Het drama te Putbroek. Amstecdmtsche !Beucs £aatste Aedchtm £achtoaact Stad m Omgemtg DE MIJNRAMP TE SERAJEWO. Teraardebestelling van 110 slachtoffers. BESMETTING VAN SCHOOLKINDEREN. Bijna alle kinderen van een klasse ziek. provinciale staten. Mr. Slingenberg tot Gedepu teerde gekozen. De bekentenis van v. d. Elzen. van Dinsdag 24 April 1934 OPGAVE VAN NOORDHOLLANDSCH LANDBOUWCREDIET N. V. Koers van heden tes 7 pl.m. 2.15 blijft de Pool in hechtenis. Deze zaak zal dus niet door de Nederlandsihe rechtbank worden behandeld. Er was reeds eenige twijfel gerezen of de Nederlandsche justitie in deze zaak bevoegd was, welke kwestie thans is opgelost door het verzoek van uitle vering. SCHROMELIJKE VERWAAR- LOOZING. Nadat door de buren herhaaldelijk ge klaagd was over brandgevaar en vervuiling, heeft de G.G.D. met behulp van de politie zich toegang verschaft tot de door een onge veer 80-jarige vrouw bewoonde tweede étage van een huis aan de Dl rechtstraat te Den Haag. De oude vrouw, die in totaal ver vuilden toestand werd aangetroffen, is na onderzoek naar de Ramaerkliniek vervoerd. De G.G.D. en de politie vonden bij hun komst in het huis een brandend petroleum lampje zonder glas, staande tusschen oud vuil en opengevouwen oranten. De woning verkeerde bovendien in ergerlijken toestand. TE VOET VAN NEDERLAND NAAR INDIE. Thans tot Bombay. In December van het vorig jaar hebben wij medegedeeld, dat twee te Bussum woonach tige jongelieden, de 27-jarige T. A. van Hey- ningen en de 2-jarige E. Greidanus, die ten gevolge van de crisis niet aan aen slag kon den komen, het plan hadden opgevat, om, elk met slechts 25 op zak, te trachten Ned. In- dië te bereiken en zich daar een werkkring te verzekeren. Het lag in hun bedoeling, den geheelen geweldigen tocht, voor zoover en zoo veel mogelijk, te voet af te leggen, in de hoop, dat zij onderweg op gezette tijden gast vrijheid zouden genieten van menschen, die respect hadden voor hun ondernemingsgeest. Eenige bijverdienste in den vorm van han denarbeid of anderszins zou uiteraard niet worden versmaad, mits zulks zou geschieden met wederzij dsch goedvinden en van eeniger- lei overlast geen sprake zou zijn. Op 20 December 1.1. zijn van Heyningen en Greidanus van Bussum vertrokken. De velen, die van meening waren, dat zij het niet ver zouden brengen en wel weer spoedig naar huis zouden terugkeeren, hebben onge lijk gehad. Ons is n.1. uit onverdachte bron aan getoond, dat de jongelui korten tijd geleden in Bombay zijn aangekomen, na o.a. in Bag dad voor de Engelsche Kolonie een lezing te hebben gehouden, die zóó veel bijval verwek te, dat de Engelsche vice-consul hun een pas visum voor Britsch-Indië verstrekt heeft. KINDERROOF? Mej. S. te Venlo heeft bij de politie te Nijmegen opsporing verzocht van haar 10 maanden oud dochtertje, dat te Doe- tinchem zou zijn ontvoerd, vermoedelijk in de richting Nijmegen, door een haar niet bij name bekend kinderloos echt paar, waaraan zij het kind had toever trouwd. UIT DE N. S. B. Naar de „Limb. Koerier" verneemt, heeft mr. A. Tonnaer, voorzitter en gouwleider van den kring Venlo van de N. S. B. te Venlo, als zoodanig en als lid van de N. S. B. bedankt. (Ongecorrigeerd.) De teraardebestelling van de slachtoffers der mijnramp te Senitze bij Serajewo, die aan vankelijk heden zou plaats vinden, is tenge volge van de voor den tijd van het jaar zeer groote hitte nog gisteravond geschied. De voorbereidingen voor de teraardebestelling waren slechts van korten duur. De 110' kisten werden op een daartoe door de mijn-directie beschikbaar gesteld plaats aan de aarde toe vertrouwd. Nog 27 lijken van slachtoffers liggen in de mijn. Op het kerkhof varen on geveer 2000 menschen