Agenda Amstecdamsche !Beucs Stad w Omgeving- Jiunst m W etenschap Weec&ecicht JCeck S. School De politie stelt naar de oorzaak een on derzoek in. van Vrijdag 25 Mei 1934 OPGAVE VANNOORDHOLLANDSCH LANDBOUWCREDIET N. V. (Ontvangen per draadlooze telefoon). Koers van beden te: SF1 DE FRAUDE TE HOOGKARSPEL. A. K. Weeroverzicht. KIJKEÜ is KOOPEI) bij CLOECK Stedelijk Museum ingang Breedstraat, eiken werkdag van 9 tot 12 en van half 2 tot half 4 geopend; Zater dag van 9 tot 1 uur; Zondags gesloten. Bioscopen. Bioscoop Harmonie, tot en met Woensdag des avonds half 8, hoofdnummer Footlight- Parade (revue). Toegang boven 18 jaar. Zondagmiddag van 2 uur af doorloopen- de voorstelling. Woensdagmiddag matinee. A. B. T., 7.30 uur, eerste hoofdnummer Een dolle nacht (avonturen), hoofdrol Dolly Haas; tweede hoofdnummer De helsche machine (sens.) Toegang boven 14 jaar. Zondagmiddag van 2 uur af doorloopen- de voorstelling. Victoria-theater, 7.30 uur, hoofdnummer Het verliefde hotel (kom.), hoofdrol Anny Ondra. Toegang voor eiken leeftijd. Zondagmiddag van 2 uur af doorloopen- de voorstelling. Cinema Americain, 7.30 uur. hoofdnum mer Er is een kind gestolen (dram.)hoofd rollen Joan Blondell, Anna Dvorak, Bette Davis en Warren Williams. Toegang boven 18 jaar. Zondagmiddag van 2 uur af doorloopen- de voorstelling. Zondag 27 Mei. Provinciaal zangconcours te Bergen. AUTOBUS TE MIDDELIE TEGEN EEN BOOM. Een autobus uit Edam bestuurd door den chauffeur van der P. reed op den Jaag- weg te Middelie met een vaart van circa 40 K.M. tegen een boom. De bus schoof ver volgens nog een eind door en kwam zwaar beschadigd tegen een tweeden boom tot stil stand. Van de inzittenden werd een vijf tal personen meer of minder ernstig ge wond. De veehouders F. en K. uit Volen- dam bekwamen ernstige verwondingen in het gelaat, terwijl V. uit die gemeente eenige snijwonden bekwam door glasscherven van de versplinterde glasruiten van de bus. De veehouders H. en O. uit Edam bekwamen lichte snijwonden. De gewonden moesten zich onder geneeskundige behandeling stel len. BRAND IN EGMOND AAN DEN HOEF. Hedennacht is de scheersalon en de siga renwinkel van den heer Bosman te Egmond aan den Hoef geheel uitgebrand. Toen de eigenaar om ongeveer half één vannacht een brandlucht bemerirte en naar beneden snelde, stond de geheele salon reeds in lichter laaie. Dank zij het krachtig optreden der brand weer kon een gedeelte der bovenverdieping nog behouden blijven. De oorzaak van den brand is onbekend. Verzekering dekt gedeeltelijk de schade. BRAND IN EEN PAKHUIS. In het pakhuis van den heer W. S. gele gen aan den Kathoek te Oudendijk, welk pakhuis den laatsten tijd in gebruik was als keet voor een zevental grondwerkers, is brand ontstaan tijdens afwezigheid der be woners. Het pakhuis brandde tot den grond af. Alle eigendommen van de grondwerkers alsmede eenige bedragen aan geld gingen verloren. De oorzaak van den brand is niet bekend. ALG. VERGADERING DER VEREENIGING „WESTERLICHT". Men schrijft ons: Gisteren is in het Vereenigingsgebouw Heul 3 de algemeene vergadering der vereeniging „Westerlicht" gehouden, die door afgevaardigden van 21 der 34 aan gesloten Diaconieën bezocht werd. De vergadering werd geleid door den vice-voorzitter, den heer G. J. van Leer- sum, die met een hartelijk welkom open de en er op wees, dat het bestuur de ver gadering wat later had uitgeschreven, opdat het mededeeling zou kunnen doen van de inmiddels gehouden aanbeste