20 15 DF AVONTUREN VAN WO-WANG EN SIMMY Spoct 8 dat die hersteld was, daar we een volledige eerste hulpuitrusting vooi fieisen bij ons hadden. We legden den eersten dag onge veer 70 K M at en waren daar nogal te vreden over, aangezien we gten van beiden eenige jaren een fiets be.eden hadden. Wij t lakten ons eeiste kamp aan den oever van ,.Pine vreek reservoh". een tamelijk groot meer. waarvan voor een groot deel de water voorziening van Meibourne komt. Het duurde niet lang. om onze tent uit te spannen en een vuurtje te maken om ons eerste maal in de open lucht te bereiden. Het bestond uit ge stoofd vleesch met groenten en een keteltje thee. Daarna spreidden we ons bed op den harden grona. maar dat hield ons niet uit den slaao. Wii waren vroeg op den voigenden morgen, maar tamelijk stijf, tenge volge van de ongewone slaapplaats. De landstreek was hier heuvelachtig en dat maakte dat het fietsen nogal hard werk was, daar onze fietsen beide zwaar bepakt waren. We bereikten Ballarat juist voor zonsonder gang en. daar de schemering op deze breedte slechts een half uur duurt, waren we druk bezig ons kamp in orde te brengen, toen mijn man het ongeluk had zich met een bijl in den voet te hakken. Ik verbond het zoo goed als ik kon; maar den volgenden morgen moest ik hem over een afstand van ongeveer 5 K M. naar het ziekenhuis op de fiets voortduwen, daar de wond hevig bloedde. In het ziekenhuis werden er 7 steken in gemaakt en wel zondet verdooving, daar de behandeling kosteloos was Dit maakte dat we tenminste 10 dagen in Ballarat moes ten blijven. Ballarat is een van de eerste plaatsen, waar ongeveer 70 jaar geleden in Australië goud gevonden werd. Thans is het niet langer een mijngebied. maar voornamelijk een marktplaats voor het omliggende land. Het is gelegen in de heuvels en de omstreken zijn in het algemeen in gebruik door kleine boerderijen en voor het verbouwen van groenten en aardappels. In de moderne boerderijen hier worden meestal machines voor het melken gebruikt. Deze worden gedreven met een 6 paarde- kracht benzine-motor. die tegelijkertijd een centrifuge drijft om de room van de melk te scheiden. De room wordt naar de botcr- fabriek gezonden en de taptemelk aan de varkens gevoerd, vvat als een voordeelige uevenfabricarie beschouwd wordt. De boer krijgt ongeveer 40 cent per pond voor den room, maar dat hangt af van de markt prijzen. Ongeveer 12 dagen na het ongeval kon den we onzen tocht voortzetten en bereikten dien dag Ararat, een kleine stad, ongeveer 100 K.M. verder. Hier zagen we verscheidene gouddelvers. Wij waren nu aan den rand van het Grampran-gebergte, dit is tenge volge van den woesten en onvruchtbaren aard van het land een van de minst bevolkte sireken in Victoria. De bergrug is ongeveer PO K.M. lang en men kan de bergen duidelijk zien van een tameiijk grooten afstand. Aan den voet van dit gebergte, beschut voor den wind. begon men de laatste jaren met eenig succes tabak te verbouwen en de tabak is in dezen tijd nog een van de best betaalde pro ducten De beste kwaliteit blad brengt on geveer f 2 per pond op. Tot hiertoe hadden we vrij goed weer ge had, maar er kwam verandering, toen we de beroemde Wimmcra-sireek bereikten. De Wimmera geldt als het beste tarwegebied in Australië. Hier