Agenda SABINA-Koffie SABINA. Thee P.H.W.HOLSMULLER AANSCHAFFING SCHOOLBOEKEN, LEER- EN HULPMIDDELEN R. K. MEISJESSCHOLEN. GROENMERK 45 ct. BLAUWMERK 35 ct. ORANJEMERK 30 ct. RECLAME 22'/» ct. DESSA 177» ct. GROENMERK 36 ct. BLAUWMERK 31 ct. ORANJEMERK 27 ct. RECLAME 24 ct. JAVA 22 ct. DE DOOD VAN PRINS HENDRIK. Eerbetoon van leger en vloot. NASLEEP „TWEEDE REVOLUTIE". In volle zee gearresteerd. EEN GRAADLOOZl VISCH. HEERHUGOWAARD, BERGEN. Stedelijk Museum ingang Breedstraat, eiken werkdag van 9 tot 12 en van half 2 tot half 4 geopend; Zater dags van 9 tot 1 uur; Zondags gesloten. Bioscopen. A. B. T., 7.30 uur, hoofdnummer Een nacht vol verschrikkingen (sens.). hoofdrol len Bela Lugosi, Sally Blane, Wallace Ford. Toegang boven 18 jaar. Zondagmiddag van 2 uur af doorloopen- de voorstellingen. Victoria Theater, 7.30 uur, hoofdnummer De sterkste band (rom.). hoofdrollen Jean Harlcw, Clark Gable. Toegang boven 18 jaar. Zondagmiddag van 2 uur af doorloopcn de voorstellingen. Bioscoop Harmonie, tot en met Maandag, des av. 7.30 uur, hoofdnummer Een nacht in Venetië (operette), hoofdrollen Tina Eilers, Ludwig Stössel, Fritz Fischer. 'toegang voor alle leeftijden. Zondagmiddag van 2 uur af doorloopen- de voorstellingen. Dinsdag en Donderdag, 's av. half 8, hoofdnummer Het milüoenentestament (kom.), hoofdrollen Charlotte Ander, Julius Falkenstein. Toegang voor alle leeftijden. Cinema Americain, 7.30 uur, eerste hoofd nummer De beste vijanden (rom.); tweede hoofdnummer Zijn Hoogheid moet trouwen fjrom.) Toegang voor eiken leeftijd. Zondagmiddag van 2 uur af doorloopen- de voorstellingen. Zondag 8 Juli. 8 uur, Muziektuin, concert onder leiding Van Joh. Kuiper. is te danken aan de werkzaamheid van den getreden secretaris. De onderhoudsplicht werd door hem ter hand genomen en een bedrag van niet minder dan 40.000.werd door zi.ra zorg verhaald. Aan den postzegel verkoop heeft hij een werkdadig aandeel genomen: de jaar- lijksche tocht van de Ouden van Dagen was bij hem in goede handen. Voor het Alkmaarsch Borstellings- fonds heeft hij veel werk gedaan en hij nam het initiatief voor de uitbreiding van den Raad tot een gewestelijken Ar menraad, die, naar ik hoop, binnen niet te langen tijd werkelijkheid zal zijn. Tenslotte stichtte hij „Ons Orgaan" tot voorlichting van de aangesloten ver- eenigingen. De heer Ponsen laat den Armenraad achter op hoog peil; daarom heeft hij recht op den meest hartelijken dank. Het moge hem welgaan in de stad, die al patroon heeft den man, die zijn kleed deelde met de armen, St. Maar ten. Hij zal ook daar zeer zeker zijn beste krachten geven aan het werk, dat hem hier zoo lief is geweest. Zijn werk alhier zal steeds in de meest aangename herinnering blijven." V, PRIJZEN BEHAALD. Het fanfarecorps „St. Hildegardes" te Tuitjenhorn, staande onder leiding van den heer E. Peetoom alhier, behaalde op 't concours te Bovenkarspel een eersten prijs met 338 punten in de le afd., als mede een eerst* n eereprij6 in den eere wedstrijd met 167 punten. Dit was het hoogste aantal punten over 't geheel e concours in den eerewedstrijd. Het corps gaat hierdoor over in de afd. uitmuntendheid. STIERKALF VAN AUTO GEVALLEN. Te Midden-Beemster is 3 Juli j.1. al daar op den weg gevonden een nuchter stierkalf, zwart-bont, 4 witte pooten, witte kol, knip in de linkerbil, punt der staart afgeknipt Bedoeld kalf is van een auto gevallen, welke in de richting Alk maar reed Het beest is terug te ontvan gen bij de politie aldaar. DIERENBESCHERMING. Bij den inspecteur va.i Dierenbescher ming is een jonge hond te verkrijgen, die groot