Agenda Neem 'n "AKKERTJE" Stad en Omgeving. 3binnenland Provinciaal 'flieuws UkecAeticht £aad= en Juiinéouw 'D. b-:.-.' KLEINE BELGISCHE REGEERINGSMEERDERHEID. Met 9381 stemmen. PRINSES JULIANA OP DE ASCOT-RACES. Het regende vrijwel den ge- heelen dag. MINISTER COLIJN 65 JAAR. DE NIEUWE MINISTER. Zal Maandag het departement overnemen. uit zoo'n nieuw handig zakdoosje bij Migraine, "Kaler", Hoofdpijn. Stedelijk Museum ingang Breedstraat, eiken werkdag van 9 tot 12 en yan half 2 tot half 4 geopend; Zater dags van 9 tot 1 uur; Zondags gesloten. Bioscopen. Bioscoop Harmonie, eiken avond 7.30 uur, behalve Zaterdag „De dame met den zwar ten sluier" (spann.), hoofdrollen Olga Tschechowa en Paul Otti, leeftijd boven 18 jaar. Cinema Americain, 7.30 uur, Champagne bij kaarslicht (rom.). met Elissa Landi en Paul Lukas en „Reken nooit op vrouwen" (spannend) met Jack Holt en Fay Wray. Leeftijd boven 18 jaar. A. B. T., 7.30 uur, Reprise S.O.S.-ijsberg (sens.), hoofdrol Ernst Udet. Leeftijd boven 14 jaar. Victoria Theater, 7.30 uur, Dancing Lady (rom.) met Joan Crawford en Clark Gable. Toegang boven 18 jaar. Zondag 24 Juni. De Unie, 8 uur, populaire avond Minstreel". „De Het kabinet-De Broqueville is gisterna middag door het oog van een naald gekro pen. Nadat nog verschillende kamerleden bij de voortzetting van het debat over de re- geeringsverklaring een duit in het zakje had den gedaan o.a. de katholieke oud-minis ter Poullet, die het nieuwe kabinet met vuur verdedigde en zijn Waalsche partijgenoot, Sinzot, afgevaardigde van Bergen, die het vooral op den liberalen minister van onder wijs en burgemeester van Bergen, Maistriau, had gemunt werd tot stemming, door op lezen der namen, over de motie van vertrou wen overgegaan. Van de 178 uitgebrachte stemmen, waren er 93 voor en 81 tegen de motie, terwijl vier Waalsche katholieken zich van steming onthielden. De regeering, die in het gunstigste geval 19 stemmen meer dan de oppositie kan behalen, moest zich dus vandaag met slechts 12 stemmen meer tevre den stellen. Deze uitslag voorspelt weinig goeds voor de eerlang te verwachten stem ming over de nieuwe volmachten. Want het staat reeds thans vast, dat verschillende voorstemmers van vandaag bij die gelegen heid tegen zullen stemmen. Behalve de vier Waalsche katholieken heb ben de regeeringspartijen en bloc haar ver trouwen in het kabinet uitgesproken. Te gen stemden de Vlaamsch-nationalisten, de sociaal-democraten en de communisten. VREESELIJKE MOORD IN VALENCIA. Volgens berichten in de bladen uit Valen- cia, is aldaar in v.en der voornaamste restau rants een vreeselijke moord gepleegd. In den loop van gisteravond trad een advocaart uit Madrid het restaurant binnen, liep naar een tafel waaraan een jongeman zat te dineeren, en sneed hem met een scheermes de keel door. Vervolgens stelde hij zich ter beschik king van de politie. De motieven voor de daad zijn onbekend. Men vermoedt echter dat het een drama uit jaloezie betreft. i i i i i m De dag, waarop de Gold Cup geloopen wordt, is voor Ascot altijd de belangrijk ste van de vier, en wordt gerekend het hoogtepunt te zijn van het seisoen. Het was daarom een bittere teleurstelling, dat de dag vrijwel geheel bedorven werd, eerst door zware stortbuien vóór, tijdens c*- na het noenmaal, en later door een gestadigen regen aldus het Hbld. De Koning, de Koningin en hunne gasten kwamen tegen één uur in dichte auto's aan. Wegens het barre weer werd de processie over de „gouden mijl" in open statierijtuigen met vier paarden bespannen niet gehouden. Het vorstelijk gezelschap begaf zich onmiddellijk naar de koninklijke loge en heeft zich wegens de regen vrijwel niet over het terrein bewogen. Prinses Juliana zag er char mant uit in licht grijs met een