ft A, JiCttuüeuws Jiunst en Wetenschap Jeumeel Spott EGBfflfersroote Staatsloterij FRA DIAVOLO IN HET VICTORIA THEATER. DE ZWALUWEN VERLIEZEN VAN BOEDAPEST. DE BONDENCOMPETITIE. Noordhollandsche ploeg. WEDSTRIJD TUSSCHEN T.O.G. EN DE pARAMBOLE. WERELDKAMPIOENSCHAP 45—1. Sweering wint zijn eerste twee partijen. Automobilisme. Drie Nederlandsche ploegen zon der straipunten uit Athene aan gekomen. HET NATIONAAL CONCOURS IN „DE UNIE". ZANDVOORT GESTRAFT. Tien maanden werkloozensubsidie ingehouden. Een strop van f 16.000 Het gemeentebestuur van Zandvoort heeft het onaangename bericht van de regeering ge kregen, dat het rijk over het tijdvak van 23 November 1932 tot en met 16 September 1933 geen subsidie zal geven voor de steunregeling. Dit beteekent een schade voor de gemeentekas, die op om en nabij de 16.000 kan worden ge raamd. De aanleiding tot dezen ingrijpenden maat regel zou, naar de TeL verneemt, gelegen zijn in de verregaande slordigheid, waarmede de wethouder voor sociale aangelegenheden de rijksregeling in de steunverleening heeft uitge^ voerd. De regeering heeft gemeend dit eens duidelijk bekend te moeten maken. De onregelmatigheden zouden ontdekt zijn nadat de gemeenteraad eenigen tijd geleden een nieuwen ambtenaar aan de betrokken af deeling had benoemd. Deze ontdekte al spoe dig dat er iets niet in orde moest zijn. De hoofdzaak zou echter zijn dat de wethou- der onjuiste opgaven heeft gedaan van de salarissen die de voor steun in aanmerking komende werkloozen zouden ontvangen. Het staat niet vast dat dit opzettelijk is gedaan. De mogelijkheid is niet uitgesloten, dat men te goeder trouw is. Sommige personen zouden evenwel niet onbelangrijk door den wethouder zijn bevoordeeld. Relaties moeten hier een rol hebben gespeeld. De staten, waarop die noti ties moeten voorkomen, zijn echter spoorloos verdwenen. Destijds is in den raad een motie aangeno men, waarbij den wethouder gevraagd werd af te treden. De wethouder heeft hieraan geen gevolg gegeven. De commissie van onderzoek, zoo verneemt genoemd blad nog, zal een klacht bij de regee ring tegen den wethouder indienen. TEGEN EEN BRUG GEVAREN. Gistermiddag te omstreeks drie uur is het motorschip Risico, schipper J. Zuiderduin, dat op weg was van IJmuiden naar Katwijk aan Zee, waar het thuisbehoort, tegen de Rooversbrug te Katwijk aan den Rijn geva ren, tengevolge waarvan de pijlers der brug zoodanig zijn ontzet, dat de brug niet geslo ten kan worden. Automobilisten van Den Haag en Haarlem zullen via Katwijk aan Zee of via Rijnsburg moeten rijden. De vertraging zal enkele da gen duren. Het motorschip Risico liep eenige averij op, doch kon zijn tocht voortzetten. NA DEN BRAND IN DE TELEFOON CENTRALE TE AMSTERDAM De Amsterdamsche gemeenteraad heeft gister een voorstel behandeld van den heer Polak c.s., waarin wordt voorgesteld, een raadscommissie in te stellen ten einde na te gaan, op welke wijze de brandgevaarlijkheid der centrales van de gemeentelefoon kan worden verminderd en welke technische maatregelen moeten worden genomen om bij een brand schade en overlast zooveel moge lijk te beperken. Na ampele discussie werd dit voorstel ver worpen met 23 tegen 19 stemmen. Vanaf Vrijdagavond wordt in bet Victoria Theater de film Fra Diavolo gegeven, waarin Stan Laurel en Oliver Hardy de hoofdrollen vervullen. De pers is vol lof en wij vinden in diverse bladen schitterende recensies. Zoo schrijft o.a. de Residentiebode: Het komische duo Stan Laurel en Oliver Hardy kan men deze week in zijn eerste