kregen we een sterken tegen wind en regenbuien en we werden verschei dene keeren doornat, daai er zeer weinig ge schikte kampeerplaatsen waren, aangezien het een dichtbevolkte streek is. Gelukkig kouden we 's avonds nog genoeg hout vin den, om onze kleeren en dekens bij een flink vuur te drogen, maar vaak hadden we moeke met de tent. tengevolge van den wind. Wij hadden een 10 M. lang touw mee om onze tent tusschen twee boomen uit te spannen en iederen avond moesten we 8 korte stokken in den grond drijven om ze van onderen vast te maken. Fr waren verscheidene er welvarend uitziende boerderiien in deze omgeving en mijn man piobeerde hier werk te krijgen, maar zondei succes, daar het juist tusschen zaai- en oogsttijd was en dan is er niet veel te doen in het tarwebedrijf. Wij passeerden de stad Horsham het centrum van dit ge bied er. bereikten Bordertown, een kleine plaats op de grens van de staten Victoria en Zuid-Austra'ië. Wij kwamen hier op een 7ondag, en ae eemgt wir.kel, die deze plaats riik is. was gesloten. Daarom besloten wij in de omgeving te kampeeren om den vol genden morgen een voorraad voedsel te kun nen aankoopen. daai wii wisten dat de vol gende plaats ru'm 8 K M veraer was In de Wimmera bestond het landschap uit groene, goivende graanvelden maar hier was het land zandig en begroeid met lage struiken. De zoogenaamde weg was slechts een wagenspoor tusschen deze struiken De streek is btkend ais de „nine-y miles desert'' en strekt zich uit over een afstand van 00 Engelsche mijlen, dat is ongeveer 145 K.M Er was niet veel water in deze streek en zoodoende moes ten we ook onze beide waterzakken vullen, die ongeveer 4L inhoud hadden. Door de verdamping door het canvas, blijft het water koel. zelfs op een zeer heeten dag en toch verliest men slechts een geringe hoe veelheid. Daar we eenig oponthoud hadden in Bor dertown, waren we tamelijk laat op weg dien dag en konden voor lunchtijd slechts 16 K.M. afleggen. De laatste 4 K.M. moesten we loo- pen. daar het pad te zandig was om te be rijden. Hier zagen we voor 't eerst het hol van een zoogenaamde „trapdoor spider" (valluik-spat) Deze spinnen leven in een hol in den grond, en maken van lagen web en aarde een soort valluik over den top van hun hol. Wanneer het luik gesloten is. is het on mogelijk het hol te vinden. Deze spinnen zijn niet heel groot, maar men zegt dat ze zeer vergiftig zijn. Den volgenden nacht kam- pee den we in de buurt van het gehucht Keitt. Vanaf dit punt volgt de weg de spoorlijn van Meibourne naar Adelaide en daar het pad nog steeds buitengewoon zan dig was. probeerden wij den spoorweg, en vonden het gemakkelijker de fietsen voort te duwen over de vastgestampte steenen waar over deze spoorlijn gelegd is Van hier was het *0 K M. tot de volgerde plaats Tintinara. Wij beteikten deze dienze!t(ien avond eerst om 8 uur in het donker, in een gietenden regen en we hadden den geheelen afsland moeten loopen. Hier vom!?j we een klein goederenschuurtje in de nabijheid van het station met ongeveer een half dozijn zakken veevoer en we besloten hier tt overnachten. We konden geen hout vinden om een vuur te maken, daar het alles doornat was en bovendien vonden we het beter niet de aan dacht op onze aanwezigheid te vestigen. Zoodoende sliepen