Rechtszaken fixuwiciaal 'tlieuws £uchtüaact Jieck Scfiaol Amstecdamsche Jieucs KANTONGERECHT TE ALKMAAR. Mondelinge uitspraken. Overtredingen van de Motor- en Rijwielwet: M. B. te Barsingerhorn, te ruggave aan de ouders zonder toepas sing van straf. H. J. H. te Heiloo, W. V. te Broek op Langendijk, ieder 2.50 boe te of 1 week tuchtschool, A. R. te Ou dorp, J. J. E. te Alkmaar, J. de R. te Heemskerk, D. de V. te Heiloo, Th. L. te Amsterdam, P. D. te Bergen, A. B. N. te Alkmaar, N. de W. te Heiloo, J. S. te Beverwijk, ieder 3 boete of 3 dagen hechtenis. J. S. te Beverwijk, B. M. C P te Alkmaar, 4 boete of 4 dagen hech tenis, H. H. te Alkmaar, C. M. P. te Schoorl, W. L. te den Helder, H. W. K. te Alkmaar, A. B. te Bergen, GD te Alkmaar, J. V. te Amsterdam, J. K. te Krabbendam, J. M. K. te Bergen, H. O te Schagen,, ieder 4 boete of 4 dagen hechtenis, B. Th. S. te Bergen 5 boete of 5 dagen hechtenis, G. F. du P. te Alk maar 2 boete of 2 dagen hechtenis, P. B. te Bergen, C. de G. te Alkmaar, P. S. te Akersloot, ieder 6 boete of 6 dagen hechtenis, G. S. te Egmond aan Zee 7 en 5 boete of 7 en 5 dagen hechtenis H. J. J. v. K. te den Helder, 15 boete of 15 dagen hechtenis, J. R te Wijk aan Zee en Duin 8 boete of 8 da gen hechtenis. Overtreding van de visscherijwet: J. V. te Petten 5 boete of 5 dagen hechtenis. Overtreding van het melkbesluit: C V. te Oudkarspel, vonnis 2 weken aangehouden. Overtredingen van art. 453 van het Wetboek van Strafrecht (dronken schap): Th. B. te Rotterdam 6 boete of 6 dagen hechtenis, N. B. te Wormer 10 boete of 10 dagen hechtenis. Overtredingen van de iachtwet: J V. te Egmond aan Zee 10 boete of 10 da gen hechtenis, Ch. F. K. te Alkmaar 6 boete of 3 dagen hechtenis. Overtredingen van de leerplichtwet: J. G. D. te Zijpe 5 boete of 5 dagen hechtenis, N. B. te Egmond-Binnen 1 boete of 1 dag hechtenis. Overtredingen van de politieverorde ningen: J- P B. te Alkmaar, J A. B. te Wonseradeel, P. P. te Maassluis, ieder 2 boete of 2 dagen hechtenis, F. M te Alkmaar, W S. te Oudorp, ieder 3 boe te of 3 dagen hechtenis, R. G. te Winkel 8 boete of 8 dagen hechtenis, H. B. te Alkmaar 6 boete of 6 dagen hechtenis. HOORN. REVUE „STOPPEN WE? NEE" Een groot succes. WIERINGER WAARD. EGMONDBINNEN, HEILOO. LANGENDIJK. BERGEN, PLECHTIGHEID VOOR DE SLACHT OFFERS VAN DE EMERAUDE. Nog een vliegongeluk. DF POSTVLUCHTEN OP INDIE. TWEE DOODEN BIJ VLIEGONGELUK. van Maandag 22 Januari 1934 OPGAVE VAN NOORDHOLLANDSCH LANDBOUWCREDIET N. V. Koers van beden te: pl.m. 2.15 2i Vifl DE MOORDAANSLAG TE PEIZE. Anderhalf jaar gevangenisstraf geèischt. Voor de rechtbank te Assen heeft te recht gestaan een houthandelaar te Peize, thans gedetineerd, voor het feit, dat hij in den nacht van 10 op 11 Sep tember J.I., na afloop van de kermis in Peize, te De Pol, gemen. Peize, Sjoerd Kok van het leven heeft beroofd Verdachte kwam met zijn zoon van de kermis te Peize en zag bij De Pol Sjoerd ok aan den kant van den weg staan Na eenig heen en weer praten, haalde Kok plotseling zijn mes te voorschijn, sloeg daarmee naar verdachte en bracht hem verwondingen toe. Nadat verdachte ver wond was, kreeg hij pas gelegenheid zijn mes te trekken. Hij erkende er mede geslagen te hebben, maar hij heeft er niei, mee gestoken. Hij heeft zich alleen verdedigd. De