SPORT EN WEDSTRIJDEN Een varieerend voetbalprogramma. DE LUCHTROOVERS VAN HOITIKA. Uitkomst bij GRIEP Rechtszaken £ands en Huittêout» De eerste kampioenswedstrijd Ajax-Heracles. De promotie-competitie begint. Enkele competitiewedstrijden. Alle Alkmaarsche clubs in den strijd den K.N.V.B.-beker om Hoest- Griep -Bronchilis-Asthma dent van de Provinciale Staten gekozen wat temoog ceiö 24.000 francs per jaar' op- kvcrac. In deze penode zeide hij tegen zijn vrouw zijn derde hoewel hii nauwelijks 30 jaar oud was! „Ik neem zoo stom mogenjke medewerkers, die n-et eens lezen en schrijven kunnen, dan kan ik aan de touwtjes blijven trekken. Het proces. In de rechtszaal vloeide Pi och. die vroeger al eens een rechter met een revolver had be dreigd, over van welsprekendheid. Hij er kende volmondig, dat hij allerlei uitgaven deciareerde, die nooit gedaan waren. Pioch: Wij moesten het vreemdelingenver keer tot ontwikkeling brengen, toeristen trek ken: het belang der gemeente ging voor alles. Ik ben daarom tot onregelmatigheden over gegaan en de gemeente-ontvanger betaalde altijd. Als hij niet zoo gemakkelijk had be taald zouden we hier niet zitten. De president: Maar wij kunnen toch niet over het hoofd zien, dat u 75.000 francs weggegooid hebt voo^ de kliniek van het vis- scherssyndidaat, dat u voor het vangen van „zeemonsters" aan uw portijgenooten 50 francs per stuk betaalde, terwijl die zeemon sters heelemaal niet bestonden, en dat u 4 millioen verkwistte aan een casino, dat u zeemanstehuis noemde. Pioch: Die 75 000 francs zal ilc tegenover den deskundige verantwoorden; het vis- scherssyndicaat leende er 50.000 van aan den markies de Bironoelli, een algemeen bekend man, die ze later heeft teruggegeven. Pres.: U hebt 12.000 francs betaald voor een schuur voor de reddingsboot, u hebt er 16.000 francs voor gedeclareerd. Waar is het verschil gebleven? Pioch: Dat was voor de inrichting. Hierna maakte Pioch's verdediger een op merking, die door de publieke tribune werd toegejuicht; de president liet één der toe schouwers arresteeren. Onder groote hilari teit bleek ditde chauffeur van een bekend monarchist te zijn. Onderhoud van de rivier. Men kwam nu tot eenige schilderachtige bijzonderheden van het beleid des burger vaders. Hij reed n.1. bij voorkeur in taxi's: loopen was niet bolsjewistisch en een auto zelf, betalen daar was natuurlijk heelemaal geen sprake van. Nu stroomt er door Sainte Marie een riviertje, de Roubine genaamd, en SJITS0*1? ,werden J^teclareerd als ™Kn van onderhoud van deze Roubine, die een breeden rug had. f'! ver6chiHende rubrieken bevatten Mariïl? en' U in een auto naar Kinlhti wateraanvoer' Alleen de Rou- géweten 100 posten er 40 °P haar leggen aan deskundige uit- hnnr1 anhvoord tevam tijdens het ver- 5 kj™8 terug als Pioch in het nauw werd gedreven. Of ook zeide hij: Ik ben er niet zeker van, dat u volkomen op de hoogte nwentè techniek van het beheer eener ge- v, Pre,s'Van het lesje, dat u er ons in gaf heb ik nachten niet geslapen. (Vroolijkheid). een ander geval was, dat de gemeente secretaris door allerlei niet-bestaande posten ïwu francs had binnengekregen; zelve hield nij er 1100 van. Pioch: Het was heel natuurlijk dat ik, gezien de vriendschap die ons verbond, hem een gratificatie gaf. En de vrouw van den secretaris kreeg 300 francs voor schrijfwerk, terwijl ze nog niet eens haar naam kon schrijven. De president vermeldde voorts, dat een ar beider, zekere Fabre, een som gelds kreeg voor werkzaamheden aan de Roubine, ter wijl deze Fabre reeds 3 jaar bedlegerig was. Pioch: Een daad van eenvoudige men- scheiijkheid. zoo heb