POST 5^6 a Tweede rende Wereldkampioenschap Vier uiterst spannende wedstrijden. Wie zal vandaag winnen: Italië nf Spanje? CRISIS £ucfituaact IN RUIM TWEE UUR NAAR HULL. De nieuwste verbinding van de K. L. M. PLAKT CODOS EN ROSSI ONDERSCHEIDEN. Ontvangen den „Grand Prix". SPORT ItaliëSpanje 11 (ook na verlenging). Titanenstrijd ItaliëSpanje. Zamorra weert zich. DuitschlandZweden (21). ZwitserlandTsjecho- Slowakije (23). OostenrijkHongarije (21). SPORTIEF IS HEEL ANDERS! Onze Milaan-voetballers uitge floten. NEDERLAAGWEDSTRIJDEN VAN D.O.K. DE K.N.A.C. TOCHT NAAR ITALIË. 10-ltI 6000 was geborgen. De politie stelt een onderzoek in. Het spoor wijst naar de gemeente Stomp- wijk en Veurs, waar hedennacht reeds enkele personen van hun bed zijn gelicht en huis zoekingen zijn gedaan, doch zonder bepaald resultaat. ONTSLAG BIJ DE „NEDERLAND". Naar wij vernemen is bij de Stoomvaart maatschappij „Nederland" te Amsterdam aan 45 leden van het personeel der bureaux en emplacementen, ontslag aangezegd, in gaande op verschillende data in den loop van dit jaar. Oorzaak van dit ontslag is de nood zakelijkheid van nieuwe verstrekkende bezui nigingen. NU ER GEEN STRAPERLO MEER IS Exploitanten zien van beroep af. De beide exploitanten van het Straperlo te Scheveningen zullen van het veroordeelend vonnis van het Haagsche Gerechtshof geen cassatie aanteekenen. Dit beteekent dat de Hooge Raad deze zaak niet te behandelen krijgt. Maar daarmede is ook het Straperlo in ons land voor goed van de baan. Het vet- oordeelend vonnis toch heeft het bewijs ge leverd, dat het in strijd is met de wet. STRIJD TEGEN MISDADIG OSS. Versterking van de politie. Naar wij vernemen, worden in verband met het toenemend aantal misdrijven in Oss en omgeving omvangrijke en krachtige maat regelen getroffen tot bestrijding van de cri minaliteit in Oostelijk Noord-Brabant. De marechaussee-brigade te Oss zal aanzienlijk worden versterkt en op de plaatsen, waar net misdadigersgilde bij voorkeur werkzaam is, en waar tot nu toe geen marechaussees waren gestationneerd, zullen thans manschappen van dit wapen worden ondergebracht. Hierbij heeft men in het bijzonder het oog op de dor pen Maaskam en Lith; ook te Lithoyen wor den vier marechaussees geplaatst, die met de bewaking van de Maasdorpen zijn belast. Hei is de bedoeling, de brigade te Oss voorloopig met tien man te versterken, terwijl in samen werking met de aangrenzende brigades der rijksveldwacht en met de gemeentepolitie uit Oss en omliggende dorpen een uitgebreide surveillancedienst wordt ingesteld, die dag en nacht zal functionneeren. In het bijzonder zullen de verdachte ele menten onder voortdurende controle worden gebracht, zoodat men steeds van hun doen en laten op de hoogte is. Men hoopt door deze maatregelen niet alleen de mogelijkheid te scheppen, de leden van de bende, die zich herhaaldelijk aan roofovervallen schuldig maakten, op heeterdaad te betrappen, boven dien verwacht men van de intensieve bewa king een preventieve werking. De leiding van den bewakingsdienst perust bij den districts commandant van de Kon. Marechaussee te Nijmegen, kapitein Jhr. Bowler. APELDOORN IN DE DERDE KLASSE. De raad der gemeente Apeldoorn heeft gis teren met 255 stemmen besloten op voorstel van B. en W., het aantal opcenten voor de gemeentefondsbelasting 1934-35 bepaald te laten op 80, doch de gemeente in de derde klasse te plaatsen. Vorig jaar was de gemeente in de tweede klasse geplaatst. Het voorstel der soc. dem fractie ae gemeente in de tweede klasse te laten en het aantal opcenten op 95 te bepa len, werd met 18—13 stemmen verworpen. Huil, een van de belangrijkste Engel- sche havens, iets Noordelijker