groote film bewonderen. Zij treden op in een ge schiedenis van Italiaansche bandieten in de 18e eeuw en zij slagen er inderdaad in, de zaal voortdurend in een lachstuip te houden. Het verhaal is te onzinnig om na te vertellen, men moet de film zelf gaan zien en men zal genie ten van de komische kwaliteiten van het twee tal, dat Watt en half Watt allengs aardig is gaan vervangen. Speciaal het spel „neesy nosy" en de scène waarin Ollio en Stanlio zelve in een lachstuip zijn vervallen, bevelen wij in ieders aandacht aan. Diavolo de naam van een berucht bandiet is een ontspannings film, die men niet mag overslaan. De Telegraaf schreef: Met Amerikaansche luchthartigheid heeft men Auber's opera als achtergrond gebruikt voor deze twee vagebonden en terwijl de charmante muziek is gebleven, zijn de hoofd personen min of meer in den nevel gebleven. Stan Laurel en Oliver Hardy bezetten als Stanlio en Olivero het voetlicht en komen er gelukkig niet vandaan. Van het oogenblik af dat zij op hun schonkige dieren in het bosch landschap, verschijnen hoe prachtig is deze zwijgende rit, waarbij ieder zijn karakter reeds onthult nog voor er een woord gezegd is spannen zij onze aandacht, en het voortreffe lijke van deze film is, dat zij nog eens bewijst, hoe goede scenarioschrijvers onze oude libre- tisten warenmen kan naar alle kanten aanbreien zonder de handeling te verzwakken. Zoo kreeg Fra Diavolo als opera gansch nieuw leven. De Tijd schreef: Een paar genoeglijke uren, een echt program ma voor de komende vrije dagen. Een hoofd film vol spanning, humor, gratie en kleurig volksleven. Het Volk schreef: Men had voor de Kerstdagen geen beter pro gramma kunnen inzetten dan de vermakelijke geschiedenis van „Fra Diavolo!" Niet alleen omdat de operaliefhebbers volop hun hart kun nen ophalen aan de schoone aria's van Dennis Kin* of omdat ieder zich uitstekend kan amu seeren met de komische figuur van Lord Roch- burg (James Finlayson) of in vuur kan geraken voor de bekoorlijke Lady Pamela (Thelma Todd), maar vooral omdat alle treffende opera momenten worden afgewisseld door pracht- scènes van de twee gezworen kameraden, die aangekondigd worden door het reeds beroem de koekoeksmelodietje. De Haagsche Courant schreef: de meest geestige situaties zijn wel, wanneer Stan gedwongen wordt zijn confrater op bevel van Diavolo door verhanging om 't leven te brengen en 't oogenblik wanneer zij samen wijn gaan tappen, of hun medewerking aan den nachtelijken overval en Stan door eigen schuld zich een dosis slaappoeder ziet toegediend. Natuurlijk, alles komt terecht, maar voor het zoover isenfin men ga zelf zien. Het is de moeite waard, want dit is een lachsucces van het begin tot het einde; een meesterwerk van montage, spel en humor! Tot nog toe het beste, dat wij van dit tweetal zagen. ALKMAARSCH DAMESKOOR. Dit koor, tot nog toe sporadisch optreden de, en dan nog slechts ten bate van liefda dige doeleinden heeft nu gisteravond in de Harmonie een uitvoering voor eigen reke ning gegeven; men mag dus dit concert als haar eerste concert beschouwen. Onder lei ding van Jan Couvee zong dit flink 'bezette dameskoor een aantal nummers beginnende met Purcell, de in zijn tijd beroemdste En- gelsche componist en eindigende met „Lof Gods", van Röntgen. Het koor ontwikkelt een goeden klank, de uitspraak is verzorgd, veel werk wordt er van ae nuanceering ge maakt, kortom in alles bemerkt men de mu zikaliteit van den leider. De tweede voor dracht van het koor bestond uit vier gewijde nummers van Mozart, Beethoven, Gluck, en één uit de zestiende eeuw; mooie stukken, in de gewenschte stemming voorgedragen, maar wat eenvormig, ze gelijken veel op el kaar. 