van stuk belooft te worden en als erfhond mits hij niet aan de ketting gelegd wordt uitstekend geschikt is. Hedenavond tusschen 7 en 8 uur kan men zich bij den inspecteur, den heer C. Verwer, Baanstraat vervoegen. DE G.A.M.I.T, Vanaf Donderdag 5 Juli is in een der eta lages van de firma Frankenberg, Lange- straat, een zeer fraaie gekleurde teekening van de Gamit geëetaleerd. De teekening is vervaardigd door de architecten de heeren van Reyendam en geeft een duidelijk beeid van het middenterrein der tentoonstelling op het Doelenveld. De achtergrond wordt ge vormd door het ruime hoofdgebouw, waar in zich o.a. het café-restaurant en de dans vloer bevinden, terwijl links en rechts de tentoonstellingsgalerijen worden getoond. VIERJARIG MEISJE VERDRONKEN. Het vierjarig dochtertje van den heer Bosstad te Westerbiokker is bij een der brug getjes te water geraakt en verdronken. Po gingen van een tweetal doctoren om de le vensgeesten op te wekken mochten helaas niet baten. VOOGDIJ-VEREENIGING KINDERZORG" TE ALKMAAR. Jaarverslag 1933. Het jaar 1933 bracht ons 1 nieuwe pupil, terwijl over 2 meisjes de voogdij werd opge heven wegens huwelijk. Op 31 December bedroeg het aantal kinderen 44. Van 3 kin deren had de Vereeniging in December de voorloopige toevertrouwing gekregen, waar van de officieele voogdij in begin 1934 ons is opgedragen. Met ingang van 1 December werden 2 kinderen, na overleg met den Voog dijrad te Rotterdam op proef geplaatst ij hun ouders; of herstel in de oudelijke macht zal volgen, moet worden afgewacht. De gezondheidstoestand van onze pupil len in het afgeloopen jaar is goed geweest, ernstige ziekten kwamen niet voor. Gezien het aantal kinderen dat onze Vereeniging telt, mogen wij over het gedrag tevreden zijn; wel deden zich moeilijkheden voor, o.a moest een jongen worden opgenomen in het Obser vatiehuis voor Jongens te Amsterdam. In het beetwir is geen wijziging gekomen, daar bei de aftredenden door (te ledenvergadering werden herkozen. Mochten wij in het vorige jaarverslag den wensch uitspreken het tekort over 1932 te kunnen dekken door nieuwe inkomsten te verkrijgen, het is een verblijdend feit te kun nen memoreeren dat wij gedeeltelijk hierin mochten slagen. Gaarne brengen wij onzen dank voor de medewerking die wij hierbij mochten ontvangen. Het ledental bleef vrijwel gelijk, wel moes ten er een paar worden afgeschreven, doch enkele nieuwe leden konden weer worden ge noteerd. Wij sluiten dit verslag met hartelijken dank aan onze pleegouders voor de toewij ding aan onze pupillen besteed en aan al len die door hun gaven en belangstelling, ons het werk mogelijk maakten. KERSEN ELDERS TE VEEL HIER TE WEINIG. Een kleine fruitventer toont ons een foto uit Geldermalsen waaruit blijkt dat honder den kilo's kersen daar onverkoopbaar zijn gebleken en op de mestvaalt worden gewor pen. Hier bij de fruitgrossiers zegt hij moeten de kleine kooplieden 12%14 cent per pond betalen. Ligt hier zoo vraagt hij geen taak voor de overheid om de kersen die in Geldermalsen vernietigd worden naar hier te laten komen, zoodat menige venter een boterham kan verdienen en de ingezete nen eens goedkoop kersen kunnen eten? De minimumprijzen en ze.fs iets hooger zou men hier gaarne willen betalen. EXAMEN RIJKSKWEEKSCHOOL. Voor het examen handenarbeid, ge houden in de Rijkskweekschool alhier zijn geslaagd de dames M Bruin, Ureem; C. ter Burg, Schoorldam; J. Heijt, Heiloo; I. van Burken en M. v. Enschut te Alk maar en de heeren A. Wijker, Den Hel der; H. v Twuiver, Heerhugowaard; J. Zaadnoordijk, Alkmaar en M Schenk, Wieringerwaard. Afgewezen