jUiistecdamsche Jieucs JUcAts<zaken £uchtvaact ^Burgerlijke Stand, Jngezoaden Stukken JUMicaties fysoinciaat Tlieuws SERIEWEDSTRIJDEN VAN DE POLITIE. ALCMARIA-NIEUWS. DE POSTVLUCHTEN OP INDIE. DE POSTVLUCHTEN OP INDIE. BEZICHTIGING FOKKER F XXXVI EN PELIKAAN. K. L. M. VLUCHT NAAR WEST-INDIE. Niet eerder dan December. VLIEGTUIGBOTSING IN ENGELAND. Parachute bracht redding. HEERHUGOWAARD (April). TEXEL. NIEUWE NIEDORP (April). KOEDIJK (April). DRANKWET. OTERLEEK. WINKEL. W ARMENHUIZEN. van Donderdag 17 Mei 1934 OPGAVE VANNOORDHOLLANDSCH LANDBOUWCREDIET N. V. Koers van beden te: uo% Als leider van het Alkmaarsche elftal treedt op de leeraai, de heer Reuislag en als sport leider van het Amsterdamsche elftal de leeraar de heer Leygraaf. De sportclub der „A. B. Davidsschoo!" wordt voorts vergezeld door den directeur der school, de heer H S. v. d. Boogaard en door de leeraren de heeren Piek en Dichne. Dinsdag heeft A. P. S. V. haar jaar- lijksche seriewedstrijden gehouden op het Gem. Sportpark, waaraan de elftal len uit Haarlem, Amersfoort, Zaandam en Alkmaar deel namen. De opening van dezen sportdag ge schiedde door den commissaris, den heer C. W alraven, die den burgemeester, jhi. mr. F. H. van Kinschot, in het bij zonder welkom heette. Aan Amersfoort, die kampioen van haar afdeeling" was geworden, werden door den aanvoerder van het Alkm. politie-elftal bloemen aangeboden. Door beide aanwezige auto riteiten werd den aftrap verricht. Haar lem won met 40 van Zaandam, terwijl Alkmaar een overwinning behaalde op Amersfoort met 2—0. In dezen wedstrijd waren de Alkmaarders zeer goed op dreef en gaven een goeden wedstrijd te zien. 1s Middags kwamen eerst de ver liezers tegen elkaar uit en wist Zaandam van Amersfoort te winnen met 54. Toen volgde de hoofdschotel van den dag n.l. de finale tusschen de winnaars Haarlem en Alkmaar. Alkmaar was in dezen wedstrijd minder gelukkig. Haar kansen waren dikwijls goed. Echter was voornamelijk vermoeidheid de oorzaak van minder mooi spel. Het peil van de zen wedstrijd was wel tegenovergesteld aan dat van het 's morgens vertoonde spel. Ook de omzetting van spelers bracht niet het gewenschte resultaat en zoo kwam men later weer op de oude op stelling terug. Om van alle wedstrijden een volledig verslag te geven is niet doenlijk. Na af loop werden de prijzen door den com missaris met een hartelijk woord uitge reikt. Haarlem kwam in het bezit van den mooien wisselbeker en medaille, bovendien den prijs voor het mooiste doelgemiddelde. De 2e prijs was voor Alkmaar (de fraaie lauwertak, aange boden door den heer Krak); de 3e prijs voor Zaandam en de 4e prijs voor Amers foort. De prijzen waren door verschil lende ingezetenen uit Alkmaar beschik baar gesteld. De traditioneele kaasjes ontbraken ook niet op 't appèl en zoo gingen de gasten hiermede vroolijk huis waarts. De dag kan weer volkomen als gedaagd worden beschouwd en men heeft de sport in de beste verstandhou ding en kameraadschappelijkheid ge diend. (Omstandigheden buiten onzen wil noodzaakten ons dit verslag eer6t heden te publiceeren. Sportred. Alk. Crt.) Na den „historischen" wedstrijd Alc- mariaH. R. C., zooals redacteur El te deze voetbalmatch noemde, was het te verwachten, dat het Mei-nummei van Alcmaria-Nieuws in feestkleedij zou ver schijnen. En thans, nu het nummer voor ons ligt, moeten we eerlijk bekennen, dat zoowel redactioneel als wat de illustra ties betreft, het nummer er bijzonder