groote lichte hoed in dezelfde tint en een tuil mooie orchideën; haar tante, Prinses Alice, gravin van Athlone, droeg een robe van jadegroene kant. De Koning en de Koningin van Siam, de laat6te in donkerbeige met sabelbont en een kleine stroohoed van dezelfde kleur, de Prins van Wales en Prins George, Prinses Helena Victoria in licht grijs, de hertog van Connaught en de Prinses Royal met een groote beige hoed, die kleurde bij haar beige met vossebont gegarneerden mantel, waren eveneens in het gezel schap. De Prins van Wales, met den traditioneelen lichtgrijzen hoogen hoed, onderhield zich met onze Prinses, aan wie hij blijkbaar de bijzonderheden van ■de baan en de tribunes aanwees. Later verdween het gezelschap in de eetzaal die achter de loge is aangebouwd en kwam eerst weder bij het loopen der rennen te voorschijn. Het koninklijke paviljoen was prachtig met blauwe hor tensia's versierd. De groote ren van den |dag werd door een Engelsch paard, Fe- icitation, gewonnen, maar niet door den avoriet Hyperion, die derde aankwam, .a het Fransche paard Thor. Het Ame- •ikaansche paard Mate kwam vijfde aan, et Italiaansche paard Crapom werd eveneens niet geplaatst, Heden wordt dr. Colijn vijf en zestig jaar. Dat is voor hemzelve, voor zijn familie, maar vooral ook voor het land een gebeurtenis, die vermeld moet wor den Niet zoozeer omdat hij op dien dag, gedurende vijf en zestig jaren met kloe ke, hejdfre oogen in een wijde wereld t rondgekeken, maar vooral omdat hij nog onaangetast staat in de kracht van zijn leven, audus het „Hbld." Sim plistisch, maar niet minder reëel voor gesteld, is het juist die kracht, die het Nederlandsche volk van hem Premier in crisistijd verwacht heeft. Naar wij vernemen, zal de nieuwe minis ter van economische zaken, mr. M. P. L. Steen berghe, die Woensdagavond laat uit Cannes in zijn woning is teruggekeerd, he den uit Goirle naar Den Haag vertrekken, waar morgen Zaterdag, zijn officieele be- eediging zal plaats vinden. Maandag neemt de nieuwe minister zijn departement van minister Colijn over. CAFÉHOUDER NEERGESLAGEN WEGENS POLITIEKE GEZINDHEID. De caféhouder J. P. Lomme is, naar de Tel. meldt, Dinsdagavond in zijn café in de Pretoriusstraat tegen het sluitingsuur door een zevental bezoekers plotseling overvallen en neergeslagen. Het feit, dat het slachtoffer lid is van den N.S.B. schijnt niet vreemd aan dezen overval, welke bedreven werd door communisten. De politie is de daders op het spoor. Reeds lang hadden omwonenden in deze volksbuurt den heer Lomme te kennen gege ven „dat men hem wel krijgen zou". Toen dan ook Dinsdagavond tegen 10 minuten vóór één 'n zevental mannen, van wie een in beschonken toestand was of deed alsof hij beschonken was, zijn café binnenkwam, nam hij bijzondere voorzorgsmaatregelen. De heer Lomme was op dat oogenblik zon der hulp. Zijn vrouw had zich reeds ter ruste begeven. Alleen een jeugdig partijge noot bevond zch ook in het café. De mannen wilden bier en jenever. Doch de caféhouder weigerde zulks met het oog op den beschon ken toestand van hun kameraad en mede, wijl het vlak vóór het sluitingsuur was. Toen hij bij zijn weigering bleef nam een der bezoekers een kruk op. De heer L. nam een zware sleutel om zich te verdedigen, doch als een kluwen werd hij daarop door de bezoekers besprongen. Waar de heer L. een kunstbeen heeft, is hij al niet goed ter been. Hij viel dan ook terstond op den grond. Maar men sloeg hem op 't hoofd en in den hals, trapte op zijn hand, zoodat hij weldra zwaar bloedend ter neer lag en zijn bewustzijn even verloor. De vriend trachtte hem te verdedigen, doch ook hij kreeg eenige harde klappen en zijn regenjas werd in stuk ken gescheurd. Daarop hebben de aanvallers het café verlaten. Ook de man, die