ik er meer geholpen. Dat was beter dan het pensioen te verhoo- gen, want dat had ik bij iedereen moeten doen. Zeemonsters. Tenslotte kwam men op de „zeemonsters" die in werkelijkheid zeehonden waren, die de netten der visschers vernielden. Als een vis- scher het lijk van zoo'n dier toonde, kreeg hij 50 francs. Van 1923 tot 1925 vóór Sainte Marie communistisch werd werd er niet één gevangen; van 1927 tot 1931 waren het er 495! En zoo merkwaardig bolsjewistisch waren deze zeemonsters, dat zij zich alleen door communisten lieten vangen Pioch: Ik heb een half uur noodig om dat uit te leggen. Pres.: Ik geef u den heelen nacht om u voor te bereiden. En de zitting werd verdaagd. AJAX-HERACLES. Morgen begint de kleine, maar krachtige competitie tuschen de vijf kampioenen der ai- deelingen om den hoogsten titel, die Neder land kent. Wel is een der vijf kampioenen nog niet bekend, maar men heeft verstandig gedaan, om nu reeds te beginnen. Men moet niet vergeten, dat Ajax behalve de 8 wedstrij den om den kampioenstitel ook nog andere wedstrijden te spelen heeft. Het heeft bijvoor beeld een Paaschtournooi georganiseerd, en bovendien moet het spelers afstaan voor de landenwedstrijdenNederland—Ierland, Bel gië—Nederland en Nederland—Frankrijk. AjaxHeracles! Eigenlijk is het jammer, dat juist de twee favorieten direct tegen el kaar uitkomen, maar 't is nu eenmaal niet anders. Daar staat natuurlijk tegenover, dat één enkele uitslag nog niet beslissend is. Dat heeft ons de strijd in vorige ja ren al reeds geleerd. Ajax is sterk en maakt een goed kans op de eerste plaats. Maar Heracles zal heusch niet zooveel zwakker zijn. De Almeloërs zijn a' eens kampioen van hun afdeeling geweest en wonnen toen en passant ook eventjes het landskampioenschap. Sindsdien (1927) is het elftal absoluut sterker geworden en vormt momenteel een zeer homogene ploeg. Men kan dus op het Ajaxveld een spannen den wedstrijd verwachten tusschen twee clubs, die beide goed voetbal spelen en die beide behooren tot de sterkste ploegen van Nederland. Wie er winnen zal Ajax moge favoriet zijn, omdat het op eigen veld speelt, van den uitslag is niets vooruit te zeggen. Willem II kampioen? Wij zeiden reeds, dat een der vijf kampioe nen nog niet bekend is. Dat is de kampioen van het Zuiden. Echter, Willem II is sterk favoriet en heeft reeds een mooien voor sprong. Zelfs kan de club morgen kampioen worden, als ze zelf wint en haar concurrente Longa minstens een punt verliest. Willem II moet naar den Bosch, waar B. V.V. haar ontvangt. Het krachtsverschil is vrij groot, maar B.V.V. is nog steeds niet in veiligheid en dus moet Willem II oppassen. Toch rekenen wij op een Tilburgsche zege. Longa speelt thuis tegen Eindhoven en heeft werkelijk nog lang niet gewonnen van het sterke Eindhoven. Echter, Longa heeft nog steeds een kans op den titel en zal zich wel niet laten verrassen, zoodat wij niet ge- looven, dat Willem II morgen kampioen wordt. Noad speelt ook thuis, tegen Bleyerheide De vorige week speelden beide clubs tegen elkaar gelijk, zoodat nu een kleine zege van Noad verwacht mag worden. Hetgeen de d - gradatiestrijd tusschen Naad, N.A.C. en Mi delburg nog grooter zou maken. 't GooiD.W.3. In Hilversum wordt begonnen met de pro motie-degradatie-wedstrijden. De populaire D.W.S.-ers treffen het niet, dat zij hun eer sten wedstrijd uit moeten spelen, t uooi is intusschen lang niet zwak, getuige enkele mooie overwinningen en aangezien D.W.o juist de laatste weken niet erg op dreef is, geven wij 't Gooi wel eenigen kans op dc overwinning. Bekerwedstrijden. Wij zullen hier niet alle bekerwedstrijden memoreeren, doch in 't kort verwijzen naar het Dinsdag gepubliceerde programma. Onze Alkmaarsche K.N.V.B.