Agenda JECOVITOL ^mnmland JUxwiHciaal 'ïlieums £aatste betichten Ot12e Jiohmiën JUmnieuws Stad en OnioevwQ HINDERWET. SINT PANCRAS. KOEDIJK. BO VENKARSPEL. BLOKKER. URSEM. HOORN. OUDE NIF.DORP. ZITTING TWEEDE KAMER. Bijzondere aandacht bij benoe mingen van burgemeesters. DE POSTVUCHTEN OP INDIE. DE KABINETSCRISIS IN FRANKRIJK. Bouisson minister-president? Fel uitslaande brand. LICHT OP! Stedelijk Museum, ingang Breedstraat, eiken werkdag van 9 tot 12 en van half 2 tot half 4 geopend; Za terdag van 9 tot 1 uur; Zondags gesloten. Bioscopen. Harmonie, Zondag van 2 uur af ooorloo pe ide voorstelling tn Maandag, Dinsdag en woensdag des avonds half 8, hoofdnummer Die Herren vom Maxim (operette), hoofd rollen Lee Parry, Joh. Riemann, Leo Slezak Toegang boven 18 jaar. Woensdagmiddag half 3 matinée. Cinema Americain, 7.30 uur, hoofdnum mer Kermisavonturen (rom.), hoofdrollen Jannet Goynor, Sally Eilers en Will Rogers oegang elke leeftijd. Zondagmiddag van 2 uur af doorloopende voorstellen. A. B. T., 7.30 uur, hoofdnummer In 't gouden anker (dram.). Toegang boven 18 jaar. Zondagmiddag van 2 uur af doorloopende voorstellingen. Victoria-theater, 7 30 uur, hoofdnummer Zooals ge mij begeert (rom.), hoofdrollen Greta Garbo, Erich von Stroheim, Melvyn Douglas. Toegang boven 18 jaar. Zondagmiddag van 2 uur af doorloopende voorstellingen. Vrijdag 24 November. 8 uur, Concordia aan de Laat, spreker de heer Bouwman voor het Comité van verweer tegen reactie, fascisme en oorlog. 7.30 uur, „Het wapen van Munster" aan het Verdronkenoord, spreker A. R. de Jong over de zielkundige problemen der revolu tie. 8 uur, Harmonie, vergadering N. S. B„ spreker ds. van Duyl, over de beginselen van het nat.-socicl isme. 8 uur, de Rustende Jager te Bergen, Ont wikkelingsavond, spreker mr. A. Herzberg; onderwerp Het Joodsche vraagstuk; antise mitisme, oorzaak en wezen Bij besluit vau 23 November 1933 is aan de N. V. Petroleum Maatschappij „The Texas Companv" te 's-Qravenhage, vergunning verleend tot het oprichten van een ondergronJsche benzinebewaar- piaats met aftapinrichting op en ten behoeve van hot perceel Helderscheweg nr. 2, alhier. Alkmaar, 24 November 1933. Burgemeester en Wethouier» van Alkmaar, WENDELAAR, Burgemeester. A. KOELMA, Secretaris. Bij besluit van 23 November 1933 is aan den heer C MIDDELBEEK, alhier, vergunning verleend tot het oprichten van een banketbakkerij, met plaatsing daarin van een oven en een electroinotor van 1 PK, voor het in werking stellen van een meng-, k'op- en deegmacb'ne, in het perceel Huigbrouwerstraat nr. 6, alhier. Alkmaar, 24 November 1933. Burgemeester en Wethouders van Alkmaar, WENDELAAR. Burgemeester. A KOELMA, Secretaris. GEKOOKTE EIEREN IN KOELHUIZEN Men schrijft aan de N. R. Ct.: Een bekend eierhandelaar, die geregeld de markt te Barneveld bezoekt, heeft een proef genomen met het opslaan van gekookte eieren in koelhuizen, welke proef uitstekend is geslaagd. Mocht deze proef, die a s. lente od grootei schaal zal worden herhaald, in derdaad eoede resultaten opleveren, zal di' wel een geheele verandering in de conser veering van eieren geven. LEEUWARDER BOTERNOTEERING. De Leeuwarder Commissienoteering voor boter is voor de volgende zes dagen vastge steld op 63 ct. per kg. DE GEWONDE DIEF. In den nacht van Dinsdag op Woensdag werd de Rotterdamsche Geneeskundige Dienst door een dokter gewaarschuwd, om trent een ernstig gewonden man, bij wien eerige peezen waren doorgesneden aan de voeten. Dienzelfden nacht meldde de nachtveilig heidsdienst, dat bij de firma Heniger een ruit vernield was. Er werden tien petten ver mist. Den volgenden dat» werden in een tuin aan den Randweg zeven petten gevonden. De politie beschikt over het bewijs dat de petten in het bezit zijn