Alkmaarsche Courant Chauffeur levend verbrand. i'Buitenland JShuimlaiuL Honderd Zes en Dertigste Jaargang. VRIJDAG t JUNI. GENEEFSCHE BESPREKINGEN OVER HET SAARGEBIED. Leiden tot overeenstemming. DE GESTOLEN SAAR- SCHOOLDOCUMENTEN. Uit de Saar opgevischt. DE ENGELSCHE JOURNALIST PEMBROKE STEPHENS. Uit Duitschland uitgewezen. DE GENTSCHE KERKDIEFSTAL. Men is nog even ver met den „Lam Gods"-diefstal, POLITIEKE BOTSING IN ZWITSERLAND. Talrijke arrestaties. NERVEUZE FRANSCHE KAMER ZITTING. OVERSTROOMINGEN IN ZUID FRANKRIJK. Bevolking moet vluchten. PAUS PIUS XI 77 JAAR OUD. VLOOTPARADE BIJ NEW YORK. Machtig schouwspel. AMERIKAANSCHE STAKINGS WAPENSTILSTAND. Duisternis bleef weg. MOORDENDE HITTE IN DE VER. STATEN. Oogst zal mislukken. ERNSTIG ONGELUK TE AMSTERDAM. Vier gewonden. Vreeselijk ongeluk nabij Nijmegen. DR- WIBAUT ERNSTIG ZIEK. Zijn toestand ernstig. No. 127 1934 Gisteravond zeer laat hebben de onder handelingen tusschen de vertegenwoordigers van Duitschland, Italië en Frankrijk tot overeenstemming geleid omtrent de formu leering van de voorstellen inzake de volk- stemming in het Saargebied, die den regie ringen van Frankrijk en Duitschland zullen worden voorgelegd. Men verwacht hedenmiddag een beslis sing. Uit Straatsburg wordt gemeld, dat de po litie gisteren de onlangs uit de Fransche Saar-schoolarchieven gestolen documenten of een gedeelte ervan uit de Saar tusschen Saargemuende en Gross-Bliedersdorf heeft opgevischt. De bekende Engelsche journalist Pembro- ke Stephens, correspondent van de „Daily Express", is gisteren door de Duitsche rijks- regeering uit Duitschland uitgewezen, aan gezien hij, zooals in de officieele motiveering van dit besluit wordt medegedeeld „voort durend op ontstellende en frivole wijze be richt geeft over de Duitsche verhoudingen en daardoor de hem verleende gastvrijheid schromelijk misbruikt", waardoor de vrede tusschen de volkeren bedreigd wordt, de openbare meening wordt vergiftigd en de be trekkingen tusschen Duitschland en de an dere staten verstoord dreigen te worden. Pembroke Stephens is de schrijver van de verleden week in de „Daily Express" gepu bliceerde geruchtmakende artikelen over den aanleg van geheime vliegvelden in Duitsch land, in verband waarmede hij toen reeds gearresteerd werd, doch kort daarna weer in vrijheid werd gesteld. was, zoodat de gevluchte bevolking nog niet naar huis teruggekeerd is. Naar aanleiding van het sensationeele gerucht, dat de achterzijde van het paneel van het veelluik „Het Lam Gods", hetwelk indertijd uit de Gentsche kathedraal is ge stolen, aan een der Brusselsche stations zou zijn teruggevonden, deelt kanunnik Van den Gheyn mede, dat hij 't bedoelde deel van 't paneel niet heeft gezien. Volgens de „Indé- fiendance Beige" zou de kanunnik, naar men weet, hebben verklaard, dat men bij het te ruggevonden deel met een copie te doen heeft. Naar aanleiding van een vergadering van het Nationale Front in deze Stadthalle te Zürich (Zw.) is het tot een botsing met den Strijdhond tegen het fascisme gekomen. Toen de politie ingreep, werd zij met een regen van steenen begroet. Een der demonstranten werd levensgevaarlijk door een messteek ge wond, terwijl vijf politie-agenten door steen worpen lichte kwetsuren opliepen. In totaal werden 83 personen gearresteerd. Over de behandeling der kiesrecht wijziging. Voor.de tweede maal sedert de Fransche Kamer weer bijeen is hebben de socialisten gisteren een krachtige poging gedaan voor de onmiddellijke behandeling van de voorge stelde kiesrecht-wijziging. Het socialistische Kamerlid Frossard had een door vijftig af gevaardigden onderteekende resolutie inge aiend, waarin geëischt werd, dat de kies rechtcommissie van de Kamer opdracht zou krijgen, onmiddellijk een wetsontwerp tot in voering van de