'n Heel andere toon slaan het „Sanctus", „Gloria in Excelsis Deo", en het „O Saluta- ris" uit de mis van Caplet aan; ook hiervan had men veel werk gemaakt, en 't was jam mer dat één dezer stukken met 'n onzekere attaque begon. (Ook met den inzet van „Le Mariage de Marion" van Pierné, vergiste men zich even.) Dit nummer had, dunkt me, nog lichter voorgedragen kunnen vorden. „Sur la Mer", van d'Indy, met sopraan solo, en het reeds genoemde lied van Rönt gen sloten zich als uitvoering waardig bij de overige koren aan, en waar het strijkorkest der H.O.V. medewerkte, verhoogde dit den goeden indruk van het ensemble nog. En waar dit orkestje niet speelde, deed de ac- compagnatrice mej. E. ter Hoeve uitstekend werk. Dit concert werd opgeluisterd door de medewerking van onze groote zangeres, me vrouw Jo Vincent. Ik acht het onnoodig hier te vermelden hoe mooi de stem klonk, hoe alles technisch af was, hoe rijk de voor dracht, hoe eenvoudig haar optreden. Dat zijn algemeen bekende dingen. Laat ik dan zeggen, dat mevr. Vincent haar buitenge wone gaven in toepassing heeft gebracht in liederen van Purcel, van oud-Italianen, van Handel en Hugo Wolf. Het concert van het Alkmaarsch dameskoor werd door deze kun stenares groeten luister bijgebracht, en het talrijke publiek heeft haar daarvoor naar behooren gehuldigd. Couvee begeleidde haar op den vleugel als een waar, een fijnvoelend artist. A. K. BERGER KUNSTKRING. Het Centraal Tooneel, artistiek leider Cees Laseur, speelt Woensdag 31 Januari in de tooneelzaal van „De Rustende Jager" voor de leden van den Berger Kunstkring de comédie in drie bedrijven van Marcel Achard welk stuk onder de titel van „Pe trus de la Lune" einde van het vorig jaar in de Comédie des Champs-Elysees zoo buiten gewoon veel succes behaalde en thans in Amsterdam tot de successtukken van het seizoen behoort. In deze comédie krijgt men prachtig spet te zien van Mary Dresselhuijs, Rie Gilhuijs, Syb Veltman, Kate Schnitzer, Cees Laseur, Frits van Dongen, Joan Remmelts Oscar Tourniaire, Cor Hermes en Chris Baaij. De Maasbode schreef: „Wat een levend, fonkelend brok tooneel heeft Marcel Achard hier neergeschreven, vol pittige geestige dia logen, vol onverwachte wendingen. En bo venal, hoe voortreffelijk heeft de auteur de hoofdpersoon van het stuk, Petrus, getee- kend: 'n driftkop, één die houdt van schette rende woordenfanfares, die hij met de vir tuositeit van een zuiderling ten gehoore brengt, maar tevens een man met een klein hartje, een gevoelige, naïeve natuur, met het gemoed en de speelschheid van een kind. Cees Laseur speelt deze rol met een en- train en een vaart, die geweldig aandoet. Hij vult het tooneel met zijn fel levend spel. „De Telegraaf": Een schat van een stuk. Een spelletje, bijna een improvisatie, met prachtige lichte en gevoelige dialogen, vrien delijke spot en veel van die rijke ironie, die den mensch alleen aanwaait als hij van tijd tot tijd eens in een harden wind heeft ge staan. Wat is de onschuldige toeschouwer geluk kig wanneer hij weer eens domweg 'n avond met haar lachen mag, omdat er een licht en harte'ijk spelletje met hem gespeeld wordt en hij gewone, rare menschen op het tooneel gelukkig ziet worden. Een zeer mooie rol van Mary Dresselhuijs, die het tikje dwaasheid van het jonge meisje tot een levensware nuance maakte in een prachtig zuiver