geweest van den ge wonden man en van een vriend, die na zijn verwonding bij hem was gebleven De vriend is in arrest gesteld, de gewonde wordt nog 'n zijn woning verpleegd. VAN HET DAK EENER KERK Gisteren zijn twee leidekkers,, die we<k zaam waren aan het dak van de r.k. kerk te Engelen, door verschuiving van een ladder van een aanzienlijke hoogte gevallen. De een kwam op het dak van de sacristie terecht en liep geen letsel van beteekenis op. De andere, zekere H v.d. W. is met ernstige inwendige kneuzingen naar het ziekenhuis te 's-Her- togenbosch vervoerd. Zijn toestand is zorg wekkend. VIER INBREKERS DOOR POLITIE HOND STAANDE GEHOUDEN. Den geheelen zomer en In dit najaar zijn inbraken gepleegd in de buurt van Rotterdam, o.a in Plaswijck te Hille- gersberg, waarbij steeds sigaren, siga retten, bier en limonade de buit waren. Gewoonlijk werd de inboedel vernield en bevuild. Het is de politie thans gelukt de in brekersbende aan te houden, toen deze bezig was in te breken in het clublokaal van V.O.C., waar reeds eenige malen is ingebroken. Drie surveilleerende poli tieagenten en een inspecteur van Hille- gersberg hebben drie van de opgescho ten jongens op den weg gegrepen, terwijl een politiehond de vier anderen staande hield. TREINBOTSING IN FRIESLAND. Wissel te vroeg omgegooid. Vanmorgen om 8 uur is bij het station te Teraard, toen de treinen uit Leeuwarden en Dokkum moesten wisselen, de trein uit Leeu warden, terwijl die uit Dokkum voor het sta tion stond, ingereden op twee andere treinen vermoedelijk door het te snel omgooien van het wissel. Persoonlijke ongevallen hadden niet plaats. De materieele schade is niet bij zonder groot. De treinen hadden eenigen tijd vertraging. CONTINGENTEERING KUNST ZIJDE EN GARENS. Naar wij vernemen, zal de staatscourant van heden een ministerieele beschikking be vatten, waarbij de uitvoer van kunstzijde en garens naar België zonder certificaat verbo den wordt. Certificaten zijn aan te vragen bij de N.V. internationaal kunstzijdeverkoop kantoor te Arnhem. BRAND. Boerderij aan den grond. Te Altweert is de boerenhoeve van den heer L Vesters met stallen en schuren afgebrand De inhoud van de schuren kon slechts gedeel telijk gered worden, terwijl de inboedel van het woonhuis en eenig vee een prooi der vlammen werden. De gebouwen waren slechts laag verzekerd. VERKEERSONGEVALLEN. Een doode, een zwaar gewonde. Door het uitwijken voor een fietser is Woensdagavond op den Schetsberg te Heer len een auto tegen de electrische tram ge reden. Een der inzittenden van den auto, de h er Lignon. uit Heerlen, werd gedood; de andere inzittende, mr. Houben, eveneens uit Heerlen, moest zwaar gr-wond naar 't zieken huis worden vervoerd. De auto werd totaal vernield. KORTE BERICHTEN. De St.crt. bevat een beschikking van den minister van economische zaken, waarbij een afwijking van art. 40 der arbeidswet voor de bakkerijen is toegestaan voor het tijd vak tot en met 5 Dec en de dagen 21, 22, 23, 28 en 30 Dec. Door het plaatselijk crisiscomité wordt een belangrijke uitdeeling gehouden onder de noodlijdende gezinnen. Het Nat. Crisiscomité heeft een groote col lectie goederen toegezegd. Door de armvoogdij is besloten om de landhuren over 1933 met 25 pCt. te verlagen. Bij de gehouden candidaatstelling voor de verkiezing van een bestuurslid van den polder de Daalmeer werd het aftredend lid den heer P. Brouwer Pzn. bij enkele candi daatstelling verkozen verklaard en nam de benoeming aan. Door de afd. van den Neutr. bond is van het bestuur van de banne Koedijk bericht ont vangen, dat degene die voor 26 November 1933 zijn verschuldigden omslag voor 1932 betaalt, de kosten voor de uitgereikte dwang bevelen terug ontvangt. 