ding voor de uitbreiding. De notulen worden door den 2en secre taris, ds. Nobel, gelezen en onveranderd goedgekeurd, met dank en applaus voor de uitvoerige weergave. De voorzitter deelde mede, dat er op het oogenblik aanvraag voor opname is van 107 personen en 33 echtparen, totaal 173 menschen, verdeeld over alle afdee- lingen. Een bewijs, dat uitbreiding nood zakelijk is. De bouw van het nieuwe gedeelte is opgedragen aan de firma Visser te Leeuwarden, op één na den laagsten inschrijver, en het schilder-, glas- en be- hangwerk aan den heer D. Keek te Twisk. De totale aanneemsom bedraagt 124.832.—. Het uitvoerige jaarverslag over 1933 van den len secretaris, den heer Rode wijn, werd goedgekeurd. Hieruit stippen wij aan, dat het aantal inwoners per 31 December bedroeg 158, gemiddelde leef tijd 65 jaar. Overleden zijn 24 personen, gemiddeld 78 jaar oud. Door verschillen de omstandigheden zijn er 11 vertrok ken, terwijl er 50 werden opgenomen. 1931 1934 1915 1930 STAATSLEENINGEN. 4 4 °/o 5 NtcL-Indië 5J4 DuiUcbland BANK-INSTELL1NGEN. Amstcrd. Bank Handel Mpij. Cert. v. 100( Koloniale Bank Ned. Ind. Handelsbank Rotterd. Bank INDUSTR. OND. BINNENL Alg. Kunstzijde Unie v. Berkels Patent i Calvé Delft Cert NederL Ford ex. 40 *fs Philips GloeiL Gem. Bezit Unilever INDUSTR. OND. BUITENL Am. Smelting Anaconda i Bethleh. Steel Cities Service i Steel comm. U. S. Leatber t CULTUUR MAATSCH. H. V. A. i Java Cultuur Ned. Ind. Suiker Unie Vorstenlanden Dito artions .«et MIJNBOUW. Alg. Ezplor. Mij. Boeton Redjang Lebong FROLEUA" PETROLEUM. Dordtscbe Petr. Kon. Petr. Perlak Continental Oil Shell Union RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat. Rubber a Hessa Rubber i Serbadjadi i Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Kon. Ned. Stoomboot Scheepvaart Unie a TABAKKEN. Deli Batavia Oostkust i Oude Deli Senembah AMER. SPOORWEGEN. Atchisou Topeka Southern Ratlw. Cert. Union Pacific §Noteering per 50, *Exdividend. fExclaim. Vorige koers 1011/4 IOIV4 1008/s 37 1028/., 56 75 361% 2081/, 224 75% 23% 8% 19% l7/s 24i/s 4% 173-1/4 85 67 21 Vs 14.10 1278/4 157 V* 134»/» 1558/8 88'/, 11% 5»/» 106'/, 62 45i/, 47% 21/, 41/is 371/s 141 34 129»/, 134 Va 31»/, 141/4 721k pl.m. 1.30 371/4- 37 207 225 75'/, 23'/, «7/s 20 l7/s 244-3 4% 172»/,- £5 67 128 6 157»/, 155-»/, 89 11 Va 5% 106»/a-i 2'/a 41/4 1418/4 34 130 134 pl.m. 1.45 pl.m. 2.00 1011/4 100'/2 378/8 37»/,-8 102»/, 52'/, j5v' 37-1/4 224-V, 2068/< 224 i 20-% 8 20-Vl6 f 1731-'/; 155-1/4 11»/, 11%-i 106'/, 106'/, 621/8 pl.m. 2.15 224 11% i IO6V4 1418/4 PROLONGATIE Vorige Uoers 1 pCt. Heden 1 pCt. WISSELKOERSEN AMSTERDAM NIET OFFICIEEL New-York i Londen •••tititt* Berlijn •■•itiiiiss Parijs i t Brassel (Belga) Bazel i i i i i Weenen p. Sch. 100 i Kopenhagen f Stockholm ••••iiiiii O.lo Italië i Vorige Koers op koert heden 2 uur 1^7»/, 1-47»/, 7.49»/, 7.51 58 05 58.05 9 74 9 74 34.50 34.50 47 97'/, 00.00 00 00 33 60 33 70 38 70 38 £0 38 70 37 80 13.55 12.55 Het jaarverslag van den penningmees ter, den heer Vrije, werd eveneens goed gekeurd, terwijl de financiëele commis sie adviseerde tot goedkeuring van de rekening over 1933, met dank voor het nauwkeurig beheer. De balans en winst- en verliesrekening werd uitvoerig besproken. Besloten werd om van de winst ad 16.952.65 Vi 4000 af te schrijven op oprichtingskosten, waardoor deze post verdwijnt. Het over blijvende wordt gereserveerd voor af schrijving op gebouw en inventaris. Een voorstel om