bijeen. De plechtigheid werd o.a. bijgewoond door den minister voor sociale zaken en den minister voor het mijn wezen. TWEEDE KAMER. Zitting van heden. Verscheidene ontwerpen werden aan de agenda toegevoegd, o. m. het wetsont werp tot bescherming van de openbare orde. De voorzitter deelde mee, dat mi nister Colijn verzocht heeft het wetsont werp inzake wijziging der winkelslui tingswet voorloopig niet te behandelen. In verband hiermee verzocht dr. Vos (vrijheidsb.) zijn initiatief-voorstel ter zake weder op de agenda te plaatsen. De voorzitter zou dit overwegen. Voortgezet werd de discussie over de interpellatie-Kupers inzake de verlaging der loonen in de werkverschaffing en het beleid inzake steun aan werkloozen. De heer de Visser (comm.) betoogde, dat er alleen bezuinigd wordt op de ar beidersklasse door steun- en loonroof. De uitkeeringen worden willekeurig verlaagd, waarvan spreker voorbeelden noemde. Spreker diende een motie in, waarin de regeering verzocht wordt op haar maatregelen terug te komen. De heer Aalberse (r.k.) wees op de psy chische en ethische gevolgen der werkloos heid, vooral op het platteland Hij meende echter, dat de kwestie van den steun bekeken moet worden in het licht van het verkrijgen van voldoende werkgelegenheid, waarmee ook enorme bedragen gemoeid zijn Dit laatste belang achtte spreker het grootste. Spreker vroeg of met steunverlaging niet even had kunnen worden gewacht tot vaststond wat zou worden gedaan voor werkverruiming. Spreker gaf vermindering van huurtoeslagen in overweging, omdat deze toeslagen huur- verlaging tegenhouden. De stemming over de motie houde men aan tot na het deba over het 60 millioen ont werp. De heer Lingbeek (herv. geref. st partij) stond aan de zijde van den heer Kupers zoo lang er nog zooveel geld naar de klooster? gaat. Dr. Vos zei, dat men de voorzichtige hou ding der regeering moet eerbiedigen. Hij staat achter de regeering in deze. De heer Kupers zei, dat de minister niet heeft kunnen aantoonen, dat de steunbedra gen in Twente te hoog zijn. Te Emmercompascuum doet zich een geval van massabesmetting met tuberculose voor bij schoolkinderen. Van de 50 leerlingen der eerste klasse van de openbare U.L.O. reagee- ren meer dan 40 kinderen positief bij het on- inoo bleken is. dat een der in September ïyjj op school gekomen nieuwe leerlingen, een meisje, aan „open" t.b.c. leed. Heden is men begonnen met het onderzoek van alle verdachte leerlingen in een tuberculose-con- sultatiebureau van Emmen. In de hedenmorgen gehouden buitenge wone zitting der Provinciale Staten van NoNordholland is tot lid van Ged. Staten in de vacature van den heer D. Kooiman geko zen mr. M. Slingenberg, wethouder van financiën te Haarlem. Omtrent den inhoud van de door Van den Elzen afgelegde bekentenis vernemen wij het volgende: Na in den avond van het drama te Poster- holt verschillende cafés te hebben bezocht, wilde de zoon zich ter ruste begeven. Hij werd echter door zijn vader weer naar be neden geroepen om zich met hem naar Put broek te begeven. De zoon voelde hier eerst niets voor, doch gaf tenslotte toe en beiden gingen zwaar bewapend op weg. Buiten ge komen deelde de vader den zoon mede, dat hij naar het huis van de Kerstens ging om zich daar verdekt op te stellen en de bewo ners naar buiten te lokken. Hij zou echter eerst een schot door de ruiten lossen en als daarop de zoons van Kersten naar buiten kwamen zou hij hen ieder een schot in de knoopen geven. Zij zouden het stroopen dan wel afleeren. De zoon had hier niet veel lust in, maar ging ten slotte mei het voorstel van zijn, vader accoord om den stroopers schrik aan te jagen. Vorbij de woning van Reynders in Putbroek gingen beiden het veld