ROODE STER Alcmaria verliest opnieuw. Blindde ^eSte! !Bucgediike Stand £uchtvaaa Jiacktèecichten ROODESTER geeft minstens 10 UUR van het hoogste rookgenot voor slechts 13 cent! WAT DE ALKM, BOYS DEDEN, 3ELGIE—DENEMARKEN 2—2. 2. V. V. wint ze«tr verdiend met 3-1 na een wedstrijd, die weidt slechtste van dit seizoen was. Waar gaaf het heen De wedstrijd zelf. Na 10 minuten leidt Z V. V. Rekent U dat eens om per uur. En dan per pijp! Vraagt Uzelf dan eens af, of er voor U nog de minste reden bestaat om niet op Roode Ster over te gaan. U weet dat Roode Ster HOLLAND's POPULAIRSTE MERK is, koopt nu eens zoo'n pakje en U weel ook waarom. Wat Niemeijer's Roode Ster aan smaak en geur biedt voor slechts 13 cent, dat is zelfs voor een rooker van een veel duurder merk een openbaring! NIEMEIJER'S Na 26 minuten gelijk. Z. V. V leidt al weer. ALKMAAR WINT VAN H. O. C. II. JACHTRIT KENNEMER RIJSOCIETEIT. GORDON RICHARDS EINDIGT MET 259 OVERWINNINGEN. Vlakke-baanseizoen gesloten NEDERLANDSCHE DAMES WINNEN IN ANTWERPEN. BRANDTS KAMPIOEN 3de KLASSE. DE PC "TVLUCHTEN OP INDIE. Het tweede kwartier wordt besloten me" een doelpunt van Andijk. a s de rechtsbinnen een goed schot inzendt, dat doel treft, zoodat de gastheeren de leiding hebben, 10. Eeni- ge minuten later krijgen de Andijkers een corner te verwerken en de stand is reeds 20, als de rechtsbinnen hard inschiet. Dit is de Alkmaarders te erg en zij komen geducht opzetten en als een minuut voor rust de GTand weer eens goed voorzet, is het Brouwer die er met een hard schot 21 van maakt. Reeds dadelijk zetten de Boys een offensief in, dat menig corner oplevert, doch niets wil lukken. Wel geven zij beter spel te zien, doch niets wil lukken. Zelfs v. d Hilst heeft met zijn bekende doorbraken geen geluk, als hij eenmaal kei hard tegen den paal schiet. Aan den anderen kant gaat het gemakkelijker, want bij een uit val brengt de midvoor den stand op 31 Deze tegenslag brengt geen geslagen Boys team, integendeel; verwoede aanvallen vol gen, corners 'egio, doch niets wil lukken, ter wijl de beide Andijker-backs hun uiterste best doen, om ales zoover mogelijk uit te trappen. Zonder verandering breekt het einde aan en „Andijk" kan zich er op beroemen de eerste te zijn geweest, die de leiders klopte Het eerste elftal kreeg zijn eerste neder laag te slikken (31), waarvan elders een verslag. De tweede eiftallers deden prachtig werk. door het bezoekende ongeslagen C S V. 1 mei 31 te slaan en behie'den dus nog hun kans. Ongetwijfeld een goede prestatie! Het vierde team klopte het bezoekende Ur- sem 11 met 51, na met rust met 30 te heb ben voorgestaan. De a-adspiranten deden eveneens goed werk en klopten Bergen a in eigen huis met 04. Voetbal. De voetbalwedstrijd BelgiëDenemarken; welke gisteren te Brussel werd gespeeld, ein digde in een 22 gelijk spel. Met de rust leidden de Denen met 21, nadat de voor sprong eerst 20 was geweest. Wanneer wij ons op dit oogenblik Zondagavond neerzetten, on. een verslag te schrijven van alles, wat wij dien middag op het Sportpark gezien hebben, dan vragen wij allereerst ons zelf af: wat hebben wij dezen middag eigenlijk gezien: een voetbalwedstrijd of een speldemonstratie van Z. V. V. tegen een „sparring-team" dat zich Alcmaria noemt? Helaas, het gaat bergafwaarts met ie withemden en het ergste is, dat dit dalen in een razend snel tempo gaat. Schonk de wedstrijd tegen W. F. C. geen algeheele bevrediging, er waren toen oogenblikken, waarin Alcmaria goed speelde; bij D. W. S hebben wij naast hopelooze knoeipartijen ook mementen van aardig spel gezien. En thans? Zeker, een 20 minuten in de eerste helft en dan nog de laatste 20 minx-ten voor