Amstecdamsche Jieacs £auü en JMintouiB Jiunst en Wetenschap JUck&School Publicaties PtecAtsuzalUn facfitMart Jiackt&ecichtm De Nijenrode-zaak. staatsleeningen. ev.a. had, werd dus alras bewaarheid. De man werd naar 't hoofdbureau van politie te Nij megen overgebracht, waar een inspecteur van de recherche hem een scherp verhoor af nam. Toen kwam een avontuurlijk verhaal los. De man vertelde, dat hij eenige maanden ge leden zijn vaderland, Joegoslavië, had verla ten. Hij zwierf eenigen tijd door de Donau- landen, vervolgens door Duitschland en be landde ten slotte te Hamburg. Door inbra ken had hij in zijn onderhoud voorzien. In Hamburg kwam het idee in hem op zich aan boord van een schip te verbergen. Dit geluk te hem op een schip, dat naar Amsterdam vertrok. Ongemerkt zette hij in Amsterdam voet aan land, maar hij genoot slechts korten tijd van zijn uitstapje in de hoofdstad. De recherche kreeg hem spoedig in de gaten en toen bleek, dat hij zonder papieren en zon der middel van bestaan rondzwierf, werd hij gearresteerd en ter beschikking van den vreemdelingendienst gesteld. Door tusschen. komst van den Joegoslavischen consul ver kreeg hij een visum naar zijn geboorteland en werd vervolgens over de Duitsche grens geleid. De man had echter een zeer aanne melijke reden om niet naar Joegoslavië terug te keeren en dus verkoos hij voorloopig in Duitschland te blijven, waar hij in het grens gebied zijn zwervend' bestaan hervatte, hier en daar inbrekend en overnachtend in de bosschen Er werden door de Duitsche poli tie nasporingen naar den geheimzinnigen in breker gedaan. Toen de grond hem te heet onder de voeten werd, koos hij den voorloo- ig veiligen weg over de grens en verplaatste het terrein van zijn operaties naar Nijmegen en omgeving. Hier heeft hij het eenige weken kunnen uithouden, maar is thans gesnapt. De man heeft een aantal inbraken, die hem ten laste werden gelegd, bekend. Eenige ontkent hij, maar zonderling genoeg, juist die, waarvan men een deel van het ontvreem de op hem gevonden heeft. Zijn zwerftocht is thans ten einde en hij zal ter beschikking van de justitie te Arnhem worden gesteld. OVERVAL TE MEDDO (Winterswijk), Communistisch winkelier mis handeld vermoedelijk door vier Duitsche indringers. Gisteravond omstreeks 11 uur dron gen vier personen de woning binnen van een zekeren K., grindwinkelier in de buurtschap Meddo onder de gemeente Winterswijk. K. lag reeds te bed en werd door de indringers wakker ge maakt. Zij eischten van hem de plaats aan te wijzen waar zijn schrijfmachine stond, terwijl zij naar vlugschriften zochten van communistische strekking, welke K. in zijn bezit zou hebben met het doel deze over de grens te brengen. K. beweerde dat zijn schrijfmachine niet bij hem was, doch bij een partijgenoot in Winterswijk (K. is communist), waar op de indringers het huis doorzochten. Zij vertrokken tenslotte met medene ming van pamfletten en voorts van een bedrag van 53, dat zij hadden gevon den. Een persoon keerde terug en heeft K. op ongenadige manier afgeranseld. De politie heeft nog gisteravond een on derzoek ingesteld en geconstateerd kon worden, dat men hier vermoedelijk met Duitschers te doen had. K. heeft n.I. kunnen vaststellen, dat alle vier hoog- Duitsch spraken. Het onderzoek met een politiehond wees uit, dat de vier indrin gers zeer waarschijnlijk zich hebben verwijderd in de richting van de Duit sche grens. De woning van K. ligt op on geveer 1 K.M. van de grens. K. heeft zich moeten laten verbinden, doch zijn toestand is niet ernstig. Van