evenredige vertegenwoordi ging uit te werken. Er heerschte in de Kamer, die bijna geheel bezet was, een merkwaardige, nerveuze stem ming, die tot uiting kwam in de opgewonden ■heid van tal van afgevaardigden. Voorts deed zich het merkwaardige geval voor, dat de rechtsche groepen, zij het ook uit geheel andere overwegingen, het standpunt der so cialisten deelden, terwijl dat bestreden werd door de radicaal-socialisten, gesteund door de linksche groepen en midden-partijen. Frossard verdedigde zijn voorstel met de verklaring, dat deze Kamer eigenlijk reeds stervende was en dat haar ontbinding onver mijdelijk was, zoodat de behandeling van de kiesrechtwijziging, wilde deze Kamer zich nog daarover uitspreken, niet langer uitge steld mocht worden. Minister-president Doumergue verklaarde, dat men door deze zaak thans te behandelen slechts verwarring, moeilijkheden en gevaren zou scheppen. Reynaud zette het standpunt der rechtsche groepen uiteen, waarna de af gevaardigde Baréty namens de kiesrecht commissie het voorstel-Frossard bestreed. De socialistische leider Leon Blum eisch- te eveneens onmiddellijke behandeling van het onderwerp en bepleitte ontbinding van de tegenwoordige Kamer, waarop een helsch rumoer ontstond, zoodat Blums woorden nauwelijks meer te verstaan waren. Het socialistische voorstel werd tenslotte met 288 stemmen der radicaal-socialisten en de midden-groepen tegen 277 stemmen van socialisten, communisten en de rechtsche groepen verworpen. Tengevolge van den hevigen regenval van de laatste dagen, die soms het karakter van een wolkbreuk aannam, zijn de zijrivieren van de Tarn in Zuid-Frankrijk zoodanig ge zwollen, dat zij buiten hun oever zijn getre den en vele dorpen in de omgeving van Tou- louse hebben overstroomd. Verscheidene huizen zijn aan het water ten offer geval len en de bewoners konden zich met moeite redden en slechts enkele draagbare voor werpen in veiligheid brengen. Op vele boe renhoeven is men er nog in geslaagd, het vee weg te drijven, doch de koren-, haver-, mais- en boonenvelden zijn overstroomd en de oogst ging reddeloos verloren. Op het spoorwegtraject Montauban-Chartres zijn tusschen Buzet en Bessières de rails over een afstand van 180 M. weggespoeld. Ook de straatweg tusschen Buzet en Magdelaine is vernield. Hoewel het water in den loop van den dag eenigszins gezakt is, vreest men een nieuwe Paus Pius XI heeft gisteren zijn 77-sten verjaardag gevierd. Ofschoon aan de viering geen officieele karakter is gegeven, heeft de Paus toch uit alle landen tal van telegrafische gelukwen- schen ontvangen. De vlootparade, die gisteren voor presi dent Roosevelt nabij New-York is gehouden, was de grootste vlootrevue, die de Ameri- kaansche oorlogsvloot ooit heeft gekend. President Roosevelt sloeg het schouwspel gade aan boord van den kruiser „Indian polis", waar zich ook vele gasten en bijna alle leden van het kabinet bevonden. Twee kilometer buiten den haveningang van New- York voeren 96 oorlogsschepen, aan boord waarvan zich een bemanning van in totaal 40.000 koppen bevond, de „Indianapolis" voorbij. Toen het laatste schip den kruiser gepasseerd was, stegen van de vliegtuigmoe derschepen 474 vliegtuigen op, die eerst in gevechtsformatie over de vloot heen vlogen en vervolgens bommen wierpen en eenige m volle vaart opstoomende schepen door rook gordijnen onzichtbaar maakten. Tenslotre voer de geheele vloot de Hudson op, waar mee de manoeuvres beëindigd werden. Gisteren heeft de Amerikaansche vakver- eeniging te Toledo van de electriciteitsarbei- ders in een tweede wapenstilstand van 24 uur toegestemd, waarmede een kort uitstel is ge kregen van de dreigende staking, waardoor een half mi'Hioen inwonendien van Noords Ohio in het donker zouden zijn gezet en industrie en handel ernstig