figuurtje, met een fijn gevoe lige Petrus van Laseur, een sterke bijfiguur van Tourniaire, een oaar overheerlijke agen ten van Hermus en Baaij, een knappe dub belrol van Remmelts, een opvaPend zekere en goed volgehouden gigolo van Fritz van Dongen en een charmant stel revue-girls van Rie Gilhuijs, Syb Veltman en Kate Schitzer. Ook de Nieuwe Rotterdamsche Courant was opgetogen en schreef: „Het is een stuk en een vtrtooning. beide zoo rijk, zoo zorgvuldig en zoo intelligent uitgewerkt, die vermoedelijk veel publiek zullen trekken. En zij hebben het zeldzame groote voordeel, dat zij steeds inniger en grooter op den toeschouwer inwerken, naar mate deze zich er geboeider aan overgeeft. Het is een dier avonden, waarin men het tooneel over de heele linie weer eens een heerlijke overwinning ziet bevechten. De bezoekers van deze voorstelling, die met een bal wordt besloten (na afloop extra autobussen naar Alkmaar) wacht Woensdag 31 Januari dus een belangrijke voorstelling Voetbal. Een Zwaluwenelftal, bestaande uit: Halle Weber Pienter Vrauwdeunt v. Heel Breitner Bonsema Drok de Jong Bakhuys v. Wijngaarden heeft gisteren op 't Spartaveld te Rotterdam een gevoelige 5—1-nederlaag geleden tegen Boedapest, dat deze overwinning volkomen verdiende. Het Nederlandsche elftal bleek te zwak; eigenlijk speelden alleen de beide backs een behoorlijke partij. De halflinie speelde zeer zwak en uitsluitend verdedigend, terwijl de voorhoede geen moment behoorlijk samenspeelde, steeds een linie apart was, geen steun kreeg enrammelde. Zoodat er geen nieuwe gezichtspunten zijn gevonden. Schaken. Nu er nog slechts één wedstrijd is ge speeld voor de bondencompetitie van den N. S. B., is het nog moeilijk de verschillende tien tallen tegen elkaar af te wegen. De Amster damsche en Rotterdamsche ploegen hebben Zondag j.1. geen overweldigenden indruk ge maakt en de Noordhollandsche ploeg, waar van de samenstelling zoo juist bekend is ge worden, zal de eerstgenoemde tientallen wel een harde noot te kraken geven. Noordihol- Iand brengt namelijk de volgende respecta bele ploeg in den strijd (in alphabetische volgorde): G. Bollebakker, Haarlem; J. G. van Burken, Alkmaar; R. A. J. Davidsou, Haarlem; H. W. Felderhof, Zaandam; K. Geus, Den Helder; A. C. de Groot, Zand voort; A. D. de Groot, Velsen; A. S. Ka-tan, Haarlem; dr. J. H. Pannekoek, Velsen en B van der Velden, Zaandam. Zondag a.s. ontvangt Noordholland den vuurdoop in de eerste ontmoeting met den Haagschen Schaakbond, welke plaats vindt te Haarlem in Hotel Brinkman op de Groote Markt. Naar ons ter oore kwam moet de Residentie eveneens een sterk team op de been kunnen brengen, zoodat de krachtmeting van a.s Zondag zeer interessant belooft te worden. Biljarten. E>e uitslag van het eerste gedeelte van den biljartwedstrijd tusschen de club De Ca rambole van 't Zand en de club T.OG.. uit Den Helder, welke is gespeeld' te Den Helder, is, dat van de 27 partijen er 14 werden ge wonnen door de Heldersche club en 13 door de andere partij. Te Geneve zijn gisteren de wereldkam pioenschappen groot biljart eenstootscadre 451 begonnen. Er nemén verschillende be kende spelers aan deel, t.w. Dommering en Sweering uit Nederland. De uitslagen van gisteren waren: Dommering Sweering Joachim Lüghetetmann Gabriëls Zaman Al bert Cóte Sweering Cóte Dommering Roth DE RALLYE MONTE CARLO. Athene leeft op het oogenblik in een Rallye roes. De meeste deelnemers zijn thans aangekomen en rijden met hun wagens voort durend door de stad van hotel naar