aanvan kelijk beschonken scheen, verliet na het ge vecht hard loopend als eerste het terrein van den strijd. Het geheele voorval had zich in nog geen twee minuten afgespeeld. De hoofdwonden van den heer L. werden in een der ziekenhuizen gehecht terwijl zijn geblesseerde rechterhand, waarvan de pink ontzet is, verbonden werd. Hij zal nog eenige dagen het bed moeten houden en nog geruimen tijd de gevolgen van den laffen aanslag ondervinden. Aan een zoontje van den mishandelde had men gezegd: „Vader krijgt nog veel meer; we slaan hem dood!" De meening der politie. De feiten, zooals wij deze hier boven heb ben weergegeven zijn ook bij het onderzoek, dat door de politie van het bureau Linnaeus- straat is ingesteld, waar gebleken. Wij had den, aldus het blad, naar aanleiding van dit betreurenswaardige incident een onderhoud met den chef van dit bureau, hoofdinspec teur E. C. J. Staal. „Het is ons bekend", aldus deze politie man, „dat N.S.B.'ers, die in deze buurt Oost wonen, zich niet veilig voelen. En de politie houdt dan ook speciaal het oog op de wo ningen van hen, die als N.S.B.-ers bij ons bekend zijn. Het is natuurlijk de taak der politie de burgers te beschermen, en wij doen dat zonder aanzien des persoons. Aan den anderen kant zal de politieke on dergrond van deze zaak geen enkelen invloed uitoefenen op den politioneelen gang van za ken. Wij stellen ons als politie buiten de po litiek. Deze zaak zullen wij ongetwijfeld tot klaarheid brengen. De signalementen van de daders zijn ons bekend. Zij worden thans opgespoord en zullen zeker spoedig gevon den worden. Voor ons is dit geval een mis handeling als iedere andere. Voorloopig wijst het onderzoek in de richting van „op zettelijke mishandeling". Blijkt uit het na dere onderzoek, dat er opzet bestond den man te dooden, dan wordt het poging tot moord. Men kan er gerust op zijn dat tegen daden als hier zijn geschied door de politie met de meeste gestrengheid zal worden op getreden". ERNSTIG AUTO-ONGELUK. Chauffeur zwaar gei. I. Op den weg van Ermelo naar Uddel, op ongeveer drie kilometer van laatstgenoemde plaats, is de auto van den heer Van den Berg uit Hardewijk in het grint geslipt. De heer V. d. B. verloor daardoor de macht over het stuur en reed in volle vaart tegen een vrachtauto, die van den anderen kant kwam. Hij werd zeer ernstig gewond, terwijl zijn be diende, die ook ir. den auto zat, lichtere kwet suren opliep. Beiden zijn overgebracht naar het ziekenhuis „Salam" te Ermelo. De chauf feur van den vrachtauto bleef ongedeerd. De auto van den heer V. d. B. is geheel vernield. SOESTER NATUURBAD ZONDAGS GESLOTEN? B. en W. van Soest stellen den raad voor afwijzend te beschikken op het verzoek van de Geref. kerk aldaar om het natuurbad op Zondag te sluiten en een algemeen verbod vast te stellen voor het z.g.n. zonnebad. B. en W. stellen den raad voor aan adres sante te berichten, dat op het gebruik van de inrichting in het algemeen dringend toe zicht zal worden uitgeoefend tot meerdere veiligstelling van de zedelijke belangen van hen, die de inrichting bezoeken. In vergelij king tot het vorige exploitatieseizoen is de tijd voor niet-gemengde baden op een ruimer aantal uren gesteld, waardoor de gelegen heid daartoe niet alleen in naam, maar oo< in werkelijkheid bestaat. In verband met het bovenstaande bericht kunnen wij, zegt de Tel., nog meedeelen, dat de beide A R.