zouden zijn ge handicapt. De arbeiders-leiders stemden toe, in een uitstellen voor 24 uur van de staking, nadat geruimen tijd door de federale bemid delaars was getracht een overeenstemming tot stand te brengen. De geweldige hitte in de staten van het midden-westen van de Ver. Staten, waarbij op enkele plaatsen temperaturen van 100 tot 110 graden Fahrenheit werden bereikt, dreigt een zeer groot deel van den oogst te doen mislukken. In een dozijn staten is thans door deze droogte-periode, welke de eerste is sedert 50 jaar, vrijwel geen water meer be schikbaar. Reeds heeft men de maatregel ge troffen om de farmers te ontheffen van hun verplichting tot productiebeperking en men acht het niet uitgesloten, dat het congres nog voor zijn verdaging aanzienlijke som men ter beschikking zal moeten stellen ter leniging van den nood. Ir. het zwaarst ge troffen gebied van Zuid-Saskatchewan ver wacht men dit jaar slechts een opbrengst van 4 millioen bushel in plaats van de gewone 44 millioen. N. S. B. EN PARLEMENT. Partij zal deelnemen aan de Kamer verkiezingen. In Café Kerkhoven te Ruurlo is Woensdag avond een openbare vei^adering van de Nat Socialistische Beweging gehouden, waar de heer Overwijn uit Rotterdam als spreker is opgetreden. Blijkens het verslag in de „Lochemsche Crt." deelde spreker in zijn rede mede, dat de N.S.B. zal deelnemen aan de volgende Kamerverkiezingen. De N.S B. heeft geen belang bij de gemeenteraden, zeide spreker verder, en zal dus aan deze verkie zingen niet deelnemen. N. S. B. en Nat. Herstel. De „N. Rott. Crt." komt nog even terug op haar bericht inzake de onderhandelingen, om tot een fusie te komen tusschen de N. S. B. en het Verbond voor Nat. Herstel. Uit Bussum meldt men thans aan het Rotterdamsche blad het volgende: In een onderhoud, dat wij met generaal Snijders hebben gehad naar aanLiding van het bericht omtrent onderhandelingen over een fusie tusschen N. S. B. en Nationaal Her stel, zeide de generaal, dat er van onderhan delingen geen sprake was. „Ik sta wel met ir. Wiegersma in gedachtenwisseling, zoowel schriftelijk als mondeling, over de beginselen van de N. S. B. Ik doe dit echter geheel privé en buiten het hoofdbestuur van Nationaal Herstel om en uitsluitend om mij nader te oriënteeren omtrent die bewering. Ik begrijp niet hoe men hieruit de gevolgtrekking kan maken van een fusie en ik begrijp ook niet hoe een dergelijk bericht in de wereld komt, daar ik hierover met niemand buiten mijn aller naaste omgeving heb gesproken." Op onze vraag, of ook ir. Wiegersma als privé prsoon aan deze gedachtenwisseling deelgenomen heeft, antwoordde de heer Snij ders, dat hij geen oogenblik den indruk heeft gehad, dat de heer Wiegersma in dit geval met de leiding van de N. S. B. voeling heeft. „De heer Wiegersma weet ongetwijfeld ook, dat iik mij tot hem als privé persoon en niet als darger van een of andere N.S.B.-functie heb gewend". Gistermiddag tegen zes uur had op den hoek van de Govert Flinckstraat en de He- monystraat te Amsterdam een zeer ernstig ongeluk plaats, waarbij vier personen, drie kinderen en een volwassen man, werden ge wond. Op genoemden hoek stonden twee vracht auto s achter elkaar. Daarvoor stond een driewielige bakfiets, waarom en waarop eenige kinderen aan het spelen waren. De chauffeur van den achtersten vrachtauto, die zijn wagen in de eerste versnelling had staan, zonder dit te weten, zette zijn motor aan, waardoor de vrachtauto plotseling vooruit schoot. Met groote kracht botste deze tegen den daarvoor staanden vrachtauto wat weer tot gevolg had, dat deze tweede auto de bakfiets opduwde, waarop de kinde ren speelden. De fiets werd met" zoo veel kracht tegen een lantaarnpaal gedrukt, dat deze afknapte en op de bakfiets en den eer sten auto terecht kwam. Het was een