we dien nacht, nat als we waren, boven op zakken veevoer, maar daar we beiden doodmoe waren, sliepen we toch uitstekend. Den volgenden morgen regende het nog steeds en we moesten wachten tot 12 uur, voordat het een weinig opklaarde en we weer verder konden gaan. Toen we on geveer 15 K M. afgelegd hadden, steeds loopende over den spoorweg, bereikten we eenige ontgonnen velden en zagen in de verte een huis. Mijn man probeerde hier werk te krijgen, met hetzellde gevolg als te voren. De boer vroeg ons echter of we een paar pond vleesch gebruiken konden, daar hij juist een schaap geslacht had. Dit sloegen wij natuurlijk met af en daar we de laatste weken niet veel vleesch gezien hadden, smaakte het uitstekend. Toer. we den voigenden dag ongeveer 12 K.M. langs den spoorweg afgelegd hadden, zagv-n we dat de weg, die nog steeds langs den lijn liep, al veel beter begon te worden. Hij werd gelukkig berijdbaar en dat was een welkome verandering, nadat we ruim drie dagen hadden moeten looj>en. Wij be reikten tegen den avond een kleine plaats, Cocke's plains in den val van den avond dien dag en hier zag het land er vruchtbaarder uit. De streek is vlak en men kan over grooten afstand om zich heen zien. Er waren ver scheidene kudden schapen grazende op de vlakte. Wij bereikten den volgenden dag Tailem Bend. In deze plaats is een spoorweg- kruising en er was een werkplaats en loco- motiefschuien bij het station. Het scheen nogal een bedrijvige stad, maar toen we in lichtingen vroegen, vernamen we dat ook hier veel werkloosheid was en er was voor ons geen vooruitzicht op eenige verbetering. Daarom vulden wij onzen voedselvoorraad bij en trokken maai weer verder. Dienzelfden dag bereikten wij Murray bridge, waar wij over de rivier de Murray gingen, die de grootste rivier in Australië is. E)e Murray is 1850 K.M. lang en vormt de grens tusschen New South Waies en Victoria. Daarna vloeit ze door Zuid-Austrahë en mondt uit in zee, niet ver van Adelaide. Wij kampeerden onge veer 10 K.M vooibij Murray bridge en wij gingen juist slapen, toen we een auto hoor den, die na veel gesputter en lawaai niet ver van ons kamp tot stilstand kwam. Toen we niets meer hoorden, ging mijn man den weg op, om te zien wat er aan de hand was. Hij vond den chauffeur met zijn hoofd bij de motor met het licht van een kaars. Mijn man ging terug om een zaklantaarn te halen en bood aan, te zien wat hij er aan doen kon, daar hij eenige kennis van motoren had. Hij bracht de motor in orde en de chauffeur ver volgde zijn weg zonder ons zelfs te bedan ken. Wij maakten den volgenden dag niet veel haast, aangezien het Zaterdag was en wij waren slechts 80 K.M. van Adelaide ver wijderd, waar we niet voor Maandag wik, en aankomen, daar wij ons daar verscheidene zaken wilden aanschaffen. De landstreek be gon weer heuvelachtig te worden, omdat we niet ver van de Mount Lofty bergrug af waren. Deze heuvels zijn de trots van Ade laide en een populair vacantieoord. De weg aybridge naar Adelaide, de hoofd stad van Zuid-Aurtralië, is in uitstekende van Murra naar Adelaide, de hoofd conditie en er was aardig wat automobiel- verkeer, aangezien het juist week-end was. Het landschau hier is buitengewoon mooi, vooral in de lente. Wij kwamen hier in de maand October en daar