getuige-deskundige, dr. Mieremet uit Groningen had op het lijk verschil lende snij- en steekwonden gevonden. Na het hooren van een aantal getui gen, was het woord aan den officier van justitie, mr. A. H. Servatius. Die achtte het bewezen, dat verdachte de doodelijke wond heeft toegebracht. Hoe men ook over de andere steken wil denken, de laatste stoot, die doodelijk trof, was geen noodweer, want toen lag Sjoerd Kok reeds op den grond. Daarbij was de op zet tot dooden aanwezig. Spr. vorde de ten slotte een gevangenisstraf van een jaar en zes maanden. Hierna werd de zaak behandeld tegen een zoon van den vorigen verdachte. Bij dezelfde vechtpartij heeft deze opzette lijk Jan Kok zwaar lichamelijk letsel toegebracht, door hem met een mes een steek toe te brengen ter hoogte van den rechter schouder, waardoor deze Jan Kok een tot in de borstholte doordrin gende verwonding opliep. Verdachte er kende het hem ten laste gelegde. De of ficier van justitie achtte verd schuldig aan zware mishandeling en vorderde negen maanden gevangenisstraf In beide zaken utspraak over 14 dagen. Strafzitting van Vrijdag 19 Jan. 1934. De vereeniging „Ontwikkeling", alhier, heeft haar vierde bijeenkomst in dit seizoen gehouden. De Parkzaal was wederom uitste kend bezet; ruim vierhonderd personen wa ren aanwezig. Als spreker trad op de heer C. W. Visser, oud-gezagvoerder der Rott. L'oyd, met het onderwerp „Prestaties van Neder land in den vreemde". De spreker, die 41 jaar had gevaren, vertelde aan de hand van lan taarnplaten over onze waterbouwkundige in genieurs en hun machtige havenwerken over de geheele wereld aangelegd en over de thans nog in aanbouw zijnde werken. Verder stond spr. uitvoerig stil bij net machtige werk der Hollandsche sleepbooten en hun sleepreizen met geweldige dokken naar onderscheidene deel en der were.d. Op werkelijk orgineele wijze vertelde hier de gewezen zeeman, zijn voordracht kruiden de met leuke zeemanstermen. Op duidelijke wijze werd hier getoond, wat wij Hollanders presteeren in den vreemde. 't Was een uitstekend geslaagde avond. Het dankwoord van den voorzitter, den heer U. G. Dorhout, was dan ook alleszins verdiend. „Stoppen we? Nee!" ziedaar de welge kozen titel, waaronder de Hoornsche Revue- vereen i ging nu reeds voor de 14e maal de kijklustigen oproept uit stad en verre om geving om wederom te kunnen genieten van muziek en zang, tooneel en dans, kleur en lijnen in velerlei vorm en nuanceering. 'n' 'a'en we dit reeds bij voorbaat vaststellen; we hopen van harte, dat de H R V. nog lang zal wachten om het sein „Stop pen te geven want, wat öok nu weer ten tooneele wordt gevoerd, dwingt in alle op zichten onze bewondering af. We vragen ons u' i' i is ^et mo°g'lijk zoo iets door di!- lettanten ten uitvoer te kunnen brengen. Op de bekende wijze loont ook door deze revue wederom een leuke draad, waarbij de auteur de heer Ridderikhoff alhier er in ge slaagd is een veelkleurig, schitterend doek te weven; werkelijk allerleukst bedacht. Hier is een beproefde kracht aan het werk geweest, die het klappen van de zweep kent en die tevens welk een enorm werk de geheele regie voor zijn rekening heeft. Hulde daar voor! En ook de heer Dell heeft de kunst van „versjesmaken" nog niet verleerd, integen deel, ook nu weer