£cuid: en JuUtêoaw 1 39ÜCU £ucfUi>aaet Stad en Omg Jiackt&ecUfUen Adoeetentiën GRAF. MONUMENTEN 2 v u u n VI tl D Mr. LUCAS VAN REGTEREN ALTENA, NIJMEGEN. Prov. Geldersche en Nijmeegsche Courant Daarna werd nog een loffelijk woord voor den heer van Kluijve, veldwachter te de Rijp, geuit en besloten de concept-verorde ning aan te nemen en zoo mogelijk met de Rijp de veldwachtersbetrekking te combinee ren. Door den voorzitter werd nog een woord van dank geuit aan den brigade-comman dant van de rijksveldwacht te Alkmaar van zijne medewerking om tijdens de vacature- Hendrikse de rijksveldwachter de With zoo veel mogelijk in Graft dienst te laten doen. Ook aan den heer J. de With werd dank ge bracht voor de bewezen diensten. Vaststelling huur woning D. C. Hendrik- se, thans gemeentebode. B. en W. stelden voor de woning ingaande 1 Mei j.1. aan Hendrikse te verhuren voor 150 per jaar Deze huur zal alsdan betaald kunnen worden met hetgeen hij als belooning bode uurwerk-opwinder ontvangen zal. De voorzitter meende na eenige discussie te moeten opmerken dat het huis netjes wordt bewoond. Met algemeene stemmen werd daarna besloten aan Hendrikse de wo ning te verhuren voor den gestelden huur prijs. x De voorzitter bracht ter tafel de be grooting 1934 met de noodige opmerkingen van G. S. De begrooting is door de regeering aanmerkelijk verlaagd. Het is een zeer sotxr beeld, dat de gemeente Graft is beschoren ge worden. Daarna werd een uitvoerige toelich ting gegeven. Het presentiegeld voor de leden van den raad werd bepaald van 2 en alzoo werd de begrooting weder opnieuw vastgesteld, zooals Ged. Staten het erlangen. De heer S. Heinis informeerde bij de rond vraag naar de belooning van het bodeschap Deze oelooning is veel te laag. De voorzitter zegde toe, in de a.s. verg. met een voorstel van B. en W. te komen. De heer P. Brouwer informeerde naar het verspreiden van het grind van het schoolplein te O.G.D., alsmede naar de beschoeiing al daar. I De voorzitter zegde toe, een onderzoek te zullen instellen, doch de beschoeiing zal een poosje moeten rusten. Dr. J. Koppen had graag een uitspraak van den raad omtrent de toewijzing van het sub sidiebedrag. Hij stelde dan ook voor het be drag beschikbaar te stellen voor de afd. Groot-Schermer, die haast de geheele ge meente voorziet van een wijkzuster. De wijk verpleging der afd. Groot-Schermer e. o. heeft deze subsidie noodig, en De Rijp kan gemakkelijk zonder een subsidie van Graft in haar behoefte voorzien. Uit een verslag in de courant is geblekeni dat zij ruimschoots over middelen beschikken. De groote onrecht vaardigheid om voorheen 200 subsidie te nemen van Graft en slechts het dorp Graft te voorzien van een zuster is nooit goed ge weest. De overige dorpen Oost- en West- Graftdijk had de Rijp niet noodig, die zouden het dan maar zonder zuster moeten doen. Hetgeen door samenwerking van Het Witte Kruis en de Wijkverpleging Groot-Schermer gedaan wordt, is werkelijk te prijzen. Door het samenwerken dezer vereenigingen be- voordeelen we Graft. De heer J. Chr Heijnis vond het voorstel van den heer Koppen een overrompelen. De heer dr. J. Koppen meende, dat de hèer Jongkind immers het vischje uit het water heeft gehaald. De heer C. Jongkind sprak om toenadering te zoeken met de afd. De Rijp van de wijk verpleging en het Witte Kruis. De heer dr. Koppen meende, dat het Witte Kruis Graft en evenmin de wijkverpleging Groot-SchermerGraft dat nu eerst niet be hoeft te doen. De heer C. Jongkind meende de Grafter men schen niet te kunnen dwingen. Er is thans in de Rijp wel iets ten goede veranderd. Dr. J. Koppen meende, dat hier zelfs nog twee raadsleden zitten, die van de Grafter- vereeniging