deze maand in het Zuidelijk halfrond lentetijd is, waren wij hier juist in den besten tijd. De heuvels zon der geboomte waren geheel begroeid met purperkleurige bloemen wat een prachtig effect gaf. Verderop waren de heuvels geheel begroeid met boomen en bloeiende struiken. Wij zagen langs den weg meidoorn en zelfs bremstruiken. De woningen waren omgeven met bloeiende vruchtboomen en hier en daar waren landhuizen met welverzorgde tuinen. Toen wij den top van de Mount Loftyrug be reikten, hadden we een prachtig uitzicht: aan den voet van de heuvels lag Adelaide en ver derop de haven en de zee. De weg liep voort durend langs een helling over een afstand van 16 K.M. tot in de stad. Er zijn veel ge vaarlijke bochten in deze weg en een bocht draagt den welverdienden naam van Duivels- elleboog. Wij bereikten Adelaide vroeg in den mor gen en sloegen een goeden voorraad in, om dat in de hoofdstad alles veel goedkooper is dan in de kleine plaatsen in het land. Ook kochten wij drie nieuwe buitenbanden en twee extra binenbanden. Wij hadden deze hard noodig, daar ik de laatste 200 K.M. had afgelegd met mijn buitenbanden, geheel opgelapt met isolatieband en we waren dan ook nog slechts een paar K.M. uit Adelaide, toen mijn banden het geheel opgaven. Hier passeerden we weer graanvelden, maar voor korten tijd slechts, daar de weg ongeveer 60 K.M. voorbij Adelaide weer in de heuveis voerde. Hier waren verscheidene wijngaarden in de lage heuvels, maar er was geen kans ergens werk te krijgen, hoewel mijn man in verscheidene plaatsen hier en in het graangebied zijn geluk beproefde. (Wordt vervolgd). Voetbal. HET PROGRAMMA VOOR ZONDAG A.S. Afdeeling I. Ie klasse. HaarlemAjax. Hermes-D.V.S.'t Gooi. A. D. O—Z. F. C. H. F. C.Sparta. V. S. V.—Feijenoord. 2e klasse A. H R. C.—Alcmaria Victrix (N. Jannes) KinheimA. F. C. Z. V. V.—W. F. C. ZeeburgiaWest-Frisia. O. V. V. O D. W. S. 2e klasse B. De Spartaan—Bloemendaal. T O. G D. O. S Velox—B. F. C. V. V. A.Hercules. Blauw-WitE. D. O. 3e klasse A. D. W. V Purmersteijn. HollandiaDe Meteoor. MeervogelsK. V. V. AssendelftDe Kennemers. O. S. V.—Helder. 4e klasse A. Andijk—Texel. Uitgeest—Schagen. Alkmaar—D. T. S. (S van Heumen). Alkmaarsche Boys—Vrone (J. Augustijn) Reserve 2e klasse A. D W. S. 2—Blauw-Wit 3. West-Frisia 2—V. S. V. 2. W. F. C. 2—K. F. C. 2. Alcmaria Victrix 2De Spartaan 2. (H. A. L. Kühne) A. F. C 2—H R. C. 2. Reserve 3e klasse A. Helder 2De Volewijckers 2. De Kennemers 2—0. S. V. 2. W. F C. 3- Z V. V. 2. Z F. C. Hollandia 2. Alcmaria Victrix 3Ajax 4 (J. P. Faassen) Aideeling II. Ie klasse. Excelsior—V.U C. Xerxes—Stormvogels K. F. C.-D. F. C. D H C R. C. H. Hilversum—H. B S. Afdeeling III. Ie klasse. HeraclesVltesse. Enschedesche BovsTubantia. Hengelo— A. G. O. V. V. P E C.Wageningen. Go AheadEnschede. Afdeeling V. Ie klasse. AlcidesAchilles. Leeuwarden—Frisia. Be QuickVelocitas. SneekFriesland. VeendamG. V. A. V. D. T. S. IAlkmaarsche Boys I, 14. Dat het bezoek van de Alkmaarsche Boys aan D. T. S. niet gemakkelijk zou zijn, was reeds vooraf voldoende bekend. De Oud karspelieren toch waren nog ongeslagen en hadden bij deze ontmoeting terrein-voordeel. Inderdaad is het treffen op het D T. S.