aan de tegenovergestelde kust van de Noordzee gelegen dan onze lage landen, is dank zi de K. L. M. voortaan van Amster dam af dagelijks in ruim twee uur te bereiken! Deze nieuwe dienst, die vandaag voor het verkeer wordt opengesteld, is de tweede directe verbinding tusschen de hoofdstad van Nederland en de Engel- sche havenstad. De andere veel oudere verbinding is de geregelde stoomvaartdienst van de Hollandsche Stoomboot Maatschappij. Eens per week konden reizigers, die niet te veel haast hadden en de genoegens van een zee reis prefereerden boven de trein-boot- trein-verbinding via Londen, direct van Amsterdam naar Huil komen. Ruim vier en twintig uur duurde deze reis, hetgeen echter niet zooveel langer was dan langs den omweg via Londen. Want voor deze route had men ook nog onge veer 21 uur noodig. En nu: in ruim twee uur van de Am- sterdamsche vlieghaven Schiphol naar het vliegveld Hedon op een kwartier af stand van het centrum van Huil. Om half twee gistermiddag, startte de „Valk" van de K. L. M., bestuurd vdoor Smirnoff, met Koopman als telegrafist, van Schiphol en te 15.20 uur (15 40 Am- serdamsche tijd) stond de „kist" op En- gelschen bodem. Het was de officieele vlucht, welke aan de eigenlijke opening van den dienst op Vrijdag vooraf ging. De passagiers waren de burgemeester van Huil Arthur Shepherd, de voorzitter van het comité van de Luchthaven Huil Benno Pearlman en mevr. Pearlman, de vice-voorzitter van dit comité C. K. Spruit, de directeur-generaal van P. T. T. ir. M. H. Damme als vertegenwoordiger van den minister van waterstaat ir. Kaiff, de directeur van de Amsterdam- sche Handelsinrichtingen L. Boogc-d als veretgenwoordiger van burgemeester de Vlugt, de voorzitter van de commissie voor stadsuitbreiding te Huil F. Till, de directeur van de K L M., A Plesman', de leider van de buitenlandsche diensten var de K. L. M D. J. de Vries, twee En- ge'sche journalisten en eer, vertegen woordiger van Aneta-Vaz Dias. De Engelsche reizigers waren zoo als gemeld reeds Dinsdagmiddag te «WEEKWAARDE METTOE3UG posTKATORBI BJ BU DE PIAAJSEUJKE CRISIS-COMITÉS Amsterdam aangekomen en hadden als gasten van de K. L. M. en het Gemeen tebestuur van Amsterdam eenige dagen in Nederland vertoefd. Op het vliegveld Hedon had direct na aankomst een officieele ontvangst plaats, welke door de B B. C. per radio werd uitgeonden. Demonstraties door vliegtuigen van de Royal Air Force be sloten deze ontvangst. De opening van deze nieuwe luchtver- binding, die tot Liverpool, waarheen de Nederlandsche gasten zich heden zullen begeven, wordt doorgetrokken, is vooral voor Huil een belangrijke gebeurtenis. Het is niet alleen een vlugge verbinding tusschen Huil en Amsterdam: het is de vlugste verbinding tusschen Noord En geland en het geheele continent! Bij de feestelijke opening van den dienst is hierop vandaag herhaaldelijk gewezen en het gemeentebestuur van Huil heeft zelfs ter gelegenheid van deze gebeurte nis een nieuwe gids van de „City and po-o of Huil" doen verschijnen, waarin op het groote belang van deze verbin ding wordt gewezen. „Huil is een inter nationale vlieghaven met dagelijksche diensten van Amsterdam en het noorde lijk continent, met verbindingen naar de binnenlandsche centra" heet het in de inleiding van deze gids. De ontvangst te Huil. Bij de aankoms van de „Valk", de P.H. A.F.V. op het vliegveld bij Huil, dat met vlaggen, waaronder het rood- wit-blauw en het Oranje-blanje-bleu, versierd was, waren duizenden belang stellenden tegenwoordig De Fransche academie der Sporten heeft gisteren Codos en Rossi, den bekenden oceaan vliegers, den „Grand Prix" toege kend, als onderscheiding voor hun lange afstandsvlucht, van New York naar Syrië in 1933. De resultaten van de gisteren ge speelde wedstrijden voor de tweede ronde der wereldkampioenschappen luidden Milaan: Duitschland—Zweden 2—1 (0—0; Turijn: Zwitserland—Tsj.