vreeselijke verwarring en aanvankelijk dacht men, dat de gevolgen nog veel ernstiger waren dan tenslotte bleek. Het veertienjarige meisje A. H. was er zeer ernstig aan toe. Haar onderbeen was verbrijzeld. De vijfjarige j'ongen J. A., wonende in de van Woustraat, had een schouderkneuzing gekregen. Het vierjarige jongetje L. D. bekwam in wendige kneuzingen. Zij werden resp. vervoerd naar het Onze Lieve Vrouwe Gasthuis, naar zijn woning en naar het Binnengasthuis. De 23-jarige chauffeur M.O., de bestuur der van den achtersten auto, werd zeer ern stig gewond. Met zware inwendige kneu zingen werd hij naar het Binnengasthuis overgebracht. De G. G. en G. D., onder leiding van dr. Bruining en de politie van het bureau Stad houderskade, onder bevel van inspecteur Gemmeke, waren spoedig +er plaatse, zoodat met het helpen van de gewonden en het op- ruimingswerk onmiddellijk kon worden be gonnen. e Ook de brandweer, die in de consternatie, welke na het ongeluk ontstond, was gealar meerd, is nog bij de eerste hulpverleening behulpzaam geweest. Op het drukke uur van den dag was de belangstelling zeer groot. De auto's zijn beide ernstig beschadigd, evenals de bak fiets. Vlak bij Hees (Gld.) heeft vandaag een ernstig ongeval plaats gehad. Uit de richting Nijmegen naderde een tractor met aanhangwagen van J- W. v. d. Scheurs, expeditie-bedrijf uit Apeldioorn. Uit een zijweg kwam plotseling een motorrijder. De chauffeur van de tractor, die met vrij groote snelheid reed haalde eerst rechts en daarna weer links uit. Blijkbaar heeft de man de macht over het stuur verloren. Hij reed althans met groote kracht tegen een van de pijlers van de Maas- en Waalbrug. Door de hevige botsing sloegen tractor en aanhangwagen om. Het benzine-reservoir ontplofte en in een minimum van tijd- stond de tractor in lichterlaaie. De vlammen sloe gen hoog boven de brug uit. Personen, die van het ongeval getuige waren, waarschuwden onmiddellijk de brandweer van Nijmegen, die spoedig ter plaatse was, doch die tegen de brandende benzine niet veel kon uitrichten. De chauffeur, de ongeveer 22-jarige J Meyer uit Apeldoorn, kon niet meer uit den wagen komen en verbrandde levend. Een persoon, die naast hem in de cabine had gezeten, slaagde erin onder de brandende tractor vandaan te kruipen. Zijn kleeren, die reeds brandden, werden door omstanders gebluscht. Hij heeft brandwonden aan gelaat en han den gekregen. Deze zijn evenwel niet van ernstigen aard, zoodat hij na behandeld te zijn naar huis kon terug keeren. Het lijk van den chauffeur is naar het St. Canisius- ziekenhuis te Nijmegen overgebracht. De tractor is vrijwel geheel verbrand. VERPLEEGSTER GEDOOD. Tragisch ongeval Een 26-jarige verpleegster uit Delft slipte nabij de brug aan de Westerlee te Naaldwijk met haar rijwiel tengevolge waarvan zij op den weg viel. Door een achter haar rijdende auto, welke zwaar met bazalt beladen was, werd zij gegerpen en overreden. Eenigen tijd later is zij overleden. INDIE EN JAPAN. Wapenstilstand, maar Wij hebben, aldus het A. I. D-, indertijd de primeur gebracht: dat de voorgenomen bedrijfscontingenteering voorshands was op geschort, in afwachting van hetgeen de Ja- pansch-Nederlandsche handelsbesprekingen in Batavia zouden opleveren. In het algemeen kan men zeggen: dat onze regeering een soort van wapenstilstand deed ingaan voor wat betreft diverse voorgenomen regelingen. „Partij ter andere" zit echter in het geheel niet stil! Wij vernemen, gaat het blad voort, dat een groot Japansch concern bezig is, overal hier te lande groote voorraden op te slaan, binnen een tijdsgewricht van 3 maanden. Een ander groot (hier gevestigd) handels lichaam - wij noemen nog geen namen koopt enorme hoeveelheden aan om straks de markt verder te veroveren. Deze symptomen wijzen er wel