zijn z'n coupletten geestig en onderhoudend, vol spirit, met vroolijk, huppelend rythme. Zoo worden ons door deze beste artisten ook in deze 14e Revue weer scènes en taferee- 1 en voor oogen getooverd, vol gratie en sfeer, boeiend van het begin tot het einde De mu zikale leiding onder de altoos sublieme aan voering van den heer Anton J. Kloet brengt volop stemming en kleur, dapper weert zich het orkest en „op de planken" zingt en danst men op de moderne melodieën, welke de uit voerenden krachtig aanvuren en het gehoor in hooge mate weten te streelen. Dat bewijst telkens het applaus ook bij de entre-actmuziek Hierbij sluiten zich aan de talrijken bal letten, ingestudeerd en aangevoerd door mevr. PolmanSchagen. Ja deze kunstuiting staat in de Revue telkens weer op bijzonder hoog peil. Wat hier bereikt wordt, dwingt in alle opzichten groote bewondering af. Zooiets zal men wei nig in de provincie aantreffen. Gracieus, soepel, beschaafd, rijthmisch, zuiver, zich aanpassend bij de beteekenis der tooneel- scène. Mevr. Polman en alle lieftallige dan seresjes ons bijzonder compliment. En dan de décors. Men vraagt zich af, of de heer Polman zich thans niet heeft over troffen. Er klinkt maar één roep van alge- meene bewondering uit de zaal en het feit, dat reeds bij 't opgaan van 't doek een krach tig applaus weerklinkt, bewijst duidelijk, hoe men deze kunstprestatie waardeert. Laten we enkele tafreelen nemen: Bij Baron en Barones Biedelie, In het museum. Terug van de Hoornsche kermis, de Parelvisschers enz. Aan de costumeering is ook ditmaal we derom bijzondere zorg besteed. Werkelijk de magazijnen van de firma Ridderikhoff en Co. schijnen onuitputtelijk in het fraaiste, wat op het gebied van costumeering valt te bereiken. Een weelde van kleuren en lijnen, een glinstering en schittering in overweldi gende pracht. Ten slotte nog iets over de medewerkenden al kunnen we hierbij uit den aard der zaak niet in details treden. Onze prima-donna „Fifi", mevr. Co Nie- mansVis, voorheen te Hoorn, thans in Amsterdam woonachtig, leverde beslist in alle opzichten een creatie, die naar onze op vatting door dilettanten moeilijk zal zijn te evenaren. Alles is hier in één persoon vereenigd: stem, uitbeelding, soepelheid en gratie. Nim mer overdreven, schalks, lieftallig, hoogst gracieus en fijntjes acteerend is deze Com- mère, die tevens hare fraaie toiletten van de firma Bruijgemannen „schatten van hoedjes" van de firma HosLandzaat uitstekend weet te dragen, een kracht, die men als zoodanig, als 't mogelijk is niet moet vervangen. „Fifi", 't is ons voor de zooveelste maal weer een bijzonder genot geweest u te hebben mogen bewonderen. Én dan „Toon de Kruier", de heer Chris Holman, onverbeterlijk guitig, komische kracht in hart en nieren, die het tooneel kent als z'n woonkamer; uitstekend in zeggings kracht en uitbeelding. Dan mogen we hiet niet vergeten de pakkende West-friesche scènes (Christiaan Holleman en mej. N Bierman) als Maartje uit West-friesland en Gerbrandt in hun schilderachtige costumes. Deze tafreelen, vol van kostelijke humor zijn eenig in hun soort en doen de zaal daveren van den lach. De heer Holleman was geweldig op dreef: voor een zeer groote gedeelte de mededrager van 't groote succes. Ook in de heeren Laver- man en