in. Vader van der Elzen liep links, dus het korts langs den weg van Annandaal naar Putbroek. Opeens draaide vader van der Elzen dien weg weer op De zoon zag hem in gesprek met Willem Kerstens. Zij hadden het over strcopen en strikken. Er waren nog twee personen op den weg, een van hen bleek te zijn Matthias Kerstens en in den derde meende hij een zoon van Wehrens te herkennen. Vader van den Elzen en Willem Kerstens kwamen dichterbij. Zij waren in een heftig twistgesprek gewikkeld. Plotseling ging een schot af uit het geweer van vader van den Elzen. Willem Kerstens vluchtte in de richting van zijn woning, terwijl van dei- Van den Elzen onmiddellijk op Frans Web rens schoot. De zoon zag Wehrens vallen, terwijl Matthias Kerstens begon te huilen. De vader gelastte zijn zoon om op Willem Kerstens te schieten, terwijl hij zelf Matthias Kerstens neerschoot. De zoon vervolgde Willem Kerstens en lostte verschillende scho ten op den vluchteling. Deze kwam te vallen en toen van den Elzen Jr. zijn revolver op hem wilde afschieten bemerkte hij dat deze niet meer geladen was. Hij bracht Kerstens vervolgens bij zijn vader die hem a bout por- tant doodschoot. Toen lagen alle drie dood neer. Met hun tweeën legden zij de lijken in een greppel langs den weg. De vader zond zijn zoon vervolgens naar huis om een schop en eenige zakken te halen terwijl hij zelf bij de lijken de wacht hield. Toen de zoon terugkwam werd een kuil gegraven waarin de lijken gelegd werden. De zoon moest den grond boven de lijken blijven aantrappen. Tenslotte werden er zakken overheen gelegd, waarop nog weer aarde en mos kwam. Door de bosschen keer den zij huiswaarts. Thuisgekomen bleken de kleeren van den zoon met bloed besmeurd te zijn. Van der Elzen zeide dat hij zijn kleeren bij elkaar moest binden en maar direct in het water aan den Boschrand ach ter het huis moest laten zinken. Toen de zoon terug kwam overhandigde zijn vader hem twee portemonnaies om te zien wat er in zat. In de eene waren drie bankbiljetten van 25 en eenige van ƒ10, terwijl in de ande re 2 en eenig kleingeld zat. Van deze por temonnaies heeft men later niets meer gezien Toen de zoon verder uitkleedde bemerkte hij dat ook zijn onderkleeren vol bloed zaten. De vader heeft deze kleeren verborgen, naar de zoon meent in de bosschen in een konij nenhol. Daarna hebben vader en zoon elkaar niet meer gesproken voor Zondagavond. Toen zei de vader tegen zijn zoon, ze heb ben de geweren in beslag genomen, maar als zij komen moet je zwijgen. Ze kunnen ons niets bewijzen, de wapens zijn goed ge poetst. EEN MOORD GEPLEEGD? Lijk met wonden gevonden. Hedenmorgen ontdekte men in het Zuid afwateringskanaal te Waspik het lijk van den 70-jarigen ongehuwden J. Kools uit Waspik. Het lijk had een diepe snijwonde aan de hals. Op eenige meters afstand van het water vond men bloedsporen en voet stappen, zoodat men overtuigd is dat hier een moord is gepleegd en dat na den moord het lijk in het water is geworpen. Omtrent den dader of eventueel daders is nog niets bekend. De politie heeft de zaak in handen. Omtrent den moord kan nog het volgende worden gemeld: Op de weide achter het schuurtje van den weduwe de B., in de nabijheid van de plaats waar het lijk is gevonden, werd een bloed plas aangetroffen, waarom men vermoedt, dat K. door zijn aanvaller hierheen is ge bracht en dat men hem daar den doodelii ken steek heeft toegebracht. Uit de bloed sporen blijkt, dat het lijk daarna naar het ka naaltje is gesleept. De marechaussee heeft de zaak in onderzoek. Hedenmiddag komt het parket uit Den Bosch. Omtrent de beweeg redenen voor den daad tast men volkomen in het duister. Het slachtoffer, de 72-iarige K., een alleen wonend