-leden van den raad dezer ge meente, de heeren Endendijk en De Bruijn. een motie bij den raad hebben ingediend be treffende de handhaving van het reglement voor het Soester Natuurbad en dat eerstge noemde aan het bestuur dier stichting ken nis heeft gegeven de functie van bestuurslid van het Soester Natuurbad niet meer te kun nen waarnemen. DE VALSCHE MUNTERSBENDE. Nog 280 briefjes van 100 zoek. In aansluiting op onze berichten omtrent de uitgifte en ontdekking van valsche bank biljetten te Venlo en Eindhoven, verneemt het Hbld. nog nader, dat de valsche mun tersbende oorspronkelijk 5000 exemplaren van Nederlandsche bandbiljetten van 100 vervaardigd hadden. Zij beweren evenwel, dat die biljetten ten slotte toch niet goed genoeg geslaagd bleken, weshalve ze weer vernietigd werden. Vervolgens werd een nieuwe serie „op stapel gezet" en bij het proefdraaien werden hiervan 300 vervaar digd. Van deze 300 zijn er 20 in beslag ge nomen, maar de resteerende 280 konden tot nu toe niet worden opgespoord. Men dient dus met bankbiljetten van 100 nog altijd op zijn hoede te zijn! Voor commissaris K. H. Broekhoff, van de Ned. Valsche geldcentrale, is het feit, dat reeds eenige dagen na de uitgifte der val sche biljetten, de vervaardigers gearresteerd konden worden, een groote geruststelling. Vermoedelijk zal in België het complot uit 15 a 20 man blijken te "bestaan en de kans is groot, dat daar ook valsch Belgisch bank papier in omloop is gebracht, hoewel daar voor nog geen bewijzen gevonden zijn. Het onderzoek in België duurt echter voort. DE MIJNSTAKING IN LIMBURG. Het vóór en het tegen. Naar de „Limburger Koerier" verneemt, heeft het hoofdbestuur van den R.-K. Mijn- werkersbond besloten om, wanneer van de zijde der regeering of directies in den loop dezer week niets wordt gedaan om de aange kondigde loonsverlaging te keeren op Woens dag 27 Juni, overeenkomstig de bepalingen van het reglement van werkstakingen, in alle afdeelingen een stemming te houden, opdat de leden zich kunnen uitspreke vóór of tegen staking. SIGARENFABRIEK VERBRAND. Vernieling van machines en grond stoffen. Woensdagnacht werd brand ontdekt in de sigarenfabriek van den heer U. den Boer in de Verlengde Schrans bij Leeuwarden. Dit pand is door vier straten omgeven. Toen de brand ontdekt werd, slpegen de vlammen reeds hoog uit en ^e huizen aan een der Straten liepen groot gevaar. Tegen deze vlammenzee was een motorspuit niet opge wassen. Daarom werd de assistentie van de brandweer ui! Leeuwarden gevraagd. Deze verscheen spoedig met twee motorspuiten. Binnen een uur had men toen het vuur be dwongen. In de vlammen zijn opgegaan of vernield ongeveer 12'0 pakken tabak, een braakmachine, een drukpers en een spijker machine. De eigenaar was niet in de stad. ALS DE N.S.B. VERGADERT Gevechten te Amsterdam; agent gewond. Woensdagavond hield de N.S.B. een ver gadering op het Ambonplein te Amsterdam, hetgeen voor eenige groepen communisten en andere tegenstanders der „Beweging" aan leiding was in die buurt te hoop te loopen. Tijdens de bijeenkomst verspreidde politie mannen onder leiding van hoofdinspecteur Staal, de naar het vergaderlokaal opdrin gende en in de Sumatrastraat rumoerende menschen Na afloop der bijeenkomst onder namen tegenstanders een aanval op de N. S.B.'ers, die het gebouw verlieten, waardoor de politie zich genoodzaakt zag de aanval lers met sabel en gummistok te verspreiden. Een paar communisten, die de N.S.B 'ers voor moordenaars uitmaakten, werden naar het politiebureau geleid. In het tumult, dat tijdens de charges ontstond, is een agent met een scherp voorwerp gestoken. De wonde, die niet van ernstigen aard was, is in het Burgerziekenhuis verbonden. De dader ont kwam. Ter schrikaanjaging heeft een der politiemannen een schot in de lucht gelost. KRUISBESSEN VERNIETIGD. Ruim 90.000 K- G. Op de veiling te Drunen (N. Br.) werden 40.000 kg. kruisbessen aangevoerd waar voor geen bod werd gedaan. De bessen wer den daarop vernietigd. Voor dezelfde redenen werden op de veiling te Vlijmen 50.000 kg. vernietigd. GENEESKUNDIGE ZORG VOOR WERKLOOZEN. Rijksregeling