L. Hans en daarnaast in de krachtige stem van den heer Homme de Vries bezit de revue uitstekende zangers. En van de dames mogen mej. Ans Ruiter en mej. Trien Maste- ling niet worden vergeten. Vooral eerstge noemde heeft een volle, verdragende mooie stemeen uitstekende revue-kracht. En laten we nu ten slotte van de tafereelen al leen maar noemen de drié finales: „Aan de Wolga"; „1001 Nacht" en het slot „Neder- landsch Fabrikaat"; een weelde voor de oogen. De Hoornsche Revue is wederom een groot succes. Nog drie voorstellingen volgen: we voorspellen uitverkochte zalen. Stoppen we? Nee!" Vergadering van de Handeldrijvende en Industrieele Middenstandsvereeniging op Vrijdag in het lokaal van den heer H. v. d. Woude. Aanwezig waren slechts 7 leden. De heer C. Rezeiman betreurde als voor zifter deze geringe opkomst Er schijnt wei nig belangstelling bij de leden te bestaan. Naar aanleiding der notulen deelde de voorzitter mede dat door het bestuur nog geen werk is gemaakt van een spreker. Ver der memoreerde hij het overlijden van wijlen den heei Hoogland, die vanaf de oprichting bestuurslid is geweest, waarvan vele jaren penningmeester. Hij heeft blijk gegeven met volle ambitie mede te ïeven met de belangen onzer vereeniging. Uit het jaarverslag van den secretaris blijkt, dat er'nog geen verbetering is gekomen in den algemeenen toestand. Het ledental ver minderde met twee. De vereeniging telt thans 18 leden. Een serie ingekomen stukken werd voor kennisgeving aangenomen. Ten opzichte van de vraag waarom tot nog toe geen werk is gemaakt van een spreker, zeide de voorzitter, dat caar twee redenen voor zijn, ten eerste, dat de kas niet al te vet is en ten we ede rijst de vraag of de belang stelling hier wel de moeite waard is. Besloten werd een afwachtende houding aan te nemen. Door den heer Sijbrands werd verslag uit gebracht van het gehouden congres te Vlis- singen. Den heer Sybrands werd dank gebracht. De rekening van den penningmeester werd nagezien door den heer Jb. flaverkorn. Met inbegrip van het saldo van het vorig jaar hebben de ontvangsten bedragen f 110.63; de uitgaven 75.72, zoodat het saldo thans be draagt 34.91. De rekening werd onder dank vastgesteld. Nu volgde verkiezing /an 3 bestuursleden, n.1. de heeren F. Zwaag, K. Zander en een wegens overlijden van den heer J. Hoogland Eerstgenoemde is als secretaris herkiesbaar en werd met algemeene stemmen herkozen. Gekozen werden de heeren H. Sybrands en H. v. d. Woude Laatstg.noemde bedankte. Daarna werd de hter Jb. Mosk gekozen. De heer Sybrands werd door het bestuur als penningmeester gekozen. Na rondvraag volgde sluiting. In samenwerking met de Uitwaterende Sluizen heeft de gemeente een werkobject ge vonden in het uitbaggeren van eenige vaar ten en wel de Wimmenummervaart, de Ber- gerringsloot en de Kromme Sloot tot de Sin gelgracht te Alkmaar. Maandag zal met 10 werkloozen begonnen worden bij den molen van den Bovenpolder. De heer Jn. Rosing, alhier, werd door de Uitwaterende Sluizen aangesteld tot opzich ter over het werk. De afd. Heiloo van den Bond van Pluimveefokkers hield Donderdagavond ver gadering in café Helder. De voorzitter, de heer A. Hopman, open de, heette welkom en wenschte den leden en hunne gezinnen een beter jaar dan in 1933 Doch ook voor dit jaar