man, was eenzelvig en had de ge woonte vooral 's avonds zijn wandelingen aan te vangen. DE POSTVLUCHTEN OP INDIE. De „Pelikaan" (uitr.) landde gister te Bandoeng. De „Oehoe" (uitreis) vloog gister van Caïro naa Rutbah; de Snip (thuisreis) kwam gister te Bagdad. VAN EEN WAGEN GEVALLEN. Gisterenmiddag wilden enkele jongens op een met een paard bespannen wagen klim men, welke op het Verdronkenoord ter hoogte van de r.k. kerk aldaar reed. Eén der jongens, een circa 5-jarige zoontje van den heer Bier man uit de De Ruyterstraat, viel er echter onmiddellijk af en werd door het rechter- achterwiel van den wagen overreden. De be stuurder van het span stond onmiddellijk stil, doch het kind had inmiddels een groote vleeschwonden aan zijn rechterkuit bekomen. Door dr. Dijkhuizen is de eerste hulp ver leend, waarna de jongen per auto naar het St. Elisabeths-ziekenhuis is overgebracht. AUTO-ONGEVAL TE HEEMSKERK. Als gewoonlijk zette de autobus van Mooij de schoolkinderen uit Heemskerk die het openbaar onderwijs te Beverwijk volgen, op verschillende punten in onze plaats af. O.a. is een dezer punten gelegen t. o. de duinderstreng. Hier verliet een meisje van den heer A. Bakker Dz. den wagen en zou juist achter de bus om genoemde streng, die langs haar huis loopt, inslaan, toen zij gegrepen werd door een luxe auto, afkomstig uit de richting Castricum. Hevig bloedend uit een gapende wond aan de wang werd het meisje het café van de wed. van Egmond binnengedragen waar dr IJpma de eerste heelkundige hulp verleende. Later op den middag werd zij door dr. IJ. in zijn auto naar de ouderlijke woning ge bracht. Naar wij vernamen is de toestand van het slachtoffertje gelukkig niet hope loos. In ieder geval werd overbrenging naar het te Beverwijk gelegen Roode-kruis Zieken huis door den medicus niet noodig geoor deeld. VREEMDELINGENVERKEER IN NOORDHOLLAND. De Federatie van vereenigingen voor vreemdelingenverkeer in Noordholland bo ven het Noordzee-kanaal heeft haar voor jaarsvergadering gehouden in Den Helder. Besloten werd tot de uitgave van een kaartje met alle bootdiensten en autobus lijnen in het ressort en van een gids, in wel ker redactie werden benoemd de heeren J. J. Dinkelberg te Koog a. d. Zaan en G. Voet te Velsen. Voorts *ot 't organiseeren van auto busdiensten door Noordholland, met als uit gangspunt Alkmaar en tot aansluiting van de Federatie bij de A.N.V.V. De najaars vergadering zal in Hoorn worden gehouden. BEEEDIGD. Heden is door de arr. rechtbank alhier beëedigd de heer D. Dapjier, candidaat- deurwaarder te Schoorl, als waarnemend deurwaarder van het kanton en de diensten van den deurwaarder J. W. A. v. Huil te Schagen. AARDRIJKSKUNDIG CONGRES. Bij K.B. zijn benoemd tot gedelegeerde van de Nederlandsche regeering bij het In ternationaal Aardrijkskundig Congres, dat van 23 tot 31 Aug. a.s. te Warschau zal worden gehouden, prof. dr. J. P. Kleiweg de Zwaan, hoogleeraar aan de gem. universi teit te Amst. en E. J. Voute te Bergen, secr. van het Koninklijk Nederlandsche Aard rijkskundig Genootschap te Amsterdam. OP VRIJE VOETEN GESTELD. Op 31 Maart brak brand uit in een arbei derswoning te Zijpe. De bewoner, die door de politie was gearresteerd en ingesloten in het Huis van Bewaring, is wederom op vrije voeten gesteld. KOEIEN VERDRONKEN. Maandagmiddag was de veehouder J. H. te Groot-Schermer wel zeer ongelukkig, toen hij zijn vee naar de weide wilde vervoeren. Een zestal koeien waren in een groote vee- praam geladen en vastgebonden. Een der dieren hvam op den rand van het vaartuig te vallen met het noodlottig gevolg, dat de praam iets overzij ging en water schepte, zoo erg, dat de koeien met den kop onder wa ter geraakten. Wel had men zeer