geen lid willen zijn. Hij vroeg hun ook iets voor de dorpen Oost- en West-Graftdijk over te hebben. De heer J. Chr. Heijnis meende de belan gen van den overkant ook te behandelen. Dr. J. Koppen meende thans te moeten op merken, dat hij hem toch heeft overtuigd van de onrechtvaardigheid van eenige jaren ge leden inzake de subsidie. Het is toen een over rompeling geweest. Nu komt het Groot- Schermer toe. Deze vereeniging heeft het noodig en de Rijp is rijk genoeg. Men wil zelf zoo hij vernomen heeft de zuster niet verlagen. De heer J. Blaauw keurde de handelwijze van de Rijp ook lang niet goed. De subsidie hebben ze destijds genomen Oost en West hebben evenveel recht op een wijkzuster als Graft. De discussies werden gesloten. In de a s. vergadering volgt een uitspraak. Daarna vaststelling kohier Hondenbelas ting. WINKEL. De raad dezer gemeente vergaderde 1 Juni j.1. Tegenwoordig alle leden. Het nieuwbenoemde raadslid P. Kort legde in handen van den voorzitter de vereischte beloften af, waarna de voor zitter hem feliciteerde. Door den minister van sociale zaken is medegedeeld, dat de rente der annu- iteitsleeningen voor woningbouwwonin- gen zal worden verlaagd tot -4 welke verlaging kan worden dienstig gemaakt voor huurverlaging. In verband met een ingekomen verzoek van de Woning- bouwvereeniging en ter voldoening aan bovengenoemde circulaire worden de noodige gegevens ingewonnen. Bij beschikking van den minister van sociale zaken is aan de gemeente een bijdrage van het Rijk in de jaarwedde over 1933 van den agent der Arbeidsbe middeling toegekend van 30. Door den minister van sociale zaken en financiën is aan deze gemeente toe gekend een rijksbijdrage in het tekort op de exploitatierekening 1932/1933 van de Wiukelerwoningbouw vereeniging een bedrag van 1147-94. Bij beschikking van de ministe"s van sociale zaken, binenlandsche zaken en financiën is vastgesteld dat door het Rijk in de kosten van werkverschaffing over 1933 41 zal worden bijgedragen. Waar voor 1933 het bedrag dier kosten wss vastgesteld op 7998.55 zal daarvan 59 of 471914 voor rekening der ge- gemeente blijven. De voorzitter deelde vervolgens mede dat ten opzichte van het maken van een harden weg door het land van den heer A. Sloover ten bate der achtergelegen landen, met de landeigenaren is geconfe reerd, doch tot een aanleg is het niet gekomen. Wel echter is daaruit geboren een voornemen om het onderhoud beter tot zijn recht te doen komen. Een mededeling van den minister van on derwijs, dat hij geen termen aanwezig acht de derde leerkracht aan de school te Lutje winkel voor rijksrekening te neifnen. Een mededeeling van den commissaris der koningin, dat het verlof van den burgemees ter met 2 maanden is verlengd. B. en W. stelden voor deze stukken voor kennisgeving aan te nemen. Aldus besloten. Na het opmaken der agenda is door W. Klaver te Winkel een verzoek ingezonden, om de vervoerkosten van twee leerlingen naar de r.k. shool in 't Veld, voor rekening der gemeente te nemen. De voorzitter stelde voor dit verzoek als nog te behandelen, waarna met 5 tegen 2 stemmen besloten werd die kosten voor de gemeente te nemen. Ingekomen is de rekening over 1933'34 van de inmiddels opgeheven Gezondheids commissie te Hoorn. Het saldo bedraagt 316.18 dat over de tot die commissie behoort hebbende gemeen ten zal worden verdeeld. De rekening werd goedgekeurd. Door M. de Ruijter te Winkel werd ver zocht voor twee leerplichtige kinderen, die met 1 Mei 1934 geplaatst zijn op de school voor Christelijk Nationaal Onderwijs te Schagen, de vervoerkosten ad 62.40 per jaar en per kind voor rekening der gemeente te willen nemen. Aangezien bedoelde kinde ren