is het weinig hoop vol. Spr. herinnerde aan het broedverbod dat in Alkmaar aan de orde kwam. De heer Schotvanger bracht het jaarverslag uit. Tal van gebeurtenissen werden gememoreerd. Het ledental is 63. De heer Dumans bracht verslag uit van de financiën. De ontvangsten waren/301 43, de uitgaven 296.22, het saldo 5.21. De bezittingen der vereeniging (contanten en aandeelen) waren 511.11. De heer Groot bracht verslag uit van de voederafdeeling. De omzet was 32000 Kg., de totale ontvangsten 2432.57. De voorzitter bracht den penningmeester, die vele jaren zijn diensten aan de vereeni ging en voederafdeeling gaf en om ge zondheidsreden moest bedanken, hartelijken dank. De heer Boersen bracht verslag uit van de jaarvergadering van de P. B. P. V. te Alkmaar. Bespreking voederafdeeling. De voorzitter deelde mede, dat men het contract met den heer Ranzijn had geannuleerd. Zulks was gegaan in gezamenlijk overleg. Nu werd gekocht op de vrije markt, doch in de eerste plaats prima kwaliteit. Aangeschaft was een graanreiniger. De machine e.d. was overge gaan naar den heer Groot. De kosten dat zijn de algemeene kosten zijn aan merkelijk lager geworden en spr. wekte al len op om de vereeniging te steunen. Bestuursverkiezing. Aftredend waren de heeren P. J. Schotvanger, J. P. Groot en vacature-Dumans. De aftredenden werden herkozen en gekozen de heer S. de Boer. Be sloten werd in 2 vacatures te voorzien, ont staan door het bedanken van den hr. Hoefna gel en vac. de Boer. Gekozen werden als lid der controlecommissie (de commissie die alle dagen controle kan doen over voederafdee ling enz.) de heeren C. Kruit en G. Bruin Kzn. Bij de rondvraag kwam o.m. naar vo ren strenge controle op de samenstelling der voeders. De groote „men" beweert dat men niet zeker is. De heer Boersen die hier met de regelmaat van een klok op terug komt gaf verschillende wenken aan de zoo juist gekozen controlecommissie. Hoe wel de voorzitter en de beheerder der voe derafdeeling van oordeel waren dat men vrij uit gaat, zeide de vooizitter dat het de plicht der commissie is om toe te zien De lastercampagne liet men voor wat ze was. Daarna sluiting. Men deelt ons mede, dat binnen zeer korten tijd nog een restant tuinbouwsteun volgens de Tuinbouwsteunwet 1933 zal wor den uitgekeerd. Dat dit bij allen zeer welkom zal zijn, behoeft geen nader betoog. Niet alleen van de zijde van de tuin bouworganisaties doch ook van den kant der gemeenten, die ook terdege de gevolgen van de tuinbouwcrisis ondervinden, wordt er bij den betrokken minister op aangedrongen het bedrag van de beruchte 5 millioen aan steun voor ae tuinders te verhoogen. Men deelde ons n.1. mee, dat de commissie uit de 50 West friesche gemeenten nogmaals op den onhoud baren toestand heeft gewezen en de noodza kelijkheid heeft beloogd en aangetoond, om een extra-steun te verleenen voor verschillen de producten, in Westfrieslands groven tuin bouw geteeld. De koorvereeniging „Bergen" heeft Zaterdag j.1. in de Rustende Jager een concert gegeven dat zeer goed geslaagd genoemd kan worden Onder leiding van den dirigent Joh. Brands is er met toewijding en beschaafd gezongen, (Of het toeval was of niet, maar aan de klank der tenoren o.a. kon men vooruitgang bespeuren). De genoemde kwaliteiten hoorde men in „Adeste", van O. W. de Nobel, „Jezus slapen gaan", van Koop, een nummer dunkt ire 1 waai van de koorleden bij de studie er van niet veel voldoening gehad hebben. „Morgen van Roeske, een zorgvuldige vertolking van „W aar de hei te bloeien staat", van Wierts, en als slotnummer, dat door z'n vroolijke inhoud ge bisseerd werd „Die Mühle im Schwartzwald", van Eilenberg (begeleiding piano en enkele an dere instrumenten). Het koor was den gehee- len avond goed en aan bijval van de toehoor ders heeft het dan ook niet ontbroken. Mevr. AnnieEriks—Buys, sopraan uit Alk maar, wisselde den koorzang af met liederen waarvan men verzekerd was dat zij bij goeden voordracht effect niet zouden missen, o. m. „Avondmijmering", „Bij het wiegsken", „Die nare sommen", allen van Wierts. Door stem en voordracht plaatste de zangeres deze en ook de andere gezongen liederen in het gun stigste licht. Een extra nummer moest dan ook volgen. Het kinderkoor voerde een vroolijk zangspel op. Anke Servaas schreef de aardige tekst; Jac. Jansen de muziek. En die muziek is vol komen in den kindertoon gehouden. Het werkje dat ongeveer een half uur duurt heet „Het hoedje dat haar past". De inhoud geeft tot vele amusante situatie's aanleiding en de muziek pas zich daar geheel bij aan. De opvoe ring werd een succes èn voor de schrijvers, èn voor Brands, bijgevolg bloemen voor de libret- tiste, voor den componist, voor Brands, en voor de dames die bij de repetities van het kinderkoor toezicht houden. Zaterdagmorgen hebben te Parijs plechtig heden plaats gehad voor de slachtoffers van het ongeluk met het vliegtuig de Emeraude" Na de zegening door den aartsbisschop van Parijs zijn de lijkkisten overgebracht naar het Grand Palais, waar de vertegenwoordigers der regeering, van het parlement, van het leger en van de administratie zich hadden verzameld. Toespraken werden gehouden door den minis ter van koloniën Lamoureux en den minister van luchtvaart Cot. stort. De piloot, een zoon van senator Lefèvre du Prey is evenals de marconist ver brand, doordat het vliegtuig na den val in vlammen opging. Een vliegtuig van de Luftdienst in Duitsch- land is eveneens Zaterdagmorgen bij War- hemuende neergestort? De piloot Miebach is daarbij gedood, terwijl de overige inzittenden gered konden worden. De Kwartel (thuisreis) is te Djask aangeko men, de Pelikaan (uitreis) landde Zaterdag te Caïro. Do „Pelikaan" is op uitreis te Rutbah Het passagiersvliegtuig van den dienst MarseilleParijs is Zaterdagmorgen bij Caromb in het departement Vaucluse neerge- Er bestaat een plan om op het kardinaal Van Rossumplein te E>en Bosch een stand beeld voor kardinaal Van Rossum te plaat sen. De onthulling zal bij gelegenheid van den Ned. katholiekendag op 23 en 24 Juni ge schieden. GEVONDEN VOORWERPEN. Aanwezig aan het Bureau van politie, Lange- straat en aldaar te bevragen op alle werkdagen tusschen 11 en 1 uur, de navolgende voorwer pen als gevonden gedeponeerd op 12 tot en met 18 Januari 1934: kinderportemonnaitje, handschoen, gummi broekspijp, schakelarm bandje, boodschappentasch, huissleutel, leeren damestasch, doos inh. fleschjes serum en da- mestaschje met inhoud. Aanwezig en te bevragen bij de navolgende ingezetenen, onderstaande voorwerpen, als gevonden aangegeven op 12 tot en met 18 Ja nuari 1934: B. Teitsma, Gashouderstraat 5, actetasch; T. Koeleman, 2e Landdwarsstraat 24, damesschoen; W. Strubber, Kennemer- straatweg 171, handschoen; N. Burgering, Bloemstraat 10, damesportemonnaie; W. A. Le vert, Hekelstraat 33, tin vaasje; S. Kück, Oude gracht 74, kindermuts, grijs; P. J. Evers, Oude gracht 46, konijn; J. F. Burgering, Bloemstr. 