de daders tot nu toe geen spoor. KORTE BERICHTEN. Zondag heeft de plechtige onthulling plaats van den gedenksteen voor wijlen mgr. dr. W. H. Nolens in den gevel van perceel Prinsegracht 36 te 's-Gravenhage. In „Staatsblad" no. 116 is afgekon digd do wet van 15 Maart tot regeling van den invoer van draadnagels, draad- kammen, getrokken ijzerdraad en prik keldraad. Te Deventer is, 59 jaren oud, over leden de heer Th. W. te Nuyl, oud-artil lerie-officier, van 1903 af te Deventer agent der rijksverzekeringsbank, later voorzitter van den Raad van Arbeid. NEUTRALE BOND VAN BOEREN, LAND- EN TUINBOUWERS. Met 1 Mei wordt de neutrale bond van boeren, land- en tuinbouwers opgeheven; zijn orgaan De Ontwaking verschijnt op het eind van deze maand voor het laatst. De bond wordt een district-Noord-Holland van den Ned. Tuindersbond. NU NOG KALI STROOIEN? De heer S. Vlaar te Hensbroek, toe zichthouder bij den dienst der proefvel den, schrijft ons: Bij een mijner bezoeken aan de aan gelegde proefvelden bleek mij dat vele tuinbouwers nog tot aankoop van kali wilden overgaan. Vooral door de thans geldende lage prijzen. Meerderen vroegen mij, of nu nog kalizout 40 pet. over aardappelen ge strooid kon worden. Nu staat vragen altijd vrij, en waar wij kunnen zullen wij elkander steeds gaarne van dienst zijn. Maar deze vragen deden mij vreemd aan. Hebben niet steeds onze tuinbouw- onderwijzers, en vooral ook de land- en tuinbouwconsulenten, en de practijk, uitgewezen, dat kalizout 40 pet. door het hooge chloor gehalte nadeelig werkt op hoeveelheid, maar vooral op de kwali teit van het product. En waar de regeering door de teeltbe perking wil bewerken dat zeon produc ten verkocht kunnen worden, moeten wij ervoor zorgen vooral de kwaliteit niet in gevaar te brengen. M ie nog kali wil strooien, neme voor de tuinbouwgewassen het wel iets duur dere maar chloorvrije Patenkali ofwel Zwavelzure kali. Men stelle voor enkele guldens meer per H.A. zijn gewas niet in de waagschaal. Zelfs voor overbemes ting kan men te allen tijde deze mest stoffen aanwenden. KUNST IN DE GEVANGENIS. In de „Grand Central Galleries" te New- York is een tentoonstelling geopend, uitslui tend bestaande uit schilderijen, door gevan genen in de verschillende gevangenissen van de Ver. Staten vervaardigd. Er zijn o.a. ver scheidene werken te zien, die werden inge zonden door de bekende gevangenis Sing Sing. Bij deze schilderijen, vaak primitief van opzet, bevinden zich enkele echte kunstwer- De gevangenen hebben zich hoofdzakelijk toegelegd op het schilderen van Indianen, schoone vrouwen en religieuze voorstellin gen. Verder zijn er copieën van bekende doe ken en een gezicht op een Chineesche rivier met jonken. Alles bijeen telt de tentoonstel ling 150 inzendingen, die den bezoekers een ruimen kijk zullen geven op het gevangenis- leven. MODERNE THEOLOGEN. In de Dinsdagavond aangevangen vergadering van de moderne theologen heeft ds. van Duyl van Hilversum nog een inleiding gehouden over het onder werp: „Vrijz. protestantisme en natio- naal-socialisme," waarop een uitvoerige gedachtenwisseling volgde. Gisterochtend is de vergadering van moderne theologen voortgezet met een verhandeling van dr. H. de Vos over: „Geloof en geschiedenis." Na eenige bespreking van dit referaat sprak dr. W. Banning over: „Vrijzinning protestantisme en democratie." Ds. A. Noorman refereerde tenslotte in de middagvergadering over: „De geeste lijke crisis in de plattelandsgemeente". HINDERWET. Bij besluit van 11 April 1934 is aan de N.V. Alkmaarsche