de rust speelden de withemden een aardig spelletje, dat alleen niet productief was, maar voor de rest? Daar zat in onze onmiddellijke nabij heid een Zaanlander, die „wel eens meer voetbalwedstrijden gezien heeft." En deze zeide een waar woord: Alcmaria moet leeren, eerst de hersenen te gebrui ken en dan de beenen." Misschien is dit wel heel erg dicht bij de waarheid. Want om een enkel voorbeeld te noemen had men zijn hersenen gebruikt, dan had men den bal laag gehouden. Terwijl de Z V V -ers bijna allemaal langer waren dan hun tegenpartij en dus elke hooge bal kon den verwerken, deed de Alcmaria-ploeg haar best, om de mooiste kopballetjes te geven En feitelijk hebben wij maar een paar withemden gezien, die dat besef ten. Die paar waren meteen de besten van het eiftal, maar zij konden de situ atie niet redden. Wij hebben v. d. Pol zien zwoegen en ta, van roede dingen van hem gezien, wij hebben Keppel bij perioden verdien stelijk spel zien spelen, wij hebben de pogingen van de Grand en Lengers, om de talrijke gaten te stoppen, bewonderd rn tenslotte hebben Wij Hamstra 90 mi nuten lang zien zwoegen, zonder de steun van een links binnen, geheei al leen En dan zijn wij ook meteen uitge praat, totaal uitgepraat. De beide backs hebben enkele goede dingen gedaan, maar hebben daarnaast zoo dikwijls gemist, dat eigenlijk elke a nval van Z. V. V. gevaar opleverde En Oudes, die vele wedstrijden achter een een pracht partijtje keepte, deelde in de misere. Men mag zeggen: Oudes had de drie doelpunten kunnen hou den. Goed, maar daarnaast mag men zeggen: hier was geen achtertrio aan het werk, maar hier werkten drie zelf standige spelers waarvan degene onder de lat totaal zijn zelfvertrouwen kwijt raakte, toen zijn beide backs precies lieten zien, hoe men niet moet voetbal len. Zelfs vrije trappen kon een Bijlsma niet wegtrappen, tenminste, wij hebben wel de talrijke mislukkingen gezien, maar geen enkel geslaagden trap, waar bij wij nog niet eens rekening houden met plaatsen Rootring werkte onzeker, door het onzekere spel achter hem, doch hij kan veel beter en zal veel beter spelen, wan neer hij weet, dat men achter hem kan opruimen Dan hebben wij nog Peereboom en de Jong De eerste was al weer niet onvol doende, maar bleef deze keer toch bene den zijn kunnen En de Jong is de laat ste weken totaal nergens; hij valt tel kens, tracht het medelijden van den scheidsrechter op te wekken, doch mist voortdurend tal van kansen. Zot heeft hij deze keer van Hamstra een paar kansen gehad, die bij een heel, heel klein beetje normaal spel doelpunten had ten beteekend Nu bleven zij uit Wij zijn er van overtuigd, dat het bo venstaande geschreven is door iemand, die van het voetballen geen syllabe ver stand heeft, maar diezelfde iemand n.eent .dat verbloemen van de fouten een struisvogelpolitiek zou zijn Wij meenen dat het degradatiegevaar op dit oogenblik zeer nabij is Langen tijd heeft men zich blind gestaard op H R Cdat zoo stevig onderaan stono. doch dat thans hard op weg is, om die fatale plaat; te verlaten. En dan zou Alcmaria aan de beurt zijn Het wordt hoog tijd, dat de situatie e,>ns onder de oogen worden gezien En dat men het spelsysteem verandert Want op het oogenblik is de toestand zoo: wil men voetballen, louter voor zijn genoegen en enkel om het spel, dan zal de vierde klasse de eenige zijn, waar men kan spelen; wil men zich handha ven of wil men promoveeren, dan is salonspel uit den booze; dan is snel en hard spel een vereischte. Het laatste lik.'ge dan niet zoo mooi zijn, het is in elk geval productief. Wij hebben altijd de gedachte, dat het spel van Alcmaria veel overeenkomst heeft met dat uit