geen. Hiermede zijn de examens beëindigd. TE WATER GERAAKT. De heer C., arts te Hensbroek, geraakte bij het draaien met ziji auto op den Rusten- burgerweg te water. De auto was spoedig weder door een kraanwagen van de Groot op het droge gc'.racht, terwijl de inzittende er zonder lichamelijk letsel afkwam. BOOTTOCHT T. O. G. De speeltuinvereeniging T. O. G. houdt, evenals verleden jaar, voor haar kinderen van 6 jaar en ouder, ook dit jaar wederom een boottocht naar Schoorl. Morgenmiddag wordt om 1 uur van den tuin gemarcheerd naar de Bierkade, vanwaar om 1.45 de boot vertrekt. Een groot aantal ouders heeft zich beschikbaar gesteld om als begeliders het werk van het bestuur te ver lichten. Het bestuur heeft bijzondere veilig heidsmaatregelen getroffen. Elke begeleider ster) krijgt een band om den arm van een bepaalde kleur, terwijl de groep kinderen, die hierbij zijn ingedeeld, een kaartje dragen van denzelfden kleur, zoodat men direct kan con troleeren of men zijn eigen kinderen bij zich heeft. Ongeveer y uur denkt men teiug te zijn aan de Handelskade, vanwaar de kinde ren. voorafgegaan door tamboers, door de stad naar den tuin marcheeren, waar zij nog een verrassing in ontvangst hebben te nemen. De kinderen van 3 tot 6 jaar hebben Dins dagmiddag 10 Juli feest in den tuin Bij even tueel ongunstig weer wordt dit evenals ver leden jaar, gehouden in café De Boer, Tienen- wal. JUiMicaties BURGEMEESTER en WETHOUDERS van ALKMAAR brengen ter algemeene kennis, dat Je Raad dier gemeente in zijne vergadering van 31 Mei 1934 heeft vastgesteld het navolgende besluit: „De Raad der gemeente Alkmaar; Gezien een adres dd. 13 April 1934 van het Bestuur der R K. Meisjesscholen alhier, verzoekende gelden uit de ge meentekas te willen verstrekken voor het aanschaffen van schoolboeken we gens invoering eener nieuwe reken methode aan de St. Agnesschool (g.l.o.); Gelezen het voorstel van Burgemees ter en Wethouders, opgenomen in bij lage nr. 81 tot het verslag van 's Raads handelingen; Overwegende, dat de aanvrage voldoet aan de in artikel 73 der Lager-Onder- wijswet 1920 gestelde eischen; Gelet op de artikelen 72 en 75 dier wet, alsmede op artikel 4 der Wet van 4 Augustus 1933, Stbl. 414; Besluit: A. de gevraagde medewerking te ver- leenen B. de uit het besluit onder A voort vloeiende uitgave te zijner tijd nader te regelen bij suppletoire begroo ting." Binnen dertig vrije dagen, te rekenen van heden, kan ieder ingezetene en het schoolbestuur van dit besluit in beroep komen bij Gedeputeerde Staten van Noordholland. Alkmaar, den 6 Juli 1934. Burgemeester en Wethouders voornoemd, F. H. VAN KINSCHOT, Burgemeester. A. KOELMA, Secretaris, SABINA Verlaagde Verlaagde Prijzen J&ucqediitie Stand ONDERTROUWD; Gerard de Boer en Maria Besteman. Cornelis Schot en Johanna van der Schot. Gijsbertus Ket en Anna Feldkamp. Rinze Jellema en Hielkje Westra. Nicolaas Hoenderdos en Grietje Prins. Johan van Doorn en Trijntje de Boer. Nicolaas Koelman en Efemia Kaptein. GEBOREN: Evelina Hendrika, d. van Evert Smit en Catharina Klpef. OVERLEDEN; M aartje Groen wed. Leonardus Ewald 89 jaar. £aatste A Evenals zulks is geschied bij het verscheiden van H. M. de koning-moeder, zal ook thans een deputatie namens de Koninklijke Marine en de Koninklijke Nederlandsche landmacht een zil veren krans leggen bij het stoffelijk hulsel van den prins. De correspondent van de „Times" te Oslo meldt, dat aan boord van het Duitsche s.-s. Siërra Cordoba van de Nord-Deutsche Lloyd acht S.A.