Stoom-, Wasch- en Strijk- inrichting, alhier, vergunning verleend tot het uitbreiden van hare inrichting, door het plaatsen van een 100 M2. Dry back-stoomke tel, ter vervanging van den bestaanden 54 M2. Lancashire-ketel, in het perceel Wester- weg nr. 74, alhier. Alkmaar, 12 April 1934. Burgemeester en Wethouders van Alkmaar, F. H. VAN KINSCHOT, Burgemeester. A. KOELMA, Secretaris. DRANKWET. (Staatsblad 1931, nr. 476) Ingekomen is een verzoek van G. F. Rabe- ling, alhier, om een verlof A verlof voor den verkoop van zwak-alcoholischen drank in het klein zoowel voor gebruik ter plaatse, voor welke het verlof geldt, als voor gebruik elders in het perceel Lombardsteeg 17. Binnen twee weken na dagteekening dezer kan een ieder schriftelijk bezwaren tegen het verleenen van dit verlof indienen. Alkmaar, 12 April 1934. Burgemeester en Wethouders van Alkmaar, F. H. VAN KINSCHOT, Burgemeester. A. KOELMA, Secretaris. Het conflict tusschen M. Kokosky en den President der Strafkamer. Interventie van den Deken. Dinsdag werd de ochtendzitting van het Onnes-proces besloten met een hef tig incident tusschen mr. Kokosky en den president der vijfde kamer, mr. J. G. de Vries. De president had, zooals men zich herinnert, den veldwachter opdracht gegeven, ook de tweede deur, die toe gang geeft tot de zittingszaal, af te slui ten. De eerste ,die door dezen maatregel werd getroffen, was mr. Kokosky, die zich uit de zittingszaal wilde verwijde ren, daar zeer belangrijke besprekingen op zijn kantoor zijn aanwezigheid daar noodzakelijk maakten. Op uitdrukke lijk en herhaald verzoek van mr. Ko kosky weigerde de president de deur te doen ontsluiten, zoodat hij de zitting tot de pauze moest blijven bijwonen. Het gevolg was, dat de verdedigers in de zaken, samenhangende met de On- nes-zaak, zich dermate in hun bewe gingsvrijheid beknot gevoelden., dat zij unaniem besloten, de zittingen niet eerder weer bij te wonen, dan dat het conflict was opgelost. Mr. Kokosky en de overige advocaten wendden zich tot den deken van de orde ,mr.Worst. Deze stelde zich op zijn beurt weer in verbinding met den pre sident, met wien hij over de kwestie een uitvoerig onderhoud had. De deken heeft het resultaat van dit onderhoud aan de betrokken advocaten medege* deel. De president beschouwt alle advo caten, die niet direct als verdedigers op treden, als belangstellende toeschou wers .Voor hen blijven de ordemaat regelen, zooals die reeds van den aan vang af gelden, toegepast. Voor mr. Muller Massis en mr. Kappeyne gelden de ordemaatregelen niet. In den loop van de verschillende zittingen is deze toepassing echter aanmerkelijk soepeler geworden. Deze suplesse zal de presi dent ook in de toekomst laten voortbe staan Tot zoo ver het resultaat der bespre kingen. De verdedigers van Koning. Witbraad, kortom van alle bijfiguren bl'jven dus in hun bewegingsvrijheid beperkt door de ordemaatregelen, wel ker soepele toepassing ieder oogenbliK weer in een zeer strenge handhaving kan omslaan. Naar wij vernemen, zouden de ver schillende advocaten hedenochtend voor de zitting, wederom beraadslagen, welke houding zij zullen aannemen en of zij weder bij de behandeling van de zaak aanwezig zullen zijn. Op de zitting van beden geen advocaten. Voor de ochtendzitting van het Onnes van' Nijenrode-proces zijn de advocaten in de verwante strafzaken bijeen geko men. Zij achtten het resultaat van het onderhoud dat de deken mr. de Vries had, niet bevredigend, zoodat zij hebben besloten de zitting niet te zullen bijwo nen, aleer een bevredigende oplossing