Duitschland of Oosten rijk, terwijl de volksaard het Engelsche systeem prefereert. En nu de tegenstanders Z. V. V. is een stevige ploeg, die een enthousiast en stevig spel speelt In het doel staat een zeer bewegelijke keeper en daarvoor staan twee backs, die trap-vast zijn en elke bal onverbiddellijk retourneeren, ver over de halflinie heen naar de eigen voorhoede. Bovendien laat men den te genstander geen moment los, loopt den bal steeds tegemoet en zorgt men, Jat het spel steeds geheel open blijft. Een zwakke plek is er in het elftal niet te vinden. A"tn zijn nun plaats waard en het geheel vormt een elftai, dat doelbewust speelt en dat gisteren vooral na de rust zoo vlot combineerde, dat er als 't ware geen tegenstanders waren De Zaandammers wennen met 31, een uitslag, die wat veldsterkte betreft zeker niet geflatteerd is. Want Alcmaria had heusch geen tweede doel punt verdiend, hoewel de kans er op eenige keeren bestaan heeft Deze ploeg zal inderdaad een hooge gooi doen naar den titel. De ploeg heeft een ideaal, de speler- willen ze vechten om de overwinning en al gaat het soms wat stevig, misschien een enkele maal te stevig, het levert succes op. Tenslotte de scheidsrechter, Weber. In zeer langen tijd hebben wij riet zoo'n leider gezien Hij had het spel gehee' in handen floot niet te veel, maar precies voldoende. Wellicht was hij de beste mar. in het veld. Over den wedstrijd zelf kunnen wij kort zijn. Rootring won de toss en toen stelden de volgende elftallen zich op: Oudes Bijlsma Ooms Rootring de Grand Lengers Keppel v. d. Pol Peereboom de Jong Hamstra O Stormmesand C. v Dijk Murris van Marle H v. Dijk Dil Brinkkemper Schuitemaker De Vries Kok Melief Reeds dadelijk dreigt er gevaar voor Alcmaria, als Ooms radicaal over den bal heen trapt, doch Bijlsma voorkomt nog onheil. Direct daarop redt Oudes ed en stelt Peereboom in staat, een aanval te ondernemen. Keppel krijgt het leer, zet voor, doch de mid-voor oehiet precies in het zijnet. Dan, na een corner op het Alcmaria doel, kopt Lengers ver weg en al weer rent Keppel langs de lijn, zet zuiver voor, doch de keeper onderschept len voorzet. Bij een daarop volgend bezoek aan de Alcmaria-veste mist Ooms al weer en Oudes kan slechts met veel moeite redden Nog twee keer komt Z V. V. terug, doch de eerste poging strandt op buitenspel en de tweede op hands van v. Marle. En als de Zaan- sche voorhoede nog eens terug komt en Rootring mist, kan Ooms nog op tijd tusschen beide komen en het gevaar bezweren. Even later mist hij echter al weer en kan Oudes slechts door corner stompen, redden, 't Is echter uitstel, want van Dijk zet heel 'scherp voor het doel, Oudes kan niet wegwerken en Dil die niet wordt afgehouden, schiet hard in (9—1). Van den aftrap af neemt Keppel den ba mee, zet door naar Peerebocm, die ineens hard tegen de paal knalt! En dan mist Ooms voor de zooveelste maal en moet Oudes al weer een schot corner slaan Deze levert echter niets op. Z. V. V. is nu sterker en de witte ach terhoede wordt nog onzekerder Oudes k-ijgt druk werk. doch houdt zich staan de hoewel nu Bijlsma een paar zwakke perioden doorleeft en gevaarlijker voor Ct'des is dan de Zaansche voorhoede. In deze periode moet Alcmaria zich tot uitvallen bepalen Keppel probeert het een paar keer. v d Pol ook docb dan rent Hamstra alleen op het doel af en schiet heel hard en laatr in De kee per wil stoppen doch het schot is zoo hard dat de bal via zijn vingertoppen in het net suist (1—1). Mef bons voor Niemeijer's be kende kw a I i- teits-cadeaux. Langzamerhand komt Alcmaria wat meer opzetten. Wel zijn en blijven de aanvallen van Z. V. V. gevaarlijk, maar Alcmaria bezorgt de