10, haarkam: Van der Plas, Spoorstraat 68, 1 paar handschoenen; Brakenhof, Oudegracht 84, een geldstuk; P. Kleijmeer, Voormeer 35, da meshandschoen; I. Hanraads, Houttil 17, pad- vindersriem; A Raven, Ramen 8, heerenhand schoen; J. Nierop, Koningsweg 10, polshorloge; W. Baars, St. Josephstraat 18, broche; A. Stad, 2e Kabelstraat 12, Lipssleutel; J B. v. d. Meu- len, Popelmanslaan 20, halsketting; Ruugh, Schoutenstraat, halsketting; Dalenberg, Wester- licht, melkvergunning; Postkantoor, Waaigat, vulpenhouder; A. Krom, St. Jacobsstraat 14, portemonnaietje met inhoud; E. Romar, Fnid- sen 115, motorhandschoen; Joh. van Nijhof, Bloemstraat 22, ring; Van Etten, Lindengracht 25, bril in étui; P. Bak, Westdijk 6, ringetje. Wanneer men weder in het bezit is van het verloren voorwerp, wordt men verzocht hier- va- kennis te geven aan het Bureau van politie. (Ontvangen per draadlooze telefoon). Unie STAATSLEENINGEN. 5 Neder 1. 1932 4 y, 1917 4 n 1931 BANKINSTELLINGEN. Handel Mpij. Gert. v. 1000 Koloniale Bank Ned. Ind Handelsbank D Reichsbank INDUSTR. OND. B1NNENL. Alg Kunstzijde Unie v. Berkels Palent Calvé Delft Cert. Küchenm Acc. Nederl. Ford Afgesl. Philips Gloeil. Gem Unilever INDUSTR1. OND. BU1TENL. Am Smelting Anaconda Ass Gas Electr. Bethleb Steel Cities Service General Aviation Steel comm. Studebak er U. S Leatber Zweedsche Lucifers CULTUUR MAATSCH. H V. A Java Cultuur Ned. Ind Suiker Vorstenlanden Dito aclions MIJNBOUW. Alg Explor. Mij. Boeton Redjang Lebong PETROLEUM. Dordlscbe Petr. Kon. Petr. Perlak Continental Oil Shell Union RUBBERS. Amsterd Rubber Deli Bat Rubber Hessa Rubber Serbadiadi latere Rubber SCHEEPVAARTEN. Holl Amerika lijn Gem Eig. Kon Ned Stoomboot Niev Goudriaan Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oostkust Oude Deli Senembah AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka Southern Railw Union Pacific Wabasb §Noteering per 50, 'Exdivldend. tExclaim Bezit Cert. PROLONGATIE Vorige Vo rige koers 102 10116/i6 100 47% 45 47% 11378 30% 20 58'/, R/l6 168 2437s 84i/4 28716 §107:6 27%6 2%6 47,6 35'/i6 4% m* 247z 175 98% 60Vi 23 13.00 129 6 12372 153% 174% 103 117.6 57a 1028/4 447J 328/4 2972 27.6 97s 872 4578 I 17» 217. II 8/4 135/; 44% 19 76Va 27.6 koers WIS pl.m. 1.30 3oy8 1687, 24472 i 84-1% 107.6-1 278/8 3/4 27r 48/s 3511/26-1 pl.m. 1.45 102 lOD/s 100 24 177-% 129 6 124 17472 103 118% 58% 104% 45 33 2%4 91/2 1228% 22 114 136 767, 30% 245 7, 108%6-J 27% 21% 'l°/l6 58% 1031/2 2% pl.m. 2.00 169 72 2451% 10% 277s s% 27l6 103J 8/4 122-3 lÏ37a 137 1691% 2451%-f 84 101-% 27% 21% 48%-è 6f-% 17672 5% f 103{ V, 27i» 123Va pCt Heden 1 pet I-N AMS 1 'AM NIET OFFICIEEL New-York Londen Berlijn Parijs Brussel (Belga) Bazel W tenen p Scb 100 Kopenhagen S'O' kholm Oslo Italië Vorige Koers op koers heden 2 uur 1.557, 1.55% 7.79 7.77 59.05 58.8 9 16 9 .6 34.67 3465 48.15 48 18 34 85 «»- 40.20 39.20 13.05 1T0772

Alkmaarsche Courant | 1934 | | pagina 7