'Voor de 7e gladiolenveiling van de Bloembcllenveilingsvereeniging „West friesland" bestond goede belangstelling. De handel was vlug. 'Alhier heeft men de brutaliteit gehad bij den rijksveldwachter stukken wasch- goed vau d-a bleek mede te nomen. Donderdagmiddag had in café Oudejans alhier de verkooping plaats van de boerderij van wijlen den heer S Oud, groot huis met 20.65.70 H.A. Er was weinig kooplust. De p'aats stond in bod op 35.128 en werd op 800 gemijnd door den zoon Córn. Oud. 'Woensdag er. gister werd in „de Keizerskroon" een vischtentoonstelling gehouden De secretaris van de commis sie tot bevordering van het vischge- bruik, de heer Vermeulen, zette het doei van deze noodzakelijke propaganda uit een. De uitvoer, die 30 millioen K G be droeg. is tot een vierde gedaald. Ook de afzet in het binnenland gaat achteruit. De tentoonstelling werd geopend door burgemeester Leemhorst, die 1 et eigen lijk beschamend vond, dat voor een na tie als de onze nog propaganda gemaakt moet worden voor het vischgebruik Spr zong den lof van de visch aan de hand v-.n een versje van den schoolmeester en stond levens stil bij het visschersbe- drijf alhier Namens het gemeentebestuur waren mede vertegenwoordigd wethouder Stumpel en den gemeente-secietaris; verscnillende autoriteiten uit omliggen de gemeenten benevens enkele vrouwen organisaties Verschillende bak- en kookproeven werden op deskundige wijze gedemon streerd. Deze nuttige tentoonstelling heeft veel belangstelling getrokken Het Gemeentebestuur heeft Donderdag openbaar aanbesteed het aanbouwen van een spreekkamer aan de w6ning van den ge neesheer en ppni«» K:j!:oüjcnut: werkeo Ingeschreven werd als volgt: E. van Leeuwen Zijdewind/ 2476; Firma Cebr. Boekei 't Veld 2288; J. W. de Boer Zijdewind 2226.70; P. Burgmeijer 't Veld 2091; F. Leek Oude Niedorp 2040. De gunning is aangehouden. (Ongecorrigeerd.) Voortgezet wordt de behandeling van de begrooting van binnenlandsche zaken voor 1934. Minister de Wilde zegt, dat bij herzie ning der kieswet de kwestie der kleine partijtjes onder de oogen kan worden gezien. Spreker is tegen stemplicht, hier is alleen moreele plicht aanwezig. Orde en rust moeten door de overheid worden gehandhaafd, niet door particu lieren. Spr. dankt degenen, die kracht, tijd, soms geld beschikbaar stellen voor bijzondere vrijwillige landstorm en bur gerwachten. Hij doet alles om de bur gerwachten gezuiverd te houden van verkeerde elementen. De autonomie der gemeenten bespre kend, zegt spreker, dat een wetsontwerp op grond van artikel 154, alinea 4 der grondwet in vergevorderden staat van voorbereiding is. De financiën van het rijk, maar ook van de gemeenten, moe ten in orde komen, anders is ook het einde van alle gemeentelijke autonomie daar. In dezen tijd moet bijzondere aan dacht worden besteed aan de benoeming van burgemeesters. DE CRISIS-ZUIVELCENTRALE. De crisis zuivelcentrale maakt bekend, dat behoudende tusschentijdsche wijziging voor de week van 26 November tot en met 2 Dec. de prijs van het crisisbotermerk is vastgesteld op 90 ets. per K.G. en die van de vervoer- vergunning voor buitenlandsche boter op 1.10 per K.G. De Kwartel is op uitreis te Bangkok ge land. De Ijsvogel is op thuisreis te Calcutta geland. De vannacht uitgebroken regeeringscrisis, dé vierde van dit jaar en tweede binnen een maand, komt toch nog zoo onverwacht, dat men in parlementaire kringen nog weinig kan zeggen, omtrent den opvolger van Sar- raut. Onder de namen, die worden genoemd van eventueele candidaten voor het minister presidentschap komt o.a. die van den tegen- woordigen kamerpresident Bouisson voor. WEGGELOOPEN LUITENANT. Bij den wachtcommandant van het hoofd commissariaat van politie te Soerabaja heeft zich blijkens een Aneta-bericht aan het Leidsch Dagbl. de