Z. V. V. verdediging nu heel wat meer moeite. Doch het ach tertrio is best en vooral de keeper weet, wat hij doen moet. Bij een doei- worsteling redt hij tot 5 keer achtereen, terwijl hij even later een paar corners, goed door Keppel genomen, weg werkt. Niet lang daarna is het rusten en heeft Alcmaria het laatste kwartier ontegen zeggelijk het beste van het spel gehad. Na de thee is Z. V. V. direct weer in den aanval en als Ooms al direct begint met een misser, is een corner op het Alcmariadoel het gevolg. Goed wordt deze door v Dijk voor het doel gezet en een kopbal van C. van Dijk doet de rest. Langs den vallenden Oudes verdwijnt het leer in het net, twee minuten na de hervatting Even probeert de Alcmaria-voorhoede om op te halen. Zuiver combineerend geeft Hamstra aan de Jong een pracht kans, doch deze verknoeit die op zeer frappante wijze En dan is het meteen mis met de withemden. Bijlsma trapt een paar keer in de lucht, Oudes wordt onzekerder en elk oogenblik kan de voorsprong vergroot worden. Er komen groote gaten in de witte verdediging, de beide backs trekken op het doel terug en het is alleen aan de Z. V. V. voorhoe de te danken, die in deze periode eenige kansen mist, dat de score onveranderd blijft. Alcmaria wordt geheel overspeeld en moet het van enkele uitvallen hebben. Een daarvan levert gevaar op, doch het zuivere schot van Peereboom wordt ge stopt. Even later probeert Hamstra het alleen maar, wat zeer verstandig is, maar ook geen succes brengt. Zoo verstrijkt de tijd en hoe meer het einde nadert, hoe slechter wordt het spel. Totdat er een kleine opflikkering komt. Eventjes wordt Alcmaria iets sterker, doch een Z. V. V. uitval van rechts mist Ooms, Oudes weet zich ook al geen raad, trapt tegen een Z. V. V.-er aan, en even later is het 13. Dan is Alcmaria heelemaal verloren. Wel tracht Hamstra nog iets te redden, maar veel geluk heeft hij niet. En v. d. Pol probeert het ook nog eens, doch on dervindt ook al geen steun van u-s an deren. En het is een ware opluchting, als de heer Weber eindelijk einde fluit. Na vijf thuiswedstrijden is Alcmaria er nog niet in geslaagd, een overwin ning te behalen. Een gelijk spel was het eenige resultaat HET NEDERLANDSCH ELFTAL. Eerst morgen zal de samenstelling bekend worden gemaakt. Het Nederlandsch voetbalelftal, dat op Zondag 10 December a.s. te Amsterdam tegen Oostenrijk speelt, is nog niet definitief gekozen. In haar vergadering van Zaterdag avond j.1. heeft de keuzecommissie nl. beslo ten de samenstelling van de ploeg eerst mor gen bekend te maken. Naar wij vernemen zal het elftal er hoogst waarschijnlijk als volgt uitzien: Van der Meulen (H.F.C.) doel; Weber (A.D.O.) en van kun (P.S.V.) achter; Pelli- kaan (Longa), Anderiessen (Ajax) en van Heel (Feijenoord) midden; Wels (Unitas), Vente (Neptunus), Lagendaal (Xerxes), Schoenmaker (Quick) en Mulders (Ajax) voor. Hierbij kan aangeteekend worden, dat de samenstelling van de verdediging en de mid dellinie in elk geval vaststaat. Dat de nationale ploeg nog niet definitief gekozen is, zou verband houden met de vrij uiteenloo- pende adviezen van de verschillende dis trictscommissies ten aanzien van de formatie ^eornoede. Zoo zouden, naar verluidt, ook Bakhuys (Z A.C.) en Bonsema (Veloci- tas) ernstig in aanmerking komen voor een I plaats in het Nederlandsch elftal Bekend is voorts ook, dat Adam (H.V.V.) tegen Oos tenrijk niet beschikbaar zal zijn. Wat Bonsema betreft, ook deze is niet ge heel fit, hoewel hij voor zijn club blijft spelen. Waarschijnlijk zal hij dus wel niet gekozen worden en zelfs als reserve niet in aanmer king komen. Daarentegen verluiden de be richten uit het Oosten, dat Bakhuys in Indië zijn vorm niet heeft achter gelaten, terwijl een collega uit Enschedé ons dezer dagen verzekerde, dat Baidiuys de drie laatste wed strijden voor Z.A.C. gewonnen heeft, zoodat de voorhoede mogelijk ?al bestaan uit Wels, Vente, Bakhuys, Schoenmaker en Mulders. Wielrennen. RENVEREEN1GING ALCMARIA. Bovenstaande wielerclub hield Zondag een koppelwedstrijd over 40 K M. voor ama teurs. De uitslag was: 1. J. Bouman en J. v Zandvoort; 2. W. Kemp en J Piersma; 3. Jb. Kager en P. Zandvoort. Winners A. Klasse. 