-Slow. 2—3 (1—1) Bologna: OostenrijkHongarije 21 (10) Napels: SpanjeItalië 11 (11) De ontmoeting SpanjeItalië moest na het gelijke spel verlengd worden. De reglementaire verlenging van den wedstrijd Italië—Spanje bracht geen wijzi ging in den stand, zoodat de einduitslag 1—1 blijft. De wedstrijd moet dus worden overge speeld en waarschijnlijk zal dit vandaag (Vrijdag) plaats vinden. Voor de halve beslissing staan dus de vol gende wedstrijden op het programma: Zondag 3 Juni: RomeDuitschlandTsjechoslowakije Milaan: Oostenrijkwinaar ItaliëSpanje Slechts 25.000 toeschouwers waren gist.- ren getuige van den emotioneelen strijd tus schen Italië en Spanje te Napels, die na de reglementaire verlenging van een half uur nog steeds onbeslist was. In de eerste helft hadden beide landen eenmaal gedoelpunt, zoodat de rust met 11 inging. In de tweede helft wisten geen van beide partijen meer te doelpunten, evenmin als ;n de daarop volgende verlenging, zoodat de wedstrijd nog vóór Zondag overgespeeld zal moeten worden. We ontleënen aan het Het Volk het vol gende: Toen de Belgische scheidsrechter Baert na twee uur spelens het eindsignaal gaf van dezen opwindenden strijd, waren de Italia nen zoowel als de Spanjaarden zóó uitge put, dat verscheidene spelers nauwelijks meer op de been konden blijven. En dat was geen wonder! Want zelden is een wedstrijd in zóó scherp tempo gespeeld als dez?, waarin het zuidelijk temperament de spelers tot ongewone krachtsinspanning opvoerd1-. Bovendien werd zoowel van de zijde der Italianen als van die der Spanjaarden vrij hard gespeeld, zoodat de physieke uitput ting, waarvan de beide ploegen vooral in de verlenging blijk gaven, geen verwondering mocht baren. Italië bracht het volgende team in het veld: Doel: Combi; achter: Menzeglio en Alle mandi; midden: Pizzolio, Monti en Catei- lazzi; voor: Guaita, Meazza, Schavio, Fer rari en Orsi. De Spaansche ploeg zag er als volgt uit: Doel: Zamorra; achter: Zabola en Quin- coces; midden: Cilaurren, Muguerra en Marculeta; voor: Ventoira, Irragorri, Lan- gara, Regueiro en Gorostiza. De Italianen staken onmiddellijk flink van wal en bestookten van de eerste minuut af Zamorra, die zich echter kranig weerde. Vooral de Italiaansche linkervleugel Ferra ri—Orsi was bijzonder gevaarlijk en Zabola werd keer op keer gepasseerd. Doch steeds wist de Spaansche doelman, die weer geheel naar zijn groote reputatie speelde, het on heil te voorkomen. Hij keerde o.a. een gewel dig schot van Meazza. Nadat dit eerste offensief der Italianen uitgevoerd was, begonnen ook de Spanjaar den zich te roeren, zoodat ook Combi in ac tie moest komen. Het spel was zeer snel en om beurten waren de doelen in gevaar. Na een half uur spelens kreeg Spanje een vrijen schop toegekend niet ver buiten hei strafschopgebied. Regueiro nam den schop en passeerde Combi met een vervaarlijken kogel (10). Fel vielen de Italianen aan en brachten het Spaansche doel in gevaar Doch eerst 1 minuut voor de rust wisten zij gelijk te maken, eveneens uit een vrijen schop, door Ferrari genomen (1—1). Na de rust was Spanje aanvankelijk ster ker, doch Menzeglio en vooral de jonge back Allemandi verdedigden voortreffelijk, zoo dat een doelpunt uitbleef. Later kon Italië weer een overwicht nemen, doch zag even min kans te scoren, zoodat het einde kwam met 11. In de verlenging hebben beide ploegen weinig fraais meer laten zien. Beide elftallen waren uitgespeeld door de snelheid, waar