goedt uit ziet. Niemand minder dan onze burge meester, mr. F. H. v. Kinschot, opent het maandblad met een hartelijk woord van felicitatie over het behaalde succes. Bram Elte spreekt daarna een „Dank woord uit. Lutterot beschrijft het aftre den van voorzitter Sietsma. Vanderem voelde zich gedrongen een stemmings stukje te schijven evenals ook Lang horst zich geïnspireerd zag iets uit de pen te laten vloeien. Sylvain Bastin vervolgt op lezens waardige wijze zijn Antwerpsche cau serieën. Tenslotte verhaalt Dr. v. Dam over zijn meegaan met het Nederlandsch elf tal naar Milaan. Het geheel doorlucht met foto's, spel momenten en een kijkje op de tribune. Een voetbalnummer waarvan menige voetbalvereeniging zou watertanden. HOOGLR BEROEP AANGETEEKEND. De visscher J. D. te Egmond aan Zee, die door de Alkmaarsche rechtbank is veroor deeld tot 6 maanden gevangenisstraf wegens het schieten op een hond van den rijksveld wachter Mo! te Bergen, heeft tegen dit von nis hooger beroep aangeteekend. De eisch van den officier van justitie was 1 jaar gevangenisstraf. WOEST VOETBALLEN. Tijdens een op 19 Februari te Muiden ge speelden voetbalwedstrijd tusschen „Muiden" en „S.A.V.M." werd de speler K. Moolhui- zen door een trap in de zij zoo ernstig ge wond, dat hij in de Majellastichting te Bus- sum moest worden opgenomen. Daar bleek, dat de linkernier van het slachtoffer gespleten was en enkele groote bloedvaten in de nabijheid van de nieren ver woest waren. De voetballer overleed op 26 Februari ten gevolge van zijn wonden. Gister stond een speler van de Amsterdam sche club voor de rechtbank aldaar terecht onder verdenking Moolhuizen den trap re hebben toegebracht. Hem was ten laste ge legd, dat hij het slachtoffer oozettelijk ge welddadig en krachtdadig in de zijde heeft getrapt, waardoor zoodanige in- en uitwen dige wonden ontstaan zijn, dat de dood en kele dagen later intrad. De doctoren H. Schouten en A. H- W. J- Welters uit Bussum hebben een rapport samengesteld, waarin als doodsoorzaak de door den trap ontstane wonden worden aan gegeven. s met ben De verdachte ontkende Moolhuizen getrapt te hebben. Enkele getuigen beweerden echter, Hat hij den speler wel een trap gegeven heeft Van de verklaringen van vera. blijft, vol gens den officier, niet veel over. Het is op vallend, dat de verklaringen van alle Muider spelers en ook de bewoners van Muiden, die ils getuige gehoord zijn, overeenstemmen hetgeen de doktoren later gevonden heb- "wi, n.l. de mededeelingen betreffende het uit- loopen van den doelverdediger en de be weging naar voren, die hij gemaakt heeft, en die waarschijnlijk vrij bruusk is geweest. Spr. durfde echter geen schuldig-verkla ring van dezen verdachte vragen. Er blijft te veel twijfel over. De officier requireerde daarom vrijspraak. VERDUISTERING TE TEGELEN. De rechtbank te Roermond veroordeelde den in het huis van bewaring gedetineerden adjunct-commies der gemeente Tegelen, ter zake verduistering van een bedrag van ruim 4000 gulden, tot een gevangenistraf van 12 maanden met aftrek van het voorarrest. Zooals bekend, had de verdachte de gelden onder zich in de functie van penningmeester van het burgerlijk Armbestuur aldaar. De eisch van den officier van justitie was twee jaar. OVERTREDING UNIFORMWET? Geeft een banier uitdrukking aan een staalkundig leven? Is een doek, vermeldende de letters eener politieke partfij, gedragen in een stoet, te beschouwen als een uitdrukking van