- terrein voor de rood witte Alkmaarders zwaar geweest en vooral kort na de rust, toen de gastea met 12 voor stonden, kre gen zij het zwaar te verantwoorden. Het fa natisme achter het Alkmaarsche doel kende bijna geen grenzen en dit vergat niet zijn stempel te zetten op het aanvalswerk der D. T. S.-ers. Menige krachtige stoot werd de Alkmaarsche defensie toegebracht, die echter stand wist te hoouden en toen het spel der gastheeren ook maar 'ets begon te verflau wen, trad een Boys-offensief in, dat twee doelpunten opleverde en. ten slotte nog een goede overwinning bratht. De Boys speelden in de vologende op stelling: Doel, v. d. Hor»t; achter, Slikker en Michels; midden, Weel, Koster en v. d. Hilst; voor, Indri, Brouwer, Kwadijk, Boots en de Grand. Michels wen de toss en verloor eerst tegen wind en zoon in te spelen. Reeds dadelijk volgen eenige wederzijdsche aanvallen en na dat de Oudkarspelsche doelman eenige malen heeft moeten ingrijpen, kunnen ook de Boys- verdedigers zich van hun beste zijde laien zien, waarbij tevens blijkt dat de heeren goed op dreef zijn Nadat een goede voorzet van Indri juist door Kwadijk in het zijnet wordt gekopt, gaat menige Boys-aanval door bui tenspel verloren. De Oudkarspelieren, die op dit gebied in middels de vruchten reeds hebben geplukt, blijven steeds de buitenspelval open zetten. Het spel wordt er niet mooier op, doch de gastheeren weten alzoo erger te voorkomen. Bij een plotselinge tegenaanval breekt de jeugdige Carnas door,een schot en v. d. Horst kan juist nog vallende corner werken. Op links genomen, wordt deze goed weggewerkt. Aan de andere kant gaat het evenzoo. Een scherpe voorzet van de Grand, wordt door Kwadijk ingekopt, doch door de D. T. S.-keeper weggewerkt. Een paar cor ners op het doel der gastheeren van rechts en links leveren eveneens niéts op. Bij een goe den aanval hebben de Boys geen geluk ais Brouwer juist buiten het bereik van den doel man tegen de lat schiet. De bal wordt na eenig gewirwar weggewerkt. Een tegen aanval op rechts, gevolgd door een schot van Kuiper, levert eveneens niets op. Nog volgen een paar corners op het D. T. S.-doel, dan plotseling en doorbraak van D. T. SDekker weet na een misser door te breken, v. d. Horst loopt te vergeefs uit, een WFRHOBON FN itPEfcl KAAR I IN ELK - PAK IF cooowin c'eo, irew.Yoe k u.s.a. scherpe voorzet en... de kleine Carnas plaatst het leder in 't verlaten doel, zoodat de gastheeren de leiding hebben, 10. Er is dan juist 28 minuten gespeeld en reeds dadelijk meenen we de gelijkmaker te zullen zien, doch het geluk is niet met de Boys en het ieder gaat ten slotte juist naast. De gasten laten zich echter niet ontmoedi gen. Indri kan weer eens ver voorzetten, de Grand neemt het leder over en geeft af aan Boots, die via keepers-handen voor de gelijk maker zorg draagt. Dat geeft de bezoekers moed en 'n oogenblik later moet de D-keeper een gloeiende kogel van Brouwer verwerken, terwijl even later de Oudkarspelsche doel man opnieuw goed werk verricht. Dan breekt plotseling v. d. Hilst ver door, de rechtsback denkt het leder voor v. d. Hilst s voeten weg te schieten, doch het schot gaat kei hart, via den toestormenden kanthaif langs den verrasten D. T. S.