garage en clubgebouw der automobielclub. Al die vreemdsoortig uitgeruste wagens van zoo on derscheidene nationaliteit trekken natuurlijk sterk de aandacht in een stad waar het auto mobilisme nog maar weinig ontwikkeld is en waar de nieuwste modellen zoo ongeveer twee jaar oud zijn. Het hotel Grando Bretagne is het hoofdkwartier waar zoo ongeveer alle deelnemers verblijf houden. Daar wonen alle Engelschen, de meeste Franschen, de Noren en ook de Portugeezen en in de groote hall is het een voortdurend bijengegons van rijders, die hunne ondervindingen op de heenreis op gaan. uitwisselen. Bijna allen hebben het zelfde ondervonden, onderweg gelogeerd in dezelfde hotels waar zij vernamen van de deelnemers, die reeds vertrokken waren, zij hebben dezelfde moeilijkheden ondervonden op dezelfde plaatsen en zelfs zijn velen ver keerd gegaan en groote stukken omgereden op dezelfde punten. De drie Hollandsche eauipes zijn nu ook alle te Athene aangekomen. Van der Meulen, Menso en Wild met hun Ford waren er reeds Maandag, de dag daarop kwamen Sprenger van Eyk, Wieleman en Lamberts Hurrel- bnnck, terwijl Woensdag pas het Studebaker- team v. d. Heyden Bakker Schut en Habnit arriveerde. Zij hebben onderweg een langdu rig oponthoud gehad veroorzaakt door een onverhehten boerenkar in de buurt van Ulm waarvoor zij moesten uitwüken toen zij dezen op het laatste moment uit den dichten mist zagen opdoemen. Door de gladheid van den weg reden zij te<*en een boom, waardoor de wagen zoo ernstig beschadigd werd, dat zij niet verder meer konden rijden. Van der Heyden keerde per trein naar den Haag terug om een nieuwen wagen te halen en daarmede zijn zij thans na geforceerde dag- marschen behouden te Athene aangekomen Ook van der Meulen heeft onderweg een ongeluk gehad, dat .gunstig is afgeloopen. In Bulgarije gle-d de wagen door de gladheid in een bocht, die met snelle vaart genomen werd van den weg af. kwam in een riviertje terecht, waar hij omsloeg Een viertal boeren, die toevallig in de nabijheid waren hielpen de 287 49 38 5.86 300 49 60 6.12 300 45 60 6.66 242 45 32 5 38 300 44 33 6.81 161 44 23 3.65 300 27 97 11.11 154 27 19 5.70 300 20 76 15.— 216 20 41 10.80 300 44 34 6.81 214 44 48 4.86 inzittenden er uit waarna de wagenmet vereende krachten ovaeind gezet en weer op den weg gebracha werd Gelukkig bleek al leen de carrosserie beschadigd te zijn, zoodat de reis kon worden voortgezet. Dan is nog een Fransche équipe aangeko men, die onderweg alle mogelijke narigheid en pech heeft gehad, maar stug bleef door- zetten tot Athene was bereikt. Een ieder is vol bewondering voor het doorzettingsvermo gen van deze Franschen De twee Engelsche en de Portugeesche equipe, die met elkanders paspoorten in den zak door Bulgarije zwier ven om elkaar te zoeken, hebben elkaar dan eindelijk gevonden en zijn met hun drieen te Athene aangekomen. Bijzondere aandacht onder alle Rallyerij ders trekt een Citroen, die van rupswielen is voorzien. Die wagen trekt door den weeksten kleigrond en hoogste sneeuw heen alsof hij over asphalt loopt. Maar de maximum snelheid is 50 K.M. Daarmede is in de onbe woonde streken van den Balkan het ver- eischte gemiddelde van 40 K.M. per uur te halen, maar hoe zal dat moeten gaan over de laatste duizend ki'ometer van Straatsburg af, waar het gemidde'de 50 K.M. per uur is? Deze eauipe heeft één kan- en wel, dat even als verleden jaar de omstandigheden in den Balkan zoodanig zijn dat niemand er door komt. De rupswagen trekt zich nergens iets van aan en baant