tweede luitenant der artil lerie van H. aangemeld als deserteur. Hij vertelde, dat hij in een Maleisch dagblad over zijn verdwijning had gelezen, waarop hij den tijd gekomen achtte een einde aan zijn zwerftocht te maken. Het doel, namelijk het plegen van een strafbare handeling om uit den militairen dienst te worden gezet, was bereikt. Van H. verklaarde nooit zin te hebben ge had in het officierschap, hij wilde echter zijn te Sliedrecht wonende ouders niet teleurstel len en verheugde zich met hen over de eerste ster op zijn kraag, doch voelde, toen hij naar Indië onderweg was, zijn militairen plicht om medemenschen te dooden als in strijd met zijn geweten. Zijn zielstoestand werd hem een obsessie, waarvan hij zich door desertie bevrijdde. „ZOOALS GE MIJ BEGEERT". Vanaf hedenavond draait in het Victoria Theater de film „Zooals ge mij begeeft". Het Volk schrijft daarover: zoo'n film is de nieuwe Garbo. De nieuwe Garbo, waarvoor gisteren al, den eersten dag dat zij draaide, half Amsterdam uitliep. Figuurlijk dan wel te verstaan. En geen wonder. Niemand minder dan Pirandello, de beroemde Italiaan, schreef het scenario naar zijn eigen tooneelstuk. Een wonder, die vrouw, en een wonder ook de regisseur. De meest précaire, gevaarlijke situaties weten zij aannemelijk te maken niet alleen, maar voeren zij op tot iets, dat we op de film zelden of nooit te zien krijgen, tot de ïoogste uitingen van dramatische kunst. Wat is het geheim van Garbo's succes? Het is dwaasheid te trachten dat te gaan ontleden. Zij speelt haar rol, zij speelt een mensch en zij speelt Pirandello. Dat staat als een oaal boven water en verder is het best moge-' 'ijk, dat de lieden, die zeggen, dat zij niet spelen kan, gelijk hebben Maar de drie dingen, die zij dan wel speelt, laat een ander het haar maar eens na doen! Geen kleine opgaaf. Eerst het frivole vrouwtje veel minnaars, een tikje in den goot, een rijke „vriend" en een verdorven milieu. Dan de vrouw van haar man, dien zij niet meer kent, omdat zij in den oorlog zooveel gruwelen heeft gezien, zooveel ellende heeft doorgemaakt, dat er een hiaat in haar geheu gen is. Dan, nadat zij opnieuw is geboren nadat zij geworden is, zooals zij vroeger was, na dat zij een liefde, die dood en vergeten was. tot nieuw leven heeft gewekt, de twijfel Houdt haar man van haar, omdat zij zich- i z'ï een ander is. Gelooft hij of niet°? n'e*' ge'00^ ziï> gelooft zij Da"ee" hapoy end. Een film uit dozijnen, met naast Garbo s geweldige creatie, een pracht karakterrol van Erich von Stroheim, als de „vriend" die een sluwe marqué blijkt te zijn. Een bijzondere gave film, een Garbo mei drie sterretjes! Men ziet een prachtige Garbo-film. Men behoeft zich waarschijnlijk niet al te lang te verdiepen in de vraag wat er van de cere brale finesse van den auteur terechtgekomen is en welk soort gedachten en emoties het „doen" of „niet doen" op het witte doek: men ziet Garbo met al haar gedachten en emoties heel haar leven, dat voor honderd procent van het witte doek is en dat is ge wichtiger doch haar kunst is van oneindig hooger niveau en edeler allure: zij is en blijft de grootste. de Garbo van het witte doek hoe verschillend moet zij niet ziin van haar dub- Slerhts de gezonde kan slerk zijn. 