is gevonden voor de orde-kwestie. Zij zul len zich opnieuw in verbinding met den deken stellen. Geen verdachte, maar toch reeds een verdediger genomen. Toen om ruim half elf de zitting werd1 ge opend, had ook mr. J. de Vrieze in de voor ste verdedigingsbank plaats genomen. Hij trad op als raadsman voor de twee Utrecht- sche rechercheurs. De president drukte er zijn verwondering over uit, dat mr. de Vrieze als verdediger aanwezig was, daar de rechercheurs nog geen verdachten zijn. Mr. de Vrieze beriep zich op artikel 27 wetb. van strafvordering. De president las de verklaring van Cooten voor, die voor het getuigenhekje werd ge roepen. Toen de president zijn verklaring over het gebeurde in het huis van bewaring voorlas, zei van Cooten: „Mijnheer de presi dent om tactische redenen en veiligheidshalve wensch ik dat deel van mijn verklaring terug te nemen". Pres.: „Welke tactische redenen?" Get.: „Een mensch kan zich vergissen, ik kan me vergissen en Johanknegt en Manda kunnen zich vergissen." Mr. de Vrieze vroeg de rechtbank dan een beslissing te geven op het door hem aange voerde artikel 27 wetboek van strafrecht op grond waarvan pleiter meende, reeds thans als raadsman te kunnen optreden De rechtbank ging daarop in raadkamer. Koning is onschendbaar. Er was een verzoek binnengekomen van Goudstikker om de schilderijen vrij te geven. Van mr. Beets heeft de officier een brief ont vangen, waarin deze protesteert tegen de in dertijd door Goudstikker afgelegde ver klaringen. Voorgelezen weid' dian de verklaring, door mevr Onnes in het vooronderzoek afgelegd1. Een groot aantal brieven met sympathie betuigingen voor Onnes is bij de verdediging binnengekomen. Er zijn ook brieven bij, waarin uiting wordt gegeven aan bevreem ding over de wijze, waarop in het proces tegen Koning wordt opgetreden. De ver dachte merkte daarbij op: „Ja de Grondwet zou eigenlijk veranderd moeten worden, het is niet langer „de Koning is onschendbaar" maar „Koning is onsohenkbaar". CRISISVARKENSWET. Het gerechtshof te E>en Haag heeft arrest gewezen in een aantal zaken betreffende overtredingen van de crisisvarkenswet. Een koopman uit Zoeterwoude was door de rechtbank te Den Haag, wegens het weder rechtelijke merken van varkens in een district waar hij geen bevoegdheid daartoe bezat, veroordeeld tot 4 maanden gevangenisstraf. Met verbetering van gronden, werd dit von nis door het Hof bevestigd. Vier landbouwers die hun varkens door hem lieten merken, zijn door de rechtbank vrijgesproken. Het Hof vernietigde deze von nissen en veroordeelde thans drie hunner tot 14 dagen en één tot 7 dagen gevangenisstraf. De uitlokker van voormelde overtredingen die eveneens was vrijgesproken, werd thans met vernietiging van het vonnis der recht bank veroordeeld tot 1 maand gevangenis straf. AMSTERDAMMERS OP STROOP TOCHT IN DE BETUWE. De rechtbank van Arnhem heeft uitspraak gedaan in de zaak van eenige Amsterdam- sche inbrekers, die terecht hadden gestaan wegens gepleegde inbraken in de r.k. pastorie te Afferden en Druten en in de villa van jhr. S, te Renkum. Verdachten zijn allen wegens andere misdrijven in voorloopige hechtenis of ondergaan gevangenisstraf voor andere misdrijven. De rechtbank veroordeelde de verdachten als volgt: H. A. wegens inbraak te Afferden tot twee jaar gevangenisstraf, zijn broer Henk A. tot één jaar gevangenisstraf; J. H. A. wegens inbraak te Druten tot anderhalf jaar gevangenisstraf met aftrek der preven tieve hechtenis; H. J. van W. wegens dezelf de inbraak tot twee jaar gevangenisstraf met