spoedig de touwen doorgesneden, echter hadden twee der dieren te lang onder water gezeten en waren verdronken. Hoewel het veefonds driekwart der waarde vergoedt, is dit ongeluk voor den betrokkene een groote schadepost. UITBREIDING ZAKEN. De firma Koster en van Batenburg, Luttik Oudorp alhier, die sinds onheugelijke jaren een zeilmakerij beoefent en deze zaak voor enkele jaren uitbreidde met 'n handel in materialen voor binnenbetimmering, heeft haar zaak thans uitgebreid met een handel in artikelen op het gebied van de watersport, het toerisme en kampeeren. De firma is hier voor in relatie getreden met de beste huizen in ons land. De bekende Fageko kano's met touwzeil voor één en meer personen zijn hier verkrijgbaar. Wie de kanosport in Haarlem heeft gade geslagen, weet dat deze, op een scheepswerf vervaardigde kano's, om haar frissche kleuren en snellen gang een sieraad op het water vormen. Ook in onze omgeving, met het nabije Alkmaarder meer, neemt de watersport toe en het is te verwachten, dat wij spoedig, gezien den belachelijk lagen prijs, tal van deze sierlijke vaartuigjes op onze wateren zullen kunnen bewonderen. De collectie kampeerbenoodigdheden de monstreert, wat er alzoo op dit gebied aan de markt wordt gebracht. Zij is waarlijk in staat om een verstokte anti-kampeerder tot inkeer te brengen. De heer Koster toonde ons een pakje van 40 bij 14 c.M. ter dikte van 2K c.M., wegende slechts een K.G. en in dit pakje zat een bed, dat in 2 minuten met lucht gevuld kan wor den. Voor zonnebaders, doch ook voor zwem mers kan dit bed, dat water en lucht dicht is, ideaal worden genoemd. E>e prijs is van dien aard, dat het vrijwel in ieders bereik is. Aan het strand, in het bosch, in de bergen en in den tuin kan men 't bed gebruiken. Ook voor rheumatische menschen, die toch graag de genezende zon op zich willen laten inwer ken, is dit luchtbed iets zeer begeerlijks. Men neme bij de firma Koster en van Batenburg eens een kijkje. KERKCONCERT. Donderdag 26 April a.s. des avonds om 8 uur wordt in de nieuwe Gereformeerde kerk aan de Oudegracht een kerkconcert ge geven door de Chr. Muziekvereeniging „Soli Deo Gloria". Medewerking verkenen de Chr. Gem. Zangvereenigingen Euphonia te Alkmaar en Sursum Corda te Heiloo. Diri gent is de heer KI. Pieket Weeserik, die organist is. INSCHRIJVINGEN HANDELS REGISTER. (17—24 April 1934). Nieuwe zaken: Alkmaar: W. Klaasse—Bos, Spoorstraat 5, winkel in wol, katoen enz. Bergen: G. Wester, Radhuisstraat hoek Kerkstraat, winkel in aardappelen en fruit. Den Helder: W. F. Kriek, Lorentzstraat 109, huisschilder. W ij z i g i n g e n Alkmaar: Comm. Handelsver. „De Maat schappij Noordholland v.h. F. Schilling", Oudegracht 168. Vervaardiging van koffie- stroop enz. Vennootschap ontbonden. Voort gezet dooT J. Bossert. Noordscharwoude: Coöp. Boerenleenbank te Noordscharwoude. Bestuurswijziging. Wieringen: Wed. G. MaarsVroom, Elftstraat 27. Handel in bier en minerale wateren. Overgegaan aan: S. de Jongh. Zijpe: G. Molenaar, broodbakkerij, St. Maartensvlotbrug D 82. Voortgezet door: J. Molenaar. N.V. Theehandel v.h. Focke S. Klein, Utrecht. Ontslag en benoeming beheerder Den Helder. Opheffingen: Alkmaar: A. Tol, groentenwinkel, Laat 129a. Den Helder: fa. Mensink, Kanaalweg 18. Radiodistributiebedriif. Zijpe: Joh. Ligthèrt, schipper, Schager- brug. THE RAMBLERS SPEELDEN. Dat voor het al of niet s'agen van een balavond de band een zeer belangrijke factor is, heeft de dansleeraar A. Eng- lander Jr., die gisteren in ,,'t Gulden Vlies" zijn eindbal gaf, begrepen. Het is hem n.1. zij het met veel moeite en kosten gelukt „The Original Ram- blers" voor dit feest te arrangeeren en het succes is dan ook niet uitgebleven. Over