-doelman, zoodat de Boys plotseling de leiding hebben overgenomen, 1—2. Even later breekt de rust aan. Men is hoopvol in het Alkmaarsche kamp, doch het zit de Alkmaarc ers niet mee. Een hoogen bal van Koster wordt door den D- doelman neergeslagen, de toesnellende Boots schiet echter hoog over. Dit is voor de gast heeren het teeken om geducht op te passen en de Oudkarspelieren, goed gesteund door hun aanhang, vallen verwoed aan. De Boys worden op hun eigen sjjeelhelft teruggedron gen en moeten zich op verdedigen toeleggen, wat hun echter gaat afgaat. Bij een moei lijke situatie voor het Boys-doel wordt juist door Dekker naast geschoten en ten slotte kunnen de Alkmaarders zich los werken. Bijna volgt een Alkmaarscli doelpunt, doch een D-back kan het schot van Kwadijk juist van uit den doelmond tot corner werken. Bij een twijfel moment in de D T. S.-verdedigiiig, breekt Brouwer door en met een goed schot is het 13. Enkele minuten later volgt een open Boys-aanval en het is Boots, die den stand op 14 zet. Kwadijk heeft geen geluk als hij tegen den onderkant van de lat schiet en de keeper ten slotte kan wegwerken. Nog haalt de E). T. S.-doelman eer. tam hoog schot van Kwadijk uit den linkerbovenhoek, waar na zonder verandering het einde komt en de Boys verdiend hebben gewonnen. LANGS DE N.H.V.B.-VELDEN. Reeds heeft Pluvius des Zondagsmorgens zijn eerste sporen gedrukt en werden enkele N.H.V.B.-velden afgekeurd. Mede doordat enkele ontmoetingen, in verband met zieke spelers of anderszins, niet konden door gaan, noteeren we in sommige afdeelingen slechts enkele uitslagen. In het Westen werd het bijterrein van K.F.C. afgekeurd en kon de ontmoeting K.F.C. IV—W.F.C. V geen doorgang vinden. De leiders uit deze afdeeling kregen het niet bijster zwaar. Het bezoekende Z.F.C. V was voorzien van een vijftal invallers en kon een 9—3 overwin ning voor Assendelft II niet voorkomen K.V.V. II bleef nog op het goede pad eu bracht het bezoekende Zaandijk een 30 nederlaag toe. Ondanks dit succes, moeten de Krommeniërs over geen al te sterke ploeg beschikken. Schoorl I liet zich eens van haar beste zijde zien en behaalde de eerste overwin ning (50) ten koste van het bezoekende Z.V.V. III. De stand is thans: Assendelft II K.V.V. II Schoorl I Zaandijk II W.F.C. V Z.F.C. V Bergen I K.F.C. IV Z.V.V. III 4 4 0 0 24— 5 8 3 3 0 0 8— 3 6 4 1 1 2 12—10 3 4 1 1 2 5-11 3 2 1 0 1 2- 4 2 3 1 0 2 10—18 2 3 1 0 2 9— 7 2 3 1 0 2 8—14 2 4 1 0 3 7—13 2 Hef Noorden bracht B.K.C. iets steviger op de bovenste plaats. Wie toch zou een 0—6 overwinning van de B.K.C.-ers op het Wieringerwaard- terrein hebben verwacht? Een hechte ver dediging, een goede halflinie en een hand'g midvoortje, verbonden aan een zwak einde cfe Wieringerwaarders, ziedaar de factoren, die aan het succes der leiders veel heeft bijge dragen! Petten I—Succes II werd uitge steld, terwijl voor de ontmoeting M.L.D I H.R.C. III het terrein werd afgekeurd. Helckr III, dat bij J-V.C. I op bezoek was, zorgde zoowaar voor de eerste overwinning 0-2)- J De stand is hier nu: B.K.C. I M.L.D. I Petten I Succes II H.R.C. II J.V.C. I Helder III W.Waard I 4 3 2 2 3 4 4 2 4 2 1 1 I 0 1 0 0 1 1 0 0 2 0 0 0 0 0 1 2 2 3 2 22— 3 9- 4 87 7— 4 5—10 6—13 9—18 3—10 5 3 2 2 2 2 0 In het Oosten gaat Nieuwe Niedorp nog steeds op het goe- de pad voort. Het bezoekende Hollandia III werd in een pittige ontmoeting met een 4l uitslag de eerste nederlaag toegebracht. M.F.C. I herstelde zich crp afdoende wijze en klopte Hollandia IV in eigen huis maar liefst met 0—12, zoodat de Medemblikkers weer ernstig pretendent zijn geworden. Strand vogels 1 klopte volgens de verwachting het bezoekende Andijk II, met 51. De stand is hier; 4 3 2 1 1 1 0 0 N. Niedorp I M.F.C. I Strandvogels I Hollandia III Berkhout I W.