zeer sterk op: dat in Japansche handelskringen als vaststaand wordt aangenomen, dat er van de conferentie weinig of geen resultaat is te ver wachten. In ieder geval, besluit het Bandoengsche orgaan: de Japanners gaan kalm voort met activiteit tegenover onze passiviteit en dat wordt in regeeringskringen niet bepaald aangenaam gevonden, zoo men begrijpen zal. Naar wij vernemen is het lid der Eerste Kamer dr. F. M. Wibaut ernstig ziek. De heer Wibaut lijdt aan een maagbloeding en gevoelt zich zeer zwak. De ziekte heeft een ongunstige wending genomen. In verband met den leeftijd van den patiënt de heer Wibaut is 75 jaar baart de toestand zorg. BEDRIJFSRAAD IN TYPOGRAFIE. Plaats gevraagd voor hoofdarbeiders. Nu de minister van Sociale Zaken binnen kort voor de eerste maal een beslissing zal nemen over de vraag, of een bedrijfsraad (in de Typografie) zal worden ingesteld, hebben de besturen van het N. V. V., R. K. Werk liedenverbond in Nederland en Christelijk Nationaal Vakverbond een adres aan den minister gezonden, waarin zij het dringend verzoek tot Z. E. richten wel te willen over wegen of, behalve de handarbeiders, ook voor de z.g. hoofdarbeiders (werkmeesters, tech nici, kantoorjoersoneel (een plaats in den be drijfsraad beschikbaar moet worden gesteld. Naar hun meening is het zeer wenschelijk dat, zoo eenigszins mogelijk, aan de hoofd arbeiders een vertegenwoordiging in de be- drijfsraden wordt gegeven. De opwekkende en verkwikkende eigenschappen van KING» pepermunt zijn bewijzen voor de origineele samenstelling. dienst in het leven geroepen, die de bestrij ding krachtig en stelselmatig heeft aange- pakt. Niet lang geleden werd bij Osnabrück, dat is 93 K.M. van de Nederlandsche grens, zoo'n groote woelrat gevangen, LUCHTBERSCHERMINGSPROEF. Te Arnhem. Te Arnhem is gisteravond voor het eerst een verduisteringsproef genomen, welke ge organiseerd was door den plaatselijken luchtbeschermingsdienst. Den inwoners was vooraf door het hoofd van dezen dienst, den commissaris van politie, den heer A. W. van der Burgt, verzocht zorg te dragen dat er §een licht buiten de huizen zou schijnen. Te alf elf ging de straatverlichting uit en toen bleek, dat er van de zijde van de burgerij verrassend veel medewerking bestond. De stad lag geheel in duister gehuld. Fietsers en automobilisten hadden hun lampen om wonden met dun blauw papier, dat door de politie op verschillende punten van de stad was uitgereikt. Ook van de trams waren de lichten verduisterd. Voor zoover bekend zijn geen ongelukken tengevolge van de duisternis voorgekomen. Teneinde waarnemingen te verrichten cir kelde een drie motorig militair vliegtuig van Soesterberg boven de stad. Het vliegtuig trok veel belangstellng van de bevolking, die in groepjes op straat stond. Tegen elf uur gingen overal de lichten weer aan. BRAND IN CONFECTIEFABRIEK. Te Amsterdam. Gisternacht tegen 1 uur werd brand te- Amsterdam ontdekt in de vijfde verdieping van perceel Kloveniersburgwal 131, in welk perceel de confectiefabriek van den heer J. Gazan is gevestigd. Het vuur woedde aan de achterzijde en werd ontdekt door bewoners van een perceel gelegen aan de achterzijde van de fabriek. Onmiddellijk werden politie en brandweer gealarmeerd en binnen zeer korten tijd waren de spuiten van de hoofd wacht Achtergracht en de wacht Kattenburg onder leiding van brandmeester Dijkstra en Driesten ter plaatse. Door een raam ver schafte de brandweer zich toegang en wist met 1 straal het vuur, dat in eenige partijen gesneden goed woedde, te blusschen. Waar schijnlijk is het vuur ontstaan door kortslui ting in een electro-motor. Verzekering dekt de schade. GEEN AFZET VOOR DE MIJNEN. Bij twaalf wordt Zaterdag niet gewerkt. Naar de Tel. verneemt zal Zaterdag a.s. op de twaalf Limburgsche mijnen, dus