1. J. Smit en H. Plomp; 2. P. Joon en F. de Haan; 3. A Zuidam en D. Groot. Winners B Klasse. 1. H. Stroomberg en K. Serpenti; 2. P. Pranger en H. Smit; 3 W. Ket en I. Min. Winners Junioren (16 KM). 1. P. Piersma en J. Martin; 2. J. Ravenstein en J. Caloto; 3. N. Tamis en J. Stroet. Hockey. Het eerste elftal van Alkmaar heeft giste ren een goede overwinning behaald op H.O.C. II dank zij een drietal mooie doel punten, twee van Schuurman en één van Makkink. Doch deze drie doelpunten waren ook juist noodig voor de overwinning want H.O.C. II stelde er twee tegenover, 't Is jam mer dat Alkmaar in enkele wedstrijden min der gelukkig is geweest. Het tweede elftal verloor van HBS. II met 4—1, terwijl de dames van Amsterdam III met 60 verloren. Paarden. De Kennemer Rijsociteit hield gisteren in de bosschen en duinen van Castricum een lichte jachtrit met hindernissen. Dat de paardensport in onze omgeving en de nog jonge Rijsocieteit kerngezond zijn, blijkt wel uit het feit, dat er niet minder dan 26 deel nemers waren, terwijl er nog enkelen wegens noodzakelijke reden verstek moesten laten gaan. Het mooie weer en de prachtige natuur maakten den rit tot een sportief genot. Het tempo was zeer vlot, en de jagermeester had er slag van de achtervolgende ruiters over alle soorten terrein te leiden. Steile duinen, gladde vlakten, waar de galop eens prachtig uitgestrekt kon worden en genoeglijke bosch paadjes werden bereden In het terrein waren verschillende hinder nissen opgesteld, echter zoo, dat zij, die nrv niet erg springerig aangelegd waren, of be rijders van onbekende paaiden er volgens de regelen der kunst „omheen konden rijden". En van de hindernissen, èn van „het paadje er-om-heen" werd een dankbaar gebruik ge maakt. s Op sommige beschutte plekken in de dui nen en in het bosch volgden verschillende fa milies en vrienden de verrichtingen van de ruiters, en dankbaar en voldaan kwam men na bijna drie uur weer in de manége terug. De deelnemers en genoodigden vereenigden zich tot slot var. het festijn aan een koffie tafel, waar vriendelijke woorden gezegd wer den tot het bestuur der Kenm Rijsocieteit. tot de technische commissie en den directeur der manége. Het vlakke-baanseizoen in Engeland is ge ëindigd. Gordon Richards reed in Man chester z'n laatsten winnaar door de finish en besloot het seizoen met 259 overwin ningen, zoodat hij Archer's wereldrecorc met 13 verbeterde- Zwemmen. Een aantal Nederlandsche zwemsters heeft deelgenomen aan zwemwedstrijden in An». werpen en het resultaat was, dat de Neder landers alle nummers wonnen. Men zie- 100 M. rugslag: 1. mej. Timmerman (Ned.) in 1 min. 27.6 sec. 100 M. schoolslag: 1. mej'. Roelandts (Ned.) in 1 min. 37 4 sec. 4 X 33 M. vrije slag: I. Nederland in 1 min. 28 sec. Schoonspringen: 1. mej. Klapwijt (Ned) met 70.26 punten. 3 X 33 M. wisselslag: 1. R. D. Z. (Rot- terdam) in 1 min. 16.2 sec. 100 M. vrije slag: 1. mej. Olsen (Ned.) in 1 min. 18 4 sec. Biljarten. Gisteren werden de kampioenschappen groot biljart geëindigd. 