tot 1 Mei j.1. waren ingeschreven als leerling der O.L. school te Lutjewinkel en de mogelijkheid voor het bezoeken van de school voor Christelijk Nationaal Onderwijs te Schagen reeds bestond vanaf 1 Mei 1932, is art. 13 le lid 2e gedeelte Lager-onderwijs- wet 1920 op dit verzoek van toepassing en stellen B. en W. voor op het bezoek afwij zend te beschikken. Aldus besloten. Verzoeken om ontheffing van schoolgeld. B. en W. stellen voor op het verzoek van P. Beers Czn. gunstig te beschikken, aan J. Noorman te Purmerend voor 7/12 gedeelte ontheffing te verleenen van zijn aanslag in het schoolgeld, terwijl voorgesteld wordt de overige verzoeken nader in handen van B. en W. te stellen, ten einde verzoekers in de gelegenheid te stellen aan te toonen, dat ook ontheffing is verleend voor het betalen van Rijksinkomstenbelasting' 1932/1933, welk belastingjaar heeft gegolden voor het schooljaar 1933/1934. Aldus besloten. Diverse verzoeken om ontheffing van hon denbelasting werden behandeld. Vervolgens vaststelling kohier honden belasting op 236. Door het Algemeen Burgerlijk Armbe stuur werd voorgesteld het reglement van het Algemeen Burgerlijk Armbestuur zooda nig te wijzigen, dat het mogelijk zal worden om naast een vergoeding aan den secretaris en penningmeester ook aan den voorzitter een vergoeding toe te kennen van 50 per jaar. B. en W. stelden voor bedoeld reglement in dien geest te wijzigen. Met algemeene stemmen werd na eenige discussie besloten de voorgesteld wijziging aan te brengen. Tot leden der Commissie tot Wering van Schoolverzuim werden benoemd de heeren F. A. Mekhior, N. Slikker, B. Span, J. Th. Broersma, G. Hollenberg en K..Mulder, al len altredend. Door Ged. Staten dezer provincie werd toegezonden het bericht van den minister van binnenlandsche zaken, waaruit blijkt, dat deze niet kan medewerken aan de" tot standkoming van een heffing zooals door den Raad in zijn besluit van 22 Aug. 1933 werd vastgelegd en voorstelt de toen voorge stelde verordening in te trekken en de op brengst te vinden uit de hoofdsom der per soneele belasting naar het wettelijke tarife en voorts uit deh effing van opcenten. Als gevolg daarvan wordt aan de begroo ting onttrokken: hoofdsom personeele belas ting 12.560, opcenten personeele belasting 12.560. De heffing van personeele belasting zal zoo na mogelijk moeten opbrengen een be drag als aanvankelijk was geraamd,' doch op andere wijze als door den raad werd beslo ten en vastgelegd in verordeningen, welke thans niet voor goedkeuring vatbaar worden geacht. Thans wordt geraamd bij een hef fing van 200 opcenten een ongeveer bedrag. Hiertoe werd besloten. Krachtens beschikking van Ged. Staten zal op de salarissen van burgemeester, secre taris en ontvanger 814 pensioenverhaal worden toegepast met ingang van 1 April j.1. terwijl ook de tijdelijke korting van kracht blijf,t docht wordt berekend na aftrek van de 8)4 pensioenverhaal. Voor het heffen van pensioenbijdrage is noodig dat de Raad een verhaalsvergadering vaststelt en voorgesteld wordt bij verorde ning te bepalen dat het wettelijk toegelaten percentage voor eigen- en weduwen- en wee- zenpensioen zal worden verhaald. Behalve he pensioenverhaal, is door den minister te kennen gegeven, dat de salaris sen van personeel in dienst der gemeente in overeensemming moeten worden gerbacht met de Rijksregeling of met de ter plaatse geldende loonen. Door invoering van volledig pensioenver haal en handhaving dér thans reeds inge voerde tijdelijke korting zullen er salarissen zijn die ernstig worden gedrukt en óe vraag open blijft of er geen herziening van enkele salarissen zal moeten plaats hebben in ver band met den te presteeren