jaarlijks 2 op ge bouw en terrein en 10 op de inventa ris af te schrijven, werd in ernstige over weging genomen. In 1935 heeft de eerste uitloting van obligatie's plaats. In de najaarsvergade ring wordt het plan van aflossing be handeld. In de vacature van wijlen ds. J. Roo- ker werd tot bestuurslid gekozen met 19 stemmen ds. F. W. J. v. d. Kieboom, Herv. predikant te Bergen. De instructie voor den penningmees ter, door het bestuur ingediend, werd ernstig becritiseerd en ten slotte, na artikelgewijze behandeling, ongewijzigd goedgekeurd met op 1 na alg. stemmen. De voorzitter dankte de commissie die haar heeft samengesteld, voor de moeite, die zij zich heeft getroost. Bij de rondvraag bracht de heer Vrije dank aan directie en bestuur voor de aangename samenwerking en de mede werking, die hij als penningmeester heeft. Ds. Vorstman van Anna-Paulowna wees op de gelden van de donateurs. Hij zag ze gaarne voor een bijzonder en wel een bepaald liefdadig doel besteed. De voorzitter zeide, dat het bestuur dit ook overweegt, en in de -volgende verga dering met een voorstel komt. De voorzitter sprak een woord van dank voor de energie en werklust, waar mede de directeur en zijne echtgenoote, de heer en mevr. Maats, hunne moeilij ke, maar schoone taak behartigen en hij hoopt, dat zij nog jaren aan het hoofd van Westerlicht mogen staan! Verder deelde hij nog mede, dat ds. Nobel om gezondheidsredenen als gees telijk verzorger heeft bedankt. Hij dankt hem voor het vele, dat hij in die functie met groote zorg heeft verricht, maar ge lukkig behouden wij hem als bestuurs lid. Moge hij dit nog jaren kunnen blij ven. Daarna sluiting met dank voor de ge animeerde besprekingen. DANSKAMPIOENEN TER KAASMARKT. In een zeldzaam mooie gestroomlijnde touringar arriveerde hedenmorgen al hier een cosmopolitisch gezelschap da mes en heeren, die zich er op kunnen be roemen, dat zij van Europeesche landen de verschillende danskampioenen zijn. Zooals men weet heeft de Amerikaan- sche filmster Joan Crawford die de hoofdrol speelt in de film „Dancing Lady" door bemiddeling van de Metro Goldwijn Mayer film-maatschappij den wensch te kennen gegeven, dat zij, die het wereldkampioenschap danken beha len, bij haar te Hollywood eenige weken de gasten mogen zijn. In 9 verschillende landen zijn lus eerst nationale danswedstrijden gehou den en de uitverkorenen zullen nu he denavond ter eere van de Europeesche première van „Dancing Lady" in het Carlton-hotel uitmaken wie van hen als Europeesch danspaar naar Hollywood zal worden afgevaardigd. Aan alle deelnemers wordt nu, tijdens hun driedaagsch verblijf, in sneltrein tempo ons land doorgetrokken althans daar waar Holland op zijn best is. Vanzelfsprekend stond dus ook Alk maar op het programma. De afgevaardigden van de 3 Scandina vische landen, Spanje, Hongarije, Polen, Frankrijk, Duitschland en Nederland waren dus hedenmorgen omstreeks 11 uur ter kaasmarkt aanwezig. De directeur van het Victoria-théater, de heer Weber, had de vriendelijkheid temeer waar binnenkort ook „Dancing Lady" in zijn théater zal worden ge draaid aan alle deelnemers een kopje koffie aan te bieden en hen daarbij tér herinnering aan Alkmaar het gebruike lijke kaasje te overhandigen. Toen wij hedenmorgen in het Victoria- théater binnen traden, heerechte daar een soort Babylonische spraakverwar ring, waarbij het Fransch echter domi neerde. 