zich zijn weg door sneeuw en alles heen. Dan is er nog een lichte Triumphwagen, die op hooge vrachtwieKi s'aat, terwijl de Peugeotmenschen alles gezocht hebben in een zoo licht mogelijk materiaal. Waar het maar mogelijk was, is hout gebruikt in plaats van staal en de motorkap is slechts voor een klein gedeelte van staal, de rest van zeildoek. Van de Grieksche Automobielclub ondervinden de deelnemers de grootst mogelijke medewer king. Verleden jaar hebben enkele deelnemers last aan de grenzen gehad met hunne visa, hetgeen op den Balkan een ingewikkelde ge schiedenis is met tal van formaliteiten, waar uit eingenliik niemand goed wijs kan worden Daarom heeft de Automobielclub ditmaal de paspoorten van alle deelnemers opgevraagd die aan alle consulaten der verschillende lan den vertoond zullen worden om eventueel de noodige veranderingen in de visa aan te brengen. lederen dar* komen de weerberich ten van alle plaatsen langs de route binnen en alle deelnemers verdringen zich dan in het clubgebouw om ze te vernemen. Helaas lui den zij op het oogenblik weer ongunstig. In Bulgarije is het weer begonnen te sneeuwen terwijl ook in Yougo Slavie een zwaar be wolkte lucht nieuwe sneeuwbuien voorspelt. Dat belooft wat. P. H. L. LAMBERTS HURRELBRINCK. De NR.Crt. deelt mede: Van 8 uur af op dezen voor het automobi lisme zoo gedenkwaardigen Woensdagmor gen, zijn de deelnemers van den dertienden sterrit van Monte Carlo in de Prinsenstad ge controleerd. Ternauwernood was de controle opengesteld, of een aantal ploegen, die reeds voor het openen aanwezig waren, meldden zich. Tot vier uur 's middags hebben de ver schillende controle-werkzaamheden geduurd, terwijl de concurrenten tegelijkertijd de sup plementaire acceleratie- en remproeven moes ten afleggen. Onnoodig te zeggen, dat de meest belang rijke gebeurtenis van dezen sterrit en van ae geschiedenis der sterritten naar Monte Carlo de behouden aankomst is van 15 van de 22 ploegen, die te Athene gestart zijn. Hieron aer bevinden zich 13 zonder strafpunten, di<- ongetwijfeld de eerste dertien plaatsen in het algemeen klassement zullen innemen. Deze dertien zijn de volgende naar volgorde van hun nummers: Gas en Trevaux met Hotch- kiss; de la Valette met Peugeot; Sprenger van Eyck met Ford; v. d. Meulen met Fcrd; Chauvierre met Chenardde R'bero met Rail- ton Terraplane; Bignan met Peugeot; Riley met Riley; v. d. Heyden met Studebaker; Whalley met Ford; Stoffel met Peugeot; Hea- ley met Triomph; Riley met Triomph. Drie Nederlandsche ploegen behooren dus ook tot de hier genoemden. Het is prettig te constateeren, al is het dan van minder ge wicht, dat de ploegen onder v. d. Heyden met Studebaker, de eerste was, welke z:ch voor de controle aanmeldde. Wat de andere Neder landsche ploegen aangaat, wij vinden de vol gende op de lijst die de heer Nages uit Mon ie Carlo ons persoonlijk telefoneerde: uit Umea nr. 30 die ploeg van Beeck Calkcen met Ford; uit Tallin nr. 10 van Marken met Tai bot; 30 Cornelius en Strubben met D.K.W.; 67 Glerum met Ford Oslo nr. 65 Nyenbran- ding de Boer met Forduit Amsterdam Oos terhuis en v. d. Laan met Citrcën; nr. 81 dr Verbeek met Ford; nr. 82 baron Taets van Amerongen met Dcdge; nr 108 de Vlugt met Ford; nr. 109 Sweerts de Jong met Auburn; nr. 155 Coert Jr. met Ford. De concurrenten uit Boekarest hebben groote moeilijkheden moeten Overwinnen dit jaar. Hiervan is de pleeg van onzen landge noot Mutsaers met Ford het s'achtoffer ge worden. Zij moesten worden uitgeschakeld. Zonder strafpunten kwam de Peugeot--da mesploeg aan, bestaande uit de dames Hus tinx en de Forest, die voorshands verzekerd zijn van dén damesbeker. In het geheel werden te Monte Carlo ire- controleerd 115 ploegen van de ca. 140 die er zijn gestart. Kegelen. 