-Frisia III Andijk II Hollandia IV 4 4 4 3 3 3 4 3 0 0 1 1 0 0 1 1 0 1 1 1 2 2 3 2 24— 6 20— 6 10— 8 7- 7 16-15 8- 9 5-17 3-25 In het Zniden behaalde Monnikendam I op eigen terrein een magere en moeilijke overwinning. De bezoekende Purmersteijn-reserves maakten het de Monnikendammers buitengewoon lastig en het einde bracht de gastheeren slechts een 43 zege. R.C.Z. I stelde ander maal teleur en liet zich aan de Westzaner- dijk door Z.F.C. IV met 41 kloppen. De Racers moeten nog al met hun spelers suk kelen. O.S.V. II bleef runner up, door de Zil vermeeuwen in eigen huis een 26 neder laag toe te brengen. Met de Meeuwtjes gaat het ook nog niet naar wensch. K.F.C. III kan ook nog steeds niet haar juisten vorm te pakken krijgen en moest haar reisje naar Ilpendam met een 40 nederlaag bekoopen. Hebben deze Koogers het vorige seizoen dan zooveel op den steun van hun doelman, Klaas van 't Hof, vertrouwd? K.F.C.ers! De stand is hier nu: Komaan Monnikend. I 4 4 0 0 16— 5 8 O.S.V. III 3 3 0 0 25— 7 6 W.F.C. IV 3 2 0 1 14— 9 4 Iloendam I 3 2 0 1 6- 5 4 Z.F.C. IV 4 2 0 2 13—11 4 Purmerst. II 4 1 0 3 8—11 2 Zilverm II 4 1 0 3 8—18 2 K.F.C. III 4 1 0 3 5—23 2 R.C.Z. I 3 0 0 3 5-11 0 In de tweede klasse D konden de tweede elftallers der Alkm. Boys zich van hun jongste nederlaag herstellen en klopten thans het bezoekende D.T.S. II met 5—0. De ontmoeting Alkmaar IIAlkmaar sche Boys III bracht, wat wij reeds voorspel den, een drawn (4—4) en Alcmaria IV wist zoowaar in Uitgeest, Uitgeest II een 36 nederlaag toe te brengen, zoodat de stand hier is: C.S.V. I 3 3 0 0 16- 5 6 Alkm. Boys II 4 3 0 1 20—11 6 Alkm. Boys III 4 2 1 1 25—11 5 Alkmaar II 2 1 1 0 9— 5 3 Alcmaria IV 4 1 0 3 10—19 2 Uitgeest II 2 0 0 2 5—14 0 D.T.S. 11 3 0 0 3 2—22 0 De derde klasse B bracht slechts twee ontmoetingen. Bergen II won van het bezoekende Alcmaria V met 62, terwijl C.S.V. II het bezoekende Vron« I' met 30 klopte. De stand is hier nu: Egm. Boys I Koedijk I Schoorl II C.S.V. II Alkmaar III Bergen II Vrone II Ursem I Alcmaria V "VI OCI1UUI1 11 111 cl<11 liefst met 28—0 gekraakt. Koedijk II en Akersloot I deelden netjes de punten (2—2). De stand is hier: A.S.V. I Alkm. Boys IV Akersloot I Ursem II Schoorl III Koedijk II Oudorp I 3 3 0 0 24— 3 6 3 3 0 0 16— 3 6 3 3 0 0 11- 4 6 2 2 0 0 6— 2 4 3 1 0 2 8— 8 2 3 1 0 2 6—16 2 3 0 0 3 3—12 2 0 0 2 3—16 0 4 0 0 4 6—19 0 In de vierde klasse D wel op het goede pad voort. 4 3 0 1 48—10 6 2 2 0 0 16— 5 4 3 1 1 1 12— 8 3 3 1 0 2 6—19 2 4 1 0 3 5-44 2 2 0 1 I 3— 4 1 i hh ^an ^un vervo'gers hen weer ingehaald nadelen en de mand opnieuw optilden, zagen deze opeens geen bimmy en Wo-Wang meer. Als dat geen tooveren o3»,' ^islen 2e ^et n'et meer. Zoo zag je de beentjes nog n aüden ze staan lachen, dat ze er dubbel van stonden en nu zoo maar opeensweg! was niets attders''dan een caf e" lngevaLIen waren, deraardscbe - 0

Alkmaarsche Courant | 1933 | | pagina 6