't Was den verschillenden dans kampioenen niet aan te zien, dat over enkele uren voor ieder van hen zooveel op het spel stond. Het Nederlandsche danspaar voelde zich door de vele fuifjes van de laatste dagen zeer vermoeid en vooral „zij" ver klaarde blij te zijn, wanneer de zenuw- sloopende avond van heden achter den rug zou zijn. Met een driewerf hoera en onder hartelijke dankbetuigingen verliet het gezelschap het théater om zijn reis naar Volendam en Edam te vervolgen. Moge de vermoeidheid niet te veel afbreuk doen aan hooggespannen ver wachtingen. ESPERANTO! Men schrijft ons1 Wie wet tegenwoordig niet wat Esperan to is? de internationale taal? Naar het aan tal Esperantisten gerekend zijn nog lang niet genoeg menschen overtuigd van het nut van Esperanto. Denkt u eens in, als u genoemde taal leert, die heel wat gemakkelijker is dan de gemakkelijkste nationale taal, dan zult u kunnen spreken met de heele wereld, zelfs met Japan en China! Vooral in Japan zijn heel veel Esperan tisten. Het is bewezen dat Esperanto geschikt is om door alle natie's gebruikt te worden; maar desondanks zijn er nog zooveel men schen, die zeggen dat het geen levende taal is, het is maar een boekentaal. Het ant woord wat wij hierop kunnen geven is: Gaat a.s. Zondag naar Schoorl! Ongeveer 1000 Esperantisten uit heel Noordholland zult u daar kunnen hooren spreken en dan zult u tot de overtuiging komen dat Espe ranto wel degelijk een zeer geschikte en le vende taal is cn u zult zeggen: „Ja, ik ga ook die taal leeren, die in staat is de gehee le wereld te verbroederen". Zooals reeds bekend is, werd eenigen tijd geleden een tweetal bestuursleden van de Veilingvereeniging te Hoogkar- spel gearresteerd in verband met ver dachte fraude inzake aardappelentoe slag. Een der verdachten, de ontvanger der gemeente Wervershoof, werd zeer spoedig ontslagen, maar de andere ver dachte, voorzitter van de Veilingsver- eeniging, tevens wethouder der gemeen te Hoogkarspel, werd geruimen tijd in hechtenis gehouden. In de Veilingsver- eeniging is dit aanleiding geworden tot het ontslag van laatstgenoemde. Thans, zoo vernemen wij, is bericht ingekomen, dat ook deze verdachte, de heer C. de Reus, van alle rechtsvervol ging ontslagen is. ALKMAARSCHE ZWEMWEEK. Men schrijft ons: Een groot aantal Alkmaarsche turners en turnsters vulde het gemeentelijk schoolbio scoopzaaltje in de Handelsschool geheel en vormde na met belangstelling de films te hebben aanschouwd, een aandachtig gehoor voor de lezing met lichtbeelden van den heer Meyerink, den voorzitter van de propagan- da-commissie van den Ned. Bond tot Redden van Drenkelingen. Het aantal gegadigden voor de nieuw opgerichte Alkmaarsche Red dingsbrigade zal beslist vergroot zijn ge worden. Hedenavond worden de Amerikaansche zwemfilms voor het laatst gedraaid, terwijl de heer P. van der Meye, hoofdconsul voor de kust, zal spreken over de gevaren van het zwemmen in zee, een onderwerp, dat ook voor de Alkmaarsche bezoekers van het strand zijn daadwerkelijke waarde heeft. De filmvertooning vangt aan om 7 uur. Iedere zwem- of strandliefhebber is welkom. TOONKUNST, Odysseus. Dit groote werk van Max Bruch heeft twee deelen, die weer in tien nummers onderver deeld zijn: n.1. 