een be paald staatkundig streven? En is het mee voeren van zulk een onderscheidingsteeken dus strafbaar volgens de Uniformwet? De Amsterdamsche kantonrechter, mr Stibbe, heeft deze vraag gister bevestigend beantwoord. Terecht stonden de heeren C. J. P. Schal- ker en L. Jansen, leden van de C.P.H. Bij de demonstratie van deze partij op 22 October 1933 te Amst. werden zij bekeurd wegens het dragen van een rooden doek met in witte letters het opschrift „C.P.H. Afdeeling Amsterdam". De dagvaarding vermeldde, dat het doek „uitdrukking was van het staat kundig streven van de Communistische Partij Holland, althans van eenig bepaald staatkundig streven Verdachten droegen dit doek zoodanig ontplooid boven zich uit, dat het doek en het opschrift op grooten afstand voor een ieder zichtbaar en leesbaar waren". Beiden bekenden het doek vooraan in den stoet gedragen te hebben. Zij ontkenden echter, dat de vlag zou zijn uitdrukking van een bepaald staatkundig streven. Een grensgeval, De ambtenaar van het O.M., mr. Aberson, zeide, dat het hier een grensgeval betreft, waarin de appreciatie van den rechter den doorslag moet geven. Spr. was wel degelijk overtuigd, dat het doek uiting van een be paald staatkundig streven is en dat dus ver oordeeling moet volgen. Eisch: 20 gulden boete, subs 10 dagen hechtenis tegen elk der verdachten. De kantonrechter, onmiddellijk uitspraak doende, merkte op, dat hij in de comnbiatie van het opschrift en de kleur van het doek gedragen in een optocht een onderschei dingsteeken ziet, dat een bepaald staatkun dig streven uitdrukt. Spr. achtte de geëischte straf echter te hoog, omdat het een proef proces betreft en veroordeelde hen tot ieder vijf gulden boete, daarbij tevens aannemen de, dat deze nieuwe wet nog niet voldoende tot het volksbewustziin is doorgedrongen. De verdachten deelden mede van het von nis in hooge beroep te zullen gaan. BRANDSTICHTING EN DIEFSTAL DOOR TWEE OOSTENRIJKSCHE DIENSTBODEN. De rechtbank veroordeelde heden de beide Oostenrijksche dienstboden Steffy K. en Miz- zy S., resp. tot 3 jaar en U/s jaar gevange nisstraf, beiden met aftrek van drie maanden voorarrest, wegens brandstichting in de vil la aan de Weteringsschans en diefstal, ge pleegd op 29 November j.1. Hedenmorgen om 4 uur 57 is de Rijst- vogel van Schiphol naar Indië vertrokken. Aan boord bevinden zich drie passagiers, resp. voor Karachi, Calcutta en Batavia, ter wijl een passagier de reis van Leipzig tot Medan zal meemaken. Voorts vervoert het vliegtuig 287.590 K.G briefpost, 7 K.G. pakketpost en 145,505 K.G. vracht. De Oehoe is gistermiddag om 18.53 uur op Schiphol geland. Op beide Pinksterdagen zal op Schiphol een Fokker-toestel F XXVI, het toekomstig Indië-vliegtuig, worden tentoongesteld. Dit toestel is zooals bekend, een type met vier in den vleugel gebouwde Wrighf-motoren van 70# P.K., het bezit een kruissnelheid van 22o K.M. per uur. In de vier cabines is plaats voor 32 passa giers bij vervoer op het Europeesche net. lo op de lijn AmsterdamBatavia. In dit vlieg tuig bestaat tevens slaapgelegenheid voor de passagiers. Bovendien is de Pelikaan op de Pinkster dagen te bezichtigen. Bij de K. L. M. is, zooals gemeld, het plan in studie, om een vliegtuig naar Curagao te zenden ter gelegenheid van het driehonderjarig jubileum van het Nederlandsch gezag over dat gebieds deel. Daar de eigenlijke viering van deze herdenking geschiedt in de laatste week van Juli a.s., had men