zoo wel de staats- als particuliere mijnen, we gens gebrek aan :fzet niet gewerkt worden. Bij de staatsmijnen zal alleen op de neven- bedrijven arbeid verricht worden BISAMRAT IN ONS LAND? Zou te Apeldoorn gezien zijn. Een dame te Apeldoorn heeft Woensdag nabij de Grift een dier waargenomen, dat haar als de gevreesde Bisarnrat voorkwam. Het week in bouw en kleur sterk af van de gewone ratten en was aanmerkelijk grooter. Zij slaagde er in het dier op korten afstand te naderen, aangezien het niet de minste schuwheid aan den dag legde. De autoritei ten zijn hiervan op de hoogte gebracht. Wat is een bisarnrat? De bisarnrat (Fiber Zibethicus) is afkom stig uit Noord-Amerika en in 1906 in Bohe- men geïmporteerd door pelsdierfokkers. Het is gevlucht en heeft zich verder en verder verspreid. Gebleken is, dat het bont van in Europa levende exemplaren vrijwel waarde loos is. Zij verspreidde zich steeds meer door Duitschland en kan terecht tot de on gaarne geziene gasten gerekend worden. Immers zij doorwoelt en beschadigt water- keeringen en andere dijken. In Duitschland werd een speciale afweer- HET STADIONCONCERT VAN MORGEN. Order uit het hoofdkwartier aan de legioenen. De heeren Max Tak en P. C. Tolk hebben gisteravond te 7 uur en 7.15 uur, resp. voor de microfoon van de AVRO en de NCRV op enthousiaste wijze getuigd van hun hoop en vertrouwen, dat het Nederlandsche publiek het gansche Stadion bij het muziekfeest van Zaterdag a.s. vullen zal en mede daarom is het dienstig, te wijzen op de jongste maat regelen, die ten aanzien van den plaatsver koop zijn genomen. De verkoop van kaarten voor de zijvakken en staanplaatsen worden van Vrijdagmid dag af gecentraliseerd bij Alsbach en Doyer, Kal verstraat, de kassa van het Concertge bouw en bij het Centraal Bureau voor den Kaartverkoop, Tolstraat l 14, telefoon 29436. Van Zaterdagmorgen 9 uur af zullen ook bij de kassa van het Stadion plaatsen ver krijgbaar zijn en van 2 uur 's middags af uitsluitend bij genoemde cassa. Bestelde en niet afgehaalde plaatsbewij zen zijn Zaterdag na twee uur niet meer beschikbaar en worden voor den gewonen verkoop bestemd. Wie tot nu toe gewacht heeft, koope thans onverwijld een kaart voor deze unieke mani festatie, welker schoone klanken, dank zij de radio, door millioenen luisteraars in Ameri ka en onze overzeesche gewesten zullen worden gehoord. Maar van duizenden zal naast het oor ook het oog geboeid worden. Prinses Juliana ook aanwezig. H. K. H. prinses Juliana is voornemens morgenavond het Stadionconcert te Amster dam bij te wonen. 6 MILLE GEROOFD. Nachtelijk overval te Voorscholen. In den afgeloopen nacht is de veehouder Valk, aan de Veurschelaan bij de Kniplaan te Voorschoten in zijn woning beroofd. Valk werd, terwijl hij te bed lag, door on bekende daders aangevallen en bewusteloos geslagen, waarna de aanvallers zich een be drag van ongeveer 6000 toeëigenden, waarmede zij zich uit de voeten maakten. De wonden van Valk zijn niet zwaar. De politie heeft een aan Valk toebehoorend vest in een boot in de omgeving teruggevonden. Reeds arrestaties. Nader meldt men: In de Veerschestraatweg onder de gemeen te Voorschoten, woont ten huize van een fa milie, de veehouder Th. van der Valk van wien bekend was, dat hij altijd vrij veel geld op zak had. De man sliep ou een zolderka mer, waartoe zich een of meer personen in den afgeloopen nacht omstreeks halft twee toegang hebben verschaft, door een raam te forceeren. De daders namen een tasch van Van der Valk mee, waarin een bedrag van ongeveer „Dank je welhet heeft me best ge- Landloop er smaakt." Dienstbode„Nou, Ik zal er wel voor op m'n koD krijgen Ik heb je bij vergissing het eten van Fifi be geven en hij wil het jouwe niet hebben." (Passing Show)

Alkmaarsche Courant | 1934 | | pagina 9