't Is een kwestie van vitaminen! Niet alleen kinderen, doch ook ouders moeten JECOV1» TOL gebruiken. Speciaal op vitaminen geijkt door een Nederlandsch Professor! Deze zui vere, natuurlijke, onvermengde levertraan bevat minstens 50 eenheden Vitamine A en 250 prophyL 125 internat.) eenheden Vitamine D. Tezamen: een zegen voor Uw gezondheid) GEUKTE LEVERTRAAN Rij'&hó&et'eri erf Dïó'êikïêrr&f -ïfë'B>tl Bij Apofhekeii f'if DrotjiYfen o" f 4 MOCADE5-STHEEMAN PHARMACIA belgangster in het dageliiksche leven is het medium van haar rolfiguur: in ieder woord en elke geste leeft de eigenaardige leegheid en de absolute concentratie van he? medium. De geheimzinnigheid: de ziel die heel ver weg is en tegelijk vlak bij. Men ziet haar hier, en om haar heen is weer de stilte: de onbegrijpbare en zichtbare, die leege wonderlijke, geslotene De maten voor het „kunnen" falen. De lage stem, de langzam: gebaren tooveren. Men kan zich aan dien toover niet onttrekken Algemeen Handelsblad: hoewel het een Garbo-film" is, en hoewel Greta haar rol in grooten stijl speelt, is het volstrekt geen oue-artist picture"; alle rollen, in het bijzonder de mannelijke, worden mooi gespeeld, met Owsn Moore o i als uitblinker, en Eric von Stroheim als goede tweede. Hedenmorgen 11 uur ontdekte het kantoorpersoneel van den heer Mei boom, handel in bouwmaterialen, oliën, chemicaliën en teerproducten, Oude gracht alhier, dat er in een van de pak huizen brand was uitgebroken. Onmiddellijk werd de politie gewaar schuwd, die oogenblikkeliik met blusch- apparaten uittrok en de brandweer alarmeerde, waarvan eenige leden de lucht van den brand reeds hadden ge kregen en een motorspuit uit de kazerne hadden gereden, toen de commandant, de heer F. Ringers, ter plaatse verscheen. Na een paar minuten te hebben gewacht, kon de brandweer met een motorspuit uitrukken en het fel uitslaande vuur aantasten. Direct constateerde de comman dant, dat men tegenover een gevaar lijke vuurhaard stond, die met alle kracht moest worden aangepakt. De brand woedde n.1. in een oud pak huis van 5 K. breedte en 18 M. diepte. In dit pakhuis was asphaltpapier, olie, parafine en chemicaliën opgeslagen, waardoor het vuur gretig voedsel vond, zoodat de vlammen het dak uitsloegen. De brand ging met ontploffingen ge paard, zoodat de ruiten en raamspanten stuksloegen. Ook werden door de bran dende parafine groene vlammen waar genomen. In een minimum van tijd was de brandweer met twee motorspuiten en een autospuit ter plaatse en tastte met behulp van een Magiusladder het vuur aan. De spuiten werkten prachtig en stootte een hoeveelheid van 3K M3. wa- ter per minuut in de vuurzee, zoodat ge weldige rookzuilen en waterdampen naar buiten sloegen, o Met groote voldoening hebben wij het werk van de brandweer gadegeslagen en de technische leiding bewonderd, die er dadelijk op gericht was uitbreiding van den brand te voorkomen, door het vuur tasten waar het aanleiding wlrii H8 Kg k°n geven" De brand" nn?«i «®n begaven zlcb> ondanks de ontploffingen en de rookwolken, op het van ,het aangrenzende groote en hooger gelegen pakhuis. Op de Magius- ladder spoten zij het water aan de voor zijde het pand binnen, momenten on zichtbaar door de rookwolken en water dampen, die, onbegrijpelijk, op deze menschen blijkbaar geen invloed heb- ben. Ook in de smalle gang naast het pak huis drongen zij door om het vuur aan de achterzijde aan te tasten. Een der brandweerlieden werd in den rug door een neerkomende dakpan getroffen en bekwam een niet ernstige verwonding. Tegen de enorme hoeveelheid water die in het pand werd gestort, kon hét vuur zich, ondanks de brandbare ingre diënten in het gebouw, niet handhaven. Na een uur was de brandweer meester van het terrein. Van de aangrenzende perceelen waren slechts de borden van de dakgoten aan getast. naar waarnemingen, verricht in den morgen van 24 November. Medegedeeld door het Kon. Nederl Met Instituut te De Bildt. Hoogste barometerstand 767.5 mM. te Torshaven. Laagste barometerstand 749 8 mM. te Memel. Verwachting, geldig tot den avond van 25 November: Matige tot zwakke Noordelijke tot Ooste- lijijke wind; nevelig tot licht of half bewolkt* weinig of geen neerslag; kouder des nachts' Overdag weinig verandering in