aanvankelijk het voornemen de vlucht Nederland- Cura- qao ook in die maand te doen plaats hebben. Hiervan heeft de K. L. M. tot haar spijt moeten afzien. De late afleve ring van het voor haar bij verschillende fabrieken in aanbouw zijnde materieel heeft het onmogelijk gemaakt, om een van de modernste eenheden der vloot aan den geregelden dienst te onttrekken, midden in het drukste seizoen. Vandaar het besluit om de vlucht laat in het najaar, waarschijnlijk in Decem ber, te doen uitvoeren. Aan dit uitstel is het voordeel verbon den ,dat de meteorologische omstandig heden boven den Atlantischen Oceaan in dat jaargetijde voor een dergelijken overtocht gunstiger ~zijn dan in den zomer. Bovendien heeft de K. L. M. meer tijd beschikbaar voor de technische en com- mercieele voorbereiding; in het bijzon der in verband met het voornemen, om in West-Indië bij wijze van proef enkele luchtverbindingen in het leven te roepen. De K. L. M. hoopt voorts, dat gevolg zal kunnen worden gegeven aan haar voorstel, om voor deze vlucht een bij zonderen postzegel uit te geven. Zes een-persoonsvliegtuigen van de Royal Air Force, behoorende tot het Northumber- land-eskader, maakten gister in gesloten formatie oefeningen. Twee toestellen zijn te- ëen elkander gebotst en tepletter geslagen. >e beide piloten sprongen uit de toestellen en landden behouden per parachute. Geboren: Johannes Nicolaas, z. v. G- Does en M. Laan. Geertruida Jo- hanna, d. v. D. Doodeman en G. Floris. Anna, d. v. Jb. Tesselaar en A. v. Scha- gen. Cornelia ,d. v. H. Swinkels en A. M. Abbes. Johannes Wolterus, z. v. L. J. W. Beers en A. Mooij. Cornelis, z. v. N. Schouten en J. Leijen. Catha- nna Maria, d- v. C. Mul en M. Verwer. Hermina, d. v. C. Roozendaal en B. Kamp. Maarten Jan, z. v. Jn. Elzinga en J. Gerding. Peter, z. v. J. Zuurbier en C. Kieft. Willem Jon z. v. C. Leeg water en G- Schaapman. Johannes, z. v. D. de Boer en M. Beerse. Geertrui- da Johanna, d. v. C. J. Ursem en J. Schuit. Ondertrouwd: P. J. v. d. Heijden van Oudorp en C. M. Gildemeijer. J. A. Spin van Weststellingwerf en B. M. Gildemeijer. J. C. Borst en G. Lange- dijk. A. Weel van Zuidscharwoude en C. Potter. N. Rood vn Hoogwoud en P. C. Bos. J. Taipis en D. Boots. P Commandeur en M. P. B. v. d. Velden. G. Plak en A. Napne. A. Groen en A. Poel. Jc. Blokker en A. H. v. WeLe- nes van Zuidscharwoude. Jc. Wage naar van Oterleek en A. v. d. Meulen. C. A. Oudhuis en M. C. Does. J. S Oud van Ursem en E. Loos. H. J. Beers en C Loos. G. Kaper van Alkmaar en T. Reine. Gehuwd: C.Th. de Wit en E M Laan. A. Weel en C. Potter. P. J. v. d Heijden en C. M. Gildemeijei. J. A Spin en B. M. Gildemeijer. J. C. Borst en G. Langedijk. J Tamis en D. Boot Overleden: Antje Kwens, 84 j., wed. v. A. Komen. Cornelia Meerhof, 70 j. wed. P. Vis (overl. te Alkmaar). Aris Rentenaar, 72 j., echtg. v. M. Ren tenaar. Antonius Groenland, 81 j., echtg v. P- v. d. Park. Geboren: Dirk z. v. Jacob v- Heer waarden en Anna Maria Witte. Trijn tje d. v. Pancras Adrianus van 't Hoog en Cornelia Vlaming. Jochem Klaas z. v. Sies Prins en Maria Catharina Rol. Hillegonda d. v. Biem Jan Vlaming en Maartje Druif. Fijtje d. v. Jacobus Adrianus Dros en Leentje Witte. Franciscus Jacobus z. v. Wilhelmus Theodorus van Sambéek en Anna Eel man. Dirk Johan z. v. Pieter Hendrik Bakker en Catharina Zijm. Pieter z. v Maarten Drijver en Johanna van der S'ikker. Meta d. v Elize Zoer en Ma ria Johanna Hoogerheide. Marry d. v