te verwachten. In verscheiden kleine gemeenten, waar de gemeente-artsen tegen een vaste jaarlij kscr.e vergoeding belast zijn met de geneeskundige verzorging van gemeentelijke armlastigen, zijn sinds lang moeilijkheden gerezen over de vraag, of ook crisis-werkloozen als ge meentelijke armlastigen moeten worden be schouwd. De gemeentebesturen stellen zich over het algemeen op het standpunt, dat dit inder daad het geval is, doch in de kringen der medici, die het aantal kostelooze patiënten bij de aanhoudende werkloosheid uiteraard steeds hebben zien toenemen, heerscht over wegend de meening, dat voor de geneeskun dige verzorging van crisis-werkloozen een nadere regeling dient te worden getroffen. In sommige plaatsen meende men een op- tossing te zien in 'n bijdrage van de gemeen te en de werkloozen in het Ziekenfonds, waarvan dan de gemeente-artsen ze'f ^5 p€t. voor hun rekening zouden nemen, doch dit werd door het rijk als een toeslag op de steunuitkeering aan werkloozen beschouwd en deswege niet goedgekeurd. Daar voor een, voor de gemeentegenees- heeren gunstige oplossing van de betrokken gemeenten belangrijke financieele offers werden geëischt, is men er tot dusver niet in geslaagd een behoorlijke oplossing voor dit probleem te vinden. Naar het „Handelsblad" van welingelichte zijde verneemt, is thans zeer binnenkort een rondschrijven van het departement van so ciale zaken aan de gemeentebesturen te ver wachten, waarin een rijksregeling voor de geneeskundige verzorging van crisis-werk loozen zal worden afgekondigd. VROUWENARBEID IN FABRIEKEN. De heer Hermans vraagt erover. Door den Voorzitter der Tweede Ka mer is heden aan de Regeering medege deeld de volgende ingevolgd art. 112 van het Reglement van Orde ingediende vragen van den heer Hermans aan den minister van sociale zaken: Is het juist, dat door de Arbeidsin spectie een onderzoek werd ingesteld naar aard en omvang van den vrouwen arbeid in fabrieken en werkplaatsen? Zoo ja, is de minister dan bereid, het resultaat van dit onderzoek te publicee- ren of althans aan de Kamer bekend te maken? LEEUWARDER BOTERNOTEERING. De Leeuwarder boternoteering is vastge steld op 41 cent per K.G. KORTE BERICHTEN. Het Nederlandsche eskader, dat dezer da- en van Nieuwediep is vertrokken, zal 27 uni te Koningsbergen binnenloopen, waar het tot 2 Juli zal blijven. LANGENDIJK. De S. D. vrouwenclub heeft een uitstapje gemaakt naar Hilversum en omstreken per H.A.B.O.-touringcar. Te Hilversum heeft men o,m. het „Zonne straal" huis bezichtigd, waar men door een dier artsen werd rongeleid, wat voor de da mes zeer interessant was. Verder heeft men het „Eigen Huis" te Hilversum bezocht, waarna de reis via Amsterdam naar huis ging Al met al is bet een mooie dag geweest. DE CRISISZUIVELCENTRALE. De crisiszuivelcentrale deelt mede, dat voor de a.s. week de prijs van het crisisbotermerk en van de vervoerver- gunning voor buitenlandscbe boter is vastgesteld op 1.— per K G. GESLAAGD. Aan de R. K. Kweekschool St. Agnes te Amersfoort slaagde voor de akte L. O. mej. C. M. Tromp te Alkmaar. VERBOUWING SCHOOL. Burgemeester en Wethouders hebben het uitbreiden en verbouwen van de school voor buitengewoon lager onderwijs in het Victo riepark opgedragen aan de Gebr. F. en F. Verweel, alhier DE STEDELIJKE MUZIEKTUIN EN DE CONCERTEN. Men schrijft ons: Zondag a.s. geeft „Excelsior" het eerste avondconcert. Zij heeft gemeend op dit con cert de beide nummers, waarmede zij in Rotterdam'op het aldaar gehouden concours de eersten prijzen heeft behaald, te moeten uitvoeren. Nummer twee van dit programma was het verplichte en nummer vier het vrije nummer van genoemd concours. Tevens zal worden uitgevoerd het „Bal let Parfum" van F. Popy, wat meermalen door de omroep-orkesten voor de microfoon wordt gespeeld. Tot slot zal een marsch worden gespeeld, waaraan tevens de tamboers zullen mede werken. Over het algemeen is het bezoek aan de concerten van de diverse muziekvereenigin- gingen in den Stedelijken Muziektuin treu rig, ondanks dat Alkmaar een van de mooi ste muziektuinen heeft van ons land. Nu mag het waar zijn dat de radio er naar waarnemingen, verricht in den morgen van 22 Juni. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Met. Instituut te De Bildt. Hoogste barometerstand 786,7 m.M. te Toulouse. Laagste barometerstand 744,8 m.M. te Shields. Verwachting, geldig tot den avond van 23 Juni: Krachtige tot matige later afnemende; westelijke tot noordwestelijke wind; betrok- ken tot zwaar bewolkt; later opklarend; aanvankelijk nog regenbuien met kans op onweer; iets koeler. Weeroverzicht. De depressie in het westen trok in rechtr oostelijke richting over de Britsche eilanden naar de Noordzee. In het oosten daalt de druk nog. In het westen is hij reeds sterk stijgende. De depressie over Scandinavië vult langzaam op en veroorzaakt langs haar oostzijde een zeer warme stroom naar de Pooizee welke o.a. Spitsbergen temperaturen van 12 gr. C. geeft. De hoofdkern der noordelijke depressie be weegt zich westwaarts en doet de barometer in het noorden van IJsland dalen. In het zuidwesten houdt het gebied van hoogen druk stand evenzoo dat ten westen van" IJsland. De Noordzee-depressie gaf langs haar baan zware regen, het meest in Ierland en Schotland en in het noerden van ons land, echter ook in het Kanaal. Het is te verwachten, dat de wind aanvan kelijk nog krachtig zal blüven en het weer buiïg, doch dat de windsterkte thans spoe dig weer zal afnemen en het weer opklaren en iets koeler zal worden. HOOI- EN LAAG WATER TE BERGEN AAN ZEE. (In Zomertijd). 1 u ni. Dat. Hoogwater. Laagwater. v.m. nam. vm. nam. 23 0.01 0.36 8.41 9.20 24 1.02 137 943 10.22 25 2.02 2.35 10.42 11.23 26 2.56 327 11 41 27 3.46 4 18 0.15 041 28 4.37 5.11 1.08 1.32 29 528 601 1.56 2.21 30 619 649 2.47 3.12 HOOG EN LAAG WATER TE EGMOND AAN ZEE. (In ?omertijd). 1 u ni. Dat. Hoogwater. Laagwater. v.m. nam. vm. nam. 23 0.32 8.29 9.08 24 0.59 1.34 9.31 10.10 25 159 2.32 1030 11.11 26 2.53 3.24 11 29 27 3 43 4.15 0.03 0.29 28 434 5.08 0.56 1.20 29 5.25 5.58 1.44 2.09 30 616 646 2.35 300 groote afbreuk aan doet, doch dat neemt niet weg, dat het toch veel mooier is wanneer men tijdens een concert een muziekcorps te vens ziet. Wanneer het weer medewerkt, dan is het een heerlijk zitje in onze mooie Muziektuin. De toegang is geheel vrij, ter wijl men bovendien niets behoeft te gebrui ken, daarin zijn de bezoekers volkomen vrij. Laten onze stadgenooten eens bedenken, dat de muziekvereenigingen alles in het werk stellen om de concerten zoo goed mo gelijk te doen verzorgen, doch geef hun hier voor als compensatie bezoek. Maakt hiermede a.s. Zondag een aanvang en laat het bezoek zoo groot zijn, dat alle stoelen bezet zijn, dan behoeft er niet te worden geconcerteerd voor leege stoelen, zooals dit vrijwel steeds het geval was. DE MINSTREEL. Zondagavond 24 Juni te 8 uur treedt in De Unie het cabaretgezelschap De Minstreel op. Het brengt een programma vol variatie. Na een proloog zingt Lenny de Vries Holland- sche liedjes en Pierre Bennink opera-aria's. Max D'Oliveyra, bijgenaamd de tweede Louis Davids, brengt zijn geestige scènes, Chris Reumer, lyrisch tenor, brengt liedjes uit V'X Vv>, - -W lx\ Vte*? A'jBN t v JiïSc/ Trotsche auto-eigenaar„Ja, tante. Ik ben er geweldig mee in m*n schik, t Is een juweeltje Ik geloot dat hl) allee kan doen behalve ln een boom Klimmen". Tante „En dat cal per slot ook wel celden noodlg djn, denk lk V- Lgmw.Wh

Alkmaarsche Courant | 1934 | | pagina 2