temperatuur' Weeroverzicht. Het depressie-systeem bij Scandinavië be woog zich zuidwaarts en de as passeerde in den loop van den nacht het noorden en mid- den van ons land, daarbij eenigen regen brengend. Óver de Noorsche zee en Scandi- navië komt thans weer een hooge-druk-ge- bied tot ontwikkeling, dat ons weer oosten- wind met koudere nachten zal brengen, in Duitschland is onder den depressieinvlotd het vorsigebied geheel verdwenen. In Fin land nam de vorst toe, terwijl zij in Midden- Zweden minder zwaar werd. Over IJsland en het ncorden van de Britsche eilanden stpeg de temperatuur. Tengevolge van den toevoer van koude lucht uit noord en noord oost is te onzent de misttoestand geheel ver dwenen. De nacnte'iike afkoeling kan echter morgen eenigen ochtendnevel brengen Het is verder over het vaste land vrij rustig weer met in Frankriik, DmH'-hland en Engeland zwakke wind. In Schotland en Scandinavië waait het hier en daar krachtig, terwijl aan onze kust bij buitjes de wind nu en dan wat aanwakkert. De gisteren genoemde depressie in het westen op den oceaan bleef station- nair. De Alkmaarsche brandweer heeft bij het bedwingen van dezen brand haar naam schitterend gehandhaafd. Een groote menigte sloeg aan de over zijde van de gracht het blusschingswerk gade, terwijl de politie voorbeeldig voor de afzetting van het terrein van den brand zorg droeg, waar de directeuren van gemeentewerken en van het bouw en woningtoezicht, alsmede de wethou der, de heer Bonsema, en de raadsleden Geels en van Drunen den gang van zaken volgden.- Wanneer deze brand in den nacht zou zijn uitgebroken, zouden de gevorgen ongetwijfeld ernstiger zijn geweest, aan gezien de brandweer vermoedelijk 5 mi nuten later ter plaatse zou zijn geweest en juist die, 5 minuten hadden in dit ge val fataal kunnen worden. AUTOBOTSING IN HEILOO. De heer Wolters te Groningen reed met zijn nicht in een auto toen hij omstreeks 2 uur 's nachts van den rechten weg afweek. Waarschijnlijk had hij een te groote vaart en op den Raadhuisweg botste hij tegen een lichtmast die omstortte, evenals een 3-tal steenen palen van het hek van den heer K. Salamons Dr. Cohen verleende de eerste hulp, daar de juffrouw door de voorruit was geworpen Later kon men per trein de reis vervolgen. TE WATER GEREDEN EN VERDRONKEN. Te Zwaagdijk is de 70-jarige U. uit lan- gereis door de duisternis misleid met zijn fiets te water geraakt en verdronken. VOLKSZANGAVOND. Ned. Vereen, v. d. Volkszang dfd. Alkmaar. Men schrijft ons: Maandag 27 Nov. a.s. geeft de afdeeling Alkmaar van Volkszang haar tweeden zang avond in dit seizoen. Het zal de getrouwe bezoekers dezer avon den zeker aangenaam zijn te vernemen, dat de leider, de heer K. Sixma, geheel hersteld is, en den avond zal leiden. Six voelt zich weer geheel fit, en popelt van verlangen, op het podium te verschijnen om, met zijn bf" kend élan, de aanwezigen in te wijden in de geheimen van het volkslied. Twee goede bekenden, die steeds op avonden een dankbaar gehoor vonden, neb ben zich beschikbaar gesteld voor de a>w1*" seling: mevrouw Elte, violisteen mejuffr<ju* Netty Wijn, zang, leerlinge van Jo ImminK, leerares aan de Muziekschool van den heer Joh. Brands. M Het bestuur van Volkszang wekt allen, p1 geregeld de zangavonden bezoeken, op, 1 eigen kring nog eens extra propaganda maken, hoe meer zieltjes hoe meer vreuga» hoe voller de zaal, hoe prettiger het zingt- Half acht gaan de deuren open, zorgt voor present te zijn. Heden voor rijwielen, motorrijtuigen andere voertuigen te 4.28 uur licht op. efl CORRESPONDENTIE, Een buitenstaander. Uw aanval op bet mits Leger des Heils kan geplaatst aLr- U dien met Uw vollen naam en adies ou teekent. r+t god. Alk». Cn-

Alkmaarsche Courant | 1933 | | pagina 2