icolaas Schermer en Catharina Bruijn Arie z. v. Biem van der Vis en Grietje Eilen. Ondertrouwd Pieter Fehrmann en Jantje Neeltje Huisman. Thijs Molenaar en Alida Daalder. Pieter Bakelaar en Marijtje Brouwer. Corne lis Witte en Margaretha van Heerwaar- den Peter Savelkouls en Nelly Kla- ziena Borgman. Reijer Daalder en Aafje Burgman. Jacob Zwaan en Mary Nelly Eelman. Dirk Jacobus Barends en Afina Bakker. Biem van der Vis en Grietje Lap. Getrouwd: Cornelis Kuiter en Leentje Kalf. Pieter Fehrmann en Jantje Neeltje Huisman Pieter Bake laar en Marijtje Brouwer. Thijs Mo lenaar en Alida Daalder. Overleden: Pieter Schuitemaker, 87 j. wedn. v. Trijntje Stuurman Gerrit Pieter Koorn. 76 j. geh m. Aaltje Visser. Trijntje Daalder, 35 j. geh. m. Gerrit Dijker. Geboren Johan Cornelis, zoon van Johannes Wester en Geertruida Snip. Ondertrouwd: Jan Donker te Hoogwoud en Grietje Wiggers. Petrus Johannes Rijper te Berkhout en Johanna Margaretha Stoop. Gerrit Kooij te Heorhugowaard en Jennigje Zwep Getrouwd: Lourens Olij te Heer- hugowaard en Gezina Adriaantje St> ij bis) Petrus Spaans te Heiloo en Anna Catharina Ursem. Jan Donker en Grietje Wiggers. Overleden: Hendrik Kaaij, oud 42 jaren, echtgenoot van Antje de Jong. Antje Borst, oud 32 jaren, echtgenoote van Arie Grin (overleden te Alkmaar). Neeltje Bruin, oud 8* jaren, echtgenoote van Johan Coenraad Oudt. Klaas Mijts, oud 72 jaren, echtgenoot van Cor nelia Spaans. Geboren Margaretha Lucia, doch ter van Christiaan Duinmeijer en Afra Elisabeth Dekker. Cornelis Petrus, zoon van Gerardus de de Goede en Jo hanna Petronella Bibo. Gehu w d Klaas Bieman en Dina Ko ning. Klaas Borst en Maartje de Vet. Overleden: Jan Boon, oud 76 ja ren. Trijntje Leijen, oud 51 jaren. DE GEPENSIONNEERDE OUD-MILITAIREN. Mijnheer de Redacteur! Ingevolge het antwoord van Z. E. den Minister van Financiën in de Eerste Kamer op vragen van mevrouw Pothuis Smit, heerscht er onder de Oud-mili tairen een algemeone ontmoediging. Van Z. E. Minister Oud hadden zij dat antwoord nimmer verwacht, daar hij als Kamerlid steeds een warme verdediger hunner belangen is geweest en nog niet zoo heel lang geleden zoo ongeveer ver klaarde het de schoonste dag van zijn leven te zullen vinden de Oud-militairen afdoende te kunnen helpen. Volgens dat antwoord olijft het ver nederende bijslag aanvragen aan de Steunstichting bestaan en zullen zij dus noodgedwongen wederom de vernede ring moeten ondergaan, hun armoede aan politieambtenaren of armenbezoe kers bloot te leggen. Zoo zullen de oud militairen, die vele jaren eervol tot in de hoogste ond. off. rangen hebben gediend, met hun karig pensioentje wederom verre ten achter staan aan inkomsten bij hun vroegere ondergeschikten, die door hun pensioen plus bijslag onder aanmerkelijke betere omstandigheden leven. De oud-gep. militairen zijn overtuigd, dat 's Lands financiën de Regeering zorgen baren. Doch zij meenen, waar 95 pet. onzer volksvertegenwoordiging er steeds bij de regeering op aangedrongen heeft, hen beter pensioen te geven, welke dames en heeren toch wel in de eerste plaats van genoemde zorgen overtuigd zijn, dat de meerdere uitgaven voor die pensioenverbetering volkomen verant woord moeten zijn. Excellentie, zij smeeken U, geef hen te gelijkstelling in pensioen met de oud- gep. burgerambtenaren. Hun laatste le vensdagen zullen dan minder somber zijn. De meerdere uitgaven voor het Rijk kunnen niet zoo'n groot gewicht in de schaal