aftrek der preventieve hechtenis; H. A. voor noemd tot één jaar gevangenisstraf met af trek der preventieve hechtenis; Henk A voor noemd werd vrijgesproken voor deze inbra ken. Inzake de inbraak te Renkum veroordeelde de rechtbank J, H .A. tot één jaar en zes maanden gevangenisstraf, evenals H. J. van W. Wegens medeplichtigheid aan de inbraak te Afferden is D. M. G. veroordeeld tot één jaar gevangenisstraf. DE POSTVLUCHTEN OP INDIE, Hedenmorgen te 6.30 u. is de Pelikaan van Schiphol naar Indië vertrokken. Vier passagiers maken de reis mede vanaf Amsterdam, terwijl nog drie pas sagiers onderweg instappen. Verder vervoert het vliegtuig 316.268 K.G. post, 42.9 K.G. pa' ketpost en 127.4 K.G. lading. De Ijsvogel (terugreis) arriveerde te Athene. De Kwartel (thuisreis) is te Bangkok ge land, waar eveneens de Rijstvogel (uitreis) arriveerde. NIEUW WERELDHOOGTERECORD VOOR VLIEGERS. De bekende Italiaansche vlieger Donati heeft gisterochtend op liet vliegveld Monte- cesio bij Rome met een Caproni-vliegtuig een hoogte bereikt van 14.500 M. en op die hoogte een temperatuur geregistreerd van 56 graden beneden het vriespunt. Bizonder- heden over deze vlucht, welke een absoluut wereldhoogterecord beteekent, zijn nog niet bekend. De Fransche vlieger Lemoine heeft verleden jaar een hoogte van 13.661 M. bereikt. De tijd welke Donati noodig had om deze hoogte te bereiken en te dalen bedroeg slechts 75 minuten. Door de te snelle daling liep Donati een kleine ze nuwschok op. VLIEGBOOTEN VOOR 100 PASSAGIERS. De Aprilaflevering van „Het Vliegveld" opent met 'n beschouwing van den KNILM- vlieger Bach over de mogelijkheden van de groote vliegboot op de Holland—Indië route. Hij somt de voordeelen op die z.i. een vliegboot voor 100 passagiers boven een luchtschip van gelijke grootte zou hebben. Verder treffen we een verslag van de Ala aan en een interview van mr. Myksenaar met den auteur-piloot Viruly. De Ameri- kaansche medewerker Mounier vertelt van de militaire luchtpostfiasco in Amerika, ter wijl de heer Kruisinga belangstellng vraagt voor den goeden ouden luchtbalion. Hij meent, dat het Ned. luchtballonmateriaal 'n beter lot verdient dan het in een magazijn op Soesterberg door den tand des tijds te laten wegknagen. UITSLAG VEILING. Bij opbod gehouden op Maandag 9 April 1934, ten overstaan van den notaris mr. J. W. van der Heide te Alkmaar van: Een zoo goed als nieuw gebouw, inge richt voor garage met herstelplaats en- bo venwoning aan den Kennemerstraatweg no. 106 te Alkmaar, groot 2.51 aren, ingezet op 6510. De afslag blijft bepaald op Maandag 16 April 1934, des avonds 7 uur, in het café „Het Gulden Vlies" van den heer W. Mooij aan de Koorstraat te Alkmaar. ALKMAARSCHE EXPORTVEILING. ALKMAAR, 11 April 1934. Op de he den gehouden veiling werd betaald, voor: Aardbeieen per 100 stuks 2; Andijvie per 100 stuks 2.60—4.60; Bloemkool le s. per 100 stuks 1522; Gele kool per 100 K.G. 6; Kropsla le s. per 100 kron 4-60-.f 7.80, 2e s. 1.90-/ 2.60; Kom. kommers per 100 stuks 1012; Prei per 100 bos 4.30—6.90; Postelein per bakje 1.43—1-50; Rabarber per 100 bos 2—5.50; Raapstelen per 100 bos 2.20—3.20; Radijs per 100 bos 2.90 4.40 Roode kool per 100 K.G. 4.50; Selderie per 100 bos 1-302; Spinazie per bak 33—52 cent; Uien p. 100 K.G. 2; Witlof le s. per 100 pond 3.505, 2e s. 1 -ƒ 2.50. AMSTERDAMSCHE AARDAPPELEN- MARKT. AMSTERDAM, 12 April 1934. Op de heden gehouden aardappelmarkt waren de prijzen onveranderd. Geen aanvoer. HOORN, 12 April. 