-ers zijn alle maal nog bij deze wedstrijden betrokken. Of dat morgenavond nog zoo zal zijn, betwijfe len wij. Want de loting is voor geen van drieën erg gunstig geweest. AlcmariaK.F.C. Alcmaria speelt thuis tegen haar vroegere tegenstanoster- K.F.C. Dat wordt dus eerst bloemetjes geven aan den K.F.C.-aanvoerder en dan mogen de withemden van leer trekken tegen een eerste klasser. Op 't oogenblik is het verschil wel groot: K.F.C. kampioen eerste klasse, Alcma ria onderaan in de tweede klasse. Maar dat wil nog niet zeggen, dat het krachtsverschil zoo enorm groot is. Wij verwachten een aardigen wedstrijd, waarin beide partijen rustig kunnen spelen en die door beide clubs als 'n goede oefen wedstrijd beschouwd kan worden. Alcma ria heeft een kleine wijziging in haar voor hoede gebracht, doordat Jan Rootring de schoenen weer heeft opgezocht! Het elftal ziet er als volgt uit: Jongmans Bijlsma Jonker Burger de Grand Lengers Rootring Jr. v. d. Pol Keppel Peereboom Hamstra ZeeburgiaAlkmaar. Alkmaar trekt naar Zeeburgia en ook hier moet eigen lijk het krachtsverschil vrij groot zijn. En toch, Alkmaar heeft aan een gelijk spel ge noeg! Zou dat nu niet eens bereikt kunnen worden? De voorhoede der Whites is niet zoo heel erg productief en dus Excelsior—Alkm. Boys. Wanneer de Rotterdammers volledig opkomen, hebber, de Boys geen schijn van kans. Echter, men mag verwachten, dat een gemengde ploeg van Excelsior in 't veld komt, omdat een week later de beslissingswedstrijd tegen Hil versum gespeeld moet worden. In dat geval kan er dus alles gebeuren. Alle Alkmaarders wenschen wij het succes, dat zij zelf hopen 1 alcmaria.-nieuws. Het Maart-nummer van het Alcma ria-Nieuws behandelt in de a lereerste plaats de precaire positie van onze tweedeklasser. De ed-secretaris Bram Elte geeft allereerst weer, wat er gebeu ren moet, Sylvain Bastin behandelt het Pu-loops in zijn Antwerpsche brief en een derdt, probeert de withemden even eens moed in te sp.eken. Gelukkig heerscht in geen van deze dne bijdragen een weemoedige, downe stemming, maar hebben de schrijvers er voor gezorgd, dat het „iets opbeti- rends" is. „Moed houden en niet ver sagen", dat leest men er duidelijk uit Lutterot schrijft een sympathiek stukje over Gerrit Hartland, die zijn 250sten wedstrijd voor Alcmaria speel de, mr- S. O. F vertelt op prettige en geestige wijze, hoe het tweede in Am sterdam èn A.F.C. II en Blauw Wit III Wacht niet tot de koorts oploopt, als Gij hoest, transpireert, U rillerig en als geslagen voelt: dit is het moment, om Abdijsiroop te gebruiken, omdat Abdijsiroop snel en grondig werkt. Vanaf den eersten lepel zult Gij de taaie slijm kwiit raken, die bezwan gerd is met millioenen ziektekiemen. Gij ondervindt een buitengewone verlichting, Uw hoest verdwi|nt. Gij kunt dan de koorts meester worden en slapen zonder uitputtende hoest- aanvallen. Gebruik daarom altijd bij: leerde voetballen en dan is er tenslotte nog ee noverzicht van de adspiranten (a en b beide ongeslagen kampioen!) en eindelijk zijn er de verschillende mede- deelingen, die het nummer completee- ren. Alles met elkaar een heel goed nummer, dat gelezen zal worden! Korfbal. HET PROGRAMMA VAN MORGEN. Het programma van de korf bal wedstrijden van den Nederlandscnen Korfbalbond voor as. Zondag luidt volgens „Korfbal Revue": West- le kl. N.H. Amsterdam: SwifrBlauw Wit West. le kl. Z.H. Rotterdam: RozenburgFluks Oost. !e kl. A. Lochem: 't OverschotjeRapiditas Wageningen: VadaOnder Ons Oost. le kl. B. Enschede: RigtersölerkAchilles Almelo: A.K.C.