leggen, daar de meesten hoog bejaard zijn en hun aantal door sterfte geleidelijk vermindert. Excellentie U alleen heeft het in han den aan hun redelijk verlangen te vol doen. Bespaar hen de vernedering bij de steunstichting aan te kloppen. Slechts één pennestreek van U en een schoone dag in Uw leven is er, want de oud-militairen zullen U daarvoor zege nen. Mijnheer de Redacteur, namens alle oud-gep. militairen betuig ik U mijn hartelijken dank voor de plaatsing. EEN OUD-ONDEROFFICIER. (Staatsblad 1931, nr. 476). Ingekomen is een verzoek van O. F. Rabe- ling, alhier, om een verlof A verlof voor den verkoop van zwak-alcoholischen drank in het klein zoowel voor gebruik ter plaatse, voor welke het verlof geldt, als voor gebruik elders in het perceel Lombardsteeg nr. 17. Binnen twee weken na dagteekening dezer kan een ieder schriftelijk bezwaren tegen het verleenen van dit verlof indienen. Alkmaar, 17 Mei 1934. Burgemeester en wethouders van Alkmaar, F. H. VAN KINSCHOT, Burgemeester. A. KOELMA, Secretaris. Voor de vacante betrekking van ve\f- wachter-bode hebben zich zeventig sollici tanten aangemeld. Tegen een peisoon, die op minder eer bare wijze in den Groetpolder rond liep, is proces verbaal opgemaakt. Bij den tuinbouwer P. Hoogenboom al hier zijn uit een op zijn erf staand hok 2 tamme konijnen ontvreemd. EDAM. Het Kon. Edam's Fanfarecorps organi seert ter gelegenheid van het 60-jarig bestaan een groot nationaal muziekconcours voor harmonie- en fanfarecorpsen op 21 en 27 Mei en 3 Juni 1934. (Ontvangen per draadlooze telefoon). Vorige koers pl.m. pl.m. pl.m. pl.m. 1.30 1.45 2.00 2.15 STAATSLEENINGEN. 10U/4 4 1931 t 4 1934 t ion/. 101% 100% 5 Ned.-Indië 1915 1001%, 38% 53$ Duitschland 1930 38'/m 39-% BANK-1NSTELL1NGEN. Amsterd. Baak 107% 1077, Handel Mptj. Cert r. 1000 44% 52 Kolouiale Bank a a 53 Ned. Ind. Handelsbank a a 9 5/% 57'/, Rotterd. Baolc l 757, 757, INDUSTR. OND. BINNENL. Alg. Kunstzijde (Jme 40% 40% 16% Calvé Delit Cert a a 527, NederL Ford ex. 40 afst. a a a 206'/, 206'/, 206»/, 232%.! Philips GloeiL Cem. Bezit 9 229% 230*.1' 231-2 232-3 Unilever a a a a a 757» 76%-f 761/,-* 761/, INDUSTR. OND. BUITENL. Am. Smelting 23-/, 23 20%-l Anaconda 8% 8%6-| Bethleh. Steel a a 21%6 21% 20 Tl/u 20% 1 Cities Service a a a i l'/s 25% 25% U. S. Leatber a a a 5%« 5% CULTUUR MAATSCH. 1741/, H. V. A a a a 174 173-7, 174 85 Ned. Ind. Suiker Unie a a a 67% a 22% 1500 MIJNBOUW. Alg. Explor. Mij. a 129 129 6'/» 5 160-2 Rediang Lebong a c 1 161 158 PETROLEUM. 130 159»/, 155»/,-5 1531/, 154 5 154'/, 91 92 1 11 5»/u** Shell Union 1 a a a 5%« 5»/u RUBBERS. Hl*1/» 110% *1 Hl% 1197,-1 63 64-'/, Hessa Rubber a t 47 48»/, Serbadjadi a 49 2% 2% lnterc. Rubber a 2% SCHEEPVAARTEN. 4% Kon. Ned. Stoomboot a a Scheepvaart Unie a a a 38% TABAKKEN. 134'/, 134 134 134»/, Deli Batavia a a 135»/, 361/, 347, 04'/, 1291-30 Oude Deli a a 129»/, 129V, 1297. Senembah a 140 139 AMER SPOORWEGEN. 33% Atchisou lopeka Southern Railw. Cert a 15 Union Paciiic a e a 71% §Not«eriof per 50, 'Exdividend. tExclaim. PROLONGATIE V ge koer» 1 pCt Heden 1 pCt. WlbSfcl KOERSEN AMSIERDAJH. NIET OFFICIEEL. New-York Londen Berlijn Perijx Br»ssel (Beige) Bazel Vkeenen p. Sch. 100 Kopenhagen Stockholm O»lo Itaiii i t t Vorige keert i471/. 7.53 V, 58.35 V 74 34.50 47 97V, 00 00 33 80 38 90 37 90 lz.5i<: Keert eg kedea 2 uu: 1.477, 7.53 58 35 9 <4 34 49 47 95 00.00 33 80 38 80 37 80 U577,

Alkmaarsche Courant | 1934 | | pagina 13