1934. Op de heden gehouden kaasmarkt waren aanvoer en prij zen als volgt: 9 stapels kleine fabriekskaas 18; 4 stapels kleine boerenkaas 18.50. Totaal 13 stapels, wegende 14863 K.G. De handel was matig. BROEK OP LANGENDIJK, 12 Apr. '34. 52000 K.G. Roode kool 1.20—5.60; 50000 K G. Gele kool 4.50—7.70} 11000 K.G. Deensche witte kool 5 60— 7; 5000 K.G. Uien; gele 1.50—2.10, grove 22.40, gele drielingen 0.80; 3500 K.G. Bieten 0.70—1.10, alles per 100 K.G. SCHAGEN, 12 April 1934. Op de heden gehouden weekveemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 3 Paarden 150—250; 187 Geldekoeien (mag.) 100145; 45 Geldekoeien (vette) 160230 30 Kalf* koeien 160—255; 16 Pinken 40— 95; 340 Nuchtere kalveren O—14} 194 Óverhouders 1218; 6 Bokken en geiten 3—10; 41 Varkens (mag.) 15; 26 Varkens (vette) per K.G. 3436 eenf; 55 Biggen 8—13; Konijnen 1—/ 2; Kippen 0.50—1.25; 120000 stuks kip. eieren: 52-54 2.10, 55-57 2.10- 2.20, 58-60 2.10-/ 2.30, 61-63 2.20—2.40, 64-67 2.50-/ 2.60; 6000 stuks Eendeieren 2.502.60 en 80 kievitseieren 17—18 cent per stuk. NOORDSCHARWOUDE, 11 April '34, 5800 K.G. Uien: uien 1.20—1.50, drie. lingen 0.80—f 0.90, grove 2.60— ƒ2.90; 58700 K-G. Roode kool 1.70— 5.90, doorschot 1.603; 27600 K.G, Gele kool 4.30—7.20, doorschot 4-50 4.90; 30800 K.G. Deensche witte kool 5.50—7.20, doorschot 4.80—5, alles per 100 K.G. WARMENHUIZEN, 11 April '34. Roode kool le s. 1.40—4.60, 2e s. 1-70- 3.20; Deensche witte kool le s. 580— 6.40, alles per 100 K.G. Aanvoer: 9500 K.G. Roode kool; 1600 K.G. Deensche witte kool. van Donderdag 12 April 1934 OPGAVE VAN NOORDHOLLANDSCH LANDBOUWCREDIET N. V. (Ontvangen per draadlooze telefoon). Koers van heden te: 193211 1917 1931 1915 1930 1000 Unie 5 NederL 4J4 4 5 Ned.-lndië 5 Yt Duitschland BANK-1NSTELL1NGEN, Amsterd. Bank Handel Mpij. Cert. v. Koloniale Bank Ned. lnd. Handelsbank Rotterd. Bank INDUSTR, OND. BINNENL. Alg. Kunstzijde Unie v. Berkels Patent Calvé Delft Cert. Nederl. Ford Philips Gloeil Gem, Bezit Unilever INDUSTR, OND. BUITENL. Am. Smelting Anaconda Bethleh. Steel Cities Service Steel coma. U. S. Leather CULTUUR MAATSCH. Java Cultuur Ned. lnd. Suiker Vorstenlanden Dito actions MIJNBOUW. Alg. Ezplor. Mij. Boeton Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtscbe Petr. Kon. Petr. Perlak Continental Oil Shell Union RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat. Rubber Hessa Rubber Serbadjadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Kon. Ned. Stoomboot Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oostkust Oude Deli Senembab MER. SPOORWEGEN. Atchisoo Topeka Southern Railw. Cert. Union Pacific §Noteering per 50, •Exdividend. tExclaim. Vorige koers 1001/, 100s/16 99% ioo%« 381% 1131/, 45 52ik 59% 75% 44% 20 55% 157% 24 78% 27% §10»/l6 278% 2 3 %6 6% 1761/g 91% 74% 23 15.25 131% 7% 139% 145% 163 1041/s 12% 6%6 105% 36% 34 2% 6% 41% 127% 25% 125% 145 41% 201/16 78 pl.m. 1.30 38 45 45»% 155 240(.si 77%. 10% 26% 2 32 6% 177% 132 7% 136 104% 12% 105.1/g 2% 6% 126 25% 125% 145 78% pl.m. 1.45 pLm. 2.00 pl.m. 2.15 1003/g 388/4*9 113 52% 59 76 451/4-I 458/8.6 453/4 4 240%- 77-% 2401/4*1 763/4-6 241% 763/4 10*Vl« 26% 26%-i 136%*7 135-6 i 162%.} 1623/g '6 6%e -1 6Va 105%-j 12% 2% 2% 2% PROLONGATIE Vorige ko*ers 2 pCt. Heden 2 pCt. WISSELKOERSEN AMSTERDAM- k NIET OFFICIEEL New-York Londen Berlijn Parijs Brussel (Belga) Bazel Weenen p. Scb. 100 Kopenhagen Stockholm Oslo UaliC I i Vorige koers 58.40 9 76 34.60 47 85 00.00 34 20 39 40 38 40 12,70 Koers ep heden 2 uur 1.47% 7.62% 58 45 9 75% 34 60 47 87% 00.00 14 20 39 40 40 12.70

Alkmaarsche Courant | 1934 | | pagina 1