—H.KC. Het N"o^den. Oosterwolde: Dio— 1 "di. West 3e kl R Amsterdam: K.C.N.—K. V. K. V. He- ules 2D V.D. 2 Kampioenschan Oost. le kl. Enschede: D.O.S.Ekca. Prom.-deeradatie W. le kl. N.H. AmsterdamD D.V Sportief. DE EERSTE KLASSERS. De groote competitie raakt langzamerhand uitgespeeld en de resteerenden wedstrijden zijn van weinig of geen belang, we kunnen ons thans opmaken yoor het tournooi om het landskampioenschap en de verschillende pro- motie- en degradatiewedstrijden. De voorronde voor het kampioenschap van Nederland begint morgen reeds in het Oosten, waar morgen de eerste van de twee wedstrijden gespeeld, voor het kampioen schap van het geheele Oosten, tusschen de twee Oost.-afdeelings kampioenen. De winnaar hiervan neemt deel aan het landskampioenschap. Het zal morgen in Enschede dan ook een spannend partijtje worden tusschen D.O.S. en Eeca. Ook voor de promotie- en degradatie com petitie in de West. le kl. wordt morgen de eerste wedstrijd gespeeld, en moet D.D.V. haar eerste klasserschap verdedigen tegen de kampioenen der West. 2e kl. B. Voor de overige competitie wedstrijden ver wijzen we naar het programma. ONZE KORFBALLERS. Programma voor morgen. Amsterdam: K. C. N.—K.V.K.v. SchermerhornJong Leven IK.V.K.V. 3. Het eerste twaalftal gaat morgen met een 3 tal reserves naar Amsterdam om K. G N. partij te geven. In Alkmaar werd met 53 gewonnen. De Amsterdammers zijn niet ge heel veilig, zoodat zij zich wel terdege zul len inspannen om tenminste 1 punt te be machtigen. Speelt K.V. echter als in de laatste wedstrijden, dan is er een kans, dat de punten naar Alkmaar gaan. Fiaasbroek, Velthuis en mej. Jonker vallen in voor W. v. Wieringen, Jongbloed en mej. Bais. K.V. verschijnt in de volgende opstelling: Aanval: J. Reyne, R. Velthuis, mevr. Of- fenberg-Schuitemaker, S. de Jong. Middenvak: C. J. v. Beek, D. Haasbroek, mej. A. Dane en T. v. Beek. Verdediging: J. Groot, J. Offenberg, mej. A. Floed, T. Jonker. Kegelen. STEDENWEDSTRIJD ALKMAAR HAARLEM. Morgenmiddag 1 uur zal de returnwed strijd van bovengenoemden wedstrijd in 't gebouw „De Unie", alhier plaats vinden. Zoo men zich nog zal herinneren leiden de Haarlemmers momenteel met 129 hout (5997—5868). De achterstand is, waar on ze stadgenooten nu op eigen banen moeten gooien, inderdaad niet zoo heel groot te noemen, in ieder geval geven we nun een goeden kans om den hiervoor beschikbaar gestelden wisselbeker morgen te winnen. En dit is noodig ook, immers de Haarlem mers wonnen dezen fraaien prijs reeds 2 maal achter elkander, in 1932 en 1933. Definitief eigendom is deze beker wanneer hij 3 maal achtereenvolgens of 5 maal in 't geheel is gewonnen. Voor den hoogsten gooier van ieder bonds 25-tal is een gouden kegel beschikbaar ge steld. Voor Haarlem leidt de heer D. Bre- mer met 309, terwijl de heer C. A. Witte als hoogste Alkmaarder met 279 hout genoteerd staat (in 40 ballen.) Velen zullen ongetwijfeld morgen in „De Unie" aanwezig zijn! MOORD OP FABRIEKSDIRECTEUR. In den vroegen ochtend van 5 September van hei vorige jaar vond een inwoner van Woerden voor het woonhuis van vau I. aan den Singel aldaar het lijk van jhr. v. Ingen, directeur van de dakpannenfabriek aldaar Het bleek dat het slachtoffer door revolver schoten om het leven was gebracht. Na on derzoek door politie, en justitie kon kort daarop de Duitsche bedrijfsleider van de fabriek, H.A.W.J.B., worden aangehouden, die een bekentenis aflegde. Hij had den vo- rigen avond veel gedronken op een feestver- gadering en in beschonken toestand was hij terecht gekomen in de kamer van den di