de prestaties van deze sublieme band hebben we een vorigen keer reeds uitvoerig geschreven, zoodat we er dit maal kort over kunnen zijn, ook al blijft het een genoegen over The Rara- blers en hun verrichtingen te schrijven. De talrijke aanwezigen, grootendeels leerlingen van den heer Englander, zul len niet licht dezen avond vergeten en ze zuilen hun leeraar er steeds erkente lijk voor blijven, dat hij het officieele dr.nsseizoen op zoo waardige wijz" heeft afgesloten. Op de hem bekende manier heeft de heer Englander Let bal geleid en zelden hebben we een feestvierende schare zoo enthousiast-uitgelaten ge zien als gisteravond. De climax, waar mee het hoogtepunt bereikt werd, was werkelijk verbluffend. Ter afwisseling danste de leeraar een keurige tango, begeleid door The Ram- blers. Een hartelijk applaus viel hem verdiend ten deel. Maar zeker niet minder succesvol wa-en de show-nummers van Theo Uden Masman en zijn band, nummers, die men niet genoeg kan beluisteren en waard eeren. Wederom mocht de trombonist Mar- ce1 Tielemans groote successen boeken, zoowel instrumentaal als vocaal. Ge boren imitator van Cab Collaway's scat-songs als hij is, wist hij het publiek in een dolle extase te brengen. In razend tempo volgden Dinah, Whispering, Some of these days en al die succesnummers elkaar op, met als top-prestatie (hoe kan het ook anders) de Tigerrag. Vooral het koper-team munntte uit door weergalooze puntig heid en technisch hoogstaande jazz. Onwillekeurig zouden we toch in details treden en dat was onze bedoeling niet zoodat we hiermee zu'ien volstaan Het was èn voor leerlingen èn voor den energieken leeraar een onvergetelijke avond. (Ontvangen per draadlooze telefoon). 1931 1934 1915 1930 STAATSLEENINGEN. 4 4 5 Ned.-lndië 5H Duitschland BANKINSTELLINGEN. Amsterd Bank Handel Mpij. CerL v. Koloniale Bank Ned. lnd. Handelsbank Rotterd. Bank INDUSTR. OND. BINNENL Alg. Kunstzijde Unie v. Berkels Patent Calvé Delft CerL NederL Ford Philips GloeiL Gem. Bezit Unilever INDUSTR. OND. BUITENL Am. Smelting Anaconda Bethleh. Steel a Cities Service Steel comm. U. S. Leatber CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Ned. lnd. Suiker Unie Vorstenlanden Dito artions t MIJNBOUW. Alg. Explor. Mij. Boeton Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr. Kon. Petr Perlak Continental Oil Shell Union RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat Rubber Hessa Rubber Serbadjadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Kon. Ned. Stoomboot Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oostkust Oude Deli Senembah AMER. SPOORWEGEN. Atcbisou lopeka Southern Railw. Cert. Union Pacific §Noteering per 50, 'Exdividend. tExclaim. ''"WKfw- 1000 Vorige koers PLm: 99% 99% 99% 100»/. 35% 37V8 1097, 109 44'/s 441/, 49 *8i/j 563/4 56*/, 74 74 «7» 438/4- 177, 531/, 1581/, 159 2357, 233-7, 757, 757, 26% 261/, 9% 107w. 26 258/, 2% 2% 31% 6 6 1707, 168-9 87 86 70 22 14.50 13178 77s 71/, 1447» 147-7» 1337, I 1558/,. 1527, 1027/3 102 13% 5% 55/46 104%' 104 47 337/g 347» 2% 2% 39 128 127 257» 257» 1257, 1267, 143 1427, 4178 197s 7678 PROLONGATIE Vorige koert 2 pCi WlSSEl h' pl.m. 1.45 pl.m. 2.00 1007, 3774") 4 233-7, 2337, 25% 10è 8/1# 2 1697, 1678/,-9 143-51J 151% 51-% 105-7, 1258/, 1257, 3874 44 233-7, 251-7/g 2*7i6 150-% 150-17, 13-7w 104J-5J 465/a 125»/, New-York Londen Berlijn NIET OFFICIEEL Parijs Br issel (Belga) Bazel Weenen p. Scb. 100 Kopenhagen Stockholm Oslo t i I talif Vorige koers 1.46% 7 55 57 85 9 157, 34.55 47 877, 00 00 33 80 38 80 37 80 12.60 Heden l8/, pCL •IRSEN AMS1 bRDAM. Koers op heden 2 uur 1.465/g 7 55 57 80 9 57, 34 60 47 877, 00.00 33 80 38 90 1' 90 12.60

Alkmaarsche Courant | 1934 | | pagina 3