mede gedurende den geheelen wedstrijd ge speeld was. De warmte viel nogal mee. De verdedigingen bleven meester van het terrein en zoo was de stand toen het eind signaal voor de tweede maal klonk, nog steeds gelijk (11). Waarschijnlijk zal de wedstrijd morgen (Vrijdag) overgespee d worden. Valt ook dan geen beslissing, na even tueele verlenging, dan wordt er geloot. De wedstrijd DuitschlandZweden vond plaats onder leiding van den Italiaanschen scheidsrechter Barlassina. De Hollander Van Moorsel en de Zwitser Mercet fungeer den als grensrechters. De elftallen zagen er volgt uit: Duitschland: doel: Kress; achter: Harin- ger en Busch; midden: Gramlich, Szepan en, Zielinsky; voor: Lehner, Hohmann, Conen, Siffling en Kobiersky. Zweden: doel: Rydberg; achter: Axels- son en S. Andersson; midden: Carlsson, Ro sien en E. Andersson; voor: Ohlsson, Gus- tavsön, Jonasson, Keiler en Kroon. De Zweden begonnen goed tegen de nog al onzeker spelende Duitschers. De rust ging echter in met blanken stand. In de tweede helft werd in een snel tempo doorgespeeld, waarbij Duitschland iets meer in den aanval kwam, voornamelijk doordat de spil Szepan, die in de eerste helft als der de back had gefungeerd, wat meer naar vo ren kwam. E. Andersson moest wegens een blessure even het veld verlaten, doch keerdt spoedig weer terug. Na een kwartier nam Duitschland de leiding door Hohmann, na fraai combinatiespel met Conen. Drie minu ten later was het reeds 2O voor Duitsch land toen Hohmann door de Zweedsche ver dediging brak en zelfs kans zag ook Rydberg te passeeren. E. Andersson, die weer in het veld teruggekeerd was, verliet daarna voor goed het terrein. Met tien man speelde de Zweden verder en aangemoedigd door het publiek kwamen zij zelfs in de meerderheid. Zeven minuten voor het einde wist Ohlsson met een listig schuin schot den achterstand tot 21 te verkleinen. Verder brachten de Zweden he* echter niet en Duitschland won derhalve met 2-1. Te Turijn stonden Zwitserland en Tsjecho- Slowakije tegenover elkaar en ook deze ont moeting had een zeer spannend verloop. On der leiding van scheidsrechter Beranek (Oos tenrijk) met de grensrechters Youssof Mo hammed en Von Birlem, resp. Egypte en Duitschland. De volgende teams stonden tegenover elkaar: Zwitserland: doel: Séchehaye; achter: Mi- nelli en Weiier II; midden: Guinchard, Jac- card en Huffschmid; voor: Von Kaenel, Jaeggi IV, Kielholz, T. Abegglen en Jaeck. Tsjecho-Slowakije: doel: Planicka; achter: Jonicek en Ctyrocy; midden. Kostaleck, Cam- bal en Kreil; voor: Junek, Svoboda, Sobotka, Nejedly en Pü. Er waren 15.000 toeschouwers in het Mus solinistadion aanwezig, waarvan niet minder dan 5000 Zwitsers. De Tsjechen speelden in de eerste helft ongetwijfeld een technisch beter spel dan de Zwitsers, doch deze speel den zeer enthousiast en beantwoordden het korte spel der Tsjechen met een snel open snel. Reeds acht minuten na het begin scoor de midvoor Kielholz het eerste punt. Het spel golfde snel heen en weer en beide doelverde- digers moesten herhaaldelijk ingrijpen, het geen hun meesterlijk afging. Nu ruim 20 mi nuten maakte Svoboda fraai gelijk (1—1). Tot dë rust werd verder niet gescoord. Vier minuten na de hervatting was het Sobotka, die den Tsjechen de leiding gaf (2—1). Daarop oefenden de Zwitsers een voortdurend onensief uit op Planicka's doel en zoowaar slaagde Jaeggi IV er in den stand weer gelijk te maken na 33 minuten spelens 22). De strijd werd nu uitermate spannend en het was duidelijk, dat het land dat er in slaagde een doelpunt te scoren, winnaar zou worden. De Tsjechen kwamen langzaam maar zeker in de meerderheid en de druk werd zoo groot, dat het geen verwondering