gefinancierd met Nederlandsch kapitaal. Eenfge verande ringen in de leiding hebben dienaan gaande plaats gehad. In de leiding is voorts opgenomen de vroegere directeur van de Westphalen Halle te Munster, de heer Piccard, terwijl de sport-techni- sche leiding wederom geheel in handel

Alkmaarsche Courant | 1933 | | pagina 7