1. Odysseus auf der Insel hei Kaiypso (Kalypso, een schoone nimf, bij wie O. 7 jaren lang gastvrijheid genoot); 2. Odysseus in der Unterwelt; 3. Odysseus und die Sirenen; 4. Der Seesturm; 5. Penelopes Trauer (Penelope, echtgenoot van O.); 6. Nausikaa (dochter van Alkinoos, koning der Phaaken, de vroolijke bewoners van een der Grieksche eilanden)7. Das Gastmahl bei den Phaaken); 8. Penelope ein Gewand wirkend; 9. Die Heimkehr; 10. Fest auf Ithaka. (Eiland op de Westkust van Griekenland). Het is een werk, dat overvloeit van melo- dieuse gedeelten de instrumentale inleiding is het begin daar reeds van, en door die ver schillende onderdeelec (de opschriften wijzen het reeds aan) is er zeer veel afwisseling in de muziek, maar het melodieuse overheerscht. (Alleen die geschiedenis in de onderwereld (no. 2) duurt wat lang, en kon moeilijk de aandacht gaande houden. Onder de vaste leiding van Oushoorn kweet het koor zich zeer loffelijk van zijn tatak; de alten bizonder goed, sopranen ook goed, maar de alten toch nog beter. Een flink aantal tenoren en bassen is voor dit werk wel een vereischte, omdat er zooveel stukken (al zijn het dan ook maar korte stukken, in voorkomen). Toonkunst heeft nu eenmaal een klein aantal zangers, en dus wordt 'het bij een uitvoering als deze voor hen dubbel moeilijk. Zij hebben gisteravond echter gegeven waartoe zij in staat waren en dat verdient gewaardeerd te worden. No. 4, was voor het koor al een heel lastige opgave, weldadig werkte het mooie einde van dit nummer. Eén der hoogtepunten in deze uitvoering was het gedeelte in no. 7, waar koor en solistenkwar- tet samenwerkten (Nirgend ist lieblicher, enz.) Bruch schreef daar een echte lyrische ontboezeming. Misschien was dit wel het hoogtepunt. Het strijkorkest, dat in de kla vierbegeleiding van mej. Tuyn een vertrouw de aanvulling had weer de zich dapper in de moeilijke stukken waarvoor het kwam te staan, als steeds heeft het in belangrijke mate medegewerkt om deze uitvoering op het peil te brengen die het dezen avond wist te bereiken De bas, Willem Ravelli, uit Rijswijk, was schitterend. Van het begin aftot aan wat ik als laatste nummer van hem hoorde was het een lust naar hem te luisteren. Hij had wel de belangrijkste, ook de uitgebreidste partij, maar de zanger heeft met zijn prachtig or gaan en voordracht er het 'volle licht op laten vallen. Naast Ravelli zij mevr. Anna Stroink uit Haarlem genoemd. Haar glanzende alt stem deed alle recht wedervaren aan de twee groote nummers die zij o.m. te zingen had (Ich wob dies Gewand, en Hellstrahlender Tag). Mevr. Haase—Pieneman, sopraan uit den Haag, die zich eerst wat scheen te forceeren was een waardige vertolkster van de voor haar bestemde partijmooi o.a. in het reeds genoemde solokwartet, in no. 6 met het koor en later te samen met Ravelli (Wie strahlet in glanzender Schönheit). Frans Dieleman, bas, uit Rijswijk was (tamelijk onvoorbereid) aangewezen voor de kleinere partijen, die door hem zeer goed werden vervuld, evenals „Hermes" (God van den koophandel) die slechts in no. 1 iets te zingen had, waarvoor een koorlid was geko zen. Het publiek dat applaudiseerde toen de solisten op het podium verschenen heeft dat in den loop van den avond meermalen her haald en ook het ensemble en den dirigent die bloem in ontvangst had te nemen daarin niet vergeten. van 25 Mei. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Met. Instituut te De Bildt. Hoogste barometerstand 770,6 mM. te Vest Manör. Laagste barometerstand 751,0 mM. te Helsingfors. Verwachting, geldig tot den avond van 26 Mei; Zwakke tot matige veranderlijke wind; later waarschijnlijk uit oostelijke richtingen; half tot zwaar bewolkt; waarschijnlijk wei nig of geen regen; iets warmer. Over Ierland is de druk zóó sterk afgeno men, dat zich aldaar een depressie heeft ge vormd, waarin de barometer nog dalende is. De beweging van dit lage drukgebied is van groote beteekenis voor onzen weerstoe- stand. Zou het onze omgeving passeeren, dan zou de bewolking verder toenemen en was regen niet uitgesloten. O.i. zal het zich echter óf zuid-oost of zuid-westwaarts ver plaatsen. In beide gevallen zal aanvankelijk veranderlijke later oostelijke wind optreden met sechts geringe regenkans. Het weersver. loop in deze richting is des te meer waar schijnlijk, daar de hooge druk zich over IJsland, Jan Mayen en de Far Or uitbreidt, terwijl ook over Engeland bij langzame ba rometerstijgingen de depressie opvult. Bo vendien is sinds gisteren in Frankrijk de barometer nogal gedaald, wat de kans op oostenwind doet toenemen. Bij iets drogere lucht mag dan een temperatuurstijging ten onzent worden verwacht. Het is behalve over het noorden van de Britsche eilanden en Scandinavië, waar matige neerslag viel, overal goed weer. Over Denemarken waait nog krachtige noordwes telijke wind, over Frankrijk en Duitschland en ons land bracht de windstilte hier en daar vrij sterke afkoeling. Tot tijdelijk onderwijzeres aan de o. 1. school te Lutjewinkel is benoemd mej. M. E. C. de Wit te den Helder, we gens ongesteldheid van den tegenxvoor- digen onderwijzer. De heer B. Span, hoofd der U. 1. o. school alhier is aangewezen als exami nator voor 't schriftelijk M.u.l.o. examen, dat op 31 Mei en 1 Juni a.s. te Hoorn wordt gehouden. Tot onderwijzeres aan de R. K. Jon gensschool te Heiloo is benoemd een wachtgeldster, mej. Visser, van Uitgeest. PREDIKBEURTEN, Zondag 27 Mei. Groote Kerk10.30 uur, ds. Deetman; 6 uur, ds. Terlouw. Kapelkerk, 9 uur, ds. A. Verwaal, van Etten—Leur, jeugddienst; 10.30 uur, ds. Warners. Rem. Geref. Gemeente, 10.30 uur, ds. van Dalfsen, van Hoorn. Ev. Luth. Kerkgeen dienst. Doopsgezinde Kerk, 10.30 uur, ds. Kuiper. Geref. Kerk, 10 uur en 5 uur, ds. J. Schou ten, van Amsterdam. Extra collecte Diaconie. Hersteld Apostolische Gemeente, Tous saintslraat, 10 uur en 4.30 uur en Woensdag avond, 8 uur, dienst. Vrij Ev. Gemeente, Lindenlaan 117, 10.15 uur, ds. Ruys; 2.15 uur, Zondagsschool; 7 uur n.m., de heer J. H. Broeksma, Ev. der „Vergadering". UIT DE OMGEVING. AKERSLOOT, 2 uur, ds. Roobol. BERGEN, 10 uur, ds. van den Kieboom. Ger. Kerk aan de Dr. van Peltlaan, 10 uur en 5 uur, hulpprediker J. H. Slager. Evangelisatie Maranatha, gebouw Reho- both, Dr. van Peltlaan No. 1, 10.30 uur, dr. G. Oorlhuys, van Amsterdam. DRIEHUIZEN, geen dienst. EGMOND AAN ZEE, geen opgave ont vangen. Ger. Kerk, 10 uur, avondmaal; 5.30 uur, ds. von Meijenfeldt, van Alkmaar. Oud kath. kerk, 8 uur, vroegdienst; 10 uur, laatdienst; 7 uur, Vesper. EGMOND-BINNEN, 10.15 uur, ds. Nobel. GROET. 9 uur, jeugddienst. GROOTSCHERMER, 10 uur. ds. Boeren- donk. HEILOO, 10 uur, ds. Bloemhoff. Tekst Math. 14:28. Onderwerp: „Vrees of ver trouwen". Nederl. Herv. Evang. Vereenigng aan de Kerklaan, 10 uur, ds. van Hoogenhuyze, van Amsterdam. HEERHUGOWAARD, 2.30 uur, ds. Bloemhoff. LIMMEN, 2 uur, ds. van den Kieboom. NOORDSCHARWOUDE, 10.30 uur, ds. van Baaien. OUDORP, 9.30 uur, cand. Tuininga. OUDKARSPEL, 10.30 uur, ds. van Dijk- DE RIJP, 10 uur, ds. Loysen. SCHERMERHORN, geen dienst. SCHOORL, 10.30 uur, ds. Boeke. STOMPETOREN, geen dienst wegens vacaturebeurt. Evangelisatie, geen dienst. UITGEEST, 10 uur, ds. van Peursem.

Alkmaarsche Courant | 1934 | | pagina 2