wekte, dat 7 minuten voor het einde Nejedly kans zag het winnende doelpunt te maken. (3—2). De zege van Tsjecho-Slowakije was welverdiend, vooral uit technisch oogpunt, maar wat energie en geestdrift betrof, won nen de Zwitsers het glansrijk. Te Bologna vond voor 20.000 toeschouwers in het Littorale-stadion de wedstrijd Oosten rijkHongarije plaats. De Italianen staken hun sympathie niet onder stoelen of banken en moedigde luide de Hongaren aan. Scheids rechter was de Italiaan Mattea. De wedstrijd werd in een snel tempo ge speeld, terwijl het spel zeer forsch mocht worden genoemd. Beide doelverdedigers werden aan de tand gevoeld. Men vermeed in het algemeen tech nisch fijn spel, en ging direct op het doel van de tegenstanders af. Na acht minuten scoorde Horvath voor Oostenrijk maar nog geen tien minuten later maakte Sarosy voor de Hon garen gelijk. Met 1—1 kwam de rust. Zeven minuten na de pauze gelukte het Zischek een voorzet van Bican onhoudbaar voor Szabo in te schieten. (21). Ondanks enthouiast aanmoedigen van de Hongaren door het Italiaansche publiek bleef de stand verder onveranderd en plaatste Oostenrijk zich dus in de halve finale. In het „Volksblad" lezen we het volgende: Gisteravond om negen uur zijn met de „Rheingold" de Rotterdamsche spelers Lagen- daal, Van Heel, Vente en Van Male uit Italië gekomen. Deze thuiskomst is voor hen niet on verdeeld prettig geweest. De politie wist niet, dat de voetballers zouden arriveeren en had geen enkelen maatregel genomen. Het publiek daarentegen had een radio-bericht opgevan gen, hoe laat de Rheingold uit Arnhem zou ver trekken en had uitgerekend, op welk tijdstip deze trein in Rotterdam zou kunnen zijn. Tegen het tijdstip, dat de Italiaansche trein binnenrolde, bevonden zich op het perron en kele honderden personen, hoofdzakelijk fami lieleden, kennissen en clubgenooten. Deze be reidden den reizigers een hartelijke ontvangst. Doch buiten het station wachtten duizenden menschen. Toen de leden van het Nederland sche elftal naar buiten kwamen, was hier de stemming niet gelijk aan die op het perron Een groot deel der toeschouwers juichte de spelers toe, doch een ander deel floot en joelde. Een oogenblik deinsden de voetballers terug en verlieten het stationsgebouw niet. De politie, die inmiddels gewaarschuwd was, probeerde met zachten drang de menigte te verspreiden. Lagendaal, die door zijn verloofde werd afgehaald, kon zijn taxi pas bereiken, na dat de politie-agenten, dreigende met den gum mistok, een pad naar den auto hadden vrijge maakt. Ook de andere spelers slaagden er daarna in, hun taxi's Ie bereiken. Het gezelschap begaf zich naar Tivoli, Cool- singel. Daar verzamelden zich opnieuw voor het terras een zeer groote menigte, die iets van de terugkeerende Rotterdammers trachtte te zien. Nu slaagde de politie er echter in, de menschenmassa in beweging te krijgen en te houden en omstreeks halftien was de rust weergekeerd. Worstelen. De krachtsportvereeniging D O I{. te Beverwijk heeft op 31 Mei 7, 14. 21 en 28 Juni nederlaagwedsrijden georgani seerd in worstelen en gewichtheffen. De A. K. V. „Sport Staalt Spieren" is gister avond de eerste vereeniging geweest die „D. O. K." bekampt heeft. Voor dezen wedstrijd bestond veel belangstelling en uit IJmuiden en Haarlem en Zaandam waren vele worstelaars aanwezig om dezen strijd bij te wonen D. O K. behaalde in 1933 het lands kampioenschap in worstelen en gewicht heffen (nog nimmer door een vereeni ging behaald) en telt onder haar leden in alle afdeelingen vele Iandskampioe- nen. A. K. V. „S. S. S.", die in '33 geen deel nam aan de wedstrijden om het Ned. Kampioenschap, stelde zijn sterkste ploeg