recteur jhr. van Ingen. Een woordenwisse ling was het gevolg, op straat werd de twist voortgezet, B. trok tenslotte in razernij een revolver, waarmee hij drie doodelijke schoten op den directeur loste. De rechtbank te Utrecht veroordeelde den man op 2 Janu ari j.1. wegens doodslag tot een gevangenis straf van 6 jaar. Vandaag diende deze zaak in hooger be roep voor het gerechtshof te Amsterdam. Verdachte verklaarde, dat hij in hooger be roep was gegaan, omdat de rechtbank zijn beroep op noodweer had verworpen. In gebrekkig Hollandsch gaf verdachte een relaas van het gebeurde. Hij was eerst naar een fascistenvergadering geweest, waar voor hij een revolver bij zich had gestoken. Na de vergadering had hij 9 glaasjes bier en twee cognacjes gedronken, oen was hij naar het uis van jhr. v. Ingen gegaan om een bezoek aan de dienstbode te brengen. Door een openstaand raam is hij de woning bin nengeslopen en terecht gekomen in de slaapkamer van jhr. van Ingen Er was ruzie ontstaan, hij had zijn bezinning verloren en geschoten. Een psychiatrisch onderzoek heeft uitge wezen, dat de oorlog zijn stempel op ver dachte heeft gedrukt, ook maakt hij veel ge bruik van alcohol. Op een vraag van den president of met verdachte niet te doen is geweest om eens in het huis rond te kijken en chantage te ple gen, ontkende verdachte dit met klem. Tegen den bedrijfsleider is tenslotte ge- eischt van het vonnis der rechtbank te Utrecht, dat het hem wegens doodslag tot 6 jaar gevangenisstraf had veroordeeld. BEROOVING. Het slachtoffer in huis gelokt. Heden vond voor de rechtbank te Zutphen de behandeling plaats van de zaak tegen den 31-jarigen H. A., koopman te Apeldoorn, die op 16 December j.1. te Apeldoorn een jong kaslooper in een huis had gelokt en hem daar had beroofd van 92. Het O.M. eischte veroordeeling tot een ge vangenisstraf van vijf jaar. Tevens stond terecht L. A., broer van den eersten verdachte, ter zake van medeplichtig heid aan deze berooving. Tegen hem eischte de officier een gevangenisstraf van 2i/£ jaar. MAJESTEITSSCHENNIS. Het gerechtshof te Amsterdam wees heden arrest in de zaak tegen een 36-jarigen metse laar uit Haarlem, die terecht had gestaan wegens majesteitsschennis ter vergadering van den fascistenbond te Haarlem. Het Hof veroordeelde hem tot een gevangenisstraf van één maand. De vierde kamer der Amsterdamsche recht bank veroordeelde een publicist wegens be- leediging van de koningin in een tweetal ar tikelen in het vroeger te Leiden uitgegeven weekblad „Naar de Vrijheid", een Propagan- dablad van het landelijk verbond van sociaa anarchisten in Nederland, tot een g nisstraf van 2 maanden. De eisch luidde 4 maanden. ZEDENZAAK. Heden werd door de rechtbank te Zutphen veroordeeld de 43-jarige tandteehnicus wonende te Apeldoorn, thans gedetineerd tot een gevangenisstraf van VA jaar terzake van artikel 246 wetb. v. strafr. MUZIEK IN DE BIOSCOPEN. De Buma niet ontvankelijk Haard. ver- De president van de rechtbank van Rot terdam, mr. L. R. Telting, heeft heden uit spraak gedaan in het kort geding van Buma contra de N. V. Exploitatie Mij. Tuschinsky De president heeft in zijn vonnis overwo gen, dat hij niet in staat is in dezen een definitief oordeel te vellen, omdat nog ver schillende andere zaken hangende zijn. Hij kan geen vrijheid vinden om een verbod van inbreuk maken op het reportoire van Buma van zoo ver strekkende beteekenis uit te vaar digen. Hij heeft eischeres Buma dan ook niet ontvankelijk verklaard in haar vorde ring en haar veroordeeld in de kosten van het geding zijn 40.