317° uw f TR°T°!dAen0nder °ns I (Helder) Ir. afd. B kwamen uit- NWFr r!?- 259' 9,nder 0l,s 11 (°en H-'kHr) 254 L Gooi geen Poedels II (Schagen) 215 In de damesaldeeiing gooi'er- Mp„ u f k niet aan eer louwle 2 4 V -bf N.WF.L. (Amsterdam) 295, B.G.Z (Utrecht) 290 Luing (HaarlenO 289, 't Hindert niet (Den Haag) 285 Intiem (Amsterdam) 283 Richten en Rollen (Haarlem) 283. Onde^ Ons (Alkmaar) 275 Cubo I (Alkmaar) 274 Rang (Haarlem) 273, Twee Duifjes (Amster. dam) 269, Z.A.Z.O.Z. (Amsterdam) 265 en Gooi geen Poedels I (Schagen) 259. Afd. B: Richt en Roller. II (Haarlem) 285 NWFL II (Amsterdam) 259, Onder Ons if (Den Helder) 254. Cubo I (Alkmaar) 232. Gooi geen Poedels II (Schager.) 215 en Hout of Fout II (Schagen) 208 In de damesafdee.mg luidt de stand: Men heeft ze niet aan een touwtje 244, Vredelust I (Schagen) 224 en Vredelust II 162. fJ In de andere afdeelingen zijn geen noe menswaardige veranderingen gekomen, zoo dat we kunnen volstaan met de mededeeling dat morgenavond den volledigen stand wordt gepubliceerd Donderdagavond komen In den korpswedu Str^eteor (Amsterdam, A.P.C (Den Helder), Noordpool (Amsterdam), Onder Ons (dames Alkmaar). Ons Genoegen I en II (Den Helder) en Rollend Raadsel I en II (Den Helder). (Niet officieel) 5de Klasse, 8ste HJst Trekking van Donderdag 25 Jann&ri 19S4 Hooge Prljzen- f 2000.— 10783 f 1000.— 13083 f 400.— 2850 8379 13713 19463 f 200.— 7505 9331 13202 f 100.— 2056 2182 3312 4930 11981 14044 15240 15267 15273 17682 Prijzen van f 70. 304 388 426 445 456 401 574 671 1011 1122 1181 1271 1530 1581 1600 1695 1696 1831 2025 2289 2305 2350 2361 2877 2902 3014 3064 3069 3132 3137 3344 3421 3451 3465 3471 3510 3755 4155 4188 4331 4467 4551 4738 4852 5141 5152 5183 5191 5333 5577 5606 5862 6039 6042 6543 6668 6730 6793 6864 6898 7001 7007 7145 7214 7248 7261 7309 7525 7669 7672 7688 7838 7850 7884 7914 7934 8019 8081 8108 8204 8359 8590 8648 8704 8713 8720 873» 8753 9083 9141 9198 9245 9379 9423 9906 10074 10098 10123 10256 10282 10465 10498 10568 10637 10713 10831 10853 10986 11045 1116T 11312 11319 11544 11562 11736 12097 12155 12239 1231» 12397 12437 12479 U'034 12638 12743 12825 12841 12889 12979 13001 13045 13062 13112 13142 13210 13228 13546 13615 18690 13732 13790 13908 1398» 14025 14039 14'34 14153 14323 14353 14430 14522 14553 14620 .4679 U738 14804 15005 15014 1526» 15269 15286 15733 J5755 15914 15966 16006 16155 16176 16245 1C308 16327 16483 16484 16539 16690 16843 16905 16923 17024 17155 17228 17298 17450 17460 17636 17742 178C1 17911 18012 18029 18053 18157 18245 .8262 185S2 18691 18797 18917 18897 19019 19023 19057 19237 19246 19328 19356 19391 19538 19594 20S2 20291 20369 20393 20549 20780 20796 20816 30845 20847 20809 Nieten. 295 319 13 510 1306 1836 2700 3262 3672 4654 5225 6270 6903 7294 7878 8298 8749 86 550 1357 1920 2787 3338 3687 4663 5303 6410 73 437 752 938 1189 1506 1904 2053 2207 2500 2662 2921 3172 3337 3602 3899 4103 4528 4759 4945 4956 5232 5357 5549 5804 6041 6118 6251 6404 6665 106 527 763 961 1220 1639 1936 2073 2213 2540 2704 938 282 7344 7711 8049 8163 8503 8789 9080 9352 9624 9770 9914 88 495 756 940 1194 1572 1906 2068 2211 2518 2688 2930 3219 3452 3669 3929 3943 4250 *329 4543 4556 4765 4766 4970 5013 5240 5248 5360 5394 5598 5642 5822 5377 