3de klasse De eindstand luide: Brandts 4 975 136 Beekhof 3 907 124 Penning 3 873 136 Boerdam 3 773 125 Speyer 1 789 147 Eggermont 1 703 132 7.11 50 7-31 50 6.41 54 6.18 47 5,326 33 5.325 29 GEBOREN: v" Jenny Anneke Theodora d. v Willem Hei- ner en Anna Kaal. Maartje d. v. Pjeter Winder en Trijntje Jansen. Levenloos aangegeven kind van Middo Tiessinga en Margien Benr.tnk. OVERLEDEN: Tiitte KoV 43 ^aar Tan 77 s- De Kwartel (uitreis) arriveerde te Sin gapore, de Ijsvogel (thuisreis) te Djask de Snip (uitreis) te Bagdad. DE „POSTJAGER" GESTART. Voor zijn proefvlucht bovea Nederland. Uitstekende radio verbinding. Hedenmorgen te 8.25 uur is de „Postja ger", die tot nu toe nog alleen boven een der vliegterreinen in de lucht is geweest, voor zijn eerste proefvlucht boven Neder land van Schiphol gestart. Aan boord bevinden zich, behalve de vol ledige bemanning, bestaande uit de heeren Asjes, Geyssendorffer en Van Straten, dr. ir. J. H. van der Maas van den Rijksstudie dienst voor de Luchtvaart, die de verschil lende waarnemingen zal verrichten, welke noodig zijn voor de eventueele toekenning van het luchtvaardigheidsbrevet, aan het toestel, dat naar men weet een re cordvlucht naar Indië zal maken. Het luchtvaart-rediostation Schiphol had kort na den start reeds een uitstekende ver binding met den „Postjager" tot stand ge bracht. Verwacht wordt, dat het vliegtuig van middag tusschen drie en half vier weer op Schiphol landen zal. ALKMAAR, 27 Nov. 1933. Op de heden gehouden veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 70 vette koeien 100225. han del goed; 23 Graskalveren 18—38; 2 Vette kal ver* 4047.50, vette kalveren per K.G. 60—80 cent; 27 Nuchtere kalv. (slacht) 616; 366 Vette varkens (zware) per K.G. 74—38 cent. AMSTERDAMSCHE VEEMARKT. AMSTERDAM, 27 Nov. 1933. Op de he den gehouden veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 553 vette koeien, le kw. 57—60 cent, 2e kw. 4655 cent, 3e kw 34— 44 cent per K.G. slacht gewicht; 80 melk- en kalfkoeien 130180; 143 vette kalveren le kw. 42—46 cent, 2e kw. 35—41 cent, 3e kw. 30—35 cent per K.G., levend gewicht; 46 Nuchtere kalveren 7—10; 77 Schapen 1719; 739 Varkens, vleeschvarkens, wegende van 930—110 K G., 44—45 cent, zware varkens 43—44 centvette varkens 42 —43 cent, per K.G slachtgewicht35 Paar den 70—110. Er waren 4 wagons geslacht runderen uit Denemarken aangevoerd. Overzicht: Runderen behoorlijke aanvoer, stugge handel, prijshoudend Vette kalveren flinke aanvoer, slechte handel, prijzen lagef- Varkens flinke aanvoer, handel slepend, pf)' zen iets zakkende. BROEK OP LANGENDIJK, 27 Nov. '33. Langendijker Groentenveiling. 3000 stuks Bloemkool: reuze 1.50—3.80, 2e s- 0.75 per 100 stuks; 46000 K G Roode kool les. 1 -ƒ 1.40; 61000 K.G. Gele kool le s. 1 ;3000 K.G. Witte kool le 0.40; 33000 K.G. Deensche witte kool 0.70—1; 1700 K.G. Uien: gele uien 2.10-/ 2.60, gele drielingen 1.20; CAn sruu k. u. Andijvie j o.ou; z/w Aardappelen: Schotsche muizen 0.70; alle* per 100 K G. NOORDSCHARWOUDE, 25 Nov. '33- 800 K.G. Aardappelen: BI. Eigenheimers 2.40; Friso 1 90; 4400 K.G. Uien: Uien 1.60-/ 2.20, Drielingen 1—/ Grove 2.40—2.60; 600 K G Pee® 2.40, kl. Peen 1.10; 5500 K.G. Kroten 60-80 cent; 82400 K G. Roode kool F— 1.50; 42600 K.G. Gele kool 1—f 45000 K.G Deensche witte kool f 0.10— f 1, alles per 100 K.G.; 300 stuks Bloemkool 3.603.70 en 3600 str. Andijvie 50 cenr per 100 stuks. 25 Nov. 1933. WARMENHUIZEN, .WP - - Roode kool le s. 1—/ 1 30; Gele kool 1« 1; Witte kool 0.40-/ 1 25; Deensche witte kool 7080 cent; Drielingen 1 1.40; Uien 2-ƒ 2.20; Grove uien 2.10; Bieten 4060 cent. Aanvoer: 57550 K.G. Roode kool; 278£ K G. Gele kool; 7700 K.G Deensche wit* kool; 3800 K.G Gewone witte; 4500 K.u. Uien en 350 K.G. Bieten.

Alkmaarsche Courant | 1933 | | pagina 10