—. EEN ONVOORZICHTIGE LEER AAR. Men zal zich herinneren hoe op 9 Januari een leeraar va nde ambachtsschool te Haar lem bij wijze van oefening een leerling een buis liet doorzagen, welke buis een kabel van het lichtnet bleek te bevatten. Voor den poli tierechter te Haarlem stond deze leeraar te recht, beschuldigd van beschadiging van een te algemeenen nutte dienend electriciteits- werk. Tijdens zijn verhoor vertelde de leeraar, dat op de teekeningen van het gebouw die buis niet aangegeven stond. De directeur van de school had hem gevraagd eens te kijken wat er in zat. Toen de leerling aan het za- fen was, sloegen plotseling vlammen uit, et electrisch licht in het gebouw en in het stadsdeel, waarin het ligt, ging uit. Het bleek, dat men bezig was een hoogspannings kabel van het gem. electriciteitsbedrijf, waar op een spanning van 6000 volt staaf, door te zaSen- Een technisch ambtenaar van het bedrijf, als getuige gehoord, verklaarde dat de kabel in een ijzeren buis was gelegd om gevaar te voorkomen. Het O.M. achtte het bedrevene een daad van groote onvoorzichtigheid en roekeloosheid. Gelukkig is het goed afgeloo- pen, maar het gaat niet aan op dergelijke wiize te experimenteeren. Spr. eischte ƒ15 boete. De politierechter veroordeelde den leeraar tot f 40 boete. UITVOER AARDAPPELEN NAAR BELOIE. De Nederlandsche aardappelcentrale brengt ter kennis van belanghebbenden bij den uit voer van aardappelen naar België, dat de zer dagen afkondiging kan worden verwacht van de volgende voorschriften: 1. De uitvoer van consumptie- en goedge keurde pootaardappelen naar België (transi tozendingen vallen hier buiten) zal ingaande 19 Maart slechts mogelijk zijn op machtiging tot uitvoer, door de N.A.C. te verstrekken. 2. Aanvragen voor bedoelde machtigingen kunnen dagelijks door erkende exporteurs worden ingediend op daarvoor bestemde for mulieren. 3. a. Consumptie-aardappelen zullen slechts mogen worden uitgevoerd, indien ge sorteerd minstens 50 m.M. opwaarts. b. Goedgekeurde pootaardappelen, indien gesorteerd 2860 m.M. of tusschenliggende maten. 4. Tot nader order zal het prijsverschil, be doeld in het Monopoliebesluit 1933 als volgt worden bepaald: a. voor consumptieaardappelen, met uit zondering van Bintjes van den kleigrond, op 0.45 per 100 K G. b. voor Bintjes van den kleigrond op 0.35 per 100 K.G. c. voor goedgekeurde pootaardappelen op 0.60 per 100 K.G. 5. De groothandelsprijs in België, waar beneden de aardappelen niet mogen worden verkocht, is tot nader order bepaald op frs. 27 per 100 K.G. 6. Invoerconsenten, door de Belgische re geering afgegeven, zuilen met ingang van 19 Maart vervallen, terwijl de exnorteur zich voor restitutie der taxe eventueel tot Brussel zal moeten wenden. 7. Alle zendingen, die echter vóór 18 Maart zijn afgezonden en waarvoor Belgisch invoerconsent aanwezig is, zullen ten uitvoer worden toegelaten tot 25 Maart 1934. 8. Alle zendingen, die nh 18 Maart 1934 157. We moeten die lui hier te vriend houden en zullen dus moeten betalen. Er volgde een gesprek in het ver minkte Portugeesch, dat Piet al eerder gehoord had en eindelijk trok ze af, na nog een nijdige blik op Piet ge worpen te hebben. Ik wer dat die eieren niet eens meer versch waren, mopperde Piet en volgde het tweetal naar de trap aan de kade. 158. Ze waren nauwelijks bij het water, of de beide man nen gaven een schreeuw. Het vliegtuig is wegll Ze keken rond en zagen heel ver weg hoe een aantal bootjes het toestel scheen voort te sleepen. De schurken! Ze willen ons nog meer afzetten en afpersen. Meteen snelden de beide mannen weer naar de huizen toe, Piet op een draf er achter aan.

Alkmaarsche Courant | 1934 | | pagina 11