samen om te probeeren D. O. K. een flinke nederlaag toe te brengen. Na een buitengewoon spannenden wedstijd waarin vooral de partij J. C. v. Zwane- burg—Doets opviel was de uitslag als volgt: „S S. S." D- O. K. strafp. j Vonk wint op touche v. v. d. Kolk 0—3 N Schats verliest op touche van v. Zanten 3—<j PI jensma verl. op touche van Steenbeek 3—<j H Bierman verl. op touche v. Duin 3—0 A Kraneburg verliest op punten van H Groeneveld 2—1 j C. Zwaneburg verliest op punten van Doets 2—1 D Kok verl. op p- v. N. Groeneveld 2—1 H. Boersen verl. op p. v. J. v. Heek 2—1 C Koster wint op touche van v. d. Werf 0—3 H Jensma verl. op touche van Steenbeek 3—0 20—10 Zoodat de eindstand is „S, S. S." 20 strafpunten. D. O. K. 10 strafpunten. L, Automobilisme. Men meldt ons uit Milaan: De buitengewoon vlotte wijze waarop de K.N.A.C.-reis naar Milaan is vërloopen, on- danks het feit, dat zich onder de deelnemers velen bevonden, die nog nooit een bergpas hadden gereden, bewijst met welk een zorg deze reis was voorbereid. Aan de grenzen verleenden de verschillende automobielclubs haar medewerking en te Milaan zelf was de Secretaris van de Nederlandsche Vereeniging voor Noord-Italië zoo vriendelijk zich voh ledig ter beschikking van het gezelschap te stellen en ieder met raad en daad bij te staan. Ondanks de teleurstelling ontstaan door de nederlaag van het Nederlandsch elftal tegen de Zwitsers is de stemming onder de tochtgenooten uitstekend en er is alle reden om aan te nemen, dat ook de verdere reis een mooi succes voor de K.N.A.G-organisatie zal worden. Dinsdag waren de deelnemers vrij om hun dag naar eigen believen door te brengen, van welke gelegenheid de leiders gebruik maakten om gevolg te geven aan een uitnoodiging van den heer Piek om te zijnen huiïe kennis te maken met het bestuur van de Nederlandsche Vereeniging, waarbij de heer Wickevoort Crommelin namens de K.N.A.C. dank heeft gebracht voor de groote medewerking van den heer Piek onaervonden. Woensdag heeft het gezelschap een tocht gemaakt naar Stresa aan het Lago Magiore, waar de lunch werd gebruikt en een boottocht den schitterenden dag besloot. Donderdagochtend zou een gedeelte de reis naar Rome over Turijn vervolgen, waar men den voetbalwedstrijd ZwitserlandTsjecho- Slowakije zou bijwonen, terwijl het andere ge deelte in Milaan zou blijven om getuige te zijn van den wedstrijd Duitschland—Zweden en Vrijdag via de Simplonpas naar Neder land terug te keeren. Dammen. Gisteravond hield de Alkmaarsche Damclub „Wie Denkt Overwint" in baar clublokaal café „Ceres" haar vierden wedstrijd van de door haar uitgeschre ven serie resultatenwedstrijden. Ditmaal zou de damclub „Damlust" uit Zuid- scharwoude trachten de Alkmaarders in het „denken" te overtroeven. Deze deden echter den naam hunner club alle eer aan en na een gezelligen „denkavond" bleef Alkmaar dan ook met 1911 in de meereerheid. De gedetailleerde uitslag is als volgt: Alkmaar Zuidscharwoude. A. Burgert—P. Beers 0—2 C. Dammer—Joh. Pluister 2—0 G. Smit—J. Bekker 2-0 J. AmelsbeekJ. v. d. Molen 20 K Madderom—P. v. d. Molen 2—0 J. Dik Jr.J. Pluister 20 C. BooyP. Schuffelen 11 Tob KramerW. Kuype 20 P. Noom—W. Kuit 1—1 H. Toepoel—G. Bal der 0—2 Jb Booy—T. de Haas 2—0 J. Kaal—J. v. d. Welle 0—2 S. V06C Berkhout 11 A ListA Engel 02 C. Fok—J. Grootjes 2—0 gespeeld® 14-16 19-11 14-16 19-11 De stand der tot op heden wedstrijden luidt: Alkmaar—Limmen AlkmaarCastricum Alkmaarden Helder AlkmaarZuidscharwoude W/tv* Jan Bruins, tot Marie Johanna Elizabet.h Willemse „Het spijt me zoo, liefste, maar ik vrees dat er geen plaats genoeg voor je is in mijn hart." (Humorist.)

Alkmaarsche Courant | 1934 | | pagina 10