arbeid, een mo gelijkheid welke reeds in het algemeen door den minister in uitzicht is gesteld, bij de be handeling van de wijziging van de Pen' sioenwet. Het komt B. en W. voor de regeling dier salarissen nader onder het oog te zien en daaromtrent met voorstellen te komen. Wanneer in beginsel hiertoe wordt beslo ten, dan zullen de organisaties vóór de defi nitieve beslissing worden gehoord. Aldus besloten. Rondvraag. De heer Dekker vestigde de aandacht op den toestand van een bruggetje over de Kromme Gouwe. Voorts vraagt de heer Dekker of het geen aanbeveling kan -verdiepen om tijdens het ver lof van den burgemeester een tijdelijk wethou der te benoemen. De voorzitter mer-Jfte op dat de herstelling van het bruggetje zijn aandacht heeft. Het benoemen van een tijdelijk wethouder zal in het College van Burgemeester en Wet houders nader onder het oog worden gezien, Daarna sluiting. (Ongecorrigeerd.) W ARMENHUIZEN. Dezer dagen had in de kolfbaan van den heer Slikker een bijeenkomst plaats, uk- gaande van den Neutrale Bond. Als spreker voor dezen avond was uitgenoodigd dr. Snethlage uit Oyen (N-Br.), met als onder werp „De democratie in het licht van het huidige wereldgebeuren. De voorzitter opende deze bijeenkomst met een toepasselijk woord en bracht naar voren, dat spreker, kwam met een politiek on derwerp, waarmede een elk het misschien niet mee eens zal zijn. Deze bezoekers wer den verzocht, niet te debateeren. Hierna verkreeg de spreker het woord en memoreerde dat het tien jaar geleden was, toen hij nog woonde itï het rustige plaatsje Eenigenburg en dat in die tien jaar deze streek een" moeilij'ke tijd heeft doorgemaakt. De tegenwoordige crisis van heden is een ontwrichting van. hét»maatschappelijk leven. Het ingrijpen van de-staatsmacht in het be drijfsleven geschied om de crisis te forceeren, de productieopbrengst te beperken en in te krimpen omdat de bevolking geen koop kracht meer heeft. De arbeidersklasse hun kert naar versche groenten die in sommige streken op de mestfaalt terecht komt. Voor beelden werden genoéihd van de Sovjet- Unie, waar alles overvloedig wordt ver bouwd en gefabriceerd en voor alles een weg is en in de kapitalistische landen, waar zooveel fouten geconstateerd worden. In de klasse-tegenstellingen in het fascis tische Duitschland worden alle meeningen onderdrukt, wat toch in geen geval de juiste manier is om tot een goede samenleving te komen. Het communisme zegt: Stalin brengt geen verandering, doch opheffing van de klasse. De komende oorlog werd door spr. uiteen gezet. Ontwapening is niet mogelijk. Er is een tijd geweest dat tusschen liberalen en soc.-democraten een niet te overbruggen kloof bestond. Dit is echter veranderd. Voorbeelden werden gegeven uit Oosten rijk, dat een machtige soc.-dem. partij bezat. Volgens de brochure van Otto Bauwer om vatte de soc.-dem. 41 pet. van de geheele bevolking en was bij den laatsten opstand geheel machteloos. En hoe is het in Neder land? De democratie dat wil zeggen elkaar ver dragen aan elk de gelegenheid, zich te uitten en te eerbiedigen, dit is volgens Vefinitie van een Duitsch hoogleeraar. Door de burgerlijke democratie heeft Hitier het heft in handen 'gekregen en wanneer de arbeidsklasse haan richt zoekt wordt zij ten val gebracht. Wanneer de heerschende klasse in ons land zegt ik zal regeeren zoo als het mij het best lijkt, dan staat onom- sootelijk vast dat hiermde het fascisme wordt ingevoerd. De ware democratie wilde spreker in geens zins verachten, wannéér ze zoo is als in Rusland. De ware democratie is in dezen ka- pitalistischen wereld onmogelijk. Met woor den van Adama van Scheltema eindigde spreker. Voor debat gaven zich op de heer van Da len uit Krabbendam, Volkers uit Oudkarspel en C. de Vries uit Dirkshorn. Op zeer kalme en nette wijze werden de debatters van antwoord gediend. De voorzitter dankte den spreker voor de aangename cultureele avond en het publiek voor het aandachtig gehoor. 