6066 j085 6143 ->155 6266 6271 6483 6499 6672 6753 7053 7133 7351 7392 7713 7777 8054 8082 8178 3183 8507 8530 8818 8926 9086 P090 9359 9444 9631 9641 9781 6804 551 808 1017 1228 1645 1943 2093 2220 2 "42 2766 2956 3285 3472 3496 1674 3725 4041 4334 4583 4787 5026 5254 5454 5700 5879 6086 6159 6300 6524 6756 7146 7465 7822 8100 82u7 8604 8933 9112 9446 6671 9816 562 810 1029 1344 1718 1962 2098 2341 2548 2772 3005 3297 3504 3771 4047 4398 4594 4802 5067 5306 5456 5720 5904 6097 6222 6317 6590 6803 7156 7527 7826 8112 8313 8691 9010 9114 9451 9685 9841 350 587 816 1062 1434 1743 1997 2133 2352 2550 2840 3036 3310 3531 3835 4073 4442 4619 4886 5085 5315 5481 5750 5911 6104 6229 6328 6592 6824 7159 7600 7862 8133 8343 8738 9047 9148 9476 9881 362 708 824 1110 1435 1796 3001 2169 2429 2613 2885 3140 3319 3554 3852 4079 4495 4681 4897 5125 6323 5519 5760 5928 6106 6243 6352 6598 6830 7227 7652 7968 8154 8400 877» 9053 9199 9490 9715 9888 411 74» 90» 115» 1462 1861 2018 2193 2464 2653 2915 3155 3322 3587 3873 4095 4524 4724 4943 6181 5335 5625 577» 5985 611» 624» 6373 6633 6838 7201 7694 8048 815» 8476 8787 9065 9259 9503 9743 9947 3980 10007 10032 10095 10160 10180 10195 10307 10364 10385 10395 10402 10444 10467 10497 10520 10576 10594 10607 10620 10650 10672 10673 10773 10774 10779 10796 10883 10939 11007 11013 11042 11063 1H4* 11153 11154 11199 11206 11222 11265 .1286 1:288 11291 11332 11338 11371 11387 11396 11420 11428 11455 11461 11511 11526 11535 11551 11592 11618 11653 11671 11672 11680 11806 11870 11906 11941 11993 12004 12037 12050 12082 12178 12187 12205 12260 12263 12293 12326 12450 12540 12541 12569 12619 12644 12677 12679 12706 12714 12744 12759 12764 12778 12810 12830 12833 12834 12858 12888 12913 12940 12945 13006 13099 13134 13164 13200 13208 13234 13258 13345 13346 13347 13469 13496 13568 13577 13588 13591 13619 13681 13665 13706 13754 13843 13853 13859 13893 13902 13818 13921 13981 14056 14107 14108 14129 14196 14215 14251 14261 14325 14351 14397 14411 14427 14494 14512 14520 14531 14545 14546 14569 14595 14507 14610 14634 14642 14847 14711 14722 14750 14756 14782 14787 14799 14809 14824 14874 14877 14914 14959 14978 14981 15032 15036 15084 15100 15102 15113 15138 15181 15169 16184 15225 15237 153.2 153r3 15365 15409 15446 15480 15486 15510 15565 15585 15586 15588 15589 15604 15606 15619 15641 15676 15689 15693 15708 15739 15777 15779 if.813 168C4 15880 15881 15894 15908 15944 15962 15979 15988 16012 16056 16060 16086 16099 16125 16150 16171 16186 16200 16222 16320 16343 16346 16516 16561 16564 16579 16589 16646 16702 16703 16716 16721 16722 16754 16774 16794 16799 16800 16812 16819 16863 16912 17035 17087 17140 17144 17182 17272 17276 17309 17326 17344 17355 17371 17421 17524 17543 17545 17590 17602 17729 17815 17908 17929 17940 18059 18100 18122 18127 18178 18207 lo227 18250 18294 18300 18333 18399 18487 :-j49k 18509 18560 18564 18594 18632 18655 18697 '.8708 '8777 18783 18830 18865 18919 18926 18940 18941 18993 19032 19034 19086 19170 19223 19332 .9343 1943) 19566 19604 19613 19846 19715 19739 -9746 19795 19846 19872 19874 19902 19903 19925 1J93C ,9983 20086 20089 20119 20169 20197 20213 20296 20361 20365 20394 20399 20403 20406 20438 20*52 20477 20512 20537 20555 20592 20612 20615 10625 .0692 20746 20791 20841 20660 20871 20944 .<0958 Verbetering: 5e klasse, 6e rijst: 1041 m- 10*2; 6644 m. z. 6621; 9320 m. z. 9322; 15248 o». z 15258. Verbetering 5e klasse, 7e T(Jsl 148J m z. 142» I

Alkmaarsche Courant | 1934 | | pagina 8