-mannen zijn gearresteerd. Reizigers deelden mede, dat acht personen aan boord werden gearresteerd na ontvangst van een draadloos bericht door den kapitein Zij worden ervan beschuldigd te hebben deelgenomen aan de samenzwering tegen Hitier. De „New-York Herald Tribune" meldt, dat op Kodiak Island in Alaska een graatlooze visch is gevonden, die er uitziet als een leeren buidel. De visch behoort tot een onbekende soort, zij is 20 c.M. lang en men heeft haar oli- fantvisch genoemd. De huid is ruw en ongeveer 6 m.M. dik. De visch heeft een voortbewegings vermogen, maar maakt daar zelden gebruik van. Meestal wacht zij :n ondiep water op haar prooi, waarbij zij zich vasthecht aan een steen. Ziet gij muggen, lang van poot, Aarzelt niet, maar slaat ze dood. Jnqezonden Stukken PLAN OOST—PLAN WEST. Geachte Redactie! Mag ondergeteekende thans eveneens van Uwe welwillendheid gebruik maken door op name van het volgende? Bij voorbaat dank! Nu dan toch plan Oost is aangenomen en blijkens de voorstellen de N.V. Ver. Brand- stoffenhandel zal motten zorgen voor een nieuewn toegangsweg ten behoeve der Ont smettingsinrichting van de N.H. Vereeniging „Het Witte Kruis zou het nu geen over weging verdienen, het gedeelte Nieuwe Hoornsche Vaart, liggende tusschen de bal- kenhaven der Fa. Bierdrager en de Noorder kade, welk gedeelte aan alle verkeer te water wordt onttrokken immers de daarin lig» gende beweegbare brug vervalt te dempen waarmede bereikt wondt dat eerstens. Bovengenoemde verplichting aan de Ver Brandstoffen handel opgelegd, kan vervallen, tweedens: De aldaar reeds gevestigde industrieën als de reeds genoemde, benevens de kolenhandel en het Texaco-benzinedepót aan het thans on mogelijke Kwakelpad, alsmede meergenoemde ontsmettingsinrichting de beschikking zou den krijgen over een zeer behoorlijken toe gangsweg, terwijl bovendien hiermede de grondslag zou zijn gelegd voor een toe gangsweg naar het verderop aan deze ver beterde vaart gelegen industrieterrein. Nog een derde voordeel is aan demping van dit dan nutteloos geworden gedeelte ter lengte van ongeveer 100 M. verbonden en wel de uitschakeling van onderhoud van ongeveer 200 M. zoo langzamerhand berucht geworden walmuur. Met dank voor de plaatsing, BELANGHEBBENDE. Panorama brengt een dubbele fotopagina gewijd aan Injuna de witte gorilla en geeft interessante afbeeldingen van dit Afrikaan- schen woudmonster. Onder den tite „Ren ners racen rond", worden de T. T.-races uit Assen in beeld gebracht. Vele fraaie foto's vertoonen de trots van Engeland, zijn schil derachtige meren. Aan binnen- en buiten- landsch nieuws, sport, mode, enz. is weer veel aandacht besteed en tusschen den tekst van diverse verhalen zijn schitterende natuur- kieken opgenomen. Verhalen en novellen zijn er ditmaal van Alice Duer Miller en van Marie B. Schrader. Universum. Het Juli-nummer van „Universum" vangt ditmaal aan met een artikel van ir. B. Swa- nenburg inzake de Constructie van zonnewij zers; dan een artikel over „Het ontstaan der Opera" ;verder een interessante verhande ling getiteld: „Onze voorouders hadden min der haast dan wij"; van de hand van ir. F. C. J. Dingemans zien we ditmaal „Het ar- chitectenberoep in Vroeger Eeuwen"; verder van dr. U. J. Rutgers in de serie het Grootsch Heelal iets over „Kometen en haar banen"; dan „Waar blijven de „wonderen'' der moderne techniek?"; verder een interes sant artikel genaamd: „Een tocht in de Ka- rakorcem"; dan iets over „Moderne woning bouw"; van de hand van dr. J. C. v. Steen in de serie De levende natuur, over „Dieren leven in het Bosch" en van dr. P. H. van der Hoog in de serie De mensch en de micro ben ditmaal iets over „Spirochaeten en haar Gevolgen"; van mej. mr. J. W. L. Meijer in de serie de Wieg der beschaving een artikel genaamd „De Grieksche beschaving" en ten slotte het vervolg op Heinrich Mann's „De onderdaan"; met de vele kleinere artikelen, weer een uitstekend verzorgd nummer. Het Julinummer van het Haagsch Maandblad, onder leiding van Mr. Dr. W, M. Westerman, van^t aan met een verhandeling van den leider onder den titel „Stuurlieden in den mist", waar in hij constateert, dat er voor het bestuur van onzen huidigen minister-president in breede kringen een vrij groote waardeering bestaat. Een waardeering, die vermoedelijk nog grootere proporties zou aannemen, indien de bewinds man in kwestie er in zou kunnen slagen zich van zijn belemmerende anti-revoli|tionnaire an tecedenten nog niets meer los te maken en het algemeen Nederlandsch gezichtspunt meer naar voren te brengen. Dr. Ing. Louis G. Stokvis geeft een bijdrage getiteld: „De nieuwe economische koers". „Eugenese, een moeilijk probleem" is het on derwerp door Dr. P. M. v. d. Hoog behandeld. Prof. Dr. H. Brugmans publiceert zijn derde bijdrage over „De oorsprong van den wereld oorlog". Dr. P. A. Dietz geeft een interessante bijdrage over Nietzsche en anderen. Cornelis Veth schrijft over: „Een onverkwik kelijke Leidsche geschiedenis". P. L. Dubourcq over Rome, terwijl het num mer met maandschouw van Tenan wordt be sloten. De Nieuwe Gids. In het Juli-nummer van De Nieuwe Gils geeft Felix Timmermans een zijner popu laire schetsen „Boerenpsalm". Mr. Herman H. J. Maas schrijft over intellectueele vor ming en J. J. Helder over de lijnen in de moderne Fransche poëzie. Er zijn verzen van Jonannes Reddingius, Hélène Swarth. Wil- liam Groen en H. W. Sandberg. Willem Kloos publiceert Nieuwe Gids-corresponden- tie, schrijft een nieuwe serie Binnengedach ten en bespreekt den jongen dichter Theun de Vries. N. G. verzorgt het maandelijksch overzicht, Maurits Wagenvoort het buiten landsch overzicht, Jeanne Kloo»—Reijneke van Stuwe de damesrubriek (Feiten en fan- tasieën) en Max Kijzer de bibliographie. JUovinciaal 'ïlieuuxs De werkzaamheden aan den nieuwen provincialen weg Verlaat—Mallegatsluis hebben thans een aanvang genomen. Door de firma Daalder te Alkmaar, aan- neemster van dit gedeelte, is een directiekeet geplaatst aan den Westlangereisdijk nabij net Verlaat, terwijl inmiddels de eerste per- sonen door haar zijn tewerkgesteld ingevol ge de regeling door de belanghebbende ge meenten getroffen in overleg met den pro vincialen waterstaat. Voor den aanvoer van het benoodigde zand, dat uit St. Pancras wordt verkregen is langs den Huigendijk bij het Zuideind van den Middenweg door de firma Schot een steiger aangebracht. Hierlangs kunnen de zandbakken ligplaats nemen, die het zand, dat per auto tot daar wordt gebracht verder vervoeren. Naar men ons mededeelde is dit slechts een voorloopige maatregel, aangezien met de Nederlandsche Spoorwegen nog onderhan delingen gaande zijn omtrent inrichting van een steiger op een andere plaats. Doordat zeer vele werkloozen in de aardappel-campagne worden opgenomen, gaan thans slechts weinig personen naar de Rijkswerkverschaffing in den Wieringer- meerpolder, r v Weec&eeicht naar waarnemingen, verricht in den morger van 6 Juli. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Met Instituut te De Bildt Hoogste barometerstand 769,7 m.M. tt Laagste barometerstand 751,3 m.M. te Memel. Verwachting, geldig tot den avond van 7 Juli: Zwakke tot matigen noordelijke tot ooste lijken wind; tijdelijk toenemende bewolking droog warm weer; behoudens geringe on weerskans. Weeroverzicht. Over vrijwel het geheele waarnemingsge bied heerscht hooge druk, welk maximum zich thans naar Scandinavië verplaatst, ais gevolg van flinke luchtdrukstijging bwer. het afdrijvingsgebied van een storing boven de Oostzee. Rond deze storing, die haai kern over de randstaten heeft, waait hei krachtig. In het overige gebied is het rustig weer Bijna overal is de temperatuur stijgen de, slechts hier en daar over de Britsche eilanden daalde zij. Er wordt zeer weinig neerslag gemeld. Voor ons land zijn d£ vooruitzichten nog gunstig. De wind zal wat gaan ruimen, wellicht geeft de invoer van vochtige lucht uit het Oostzee-gebied tij delijk eenige toename van bewolking. HOOG- EN LAAO WATER TE BERGEN AAN ZEE, (lo Zomertijd). A Juli Hoogwater. Laagwafer. v m. nam. v.m. nam 0.26 1 06 9 09 9.4? 1.35 2.10 10.14 10.5? 2.32 3.01 11.12 11-44 3.17 3.45 O.a 3.58 4.27 0.31 0.4f 4.38 5.05 1.13 1 2? 5.14 5.40 1-48 2.0f 5 50 6.12 2.22 2.41 6.21 6.43 2.57 3.14 HOOG- EN LAAG WATER TE EGMOND AAN ZEE. (In Zomertijd). jg Juli Dat Hoogwater. Laagwafer. v.m. nam v m. nam 7 0.23 1.03 8 57 9 37 8 1.32 2.07 1002 1041 9 2.29 2.58 11.00 11-34 10 3.14 3.42 11.50 u 11 3.55 4.24 0.19 D.3f 12 4.35 5.02 1.01 1.1' 13 5.11 5.37 1 36 l.S 14 5 47 6.09 2.1«> 5.2? 15 6.18 6.40 2.45 3.0. Dat 7 8 9 10 11 12 13 14 15 'Het uitbreidingsplan met bebou wingsvoorschriften voor deze gemeeflte. gedeelte Bergen-Oost, is, met uitzonde ring van den geprojecteerden Rijksweg vanaf den voormalen tol loopende naar den Kanaaldijk, door Gedeputeerde Sta ten van Noordholland goedgekeurd. "Ter tegemoetkoming aan de groote gezinnen, die in werkverschaffing wer ken, heeft de Minister van Sociale Zakei toestemming verleend, dat aan hoofden van gezinnen met 6 of meer niet ver dienende kinderen, indien de huishuui meer bedraagt dan 3.per week, eer huurtoeslag wordt gegeven van 2/3 vai hetgeen de huur meer bedraagt dan 1 tot een maximum toeslag van 2.50 per week. 'Door de bewoners aan de Stroo merlaan is aan den gemeenteraad het navolgende verzoekschrift verzonden: „Ondergeteekenden, allen meerder jerige ingezetenen der gemeente Bergen N H-, wonende aan de Stroomerl&an aldaar, hebben de eer Lw geëerd collega beleefd onder de aandacht te brengen, dat voorioemde Stroomerlaan in een slechten staat van onderhoud verkeert; dat met regendagen de vele kuilen den weg minder goed begaanbaar maken; dat in den zomer, bij druk verkeer, veel overlast wordt ondervonden van de 6tofplaag; dat tusschen de boomenrijen en de hekken der voortunen zich onooglijke graswoekeringen bevinden; dat de toestand van bedoelden weg wel zeer ongunstig afsteekt bij naburige soms minder belangrijke wegen ate b.v de St. Adelbertuslaan; dat in verband met het vorenstaande ondergeteekenden er bij Uw college be !eefd, doch met klem op aandringen, dal het wegdek dier Stroomerlaan behoor lijk verhard worde bij voorkeur door asfalteering en tevens tot het doen aanbrengen van trottoirs tusschen rij weg en de voorhekken." *B en W. zullen den gemeenteraad in de binnenkort te houden vergaderië? voorstellen de algemeene politieverorde ning aan te vullen met bepalingen, vol gens welke het verboden zal iijn ziel op den weg te vertoonen: gekleed in 'd4' kleeding van de kunnen, waartoe nier niet behoort; gekleed in aanstoot g? vende kleeding of badkleeding; bc" aangezicht met een masker bedekt. Het zich in badkleeding gekleed ver toonen geldt net ten aanzien van he" Jie zich bevinden in de onmiddeP'1^- nabijheid van plaatsen, do:r B. el r als zwemplaats aangegeven,

Alkmaarsche Courant | 1934 | | pagina 2