3 Een beetje vuur van uw sigaar of een wegge worpen lucifer een windvlaag en hetbosch staat in lichterlaaie I Bescherm ons kostelijk bezit ROOK NIET IN BOSCH OF HEI DE POSTVLUCHTEN. De „Pelikaan" (uitreis) is gister uit Athene vertrokken en te Rutbah aangekomen. RECHTERLIJKE MACHT. Benoemd is tot rechter plaatsvervanger in de rechtbank te Alkmaar mr. F. A. Josephus Jitta, advocaat te dezer stede. OPBRENGST SPELDJESDAG. De opbrengst van de op 27 Mei j.1. ge houden speldjesdag ten bate van de R.K. Werklooze Jeugd, bedraagt 179.56. 179.56. Mr. LUCAS VAN REGTEREN ALTENA f. Te Bergen overleed heden Mr. Lucas van Regteren Altena, officier in de Oranje Nassau-orde en oud kassier- generaal van de Nederlandsche Bank, Mr. v. Regteren Altendie eenige jaren in Bergen als rustend burger woonachtig was, bereikte den leeftijd van 69 jaar DIEFSTAL VAN PORTEMONNAIES. Door de politie alhier is gistermorgen een 23-jarig jongmensch gearresteerd, dat zich had schuldig gemaakt aan diefstal van portemon- naies met inhoud, uit mantels, welke in een kerkportaal waren opgehangen. De portemon- naies zijn teruggevonden op het dak van de Korenbeurs. De dader heeft een bekentenis tegenover de politie afgelegd en is 's middags op vrije voeten gesteld. Tegen hem is proces verbaal opgemaakt. HET DAGELIJKSCH RECEPT. Terzake openbare dronkenschap is gisteren avond een manspersoon aan het bureau van politie ter ontnuchtering in bewaring gesteld. Terzake dit feit wordt tegen hem proces verbaal opgemaakt. TENTOONSTELLING VAN AUTO'S. In de Graanbeurs wordt gedurende eenige dagen, n.1. van heden tot en met Dinsdag, een tentoonstelling gehouden van personen- en be drijfsauto's. Een aantal van de allernieuwste wagens zal worden tentoongesteld, w. o. de Chevrolet, de Vauxhal, de Oldsmobile en de Buick. Een bezoek aan deze tentoonstelling, die zeer interessant zal blijken, zal zeer de moeite waard zijn. De tentoonstelling is steeds den geheelen dag open. GERAAMTE GEVONDEN. Bij de graafwerken aan het Kanaal on der Kolhorn heeft men in de oude Westfrie- sche dijk een lijkkist opgegraven. Vermoed wordt, naar aanleiding van het gebruikte materiaal van de kist en het feit, dat deze geheel in het zeewier zat, dat men te doen heeft met het stoffelijk overblijfsel van iemand, die plm. 700 jaar geleden aldaar begraven is, toen aan gene zijde van den dijk de zee nog was. Het stoffelijk overschot is overgebracht naar het lijkenhuis. VAN WIE IS DAT HONDJE? Een herdershondje 3 maanden oud met witte streep over den kop en witte punt aan den staart is bij den inspec teur van „Dierenbescherming" gelo geerd. De eigenaar wordt verzocht zich hedenavond tusschen 7 en 8 uur bij den heer Verwer Oudegracht, hoek Baan- straat te vervoegen. RECTIFICATIE. Wij verzuimden in ons nummer van giste ren te vermelden dat de critiek op „Het Larensche geval geuit naar aanleiding van de uiteenzettingen van de N.R.Crt., overge nomen is uit De Avondpost. ZONDAGSDIENST APOTHEKEN. Op Zondag 3 Juni is de apotheek van Mevr. de Wed. C. M. B. Wanna, Mi ent 11, geopend. Op Zon- en Feestdagen en gedurende den nacht is slechts één der apotheken geopend. De andere apotheken zijn gesloten van 's avonds 8 uur tot den volgenden morgen 8 uur. In de apotheek, welke Zondags geopend is, wordt gedurende de daarop volgende week de nachtdienst waargenomen. N.V. EIERVEILING NOORDHOLLANDS NOORDERKWARTIER. ALKMAAR, 2 Juni 1934. Op de heden gehouden eierenveiling waren in totaai 200.000 stuks kipeieren aangevoerd, waar van de prijzen als volgt: 56—58 2.40; 58-60 2.30-/ 2.50 60-62 2.40-/ 2.70: 62—64 2.50—2.80; 64 —66 2.80-/ 2.90. 15000 stuks Eend eier en 2.402.60. DE VEEMARKT. ALKMAAR, 2 Juni 1934. Op de heden gehouden veemarkt waren aanvoer en prij zen als volgt: 31 Paarden 150—225; Hitten 100—200, 10 Melkkoeien J 120 200; 38 Nuchtere kalv. (slacht) 5— 8, 16 Schapen 8—14; 48 Lammeren 5—8; 56 Biggen (10 weken) 7— 11; 11 Bokken et geiter. 6f 12, Kleine bokes 0.352.50. Handel matig. DE EIERENMARKT. ALKMAAR, 2 Juni 1934. Op de heden gehouden eierenmarkt werden voor kipeieren 2.402.65 en voor eeneieren 2.50 be taald. Boter 67 J475 cent. ALKMAARSCHE EXPORTVEILING. ALKMAAR, 1 Juni 1934. Op de heden gehouden veiling werd betaald voor: Aard appelen per 100 K.G. 78.50; Aard beien per 100 doos 18—38; Aalbessen per 100 doos 2b; Andijvie per 100 stuks 0.60—3.40; Bloemkool le s. 14 19, 2e s. 10—12 per 100 stuks; Krop sla per 100 stuks 0 401.90; Komkom mers per 100 stuks 6.5010.50; Pos telein per bakje 4872 cent; Peulen per 100 pond 1518; Rabarber per 100 bos 1 6.50; Raapstelen per 100 bos 50; Radijs per 100 bos 0.803.30; Selderie per 100 bos 11.90; Spinazie per bak 3296 cent; Snijboonen per 100 pond 28 33; Dubb. spercieboonen per 100 pond 38f 43; Tomaten per 100 pond 14 19; Wortelen p. 100 bos 5.5O-/ 10.50. BROEK OP LANGENDIJK, 2 Juni '34. 44000 K.G Aardappelen: Sch. muizen 6 7.60, drielingen 5.406.70, kleine 3.705; 10700 K.G. Tomaten: A 27.8028.10, B 25.30—27.30, C 24.60-/ 26, CC 17.80, per 100 K.G. BEVERWIJK, 1 Juni 1934. Aardbeien veiling. Per 100 slof van circa 214 K.G. voor Dutsch Evern met dop werd betaald 60125. Per 100 doos onder glas 14 20 en uit de natuur 1015. NOORDSCHARWOUDE, 1 Juni 1934. 430 K.G. Aardappelen: Sch. muizen 6.40, drielingen 5.70, Kleine 2.50, per 100 K.G. PURMEREND, 1 Juni 1934. „Afslag- vereeniging Beemster, Purmerend en Om streken". Schotsche muizen 1.752 25, Kleine Schotsche muizen 11.75 per kist, 25 K.G.; Slaboonen (dubb.) 6 11.70 per kist, 15 K.G.; Peulen 2.40— 3.75, Doperwten 2.103 per kist, 50 K.G.; Aardbeien 818 cent per doosje, 2 ons; Komkommers 411 per 10Ö st. Tomaten: A f 27—f 34. C 23—27, CC 21 per 100 K.G.; Bloemkool le s. 15 23 en 2e s. 714 per 100 stuks; Spi nazie 1274 cent en Postelein 5478 ct. per kist, 6 K.G.Sla 0.502 per 100 krop; Andijvie 12—45 cent per kist; Radijs 080—2.40 per 100 krop; Rabarber 2 3.80 per 100 bis; Wortelen 3—17 per 100 bos; Sjalotten 23.80 en Prei 3—4.70 per IOC bos. Strikt eenige en algemeene kennisgeving. Heden overleed tot onze diepe droefheid, onze geliefde Man, Vader, Behuwd-, a.s. Behuwd- en Grootvader Officier in de Orde van Oranje Nassau, Oud-Kassier-Generaal van de Ned. Bank, in den ouderdom van 69 jaar. Bergen N.H., C. O. v. REGTEREN ALTENA- LOMAN. Mr. A. D. v. REGTEREN ALTENA. G. C. v. REGTEREN ALTENA- EVERS. I. Q. v. REGTEREN ALTENA. A. L. W. v. REGTEREN ALTENA- VAN ROYEN. J. J. HALBERTSMA Jr. C. O. v. REGTEREN ALTENA. G. M. v. REGTEREN ALTENA. C. HAENTJENS. Jonkvrouwe G. M. BAS BACKER en kleinkinderen. Utrecht, Amsterdam, Bergen N.H., Apeldoorn, BERGEN (N.H.), 1 Juni 1934. Geen bezoek, geen bloemen. De teraardebestelling zal plaats hebben Dinsdag 5 Juni a.s., op de Begraafplaats te Bergen N.H. Vertrek van sterfhuis 2 uur namiddag. STOOM STEENHOUWERIJ KV W F. STOEL r ZN LUTTIK OUDORP 25. ALKMAAI VRAAGT CATALOGUS Zij, die wenschen te adverteeren te Nijmegen en in de omgeving, worden opmerkzaam gemaakt op de opgericht 1800, uitgevers C. A. Vieweg Zoon, door welk dagblad daar in alle kringen de meest afdoende pu» bliciteit wordt geboden.

Alkmaarsche Courant | 1934 | | pagina 5